tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60ttmall.ro 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: Teiuș - 28.10.2018

  1. #1
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.333
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    452 z 15 h 5 m
    Timp online pe zi
    3 h 46 m
    Reputație
    15957

    Teiuș - 28.10.2018

    Turneu B - TEIUS 28 octombrie 2018 - duminica

    SALA DE SPORT A LICEULUI TEORETIC TEIUS
    In centru pe DN1 langa Lukoil, intre blocuri.


    Ora inceperii: 08.30 (ultima confirmare 08.15)
    - 12 jucători

    Logistica:
    Număr de mese: 2
    Mingi de plastic

    Taxa de înscriere:
    - 10 lei
    - copii 5 lei
    - persoane cu dizabilităţi - fără taxă
    ... din taxă câte 1 leu/jucător - donație Amatur

    Materiale de premiere: medalii şi diplome - locurile 1-4

    Mod de desfăşurare:
    - 2 grupe inferioare de câte 6, se califică primii 4
    - tablou eliminatoriu de 8

    Inscrieri: pe forum
    Organizator: Neluțu Dîrlea 0755-057282
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. #2
    cadet
    Data înscrierii
    08.06.2014
    Locație
    Aiud
    Vârstă
    14
    Postări
    14
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 19 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    8
    Se inscrie Popa Gheorghe Aiud
    Luca Eugen Aiud
    Iepure Teodor Calin
    Cristea Andrei Aiud
    Puia Darius Stremt
    Homana Marius Stremt
    Bumbu Pavel Razboieni
    Dirlea Ioan Aiud
    Sirbu Vlad Aiud
    Faraian Alexandru Aiud
    Varadi Daniel Aiud
    Faraian Adrian Aiud
    Hagea Andra Aiud
    Lopadean Daria Aiud
    Olariu Octavian Aiud
    Dranca David Aiud

  3. #3
    junior

    Data înscrierii
    11.06.2017
    Locație
    aiud
    Vârstă
    54
    Postări
    116
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 4 h 54 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    194
    Nam somn .Sper sa nu prind turneu!
    Viu cu punga dupa mine- deci la Elit
    Fulop Attila�������� bafta baietiiii!!!!!!

  4. Îmi place jacsonn, Space le-a plăcut acest mesaj
  5. #4
    cadet
    Data înscrierii
    14.07.2018
    Locație
    Razboieni-cetate jud Alba
    Postări
    18
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 h 23 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    5
    Cir Florin Razboieni

  6. #5
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.333
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    452 z 15 h 5 m
    Timp online pe zi
    3 h 46 m
    Reputație
    15957
    Inscrieri ALL - on 25-Oct-18 at 14:31:45

    1. Dirlea Ioan, Aiud, 141 - 28.14 - OH
    2. Popa Gheorghe, Aiud, 1124 - 23 - OW
    3. Bumbu Pavel, Razboieni, 532 - 18.87 - A
    4. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 477 - 17.33 - AJ
    5. Puia Darius, Stremt, 643 - 16.77 - A
    6. Iepure Teodor Calin, Aiud, 697 - 13.93 - AJ
    7. Luca Eugen, Aiud, 845 - 13.57 - A
    8. Faraian Alexandru, Aiud, 764 - 12.04 - AJ
    9. Homana Marius, Stremt, 1099 - 10.68 - A
    10. Sirbu Vlad, Aiud, 1154 - 9.22 - I
    11. Varadi Daniel, Aiud, 1879 - 7.6 - I
    12. Faraian Adrian, Aiud, 3583 - 4 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Hagea Andra, Aiud, 3409 - 5 - IF
    2. Lopadean Daria, Aiud, 5016 - 0 - A
    3. Olariu Octavian, Aiud, 5014 - 0 - A
    4. Dranca David, Aiud, 5013 - 0 - A
    5. Fulop Attila, Aiud, 283 - 18.24 - AW
    6. Cir Florin, Razboieni, 2416 - 5.17 - I
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  7. #6
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.333
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    452 z 15 h 5 m
    Timp online pe zi
    3 h 46 m
    Reputație
    15957
    Gr.inferioara nr. 1 - ALL
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DIRLEA IOAN AIUD
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 CRISTEA ANDREI COSMIN AIUD
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 PUIA DARIUS STREMT
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    2
    4 FARAIAN ALEXANDRU AIUD
    2-3
    3-2
    2-3
    2-3
    1-3
    1
    5 HOMANA MARIUS STREMT
    1-3
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    6 FARAIAN ADRIAN AIUD
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - ALL
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA GHEORGHE AIUD
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    2
    2 BUMBU PAVEL RAZBOIENI
    3-1
    3-2
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    1
    3 IEPURE TEODOR CALIN AIUD
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    4
    4 LUCA EUGEN AIUD
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    5 SIRBU VLAD AIUD
    2-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    6 VARADI DANIEL AIUD
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1


    Calificati in eliminatorii - ALL
    1 Dirlea Ioan Puia Darius Cristea Andrei Cosmin Homana Marius
    2 Bumbu Pavel Popa Gheorghe Sirbu Vlad Iepure Teodor Calin


    Eliminatorii ALL

    1. Dirlea Ioan
    -------------------- Iepure Teodor Calin 3-1
    8. Iepure Teodor Calin
    ----------------------------------- Iepure Teodor Calin 3-2
    5. Cristea Andrei Cosmin
    -------------------- Cristea Andrei Cosmin 3-2
    4. Popa Gheorghe
    -------------------------------------------------- Bumbu Pavel 3-2
    3. Puia Darius
    -------------------- Sirbu Vlad 3-1
    6. Sirbu Vlad
    ----------------------------------- Bumbu Pavel 3-1
    7. Homana Marius
    -------------------- Bumbu Pavel 3-1
    2. Bumbu Pavel


    Clasament ALL

    1. Bumbu Pavel - Razboieni
    2. Iepure Teodor Calin - Aiud
    3 -- 4
    Sirbu Vlad - Aiud
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    5 -- 8
    Homana Marius - Stremt
    Dirlea Ioan - Aiud
    Puia Darius - Stremt
    Popa Gheorghe - Aiud
    9 -- 11 1v gr.inf.
    Faraian Alexandru - Aiud
    Varadi Daniel - Aiud
    Faraian Adrian - Aiud
    12 -- 0v gr.inf.
    Luca Eugen - Aiud
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  8. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Noiembrie 2018", Ploiești - 25.11.2018
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 12
    Ultimul post: 19.11.2018, 12:58
  2. Turneu Mini-AMATuR "BACK TO...2018", King Pong Oradea, 27.10.2018
    De King Pong Oradea în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 27.10.2018, 16:05
  3. World Table Tennis Day 2018 - WTTD 2018
    De marcelgiosan în forumul Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 105
    Ultimul post: 21.09.2018, 12:42
  4. Turneu B "Cupa Iunie 2018", Ploiești - 24.06.2018
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 64
    Ultimul post: 25.06.2018, 13:03
  5. Turneu B "Cupa Ianuarie 2018", Ploiești - 14.01.2018
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 84
    Ultimul post: 15.01.2018, 14:40

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •