Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Centenar", Alba Iulia - 03.11.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Vajda Erno -Reghin - avansati.

    Comentariu


    • Dinu Gheorghe - București- Avansati - Marime tricou M. Multumesc.

      Comentariu


      • Se înscrie Moldovan Horvath Csaba din Tg Mureș

        Trimis de pe al meu CLT-L29 folosind Tapatalk

        Comentariu


        • Fulop Attila L marimea

          Comentariu


          • Thouzard adrian mărimea S

            Comentariu


            • Vineri soseste o parte din logistica si tricourile, si dupa actualizarea clasamentului de duminica cei aflati pe lista si inca 3-4 de pe lista de asteptare vor fii trecuti ca marime pt imprimare.

              Comentariu


              • Laszlo Levente -m-ciuc -open-xl

                Comentariu


                • Craciun Calin, Oradea, Elite, mărime L

                  Comentariu


                  • Anunt important

                    Toata logistica pusa la dispozitia turneului ,(se poate vedea pe www.cupacentenar.ro la sectiunea echipament),se poate achizitiona la preturi promotiomale intre 50% si 70 % din preturile noi pentru cele 38 de mese noi,44 de filee noi,44 scorere noi,88 de cosuri de prosoape noi,si 12 mese de arbitraj noi si 150 de garduri noi.
                    Si celalalte materiale din centru de inchirieri de asemeni se pot achizitiona la preturi speciale oferite pt.membrii comunitatii Amatur cuprinse intre 30% si 40% fata de pretul de catalog.Adica 8 mese sh ,34 mese de arbitraj ,si circa 250 de garduri (cu folie noua).

                    Multumim GEWO.


                    P.S.Acest anunt vine in urma solicitarilor a foarte multor persoane referitoare la ce se intampla cu logistica turneului.Costurile de transport ale unei astfel de logistici este foarte mare si de aceea am reusit sa negociez cu cei de la GEWO aceasta solutie.

                    Comentariu


                    • Din Galați se inscrie la ELITE - ZARINSCHI CATALIN

                      Comentariu


                      • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                        Anunt important

                        Toata logistica pusa la dispozitia turneului ,(se poate vedea pe www.cupacentenar.ro la sectiunea echipament),se poate achizitiona la preturi promotiomale intre 50% si 70 % din preturile noi pentru cele 38 de mese noi,44 de filee noi,44 scorere noi,88 de cosuri de prosoape noi,si 12 mese de arbitraj noi si 150 de garduri noi.
                        Si celalalte materiale din centru de inchirieri de asemeni se pot achizitiona la preturi speciale oferite pt.membrii comunitatii Amatur cuprinse intre 30% si 40% fata de pretul de catalog.Adica 8 mese sh ,34 mese de arbitraj ,si circa 250 de garduri (cu folie noua).

                        Multumim GEWO.


                        P.S.Acest anunt vine in urma solicitarilor a foarte multor persoane referitoare la ce se intampla cu logistica turneului.Costurile de transport ale unei astfel de logistici este foarte mare si de aceea am reusit sa negociez cu cei de la GEWO aceasta solutie.
                        4 despartitoare cumpar eu! Multumesc!

                        Comentariu


                        • Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
                          4 despartitoare cumpar eu! Multumesc!
                          Am pus acest mesaj aici cu scopul de informare in urma mai multor intrebari .Deci va rog sa nu folosim acest post ca post de vanzari si in eventualitatea interesului dimneavoastra sa ma contactati pe mesaj sau direct la sala la turneu.Multumesc de intelegere.

                          Comentariu


                          • Se retrage din lista de așteptare Mija Gheorghe, să aveți un turneu frumos!

                            Trimis de pe al meu SM-J320FN folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • Rectific Fulop Attila xl cu sucuzele de rigoare Emi am uitat x inainte de l.Multumesc

                              Comentariu


                              • Postat în original de fulop Vezi post
                                Rectific Fulop Attila xl cu sucuzele de rigoare Emi am uitat x inainte de l.Multumesc
                                Draga "pui de dac" nu e nici o problema,dar pe viitor sa nu mai uiti iti pun eu de la mine inca 2 de"X" si o sa ai un "xxxl" de o sa-iti placa.

                                Comentariu


                                • Draga Emi multumesc( nu uita dacul E Taran)si la spital!
                                  AI bunxxxx LLLL.mersi pt.intelegere!!!!!

                                  Comentariu


                                  • nu stiu daca am transmis marimea:
                                    jurescu sorin marime xxl.
                                    ms

                                    Comentariu


                                    • Mai donez din iele.Raman dator!!

                                      Comentariu


                                      • Se retrage din Pitești de la Elite: Corbu Mihai-Cosmin


                                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • Se retrage din lista de așteptare Filip Cristi... începători...merci..
                                          Blade-Donic Valdner AR/FH-Rakza7 Soft/BH-Rakza7 Soft

                                          Comentariu


                                          • Gheorghe Nicolae - Călărași - marime tricou XL . Va rog sa ii dati si tricoul meu, marimea XXL, lui Nicu. Multumesc.

                                            Comentariu


                                            • se inscrie Bratescu Adrian din Targoviște la OPEN, mărimea M
                                              Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                                              FH: Donic Bluefire JP 01 max
                                              BH:Yasaka Rakza X max

                                              Comentariu


                                              • Diplome Campioni Județeni AmaTur 2018

                                                Săptăm?na viitoare, după publicarea Clasamentului Amatur la 01.11.2018, Diplomele intră în proces de "post-producție" pentru a fi individualizate.
                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • Costin Motoroi, Elite, XXL

                                                  Felicitari pentru proiectul de organizare.

                                                  Comentariu


                                                  • Site-ul oficial al turneului www.cupacentenar.ro

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X