ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 16 la 25 din 25

Subiect: ORADEA: În fiecare miercuri: Turneu "DUBLU" - KING PONG

  1. #16
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    1.907
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2705
    Turneu Dublu#14: Finala: Savu Cristian/Szalay Liviu vs. Balogh Attila/Sabadâș Dinu



    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  2. #17
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    1.907
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2705
    Turneu Dublu#15: Finala: Balogh Attila/Sabadâș Dinu vs. Vaida Sorin/Codău Vlad

    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  3. #18
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    1.907
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2705
    Turneu Dublu#16: Finala: Balogh Attila/Sabadâș Dinu vs. Savu Cristian/Szalay Liviu: 3-2



    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 26.12.2018 la 22:24.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  4. Îmi place D.D. le-a plăcut acest mesaj
  5. #19
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    1.907
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2705
    Clasamentul dupa 16 etape:

    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  6. #20
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    1.907
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2705
    Bună seara!

    Etapa#17

    Grupe inferioare TRN FORESTA#204

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH A. / SABADAS D. ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 CODAU V. / MOLDOVAN A. ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    3 GERGELY A. / MERAI J. ORADEA
    0-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    3
    4 POP G. / TÜTÖS CS. ORADEA
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    5 FABIAN W. / VARKONYI A. ORADEA
    1-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA S. / CURPAS I. ORADEA
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 COSTEA C. / BONDAR O. ORADEA
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 CHEREGI N. / ANDREE A. ORADEA
    3-0
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    1
    4 TIC I. / SZALAY L. ORADEA
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 CAVASDAN D. / CULDA A. ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    6 VURST L. / KADAR J. ORADEA
    1-3
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    4





    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  7. #21
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    1.907
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2705
    Bună seara!



    Grupe inferioare TRN DUBLU#18

    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / CODAU VLAD ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 COSTEA C. / CATUNEANU G. ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    4 TIC IOAN / CURPAS IOAN ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    5 VURST LASZLO / KADAR JOZSEF ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    2 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 BIRTALAN LASZLO / CHEREGI NELU ORADEA
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 POP GABRIEL / ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 BOITOS RODICA / PRESECAN DORU ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 VARKONYI AMALIA / FRANCISKA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1




    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 16.01.2019 la 23:07.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  8. #22
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    1.907
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2705
    Bună seara!

    DUBLU #19: 10 echipe

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SZALAY LIVIU / SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
    1-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    4
    3 BIRTALAN LASZLO / CHEREGI NELU ORADEA
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    4 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    5 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEX ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU / BALOGH ATTILA ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 CODAU VLAD / VAIDA SORIN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 TIC IOAN / CURPAS IOAN ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    4 CATUNEANU GEORGE / PRESECAN DORU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 VARKONYI AMALIA / FRANCISKA ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    6

    1-1. Savu Cristian / Szalay Liviu
    -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-0
    2-4. Varkonyi Amalia / Franciska
    ---------------------------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-2
    1-3. Birtalan Laszlo / Cheregi Nelu
    -------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-0
    2-2. Balogh Attila / Sabadas Dinu
    ------------------------------------------------------------ Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
    1-2. Pop Gabriel / Tütős Csaba
    -------------------- Tic Ioan / Curpas Ioan 3-1
    2-3. Tic Ioan / Curpas Ioan
    ---------------------------------------- Tic Ioan / Curpas Ioan 3-1
    1-4. Halasz Peter / Andre Andrea
    -------------------- Codau Vlad / Vaida Sorin 3-1
    2-1. Codau Vlad / Vaida Sorin




    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 23.01.2019 la 23:01.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  9. #23
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    1.907
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2705
    Buna seara!

    Inscrieri TRN DUBLU#20 - on 2019. 01. 30. at 21:08:50

    1. Costea Constantin / Bondar Octavian, Oradea,
    2. Cavasda Doru / Boitos Rodica, Oradea,
    3. Tic Ioan / Curpas Ioan, Oradea,
    4. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo, Oradea,
    5. Andre Andrea / Halasz Peter, Oradea,
    6. Codau Vlad / Vaida Sorin, Oradea,
    7. Balogh Attila / Sabadas Dinu, Oradea,
    8. Parus Lilian / Culda Andrei, Oradea,
    9. Savu Cristian / Szalay Liviu, Oradea,
    10. Pop Gabriel / Moldovan Andrei, Oradea.

    Grupe inferioare TRN DUBLU#20

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    3
    3 ANDRE ANDREA / HALASZ PETER ORADEA
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 TIC IOAN / CURPAS IOAN ORADEA
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    5 POP GABRIEL / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CODAU VLAD / VAIDA SORIN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 PARUS LILIAN / CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    5 CAVASDA DORU / BOITOS RODICA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6

    Eliminatorii TRN DUBLU#20
    1. Savu Cristian / Szalay Liviu
    -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
    8. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    ---------------------------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
    5. Costea Constantin / Bondar Octavian
    -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-2
    4. Codau Vlad / Vaida Sorin
    ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-2
    3. Tic Ioan / Curpas Ioan
    -------------------- Parus Lilian / Culda Andrei 3-2
    6. Parus Lilian / Culda Andrei
    ---------------------------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-0
    7. Andre Andrea / Halasz Peter
    -------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-1
    2. Balogh Attila / Sabadas Dinu


    Clasament TRN DUBLU#20

    1. Balogh Attila / Sabadas Dinu - Oradea
    2. Savu Cristian / Szalay Liviu - Oradea
    3 -- 4
    Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
    Parus Lilian / Culda Andrei - Oradea
    5 -- 8
    Andre Andrea / Halasz Peter - Oradea
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    Codau Vlad / Vaida Sorin - Oradea
    Tic Ioan / Curpas Ioan - Oradea
    9 -- 10 0v gr.inf.
    Cavasda Doru / Boitos Rodica - Oradea
    Pop Gabriel / Moldovan Andrei - Oradea




    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 30.01.2019 la 22:56.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  10. #24
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    1.907
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2705
    Bună seara!



    Inscrieri TRN DUBLU#21 - on 2019. 02. 06. at 21:14:07

    1. Costea Constantin / Bondar Octavian, Oradea
    2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo, Oradea
    3. Balogh Attila / Sabadas Dinu, Oradea
    4. Tic Ioan / Boitos Rodica, Oradea
    5. Varkonyi Amalia / Franciska, Oradea
    6. Roatis Gheorghe / Pop Alexandru, Oradea
    7. Cavasdan Doru / Lup Silviu, Oradea
    8. Pop Gabriel / Tutos Csaba, Oradea
    9. Halasz Peter / Andre Andrea, Oradea
    10. Moldovan Andrei / Maxim Alexandru, Oradea
    11. Vaida Sorin / Szalay Liviu, Oradea
    12. Cioflan Ioan / Sabau Liviu, Oradea

    Grupe inferioare TRN DUBLU#21

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2-3
    2
    3
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    0-3
    2
    4
    4 TIC IOAN / BOITOS RODICA ORADEA
    0-3
    3-2
    2-3
    2-3
    0-3
    1
    5 POP GABRIEL / TUTOS CSABA ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    6 CIOFLAN IOAN / SABAU LIVIU ORADEA
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN / SZALAY LIVIU ORADEA
    3-2
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    2 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
    3 CAVASDAN DORU / LUP SILVIU ORADEA
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    4 ROATIS GHEORGHE / POP ALEXANDRU ORADEA
    3-2
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    3
    5 MOLDOVAN ANDREI / MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    6 VARKONYI AMALIA / FRANCISKA ORADEA
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1

    Eliminatorii TRN DUBLU#21
    1. Balogh Attila / Sabadas Dinu
    -------------------- Vaida Sorin / Szalay Liviu 3-1
    8. Vaida Sorin / Szalay Liviu
    ---------------------------------------- Cavasdan Doru / Lup Silviu 3-2
    5. Halasz Peter / Andre Andrea
    -------------------- Cavasdan Doru / Lup Silviu 3-2
    4. Cavasdan Doru / Lup Silviu
    ------------------------------------------------------------ Cavasdan Doru / Lup Silviu 3-0
    3. Cioflan Ioan / Sabau Liviu
    -------------------- Cioflan Ioan / Sabau Liviu 3-2
    6. Roatis Gheorghe / Pop Alexandru
    ---------------------------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-1
    7. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-2
    2. Costea Constantin / Bondar Octavian

    Finala mica - TRN DUBLU#21

    Vaida Sorin / Szalay Liviu
    -------------------- Vaida Sorin / Szalay Liviu 3-
    Cioflan Ioan / Sabau Liviu

    Clasament TRN DUBLU#21

    1. Cavasdan Doru / Lup Silviu - Oradea
    2. Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
    3 -- 4
    Vaida Sorin / Szalay Liviu - Oradea
    Cioflan Ioan / Sabau Liviu - Oradea
    5 -- 8
    Halasz Peter / Andre Andrea - Oradea
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    Balogh Attila / Sabadas Dinu - Oradea
    Roatis Gheorghe / Pop Alexandru - Oradea
    9 -- 2v gr.inf.
    Pop Gabriel / Tutos Csaba - Oradea
    10 -- 11 1v gr.inf.
    Tic Ioan / Boitos Rodica - Oradea
    Varkonyi Amalia / Franciska - Oradea
    12 -- 0v gr.inf.
    Moldovan Andrei / Maxim Alexandru - Oradea



    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 06.02.2019 la 23:18.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  11. #25
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    6
    Postări
    1.907
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2705
    Bună seara!



    Inscrieri TRN DUBLU#22 - on 2019. 02. 13. at 21:02:00

    1. Costea Constantin / Bondar Octavian, Oradea
    2. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo, Oradea
    3. Balogh Attila / Sabadas Dinu, Oradea
    4. Savu Cristian / Szalay Liviu, Oradea
    5. Halasz Peter / Andre Andrea, Oradea
    6. Vaida Sorin / Codau Vlad, Oradea
    7. Guias Cristian / Pop Gabriel, Oradea
    8. Tic Ioan / Roatis Gheorghe, Oradea
    9. Craciun Calin / Culda Andrei, Oradea
    10. Griga Cristian / Szentpeteri, Oradea
    11. Boitos Rodica / Parus Lilian, Oradea
    12. Pop Alexandru / Moldovan Andrei, Oradea

    Grupe inferioare TRN DUBLU#22

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN / SZALAY LIVIU ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 HALASZ PETER / ANDRE ANDREA ORADEA
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    2
    3 COSTEA CONSTANTIN / BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 TIC IOAN / ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 POP ALEXANDRU / MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 CRACIUN CALIN / CULDA ANDREI ORADEA
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA / SABADAS DINU ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 VAIDA SORIN / CODAU VLAD ORADEA
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 CHEREGI NELU / BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    3
    4 BOITOS RODICA / PARUS LILIAN ORADEA
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 GUIAS CRISTIAN / POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 GRIGA CRISTIAN / SZENTPETERI ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0

    Eliminatorii TRN DUBLU#22
    1. Savu Cristian / Szalay Liviu
    -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
    8. Guias Cristian / Pop Gabriel
    ---------------------------------------- Vaida Sorin / Codau Vlad 3-2
    5. Tic Ioan / Roatis Gheorghe
    -------------------- Vaida Sorin / Codau Vlad 3-0
    4. Vaida Sorin / Codau Vlad
    ------------------------------------------------------------ Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-1
    3. Costea Constantin / Bondar Octavian
    -------------------- Costea Constantin / Bondar Octavian 3-0
    6. Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo
    ---------------------------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-1
    7. Craciun Calin / Culda Andrei
    -------------------- Balogh Attila / Sabadas Dinu 3-0
    2. Balogh Attila / Sabadas Dinu

    Finala mica - TRN DUBLU#22

    Savu Cristian / Szalay Liviu
    -------------------- Savu Cristian / Szalay Liviu 3-1
    Costea Constantin / Bondar Octavian

    Clasament TRN DUBLU#22

    1. Balogh Attila / Sabadas Dinu - Oradea
    2. Vaida Sorin / Codau Vlad - Oradea
    3 -- 4
    Savu Cristian / Szalay Liviu - Oradea
    Costea Constantin / Bondar Octavian - Oradea
    5 -- 8
    Craciun Calin / Culda Andrei - Oradea
    Tic Ioan / Roatis Gheorghe - Oradea
    Guias Cristian / Pop Gabriel - Oradea
    Cheregi Nelu / Birtalan Laszlo - Oradea
    9 -- 2v gr.inf.
    Halasz Peter / Andre Andrea - Oradea
    10 -- 1v gr.inf.
    Boitos Rodica / Parus Lilian - Oradea
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Griga Cristian / Szentpeteri - Oradea
    Pop Alexandru / Moldovan Andrei - Oradea


    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 13.02.2019 la 23:01.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

Subiecte similare

  1. ORADEA: In fiecare vineri: Turneul "FORESTA" - KING PONG
    De King Pong Oradea în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 569
    Ultimul post: Astăzi, 14:52
  2. Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 12.04.2018, 01:29
  3. Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 06.05.2016, 21:03
  4. Turneu "B" - "Spring Pong" - 15.04.2016 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 16.04.2016, 18:44
  5. Turneu "B" - "LMA2016" - 02.01.2016 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 33
    Ultimul post: 04.01.2016, 00:01

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •