Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Ziua Recoltei", Brăila - 14.10.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Eliminatorii Avansați/începători

    1. Carata Catalin
    -------------------- Carata Catalin 3-1
    8. Popescu Apreotesei Mihai
    ----------------------------------- Socaci Sorin 3-2
    5. Socaci Sorin
    -------------------- Socaci Sorin 3-1
    4. Stoian Nicolae
    -------------------------------------------------- Ilie Octavel 3-2
    3. Cotet Nicolae
    -------------------- Hulpan Cristian 3-1
    6. Hulpan Cristian
    ----------------------------------- Ilie Octavel 3-1
    7. Panait Adrian
    -------------------- Ilie Octavel 3-1
    2. Ilie Octavel
    Ultima editare de marcelgiosan; 14.oct.2018, 18:56.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #52
      M-am simțit foarte bine la Brăila. Atmosfera "fierbinte" , gazdele primitoare. Felicitări lui Cătălin și tuturor participanților! Voi reveni cu următoarea ocazie.

      Comentariu


      • #53
        Clasament Avansați/începători

        1. Ilie Octavel - Brăila
        2. Socaci Sorin - Panciu
        3 -- 4
        Hulpan Cristian - Galați
        Carata Catalin - Tulcea
        5 -- 8
        Panait Adrian - Brăila
        Stoian Nicolae - Brăila
        Cotet Nicolae - Brăila
        Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
        9 -- 12 0v gr.sup.
        Giosan Marcel - Galați
        Pascu Gabriel - Brăila
        Morun Marian - Brăila
        Mureșan Ioan - Galați
        13 -- 1v gr.inf.
        Pavel Nicolae - Brăila
        14 -- 16 0v gr.inf.
        Vasile Razvan - Brăila
        Bolozan Laurentiu - Brăila
        Arama Gicu - Brăila
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #54
          S a terminat concurs la 20 fara 10 .Daca ne am dovedit gazde primitoare ,am incercat sa fim eficienti.Poate pe unii i am mai nedreptatit putin dar sper sa mai veniti pe meleaguri dunarene.A la proxima ...intalnire .Multumesc celor care si au facut timp pentru pasiunea numita TENIS DE MASA

          Comentariu


          • #55
            Am luat din greșeală o bluza de trening ...scuze ...! 0722346813 sunatima sa vad cum o returnez ...scuze încă o data .

            Comentariu


            • #56
              Am ajuns și noi acasă cu bine, ne-am simțit excelent, oameni de calitate, jocuri frumoase. Va așteptăm pe 27.10 la Tulcea la turneu.
              ARTICOLE TENIS DE MASĂ



              Comentariu


              • #57
                Si la noi la sala a ramas un pantalon de trening Nu spun culoarea Ii pastram deocamdata...Asteptam pierzatorul....

                Comentariu


                • #58


                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • #59
                    Felicitari organizatorilor, felicitari participantilor si desigur felicitari castigatorilor. Ne-am simtit excelent la acest turneu. Conditiile de concurs au fost foarte bune. Multumesc baietilor din Tulcea care mi-au dat sfaturi care mai de care mai utile pentru a-mi imbunatati jocul.
                    Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                    FH: Butterfly Dignics 05
                    BH: Tibhar Grass D.TecS

                    Comentariu


                    • #60
                      Cateva instantanee surprinse de la finala foarte spectaculoasa a amatorilor. Imi pare rau ca nu am avut spatiu sa pot filma.













                      Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                      FH: Butterfly Dignics 05
                      BH: Tibhar Grass D.TecS

                      Comentariu


                      • #61
                        Festivitatea de premiere a amatorilor.














                        Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                        FH: Butterfly Dignics 05
                        BH: Tibhar Grass D.TecS

                        Comentariu


                        • #62
                          Cu puțină ?nt?rziere...
                          Felicitări câștigătorilor....cinste invinsilor!

                          Felicitări pentru organizare....o locație cocheta....si oameni de calitate!

                          Va multumesc pentru ospitalitate, voi reveni cu drag cand va mai fi ocazia!

                          Comentariu


                          • #63
                            Salutare tuturor, cu mai multa intarziere va scriu si eu la acest turneu ; o sala moderna si cocheta felicitari pentru investitie, e adevarat spatiul lateral a fost c-am mic pentru mine ( cer scuze colegilor pentru trantitul mantinelelor, alta data nu mai fac ) dar nu poti avea totul in viata, iar meciurile au fost f. frumoase si utile. Multumim Marcel pentru acest turneu, sa ne vedem sanatosi !

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de Mihai905 Vezi post
                              Felicitari organizatorilor, felicitari participantilor si desigur felicitari castigatorilor. Ne-am simtit excelent la acest turneu. Conditiile de concurs au fost foarte bune. Multumesc baietilor din Tulcea care mi-au dat sfaturi care mai de care mai utile pentru a-mi imbunatati jocul.
                              Am senzația ca ți-au priit sfaturile noastre. Felicitări pentru câștigarea Turneului Campionilor de la Alba Iulia.
                              ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                              Comentariu


                              • #65
                                Felicitari si tie Iulian pentru clasarea la Turneul Campionilor, mergeam spre casa si urmaream scorurile. Ti-am tinut pumnii.
                                Da, mi-au priit si am spus la toti ca sfaturile voastre m-au ajutat foarte mult. Cele cateva seturi jucate cu voi chiar au contat. Va multumesc la toti trei si sper sa ne intalnim sanatosi la urmatorul concurs. Si mai am sa-i multumesc lui Robert Wischegg care cu o saptamana inainte, la turneul din 6 octombrie, mi-a oferit de asemenea cateva sfaturi foarte utile. Ma bucur ca particip in Amatur si ca am ocazia sa intalanesc oameni deosebiti, buni amici care iti ofera sfaturi si te ajuta sa progresezi. Una e sa fii autodidact (cum am fost pana acum) si alta e sa-ti dea o mana de ajutor un om cu ochiul format, cu experienta la masa de joc, caruia ii ia doar cateva minute sa-si dea seama ce e cu tine si ce sfaturi sa-ti oferi.

                                Va multumesc inca o data la toti si consider ca e si meritul vostru ca un titlu, chiar daca la Incepatori, a ajuns pe aceste meleaguri.

                                P.S. Sa nu creada vreun moment ca i-am uitat, le multumesc desigur si domnului profesor Milea Severin, lui Sorin Socaci si lui Relu Iordaniu principalii mei parteneri de antrenament.
                                Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                FH: Butterfly Dignics 05
                                BH: Tibhar Grass D.TecS

                                Comentariu


                                • #66
                                  Felicitări,Mihai![emoji1028]

                                  Trimis de pe al meu HTC U Play folosind Tapatalk

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X