Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "S-SUCCES", Suceava - 27.10.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Desi a fost un turneu B, competitia a fost extraordinar de puternica, s-a miscat totul super bine, conditii excelente, nimic de reprosat! Multumim!

    Comentariu


    • Bravooo Ursulenii!
      Sunt mandru de voi!

      Felicitari la toti care au prins un loc pe podium!

      Multumim organizatorilor pentru premii frumoase!
      Felicitari!
      Blade: SCHLAGER CARBON OF+
      FH: Tenergy 05 FX
      BH: Tenergy 05 FX

      Comentariu


      • Bravo tuturor castigatorilor dar vreau sa felicit in mod special pe Ursulean Daniel, Daraba Gabriel si pe Aluculesa Radu de la incepatori, pe Constantinica Silviu (produsul antrenorului Balauca Cornel-felicitari!) si pe Aanei Cristian pentru podiumul de la avansati si, nu in ultimul rand, pe “Albii” de la Elite dar in mod special pe Florin Ursulean si pe…, aaa erai acolo?... si pe Catalin Cozma, bravo voua. “S-antamplat” de aceasta data ca ati fost cei mai buni dar, pazea ca venim noi tineretul din urma.

        Felicitari organizatorului Adrian Cojocaru pentru concursul reusit, imi pare rau ca n-am putut participa, sper insa s-o pot face la urmatoarele.


        Respect.
        Blade: lemn off...ce lemn !
        Bh: cu tepi
        Fh: fara tepi

        Comentariu


        • Mentionez ca acesta este prima clasare pe podium a mea si a lui Radu Aluculesa.
          Tin sa multumesc sportivilor Adrian Mihai, Costica Vieru si Sorin Corneanu pentru felicitari. Recunostinta mea se indreapta catre:
          - partenerii de antrenament Mugurel Chirica (acum lucreaza in Scotia) si Gagea Marian;
          - echipa tenis de masă parcul mic (Mugurel C., Marian G., Alexandru S., Mihai Ș., Florin D.,
          Marius A., Andrei C. etc.). Unii dintre ei au obtinut rezultate bune sau chiar foarte bune in circuitul AmaTur;
          - partenerii de joc de la CS Ardex Botoșani (dl. presedinte Doru Popescu, dl. antrenor de copii Marius Chiriac,
          Bebe, Narcis, Radu, Laurentiu, Relu, nea Ion, Mihai, Alex, Marian A., Marian G.).

          P.S. Multumesc domnului Adrian Cojocaru pentru ospitalitate si pentru organizarea ireprosabila a turneului.
          Ultima editare de GabrielD; 28.oct.2018, 15:58.
          "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
          https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

          Comentariu


          • Felicitari familiei Simionese Sorin Gabriel si Ovidiu pentru locurile 2 si 3 la avansati, frumos podium!!!!

            Comentariu


            • Multumesc pentru participare, sustinere!
              Va astept in aceeasi forma maxima competitionala si data viitoare!
              Urmeaza Cupa Bucovinei - Centenarul Unirii cu Tara pe 1 decembrie!

              S-SUCCES PARTICIPANTILOR LA TURNEUL CAMPIONILOR!

              Comentariu


              • Multumim pentru urări dar după decizia de a comasa openul si elitul o sa fie mai puțini participanți la Turneul Final. Cel puțin eu nu mai prind un loc la open....multumesc si eu pentru ocazia acordată sa joc împotriva celor de la Elite si sa adun puncte prețioase pentru eventuala participare la Turneul Campionilor

                Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk
                JOOLA Zelebro
                FH Joola Rhyzer Pro 45
                BH Joola Rhyzer Pro 45

                Comentariu


                • Postat în original de vieru costica Vezi post
                  Felicitari familiei Simionese Sorin Gabriel si Ovidiu pentru locurile 2 si 3 la avansati, frumos podium!!!!
                  Multumim frumos, Costica !

                  Comentariu


                  • Postat în original de Pinzar Alin Vezi post
                    Multumim pentru urări dar după decizia de a comasa openul si elitul o sa fie mai puțini participanți la Turneul Final. Cel puțin eu nu mai prind un loc la open....multumesc si eu pentru ocazia acordată sa joc împotriva celor de la Elite si sa adun puncte prețioase pentru eventuala participare la Turneul Campionilor

                    Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk
                    Alin, simt o ironie in mesajul tau si nu cred ca suntem cu ceva vinovati.
                    Decizia Elte-Open a fost luata din momentul ce s-a postat turneul si nu dupa cum sugerezi! Iar decizia de a juca intr-o astfel de formula si a aduna acelea puncte pretioase a fost personala!
                    Ai adunat 14 puncte, castigatorul (Albu Vlad) 20! Acelea 6 puncte nu fac mare diferenta in ierarhia ta, dar te las pe tine sa mai verifici si sa constati!

                    P.S. Turneul final va avea acelasi numar de jucatori indeferent ca vom fi sau nu noi acolo! Sa speram ca vom fi!

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X