tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 246

Subiect: "Cupa Orașului Băicoi", Băicoi - 13.10.2018

  1. #1
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data nscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vrstă
    44
    Postări
    3.093
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    79 z 1 h 26 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7280

    "Cupa Orașului Băicoi", Băicoi - 13.10.2018

    TURNEU A - Cupa Orasului Baicoi, Sambata 13.10.2018, I+A+O&E

    LOCALITATEA: Baicoi, Prahova;

    DATA: Smbătă 13.10.2018;

    CATEGORII: Incepatori + Avansati + Open&Elite;

    ORA DE NCEPERE:

    INCEPATORI si AVANSATI - 08:15 - 09:15 validare nscrieri, la 09.30 ncep meciurile;
    OPEN & ELITE - 12:15 - 13:15 validare nscrieri, la 13:30 ncep meciurile;

    SALA:
    Sala de Sport a Orasului Baicoi, in Parcul Schelei Baicoi, Strada Republicii nr. 10

    INDICAȚII DE ACCES:

    1. Din directia Bucuresti: DN1 Ploiesti - Brasov, dupa Metro a patra intrare la dreapta, catre Baicoi (aproximativ 15 km); la aproximativ 1,5 km, pe partea dreapta, se afla Sala de Sport, in Parcul Schelei Baicoi
    2. Din directia Brasov: DN1 Brasov - Ploiesti, dupa ce se trece de localitatea Banesti, la aproximativ 13 km prima intrare la stanga catre orasul Baicoi; la aproximativ 1,5 km, pe partea dreapta, se afla Sala de Sport, in Parcul Schelei Baicoi





    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF, mingi plastic
    ***;

    SPAȚIU DE JOC: 400 mp;

    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet

    FACILITĂȚI: Vestiare

    ASISTENȚĂ MEDICALĂ: asistent Ionut Voicu, colegul nostru, care vi fi prezent la sala cu trusa medicala

    TAXA: adulți 35 Lei, copii 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi donați n contul AmaTur;


    Se asigură: apă plată 2 litri
    , cafea, fructe, etc.


    MATERIALE DE PREMIERE:

    Locurile 1 - 4: cupe/medalii/diplome;


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:

    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la nscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 11.10.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii și rezervă dreptul de a refuza personele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a mpiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC***:

    Incepatori(ora incepere turneu 09:30):

    - Participă jucătorii cu MP mai mica de 10;
    - Număr maxim de participanţi: 36;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 (5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - FARA GRUPE SUPERIOARE
    - Tablou eliminatoriu;


    Avansati (ora incepere turneu 9:30)
    :
    - Participă orice jucător amator cu MP cuprinsa intre 10 si 19,99 precum si jucatorii de la categoria inferioara, care sunt rugati sa-si exprime aceasta optiune;
    - Număr maxim de participanţi: 60;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 (5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - FARA GRUPE SUPERIOARE
    - Tablou eliminatoriu;


    Open & Elite (ora incepere turneu 13:30):
    - Participă jucătorii cu MP peste 20, precum si jucatorii de la categoria imediat inferioara, care sunt rugati sa-si exprime aceasta optiune;
    - Număr maxim de participanţi: 48;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 (5) jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - FARA GRUPE SUPERIOARE
    - Tablou eliminatoriu;


    *** In functie de dinamica inscrierilor organizatorii isi rezerva dreptul de a face permutari (ora de incepere, locuri alocate) intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util, pana Joi 11.10.2018, ora 22:00;


    ORGANIZATOR:

    - Lucian Bozga tel.
    0787 809 267

    ORGANIZATOR TEHNIC:

    - Bogdan Visan tel. 0729 983 041


    ECHIPAMENT:

    La acest Turneu sunt invitati sa participe toti furnizorii de echipament sportiv!


    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 03.10.2018 la 23:32.

  2. #2
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data nscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vrstă
    44
    Postări
    3.093
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    79 z 1 h 26 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7280
    Inscrieri Incepatori - on 13.10.2018 at 09:48:40

    1. Radu Dragos, Targoviste, 1334 - 9,35 - I
    2. Stoian Rares, Filipestii de Targ, 2228 - 9,2 - I
    3. Fusca Georgian, Targoviste, 805 - 8,8 - I
    4. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 2280 - 8,4 - I
    5. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 1023 - 7,87 - I
    6. Enciu Marcel, Bucuresti, 815 - 7,73 - IW
    7. Bizga Romeo, Galati, 2414 - 7 - I
    8. Rizoiu Claudiu, Filipestii de Targ, 2026 - 6,65 - I
    9. Neagu Costin, Targoviste, 1169 - 6,1 - I
    10. Caranfilian Migo, Bucuresti, 1066 - 6 - I
    11. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 2022 - 5,9 - I
    12. Carpinis Petre Danut, Targoviste, 2289 - 5,6 - I
    13. Lazar Alin, Breaza, 1517 - 5,17 - I
    14. Dinca Catalin, Campina, 3410 - 5 - I
    15. Bardas Viorel, Ploiesti, 1590 - 4,92 - IW
    16. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 2107 - 4,9 - I
    17. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1893 - 4,88 - I
    18. Radulescu Catalin, Ploiesti, 1921 - 4,83 - IH
    19. Ciocan Denisa, Filipestii de Targ, 2220 - 4,5 - IF
    20. Dascalescu Edi, Filipestii de Targ, 2249 - 4,5 - I
    21. Ciobanu Marius, Bucuresti, 2972 - 4,5 - I
    22. Cudalbu Tiberiu, Ploiesti, 1785 - 4,38 - I
    23. Radu Sergiu, Comarnic, 2096 - 4 - I
    24. Apostol Maria, Filipestii de Targ, 3321 - 4 - IF
    25. Burtea Izabela, Baicoi, 3579 - 4 - IF
    26. Botoaca Ion, Comarnic, 3939 - 4 - I
    27. Boaca Danut, Buzau, 4317 - 0 - A
    28. Ion Alexandru, Baicoi, 5001 - 0 - A
    29. Nastase Eduard, Baicoi, 5002 - 0 - A
    30. Constantin Filip, Sinaia, 5003 - 0 - A
    31. Popescu Horia, Sinaia, 5004 - 0 - A

    Fara absenti nemotivati.


    Inscrieri Avansati - on 13.10.2018 at 10:22:04

    1. Clapa Danut, Bucuresti, 1172 - 19,95 - A
    2. Cuna Gheorghe, Buzau, 787 - 19,6 - A
    3. Panait Genu, Teisani, 751 - 19,08 - A
    4. Codreanu Laurentiu, Buzau, 391 - 18,99 - A
    5. Cucu Cristin, Targoviste, 399 - 18,98 - AW
    6. Coman Emil, Breaza, 1101 - 17,93 - A
    7. Loghin Florin, Brasov, 319 - 17,86 - A
    8. Nitu Serban, Paulesti, 329 - 17,66 - A
    9. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 422 - 17,57 - A
    10. Pop Alexandru, Campina, 1119 - 17,17 - A
    11. Gavrila Aurel, Bucuresti, 571 - 17,08 - AH
    12. Guluta Florin, Bucuresti, 762 - 16,97 - A
    13. Darjan Daniel, Brasov, 486 - 16,94 - A
    14. Grama Mihai, Azuga, 839 - 16,7 - AW
    15. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 955 - 16,7 - A
    16. Vestineanu Ionut, Slobozia, 710 - 16,65 - A
    17. Sdranca Mircea, Ploiesti, 514 - 16,4 - A
    18. Docan Cristian, Bucuresti, 348 - 16,33 - A
    19. Balanescu Boby, Ploiesti, 1171 - 16,3 - A
    20. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 1000 - 16,13 - A
    21. Kis Istvan, Brasov, 444 - 16,1 - AW
    22. Oancea Vasile, Buzau, 503 - 15,61 - A
    23. Botoc Ovidiu, Paulesti, 455 - 15,57 - A
    24. Rusea Gheorghe, Breaza, 428 - 15,54 - A
    25. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 1082 - 15,3 - A
    26. Visan Victor, Slobozia, 657 - 15,23 - A
    27. Panait Constantin, Mizil, 894 - 15,17 - A
    28. Dogaru Bianca, Baicoi, 1029 - 15,1 - AF
    29. Negrea Bogdan, Moreni, 1228 - 15 - A
    30. Ciocau Viorel, Bucuresti, 630 - 14,97 - A
    31. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 634 - 14,92 - A
    32. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 708 - 14,47 - A
    33. Delimart Alexiana, Targoviste, 716 - 14,26 - AF
    34. Pop Sabin, Targu Mures, 502 - 13,86 - A
    35. Banuta Dumitru, Ploiesti, 545 - 13,17 - A
    36. Vajeu Ionut, Busteni, 689 - 12,87 - A
    37. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 728 - 12,67 - A
    38. Matei Mircea, Targoviste, 640 - 11,92 - A
    39. Dumitrescu Sorin, Brasov, 953 - 11,63 - A
    40. Grumeza Lucian, Bucuresti, 685 - 11,6 - A
    41. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 713 - 11,42 - A
    42. Dragos Marian, Bucuresti, 1317 - 11,3 - A
    43. Sandu Andrei, Sibiu, 1224 - 11,2 - A
    44. Bucur Mario, Bucuresti, 696 - 10,17 - A
    45. Parvu Nicolae, Cornu, 1005 - 10,02 - A
    46. Dumitru George, Targoviste, 694 - 10 - A
    47. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 1507 - 10 - A
    48. Constantin Eduard, Bucuresti, 1015 - 9,17 - I
    49. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 1094 - 8,72 - I
    50. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 2090 - 7 - I
    51. Negrea Alexandru, Moreni, 1595 - 0 - A
    52. Stangaciu Alexandru, Targoviste, 2504 - 0 - A
    53. Mocanu George, Filipestii de Targ, 5001 - 0 - A
    54. Munteanu Constantin, Ramnicu Sarat, 5003 - 0 - A
    55. Manea Alexandru, Comarnic, 5004 - 0 - A


    Absenti nemotivati:

    Codreanu Laurentiu
    Negrea Alexandru
    Dogaru Bianca


    Inscrieri Open/Elite - on 13.10.2018 at 21:37:17

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 3 - 43,51 - EL
    2. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 7 - 41,73 - E
    3. Petcu Marius, Bucuresti, 563 - 40,07 - E
    4. Dinca Daniel, Bucuresti, 11 - 39,65 - ELH
    5. Wischegg Robert, Galati, 242 - 39,06 - E
    6. Ropotan Iulian, Bucuresti, 103 - 37,85 - E
    7. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 30 - 37,19 - E
    8. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 40 - 37,01 - EW
    9. Buzatu Vasile, Buftea, 20 - 36,86 - EW
    10. Vlase Gheorghe, Slobozia, 31 - 35,87 - E
    11. Totpal Marius, Busteni, 336 - 35,44 - E
    12. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 35 - 35,35 - EW
    13. Sencu Victor, Targoviste, 183 - 35,13 - E
    14. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 275 - 34,78 - E
    15. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 42 - 33,96 - EW
    16. Toma Iulian, Braila, 168 - 33,85 - EW
    17. Andone Claudiu, Cugir, 307 - 33,78 - E
    18. Grigore Alexandru, Campina, 48 - 33,01 - E
    19. Manea Mihaita, Tulcea, 303 - 32,15 - E
    20. Chiru Sorin, Campina, 1226 - 31,05 - EW
    21. Pascu Razvan, Magureni, 248 - 30,33 - E
    22. Dracea Gabriel, Sinaia, 211 - 29,52 - O
    23. Voicu Ionut, Ploiesti, 250 - 29,45 - O
    24. Bruchiu Doru, Ploiesti, 576 - 29,25 - O
    25. Jimmy Lu, Bucuresti, 105 - 29,08 - O
    26. Sorescu Mircea, Paulesti, 69 - 28,83 - O
    27. Mihaila Nicolae, Breaza, 80 - 28,51 - O
    28. Gherasim Iulian, Tulcea, 74 - 28,25 - O
    29. Nicolae Alin, Bucuresti, 214 - 27,94 - O
    30. Laur Boro, Sinaia, 604 - 27,57 - O
    31. Diaconescu Lucian, Targoviste, 334 - 27,5 - O
    32. Petrov Dan, Bucuresti, 101 - 27,07 - OW
    33. Marian Bogdan, Ploiesti, 94 - 26,99 - OW
    34. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 603 - 26,78 - O
    35. Ivan Valentin, Campina, 201 - 26,44 - O
    36. Darmaz Ion, Targoviste, 113 - 26,37 - OW
    37. Bratescu Adrian, Targoviste, 91 - 26,26 - OW
    38. Potarniche Bianca, Buzau, 230 - 26,1 - OLJF
    39. Gheorghe Dragos, Boldesti, 506 - 26,1 - O
    40. Miron Liviu, Campina, 555 - 25,9 - O
    41. Papacu Bejoli, Bucuresti, 215 - 25,83 - OW
    42. Doba Vasile, Pitesti, 293 - 25,65 - OW
    43. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 652 - 25,5 - OJ
    44. Sarbu Dan, Ploiesti, 127 - 25,43 - OW
    45. Luca Octavian, Tulcea, 281 - 24,96 - O
    46. Corbu Darius, Valenii de Munte, 164 - 24,73 - O
    47. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 187 - 22,94 - O
    48. Babus Liviu, Ploiesti, 208 - 22,86 - O
    49. Boroleanu Robert, Bucuresti, 469 - 21,93 - O
    50. Cobeanu Marius, Breaza, 801 - 21,4 - O
    51. Bozga Razvan, Baicoi, 609 - 20,83 - O
    52. Stefan Mihaela, Bucuresti, 921 - 10,95 - AF


    Fara absenti nemotivati.
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 13.10.2018 la 22:38.

  3. mi place PaliHR, gabiopel, dr.Toma, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data nscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vrstă
    44
    Postări
    3.093
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    79 z 1 h 26 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7280
    Clasament Incepatori

    1. Radu Dragos - Targoviste
    2. Fusca Georgian - Targoviste
    3 -- 4
    Boaca Danut - Buzau
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    5 -- 8
    Stoian Rares - Filipestii de Targ
    Ienasoae Dragos - Bucuresti
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    Neagu Costin - Targoviste
    9 -- 16
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Bizga Romeo - Galati
    Rizoiu Claudiu - Filipestii de Targ
    Radu Sergiu - Comarnic
    Lazar Alin - Breaza
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Constantin Filip - Sinaia
    Enciu Marcel - Bucuresti
    17 -- 20
    Ciobanu Marius - Bucuresti
    Botoaca Ion - Comarnic
    Ciocan Denisa - Filipestii de Targ
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    21 -- 2v gr.inf.
    Popescu Horia - Sinaia
    22 -- 26 1v gr.inf.
    Bardas Viorel - Ploiesti
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Cudalbu Tiberiu - Ploiesti
    Apostol Maria - Filipestii de Targ
    Nastase Eduard - Baicoi
    27 -- 31 0v gr.inf.
    Dinca Catalin - Campina
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    Dascalescu Edi - Filipestii de Targ
    Burtea Izabela - Baicoi
    Ion Alexandru - Baicoi


    Clasament Avansati

    1. Panait Genu - Teisani
    2. Gavrila Aurel - Bucuresti
    3 -- 4
    Negrea Bogdan - Moreni
    Stangaciu Alexandru - Targoviste
    5 -- 8
    Coman Emil - Breaza
    Grama Mihai - Azuga
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    9 -- 16
    Clapa Danut - Bucuresti
    Dragos Marian - Bucuresti
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Nitu Serban - Paulesti
    Cuna Gheorghe - Buzau
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    Cucu Cristin - Targoviste
    17 -- 32
    Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Loghin Florin - Brasov
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Panait Constantin - Mizil
    Docan Cristian - Bucuresti
    Manea Alexandru - Comarnic
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Pop Alexandru - Campina
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Visan Victor - Slobozia
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Pop Sabin - Targu Mures
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    33 -- 36
    Kis Istvan - Brasov
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Mocanu George - Filipestii de Targ
    Balanescu Boby - Ploiesti
    37 -- 3v gr.inf.
    Vajeu Ionut - Busteni
    38 -- 40 2v gr.inf.
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Matei Mircea - Targoviste
    Munteanu Constantin - Ramnicu Sarat
    41 -- 46 1v gr.inf.
    Guluta Florin - Bucuresti
    Darjan Daniel - Brasov
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Sandu Andrei - Sibiu
    Grigore Marian - Cocorastii Mislii
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    47 -- 52 0v gr.inf.
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Oancea Vasile - Buzau
    Bucur Mario - Bucuresti
    Parvu Nicolae - Cornu
    Dumitru George - Targoviste
    Olaru Viorel - Cocorastii Mislii

    Clasament Open/Elite

    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    3 -- 4
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Petcu Marius - Bucuresti
    5 -- 8
    Buzatu Vasile - Buftea
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Wischegg Robert - Galati
    Marian Bogdan - Ploiesti
    9 -- 16
    Darmaz Ion - Targoviste
    Grigore Alexandru - Campina
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    17 -- 32
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Popa Alexandru Iulian - Buzau
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Potarniche Bianca - Buzau
    Sencu Victor - Targoviste
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Totpal Marius - Busteni
    Gheorghe Dragos - Boldesti
    Bozga Razvan - Baicoi
    Ivan Valentin - Campina
    Manea Mihaita - Tulcea
    Laur Boro - Sinaia
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Toma Iulian - Braila
    Gherasim Iulian - Tulcea
    33 -- 36
    Petrov Dan - Bucuresti
    Bruchiu Doru - Ploiesti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Chiru Sorin - Campina
    37 -- 40 2v gr.inf.
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Nicolae Alin - Bucuresti
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    41 -- 47 1v gr.inf.
    Andone Claudiu - Cugir
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Doba Vasile - Pitesti
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Luca Octavian - Tulcea
    Cobeanu Marius - Breaza
    Stefan Mihaela - Bucuresti
    48 -- 52 0v gr.inf.
    Pascu Razvan - Magureni
    Miron Liviu - Campina
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 13.10.2018 la 21:46.

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    mi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    maestru

    Data nscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vrstă
    54
    Postări
    1.029
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    14 z 20 h 37 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4264
    Rusea Gheorghe -Breaza- avansati

  7. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data nscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vrstă
    55
    Postări
    912
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    36 z 10 h 35 m
    Timp online pe zi
    39 m
    Reputație
    3344
    Kis Istvan amatori.

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

  9. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  10. #6
    senior

    Data nscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vrstă
    38
    Postări
    220
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    16 z 13 h 47 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    547
    Loghin Florin avansati...Brasov

  11. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    maestru

    Data nscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vrstă
    54
    Postări
    1.029
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    14 z 20 h 37 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    4264
    Ivan Valentin- Campina- open

  13. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  14. #8
    nțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data nscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vrstă
    61
    Postări
    6.121
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    148 z 6 h 35 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    5282
    Pacat fara gr. Sup.cred ca nu mai are rost sa efectuam deplasarea, mai ales ca si amestecat!
    Cu stima.

  15. Mulțumesc BOZGANU au mulțumit pentru mesaj
  16. #9
    senior

    Data nscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vrstă
    57
    Postări
    854
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    80 z 15 h 11 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3338
    Bardas Viorel, Ploiesti, Incepatori,
    Sarbu Dan, Ploiesti, Open

  17. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  18. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data nscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vrstă
    52
    Postări
    2.777
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    106 z 2 h 33 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4921
    Dena Corneliu - Open - Giurgiu
    Caldararu Mihai Florentin - Avansati - Giurgiu

  19. #11
    cadet
    Data nscrierii
    08.11.2017
    Locație
    Paulesti
    Vrstă
    53
    Postări
    10
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    19 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    61
    Nițu serban-paulesti-avansati

  20. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data nscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vrstă
    52
    Postări
    2.777
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    106 z 2 h 33 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4921
    Citat Postat n original de Cornel 67 Vezi post
    Dena Corneliu - Open - Giurgiu
    Caldararu Mihai Florentin - Avansati - Giurgiu
    Imi cer scuze, am postat gresit. Ignorati inscrierea.

  21. Mulțumesc BOZGANU au mulțumit pentru mesaj
    mi place Marian Bogdan, Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    cadet
    Data nscrierii
    20.07.2017
    Locație
    Ploiesti
    Vrstă
    48
    Postări
    29
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 h 24 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    41
    Se inscrie la NCEPĂTORI: Tiberiu Popescu din Ploiesti. Multumesc.

  23. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    mi place Brulea Petre, BOZGANU, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data nscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vrstă
    32
    Postări
    126
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    27 z 12 h 3 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    536
    Pascu Răzvan la Elite, din Magureni.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  25. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  26. #15
    senior
    Avatarul lui Victor Sencu
    Data nscrierii
    20.07.2015
    Locație
    Targoviste
    Vrstă
    43
    Postări
    526
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    8 z 5 h 42 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1383
    Sencu Victor
    Trgovişte
    Elite


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Old School", Băicoi - 05.10.2019
    De Bogdan V n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 310
    Ultimul post: 08.10.2019, 02:27
  2. Turneu A "Cupa Paralela 45", Băicoi - 16/17.03.2019
    De Bogdan V n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 395
    Ultimul post: 10.04.2019, 14:37
  3. Răspunsuri: 213
    Ultimul post: 03.09.2018, 21:06
  4. Turneu A "Cupa Orașului Băicoi", Băicoi - 07.10.2017
    De Bogdan V n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 250
    Ultimul post: 14.10.2017, 00:03
  5. Răspunsuri: 176
    Ultimul post: 04.09.2017, 15:06

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •