tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60ttmall.ro 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 31 la 37 din 37

Subiect: Sighetu Marmației - 20.10 2018

  1. #31
    organizator turnee
    Avatarul lui flowmaster
    Data înscrierii
    03.06.2012
    Locație
    Sighetu Marmatiei
    Vârstă
    41
    Postări
    703
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    59 z 14 h 25 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    1093
    Clasament E/O/A/I

    1. Galban Calin - Viseu
    2. Ticala Vasile Jr - Viseu
    3 -- 4
    Mal Denis - Baia Mare
    Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
    5 -- 8
    Catricicau Adrian - Baia Mare
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Iovdi Vasile - Ucraina
    Mal Calin - Baia Mare
    9 -- 16
    Chira Camelia - Baia Mare
    Maran Petru - Sighetu Marmatiei
    Chira Lucian - Baia Mare
    Modarco Daniel - Ucraina
    Ivascu Cosmin - Viseu
    Andreica Daniel - Viseu
    Ticala Vasile - Viseu
    Horotan Catalin - Baia Mare
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Chira Angel - Baia Mare
    Faltisca Eugen - Viseu
    Maxim Adrian - Baia Mare
    Fat Nicu - Sighetu Marmatiei
    Geiger Norbert - Baia Mare
    Dunka Dacian - Baia Mare
    Hotea Mihai - Sighetu Marmatiei
    Layis Rita - Sighetu Marmatiei
    25 -- 2v gr.inf.
    Csurka Akos - Sighetu Marmatiei
    26 -- 28 1v gr.inf.
    Deac Valentin - Viseu
    Tiplea Vasile - Sighetu Marmatiei
    Babasa Marcos - Sighetu Marmatiei
    29 -- 33 0v gr.inf.
    Drimus Mihai - Sighetu Marmatiei
    Tintas Pavel - Sighetu Marmatiei
    Moldovan Ioan - Viseu
    Balint Erika - Sighetu Marmatiei
    Doboes Raul - Sighetu Marmatiei
    Lemn:Levi Off Fh:Xiom Vega Def,Bh: Xiom Vega LPO
    http://www.tenismasa.ro/

  2. Mulțumesc FlorinBN, marcelgiosan, PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  3. #32
    junior Avatarul lui ivascu cosmin
    Data înscrierii
    23.01.2017
    Locație
    viseu de sus maramures
    Vârstă
    35
    Postări
    78
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 6 h 53 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    20
    Felicitări pentru locurile 1 și 2 aduse la Viseu De băieți harnici. O finala intre Viseuani..Bravooooooo...Calin Galban si Ticala Vasile jr . Ati facut spectacol pe măsură...Multe multumiri si Ady Tantas.pt organizare ...sa ne vedem cu bine...

  4. #33
    maestru
    Avatarul lui adi catri
    Data înscrierii
    19.07.2010
    Locație
    Baia Mare
    Vârstă
    42
    Postări
    1.499
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    149 z 5 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 h 14 m
    Reputație
    232
    Citat Postat în original de bumbu pavel Vezi post
    Pronosticul meu-Prietenul Catricau Adrian loc 1!
    dau o bere!

    dar nu uita ca e greu cu manjii astia cu vreo 25 de ani mai tineri ca noi

  5. #34
    organizator turnee
    Avatarul lui flowmaster
    Data înscrierii
    03.06.2012
    Locație
    Sighetu Marmatiei
    Vârstă
    41
    Postări
    703
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    59 z 14 h 25 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    1093
    Cateva instantanee......

















































    Lemn:Levi Off Fh:Xiom Vega Def,Bh: Xiom Vega LPO
    http://www.tenismasa.ro/

  6. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  7. #35
    organizator turnee
    Avatarul lui flowmaster
    Data înscrierii
    03.06.2012
    Locație
    Sighetu Marmatiei
    Vârstă
    41
    Postări
    703
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    59 z 14 h 25 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    1093
    Castigatorii




















    Lemn:Levi Off Fh:Xiom Vega Def,Bh: Xiom Vega LPO
    http://www.tenismasa.ro/

  8. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  9. #36
    organizator turnee
    Avatarul lui flowmaster
    Data înscrierii
    03.06.2012
    Locație
    Sighetu Marmatiei
    Vârstă
    41
    Postări
    703
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    59 z 14 h 25 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    1093




    Ultima modificare făcută de flowmaster; 21.10.2018 la 14:36.
    Lemn:Levi Off Fh:Xiom Vega Def,Bh: Xiom Vega LPO
    http://www.tenismasa.ro/

  10. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  11. #37
    organizator turnee
    Avatarul lui flowmaster
    Data înscrierii
    03.06.2012
    Locație
    Sighetu Marmatiei
    Vârstă
    41
    Postări
    703
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    59 z 14 h 25 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    1093
    Grupe inferioare E/O/A/I
    1 Galban Calin Mal Denis Modarco Daniel Hotea Mihai Doboes Raul
    2 Ticala Vasile Jr Chira Camelia Drimus Mihai Layis Rita Dunka Dacian
    3 Hotico Ciprian Ticala Vasile Chira Lucian Deac Valentin Geiger Norbert Csurka Akos
    4 Catricicau Adrian Andreica Daniel Chira Angel Moldovan Ioan Maran Petru Tiplea Vasile
    5 Iovdi Vasile Horotan Catalin Faltisca Eugen Tintas Pavel Fat Nicu Babasa Marcos
    6 Mal Calin Tintas Adrian Ivascu Cosmin Maxim Adrian Balint Erika

    Gr.inferioara nr. 1 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GALBAN CALIN VISEU
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 MAL DENIS BAIA MARE
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 MODARCO DANIEL UCRAINA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    4 HOTEA MIHAI SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 DOBOES RAUL SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TICALA VASILE JR VISEU
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 CHIRA CAMELIA BAIA MARE
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 DRIMUS MIHAI SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 LAYIS RITA SIGHETU MARMATIEI
    1-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    5 DUNKA DACIAN BAIA MARE
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 3 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HOTICO CIPRIAN SIGHETU MARMATIEI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TICALA VASILE VISEU
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    3 CHIRA LUCIAN BAIA MARE
    1-3
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    3
    4 DEAC VALENTIN VISEU
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    5 GEIGER NORBERT BAIA MARE
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    4
    6 CSURKA AKOS SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    Gr.inferioara nr. 4 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ANDREICA DANIEL VISEU
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 CHIRA ANGEL BAIA MARE
    0-3
    2-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    4
    4 MOLDOVAN IOAN VISEU
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    5 MARAN PETRU SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
    6 TIPLEA VASILE SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 5 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IOVDI VASILE UCRAINA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 HOROTAN CATALIN BAIA MARE
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 FALTISCA EUGEN VISEU
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 TINTAS PAVEL SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5 FAT NICU SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 BABASA MARCOS SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 6 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MAL CALIN BAIA MARE
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 TINTAS ADRIAN SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 IVASCU COSMIN VISEU
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    4 MAXIM ADRIAN BAIA MARE
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 BALINT ERIKA SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Gr.superioara nr. 1 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MAL DENIS BAIA MARE
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 MARAN PETRU SIGHETU MARMATIEI
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 FALTISCA EUGEN VISEU
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TICALA VASILE JR VISEU
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CHIRA LUCIAN BAIA MARE
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 MAXIM ADRIAN BAIA MARE
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HOTICO CIPRIAN SIGHETU MARMATIEI
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 DUNKA DACIAN BAIA MARE
    0-3
    0-3
    0
    3 IVASCU COSMIN VISEU
    1-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 4 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MODARCO DANIEL UCRAINA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 FAT NICU SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HOROTAN CATALIN BAIA MARE
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 GALBAN CALIN VISEU
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 CHIRA ANGEL BAIA MARE
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MAL CALIN BAIA MARE
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 CHIRA CAMELIA BAIA MARE
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 GEIGER NORBERT BAIA MARE
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TINTAS ADRIAN SIGHETU MARMATIEI
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 TICALA VASILE VISEU
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 LAYIS RITA SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - E/O/A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IOVDI VASILE UCRAINA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 ANDREICA DANIEL VISEU
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 HOTEA MIHAI SIGHETU MARMATIEI
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii E/O/A/I

    1. Mal Denis
    -------------------- Mal Denis 3-1
    16. Chira Lucian
    ----------------------------------- Mal Denis 3-0
    9. Ticala Vasile
    -------------------- Iovdi Vasile 3-0
    8. Iovdi Vasile
    -------------------------------------------------- Galban Calin 3-0
    5. Galban Calin
    -------------------- Galban Calin 3-0
    12. Chira Camelia
    ----------------------------------- Galban Calin 3-0
    13. Ivascu Cosmin
    -------------------- Catricicau Adrian 3-0
    4. Catricicau Adrian

    ----------------------------------------------------------------- Galban Calin 3-2

    3. Hotico Ciprian
    -------------------- Hotico Ciprian 3-2
    14. Modarco Daniel
    ----------------------------------- Hotico Ciprian 3-0
    11. Horotan Catalin
    -------------------- Mal Calin 3-1
    6. Mal Calin
    -------------------------------------------------- Ticala Vasile Jr 3-2
    7. Tintas Adrian
    -------------------- Tintas Adrian 3-0
    10. Andreica Daniel
    ----------------------------------- Ticala Vasile Jr 3-0
    15. Maran Petru
    -------------------- Ticala Vasile Jr 3-0
    2. Ticala Vasile Jr

    Clasament E/O/A/I

    1. Galban Calin - Viseu
    2. Ticala Vasile Jr - Viseu
    3 -- 4
    Mal Denis - Baia Mare
    Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
    5 -- 8
    Catricicau Adrian - Baia Mare
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Iovdi Vasile - Ucraina
    Mal Calin - Baia Mare
    9 -- 16
    Chira Camelia - Baia Mare
    Maran Petru - Sighetu Marmatiei
    Chira Lucian - Baia Mare
    Modarco Daniel - Ucraina
    Ivascu Cosmin - Viseu
    Andreica Daniel - Viseu
    Ticala Vasile - Viseu
    Horotan Catalin - Baia Mare
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Chira Angel - Baia Mare
    Faltisca Eugen - Viseu
    Maxim Adrian - Baia Mare
    Fat Nicu - Sighetu Marmatiei
    Geiger Norbert - Baia Mare
    Dunka Dacian - Baia Mare
    Hotea Mihai - Sighetu Marmatiei
    Layis Rita - Sighetu Marmatiei
    25 -- 2v gr.inf.
    Csurka Akos - Sighetu Marmatiei
    26 -- 28 1v gr.inf.
    Deac Valentin - Viseu
    Tiplea Vasile - Sighetu Marmatiei
    Babasa Marcos - Sighetu Marmatiei
    29 -- 33 0v gr.inf.
    Drimus Mihai - Sighetu Marmatiei
    Tintas Pavel - Sighetu Marmatiei
    Moldovan Ioan - Viseu
    Balint Erika - Sighetu Marmatiei
    Doboes Raul - Sighetu Marmatiei
    Lemn:Levi Off Fh:Xiom Vega Def,Bh: Xiom Vega LPO
    http://www.tenismasa.ro/

  12. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 100
    Ultimul post: 12.09.2016, 20:40
  2. Sighetu Marmatiei
    De grasomega în forumul Locuri în care ne putem antrena
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 12.09.2016, 18:39
  3. Turneu A -Sighetu Marmatiei 20 Iunie 2015
    De flowmaster în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 54
    Ultimul post: 24.06.2015, 14:58
  4. TURNEU A - Sighetu Marmatiei -17 Mai 2014
    De toth laszlo în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 70
    Ultimul post: 31.05.2014, 09:27
  5. TURNEU A - Sighetu Marmatiei - 22 iunie 2013
    De toth laszlo în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 95
    Ultimul post: 25.06.2013, 16:32

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •