Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa orașului Fieni", Fieni - 24.11.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • .

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

    Comentariu


    • Postat în original de ClaudiuManoiu Vezi post
      Finala - Open

      Mihaila Nicolae
      -------------------- 0-0
      Avram Nicolae
      Bv Nae.
      Cele mai bune rezultate cu inscrieri pe suta de metrii!
      Da i o bere lu ala micu ca te a stirnit!

      Comentariu


      • .

        Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • Mihaila Nicolae -Laur Boro 3-1 ,nu 3-2

          Comentariu


          • .

            Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

            Comentariu


            • .

              Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

              Comentariu


              • .

                Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • FELICITARI !



                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                  George Bernard Shaw

                  https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                  https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                  Comentariu


                  • Mulțumesc de poze dl.Kis Istvan !

                    Comentariu


                    • .

                      Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                        Totpal Marius a avut 2 victorii, de ce e pe locul 6?
                        Astazi m-am dovedit mai evlavios decat Parintele Movileanu ....... nu am luat nici un set nimanui .... nu ca n-as fi vrut....
                        Dupa inferioare, sa jucat : primii 4 grupa finala si 5 cu 6 meci direct pt.clasament .Totpal a renuntat ! Este corect asa ?

                        Comentariu


                        • Postat în original de nitu serban Vezi post
                          Bv Nae.
                          Cele mai bune rezultate cu inscrieri pe suta de metrii!
                          Da i o bere lu ala micu ca te a stirnit!
                          Ăl mic nu are voie nici la tenis, d-apăi la bere ��... �� �� ��
                          BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
                          Blade: KAZAK
                          FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

                          Comentariu


                          • Postat în original de adilazaroiu Vezi post
                            Dupa inferioare, sa jucat : primii 4 grupa finala si 5 cu 6 meci direct pt.clasament .Totpal a renuntat ! Este corect asa ?
                            De unde sa stiu informatia asta daca nu s-a scris nimic despre ea? Mai ales ca primii 4 corespundeau cu rezultatele din grupa ........
                            Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                            FH: Butterfly - Dignics 80
                            BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                            Comentariu


                            • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                              De unde sa stiu informatia asta daca nu s-a scris nimic despre ea? Mai ales ca primii 4 corespundeau cu rezultatele din grupa ........
                              Te -am vazut , ai plecat cătrănit !

                              Comentariu


                              • Postat în original de Marian Bogdan Vezi post
                                FELICITARI !



                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Bravo Nae! Felicitari![emoji471][emoji966][emoji111]

                                Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
                                "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                                Comentariu


                                • Felicitări pentru organizarea turneului, Claudiu!
                                  Ca de obicei ai fost o gazdă primitoare și atentă cu cei care participă la Turneul de la Fieni.
                                  De asemenea, ?i felicit pe laureați: Adi Lăzăroiu, Nae Avram, Dragoș Marian și Marinescu Nelu.
                                  La categoria Avansați, pe lângă Dragoș Marian, ?i transmit aprecierile mele lui Adrian Dinu. Cu ambii am avut plăcerea să joc în diferite faze ale turneului și mă bucură reușita lor.
                                  ?n altă ordine de idei: am urmărit câteva meciuri foarte spectaculoase făcute de tânără Delimart Alexiana (pe zi ce trece joacă tot mai bine), am văzut bucuria jocului și respect pentru adversar la mulți dintre participanți, dar și încrîncenare nejustificată și atitudine nepotrivită la masa de joc a unora.
                                  Pe aceștia din urmă, nu știu ce-i face să fie așa: caracterul, frustrările din viața de zi cu zi sau pur și simplu faptul că nu știu să piardă. Cei care dorim ca Amatur-ul să rămână o competiție a fair-play - ului, ar trebui să combatem astfel de atitudini; eu voi începe de la turneul viitor: voi renunța la orice partidă în care adversarul are o atitudine nesportivă, chiar dacă asta îmi va afecta parcursul în turneu.
                                  Să fiți sănătoși și să ne vedem cu bine la turneele viitoare!

                                  Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
                                  Blade: Nittaku Acoustic;
                                  FH: Butterfly Tenergy 05;
                                  BH: Victas Stiff.

                                  Comentariu


                                  • .

                                    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • .

                                      Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • Felicitari! Sannicolau Mare va saluta! Respect!

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de adilazaroiu Vezi post
                                          Dupa inferioare, sa jucat : primii 4 grupa finala si 5 cu 6 meci direct pt.clasament .Totpal a renuntat ! Este corect asa ?
                                          Din inferioare se califica primii 4 jucatori ..... (scrie pe prima pagina) .... cei 2 care nu s-au calificat nu au nici un motiv sa mai joace intre ei ...... vad ca recurgi la abureli .... o fi ceață afară .......
                                          Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                          FH: Butterfly - Dignics 80
                                          BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                            Din inferioare se califica primii 4 jucatori ..... (scrie pe prima pagina) .... cei 2 care nu s-au calificat nu au nici un motiv sa mai joace intre ei ...... vad ca recurgi la abureli .... o fi ceață afară .......
                                            ...este clar , esti fire conflictuala !

                                            Comentariu


                                            • Multumim Pișta pt amintiri!

                                              Comentariu



                                              • Vizionare plăcută.

                                                Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • Multumesc celor ce m au felicitat,multumesc organizatorilor pentru efortul depus,am avut parte de meciuri foarte disputate,la limita(meciurile cu Dracea Gabriel,Razvan Pascu si finala cu nea Bebe Mihaila care spre norocul meu n a mai avut suflu si pentru meciul din finala) plus un traseu bun in eliminatorii-erau jucatori pe tablou care ma puteau invinge.Felicitari Adrian Lazaroiu pentru locul 1 de la Elite-ramai valoare,felicitari Dinu Adrian pentru locul 2 de la Avansati,sper sa vina curand si un loc 1(poate la Ploiești),felicitari celorlalti ce au reusit sa se claseze pe podium la toate categoriile.Spor la antrenamente si sa ne vedem sanatosi la urmatoarele turnee.
                                                  FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                                  BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                                  BH:Stiga Energy Absorber

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de adilazaroiu Vezi post
                                                    ...este clar , esti fire conflictuala !
                                                    Am alergie cand pe afara-i vopsit gardul....... si-nauntru-i leopardul......
                                                    Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                                    FH: Butterfly - Dignics 80
                                                    BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X