pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 75 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 1117

Subiect: "Cupa Centenar", Alba Iulia - 03.11.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    373 z 13 h 12 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    31261

    "Cupa Centenar", Alba Iulia - 03.11.2018

    Turneul Campionilor "Cupa Centenar", Alba Iulia - Sâmbătă 03.11.2018



    LOCALITATEA:
    Alba Iulia
    DATA:
    Sâmbătă 3 Noiembrie 2018 - faza de masă;
    Duminică 4 Noiembrie 2018 - fazele finale Elite/Open/Avansați;
    CATEGORII:
    Elite;
    Open;
    Avansați;
    Începători;
    VALIDARE ÎNSCRIERI
    Vineri 18.00-22.00 - Hotel Cetate;
    Sâmbătă 08.00-08.30 - Sala Principia - Muzeul Arheologic;
    FESTIVITATE DE DESCHIDERE + FESTIVITATE DE PREMIERE NAȚIONALĂ:
    08.30 - 10.00 - Sala Principia;
    PROGRAM DE JOC:
    Sâmbătă 03.11.2018 - 3 Săli de sport:
    10.00 - 10.15 – încălzire;
    10.15 - 10.30 – începerea meciurilor;
    10.30 - 16.15 – grupe inferioare;
    16.15 - 17.45 – eliminatorii 3 tururi + finala Începători;
    Duminică 04.11.2018 - Sala de sport a Universității "1 Decembrie 1918" Alba Iulia:
    10.00 - 12.00 - sferturi de finală, semifinale, finale (E/O/A);
    12.00 - 12.30 - festivitate de premiere E/O/A.
    SĂLI DE JOC:
    1. Sala de sport a Universității "1 Decembrie 1918" Alba Iulia - str. Vasile Alecsandri - Elite + Începători
    2. Sala de sport a Colegiului Național "Horea, Cloșca și Crișan" - B-dul 1 Decembrie 1918, nr. 11 - Open
    3. Sala de sport a Colegiului Tehnic "Apulum" - Str. Gheorghe Pop de Băsești, nr. 2 - Avansați
    LOGISTICĂ:
    - 44 mese aprobate ITTF Gewo;
    - 44 mese de arbitraj Gewo
    - 44 filee Gewo;
    - 44 scorere Gewo;
    - 88 cutii prosoape Gewo;
    - 400 de mantinele Gewo;
    - 200 de mingi plastic (ABS) *** Gewo.
    SPAȚIU și CONDIȚII DE JOC:
    1. Sala de sport a Universității "1 Decembrie 1918" Alba Iulia
    - Elite + Începători
    - 46,5 x 24 m;
    - S=1116 mp;
    - Suprafață de joc: Parchet;
    - Spațiu de joc Elite: 9,5 x 5,0 m - 16 mese;
    - Spațiu de joc Începători: 8,0 x 5,0 m - 4 mese;
    - Iluminare: Excelentă;
    2. Sala de sport a Colegiului Național "Horea, Cloșca și Crișan" Alba Iulia
    - Open
    - 40,0 x 17,3 m;
    - S=692 mp;
    - Suprafață de joc: pardoseală multistrat;
    - Spațiu de joc Open: 9,5 x 5,5 m - 12 mese;
    - Iluminare: Foarte bună
    3. Sala de sport a Colegiului Tehnic "Apulum" Alba Iulia
    - Avansați
    - 39,5 x 20,5 m;
    - S=810 mp;
    - Suprafață de joc: pardoseală multistrat;
    - Spațiu de joc Avansați: 9,5 x 5,5 m - 12 mese;
    - Iluminare: Bună.
    FACILITĂȚI:
    - vestiare;
    - grupuri sanitare;
    - dușuri;
    - parcare;
    TAXA:
    - 50 Lei adulții;
    - 30 lei copiii sub 14 ani;
    - 0 lei persoanele cu dizabilități;
    - 1 leu de participant se va dona către AmaTur;
    PUNCTE VERZI:
    - în fiecare sală vor exista Puncte verzi unde se vor pune gratuit la dispoziția participanților: apă, cafea, fructe, produse de patiserie;
    ASISTENȚĂ MEDICALĂ:
    - două ambulanțe;
    - trei echipaje medicale.
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    - Locurile 5÷8 – medalii + diplome;
    MASA FESTIVĂ:
    - Restaurant Hotel Cetate - ora 16.00 (pentru jucătorii necalificați pe tabloul eliminatoriu care nu doresc să rămână până seara);
    - Restaurant Hotel Cetate - ora 18.00;
    - Lecție de istorie: despre Daci și Romani;
    - Program artistic;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: conform Clasament AmaTur la zi;
    - ultima înscriere Luni 29.10.2018, ora 21,00;
    - ultima retragere Joi 01.11.2018, ora 21,00;
    - grupele se vor afișa pe forum Vineri 02.11.2018, ora 12,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    - vor exista câte două wild-card-uri pentru fiecare categorie;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite – maxim 94+ 2WC participanți;
    - Open – maxim 70+ 2WC participanți;
    - Avansați – maxim 70+ 2WC participanți;
    - Începători – maxim 22+ 2WC participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători – se califică primii 4;
    - Fără grupe superioare;
    - Tablouri eliminatorii de 16, 32, 64;
    - Tablourile eliminatorii se generează automat;
    LIVE
    - Festivitatea de premiere AmaTur și finalele se transmit Live pe Facebook/AmaTurRomania
    ORGANIZATORI:
    - Primăria Municipiului Alba Iulia;
    - AmaTur România;
    DIRECTORUL EVENIMENTULUI:
    - Pralea Constantin, 0723.511.024;
    MANAGERUL COMPETIȚIEI:
    - Dumitru Beltechi, 0747.630.959;
    ORGANIZATORI TEHNICI:
    Elite:
    - Florin Apian - Butoane 1, tel. 0748.143.566;
    - Cozma Cătălin - Butoane 2, tel. 0744.544.610;
    - Chirap Dan - Arbitraj, tel. 0749.475.893;
    Open
    - Tokos Pal, Butoane 1 - 0742.257.995;
    - Bodeanu Dan, Arbitraj - 0745.340.668;
    Avansați
    - Giosan Marcel - Butoane 1, 0723.283.701;
    - Petrișor Sorin - Arbitraj, 0741.497.631
    Începători
    - Claudiu Vela - Butoane 1, 0726.487.357;
    - Toma Florin - Butoane 2, 0748.204.733;
    - Fratea Aurel - Arbitraj, tel. 0726.686.175;

    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Dl. Rasvan Crișan - TT Shop,
    reprezentant Butterfly Ronia.

    Butterfly - Table Tennis for You
    Dl. Tiberiu Tănase - Viva Sport Shop,
    reprezentant Stiga și Yasaka.
    -Dl. George Durdun
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    0765.777.747
    Dl. Dumitru Beltechi - Emi TT.
    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Andro Gir,
    reprezentant XIOM, DONIC și NITTAKU.
    SPONSORI:
    Selgros România

    www.selgros.ro
    Gewo Germania

    www.gewo-tt.com
    Axa Porcelaine


    www.axaporcelaine.ro

    SITE-ul OFICIAL AL COMPETIȚIEI:
    www.cupacentenar.ro
    Site-ul AmaTur România:
    www.amatur.ro
    Facebook:
    www.facebook.com/AmaTurRomania/
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 01.11.2018 la 19:04.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    373 z 13 h 12 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    31261

    Informații utile

    Bună seara!
    În primul post găsiți informațiile minimale referitoare la momentul validării înscrierilor, Festivitatea de Deschidere și de Premiere Națională, Turneul Campionilor, Masa festivă și fazele finale E/O/A ce vor avea loc Duminică.
    Despre toate celelalte:
    - cazare;
    - mod efectiv de desfășurare;
    - mod de arbitraj;
    - fotografii cu sălile;
    - fotografii cu logistica;
    - surprize;
    - etc.,
    vom reveni pe parcursul desfășurării înscrierilor și vom centraliza informațiile în acest post.

    Site-ul oficial al evenimentului va funcționa în câteva zile. Pe www.cupacentenar.ro și pe www.tenisdemasa.ro veți putea urmări LIVE SCORE, minut cu minut, desfășurarea întregului turneu.

    Cazare 1

    Hotel Cetate "Împăratul Romanilor", str. Unirii, nr. 3

    Cameră single (200 lei) - Preț negociat 140 lei, inclusiv mic dejun;
    Cameră dublă (240 lei) - Preț negociat 180 lei, inclusiv mic dejun;
    Cameră triplă - Preț negociat 240 lei, inclusiv mic dejun;

    http://alba.imparatulromanilor.ro/



    Pentru rezervări vă rugăm să sunați la nr. 0766.609.093 și să specificați: Pentru Turneul de tenis de masă "Cupa Centenar"![/

    Cazare 2

    Căminul bisericesc "Peregrinus"

    Cameră single - 80 lei cu mic dejun inclus;
    Cameră dublă - 120 lei cu mic dejun inclus;
    Cameră triplă - 175 lei cu mic dejun inclus;

    Cina - 25 lei cu desert și băuturi răcoritoare incluse!







    Pentru rezervare vă rugăm să sunați la nr. 0771.263.697 sau 0762.488.782 și să specificați pentru Turneul de tenis de masă "Cupa Centenar".

    Cazare 3

    Vila "Steaua Nordului"
    Bd-ul Republicii, nr. 5A, Alba Iulia
    tel: 0744.604.900/0744.789.465
    Vila "Steaua Nordului" se află în vecinătatea Sălii de sport a Universității "1 Decembrie 1918" din Alba Iulia, unde vor juca categoriile Elite și Începători.

    Cameră dublă - 200 lei;
    Cameră matrimonială - 225 lei;
    Cameră matrimonială economică (fără balcon; mansardă cu geam velux) - 175 lei;
    Cameră triplă - 240 lei;
    Cameră 4 persoane - 300 lei;
    Tarifele includ micul dejun.





    Festivitatea de Deschidere și Festivitatea de Premiere AmaTur

    Pentru a fi eficienți și a ne putea încadra în timpii prezumați trebuie să lucrăm un pic și la regie.
    Astfel, Festivitatea de Deschidere și Festivitatea de Premiere Amatur se va desfășura în Sala Principia, din cadrul Muzeului Arheologic - Cetatea Alba Iulia.
    Validarea înscrierilor se va face Vineri 02.11.2018 între orele 18.00-22.00 în holul Hotelului Cetate și Sâmbătă 03.11.2018 între orele 08.00-08.30 la intrarea în Sala Principia.
    La validare toți participanții vor plăti taxa de concurs, vor semna tabelele de înscrieri și vor primi din partea Organizatorilor un cadou de bun venit, ce va consta dintr-o mapă de prezentare a Evenimentului, un tricou de tenis de masă + alte surprize.
    Tricourile vor avea culorile Roșu pentru participanții de la Elite, Galben pentru participanții de la Open, Albastru pentru participanții de la Avansați și Începători.
    Așezarea pe locurile din Amfiteatrul Sălii Principia se va face în ordinea Roșu, Galben și Albastru pe latura lungă, pentru a putea face câteva fotografii cu drapelul României.

    Festivitatea de Deschidere
    va debuta cu intonarea Imnului Național în interpretarea celui mai mic artist din Vințu de Jos: Tudor Limbean.


    Discursurile de deschidere nu vor depăși 15 minute, după care se va face premierea Campionului AmaTur, Premiile speciale și Campionii județeni AmaTur la toate cele 4 categorii: Elite, Open, Avansați și Începători.
    Aici trebuie sa fim maxim de eficienți pentru că vorbim de aproximativ 100 de persoane care vor trebui să coboare din tribune, să-și primească premiul și aplauzele binemeritate și să îmbrace trioul de Campion pentru fotografia de grup.

    După încheierea festivităților categoriile Open și Avansații se vor deplasa pe jos până la Sălile Colegiilor HCC și Apulum, pe un drum care nu depășește 7 minute, în timp ce jucătorii de la categoriile Elite și Începători vor fi preluați de un Autocar/Autobuz pentru a ajunge la Sala Universității.

    La Sălile de concurs folile de joc, mingile, foile de arbitraj se vor afla deja la masa de joc și cu ajutorul nemijlocit al dumneavoastră ar trebui să dăm drumul la concurs maxim la ora 10.30.

    Vă mulțumim pentru implicarea, de care sigur veți da dovadă!

    Afișul și Diploma Turneului:

    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 30.10.2018 la 00:42.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  3. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    373 z 13 h 12 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    31261

    Rezervat Înscrieri

    Inscrieri Elite - on 01.11.2018 at 23:43:02

    1. Roman Iulian, Brasov, 35 - 47,5 - EW
    2. Petrescu Liviu, Pitesti, 1 - 46,1 - ELW
    3. Lukasz Klimas, Ploiesti, 2 - 45,65 - EL
    4. Sorescu Deian, Resita, 126 - 44,6 - EL
    5. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 25 - 44,23 - EW
    6. Enciu Alexandru, Slobozia, 3 - 43,88 - EL
    7. Ion Marius, Braila, 4 - 43,85 - E
    8. Tudorache Viorel, Bucuresti, 76 - 43,85 - EL
    9. Farkas Gabor, Targu Mures, 6 - 43,77 - EW
    10. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 69 - 43,4 - E
    11. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 5 - 43,01 - E
    12. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 72 - 42,82 - E
    13. Mutrescu Eugen, Timisoara, 7 - 42,44 - E
    14. Mocean Dan, Cluj Napoca, 114 - 42,25 - EL
    15. Toma Florin, Pitesti, 8 - 42,2 - EW
    16. Nistor Dorel, Bistrita, 49 - 42,01 - E
    17. Albu Vlad, Iasi, 127 - 41,68 - E
    18. Roman Bogdan, Arad, 89 - 41,55 - E
    19. Macarenco Andrei, Bucuresti, 31 - 41,34 - EL
    20. Avram Victor, Arad, 23 - 41,3 - E
    21. Iana Remus, Timisoara, 108 - 41,12 - E
    22. Put Gabriel, Oravita, 37 - 41,07 - E
    23. Verdet Adrian, Oravita, 11 - 41,01 - E
    24. Galban Calin, Viseu, 52 - 40,57 - E
    25. Boraciu Claudiu, Urziceni, 36 - 40,47 - E
    26. Sumanaru Catalin, Iasi, 9 - 40,42 - E
    27. Constantinescu Rares, Braila, 51 - 40,25 - EJ
    28. Nascu Serban, Cluj Napoca, 133 - 39,88 - E
    29. Iancu George, Ploiesti, 65 - 39,65 - EW
    30. Banescu Dragos, Pitesti, 10 - 39,59 - E
    31. Corcoz Costin, Focsani, 21 - 39,54 - E
    32. Cozma Catalin, Falticeni, 20 - 39,41 - EW
    33. Wischegg Robert, Galati, 121 - 39,02 - E
    34. Sufletel Radu, Alba Iulia, 27 - 39,01 - EW
    35. Dinca Daniel, Bucuresti, 13 - 39 - ELH
    36. Pavel Calin, Hunedoara, 75 - 38,99 - E
    37. Teglas Andreea, Ludus, 106 - 38,87 - EJF
    38. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 99 - 38,79 - E
    39. Chiscop Bogdan, Galati, 12 - 38,76 - E
    40. Constantin Teodor, Bucuresti, 15 - 38,69 - E
    41. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 116 - 38,68 - E
    42. Corburean Ioana, Medias, 104 - 38,41 - ELF
    43. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 40 - 38,4 - E
    44. Radu Costica, Galati, 16 - 38,33 - E
    45. Onufrei Ciprian, Botosani, 64 - 38,2 - E
    46. Cojocaru Stefan, Suceava, 143 - 37,93 - EJ
    47. Tigau Dan, Bucuresti, 17 - 37,73 - ELW
    48. Neculai Alexandru, Tulcea, 68 - 37,61 - E
    49. Govoreanu Florin, Cisnadie, 14 - 37,51 - EW
    50. Savu Cristian, Oradea, 24 - 37,45 - E
    51. Firu Marian, Vatra Dornei, 56 - 37,4 - E
    52. Marola Mihai, Bacau, 18 - 37,38 - E
    53. Aron Darie, Sibiu, 63 - 37,3 - E
    54. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 29 - 37,26 - E
    55. Buzatu Vasile, Buftea, 19 - 37,24 - EW
    56. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 28 - 37,23 - E
    57. Valcu Alin, Botosani, 149 - 36,9 - E
    58. Raducan Bogdan, Craiova, 57 - 36,72 - E
    59. Daneliuc Gabi, Selimbar, 26 - 36,5 - EW
    60. Morosanu Vasile, Suceava, 98 - 36,45 - EW
    61. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 83 - 36,39 - E
    62. Mican Nicolae, Dej, 107 - 36,24 - E
    63. Apian Florin, Bistrita, 34 - 35,96 - E
    64. Vlase Gheorghe, Slobozia, 32 - 35,81 - E
    65. Zarinschi Catalin, Galati, 33 - 35,75 - E
    66. Zidar Victor, Reghin, 85 - 35,56 - E
    67. Neagoe Costin, Bucuresti, 45 - 35,54 - E
    68. Mihalescu Dinu, Timisoara, 43 - 35,37 - EW
    69. Curut Gabriel, Timisoara, 44 - 34,89 - E
    70. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 41 - 34,87 - E
    71. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 47 - 34,84 - EW
    72. Bleoca Marius, Tarnaveni, 101 - 34,82 - E
    73. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 42 - 34,75 - E
    74. Tic Ioan, Oradea, 39 - 34,46 - E
    75. Arion Costel, Galati, 62 - 34,45 - E
    76. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 130 - 34,45 - E
    77. Grigore Alexandru, Campina, 48 - 34,41 - E
    78. Carpaci Alexandru, Ludus, 119 - 34,37 - EW
    79. Craciun Calin, Oradea, 131 - 34,21 - E
    80. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 93 - 34,01 - E
    81. Pavunev Dan, Bucuresti, 50 - 33,34 - E
    82. Cuesdean Rares, Reghin, 225 - 33,2 - EJ
    83. Blaga Marius, Cluj Napoca, 80 - 32,87 - EH
    84. Ciuca Dan, Pitesti, 55 - 32,65 - EW
    85. Oprea Adrian, Lugoj, 54 - 32,35 - E
    86. Vaida Sorin, Oradea, 59 - 31,91 - EW
    87. Fratea Aurel, Constanta, 58 - 31,81 - EW
    88. Retegan Cosmin, Plopeni, 136 - 31,7 - E
    89. Dumbrava Daniel, Focsani, 66 - 31,41 - EW
    90. Migea Cornel, Sibiu, 79 - 31,24 - EW
    91. Leolea Andrei, Constanta, 61 - 31,21 - EW
    92. Jimmy Lu, Bucuresti, 97 - 31 - E
    93. Szalay Liviu, Oradea, 117 - 30,98 - E
    94. Kaposta Victor, Arad, 60 - 30,83 - E
    95. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 357 - 30,68 - EW
    96. Creinicean Liviu, Oravita, 113 - 30,33 - E
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Boru Lucian, Timisoara, 151 - 36,58 - E
    2. Hutanu Alin, Brasov, 152 - 33,7 - E
    3. Birtalan Robert, Oradea, 156 - 33,25 - E
    4. Iancu Sorin, Sibiu, 175 - 30,77 - E
    5. Baiburi Levent, Tulcea, 190 - 34,05 - E
    6. Spatariu Daniel, Arad, 193 - 34,08 - E
    7. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 200 - 34,43 - E
    8. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 202 - 33,32 - E
    9. Zbancu Leo, Deva, 207 - 37,73 - E
    10. Manea Mihaita, Tulcea, 211 - 32,02 - E
    11. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 234 - 32,48 - E
    12. Boeriu Cezara, Targu Mures, 238 - 30,93 - ELJF
    13. Motoroi Costin, Bucuresti, 247 - 32,75 - EW
    14. Galiu Mihai, Brasov, 256 - 33,4 - E
    15. Thouzard Adrian, Drobeta Tr Severin, 257 - 33,58 - E
    16. Simion Boby, Cluj Napoca, 269 - 34,72 - ELH
    17. Pop Zoltan, Dej, 274 - 33,36 - E
    18. Bauer Lajos, Targu Mures, 305 - 40,93 - EW
    19. Dezso Lorand, Dej, 315 - 32,17 - E
    20. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 326 - 38 - E
    21. Popet Doru, Timisoara, 333 - 33,38 - EW
    22. Cotca Dacian, Oradea, 369 - 30,83 - E
    23. Petrus Florin, Alba Iulia, 398 - 35,24 - E
    24. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 442 - 30,43 - E
    25. Pintilie Nela, Galati, 536 - 31,43 - EF
    26. Doncea Catalin, Giurgiu, 760 - 36,8 - E
    27. Ardeljan Marinel, Varset, 986 - 36,8 - E
    28. Gritto Daniel, Medias, 1474 - 32,1 - E
    Inscrieri Open - on 01.11.2018 at 23:43:32

    1. Sorescu Mircea, Paulesti, 70 - 29,93 - O
    2. Motorga Dorin, Targu Mures, 146 - 29,8 - O
    3. Mitrea Silviu, Navodari, 84 - 29,79 - OW
    4. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 81 - 29,77 - O
    5. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 115 - 29,6 - O
    6. Ciortescu Cristi, Iasi, 71 - 29,58 - O
    7. Marian Bogdan, Ploiesti, 78 - 29,47 - OW
    8. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 198 - 29,43 - O
    9. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 122 - 29,37 - O
    10. Colcer Nicolae, Toplita, 199 - 29,37 - O
    11. Vladoiu Gelu, Brasov, 92 - 29,36 - OW
    12. Pantelimon Andi, Bucuresti, 102 - 29,19 - O
    13. Stefan Patrick, Brasov, 111 - 29,03 - O
    14. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 159 - 28,77 - O
    15. Drinceanu Lilian, Oravita, 141 - 28,6 - O
    16. Gherasim Iulian, Tulcea, 77 - 28,56 - O
    17. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 82 - 28,53 - O
    18. Macovei Cristi, Iasi, 86 - 28,32 - O
    19. Avram Nicolae, Nedelea, 90 - 28,29 - O
    20. Trandafir Vasile, Targu Mures, 183 - 28,23 - O
    21. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 157 - 28,2 - OW
    22. Istrate Cristian, Bucuresti, 96 - 28,14 - OW
    23. Capus Giani, Galati, 139 - 28,11 - O
    24. Dragan Petru Ioan, Iasi, 91 - 27,96 - O
    25. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 134 - 27,9 - OW
    26. Stolearenco Igor, Galati, 150 - 27,74 - O
    27. Veres Francisc, Oravita, 163 - 27,7 - O
    28. Potarniche Bianca, Buzau, 194 - 27,62 - OLJF
    29. Darmaz Ion, Targoviste, 105 - 27,57 - OW
    30. Morosan Marian, Suceava, 196 - 27,4 - O
    31. Ciobanu Daniel, Blaj, 125 - 27,37 - OW
    32. Visan Bogdan, Targoviste, 110 - 27,34 - O
    33. Nagy Iosif, Arad, 191 - 27,32 - OW
    34. Marian Florin, Reghin, 425 - 27,16 - O
    35. Marola Dan, Bacau, 87 - 27,11 - O
    36. Petrov Dan, Bucuresti, 112 - 27,07 - OW
    37. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 142 - 27,06 - O
    38. Ursulean Vasile, Straja, 181 - 27,02 - O
    39. Corneanu Sorin, Botosani, 140 - 26,91 - O
    40. Diaconescu Lucian, Targoviste, 214 - 26,87 - O
    41. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 109 - 26,8 - O
    42. Negrean Ioan, Sibiu, 144 - 26,8 - O
    43. Padurariu Costel, Brasov, 118 - 26,63 - O
    44. Voin Doru, Bucuresti, 197 - 26,59 - O
    45. Trocaru Remus, Tulcea, 145 - 26,48 - O
    46. Bratescu Adrian, Targoviste, 100 - 26,43 - OW
    47. Cinca Daniel, Craiova, 153 - 26,37 - O
    48. Silivestru Nicu, Tulcea, 155 - 26,24 - O
    49. Craciun David Mihai, Bucuresti, 147 - 26,1 - OJ
    50. Staicu Dan, Constanta, 195 - 25,77 - OW
    51. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 137 - 25,71 - OW
    52. Brulea Petre, Paulesti, 165 - 25,64 - OW
    53. Antal Denes, Brasov, 154 - 25,48 - OW
    54. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 135 - 25,37 - O
    55. Corbu Darius, Valenii de Munte, 161 - 25,15 - O
    56. Jichici Svetozar, Timisoara, 192 - 24,99 - OW
    57. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 184 - 24,91 - O
    58. Gecse Alpar, Chibed, 205 - 24,86 - O
    59. Colesniuc Romeo, Botosani, 164 - 24,8 - OW
    60. Jaouir Khaled, Bucuresti, 166 - 24,8 - OW
    61. Curpas Ioan, Oradea, 212 - 24,77 - OW
    62. Janosi Attila, Targu Mures, 189 - 24,7 - O
    63. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24,66 - O
    64. Popa Mircea, Brasov, 185 - 24,66 - OW
    65. Munteanu Octavian, Tecuci, 162 - 24,58 - OW
    66. Pralea Marius Dan, Botosani, 172 - 24,3 - O
    67. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 176 - 24,26 - OW
    68. Osman Metin, Tulcea, 206 - 24,19 - O
    69. Dospinescu George, Bucuresti, 215 - 24,06 - OW
    70. Nicola Marian, Constanta, 170 - 24 - O
    71. Plaiasu Ion, Plopeni, 203 - 23,16 - O
    72. Kromek Iulian, Cugir, 345 - 23,13 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Pinzar Alin, Suceava, 223 - 24,52 - O
    2. Jurescu Sorin, Timisoara, 229 - 25,15 - O
    3. Rosioara Razvan, Alexandria, 236 - 28,77 - O
    4. Micuda Mihai, Bucuresti, 245 - 27,6 - O
    5. Luca Octavian, Tulcea, 246 - 24,92 - O
    6. Nicu Constantin, Iasi, 255 - 26,79 - O
    7. Viciu Dragos, Pitesti, 262 - 24,91 - OW
    8. Lacatis Ghita, Arad, 266 - 24,84 - O
    9. Veres Janos, Targu Mures, 278 - 26,49 - OW
    10. Beches Andrei, Sibiu, 281 - 29,38 - O
    11. Bogza Dragos, Iasi, 285 - 25,51 - O
    12. Cecan Vasile, Timisoara, 287 - 22,6 - O
    13. Ambrus Szilard, Ludus, 289 - 27,92 - OJ
    14. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 294 - 20,8 - OW
    15. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 307 - 28,25 - OW
    16. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 310 - 27,22 - O
    17. Ticu Sorin, Lugoj, 316 - 26,92 - O
    18. Postelnicu Mihai, Deva, 317 - 22,7 - O
    19. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 319 - 26,38 - O
    20. Cioboiu Dan, Craiova, 324 - 25,57 - O
    21. Decean Darian, Sibiu, 340 - 27,95 - O
    22. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 348 - 22,96 - OF
    23. Veres Adrian, Timisoara, 351 - 24,3 - O
    24. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 355 - 24,17 - O
    25. Ardelean Raul, Arad, 359 - 25,35 - O
    26. Frunza Alexandru, Timisoara, 364 - 26,02 - O
    27. Csaky Tiberiu, Resita, 374 - 24,43 - O
    28. Bothazan Florin, Dej, 377 - 25,05 - O
    29. Boznea Daniel, Deva, 390 - 28,08 - O
    30. Butura Vasile, Alba Iulia, 395 - 28,87 - O
    31. Lungu Marius, Oravita, 397 - 24,21 - O
    32. Dani Leo, Arad, 400 - 24,35 - OH
    33. Peta Octavian, Cluj Napoca, 409 - 23,68 - OW
    34. Musat Catalin, Bucuresti, 410 - 25,93 - O
    35. Barbulescu Dan, Sibiu, 412 - 23,92 - O
    36. Degianschi Obrad, Resita, 414 - 24,9 - O
    37. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 427 - 21,79 - OJF
    38. Murgu Ioan, Oravita, 428 - 26,05 - O
    39. Kramarsic Milos, Belgrad, 432 - 26,27 - O
    40. Pop Danut, Dej, 443 - 27,78 - O
    41. Catricicau Adrian, Baia Mare, 452 - 28,65 - O
    42. Weiss Simona, Cisnadie, 473 - 23,08 - OF
    43. Bozga Razvan, Baicoi, 488 - 25,23 - O
    44. Boroleanu Robert, Bucuresti, 489 - 21,28 - O
    45. Ciochina Gabriel, Arad, 531 - 26,95 - O
    46. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 549 - 22,3 - O
    47. Comsa Dan, Sibiu, 553 - 21,94 - O
    48. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 575 - 20,4 - O
    49. Petersi Nuri, Varset, 583 - 29,35 - O
    50. Preda Ionut, Moinesti, 599 - 29,4 - O
    51. Botea Fabian, Hunedoara, 643 - 24,63 - O
    52. Zdrenghea Mircea, Orastie, 735 - 20,3 - O
    53. Istrate Samir, Arad, 776 - 26,4 - O
    54. Somlea Darian, Cisnadie, 793 - 21,5 - O
    55. Groza Alexandru, Cisnadie, 830 - 21,63 - O
    56. Popa Gheorghe, Aiud, 929 - 23 - OW
    57. Groza Florin, Cluj Napoca, 1075 - 24,1 - OW
    58. Bodeanu Dan, Bucuresti, 1219 - 25,35 - OW
    59. Bora Nicolae, Alba Iulia, 1242 - 22,47 - O
    Inscrieri Avansați - on 01.11.2018 at 23:44:13

    1. Campean Adrian, Bucuresti, 381 - 19,96 - A
    2. Fotia Iulian, Bacau, 275 - 19,87 - A
    3. Bozosan Petre, Sibiu, 302 - 19,68 - A
    4. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 273 - 19,67 - A
    5. Carata Catalin, Tulcea, 295 - 19,66 - A
    6. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 360 - 19,66 - A
    7. Sofian Corneliu, Suceava, 343 - 19,53 - AW
    8. Hancig Mircea, Dumbravita, 485 - 19,47 - A
    9. Trocan Nicolae, Mioveni, 391 - 19,43 - AW
    10. Radu Constantin, Sibiu, 421 - 19,43 - AW
    11. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 438 - 19,43 - A
    12. Spaller Tiberiu, Nasaud, 469 - 19,17 - A
    13. Vieru Costica, Botosani, 279 - 19,13 - AW
    14. Vijaica Paul, Drobeta Tr Severin, 422 - 19,11 - AW
    15. Damian Mircea, Bistrita, 283 - 19 - A
    16. Codreanu Laurentiu, Buzau, 350 - 18,99 - A
    17. Trocan Alexa, Mioveni, 411 - 18,99 - AF
    18. Matei Dumitru, Deva, 362 - 18,88 - AW
    19. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 259 - 18,87 - AW
    20. Bumbu Pavel, Razboieni, 470 - 18,87 - A
    21. Iacob Gabriel, Iasi, 290 - 18,8 - AW
    22. Alexandru Marius, Bucuresti, 372 - 18,8 - A
    23. Morariu Marius, Sibiu, 458 - 18,7 - A
    24. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 280 - 18,59 - AW
    25. Ilie Octavian Marius, Brasov, 309 - 18,54 - A
    26. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 332 - 18,53 - A
    27. Pop Alexandru, Oradea, 459 - 18,29 - A
    28. Fekete Istvan, Arad, 455 - 18,27 - A
    29. Fulop Attila, Aiud, 288 - 18,24 - AW
    30. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 291 - 18,15 - A
    31. Socaci Sorin, Panciu, 454 - 18,13 - AW
    32. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 322 - 17,99 - A
    33. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 423 - 17,95 - A
    34. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 312 - 17,91 - A
    35. Durac Viorel, Constanta, 436 - 17,91 - AW
    36. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 460 - 17,91 - A
    37. Nitu Serban, Paulesti, 321 - 17,88 - A
    38. Lucic Corneliu, Suceava, 356 - 17,86 - AWH
    39. Bejan Alexandru, Tecuci, 408 - 17,67 - A
    40. Piper Petru, Luna CJ, 420 - 17,66 - AH
    41. Barca George, Pitesti, 367 - 17,63 - A
    42. Loghin Florin, Brasov, 320 - 17,5 - A
    43. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 382 - 17,47 - A
    44. Dior Dorin, Iasi, 430 - 17,47 - A
    45. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 405 - 17,32 - A
    46. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 393 - 17,3 - AJ
    47. Stoica Mihai, Mioveni, 444 - 17,28 - AW
    48. Sursilov Constantin, Bucuresti, 365 - 17,23 - A
    49. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 484 - 17,23 - AW
    50. Cristescu Cristian, Bucuresti, 330 - 17,21 - AW
    51. Cristofor Razvan, Moinesti, 368 - 17,18 - AW
    52. Bedo Jozsef, Suseni, 399 - 17,17 - A
    53. Ene Florin, Ploiesti, 431 - 17,17 - A
    54. Heja Zoltan, Ditrau, 384 - 16,96 - A
    55. Fulop Laszlo, Targu Mures, 363 - 16,83 - A
    56. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 339 - 16,81 - A
    57. Docan Cristian, Bucuresti, 375 - 16,76 - A
    58. Salavastru Petru, Botosani, 336 - 16,61 - AW
    59. Constantin Cristina, Bucuresti, 385 - 16,51 - AF
    60. Acriva Marian, Mizil, 475 - 16,42 - A
    61. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 461 - 16,35 - A
    62. Bivolaru Stelian, Targoviste, 366 - 16,34 - A
    63. Botoc Ovidiu, Paulesti, 449 - 16,17 - A
    64. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 451 - 16,13 - A
    65. Lazar Dumitru, Mizil, 404 - 16,01 - A
    66. Kis Istvan, Brasov, 448 - 16 - AW
    67. Ciky Cornel, Fagaras, 447 - 15,97 - AW
    68. Mihu Florin, Pitesti, 464 - 15,95 - A
    69. Cioveie Bogdan, Oravita, 1126 - 15,17 - A
    70. Panait Adrian, Braila, 465 - 15,07 - AW
    71. Pop Sabin, Targu Mures, 486 - 14,65 - A
    72. Iepure Teodor Calin, Aiud, 596 - 14,59 - AJ
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Budescu Marian, Galati, 493 - 16,38 - A
    2. Sicoe Ioan, Turda, 494 - 17 - AW
    3. Barabas Claudiu, Bistrita, 501 - 14,65 - A
    4. Sterczer Sandor, Sanzieni, 505 - 14,36 - A
    5. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 509 - 17,1 - A
    6. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 512 - 14,57 - A
    7. Balaj Roland, Arad, 516 - 15,29 - A
    8. Bucur Dan, Cisnadie, 523 - 19,02 - A
    9. Avasilcai Marcel, Arad, 526 - 19,35 - A
    10. Ankar Wasim, Timisoara, 530 - 17,32 - A
    11. Benyovski Bela, Sibiu, 533 - 18,03 - AW
    12. Barbuta Ioan, Dej, 534 - 18,23 - A
    13. Joldes Adrian, Bistrita, 537 - 17,83 - A
    14. Chivu Cornel, Craiova, 541 - 15,45 - A
    15. Dumitru Florin, Arad, 548 - 16,5 - A
    16. Todor Csaba, Gheorgheni, 556 - 15,06 - AH
    17. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 562 - 14,03 - A
    18. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 564 - 19,03 - AF
    19. Bucur Delia, Ludus, 585 - 18,32 - AJF
    20. Vestineanu Ionut, Slobozia, 586 - 16,62 - A
    21. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 592 - 18,13 - A
    22. Puia Darius, Stremt, 594 - 16,77 - A
    23. Giosan Marcel, Galati, 601 - 13,34 - A
    24. Vera Esteban, Sibiu, 603 - 16,38 - A
    25. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 610 - 14,43 - AJ
    26. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 612 - 16,47 - A
    27. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 617 - 19,62 - A
    28. Cristea Virgil, Cugir, 619 - 17,2 - A
    29. Caraus Sorin, Deva, 622 - 13,68 - A
    30. Lupescu Nicolae, Reghin, 624 - 11,57 - A
    31. Visan Victor, Slobozia, 627 - 16,34 - A
    32. Grumeza Lucian, Bucuresti, 631 - 13,05 - A
    33. Movileanu Neculae, Brasov, 634 - 13,88 - A
    34. Gusan Boris, Turda, 668 - 16,46 - AW
    35. Andrei Radu Alexandru, Iasi, 676 - 15,58 - A
    36. Faraian Alexandru, Aiud, 690 - 11,53 - AJ
    37. Sabau Mircea, Tarnaveni, 702 - 14,09 - A
    38. Matei Mircea, Targoviste, 711 - 11,52 - A
    39. Gherman Romulus, Arad, 716 - 12,62 - A
    40. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 718 - 11,71 - A
    41. Petrache Radu, Blaj, 745 - 12,52 - A
    42. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 749 - 15,17 - A
    43. Simionese Ovidiu, Granicesti, 758 - 12,52 - AJ
    44. Docea Beniamin, Aiud, 768 - 16,32 - A
    45. Pintescu Teodora, Vatra Dornei, 780 - 11,53 - AJF
    46. Marian Ioan, Alba Iulia, 791 - 12,24 - AW
    47. Chiscan Bogdan, Arad, 792 - 12,05 - A
    48. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 799 - 11,98 - A
    49. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 800 - 13,42 - A
    50. Oprean Andrei, Deva, 811 - 10,33 - A
    51. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 829 - 17,05 - AW
    52. Stefan Mihaela, Bucuresti, 835 - 11,48 - AF
    53. Danalache Daniel, Navodari, 836 - 16,7 - A
    54. Govoreanu Cendana, Cisnadie, 839 - 10,85 - AF
    55. Luca Eugen, Aiud, 844 - 13,28 - A
    56. Putnik Tiberiu, Varset, 862 - 17,56 - A
    57. Galfi Levente, Cluj Napoca, 905 - 16,77 - AW
    58. Paul Cosmin Sebastian, Bucuresti, 989 - 15,1 - A
    59. Bonciu Daniel, Bucuresti, 1020 - 13,95 - A
    60. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 1040 - 10,18 - A
    61. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1044 - 10,96 - AJF
    62. Daroti Florin, Lipova, 1046 - 14,4 - A
    63. Damian Vasile, Nasaud, 1087 - 10,2 - A
    64. Radu Dragos, Targoviste, 1118 - 13,3 - A
    65. Gipsy King, Hunedoara, 1125 - 16,17 - A
    66. Midvichi Alexandru, Deva, 1205 - 11,15 - AJ
    67. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1357 - 12,7 - AW
    68. Popa Decebal, Alba Iulia, 1425 - 11,43 - A
    69. Gafita Andrei, Iasi, 1705 - 12,25 - A
    70. Stoican Adrian, Alba Iulia, 1791 - 11,45 - A
    71. Ispas Emil, Alba Iulia, 1976 - 15,6 - A
    Inscrieri Începători - on 01.11.2018 at 23:44:48

    1. Marinescu Nelu, Targoviste, 762 - 9,92 - I
    2. Dobanda Alexandru, Arad, 789 - 9,92 - IW
    3. Sirbu Vlad, Aiud, 895 - 9,92 - I
    4. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 734 - 9,91 - I
    5. Sabau Victor, Arad, 826 - 9,9 - I
    6. Ghitu Liviu, Onesti, 685 - 9,79 - I
    7. Ursulean Daniel, Straja, 741 - 9,64 - IJ
    8. Ceobotaru Daniel, Galati, 867 - 9,6 - I
    9. Fusca Georgian, Targoviste, 771 - 9,5 - I
    10. Onofrei Petru, Gherla, 871 - 9,4 - IW
    11. Angi Zoltan, Gheorgheni, 883 - 9,12 - I
    12. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 887 - 9,12 - I
    13. Malene Petru, Fagaras, 898 - 8,93 - I
    14. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 872 - 8,85 - I
    15. Sisca Nicusor, Comanesti, 837 - 8,73 - IW
    16. Pascu Gabriel, Braila, 866 - 8,54 - IW
    17. Morun Marian, Braila, 827 - 8,53 - I
    18. Olaru Miruna Andreea, Comanesti, 859 - 8,36 - IF
    19. Grusca Narcis, Gura Humorului, 824 - 8,01 - I
    20. Rosoga Ana, Constanta, 869 - 7,73 - IF
    21. Zamfirache Ioan, Botosani, 773 - 7,67 - IW
    22. Portariuc Gheorghe, Botosani, 1029 - 7,43 - I
    23. Moise Viorel, Braila, 901 - 7,03 - IW
    24. Turcanu Amalia, Dumbravita, 3079 - 5,25 - IF
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Plesoianu Stefan, Constanta, 910 - 9,38 - IW
    2. Gligor Paul, Arad, 916 - 9,77 - I
    3. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 924 - 8,6 - I
    4. Ontoiu Catalin, Pitesti, 956 - 7,22 - I
    5. Suciu Sergiu, Turda, 965 - 6,34 - IW
    6. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 976 - 8,85 - I
    7. Creta Petru, Luna CJ, 993 - 7,36 - I
    8. Suciu Andrei, Borsec, 1001 - 9,08 - I
    9. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 1028 - 7,17 - I
    10. Caranfilian Migo, Bucuresti, 1073 - 5,83 - I
    11. Barabancea Lili, Iasi, 1078 - 7,29 - IF
    12. Sticlet Doru, Bistrita, 1133 - 7,5 - IW
    13. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1151 - 5,61 - IF
    14. Achim Paul, Arad, 1189 - 6,52 - I
    15. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1198 - 8,23 - I
    16. Enea Andrea, Vatra Dornei, 1266 - 8,3 - IF
    17. Brasoveanu Vali, Sibiu, 1289 - 9,65 - IW
    18. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1305 - 7,05 - I
    19. Zedler Iuliu, Blaj, 1307 - 9,63 - IW
    20. Stan Mariana, Constanta, 1310 - 4,49 - IF
    21. Susman Dan, Alba Iulia, 1416 - 7,1 - I
    22. Midvichi Daniel, Deva, 1479 - 6,8 - I
    23. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1481 - 7,06 - IJ
    24. Szekely Gheorghe, Blaj, 1577 - 6,77 - IW
    25. Pop Dan Cristian, Dej, 1596 - 5,4 - IJ
    26. Pop Mihai, Dej, 1630 - 5,75 - I
    27. Marcu Cristian, Alba Iulia, 1656 - 6,2 - I
    28. Pintescu Emilia, Vatra Dornei, 1684 - 4,78 - IF
    29. Heja Zsolt, Ditrau, 1700 - 4,8 - I
    30. Marginean Mihai, Luna CJ, 1746 - 8,33 - I
    31. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 1747 - 4,85 - IF
    32. Halasz Levente, Cluj Napoca, 1929 - 5,63 - I
    33. Jicarean David, Lipova, 1960 - 6,4 - I
    34. Cir Florin, Razboieni, 2003 - 5,17 - I
    35. Rusu Marius, Alba Iulia, 2089 - 6,2 - I
    36. Tigoan Alex, Dej, 2175 - 6 - I
    37. Vaideanu Fabiana, Vatra Dornei, 2205 - 6,25 - IF
    38. Bregar Dan, Alba Iulia, 2318 - 5 - I
    39. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 2321 - 4,33 - IW
    40. Sufletel Margareta, Alba Iulia, 2358 - 4 - IF
    41. Pop Daniel Valentin, Dej, 2593 - 0 - A
    42. Somlea Codrin, Cisnadie, 2624 - 5 - I
    43. Danciu Nicolae, Alba Iulia, 2645 - 5,9 - I
    44. Tamas Alex, Dej, 2980 - 5 - I
    45. Anca Valentin, Ludus, 2995 - 5,65 - I
    46. Bote Tudor Andrei, Dej, 3098 - 6 - I
    47. Anca Ana Maria, Ludus, 3233 - 4,5 - IF
    48. Stancovici Bianca, Targu Mures, 4055 - 0 - IF
    49. Ilisiu Cristian, Alba Iulia, 4698 - 0 - I
    50. Cira Nicolae, Alba Iulia, 5001 - 0
    51. Melinceanu Denis, Vatra Dornei, 5002 - 0



    Notă:
    Prima linie de pe lista principală reprezintă estimarea inițială a Organizatorilor cu privire la ultimul loc eligibil, așa cum au fost aproximate în postul nr. 5.
    Vă poate ajuta la planurile pe care vi le faceți în legătură cu week-end-ul 3/4 Noiembrie 2018.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 02.11.2018 la 00:45.

  4. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    373 z 13 h 12 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    31261

    Rezervat Clasament

    Clasament Elite

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Sorescu Deian - Resita
    3 -- 4
    Iana Remus - Timisoara
    Roman Iulian - Brasov
    5 -- 8
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    Roman Bogdan - Arad
    Enciu Alexandru - Slobozia
    9 -- 16
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    Radu Costica - Galati
    Marola Mihai - Bacau
    Buzatu Vasile - Buftea
    Corcoz Costin - Focsani
    Put Gabriel - Oravita
    17 -- 32
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Toma Florin - Pitesti
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Iancu George - Ploiesti
    Tudorache Viorel - Bucuresti
    Ion Marius - Braila
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Wischegg Robert - Galati
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Craciun Calin - Oradea
    Raducan Bogdan - Craiova
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Carpaci Alexandru - Ludus
    33 -- 64
    Oprea Adrian - Lugoj
    Vaida Sorin - Oradea
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Fratea Aurel - Constanta
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Zarinschi Catalin - Galati
    Valcu Alin - Botosani
    Avram Victor - Arad
    Curut Gabriel - Timisoara
    Galban Calin - Viseu
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Constantinescu Rares - Braila
    Cozma Catalin - Falticeni
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Savu Cristian - Oradea
    Albu Vlad - Iasi
    Pavel Calin - Hunedoara
    Zidar Victor - Reghin
    Verdet Adrian - Oravita
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Teglas Andreea - Ludus
    Nistor Dorel - Bistrita
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Onufrei Ciprian - Botosani
    Chiscop Bogdan - Galati
    65 -- 70 2v gr.inf.
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Corburean Ioana - Medias
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    71 -- 87 1v gr.inf.
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Tigau Dan - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Morosanu Vasile - Suceava
    Mican Nicolae - Dej
    Apian Florin - Bistrita
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Arion Costel - Galati
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Cuesdean Rares - Reghin
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Leolea Andrei - Constanta
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Kaposta Victor - Arad
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    88 -- 96 0v gr.inf.
    Aron Darie - Sibiu
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Tic Ioan - Oradea
    Grigore Alexandru - Campina
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Migea Cornel - Sibiu
    Szalay Liviu - Oradea
    Creinicean Liviu - Oravita
    Clasament Open

    1. Corbu Darius - Valenii de Munte
    2. Ciortescu Cristi - Iasi
    3 -- 4
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    5 -- 8
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Stolearenco Igor - Galati
    Potarniche Bianca - Buzau
    9 -- 16
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Marola Dan - Bacau
    Stefan Patrick - Brasov
    Mitrea Silviu - Navodari
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Avram Nicolae - Nedelea
    17 -- 32
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Nagy Iosif - Arad
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Staicu Dan - Constanta
    Janosi Attila - Targu Mures
    Marian Florin - Reghin
    Padurariu Costel - Brasov
    Negrean Ioan - Sibiu
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Pinzar Alin - Suceava
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Macovei Cristi - Iasi
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Vladoiu Gelu - Brasov
    33 -- 48
    Capus Giani - Galati
    Darmaz Ion - Targoviste
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Curpas Ioan - Oradea
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Corneanu Sorin - Botosani
    Osman Metin - Tulcea
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Veres Francisc - Oravita
    Gecse Alpar - Chibed
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Colcer Nicolae - Toplita
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Cinca Daniel - Craiova
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Ursulean Vasile - Straja
    Munteanu Octavian - Tecuci
    52 -- 64 1v gr.inf.
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Voin Doru - Bucuresti
    Trocaru Remus - Tulcea
    Brulea Petre - Paulesti
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Dospinescu George - Bucuresti
    Nicola Marian - Constanta
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Kromek Iulian - Cugir
    65 -- 72 0v gr.inf.
    Morosan Marian - Suceava
    Visan Bogdan - Targoviste
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Antal Denes - Brasov
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Popa Mircea - Brasov
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Clasament Avansați

    1. Cioveie Bogdan - Oravita
    2. Trocan Nicolae - Mioveni
    3 -- 4
    Hancig Mircea - Dumbravita
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    5 -- 8
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Ene Florin - Ploiesti
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Loghin Florin - Brasov
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Dior Dorin - Iasi
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Kis Istvan - Brasov
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    17 -- 32
    Piper Petru - Luna CJ
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Nitu Serban - Paulesti
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Damian Mircea - Bistrita
    Campean Adrian - Bucuresti
    Durac Viorel - Constanta
    Lucic Corneliu - Suceava
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Fotia Iulian - Bacau
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Socaci Sorin - Panciu
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    33 -- 48
    Mihu Florin - Pitesti
    Sofian Corneliu - Suceava
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Morariu Marius - Sibiu
    Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
    Bozosan Petre - Sibiu
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Barca George - Pitesti
    Trocan Alexa - Mioveni
    Bedo Jozsef - Suseni
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Ciky Cornel - Fagaras
    Matei Dumitru - Deva
    Stoica Mihai - Mioveni
    49 -- 54 2v gr.inf.
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Iacob Gabriel - Iasi
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Fekete Istvan - Arad
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Lazar Dumitru - Mizil
    55 -- 68 1v gr.inf.
    Carata Catalin - Tulcea
    Vieru Costica - Botosani
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Pop Alexandru - Oradea
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Docan Cristian - Bucuresti
    Salavastru Petru - Botosani
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Acriva Marian - Mizil
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Panait Adrian - Braila
    Pop Sabin - Targu Mures
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    69 -- 72 0v gr.inf.
    Radu Constantin - Sibiu
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Fulop Attila - Aiud
    Heja Zoltan - Ditrau
    Clasament Începători

    1. Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    2. Dobanda Alexandru - Arad
    3 -- 4
    Ceobotaru Daniel - Galati
    Grusca Narcis - Gura Humorului
    5 -- 8
    Sirbu Vlad - Aiud
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Ursulean Daniel - Straja
    Morun Marian - Braila
    9 -- 16
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Rosoga Ana - Constanta
    Onofrei Petru - Gherla
    Ghitu Liviu - Onesti
    Sabau Victor - Arad
    Pascu Gabriel - Braila
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Olaru Miruna Andreea - Comanesti
    19 -- 20 1v gr.inf.
    Malene Petru - Fagaras
    Moise Viorel - Braila
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Fusca Georgian - Targoviste
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Turcanu Amalia - Dumbravita
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 09.11.2018 la 00:03.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  5. Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  6. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    44
    Postări
    3.919
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    106 z 12 h 57 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9763
    Comunicari

    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Se actualizează pe 28 oct seara, acela va fi si clasamentul final 2018.
    Cu o săptămână înainte voi posta un clasament provizoriu astfel încât va fi mai ușor de anticipat ce va urma, pentru cei aflați la limită.
    La Elite primi 96 cu sanse 100% sunt clasati sub locul 123, urmatorii 30, pana la locul 210 au o probabilitate de 80% si urmatori 50, pana la locul 336 cu o probabilitate de 50%.

    La Open primi 72 cu sanse 100% sunt clasati sub locul 194, urmatorii 28, pana la al 100-lea participant sunt pana la locul 241 in clasament care au o probabilitate de 80% si urmatori 50 sunt sub locul 354 care au o probabilitate de 50%.

    La Avansati primii 72 cu sanse 100% sunt clasati sub locul 477, urmatorii 50, pana la locul 570 cu probabilitate de 80% si urmatorii 50, pana la locul 658 cu probabilitate de 50%.

    La Incepatori primii 24 cu sanse 100% sunt clasati sub locul 925, urmatori 50, pana la locul 1158 cu sanse 80% si mai departe e greu sa mai fie vreo sansa.

    PRONOSTICUL MEU pt ultimele locuri eligibile este următorul:
    Elite: -pozitia 115-130, loc clasament 172-223
    Open: -pozitia 98- 115, loc clasament 239-273
    Avansati: pozitia 98-120, loc clasament 526-568
    Incepatori: pozitia 50-75,l oc clasament 1050-1160


    Va rog consultati aceste statistici si cei care sunt departe de aceste locuri sa fiti cumpatati cand faceti rezervari de hotel si planuri pentru acest turneu.Din experientele celorlalte turnee Finale si A+ aceste statistici ale mele au fost foarte aproape de adevar si va pot folosi ca o ghidare pentru planurile dumneavoastra.O participare pe ultima suta de metri la cateva turnee va poate salta cateva locuri sau mentine pe pozitile actuale ,dar nu cresteri spectaculoase.
    Va dorim mult succes si cat mai multe rezultate bune.
    Emi

    Later edit:
    Nr. Crt. Categorie Nr. Jucători Nr. Jucători cu grila 80% Estimare ultimul loc eligibil
    1 Elite 383 80 200
    2 Open 556 70 300
    3 Avansați 960 60 600
    4 Începători 2258 30 1200
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 05.10.2018 la 12:56.

  7. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    16.05.2010
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    43
    Postări
    504
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 18 h 3 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    272
    Din Reghin: Marian Florin - open
    Cuesdean Rares - elite

  8. Mulțumesc marcelgiosan, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  9. #7
    junior

    Data înscrierii
    13.04.2018
    Locație
    Sofronea
    Vârstă
    44
    Postări
    52
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 h 35 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    106
    BALAJ ROLAND - Avansati din Arad
    GHERMAN ROMULUS - Avansati din Arad
    CHISCAN BOGDAN - Avansati din Arad
    DUMITRU FLORIN - Avansati din Arad

  10. Mulțumesc marcelgiosan, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place xyz1992, Pitzi, andreyutzu, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  11. #8
    junior

    Data înscrierii
    29.12.2017
    Locație
    Arad
    Vârstă
    26
    Postări
    106
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 9 h 13 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    153
    Salut, din Arad, la incepatori:
    - Gligor Paul
    - Achim Paul

    Mersi

  12. Mulțumesc marcelgiosan, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Roli B, Pitzi, andreyutzu, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  13. #9
    senior

    Data înscrierii
    12.10.2013
    Locație
    buzau
    Vârstă
    42
    Postări
    253
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 18 h 51 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    751
    Potarniche Bianca Open Buzau
    Multumim frumos !

  14. Mulțumesc marcelgiosan, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  15. #10
    junior

    Data înscrierii
    05.08.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    63
    Postări
    129
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 6 h 2 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    197
    Nagy Iosif din Arad la Open

  16. Mulțumesc marcelgiosan, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Pitzi, sorin1218, andreyutzu, Cristian Istrate, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  17. #11
    junior

    Data înscrierii
    08.10.2006
    Locație
    Oradea
    Postări
    119
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 12 h 47 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    145
    Craciun Calin, Oradea, Elite

  18. Mulțumesc marcelgiosan, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Pitzi, sorin1218, pedrosyto, PaliHR, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  19. #12
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    172
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 18 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    674
    Constantin Cristina, Bucuresti, avansati
    Constantin Teodor, Bucuresti, elite

  20. #13
    junior
    Data înscrierii
    10.10.2015
    Locație
    GHERLA
    Vârstă
    50
    Postări
    107
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 19 h 4 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    58
    ONOFREI PETRU- Incepatori,GHERLA
    BAL ADRIAN- Avansati,GHERLA
    CONT COSMIN-Open,GHERLA
    HODIS ANDREI-Avansati,GHERLA
    NEAMTU ADRIAN-Avansati,GHERLA
    BEICA FLORIN-Open,GHERLA
    COROIAN CLAUDIU-Open,GHERLA
    GROSAN MIRCEA-Avansati,DEJ
    MICLOS ANDREI-Avansati,DEJ

  21. Mulțumesc marcelgiosan, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  22. #14
    junior
    Data înscrierii
    10.10.2015
    Locație
    GHERLA
    Vârstă
    50
    Postări
    107
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 19 h 4 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    58
    ZAVASKI IOAN- Avansati,DEJ
    VASS SANDOR-Avansati ,BECLEAN

    Multumesc !!!

  23. Mulțumesc marcelgiosan, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  24. #15
    maestru
    Avatarul lui ursuleanvasile
    Data înscrierii
    23.10.2007
    Locație
    Straja, Suceava, Romania, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    1.736
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 7 h 22 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1213
    din Straja,

    Ursulean Vasile-open
    Ursulean Daniel-incepatori
    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
    FH: Tenergy 05 FX
    BH: Tenergy 05 FX

  25. Mulțumesc marcelgiosan, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Catalin Sumanaru le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Centenar România", Dej - 15.12.2018
    De Dan Universal în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 108
    Ultimul post: 17.12.2018, 10:06
  2. Turneu B "Cupa Pingpongmania - Centenar 2018", Oradea - 08.12.2018
    De MariusBH în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 16.12.2018, 17:56
  3. Turneu B "Cupa CENTENAR TRANSILVANIA", Sibiu - 20.10.2018
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 56
    Ultimul post: 30.10.2018, 17:32
  4. Turneu A "Cupa UNIREA 99", Alba Iulia - 09.12.2017
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 324
    Ultimul post: 11.12.2017, 16:19
  5. Răspunsuri: 164
    Ultimul post: 07.12.2016, 13:50

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •