pingpongshop.ro 468x60ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 31 la 35 din 35

Subiect: Rădăuți - 29.09.2018

  1. #31
    maestru
    Avatarul lui ursuleanvasile
    Data nscrierii
    23.10.2007
    Locație
    Straja, Suceava, Romania, Romania
    Vrstă
    45
    Postări
    1.723
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    44 z 19 h 39 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    1178
    cu scuzele de rigoare se retrage ursulean florin
    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
    FH: Tenergy 05 FX
    BH: Tenergy 05 FX

  2. #32
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data nscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vrstă
    58
    Postări
    3.316
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    176 z 9 h 53 m
    Timp online pe zi
    1 h 26 m
    Reputație
    4687
    Concursul a nceput la ora fixata
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  3. #33
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data nscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vrstă
    58
    Postări
    3.316
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    176 z 9 h 53 m
    Timp online pe zi
    1 h 26 m
    Reputație
    4687
    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
    2 AANEI CRISTIAN PUTNA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    4
    4 MAJERU GABRIEL RADAUTI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    5 GHETAU PAUL SUCEAVA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 DIACONESCU ALEXANDRU RADAUTI
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PASCU MARIUS CAMPULUNG MOLD
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 CALANCEA DRAGOS SIRET
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4 LITA CONSTANTIN PUTNA
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    4
    5 VLAISAN GEORGICA VICOVU DE JOS
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 FOCA DORIN RADAUTI
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PLAMADA IULIAN PUTNA
    1-3
    3-1
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    2 MOROSAN IONEL GRANICESTI
    3-1
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 ARSENIUC ALEXANDRU CAMPULUNG MOLD
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    4
    4 URSULEAN DANIEL STRAJA
    3-1
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    5 FOCA MELANIA RADAUTI
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6 GORA MADALIN RADAUTI
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 MAJERU ADRIAN RADAUTI
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 BRANDUSAN LUCIAN RADAUTI
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 PETRESCU VLAD FRATAUTI
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    6 BODNAR COSMIN VICOVUL DE SUS
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0



    Gr.superioara nr. 1 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 AANEI CRISTIAN PUTNA
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 MAJERU ADRIAN RADAUTI
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    1
    3 PLAMADA IULIAN PUTNA
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4 LITA CONSTANTIN PUTNA
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PASCU MARIUS CAMPULUNG MOLD
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DIACONESCU ALEXANDRU RADAUTI
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    3 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 ARSENIUC ALEXANDRU CAMPULUNG MOLD
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 URSULEAN DANIEL STRAJA
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 BRANDUSAN LUCIAN RADAUTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    2 MOROSAN IONEL GRANICESTI
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    1
    3 FOCA DORIN RADAUTI
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
    4 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    0

    Eliminatorii Avansati/Incepatori

    1. Majeru Adrian
    -------------------- Arseniuc Alexandru 3-1
    8. Arseniuc Alexandru
    ----------------------------------- Arseniuc Alexandru 3-1
    5. Ursulean Daniel
    -------------------- Ursulean Daniel 3-2
    4. Morosan Ionel
    -------------------------------------------------- Pascu Marius 3-0
    3. Vicovanu Petru
    -------------------- Foca Dorin 3-2
    6. Foca Dorin
    ----------------------------------- Pascu Marius 3-1
    7. Aanei Cristian
    -------------------- Pascu Marius 3-0
    2. Pascu Marius


    Clasament Avansati/Incepatori

    1. Pascu Marius - Campulung Mold
    2. Arseniuc Alexandru - Campulung Mold
    3 -- 4
    Foca Dorin - Radauti
    Ursulean Daniel - Straja
    5 -- 8
    Aanei Cristian - Putna
    Majeru Adrian - Radauti
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Morosan Ionel - Granicesti
    9 -- 2v gr.sup.
    Plamada Iulian - Putna
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Lucic Corneliu - Suceava
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Diaconescu Alexandru - Radauti
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Brandusan Lucian - Radauti
    Lita Constantin - Putna
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Calancea Dragos - Siret
    Majeru Gabriel - Radauti
    Petrescu Vlad - Fratauti
    Gora Madalin - Radauti
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Foca Melania - Radauti
    Ghetau Paul - Suceava
    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
    Bodnar Cosmin - Vicovul de Sus
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  4. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  5. #34
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data nscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vrstă
    58
    Postări
    3.316
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    176 z 9 h 53 m
    Timp online pe zi
    1 h 26 m
    Reputație
    4687
    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 CALENCIUC DUMITRU RADAUTI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    1-3
    3
    2
    3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    5 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 MOSNEAGU MIHNEA FALTICENI
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COZMA CATALIN FALTICENI
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
    2 TIGANAS MIHAI RADAUTI
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 URSULEAN VASILE STRAJA
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4 PINZAR ALIN SUCEAVA
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    5 PETRESCU CLAUDEL PUTNA
    2-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4



    [/table]

    Gr.superioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HASNA COSMIN STRAJA
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 COZMA CATALIN FALTICENI
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 PETRESCU CLAUDEL PUTNA
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TIGANAS MIHAI RADAUTI
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 CALENCIUC DUMITRU RADAUTI
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    2
    3 PINZAR ALIN SUCEAVA
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4 MOSNEAGU MIHNEA FALTICENI
    0-3
    3-1
    1-3
    1


    Clasament Elite/Open

    1. Hasna Cosmin - Straja
    2. Tiganas Mihai - Radauti
    3 -- 4
    Calenciuc Dumitru - Radauti
    Cozma Catalin - Falticeni
    5 -- 7 1v gr.sup.
    Polocoser Cristian - Suceava
    Pinzar Alin - Suceava
    Mosneagu Mihnea - Falticeni
    8 -- 0v gr.sup.
    Petrescu Claudel - Putna
    9 -- 10 1v gr.inf.
    Ursulean Vasile - Straja
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    11 -- 0v gr.inf.
    Sofian Corneliu - Suceava
    Ultima modificare făcută de cata_60; 29.09.2018 la 18:34.
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  6. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    mi place marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  7. #35
    maestru
    Avatarul lui ursuleanvasile
    Data nscrierii
    23.10.2007
    Locație
    Straja, Suceava, Romania, Romania
    Vrstă
    45
    Postări
    1.723
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    44 z 19 h 39 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    1178
    bravooo bravooo tuturor!











    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
    FH: Tenergy 05 FX
    BH: Tenergy 05 FX

  8. mi place Pinzar Alin, cata_60, marin bada le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Pingpongmania - Centenar 2018", Oradea - 08.12.2018
    De MariusBH n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 16.12.2018, 17:56
  2. Turneu B "Cupa Noiembrie 2018", Ploiești - 25.11.2018
    De george60 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 62
    Ultimul post: 26.11.2018, 22:39
  3. Turneu Mini-AMATuR "BACK TO...2018", King Pong Oradea, 27.10.2018
    De King Pong Oradea n forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 27.10.2018, 16:05
  4. World Table Tennis Day 2018 - WTTD 2018
    De marcelgiosan n forumul Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 105
    Ultimul post: 21.09.2018, 12:42
  5. Turneu B "Cupa Martie 2018", Ploiesti - 17.03.2018
    De george60 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 83
    Ultimul post: 18.03.2018, 21:40

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •