tt-shop.ro 468x60 2ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 24 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 351

Subiect: "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - 06.10.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    5.292
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    124 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    14931

    "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - 06.10.2018

    Turneu A "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - Sâmbătă 06 octombrie 2018

    LOCALITATEA: Brasov;
    DATA: Sâmbătă 06.10.2018;
    CATEGORII: Incepatori , Amatori, Open, Elite;

    ORA DE ÎNCEPERE:

    AVANSAȚI/ÎNCEPĂTORI - 08.30 - 09.10 – validare înscrieri, la 09.10 încep meciurile;

    ELITE/OPEN - 13.00 - 13.30 – validare înscrieri, la 13.30 încep meciurile;


    SALA: Sala Sporturilor Dumitru Popescu Colibasi (Zona Garii Brasov);
    INDICAȚII DE ACCES:
    Brasov, Bulevardul Garii, nr 9 (Cum se iese din gara, se face stanga 200 m);
    LOGISTICĂ: 18 mese + 2 rezerva (Butterfly, Donic, Joola, Yasaka, etc.) aprobate ITTF, mingi plastic Xiom ***;
    SPAȚIU DE JOC: aprox 1000 mp;

    Nr. de locuri alocate:
    - 24 Incepatori, media 0 - 9,99

    - 84 Avansati, media 10 - 19,99

    - 36 open, media 20 - 29,99

    - 24 Elite, media 29,99^
    La cerere , oricine doreste poate sa se inscrie la o categorie imediat superioara față de cea din care face parte. Organizatorul isi rezerva dreptul la 1 wild-card pentru fiecare categorie.


    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI:
    Vestiare, dușuri, garderobă, etc.;
    ASISTENȚĂ MEDICALĂ: medic/asistent.
    TAXA: adulți 40 Lei, copiii 20 Lei, dizabilitati zero lei, din care 1 Leu/participant vor fi donați în contul AmaTur;
    Se asigură: apă plată – 2 litri si ceva patiserie;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Toate categoriile: Locurile 1-4 cupe/medalii/diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 04.10.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza personele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:

    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP/Clasament;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători – se califică primii 2; Daca grupele superioare de 3 necesita calificarea unor jucatori de pe locul 5 din gr. inferioare, prioritatea lor se face astfel: 1. Cele mai multe victorii, 2. Cel mai bun setaveraj, 3. Daca sunt la egalitate se aplica prioritatea celui care are cel mai bun loc in clasament;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1-6-3-2
    - Tabloul eliminatoriu se genereaza in functie de nr participanti: 16, 32, 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare; Bye in functie de nr grupelor, cu prioritate in ordinea nr din tabel eliminatoriu:
    - Locurile II pe tablou se fac "automat" (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) ;

    ORGANIZATORI:
    - Alex Bondoc, tel. 0743 086 313
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Vladoiu Gelu 0722 315 757

    Standul cu materiale specifice TM este asigurat de Irina si Gelu Popescu (Xiom, Donic, Nittaku), care ne asigura si mingea oficiala Xiom*** (aceiasi marca cea care a fost folosita la Campionatul European de Cadeti - Cluj/iulie 2018 )

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    5.292
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    124 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    14931
    Istoric rezultate!

    Inscrieri Incepatori - on 10/8/2018 at 9:49:35 AM

    1. Mija Gheorghe, Fagaras, 925 - 9.92 - I
    2. Sirbu Vlad, Aiud, 1154 - 9.22 - I
    3. Malene Petru, Fagaras, 880 - 9.03 - I
    4. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1275 - 8.45 - I
    5. Tihon Serghei, Bucuresti, 2030 - 7.8 - I
    6. Saulea Bogdan, Brasov, 1459 - 7.3 - I
    7. Drobota Robert, Brasov, 1892 - 7.3 - I
    8. Ardelean Antonio, Brasov, 2043 - 7.3 - I
    9. Moise Viorel, Braila, 884 - 7.09 - IW
    10. Babes Razvan, Brasov, 1592 - 6.67 - I
    11. Nedelcu Mihai, Azuga, 1116 - 6.66 - I
    12. Radu Ciprian, Brasov, 2182 - 6.43 - I
    13. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1668 - 6 - I
    14. Veris Amalia, Brasov, 2325 - 6 - IF
    15. Macri Florin, Brasov, 2405 - 6 - I
    16. Sisak Ferenc, Brasov, 2569 - 6 - I
    17. Bucsoiu Vlad, Brasov, 2723 - 6 - I
    18. Denes Anna, Sfantu Gheorghe, 3480 - 6 - IF
    19. Brok Denes, Brasov, 3498 - 6 - I
    20. Jakabos Andor, Sfantu Gheorghe, 3532 - 6 - I
    21. Moldovanu Dragos Stefan, Brasov, 3541 - 6 - I
    22. Irimia Marian, Ploiesti, 1310 - 5.8 - I
    23. Portase Daria, Galati, 1579 - 5.2 - IF
    24. Movileanu Adrian, Brasov, 1439 - 5.18 - I
    25. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 1377 - 4.86 - I
    26. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1811 - 4.54 - I
    27. Budea Andra, Galati, 2062 - 4.5 - IF
    28. Portase Raluca, Galati, 1791 - 4 - IF
    29. Tomescu Florin, Pitesti, 2447 - 4 - I
    30. Dovlecel Vlad, Brasov, 2977 - 4 - I
    31. Stan Adrian, Brasov, 2978 - 4 - I
    32. Boer Anita, Sfantu Gheorghe, 3889 - 4 - IF
    33. Isar Raluca, Sfantu Gheorghe, 3898 - 4 - IF
    34. Tarau Vasile, Brasov, 2520 - 0 - A
    35. Ianovici Florin, Brasov, 2596 - 0 - A
    36. Iancu Marius, Brasov, 2834 - 0 - A
    37. Trofin Cristian, Brasov, 3268 - 0 - A
    38. Ardelean Matei, Brasov, 4305 - 0 - A
    39. Buksa Ioan Sorin, Brasov, 4453 - 0 - IW
    40. Stanciulescu Nini, Brasov, 5001 - 0 - A
    41. Petrica Florin, Brasov, 5002 - 0 - A
    42. Marton Eszter, Sfantu Gheorghe, 5004 - 0 - A
    43. Tirlea Gheorghe, Brasov, 5006 - 0 - A
    44. Pocnet Ovidiu - Brasov Nemotivat
    45. Butunoiu Tony, Brasov, 5008 - 0 - A

    Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MIJA GHEORGHE FAGARAS
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 SISAK FERENC BRASOV
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 BUCSOIU VLAD BRASOV
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 BOER ANITA SFANTU GHEORGHE
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 IANOVICI FLORIN BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIRBU VLAD AIUD
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    2 MACRI FLORIN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 DENES ANNA SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 STAN ADRIAN BRASOV
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    5 TARAU VASILE BRASOV
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MALENE PETRU FAGARAS
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 VERIS AMALIA BRASOV
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    3 BROK DENES BRASOV
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
    4 DOVLECEL VLAD BRASOV
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    5 ISAR RALUCA SFANTU GHEORGHE
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STERCZER ZALAN SANZIENI
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    4
    2
    2 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    4
    3 JAKABOS ANDOR SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4 TOMESCU FLORIN PITESTI
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    3
    5 IANCU MARIUS BRASOV
    3-0
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    5
    1
    6 BUTUNOIU TONY BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIHON SERGHEI BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-1
    1-3
    3-0
    4
    2
    2 RADU CIPRIAN BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    3
    3 MOLDOVANU DRAGOS STEFAN BRASOV
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    4 PORTASE RALUCA GALATI
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 TROFIN CRISTIAN BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    6 NEMOTIVAT (POCNET OVIDIU) BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAULEA BOGDAN BRASOV
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    0-3
    3
    3
    2 NEDELCU MIHAI AZUGA
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    3-1
    4
    1
    3 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    4 BUDEA ANDRA GALATI
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    1-3
    2
    4
    5 ARDELEAN MATEI BRASOV
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    1-3
    2
    6 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    3-0
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    2
    Gr.inferioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DROBOTA ROBERT BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BABES RAZVAN BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    3
    3 PORTASE DARIA GALATI
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    4
    4 PRALEA DAVID CONSTANTIN ALBA IULIA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5 BUKSA IOAN SORIN BRASOV
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    2
    6 MARTON ESZTER SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    Gr.inferioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ARDELEAN ANTONIO BRASOV
    3-0
    3-2
    3-0
    0-3
    1-3
    3
    2
    2 MOISE VIOREL BRAILA
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    3
    3 MOVILEANU ADRIAN BRASOV
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 PAL ABEL SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
    5 STANCIULESCU NINI BRASOV
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    6 PETRICA FLORIN BRASOV
    3-1
    0-3
    2-3
    0-3
    1

    Gr.superioara nr. 1 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIJA GHEORGHE FAGARAS
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 STERCZER ZALAN SANZIENI
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3 BROK DENES BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 STAN ADRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MACRI FLORIN BRASOV
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2 TIHON SERGHEI BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 TOMESCU FLORIN PITESTI
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    1
    4 VERIS AMALIA BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MALENE PETRU FAGARAS
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    2 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    1
    3 RADU CIPRIAN BRASOV
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 4 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IANCU MARIUS BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BUKSA IOAN SORIN BRASOV
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    3 SAULEA BOGDAN BRASOV
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4 MOLDOVANU DRAGOS STEFAN BRASOV
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TROFIN CRISTIAN BRASOV
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 ARDELEAN ANTONIO BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 BABES RAZVAN BRASOV
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 BUDEA ANDRA GALATI
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 6 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NEDELCU MIHAI AZUGA
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    2 BUCSOIU VLAD BRASOV
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 MOISE VIOREL BRAILA
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    4 PORTASE DARIA GALATI
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DROBOTA ROBERT BRASOV
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 SIRBU VLAD AIUD
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    1
    3 SISAK FERENC BRASOV
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4 PAL ABEL SFANTU GHEORGHE
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STANCIULESCU NINI BRASOV
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 DOVLECEL VLAD BRASOV
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    3 TARAU VASILE BRASOV
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4 IANOVICI FLORIN BRASOV
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2

    Eliminatorii Incepatori

    1. Mija Gheorghe
    -------------------- Tihon Serghei 3-1
    16. Tihon Serghei
    ----------------------------------- Tihon Serghei 3-0
    9. Drobota Robert
    -------------------- Stanciulescu Nini 3-0
    8. Stanciulescu Nini
    -------------------------------------------------- Iancu Marius 3-0
    5. Trofin Cristian
    -------------------- Trofin Cristian 3-0
    12. Moise Viorel
    ----------------------------------- Iancu Marius 3-0
    13. Radu Ciprian
    -------------------- Iancu Marius 3-0
    4. Iancu Marius

    ----------------------------------------------------------------- Iancu Marius 3-0

    3. Tirlea Gheorghe
    -------------------- Tirlea Gheorghe 3-1
    14. Buksa Ioan Sorin
    ----------------------------------- Bucsoiu Vlad 3-0
    11. Babes Razvan
    -------------------- Bucsoiu Vlad 3-2
    6. Bucsoiu Vlad
    -------------------------------------------------- Bucsoiu Vlad 3-1
    7. Sirbu Vlad
    -------------------- Sirbu Vlad 3-1
    10. Ianovici Florin
    ----------------------------------- Sirbu Vlad 3-1
    15. Brok Denes
    -------------------- Tomescu Florin 3-1
    2. Tomescu Florin


    Clasament Incepatori

    1. Iancu Marius - Brasov
    2. Bucsoiu Vlad - Brasov
    3 -- 4
    Tihon Serghei - Bucuresti
    Sirbu Vlad - Aiud
    5 -- 8
    Trofin Cristian - Brasov
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Stanciulescu Nini - Brasov
    Tomescu Florin - Pitesti
    9 -- 16
    Radu Ciprian - Brasov
    Babes Razvan - Brasov
    Mija Gheorghe - Fagaras
    Ianovici Florin - Brasov
    Moise Viorel - Braila
    Buksa Ioan Sorin - Brasov
    Drobota Robert - Brasov
    Brok Denes - Brasov
    17 -- 18 2v gr.sup.
    Macri Florin - Brasov
    Sisak Ferenc - Brasov
    19 -- 25 1v gr.sup.
    Malene Petru - Fagaras
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Saulea Bogdan - Brasov
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    Budea Andra - Galati
    Dovlecel Vlad - Brasov
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Ardelean Antonio - Brasov
    Veris Amalia - Brasov
    Moldovanu Dragos Stefan - Brasov
    Portase Daria - Galati
    Pal Abel - Sfantu Gheorghe
    Stan Adrian - Brasov
    Tarau Vasile - Brasov
    33 -- 2v gr.inf.
    Ardelean Matei - Brasov
    34 -- 38 1v gr.inf.
    Jakabos Andor - Sfantu Gheorghe
    Movileanu Adrian - Brasov
    Portase Raluca - Galati
    Petrica Florin - Brasov
    Marton Eszter - Sfantu Gheorghe
    39 -- 45 0v gr.inf.
    Denes Anna - Sfantu Gheorghe
    Irimia Marian - Ploiesti
    Pralea David Constantin - Alba Iulia
    Boer Anita - Sfantu Gheorghe
    Isar Raluca - Sfantu Gheorghe
    Butunoiu Tony - Brasov

    Inscrieri Amatori - on 10/8/2018 at 9:53:28 AM

    1. Ivan Catalin, Fagaras, 1881 - 19.7 - A
    2. Cuna Gheorghe, Buzau, 787 - 19.6 - A
    3. Dinu Cristian, Mizil, 589 - 19.56 - A
    4. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 1323 - 19.3 - AJ
    5. Alexandru Marius, Bucuresti, 360 - 18.99 - A
    6. Matei Dumitru, Deva, 357 - 18.7 - AW
    7. Ilie Octavian Marius, Brasov, 317 - 18.39 - A
    8. Nitu Serban, Paulesti, 329 - 17.66 - A
    9. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 422 - 17.57 - A
    10. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 477 - 17.33 - AJ
    11. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 335 - 17.17 - A
    12. Veris Dumitru, Brasov, 432 - 17.15 - A
    13. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 424 - 17.13 - A
    14. Gavrila Aurel, Bucuresti, 571 - 17.08 - AH
    15. Ene Florin, Ploiesti, 426 - 17.02 - A
    16. Fulop Laszlo, Targu Mures, 353 - 17 - A
    17. Covataru Loredan, Brasov, 870 - 16.93 - A
    18. Vera Esteban, Sibiu, 591 - 16.58 - A
    19. Sursilov Constantin, Bucuresti, 387 - 16.54 - A
    20. Bivolaru Stelian, Targoviste, 349 - 16.41 - A
    21. Constantin Cristina, Bucuresti, 389 - 16.19 - AF
    22. Kis Istvan, Brasov, 444 - 16.1 - AW
    23. Stoica Mihai, Mioveni, 463 - 15.97 - AW
    24. Lazar Dumitru, Mizil, 414 - 15.75 - A
    25. Mihu Florin, Pitesti, 461 - 15.75 - A
    26. Chivu Cornel, Craiova, 526 - 15.13 - A
    27. Paul Cosmin Sebastian, Bucuresti, 1071 - 15.13 - A
    28. Acriva Marian, Mizil, 529 - 14.83 - A
    29. Mitrofan Petrica, Brasov, 683 - 14.2 - AW
    30. Anita Dorel, Brasov, 1282 - 14 - A
    31. Iepure Teodor Calin, Aiud, 697 - 13.93 - AJ
    32. Pop Sabin, Targu Mures, 502 - 13.86 - A
    33. Sterczer Sandor, Sanzieni, 539 - 13.83 - A
    34. Caraus Sorin, Deva, 711 - 13.68 - A
    35. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 1261 - 13.4 - A
    36. Movileanu Neculae, Brasov, 647 - 13.17 - A
    37. Strugar Ioan, Deda, 1290 - 12.17 - A
    38. Faraian Alexandru, Aiud, 764 - 12.04 - AJ
    39. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 895 - 11.96 - A
    40. Matei Mircea, Targoviste, 640 - 11.92 - A
    41. Dumitrescu Sorin, Brasov, 953 - 11.63 - A
    42. Dragos Marian, Bucuresti, 1317 - 11.3 - A
    43. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 599 - 11.04 - A
    44. Marica Dan, Brasov, 1438 - 11 - A
    45. Urus Kristof, Sfantu Gheorghe, 2373 - 10 - A
    46. Pralea Constantin, Alba Iulia, 706 - 9.97 - IW
    47. Zamfirache Ioan, Botosani, 748 - 8.47 - IW
    48. Butunoiu Dorin, Brasov, 1625 - 7.3 - I
    49. Portariuc Gheorghe, Botosani, 1051 - 6.15 - I
    50. Balan Claudia, Brasov, 1906 - 4 - IF
    51. Ciobanu Adrian, Brasov, 1649 - 0 - A
    52. Costache Marian, Brasov, 1886 - 0 - A
    53. Rus Andrei, Brasov, 5001 - 0 - A

    Gr.inferioara nr. 1 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IVAN CATALIN FAGARAS
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 MITROFAN PETRICA BRASOV
    3-2
    1-3
    3-1
    2-3
    2
    3
    4 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5 DUMITRESCU SORIN BRASOV
    1-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CUNA GHEORGHE BUZAU
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    2 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 KIS ISTVAN BRASOV
    3-0
    1-3
    3-0
    2-3
    2
    3
    4 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
    3-0
    1-3
    0-3
    2-3
    1
    4
    5 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    3-0
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 3 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DINU CRISTIAN MIZIL
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    2
    2 VERA ESTEBAN SIBIU
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    5
    1
    3 STOICA MIHAI MIOVENI
    1-3
    1-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    3
    4 FARAIAN ALEXANDRU AIUD
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    5 DRAGOS MARIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    6 COSTACHE MARIAN BRASOV
    2-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CANEA KOCSIS ANDRAS JR TARGU SECUIESC
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 COVATARU LOREDAN BRASOV
    0-3
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    3
    3 LAZAR DUMITRU MIZIL
    1-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    4 STRUGAR IOAN DEDA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5 MARICA DAN BRASOV
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 5 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    3-2
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 FULOP LASZLO TARGU MURES
    2-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    3
    3 MIHU FLORIN PITESTI
    1-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    4 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    5 URUS KRISTOF SFANTU GHEORGHE
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 6 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MATEI DUMITRU DEVA
    3-1
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    4
    2 ENE FLORIN PLOIESTI
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2-3
    2
    3 PAUL COSMIN SEBASTIAN BUCURESTI
    3-1
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    2
    3
    4 SINPETREAN COMSA GHEORGHE CLUJ NAPOCA
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
    5 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
    3-1
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    6 RUS ANDREI BRASOV
    1-3
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 7 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 GAVRILA AUREL BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 CHIVU CORNEL CRAIOVA
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 CARAUS SORIN DEVA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NITU SERBAN PAULESTI
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    1-3
    3
    2
    3 ACRIVA MARIAN MIZIL
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 STERCZER SANDOR SANZIENI
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    3
    5 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    1-3
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    Gr.inferioara nr. 9 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 VERIS DUMITRU BRASOV
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    3 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    4 IEPURE TEODOR CALIN AIUD
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 PORTARIUC GHEORGHE BOTOSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 10 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRISTEA ANDREI COSMIN AIUD
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    2 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 ANITA DOREL BRASOV
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    1
    4 POP SABIN TARGU MURES
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5 BALAN CLAUDIA BRASOV
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0

    Gr.superioara nr. 1 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IVAN CATALIN FAGARAS
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MARICA DAN BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 STOICA MIHAI MIOVENI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 2 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 URUS KRISTOF SFANTU GHEORGHE
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 COVATARU LOREDAN BRASOV
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 COSTACHE MARIAN BRASOV
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERA ESTEBAN SIBIU
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    2 RUS ANDREI BRASOV
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 FULOP LASZLO TARGU MURES
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    4 LAZAR DUMITRU MIZIL
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 4 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CANEA KOCSIS ANDRAS JR TARGU SECUIESC
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2 GAVRILA AUREL BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 PAUL COSMIN SEBASTIAN BUCURESTI
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 5 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    2
    2 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3 CHIVU CORNEL CRAIOVA
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    1
    4 MATEI DUMITRU DEVA
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 6 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SINPETREAN COMSA GHEORGHE CLUJ NAPOCA
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    1
    3 STERCZER SANDOR SANZIENI
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 CARAUS SORIN DEVA
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    Gr.superioara nr. 7 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 VERIS DUMITRU BRASOV
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4 ACRIVA MARIAN MIZIL
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NITU SERBAN PAULESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 CRISTEA ANDREI COSMIN AIUD
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4 IEPURE TEODOR CALIN AIUD
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 9 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    1
    2 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    3 MITROFAN PETRICA BRASOV
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    4 POP SABIN TARGU MURES
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 10 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ANITA DOREL BRASOV
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DINU CRISTIAN MIZIL
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 KIS ISTVAN BRASOV
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    2-3
    0


    Eliminatorii Amatori

    1. Ivan Catalin
    -------------------- Ivan Catalin 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Ivan Catalin 3-2
    17. Fulop Laszlo
    -------------------- Fulop Laszlo 3-1
    16. Caraus Sorin
    -------------------------------------------------- Ivan Catalin 3-0
    9. Constantin Cristina
    -------------------- Constantin Cristina 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Constantin Cristina 3-0
    25. Bye
    -------------------- Bivolaru Stelian 3-0
    8. Bivolaru Stelian

    ----------------------------------------------------------------- Gavrila Aurel 3-0

    5. Chivu Cornel
    -------------------- Chivu Cornel 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Chivu Cornel 3-2
    21. Bye
    -------------------- Dinu Cristian 3-0
    12. Dinu Cristian
    -------------------------------------------------- Gavrila Aurel 3-0
    13. Canea Kocsis Andras
    -------------------- Canea Kocsis Andras 3-1
    20. Urus Kristof
    ----------------------------------- Gavrila Aurel 3-0
    29. Bye
    -------------------- Gavrila Aurel 3-0
    4. Gavrila Aurel

    -------------------------------------------------------------------------------- Canea Kocsis Andras Jr 3-0

    3. Rus Andrei
    -------------------- Rus Andrei 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Stoica Mihai 3-2
    19. Stoica Mihai
    -------------------- Stoica Mihai 3-2
    14. Nitu Serban
    -------------------------------------------------- Stoica Mihai 3-0
    11. Pop Sabin
    -------------------- Pop Sabin 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Pop Sabin 3-1
    27. Bye
    -------------------- Tobosaru Gheorghe 3-0
    6. Tobosaru Gheorghe

    ----------------------------------------------------------------- Canea Kocsis Andras Jr 3-0

    7. Ilie Octavian Marius
    -------------------- Ilie Octavian Marius 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Anita Dorel 3-0
    23. Bye
    -------------------- Anita Dorel 3-0
    10. Anita Dorel
    -------------------------------------------------- Canea Kocsis Andras Jr 3-0
    15. Alexandru Marius
    -------------------- Canea Kocsis Andras Jr 3-1
    18. Canea Kocsis Andras Jr
    ----------------------------------- Canea Kocsis Andras Jr 3-0
    31. Bye
    -------------------- Sursilov Constantin 3-0
    2. Sursilov Constantin


    Clasament Amatori

    1. Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
    2. Gavrila Aurel - Bucuresti
    3 -- 4
    Stoica Mihai - Mioveni
    Ivan Catalin - Fagaras
    5 -- 8
    Anita Dorel - Brasov
    Chivu Cornel - Craiova
    Pop Sabin - Targu Mures
    Constantin Cristina - Bucuresti
    9 -- 16
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Rus Andrei - Brasov
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Dinu Cristian - Mizil
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    17 -- 20
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Nitu Serban - Paulesti
    Urus Kristof - Sfantu Gheorghe
    Caraus Sorin - Deva
    21 -- 22 2v gr.sup.
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Sinpetrean Comsa Gheorghe - Cluj Napoca
    23 -- 33 1v gr.sup.
    Matei Dumitru - Deva
    Veris Dumitru - Brasov
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Covataru Loredan - Brasov
    Vera Esteban - Sibiu
    Kis Istvan - Brasov
    Lazar Dumitru - Mizil
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Movileanu Neculae - Brasov
    Matei Mircea - Targoviste
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    34 -- 40 0v gr.sup.
    Paul Cosmin Sebastian - Bucuresti
    Acriva Marian - Mizil
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Marica Dan - Brasov
    Costache Marian - Brasov
    41 -- 42 2v gr.inf.
    Ene Florin - Ploiesti
    Dragos Marian - Bucuresti
    43 -- 46 1v gr.inf.
    Mihu Florin - Pitesti
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Ciobanu Adrian - Brasov
    47 -- 53 0v gr.inf.
    Cuna Gheorghe - Buzau
    Strugar Ioan - Deda
    Faraian Alexandru - Aiud
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Butunoiu Dorin - Brasov
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Balan Claudia - Brasov

    Inscrieri Open - on 10/8/2018 at 9:56:03 AM

    1. Vladoiu Gelu, Brasov, 126 - 29.62 - OW
    2. Stefan Patrick, Brasov, 107 - 29.57 - O
    3. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 106 - 29.38 - O
    4. Avram Nicolae, Nedelea, 96 - 28.63 - O
    5. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 830 - 27.8 - O
    6. Diaconescu Lucian, Targoviste, 334 - 27.5 - O
    7. Visan Bogdan, Targoviste, 145 - 27.46 - O
    8. Trandafir Vasile, Targu Mures, 185 - 27.33 - O
    9. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 332 - 27.18 - OJ
    10. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 110 - 27.09 - OW
    11. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 100 - 27.06 - O
    12. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 83 - 26.99 - OW
    13. Marian Bogdan, Ploiesti, 94 - 26.99 - OW
    14. Negrean Ioan, Sibiu, 134 - 26.74 - O
    15. Zedler Csaba, Agnita, 862 - 26.7 - OW
    16. Veres Janos, Targu Mures, 273 - 26.39 - OW
    17. Decean Darian, Sibiu, 368 - 26.2 - O
    18. Finna Gabor, Targu Secuiesc, 922 - 26.2 - O
    19. Pitac Ovidiu, Brasov, 796 - 26 - OW
    20. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 284 - 25.76 - OW
    21. Antal Denes, Brasov, 139 - 25.73 - OW
    22. Padurariu Costel, Brasov, 125 - 25.34 - O
    23. Nica Ionut, Brasov, 1204 - 25.25 - O
    24. Bacanu Paulian, Brasov, 742 - 25.05 - O
    25. Barbulescu Dan, Sibiu, 439 - 24.78 - O
    26. Popa Mircea, Brasov, 177 - 24.5 - OW
    27. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 562 - 23.8 - O
    28. Janosi Attila, Targu Mures, 193 - 23.67 - O
    29. Valcea Daniel, Pitesti, 383 - 23.34 - O
    30. Serban Liviu, Onesti, 203 - 22.13 - O
    31. Matei Mirel, Brasov, 519 - 21.08 - O
    32. Lovin Eusebiu, Comanesti, 255 - 20.81 - OW
    33. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 442 - 20.12 - OW
    34. Radu Constantin, Sibiu, 415 - 19.43 - AW
    35. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 886 - 17.6 - AF
    36. Tutoveanu Razvan, Brasov, 580 - 16.77 - A

    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VLADOIU GELU BRASOV
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 BULUBASA NICUSOR COMANESTI
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    2
    3 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    4 BACANU PAULIAN BRASOV
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 BARBULESCU DAN SIBIU
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    6 SZAKALI CSABA MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2-3
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STEFAN PATRICK BRASOV
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    3
    2 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    3-2
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 NEGREAN IOAN SIBIU
    2-3
    3-2
    1-3
    3-1
    3-2
    3
    4
    4 NICA IONUT BRASOV
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    5 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    6 SIMON TEODORA SFANTU GHEORGHE
    3-2
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    3-0
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 FANCSALI KALMAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 ZEDLER CSABA AGNITA
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    4 PADURARIU COSTEL BRASOV
    3-2
    2-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    3
    5 POPA MIRCEA BRASOV
    1-3
    1-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    6 RADU CONSTANTIN SIBIU
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3-1
    3-0
    2-3
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 VERES JANOS TARGU MURES
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    4 ANTAL DENES BRASOV
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    3
    5 VALCEA DANIEL PITESTI
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    6 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
    1-3
    1-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PERSA FLORIN SFANTU GHEORGHE
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    2 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    3 DECEAN DARIAN SIBIU
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    3
    4 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 JANOSI ATTILA TARGU MURES
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    6 TUTOVEANU RAZVAN BRASOV
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES
    3-1
    2-3
    3-0
    2-3
    1-3
    2
    3 FINNA GABOR TARGU SECUIESC
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    4 PITAC OVIDIU BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 SERBAN LIVIU ONESTI
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    6 MATEI MIREL BRASOV
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    1-3
    2
    4


    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VLADOIU GELU BRASOV
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 PADURARIU COSTEL BRASOV
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 NEGREAN IOAN SIBIU
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NICA IONUT BRASOV
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    3 ANTAL DENES BRASOV
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4 ZEDLER CSABA AGNITA
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    2 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 DECEAN DARIAN SIBIU
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    2
    4 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 BULUBASA NICUSOR COMANESTI
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 SERBAN LIVIU ONESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PERSA FLORIN SFANTU GHEORGHE
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    3 BACANU PAULIAN BRASOV
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 MATEI MIREL BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FINNA GABOR TARGU SECUIESC
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 FANCSALI KALMAN MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    3 STEFAN PATRICK BRASOV
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    4 SZAKALI CSABA MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-1
    0-3
    1


    Eliminatorii Open

    1. Vladoiu Gelu
    -------------------- Vladoiu Gelu 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Vladoiu Gelu 3-0
    9. Decean Darian
    -------------------- Decean Darian 3-1
    8. Stefan Patrick
    -------------------------------------------------- Persa Florin 3-1
    5. Persa Florin
    -------------------- Persa Florin 3-0
    12. Imecs Attila
    ----------------------------------- Persa Florin 3-1
    13. Bye
    -------------------- Avram Nicolae 3-0
    4. Avram Nicolae

    ----------------------------------------------------------------- Persa Florin 3-2

    3. Diaconescu Lucian
    -------------------- Diaconescu Lucian 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Finna Gabor 3-0
    11. Toma Adrian
    -------------------- Finna Gabor 3-2
    6. Finna Gabor
    -------------------------------------------------- Finna Gabor 3-2
    7. Matei Mirel
    -------------------- Bulubasa Nicusor 3-0
    10. Bulubasa Nicusor
    ----------------------------------- Bulubasa Nicusor 3-2
    15. Bye
    -------------------- Nica Ionut 3-0
    2. Nica Ionut


    Clasament Open

    1. Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    2. Finna Gabor - Targu Secuiesc
    3 -- 4
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    5 -- 8
    Avram Nicolae - Nedelea
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Decean Darian - Sibiu
    Nica Ionut - Brasov
    9 -- 12
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Matei Mirel - Brasov
    Stefan Patrick - Brasov
    13 -- 19 1v gr.sup.
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Visan Bogdan - Targoviste
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Antal Denes - Brasov
    Padurariu Costel - Brasov
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Negrean Ioan - Sibiu
    Zedler Csaba - Agnita
    Bacanu Paulian - Brasov
    Serban Liviu - Onesti
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    25 -- 27 2v gr.inf.
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Popa Mircea - Brasov
    28 -- 32 1v gr.inf.
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Janosi Attila - Targu Mures
    Valcea Daniel - Pitesti
    Simon Teodora - Sfantu Gheorghe
    33 -- 36 0v gr.inf.
    Veres Janos - Targu Mures
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Radu Constantin - Sibiu
    Tutoveanu Razvan - Brasov

    Inscrieri Elite - on 10/8/2018 at 10:00:24 AM

    1. Roman Iulian, Brasov, 51 - 48 - EW
    2. Toma Florin, Pitesti, 8 - 41.33 - EW
    3. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 131 - 40.45 - E
    4. Sufletel Radu, Alba Iulia, 29 - 39.61 - EW
    5. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 40 - 37.01 - EW
    6. Onufrei Ciprian, Botosani, 172 - 37 - E
    7. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 35.91 - EW
    8. Sencu Victor, Targoviste, 183 - 35.13 - E
    9. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 188 - 33.08 - E
    10. Grigore Alexandru, Campina, 48 - 33.01 - E
    11. Ciuca Dan, Pitesti, 57 - 32.93 - EW
    12. Galiu Mihai, Brasov, 417 - 31.97 - E
    13. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 245 - 31.13 - E
    14. Bondoc Alexandru, Brasov, 475 - 30.48 - E
    15. Cuesdean Rares, Reghin, 257 - 30.45 - EJ
    16. Motorga Dorin, Targu Mures, 143 - 30.18 - E
    17. Dirlea Ioan, Aiud, 141 - 28.14 - OH
    18. Marton Adam, Sfantu Gheorghe, 1660 - 28.1 - O
    19. Ciortescu Cristi, Iasi, 97 - 27.54 - O
    20. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 92 - 27.29 - O
    21. Macovei Cristi, Iasi, 162 - 26.6 - O
    22. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 1043 - 25.7 - OJ
    23. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 652 - 25.5 - OJ
    24. Jurescu Sorin, Timisoara, 271 - 22.3 - O

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROMAN IULIAN BRASOV
    3-0
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 DANELIUC GABI SELIMBAR
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 SENCU VICTOR TARGOVISTE
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    3
    4 MOTORGA DORIN TARGU MURES
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 DIRLEA IOAN AIUD
    2-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    6 MACOVEI CRISTI IASI
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 PAL ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 CUESDEAN RARES REGHIN
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 MARTON ADAM SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    6 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOLDOVAN HORVATH CSABA TARGU MURES
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    3
    4 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    5 CIORTESCU CRISTI IASI
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    6 CHELMUS IONUT TARGU SECUIESC
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    3-1
    3-0
    0-3
    2-3
    3-1
    3
    3
    3 CIUCA DAN PITESTI
    3-0
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    4 GALIU MIHAI BRASOV
    2-3
    3-0
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    1
    5 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI
    3-0
    3-2
    0-3
    3-1
    1-3
    3
    2
    6 JURESCU SORIN TIMISOARA
    3-2
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    2


    Eliminatorii Elite

    1. Roman Iulian
    -------------------- Roman Iulian 3-0
    16. Cuesdean Rares
    ----------------------------------- Roman Iulian 3-0
    9. Sencu Victor
    -------------------- Onufrei Ciprian 3-1
    8. Onufrei Ciprian
    -------------------------------------------------- Roman Iulian 3-0
    5. Lazaroiu Adrian
    -------------------- Lazaroiu Adrian 3-0
    12. Bondoc Alexandru
    ----------------------------------- Ciortescu Cristi 3-2
    13. Ciortescu Cristi
    -------------------- Ciortescu Cristi 3-1
    4. Galiu Mihai

    ----------------------------------------------------------------- Roman Iulian 3-0

    3. Moldovan Horvath Csaba
    -------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-0
    14. Ciuca Dan
    ----------------------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-0
    11. Grigore Alexandru
    -------------------- Grigore Alexandru 3-1
    6. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    -------------------------------------------------- Moldovan Horvath Csaba 3-1
    7. Daneliuc Gabi
    -------------------- Daneliuc Gabi 3-1
    10. Pal Zoltan
    ----------------------------------- Toma Florin 3-2
    15. Dirlea Ioan
    -------------------- Toma Florin 3-0
    2. Toma Florin

    Clasament Elite

    1. Roman Iulian - Brasov
    2. Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    3 -- 4
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Toma Florin - Pitesti
    5 -- 8
    Onufrei Ciprian - Botosani
    Grigore Alexandru - Campina
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    9 -- 16
    Cuesdean Rares - Reghin
    Ciuca Dan - Pitesti
    Galiu Mihai - Brasov
    Dirlea Ioan - Aiud
    Sencu Victor - Targoviste
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    17 -- 2v gr.inf.
    Jurescu Sorin - Timisoara
    18 -- 22 1v gr.inf.
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Marton Adam - Sfantu Gheorghe
    Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Macovei Cristi - Iasi


    Nemotivati (N)
    Pocnet Ovidiu -Brasov (nou)


    Retragere dupa termen (R2)

    Serban Mircea - Brasov
    Bogza Dragos - Iasi
    Fazakas Gergely - M.Ciuc
    Tecuschi Dan - Brasov
    Corbu darius - Valenii de Munte
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 08.10.2018 la 11:09.

  3. Mulțumesc PaliHR, mihais mioveni, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Moise Viorel le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    5.830
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    138 z 20 h 25 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    4945
    Popa Mircea Antal Denes Paduraiu Costel
    Open - Brasov

  5. Mulțumesc GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, INDISPONIBIL, Brulea Petre, CIKY, B.Liviu, mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    5.292
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    124 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    14931
    Ene Florin, Ploiesti, avansați (sms tel)

  7. #5
    junior

    Data înscrierii
    10.10.2017
    Locație
    sanzieni jud covasna
    Vârstă
    39
    Postări
    101
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 9 h 41 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    196
    Se inscriu Sterczer Sandor si Sterczer Zalan din Sanzieni la avansati respectiv incepatori

  8. Mulțumesc GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    5.830
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    138 z 20 h 25 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    4945
    Tarau Vasile - Brasov - incepatori/avansati ?

  10. Mulțumesc Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL, CIKY le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior
    Avatarul lui tobyas69
    Data înscrierii
    18.05.2011
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    50
    Postări
    297
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 8 h 56 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    810
    Toboșaru Gheorghe - Avansați
    Blade: Joola Rossi Emotion;
    FH: Butterfly Tenergy 05;
    BH: Victas Stiff.

  12. Mulțumesc GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, INDISPONIBIL, Brulea Petre, CIKY, B.Liviu le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    5.292
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    124 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    14931
    Brasov
    Open

    Matei Mirel
    Olteanu Mihai
    Bacanu Paulian
    Pitac Ovidiu
    Vladoiu Gelu
    Ștefan Patrik

    Avansati:
    Mitrofan Petrică

    Elite:
    Macovei Liviu
    Galiu Mihai
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 27.09.2018 la 16:52.

  14. #9
    cadet
    Data înscrierii
    04.11.2017
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    43
    Postări
    44
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 h 13 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    56
    Simon Teodora open
    Marton Adam elite

  15. Mulțumesc GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui Alexandrel Bv13
    Data înscrierii
    10.10.2008
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    34
    Postări
    1.024
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 2 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1068
    Din Brasov:
    Elite
    Roman Iulian
    Bokor Zoltan Jr

    Incepatori:
    Babes Razvan
    Radu Ciprian
    Stan Adrian
    Veres Amalia
    Veres Ionut
    Avansati:
    Butnoiu Dorin
    Ciobanu Adrian
    Darjan Daniel
    Costache Marian

  17. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, danjan, shogun, INDISPONIBIL, CIKY, Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    senior
    Avatarul lui kux
    Data înscrierii
    18.03.2009
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    64
    Postări
    412
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 21 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    501
    Tutoveanu Razvan, Brasov, open.
    Xiom Strato / Tenergy 05 fx

  19. Mulțumesc GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, Antal Denes, INDISPONIBIL, Brulea Petre, Kis Istvan, CIKY le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    1.421
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 9 h 58 m
    Timp online pe zi
    1 h 28 m
    Reputație
    4984
    Avram Nicolae-Nedelea-Open
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  21. Mulțumesc GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
  22. #13
    junior

    Data înscrierii
    05.01.2016
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    18
    Postări
    114
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 22 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    127
    Se inscriu Toma Dan la avansati si Toma Adrian la open.

  23. Mulțumesc GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CIKY le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.443
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    69 z 6 h 50 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    6502
    Visan Bogdan, Open.

  25. Mulțumesc GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan, shogun, INDISPONIBIL, Brulea Petre, B.Liviu, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    705
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 17 h 40 m
    Timp online pe zi
    37 m
    Reputație
    2753
    Kis Istvan amatori.

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

  27. Mulțumesc GeluBv, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Antal Denes, danjan, shogun, INDISPONIBIL, ADN, CIKY, B.Liviu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Pingpongmania - Centenar 2018", Oradea - 08.12.2018
    De MariusBH în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 16.12.2018, 17:56
  2. Turneu A "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - 23.06.2018
    De GeluBv în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 326
    Ultimul post: 26.06.2018, 15:32
  3. Răspunsuri: 350
    Ultimul post: 29.08.2014, 00:34
  4. Răspunsuri: 437
    Ultimul post: 16.09.2013, 23:39
  5. Răspunsuri: 74
    Ultimul post: 30.12.2012, 20:20

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •