tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 23 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 342

Subiect: Târgu Secuiesc - 20.10.2018

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    723
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 16 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    836

    Târgu Secuiesc - 20.10.2018

    Localitatea: Târgu Secuiesc, jud. Covasna
    Data: Sâmbătă, 20 octombrie 2018.
    Categoria turneului: Elite, Open, Avansați, respectiv Începători.
    Validarea înscrierilor:
    Începători și Avansați - 08:00-09:00;
    Open și Elite - 12:00-13:00.
    Locația: Sala Polivalentă, Strada Stadionului nr. 12, Târgu Secuiesc


    Logistică: 20-24 de mese Butterfly, Tibhar, mingi 3*.
    Spațiu de joc: Parchet sport multistrat.

    CATEGORIILE TURNEULUI /
    NUMĂR DE PARTICIPANȚI:

    ÎNCEPĂTORI
    - poate participa orice jucător cu media între 0 si 9,99;
    Număr maxim de jucători: 36

    AVANSAȚI
    - poate participa orice jucător cu media între 10 si 19,99;
    Număr maxim de jucători: 72

    OPEN
    - poate participa orice jucător cu media între 20,00 si 29,99;
    Număr maxim de jucători: 48

    ELITE
    - poate participa orice jucător cu media >= 30,00;
    Număr aproximativ maxim de jucători: 24

    La orice categorie se pot înscrie și jucători din categoria imediat inferioară.
    În funcție de numărul jucătorilor înscriși, sistemul de joc poate suferi mici modificări, ce vor fi anunțate în timp util pe forum.

    SISTEMUL DE JOC:

    ÎNCEPĂTORI +AVANSAȚI
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dat de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători (tot după regula şarpelui), se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de calculator.

    OPEN + ELITE
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4; (Nu se joacă superioare la open și la elite.)
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Poziția petablou a locurilor 2, 3 și 4 din grupele inferioare va fi trasă la sorţi de calculator.

    Taxa de participare:
    - 35 ron (adulți);
    - 20 ron (doamne și domnișoare, copii sub 14 ani, persoanele cu dizabilități);
    din care 1 leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    - apă minerală 2 litri,
    - o porție gulaș.
    Material de premiere:
    - Locurile 1–4 cupă, diplomă, medalie,
    - Locurile 5–8 diplomă, medalie.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 18.10.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    ORGANIZATORI:
    - Kerekes Barnabas, tel. 0748.853.803;
    - Canea-Kocsis Andras, tel. 0752.074.332
    cu sprijinul: hjz70 și tokosp

    Parteneri:
    Primăria Municipiului Târgu Secuiesc, prin Dl. Primar Bokor Tibor
    Biroul Sport Târgu Secuiesc, prin Kocsis Zoltan

    Posibilități pentru cazare:
    Hotel Atrium
    http://www.atrium-hotel.ro/
    vHotel Cristine
    http://www.hotelchristine.ro/contact/

    ECHIPAMENT SPORTIV:
    George Durdun va fi alături de noi cu un stand de echipamente profesionale pentru tenis de masă, atât cu sfaturi competente pentru achiziția acestora cât și cu sugestii pentru îmbunătățirea jocului dumneavoastră.

    Dealer oficial andro, der-Materialspezialst și DHS în Romania
    Mingea oficială a turneului: andro SPEEDBALL 3S *** 40+

    www.pingpongshop.ro

  2. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    723
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 16 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    836
    Rezervat organizare.

    Citat Postat în original de PaliHR Vezi post
    Planul zilei de sambata:
    ....:....-13:00 aproximativ - grupe inferioare avansati (2 grupe pe 3 mese, fiecare jucator din grupele de 6 sta numai un singur meci)
    ....:....-14:00 aproximativ - grupe inferioare incepatori (o grupa pe masa, in sistemul clasic)
    13:00-15:30 - masa de pranz pregatita de gazde, in ordinea: avansatii necalificati in superioare, openisti sositi la timp + jucatorii din grupele 3 si 4 elite, urmati de incepatorii necalificati in superioare, iar apoi de jucatorii calificati in fazele superioare (cu rugamintea ca sa nu lipsim de la masa de joc cand avem meci)
    13:15-14:15 - grupe superioare avansati (16 grupe pe 16 mese)
    13:15-17:45 - 2 grupe inferioare elite (o grupa pe masa in prima ora, 2 grupe pe 3 mese pe urma)*
    14:00-16:00 - grupe superioare incepatori (8 grupe pe 4 mese)
    14:15-17:45 - 2 grupe inferioare elite (2 grupe pe 3 mese, fiecare jucator din grupele de 6 sta numai un singur meci)*
    14:15-18:30 - grupe inferioare open (8 grupe pe 8 mese)*
    14:15-17:00 - eliminatorii avansati (16-imi, optimi, sferturi, semifinale, finala)
    16:00-18:00 - eliminatorii incepatori (optimi, sferturi, semifinale, finala)
    17:45-20:00 - eliminatorii elite (optimi, sferturi, semifinale, finala)
    18:30-20:45 - eliminatorii open (16-imi, optimi, sferturi, semifinale, finala)

    *la elite si open orele de incepere pot fi si mai devreme (depinzand de eliberarea meselor), tocmai de aceea inregistrarea concurentilor am planificat-o intre 12:00-13:00
    **la avansati si la incepatori inscrierea ar trebui sa se efectueze intre 08:00-09:00, la avansati putem incepe in momentul in care fiecare jucator este pregatit de joc (la incepatori nu reprezinta obstacol o intarziere sau chiar doua)
    ***cine intarzie, am rugamintea sa ma anuntati de pe drum pe numarul meu, 0742257995

    Citat Postat în original de PaliHR Vezi post
    In atentia colegilor care vin dinspre Mierurea Ciuc:
    DN 11 B a fost inchis in 30 iunie dupa ce s-a surpat pe o lungime de aproximativ 200 de metri in zona localitatii Catrusa, in urma inundatiilor. Lucrarile de pe DN11B, intre Cozmeni (HR) si Targu Secuiesc (CV), la limita judetelor Harghita si Covasna nu sunt finalizate inca, oficial drumul nefiind redat circulatiei.

    Daca nu vreti sa riscati sa intalniti un echipaj care sa va intoarca spre Sfantu Gheorghe, probabil e mai o.k. ca s-o luati din start pe aceasta ocolire.

    A. Traseul initial: Miercurea Ciuc - Cozmeni - Targu Secuiesc - 62 km



    B. Traseul oficial de ocolire : Miercurea Ciuc - Sfantu Gheorghe - Targu Secuiesc - 102 km (+40 de km direct, circa +60 de km daca sunteti intorsi de la Catrusa...)



    + posibilitate de cazare:

    Hostel Sport
    0754 646 744
    (Tot din Targu Secuiesc)
    http://www.hostelsport.ro/hostelsport/index.php/ro/

    *****

    Inscrieri Elite - on 10/19/2018 at 1:01:18 PM

    1. Bauer Lajos, Targu Mures, 280 - 41.6 - EW
    2. Toma Florin, Pitesti, 8 - 41.33 - EW
    3. Medves Antal, Targu Secuiesc, 1436 - 41 - EL
    4. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 131 - 40.45 - E
    5. Corcoz Costin, Focsani, 19 - 40.09 - E
    6. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 419 - 38.55 - E
    7. Ditu Daniel, Onesti, 62 - 38.25 - E
    8. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 45 - 36.6 - E
    9. Zidar Victor, Reghin, 76 - 35.66 - E
    10. Hutanu Alin, Brasov, 191 - 33.98 - E
    11. Gritto Daniel, Medias, 1931 - 32.1 - E
    12. Galiu Mihai, Brasov, 417 - 31.97 - E
    13. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 142 - 31.29 - EW
    14. Dumbrava Daniel, Focsani, 64 - 31.18 - EW
    15. Atomei Armand, Piatra Neamt, 260 - 30.92 - EW
    16. Cuesdean Rares, Reghin, 257 - 30.45 - EJ
    17. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 98 - 30.3 - E
    18. Elekes Hunor, Valea Scurta, 798 - 30.3 - EJ
    19. Marton Adam, Sfantu Gheorghe, 1660 - 28.1 - O
    20. Bogza Dragos, Iasi, 313 - 24.31 - O
    21. Matei Mirel, Brasov, 519 - 21.08 - O
    22. Farkas Yvett Bernadett, Sfantu Gheorghe, 4478 - 0 - ALF

    Inscrieri Open - on 10/18/2018 at 7:30:52 PM

    1. Barsa Ioan, Moinesti, 265 - 29.83 - O
    2. Vladoiu Gelu, Brasov, 126 - 29.62 - OW
    3. Stefan Patrick, Brasov, 107 - 29.57 - O
    4. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 331 - 29.15 - OJ
    5. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 140 - 29.05 - O
    6. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 186 - 29.04 - O
    7. Denes Ferenc, Praid, 268 - 28.85 - OW
    8. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 830 - 27.8 - O
    9. Mike Boroka, Targu Secuiesc, 1692 - 27.7 - OLF
    10. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 702 - 27.67 - O
    11. Popov Szabolcs, Targu Secuiesc, 2080 - 27.4 - OJ
    12. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 332 - 27.18 - OJ
    13. Marola Dan, Bacau, 88 - 27.14 - O
    14. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 110 - 27.09 - OW
    15. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 100 - 27.06 - O
    16. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 83 - 26.99 - OW
    17. Ciuca Sorin, Iasi, 340 - 26.63 - O
    18. Macovei Cristi, Iasi, 162 - 26.6 - O
    19. Veres Janos, Targu Mures, 273 - 26.39 - OW
    20. Finna Gabor, Targu Secuiesc, 922 - 26.2 - O
    21. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 312 - 25.98 - O
    22. Antal Denes, Brasov, 139 - 25.73 - OW
    23. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 1043 - 25.7 - OJ
    24. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 652 - 25.5 - OJ
    25. Padurariu Costel, Brasov, 125 - 25.34 - O
    26. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 200 - 25.3 - OW
    27. Pralea Marius Dan, Botosani, 154 - 24.58 - O
    28. Popa Mircea, Brasov, 177 - 24.5 - OW
    29. Gecse Alpar, Chibed, 206 - 23.8 - O
    30. Janosi Attila, Targu Mures, 193 - 23.67 - O
    31. Bucuroiu Alin, Pitesti, 396 - 23.48 - O
    32. Kromek Iulian, Cugir, 347 - 23.13 - O
    33. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 254 - 23.08 - O
    34. Seceta Andreas, Medias, 468 - 22.53 - O
    35. Serban Liviu, Onesti, 203 - 22.13 - O
    36. Leteanu Marius, Bacau, 373 - 21.91 - O
    37. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 294 - 21.45 - OW
    38. Toth Szilard, Targu Secuiesc, 1691 - 21.4 - O
    39. Plaiasu Ion, Plopeni, 212 - 21.23 - O
    40. Stroe Ionel, Bacau, 404 - 20.99 - O
    41. Oancea Marian, Bacau, 345 - 20.94 - O
    42. Kincses Jozsef, Praid, 449 - 20.72 - O
    43. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc, 1503 - 20.4 - O
    44. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 965 - 20.35 - OW
    45. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 442 - 20.12 - OW
    46. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 1323 - 19.3 - AJ
    47. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 886 - 17.6 - AF
    48. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc, 1536 - 0 - O

    Inscrieri Avansati - on 10/19/2018 at 1:00:34 PM

    1. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 263 - 19.9 - A
    2. Raduly Ovidiu, Fantanele, 1085 - 18.6 - A
    3. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 813 - 18.2 - A
    4. Morariu Marius, Sibiu, 460 - 18.1 - A
    5. Loghin Florin, Brasov, 319 - 17.86 - A
    6. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 476 - 17.86 - A
    7. Dodu Costica, Focsani, 594 - 17.76 - AW
    8. Vajda Erno, Reghin, 398 - 17.73 - AW
    9. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 459 - 17.59 - A
    10. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 422 - 17.57 - A
    11. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 480 - 17.18 - AW
    12. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 335 - 17.17 - A
    13. Ene Florin, Ploiesti, 426 - 17.02 - A
    14. Fulop Laszlo, Targu Mures, 353 - 17 - A
    15. Bedo Jozsef, Suseni, 407 - 16.97 - A
    16. Sursilov Constantin, Bucuresti, 387 - 16.54 - A
    17. Heja Zoltan, Ditrau, 384 - 16.5 - A
    18. Cristofor Razvan, Moinesti, 385 - 16.2 - AW
    19. Kis Istvan, Brasov, 444 - 16.1 - AW
    20. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 990 - 16.1 - A
    21. Imecs F Attila, Miercurea Ciuc, 1289 - 16 - A
    22. Stoica Mihai, Mioveni, 463 - 15.97 - AW
    23. Lazar Dumitru, Mizil, 414 - 15.75 - A
    24. Mihu Florin, Pitesti, 461 - 15.75 - A
    25. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1112 - 15.4 - A
    26. Olah Kriszta, Targu Secuiesc, 1659 - 15.1 - ALJF
    27. Acriva Marian, Mizil, 529 - 14.83 - A
    28. Todor Csaba, Gheorgheni, 560 - 14.64 - AH
    29. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1080 - 14.45 - A
    30. Subtirelu Marius, Onesti, 735 - 14.38 - A
    31. Mitrofan Petrica, Brasov, 683 - 14.2 - AW
    32. Sterczer Sandor, Sanzieni, 539 - 13.83 - A
    33. Pasca Lucian, Targu Mures, 2141 - 13.5 - A
    34. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 573 - 13.38 - A
    35. Movileanu Neculae, Brasov, 647 - 13.17 - A
    36. Markos Sandor, Borsec, 1093 - 12.9 - A
    37. Hodor Levente, Targu Secuiesc, 2861 - 12.8 - A
    38. Weisz Zsofia, Targu Mures, 1010 - 12.68 - AJF
    39. Strugar Ioan, Deda, 1290 - 12.17 - A
    40. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 597 - 12.13 - A
    41. Lupescu Nicolae, Reghin, 607 - 12.04 - A
    42. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 895 - 11.96 - A
    43. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 775 - 11.54 - A
    44. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1366 - 10.8 - A
    45. Canea Kocsis Abigel, Targu Secuiesc, 2353 - 10.7 - AF
    46. Moisa Costel, Tecuci, 993 - 10.47 - A
    47. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta, 1469 - 10.3 - A
    48. Ilyes Sandor, Targu Secuiesc, 3075 - 10.3 - A
    49. Mandru Aurel, Sarmas, 1432 - 10.2 - A
    50. Ghitu Liviu, Onesti, 679 - 10.13 - A
    51. Urus Kristof, Sfantu Gheorghe, 2373 - 10 - A
    52. Pap Jozsef, Targu Secuiesc, 3171 - 9.9 - I
    53. Codreanu George, Tecuci, 1161 - 9.25 - I
    54. Suciu Andrei, Borsec, 1050 - 9.08 - I
    55. Zamfirache Ioan, Botosani, 748 - 8.47 - IW
    56. Dan Popa, Tecuci, 877 - 8.3 - I
    57. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 1543 - 8 - I
    58. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1654 - 7.65 - I
    59. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 1375 - 7.1 - I
    60. Portariuc Gheorghe, Botosani, 1051 - 6.15 - I
    61. Domokos Vitan, Targu Secuiesc, 3514 - 6 - I
    62. Hella Lajos, Targu Secuiesc, 3772 - 5.4 - I
    63. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1781 - 5 - I
    64. Mikk Aurelian Victor, Borsec, 2095 - 4 - I
    65. Rosu Dan, Brasov, 2607 - 0 - A
    66. Szalteleki Laszlo, Targu Secuiesc, 4440 - 0 - A
    67. Gidro Bela, Borsec, 5002 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 10/18/2018 at 7:31:45 PM

    1. Pralea Constantin, Alba Iulia, 706 - 9.97 - IW
    2. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 1326 - 9.55 - I
    3. Angi Zoltan, Gheorgheni, 849 - 9.45 - I
    4. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1275 - 8.45 - I
    5. Burnichi Marian, Targu Secuiesc, 2542 - 8.1 - I
    6. Bartha Ferenc, Baraolt, 1938 - 8 - I
    7. Orza Gabor, Miercurea Ciuc, 992 - 7.88 - I
    8. Profiroiu Dorel, Sfantu Gheorghe, 3420 - 7.3 - I
    9. Korodi Csaba, Aita Mare, 1908 - 6.77 - I
    10. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 1130 - 6.28 - I
    11. Weisz Sandor, Targu Mures, 2376 - 6.25 - I
    12. Szabo Aron, Gheorgheni, 1803 - 6 - I
    13. Raduly Marius, Sfantu Gheorghe, 1940 - 6 - I
    14. Ilyes Botond, Targu Secuiesc, 3531 - 6 - I
    15. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1140 - 5.51 - IF
    16. Kovacs Attila, Covasna, 2162 - 5.5 - I
    17. Varbanescu Radu, Bucuresti, 984 - 5.44 - I
    18. Pakucs Istvan, Targu Secuiesc, 3776 - 5.4 - I
    19. Raduly Eduard, Sfantu Gheorghe, 3788 - 5.2 - I
    20. Heja Zsolt, Ditrau, 1885 - 5 - I
    21. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 1377 - 4.86 - I
    22. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1811 - 4.54 - I
    23. Boer Anita, Sfantu Gheorghe, 3889 - 4 - IF
    24. Barba Casmin, Targu Secuiesc, 3935 - 4 - I
    25. Pakucs Szabolcs, Targu Secuiesc, 4015 - 4 - I
    26. Slekta Lajos, Targu Secuiesc, 4033 - 4 - I
    27. Cucu Poenariu Claudius, Borsec, 4056 - 0 - A
    28. Fekete Tamas, Targu Secuiesc, 5001 - 0 - A
    29. Balazs Boglarka, Targu Secuiesc, 5003 - 0 - A
    30. Alen Margaryan, Armenia, 5004 - 0 - A
    31. Carmen Gallardo, Spania, 5005 - 0 - A
    32. Elena Ershova, Rusia, 5006 - 0 - A
    33. Miguel Paya, Spania, 5007 - 0 - A
    34. Toth Vivien, Sfantu Gheorghe, 5009 - 0 - A
    35. Marton Eszter, Sfantu Gheorghe, 5010 - 0 - A
    36. Modoran Marian, Bucuresti, 5011 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1035 - 9.3 - I
    Ultima modificare făcută de hjz70; 19.10.2018 la 13:01.

  3. Îmi place flowmaster, Kis Istvan, Durdun Gheorghe le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    368
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 7 h 1 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    587
    Medves Antal - Targu Secuiesc - Elite
    Mike Boroka - Targu Secuiesc - Open
    Popov Szabolcs - Targu Secuiesc - Open
    Chelmus Ionut - Targu Secuiesc - Open
    Finna Gabor - Targu Secuiesc - Open
    Toth Szilard - Targu Secuiesc - Open
    Canea-Kocsis Andras - Targu Secuiesc - Avansati
    Canea-Kocsis Andras Jr. - Targu Secuiesc - Avansati
    Olah Kriszta - Targu Secuiesc - Avansati
    Burnichi Marian - Targu Secuiesc - Incepatori
    Canea Kocsis Abigel - Targu Secuiesc - Incepatori
    Fekete Tamas - Targu Secuiesc - Incepatori
    Kovacs Kristof - Targu Secuiesc - Incepatori
    Bejan Hanna - Targu Secuiesc - Incepatori
    Balazs Boglarka - Targu Secuiesc - Incepatori

    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe - elit
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe - Open
    Kovacs Attila - Covasna - Incepatori

  5. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    cadet
    Data înscrierii
    12.03.2015
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    54
    Postări
    36
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 8 h 23 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    51
    Fazakas Gergely open


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  7. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CKA, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 20 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15221
    Din Gheorgheni, Suseni si Ditrau la avansati Todor Csaba, Makszem Szabolcs, Heja Zoltan, Bedo Jozsef respectiv la incepatori: Angi Zoltan, Heja Zsolt.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  9. Mulțumesc jocobedo au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien, macocco le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    50
    Postări
    328
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 15 h 30 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    411
    Cocean Valer - Baraolt - open
    Petho Mihaly - Racosul de Sus - open
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare - avansati
    Korodi csaba - Aita Mare - incepatori
    Bartha Ferencz - Baraolt - incepatori

  11. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place CKA, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    368
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 7 h 1 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    587
    Elekes Hunor - Valea Scurta - Open
    Elekes Csaba - Valea Scurta - Avansati
    Elekes Szilard - Valea Scurta - Incepatori
    Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc - Avansati
    Bartha Laszlo Sr. - Valea Scurta - Avansati
    Bartha Laszlo jr. - Valea Scurta - Avansati
    Kocsis Zoltan - Targu Secuiesc - Incepatori
    Domokos Vitan - Targu Secuiesc - Avansati
    Pakucs Istvan - Targu Secuiesc - Incepatori
    Slekta Lajos - Targu Secuiesc - Incepatori
    Pakucs Szabolcs - Targu Secuiesc - Incepatori
    Alen Margaryan - Armenia - Incepatori
    Carmen Gallardo - Spania - Incepatori
    Elena Ershova - Rusia - Incepatori
    Miguel Paya - Spanyol - Incepatori
    Barba Cosmin -Targu Secuiesc - Incepatori
    Papp Jozsef – Targu Secuiesc - Avansati
    Hella Lajos – Targu Secuiesc – Avansati
    Hodor Levente - Targu Secuiesc - Avansati
    Ilyes Botond - Targu Secuiesc - Incepatori
    Ilyes Sandor - Targu Secuiesc - Avansati

  13. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    cadet
    Data înscrierii
    12.03.2015
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    54
    Postări
    36
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 8 h 23 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    51
    Imets Attila,Fancsali Kálmán,László Levente,open Miercurea Ciuc


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  15. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    senior
    Avatarul lui Dan Popa
    Data înscrierii
    02.12.2013
    Locație
    Tecuci
    Vârstă
    41
    Postări
    274
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 9 h 55 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    243
    Dan Popa, Tecuci, începători


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior

    Data înscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    11
    Postări
    322
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 6 h 26 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    486
    Se inscrie Tamas Vivien,din Miercurea-Ciuc,la categoria Incepatori.

  19. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place bunicuta, Antal Denes, weiszuka le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    5.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    142 z 15 h 43 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5121
    Popa Mircea : Padurariu Costel si Antal Denes - open - Bv

  21. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien, CKA le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    870
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    34 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    3249
    Kis Istvan amatori.

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

  23. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    5.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    142 z 15 h 43 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5121
    Marin Floricel - Bv - avansati
    Tarau Vasile. - Bv - incepatori

  25. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  26. #14
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    37
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 1 h 27 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    500
    Loghin Florin amatori...Brasov

  27. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  28. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 20 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15221
    Tokos Pal / Odorheiu Secuiesc / open (elite).
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  29. Îmi place bunicuta, arjen_robben, Kis Istvan, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 07.04.2019, 07:50
  2. Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 07.04.2019, 07:47
  3. Turneu A Târgu Secuiesc - 17.02.2018
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 376
    Ultimul post: 30.03.2018, 08:14
  4. Turneu A Târgu Secuiesc - 03.06.2017
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 221
    Ultimul post: 05.06.2017, 22:17
  5. memorial Kelemen Attila ,Targu Secuiesc -29 ianuarie 2011
    De hopipoke în forumul Competiții
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 21.01.2011, 10:59

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •