tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 6 din 7 PrimulPrimul ... 4567 UltimulUltimul
Rezultate 76 la 90 din 92

Subiect: ORADEA: În fiecare Miercuri - Turneu "Dublu" King Pong

  1. #76
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    Bună seara!



    Inscrieri DUBLU#60 - on 2019. 11. 13. at 21:57:53

    1. Gergely Anton / Merai Janos,
    2. Andre Andrea / Halasz Peter,
    3. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
    4. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
    5. Tic Ioan / Kovacs Levente,
    6. Onofrei Dan / Boitos Rodica,
    7. Cheregi Nelu / Codau Vlad,
    8. Szalay Liviu / Curpas Ioan,
    9. Balogh Attila / Cavasdan Doru,
    10. Costea Constantin / Maxim Alexandru.

    Grupe inferioare DUBLU#60

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    7
    2
    2 SZALAY LIVIU / CURPAS IOAN ORADEA
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    2-3
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    7
    1
    3 BALOGH ATTILA / CAVASDAN DORU ORADEA
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    7
    3
    4 CHEREGI NELU / CODAU VLAD ORADEA
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
    3
    7
    5 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    3-1
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    7
    4
    6 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    5
    7 COSTEA CONSTANTIN / MAXIM ALEX ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    8
    8 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    6
    9 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    9
    10 ONOFREI DAN / BOITOS RODICA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    10

    Clasament DUBLU#60

    1. Szalay Liviu / Curpas Ioan - Oradea
    2. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    3 -- 4
    Balogh Attila / Cavasdan Doru - Oradea
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    5 -- 8
    Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
    Tic Ioan / Kovacs Levente - Oradea
    Cheregi Nelu / Codau Vlad - Oradea
    Costea Constantin / Maxim Alexandru - Oradea
    9 -- 9
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
    10 -- 0v gr.inf.
    Onofrei Dan / Boitos Rodica - Oradea
    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 13.11.2019 la 23:25.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  2. #77
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    Buna seara!

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	75603842_1379874605523877_62049439769952256_o.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	101,3 KB 
ID:	15771

    Inscrieri DUBLU#62 - on 2019. 11. 20. at 21:24:19

    1. Gergely Anton / Merai Janos,
    2. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
    3. Andre Andrea / Halasz Peter,
    4. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
    5. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
    6. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
    7. Cavasdan Doru / Roatis Ghita,
    8. Balogh Attila / Varadi Mark,
    9. Curpas Ioan / Szalay Liviu,
    10. Karacsonyi Emese / Sas Tibor,
    11. Codau Vlad / Cheregi Nelu,
    12. Costea Constantin / Craciun Calin

    Grupe inferioare DUBLU#62

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CURPAS IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-1
    1
    2 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    2-1
    1-2
    0-2
    2-1
    0-2
    2
    4
    3 GERGELY ANTON / MERAI JANOS ORADEA
    2-1
    2-1
    0-2
    2-1
    2-1
    4
    2
    4 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    1-2
    4
    1
    5 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    2-1
    1-2
    1-2
    1-2
    0-2
    1
    6 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    1-2
    2-0
    1-2
    2-1
    2-0
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    3
    4
    3 COSTEA CONSTANTIN / CRACIUN CALIN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2-0
    3
    3
    4 CAVASDAN DORU / ROATIS GHITA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    5 KARACSONYI EMESE / SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0

    Eliminatorii DUBLU#62
    1. Pop Gabriel / Tutos Csaba
    -------------------- Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-1
    8. Codau Vlad / Cheregi Nelu
    ---------------------------------------- Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-2
    5. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
    4. Karacsonyi Emese / Sas Tibor
    ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
    3. Gergely Anton / Merai Janos
    -------------------- Gergely Anton / Merai Janos 3-0
    6. Costea Constantin / Craciun Calin
    ---------------------------------------- Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
    7. Andre Andrea / Halasz Peter
    -------------------- Balogh Attila / Varadi Mark 3-0
    2. Balogh Attila / Varadi Mark

    Clasament DUBLU#62

    1. Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
    2. Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
    3 -- 4
    Gergely Anton / Merai Janos - Oradea
    Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    5 -- 8
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
    Costea Constantin / Craciun Calin - Oradea
    Karacsonyi Emese / Sas Tibor - Oradea
    9 -- 11 1v gr.inf.
    Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
    Cavasdan Doru / Roatis Ghita - Oradea
    Curpas Ioan / Szalay Liviu - Oradea
    12 -- 0v gr.inf.
    Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea


    LIVE Finala:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 20.11.2019 la 22:34.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  3. #78
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    Buna seara!



    Inscrieri DUBLU#63 - on 2019. 11. 27. at 21:25:24

    1. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
    2. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
    3. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
    4. Vaida Sorin / Sabadas Dinu,
    5. Tic Ioan / Kovacs Levente,
    6. Balogh Attila / Varadi Mark,
    7. Codau Vlad / Cheregi Nelu,
    8. Szalay Liviu / Roatis Gheorghe,
    9. Tanc Florin / Tailbot Francois,
    10. Costea Constantin / Bondar Octavian,
    11. Craciun Calin / Halasz Peter

    Grupe inferioare DUBLU#63

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    4
    1
    2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2
    3
    3 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    4 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    4
    5 TANC FLORIN / TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    3
    2 SZALAY LIVIU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
    2-0
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 CRACIUN CALIN / HALASZ PETER ORADEA
    2-0
    1-2
    2-1
    2-0
    2-1
    4
    2
    4 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2-1
    3
    4
    5 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    1

    Eliminatorii DUBLU#63
    1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    -------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
    8. Tic Ioan / Kovacs Levente
    ---------------------------------------- Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-2
    5. Balogh Attila / Varadi Mark
    -------------------- Craciun Calin / Halasz Peter 3-2
    4. Craciun Calin / Halasz Peter
    ------------------------------------------------------------ Tanc Florin / Tailbot Francois 3-1
    3. Tanc Florin / Tailbot Francois
    -------------------- Tanc Florin / Tailbot Francois 3-0
    6. Costea Constantin / Bondar Octavian
    ---------------------------------------- Tanc Florin / Tailbot Francois 3-0
    7. Pop Gabriel / Tutos Csaba
    -------------------- Pop Gabriel / Tutos Csaba 3-0
    2. Szalay Liviu / Roatis Gheorghe

    Clasament DUBLU#63

    1. Tanc Florin / Tailbot Francois - Oradea
    2. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    3 -- 4
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
    Craciun Calin / Halasz Peter - Oradea
    5 -- 8
    Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
    Tic Ioan / Kovacs Levente - Oradea
    Szalay Liviu / Roatis Gheorghe - Oradea
    Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
    9 -- 1v gr.inf.
    Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
    10 -- 11 0v gr.inf.
    Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
    Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 27.11.2019 la 22:52.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  4. #79
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    #Clasament 1-59 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-63 Nume Prenume
    Puncte 1-63
    Patricipari Max 63
    1
    0
    1
    Szalay Liviu
    560
    61
    2
    0
    2
    Balogh Attila
    536
    61
    3
    0
    3
    Vaida Sorin
    466
    60
    4
    0
    4
    Sabadas Dinu
    452
    53
    5
    0
    5
    Codau Vlad
    375
    48
    6
    0
    6
    Costea Contantin
    360
    50
    7
    0
    7
    Tic Ioan
    349
    46
    8
    0
    8
    Savu Cristian
    328
    33
    11
    2
    9
    Andre Andrea
    318
    50
    9
    -1
    10
    Bondar Octavian
    316
    42
    10
    -1
    11
    Gergely Anton
    315
    32
    12
    0
    12
    Halasz Peter
    304
    50
    13
    0
    13
    Curpas Ioan
    278
    37
    15
    1
    14
    Cheregi Nelu
    275
    58
    14
    -1
    15
    Merai Janos
    269
    27
    16
    0
    16
    Parus Lilian
    242
    29
    17
    0
    17
    Birtalan Laszlo
    220
    48
    19
    1
    18
    Pop Gabriel
    185
    53
    21
    2
    19
    Craciun Calin
    178
    21
    18
    -2
    20
    Lup Silviu
    176
    21
    20
    -1
    21
    Cavasdan Doru
    165
    30
    23
    1
    22
    Varadi Mark
    158
    20
    22
    -1
    23
    Culda Andrei
    158
    27
    24
    0
    24
    Sabau Liviu
    127
    25
    25
    0
    25
    Roatis Gheorghe
    120
    34
    26
    0
    26
    Sas Tibor
    104
    15
    28
    1
    27
    Tanc Florin
    101
    12
    27
    -1
    28
    Kalman Suha
    92
    10
    29
    0
    29
    Maxim Alex
    90
    31
    32
    2
    30
    Tütös Csaba
    88
    24
    30
    -1
    31
    Tailbot Francois
    84
    8
    33
    1
    32
    Boitos Rodica
    74
    42
    31
    -2
    33
    Palffy Zsolt
    71
    13
    31
    -2
    33
    Pop Alexandru
    71
    13
    34
    0
    34
    Moldovan Andrei
    69
    38
    35
    0
    35
    Karacsony Emese
    59
    8
    37
    1
    36
    Cioflan Nelu
    50
    11
    41
    4
    37
    Kovacs Levente
    46
    17
    36
    -2
    38
    Varkonyi Amalia
    45
    14
    38
    -1
    39
    Presecan Doru
    39
    16
    39
    -1
    40
    Mandru Bogdan
    38
    3
    42
    1
    41
    Onofrei Dan
    37
    21
    40
    -2
    42
    Catuneanu George
    33
    11
    43
    0
    43
    Ghile Ioan
    32
    6
    44
    0
    44
    Guias Cristian
    31
    10
    45
    0
    45
    Vurst Laszlo
    27
    9
    46
    0
    46
    Pasare Mihnea
    26
    2
    47
    0
    47
    Fabian Wilhelm
    25
    9
    48
    0
    48
    Cotca Dacian
    19
    2
    49
    0
    49
    Horvath Tibor
    15
    3
    50
    0
    50
    Cotrau Calin
    14
    4
    51
    0
    51
    Blaga Mircea
    14
    7
    52
    0
    52
    Bondar Leontin
    12
    2
    53
    0
    53
    Kadar Jozsef
    12
    4
    54
    0
    54
    Popa Octavian
    11
    1
    55
    0
    55
    Grigore Alex
    9
    1
    56
    1
    55
    Udrea Valentin
    9
    1
    57
    1
    56
    Franciska
    9
    3
    58
    1
    57
    Griga Cristian
    9
    8
    59
    1
    58
    Barlea Radu
    6
    1
    59
    1
    58
    Erdei Mark
    6
    1
    59
    1
    58
    Nutiu Mihai
    6
    1
    59
    1
    58
    Toma Dumitru
    6
    1
    60
    1
    59
    Simu Marius
    6
    3
    61
    1
    60
    Lit Cosmin
    6
    5
    62
    1
    61
    Badescu Lucian
    6
    6
    63
    1
    62
    Barbu Cristian
    4
    1
    64
    1
    63
    Torje Sorin
    3
    1
    65
    1
    64
    Erdei Sorin
    3
    3
    65
    1
    64
    Pop Florin
    3
    3
    65
    1
    64
    Szentpeteri
    3
    3
    66
    1
    65
    Maghiar Alin
    2
    1
    67
    1
    66
    Birtalan Csaba
    2
    2
    67
    1
    66
    Rus Nicolae
    2
    2
    67
    1
    66
    Cazan Catalin
    2
    2
    68
    1
    67
    Margin Liviu
    1
    1
    68
    1
    67
    Ratiu Adrian
    1
    1
    68
    1
    67
    Culda Florin
    1
    1
    68
    1
    67
    Andras Nicu
    1
    1
    68
    1
    67
    Horvath Csaba
    1
    1
    68
    1
    67
    Lindgren Sune
    1
    1
    68
    1
    67
    Seica Gheorghe
    1
    1
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  5. #80
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    Bună seara!



    Inscrieri DUBLU#64 - on 2019. 12. 04. at 21:52:17

    1. Andre Andrea / Halasz Peter,
    2. Tic Ioan / Kovacs Levente,
    3. Balogh Attila / Varadi Mark,
    4. Curpas Ioan / Szalay Liviu,
    5. Codau Vlad / Cheregi Nelu,
    6. Tanc Florin / Tailbot Francois,
    7. Costea Constantin / Bondar Octavian,
    8. Vaida Sorin / Pop Gabriel,
    9. Sabadas Dinu / Sabau Liviu,
    10. Cavasdan Doru / Tutos Csaba

    Grupe inferioare DUBLU#64

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    V
    Loc
    1 CURPAS IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    0-2
    1-2
    2-1
    1-2
    1-2
    2
    9
    2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    1-2
    8
    2
    3 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    2-1
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    1-2
    7
    3
    4 VAIDA SORIN / POP GABRIEL ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    0-2
    4
    6
    5 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-1
    2-1
    2-1
    1-2
    5
    4
    6 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    2-0
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    1-2
    5
    5
    7 SABADAS DINU / SABAU LIVIU ORADEA
    2-1
    0-2
    1-2
    1-2
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    7
    8 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    10
    9 CAVASDAN DORU / TUTOS CSABA ORADEA
    2-1
    1-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    2
    8
    10 TANC FLORIN / TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    2-1
    2-1
    1-2
    2-1
    2-1
    8
    1
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  6. #81
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    Bună seara!



    Inscrieri DUBLU#65 - on 2019. 12. 11. at 20:54:07

    1. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
    2. Andre Andrea / Halasz Peter,
    3. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
    4. Tic Ioan / Kovacs Levente,
    5. Cavasdan Doru / Roatis Ghita,
    6. Balogh Attila / Varadi Mark,
    7. Curpas Ioan / Szalay Liviu,
    8. Codau Vlad / Cheregi Nelu,
    9. Costea Constantin / Bondar Octavian,
    10. Birtalan Laszlo / Moldovan Andrei,
    11. Sabadas Dinu / Ghile Ioan,
    12. Vaida Sorin / Bondar Leontin

    Grupe inferioare DUBLU#65

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CURPAS IOAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    1-2
    1-2
    2
    2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
    2-1
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    3
    3
    3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    4 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    2
    5 CAVASDAN DORU / ROATIS GHITA ORADEA
    2-1
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2
    4
    6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    4
    2
    3 SABADAS DINU / GHILE IOAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    4 VAIDA SORIN / BONDAR LEONTIN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    3
    5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    6 BIRTALAN LASZLO / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0

    Eliminatorii DUBLU#65
    1. Andre Andrea / Halasz Peter
    -------------------- Andre Andrea / Halasz Peter 3-2
    8. Pop Gabriel / Tutos Csaba
    ---------------------------------------- Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-1
    5. Codau Vlad / Cheregi Nelu
    -------------------- Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-1
    4. Costea Constantin / Bondar Octavian
    ------------------------------------------------------------ Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-0
    3. Tic Ioan / Kovacs Levente
    -------------------- Vaida Sorin / Bondar Leontin 3-1
    6. Vaida Sorin / Bondar Leontin
    ---------------------------------------- Balogh Attila / Varadi Mark 3-2
    7. Cavasdan Doru / Roatis Ghita
    -------------------- Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
    2. Balogh Attila / Varadi Mark

    Finala mica - DUBLU#65

    Andre Andrea / Halasz Peter
    -------------------- Vaida Sorin / Bondar Leontin 3-2
    Vaida Sorin / Bondar Leontin


    Finala LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 11.12.2019 la 22:42.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  7. #82
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    Buna seara!



    Inscrieri DUBLU#66 - on 2019. 12. 18. at 22:25:32

    1. Savu Cristian / Kalman Suha,
    2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo,
    3. Sabadas Dinu / Pop Gabriel,
    4. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
    5. Andre Andrea / Halasz Peter,
    6. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
    7. Tic Ioan / Kovacs Levente,
    8. Balogh Attila / Cavasdan Doru,
    9. Costea Constantin / Bondar Octavian,
    10. Szalay Liviu / Karacsony Emese

    Grupe inferioare DUBLU#66

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / CAVASDAN DORU ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    4
    2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    1-2
    1-2
    2-1
    1-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    5
    3 SABADAS DINU / POP GABRIEL ORADEA
    2-0
    2-1
    2-1
    1-2
    2-0
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    7
    3
    4 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    2-0
    1-2
    1-2
    0-2
    2-1
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    4
    7
    5 SZALAY LIVIU / KARACSONY EMESE ORADEA
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    8
    2
    6 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-2
    2-0
    0-2
    1-2
    1-2
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    8
    7 SAVU CRISTIAN / KALMAN SUHA ORADEA
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    8
    1
    8 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-1
    0-2
    2-1
    2-0
    1-2
    2-0
    4
    6
    9 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    9
    10 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    10

    Câștigătorii:

    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  8. #83
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    Buna seara!



    Inscrieri DUBLU#67 - on 2019. 12. 26. at 21:29:10

    1. Vaida Sorin / Culda Andrei,
    2. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
    3. Tic Ioan / Halasz Peter,
    4. Balogh Attila / Varadi Mark,
    5. Szalay Liviu / Karacsony Emese,
    6. Cheregi Nelu / Sabadas Dinu,
    7. Sas Tibor / Sabau Liviu,
    8. Horvath Tibor / Horvath Sandor

    Grupe inferioare DUBLU#67

    Gr.inferioara
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    Loc
    1 CHEREGI NELU / SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-1
    2-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1-3
    3
    6
    2 SAS TIBOR / SABAU LIVIU ORADEA
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    7
    3 TIC IOAN / HALASZ PETER ORADEA
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    6
    1
    4 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
    3-2
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    6
    2
    5 VAIDA SORIN / CULDA ANDREI ORADEA
    3-0
    3-1
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    0-3
    4
    4
    6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    8
    7 HORVATH TIBOR / HORVATH SANDOR ORADEA
    3-1
    3-1
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    0-3
    3
    5
    8 SZALAY LIVIU / KARACSONY EMESE ORADEA
    3-1
    3-0
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    3
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  9. Îmi place gabi.pop le-a plăcut acest mesaj
  10. #84
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    Buna seara!

    Inscrieri DUBLU#68 - on 2020. 01. 03. at 22:42:27

    1. Andre Andrea / Halasz Peter,
    2. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
    3. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
    4. Tic Ioan / Kovacs Levente,
    5. Onofrei Dan / Boitos Rodica,
    6. Szalay Liviu / Karacsony Emese,
    7. Codau Vlad / Sabadas Dinu,
    8. Vaida Sorin / Sas Tibor,
    9. Balogh Attila / Popute Remus,
    10. Cheregi Nelu / Culda Andrei

    Grupe inferioare DUBLU#68

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD / SABADAS DINU ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    7
    1
    2 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    2-1
    2-1
    0-2
    1-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-1
    2-1
    6
    6
    3 SZALAY LIVIU / KARACSONY EMESE ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    7
    2
    4 VAIDA SORIN / SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    7
    3
    5 BALOGH ATTILA / POPUTE REMUS ORADEA
    1-2
    2-1
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    4
    6 CHEREGI NELU / CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    1-2
    1
    9
    7 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
    2-1
    2-0
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    5
    8 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    7
    9 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    0-2
    0-2
    1
    10
    10 ONOFREI DAN / BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    0-2
    2-0
    2
    8
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  11. #85
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    Buna seara!



    Inscrieri - on 2020. 01. 08. at 20:42:26

    1. Tic Ioan / Kovacs Levente,
    2. Codau Vlad / Cheregi Nelu,
    3. Boitos Rodica / Onofrei Dan,
    4. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru,
    5. Cavasdan Doru / Lup Silviu,
    6. Andre Andrea / Sas Tibor,
    7. Balogh Attila / Varadi Mark,
    8. Vaida Sorin / Tanc Florin,
    9. Parus Lilian / Culda Andrei,
    10. Bondar Octavian / Costea Constantin,
    11. Ghile Ioan / Rus Nicolae,
    12. Popute Remus / Horvath Tibor,
    13. Pop Gabriel / Sabadas Dinu,
    14. Roatis Gheorghe / Pop Alexandru,
    15. Szalay Liviu / Karacsonyi Emese,
    16. Presecan Doru / Catuneanu George,
    17. Halasz Peter / Craciun Calin

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    6
    1
    2 POP GABRIEL / SABADAS DINU ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1-2
    2-0
    0-2
    2
    3 SZALAY LIVIU / KARACSONYI EMESE ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    2
    4 ANDRE ANDREA / SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2
    5 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2-1
    2-1
    1-2
    4
    4
    6 ROATIS GHEORGHE / POP ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    0-2
    2
    7 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    0-2
    1-2
    1
    8 POPUTE REMUS / HORVATH TIBOR ORADEA
    2-1
    2-0
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    5
    3
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    V
    Loc
    1 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    2-1
    2-0
    1-2
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    7
    2
    2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3 VAIDA SORIN / TANC FLORIN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    4
    4 HALASZ PETER / CRACIUN CALIN ORADEA
    2-1
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    7
    1
    5 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    0-2
    3
    6 CAVASDAN DORU / LUP SILVIU ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    6
    3
    7 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    1-2
    1
    8 GHILE IOAN / RUS NICOLAE ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    9 PRESECAN DORU / CATUNEANU GEORGE ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-1
    0-2
    2

    Eliminatorii

    1. Balogh Attila / Varadi Mark
    --------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-0
    8. Vaida Sorin / Tanc Florin
    -----------------------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
    5. Popute Remus / Horvath Tibor
    --------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-1
    4. Bondar Octavian / Costea Constantin
    --------------------------------------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-2
    3. Szalay Liviu / Karacsonyi Emese
    --------------------Szalay Liviu / Karacsonyi Emese 3-1
    6. Cavasdan Doru / Lup Silviu
    -----------------------------------Halasz Peter / Craciun Calin 3-1
    7. Parus Lilian / Culda Andrei
    --------------------Halasz Peter / Craciun Calin 3-0
    2. Halasz Peter / Craciun Calin

    Clasament

    1. Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
    2. Halasz Peter / Craciun Calin - Oradea
    3 -- 4
    Popute Remus / Horvath Tibor - Oradea
    Szalay Liviu / Karacsonyi Emese - Oradea
    5 -- 8
    Vaida Sorin / Tanc Florin - Oradea
    Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
    Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
    Cavasdan Doru / Lup Silviu - Oradea
    9 -- 4v gr.inf.
    Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
    10 -- 3v gr.inf.
    Tic Ioan / Kovacs Levente - Oradea
    11 -- 14 2v gr.inf.
    Andre Andrea / Sas Tibor - Oradea
    Pop Gabriel / Sabadas Dinu - Oradea
    Roatis Gheorghe / Pop Alexandru - Oradea
    Presecan Doru / Catuneanu George - Oradea
    15 -- 17 1v gr.inf.
    Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
    Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea
    Ghile Ioan / Rus Nicolae - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 08.01.2020 la 23:11.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  12. #86
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    #Clasament 1-63 Evolutie (+/-/0) Feel #Clasament 1-69 Nume Prenume
    Puncte 1-63
    Patricipari Max 63
    1
    0
    1
    Szalay Liviu
    604
    61
    2
    0
    2
    Balogh Attila
    594
    61
    3
    0
    3
    Vaida Sorin
    503
    60
    4
    0
    4
    Sabadas Dinu
    482
    53
    5
    0
    5
    Codau Vlad
    408
    48
    6
    0
    6
    Costea Contantin
    389
    50
    7
    0
    7
    Tic Ioan
    378
    46
    12
    4
    8
    Halasz Peter
    353
    50
    10
    1
    9
    Bondar Octavian
    345
    42
    9
    -1
    10
    Andre Andrea
    345
    50
    8
    -3
    11
    Savu Cristian
    338
    33
    11
    -1
    12
    Gergely Anton
    315
    32
    14
    1
    13
    Cheregi Nelu
    306
    58
    13
    -1
    14
    Curpas Ioan
    283
    37
    15
    0
    15
    Merai Janos
    269
    27
    16
    0
    16
    Parus Lilian
    251
    29
    17
    0
    17
    Birtalan Laszlo
    224
    48
    18
    0
    18
    Pop Gabriel
    210
    53
    22
    3
    19
    Varadi Mark
    202
    20
    19
    -1
    20
    Craciun Calin
    194
    21
    21
    0
    21
    Cavasdan Doru
    190
    30
    20
    -2
    22
    Lup Silviu
    185
    21
    23
    0
    23
    Culda Andrei
    174
    27
    24
    0
    24
    Sabau Liviu
    133
    25
    25
    0
    25
    Roatis Gheorghe
    128
    34
    27
    1
    26
    Tanc Florin
    120
    12
    26
    -1
    27
    Sas Tibor
    116
    15
    28
    0
    28
    Kalman Suha
    102
    10
    30
    1
    29
    Tütös Csaba
    101
    24
    35
    5
    30
    Karacsony Emese
    98
    8
    29
    -2
    31
    Maxim Alex
    95
    31
    31
    -1
    32
    Tailbot Francois
    94
    8
    32
    -1
    33
    Boitos Rodica
    81
    42
    34
    0
    34
    Moldovan Andrei
    75
    38
    33
    -2
    35
    Pop Alexandru
    73
    13
    33
    -3
    36
    Palffy Zsolt
    71
    13
    37
    0
    37
    Kovacs Levente
    67
    17
    36
    -2
    38
    Cioflan Nelu
    50
    11
    38
    -1
    39
    Varkonyi Amalia
    45
    14
    41
    1
    40
    Onofrei Dan
    44
    21
    39
    -2
    41
    Presecan Doru
    41
    16
    40
    -2
    42
    Mandru Bogdan
    38
    3
    43
    0
    43
    Ghile Ioan
    36
    6
    42
    -2
    44
    Catuneanu George
    35
    11
    49
    4
    45
    Horvath Tibor
    34
    3
    44
    -2
    46
    Guias Cristian
    31
    10
    45
    -2
    47
    Vurst Laszlo
    27
    9
    46
    -2
    48
    Pasare Mihnea
    26
    2
    47
    -2
    49
    Fabian Wilhelm
    25
    9
    NEW
    50
    Popute Remus
    22
    0
    52
    2
    50
    Bondar Leontin
    22
    2
    48
    -3
    51
    Cotca Dacian
    19
    2
    50
    -2
    52
    Cotrau Calin
    14
    4
    51
    -2
    53
    Blaga Mircea
    14
    7
    53
    -1
    54
    Kadar Jozsef
    12
    4
    54
    -1
    55
    Popa Octavian
    11
    1
    55
    -1
    56
    Grigore Alex
    9
    1
    55
    -1
    56
    Udrea Valentin
    9
    1
    56
    -1
    57
    Franciska
    9
    3
    57
    -1
    58
    Griga Cristian
    9
    8
    58
    -1
    59
    Barlea Radu
    6
    1
    58
    -1
    59
    Erdei Mark
    6
    1
    58
    -1
    59
    Nutiu Mihai
    6
    1
    58
    -1
    59
    Toma Dumitru
    6
    1
    59
    -1
    60
    Simu Marius
    6
    3
    60
    -1
    61
    Lit Cosmin
    6
    5
    61
    -1
    62
    Badescu Lucian
    6
    6
    NEW
    63
    Horvath Sandor
    4
    0
    62
    -2
    64
    Barbu Cristian
    4
    1
    63
    -2
    65
    Torje Sorin
    3
    1
    66
    0
    66
    Rus Nicolae
    3
    2
    64
    -3
    67
    Erdei Sorin
    3
    3
    64
    -3
    67
    Pop Florin
    3
    3
    64
    -3
    67
    Szentpeteri
    3
    3
    65
    -3
    68
    Maghiar Alin
    2
    1
    66
    -3
    69
    Birtalan Csaba
    2
    2
    66
    -3
    69
    Cazan Catalin
    2
    2
    67
    -3
    70
    Margin Liviu
    1
    1
    67
    -3
    70
    Ratiu Adrian
    1
    1
    67
    -3
    70
    Culda Florin
    1
    1
    67
    -3
    70
    Andras Nicu
    1
    1
    67
    -3
    70
    Horvath Csaba
    1
    1
    67
    -3
    70
    Lindgren Sune
    1
    1
    67
    -3
    70
    Seica Gheorghe
    1
    1
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  13. #87
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    Buna seara!



    Inscrieri - on 2020. 01. 15. at 20:43:56

    1. Tic Ioan / Kovacs Levente,
    2. Codau Vlad / Cheregi Nelu,
    3. Bondar Octavian / Costea Constantin,
    4. Popute Remus / Horvath Tibor,
    5. Szalay Liviu / Karacsonyi Emese,
    6. Halasz Peter / Craciun Calin,
    7. Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe,
    8. Sas Tibor / Sabadas Dinu,
    9. Pop Gabriel / Tutos Csaba,
    10. Andre Andrea / Micle Dan,
    11. Badescu Lucian / Moldovan Andrei,
    12. Vaida Sorin / Popescu Cornel,
    13. Balogh Attila / Curpas Ioan,
    14. Mance Mario George / Staniloiu Marc

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / CURPAS IOAN ORADEA
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    4
    2
    2 SAS TIBOR / SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-1
    0-2
    2
    3 HALASZ PETER / CRACIUN CALIN ORADEA
    2-1
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    0-2
    4
    3
    4 TIC IOAN / KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    1-2
    4
    4
    5 ANDRE ANDREA / MICLE DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    0-2
    1
    6 BADESCU LUCIAN / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 POPUTE REMUS / HORVATH TIBOR ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    6
    1
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    2-1
    2-0
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    2
    2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
    1-2
    2-1
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2
    3 VAIDA SORIN / POPESCU CORNEL ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 SZALAY LIVIU / KARACSONYI EMESE ORADEA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    5 CAVASDAN DORU / ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-2
    2-1
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2
    6 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    1-2
    2-0
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    3
    4
    7 MANCE MARIO GEORGE / STANILOIU MARC ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0

    Eliminatorii

    1. Popute Remus / Horvath Tibor
    --------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-0
    8. Pop Gabriel / Tutos Csaba
    -----------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-0
    5. Halasz Peter / Craciun Calin
    --------------------Bondar Octavian / Costea Constantin 3-2
    4. Bondar Octavian / Costea Constantin
    --------------------------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-2
    3. Balogh Attila / Curpas Ioan
    --------------------Balogh Attila / Curpas Ioan 3-0
    6. Vaida Sorin / Popescu Cornel
    -----------------------------------Balogh Attila / Curpas Ioan 3-0
    7. Tic Ioan / Kovacs Levente
    --------------------Tic Ioan / Kovacs Levente 3-2
    2. Szalay Liviu / Karacsonyi Emese

    3rd place -

    Bondar Octavian / Costea Constantin
    -------------------------Tic Ioan / Kovacs Levente 3-0
    Tic Ioan / Kovacs Levente

    Clasament

    1. Popute Remus / Horvath Tibor - Oradea
    2. Balogh Attila / Curpas Ioan - Oradea
    3. Tic Ioan / Kovacs Levente - Oradea
    4. Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
    5 -- 8
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
    Vaida Sorin / Popescu Cornel - Oradea
    Szalay Liviu / Karacsonyi Emese - Oradea
    Halasz Peter / Craciun Calin - Oradea
    9 -- 11 2v gr.inf.
    Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
    Cavasdan Doru / Roatis Gheorghe - Oradea
    Sas Tibor / Sabadas Dinu - Oradea
    12 -- 1v gr.inf.
    Andre Andrea / Micle Dan - Oradea
    13 -- 14 0v gr.inf.
    Badescu Lucian / Moldovan Andrei - Oradea
    Mance Mario George / Staniloiu Marc - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 15.01.2020 la 23:12.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  14. #88
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    Buna seara!



    Inscrieri - on 2020. 01. 22. at 20:54:53

    1. Codau Vlad / Cheregi Nelu
    2. Boitos Rodica / Onofrei Dan
    3. Balogh Attila / Varadi Mark
    4. Bondar Octavian / Costea Constantin
    5. Popute Remus / Horvath Tibor
    6. Sas Tibor / Micle Dan, Oradea, 6033 - 0
    7. Roatis Gheorghe / Palffy Zsolt
    8. Vaida Sorin / Pop Gabriel
    9. Tic Ioan / Moldovan Andrei
    10. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
    11. Szalay Liviu / Sabadas Dinu
    12. Pop Florin / Cazan Calin
    13. Andre Andrea / Halasz Peter

    Gr.inferioara nr. 1 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SZALAY LIVIU / SABADAS DINU ORADEA
    2-1
    1-2
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    1
    2 BONDAR OCTAVIAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    2
    3 VAIDA SORIN / POP GABRIEL ORADEA
    2-1
    0-2
    2-0
    1-2
    2-1
    2-0
    4
    4
    4 TIC IOAN / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    5 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    6 SAS TIBOR / MICLE DAN ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    7 POP FLORIN / CAZAN CALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2 -
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    2
    2 POPUTE REMUS / HORVATH TIBOR ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    4
    4 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    5 ROATIS GHEORGHE / PALFFY ZSOLT ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    2-1
    2
    3
    6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0

    Eliminatorii

    1. Szalay Liviu / Sabadas Dinu
    --------------------Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-1
    8. Codau Vlad / Cheregi Nelu
    -----------------------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
    5. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
    --------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
    4. Balogh Attila / Varadi Mark
    --------------------------------------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-2
    3. Bondar Octavian / Costea Constantin
    --------------------Roatis Gheorghe / Palffy Zsolt 3-2
    6. Roatis Gheorghe / Palffy Zsolt
    -----------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-0
    7. Vaida Sorin / Pop Gabriel
    --------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-1
    2. Popute Remus / Horvath Tibor

    Clasament

    1. Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
    2. Popute Remus / Horvath Tibor - Oradea
    3 -- 4
    Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
    Roatis Gheorghe / Palffy Zsolt - Oradea
    5 -- 8
    Sabau Liviu / Cioflan Nelu - Oradea
    Vaida Sorin / Pop Gabriel - Oradea
    Szalay Liviu / Sabadas Dinu - Oradea
    Bondar Octavian / Costea Constantin - Oradea
    9 -- 10 2v gr.inf.
    Tic Ioan / Moldovan Andrei - Oradea
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    11 -- 1v gr.inf.
    Sas Tibor / Micle Dan - Oradea
    12 -- 13 0v gr.inf.
    Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
    Pop Florin / Cazan Calin - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 22.01.2020 la 22:54.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  15. #89
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    Buna seara!



    Inscrieri #72 - on 2020. 01. 29. at 19:43:37

    1. Codau Vlad / Cheregi Nelu
    2. Boitos Rodica / Onofrei Dan
    3. Balogh Attila / Varadi Mark
    4. Popute Remus / Horvath Tibor
    5. Pop Gabriel / Tutos Csaba
    6. Badescu Lucian / Moldovan Andrei
    7. Andre Andrea / Halasz Peter
    8. Karacsonyi Emese / Szalay Liviu
    9. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    10. Cavasdan Doru / Maxim Alexandru
    11. Micle Dan / Costea Constantin
    12. Sas Tibor / Tic Ioan

    Gr.inferioara nr. 1 - #72
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    1
    2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-1
    2-1
    4
    2
    4 MICLE DAN / COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-2
    2-1
    1-2
    0-2
    2-0
    2
    5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    6 BADESCU LUCIAN / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - #72
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPUTE REMUS / HORVATH TIBOR ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    1-2
    2-0
    3
    3
    2 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    5
    1
    3 KARACSONYI EMESE / SZALAY LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    4
    4 SAS TIBOR / TIC IOAN ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    5 CAVASDAN DORU / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    2-1
    0-2
    2-0
    0-2
    2-1
    3
    2
    6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0

    Eliminatorii #72

    1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    --------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
    8. Karacsonyi Emese / Szalay Liviu
    -----------------------------------Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-0
    5. Codau Vlad / Cheregi Nelu
    --------------------Codau Vlad / Cheregi Nelu 3-2
    4. Cavasdan Doru / Maxim Alexandru
    --------------------------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-0
    3. Andre Andrea / Halasz Peter
    --------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-0
    6. Popute Remus / Horvath Tibor
    -----------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-1
    7. Pop Gabriel / Tutos Csaba
    --------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-0
    2. Balogh Attila / Varadi Mark

    3rd place - #72

    Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    -------------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-1
    Balogh Attila / Varadi Mark

    Clasament #72

    1. Popute Remus / Horvath Tibor - Oradea
    2. Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
    3. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    4. Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
    5 -- 8
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    Cavasdan Doru / Maxim Alexandru - Oradea
    Karacsonyi Emese / Szalay Liviu - Oradea
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
    9 -- 10 2v gr.inf.
    Micle Dan / Costea Constantin - Oradea
    Sas Tibor / Tic Ioan - Oradea
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
    Badescu Lucian / Moldovan Andrei - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 29.01.2020 la 22:27.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  16. #90
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3127
    Bună seara!



    Inscrieri #73 - on 2020. 02. 05. at 20:56:10

    1. Codau Vlad / Cheregi Nelu
    2. Boitos Rodica / Onofrei Dan
    3. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru
    4. Balogh Attila / Varadi Mark
    5. Parus Lilian / Culda Andrei
    6. Popute Remus / Horvath Tibor
    7. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
    8. Andre Andrea / Halasz Peter
    9. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    10. Pop Gabriel / Cavasdan Doru
    11. Szalay Liviu / Bondar Leontin
    12. Tic Ioan / Curpas Ioan

    Gr.inferioara nr. 1 - #73
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 CODAU VLAD / CHEREGI NELU ORADEA
    2-0
    2-1
    0-2
    0-2
    2-0
    3
    4
    3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-1
    1
    4 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    5 POP GABRIEL / CAVASDAN DORU ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    0-2
    2-0
    3
    3
    6 BOITOS RODICA / ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - #73
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / VARADI MARK ORADEA
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 POPUTE REMUS / HORVATH TIBOR ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    2-1
    4
    2
    3 TIC IOAN / CURPAS IOAN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2
    4 SZALAY LIVIU / BONDAR LEONTIN ORADEA
    2-1
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    3
    3
    5 SABAU LIVIU / CIOFLAN NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    2-1
    2
    4
    6 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0

    Eliminatorii #73

    1. Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    --------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-2
    8. Sabau Liviu / Cioflan Nelu
    -----------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-1
    5. Pop Gabriel / Cavasdan Doru
    --------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-1
    4. Popute Remus / Horvath Tibor
    --------------------------------------------------Popute Remus / Horvath Tibor 3-0
    3. Parus Lilian / Culda Andrei
    --------------------Parus Lilian / Culda Andrei 3-2
    6. Szalay Liviu / Bondar Leontin
    -----------------------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
    7. Codau Vlad / Cheregi Nelu
    --------------------Balogh Attila / Varadi Mark 3-1
    2. Balogh Attila / Varadi Mark

    3rd place - #73

    Vaida Sorin / Sabadas Dinu
    -------------------------Vaida Sorin / Sabadas Dinu 3-0
    Parus Lilian / Culda Andrei

    Clasament #73

    1. Popute Remus / Horvath Tibor - Oradea
    2. Balogh Attila / Varadi Mark - Oradea
    3. Vaida Sorin / Sabadas Dinu - Oradea
    4. Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
    5 -- 8
    Pop Gabriel / Cavasdan Doru - Oradea
    Codau Vlad / Cheregi Nelu - Oradea
    Sabau Liviu / Cioflan Nelu - Oradea
    Szalay Liviu / Bondar Leontin - Oradea
    9 -- 2v gr.inf.
    Tic Ioan / Curpas Ioan - Oradea
    10 -- 1v gr.inf.
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Boitos Rodica / Onofrei Dan - Oradea
    Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 05.02.2020 la 22:31.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

Subiecte similare

  1. ORADEA: În fiecare Vineri - Turneu "Foresta" King Pong
    De King Pong Oradea în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 633
    Ultimul post: 14.02.2020, 22:57
  2. ORADEA: În fiecare lună - Turneul "Ierbarilor" King Pong
    De King Pong Oradea în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 27.01.2020, 22:39
  3. Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 05.04.2019, 22:27
  4. Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 12.04.2018, 01:29
  5. Turneu "B" - "Spring Pong" - 15.04.2016 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 16.04.2016, 18:44

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •