tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 11 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 154

Subiect: Cupa de toamna "Carrefour", Oradea - 17.11.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.005
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 16 h 53 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1628

    Cupa de toamna "Carrefour", Oradea - 17.11.2018

    Turneu A - Cupa de toamna "Carrefour" - , Oradea - Sâmbătă 17.11.2018

    LOCALITATEA: Oradea
    - Calea Aradului nr 62 in incinta complexului comercial Era Shopping Park ( poarta 2 )
    DATA: Sâmbătă 17 Noiembrie 2018;
    CATEGORIE: Elite,Open,Avansati,Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati + Incepatori 9.00 – 9 .25 validare înscrieri, 9.30 - 9.45 încep meciurile;
    Open+Elite 13.15 - 13.40 validare înscrieri, 13.45-14.00 încep meciurile;

    SALA: sala TibClau http://www.tibclau.ro/ -Calea Aradului nr 62 in incinta complexului comercial Era Shopping Park ( poarta 2 ,intrare in sala 8.45);
    (practic vor fi doua sali alaturate fiecare cu 6 mese)
    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ:12 mese ITTF , mingi plastic Tibhar 3 stele ;
    TAXA:
    - Adulți - 35 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei,
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.
    SE ASIGURA:
    - apa plata / minerala + Bograci ;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Loc 1 Cupa + diploma + cadou surpriza
    Loc 2-3 Cupa + diploma
    Loc 4 medalie + diploma
    Loc 5-8 diplome
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 15.11.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 36
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6 jucatori , se califica primii 4 ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori ,schema 1432, se califica primii 2
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - se joaca finala mica;


    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 36
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6 jucatori , se califica primii 4 ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori , schema 1432, se califica primii 2
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - se joaca finala mica;

    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 ;
    Numar maxim de jucatori: 18
    Validare inscrieri: 13.15 - 13.40
    Ora de incepere: 13.45-14.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6 jucatori , se califica primii 4 ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori , schema 1432, se califica primii 2
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - se joaca finala mica;

    ELITE
    - poate participa orice jucator cu media >= 30,00 ;
    Numar maxim de jucatori: 18
    Validare inscrieri: 13.15 - 13.40
    Ora de incepere: 13.45-14.00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6 jucatori , se califica primii 4 ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori , schema 1432, se califica primii 2
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - se joaca finala mica;

    In cazul in care numarul de jucatori este mai mic decat numarul maxim de jucatori sistemul de desfasurare poate suferi modificari.

    ORGANIZATOR:
    VARADY TIBOR 0747 278 743; http://www.tibclau.ro/
    Suport tehnic: Fekete Istvan 0721.907.017


    VA ASTEPTAM CU DRAG!

  2. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.005
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 16 h 53 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1628

    Inscrieri finale

    Inscrieri Elite - on 11/18/2018 at 10:02:38 AM

    1. Roman Bogdan - Arad, 89 - 41.55 - E
    2. Tailbot Francois - Oradea, 608 - 40.4 - E
    3. Savu Cristian - Oradea, 24 - 37.45 - E
    4. Tic Ioan - Oradea, 39 - 34.46 - E
    5. Vaida Sorin - Oradea, 59 - 31.91 - EW
    6. Popa Octavian - Oradea, 403 - 31.65 - E
    7. Szalay Liviu - Oradea, 117 - 30.98 - E
    8. Cotca Dacian - Oradea, 369 - 30.83 - E
    9. Codau Vlad - Oradea, 344 - 30.58 - E
    10. Balogh Attila - Oradea, 299 - 30.56 - E
    11. Tanc Florin - Oradea, 379 - 23.83 - O

    Inscrieri Open - on 11/18/2018 at 10:04:08 AM

    1. Bondar Octavian - Oradea, 774 - 29.5 - O
    2. Catricicau Adrian - Baia Mare, 452 - 28.65 - O
    3. Trandafir Vasile - Targu Mures, 183 - 28.23 - O
    4. Ciobanu Daniel - Blaj, 125 - 27.37 - OW
    5. Sabadas Dinu - Oradea, 629 - 27.03 - O
    6. Ticu Sorin - Lugoj, 316 - 26.92 - O
    7. Istrate Samir - Arad, 776 - 26.4 - O
    8. Kramarsic Milos - Belgrad, 432 - 26.27 - O
    9. Georgescu Constantin - Orastie, 453 - 25.32 - O
    10. Jurescu Sorin - Timisoara, 229 - 25.15 - O
    11. Jichici Svetozar - Timisoara, 192 - 24.99 - OW
    12. Lacatis Ghita - Arad, 266 - 24.84 - O
    13. Curpas Ioan - Oradea, 212 - 24.77 - OW
    14. Popa Mircea - Brasov, 185 - 24.66 - OW
    15. Veres Adrian - Timisoara, 351 - 24.3 - O
    16. Demian Daniel - Arad, 388 - 24.07 - O
    17. Cecan Vasile - Timisoara, 287 - 22.6 - O
    18. Koteles Antonio - Cluj Napoca, 4253 - 0 - O

    Inscrieri Avansati - on 11/18/2018 at 10:04:38 AM

    1. Hancig Mircea - Dumbravita, 485 - 19.47 - A
    2. Borcsi Jozsef - Timisoara, 502 - 19.13 - A
    3. Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin, 422 - 19.11 - AW
    4. Bumbu Pavel - Razboieni, 470 - 18.87 - A
    5. Halasz Peter - Oradea, 2019 - 18.7 - A
    6. Pop Alexandru - Oradea, 459 - 18.29 - A
    7. Fekete Istvan - Arad, 455 - 18.27 - A
    8. Roatis Gheorghe - Oradea, 1411 - 17.8 - A
    9. Cavasdan Doru - Oradea, 1181 - 17.7 - A
    10. Piper Petru - Luna CJ, 420 - 17.66 - AH
    11. Iliuta Adrian - Sannicolau Mare, 405 - 17.32 - A
    12. Sabau Catalin - Oradea, 813 - 16.67 - A
    13. Dumitru Florin - Arad, 548 - 16.5 - A
    14. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 461 - 16.35 - A
    15. Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni, 795 - 15.6 - A
    16. Szivery Adrian - Arad, 693 - 15.3 - A
    17. Vaida Octav - Oradea, 2096 - 15.1 - AJ
    18. Cheregi Nelu - Oradea, 1045 - 14.85 - A
    19. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 512 - 14.57 - A
    20. Daroti Florin - Lipova, 1046 - 14.4 - A
    21. Chibulcutean Ioan - Tarnaveni, 800 - 13.42 - A
    22. Clisic Iosif - Sannicolau Mare, 694 - 13.25 - A
    23. Pop Gabriel - Oradea, 843 - 11.67 - A
    24. Iusco Ionut - Arad, 899 - 10.78 - A
    25. Presecan Doru - Oradea, 1236 - 8.2 - I

    Inscrieri Incepatori - on 11/18/2018 at 10:04:54 AM

    1. Dobanda Alexandru - Arad, 789 - 9.92 - IW
    2. Sabau Victor - Arad, 826 - 9.9 - I
    3. Kaszta Harrald - Arad, 984 - 9.4 - I
    4. Maxim Alexandru - Oradea, 2284 - 9.05 - I
    5. Cotrau Andrei - Oradea, 2260 - 9 - I
    6. Parv Calin - Cluj Napoca, 1641 - 8.67 - I
    7. Pralea Constantin - Alba Iulia, 764 - 8.57 - IW
    8. Tana Marius - Oradea, 1408 - 8.05 - I
    9. Vela Gabriel - Timisoara, 1358 - 7.53 - I
    10. Creta Petru - Luna CJ, 993 - 7.36 - I
    11. Seica Gheorghe - Oradea, 1184 - 7.25 - I
    12. Ardai Arthur - Oradea, 2697 - 7.25 - I
    13. Achim Paul - Arad, 1189 - 6.52 - I
    14. Jicarean David - Lipova, 1960 - 6.4 - I
    15. Herteg Doru - Arad, 1210 - 6.08 - IW
    16. Dobanda Dinu - Arad, 1171 - 6 - I
    17. Boitos Rodica - Oradea, 2073 - 6 - IF
    18. Toba Marius - Arad, 2575 - 6 - I
    19. Buie Laurentiu - Arad, 1622 - 5.77 - I
    20. Halasz Levente - Cluj Napoca, 1929 - 5.63 - I
    21. Raicu Robert - Arad, 2623 - 5.5 - I
    22. Popa Cristian Vasile - Cluj Napoca, 1606 - 5.47 - I
    23. Klepp Lucas - Lipova, 2491 - 5.35 - I
    24. Buda Emanuele - Lipova, 3009 - 4.5 - I
    25. Klepp Mario - Lipova, 3113 - 4 - I
    26. Guias Cristian - Oradea, 4150 - 0
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 18.11.2018 la 10:05.

  4. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place alex.pop le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.005
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 16 h 53 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1628

    Clasamente finale

    Clasament Elite

    1. Roman Bogdan - Arad
    2. Tailbot Francois - Oradea
    3. Savu Cristian - Oradea
    4. Tic Ioan - Oradea
    5 -- 8
    Codau Vlad - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    9 -- 0v gr.sup.
    Popa Octavian - Oradea
    10 -- 11 1v gr.inf.
    Cotca Dacian - Oradea
    Tanc Florin - Oradea

    Clasament Open

    1. Bondar Octavian - Oradea
    2. Catricicau Adrian - Baia Mare
    3. Kramarsic Milos - Belgrad
    4. Lacatis Ghita - Arad
    5 -- 8
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Sabadas Dinu - Oradea
    Koteles Antonio - Cluj Napoca
    Georgescu Constantin - Orastie
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Istrate Samir - Arad
    Jichici Svetozar - Timisoara
    13 -- 15 2v gr.inf.
    Curpas Ioan - Oradea
    Veres Adrian - Timisoara
    Demian Daniel - Arad
    16 -- 1v gr.inf.
    Ticu Sorin - Lugoj
    17 -- 18 0v gr.inf.
    Popa Mircea - Brasov
    Cecan Vasile - Timisoara

    Clasament Avansati

    1. Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    2. Bumbu Pavel - Razboieni
    3. Szivery Adrian - Arad
    4. Borcsi Jozsef - Timisoara
    5 -- 8
    Cavasdan Doru - Oradea
    Daroti Florin - Lipova
    Halasz Peter - Oradea
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    9 -- 16
    Cheregi Nelu - Oradea
    Dumitru Florin - Arad
    Pop Alexandru - Oradea
    Hancig Mircea - Dumbravita
    Pop Gabriel - Oradea
    Piper Petru - Luna CJ
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Roatis Gheorghe - Oradea
    17 -- 19 1v gr.sup.
    Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
    Fekete Istvan - Arad
    Clisic Iosif - Sannicolau Mare
    20 -- 22 0v gr.sup.
    Sabau Catalin - Oradea
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Iusco Ionut - Arad
    23 -- 25 0v gr.inf.
    Vaida Octav - Oradea
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Presecan Doru - Oradea

    Clasament Incepatori

    1. Kaszta Harrald - Arad
    2. Dobanda Alexandru - Arad
    3. Maxim Alexandru - Oradea
    4. Cotrau Andrei - Oradea
    5 -- 8
    Popa Cristian Vasile - Cluj Napoca
    Guias Cristian - Oradea
    Jicarean David - Lipova
    Ardai Arthur - Oradea
    9 -- 10
    Vela Gabriel - Timisoara
    Parv Calin - Cluj Napoca
    11 -- 2v gr.sup.
    Sabau Victor - Arad
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Tana Marius - Oradea
    Achim Paul - Arad
    Dobanda Dinu - Arad
    Raicu Robert - Arad
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Creta Petru - Luna CJ
    Seica Gheorghe - Oradea
    Halasz Levente - Cluj Napoca
    Klepp Lucas - Lipova
    21 -- 22 1v gr.inf.
    Herteg Doru - Arad
    Buie Laurentiu - Arad
    23 -- 26 0v gr.inf.
    Boitos Rodica - Oradea
    Toba Marius - Arad
    Buda Emanuele - Lipova
    Klepp Mario - Lipova
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 18.11.2018 la 10:01.

  6. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place alex.pop le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    603
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 5 h 8 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    851
    Ciao,

    La open se inscriu:

    Jurescu Sorin / Timisoara
    Georgescu Constantin / Orastie
    Veres Adrian / Timisoara

    Multumesc
    Dr. Neubauer Bloodhound
    Yasaka Rakza 7 2.0
    SpinLord Dornenglanz ox

  8. Îmi place Toza, gabi.pop, sorin1218, liviut12, istrate samir, ticu sorin, Pitzi le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior
    Avatarul lui petrecreta71
    Data înscrierii
    04.11.2018
    Postări
    171
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 1 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    130
    Se înscrie la începători Creta Petru din luna Cluj și la avansați Piper Petru din luna Cluj.multumesc.

    Trimis de pe al meu 5033X folosind Tapatalk

  10. Îmi place Pitzi le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    senior
    Avatarul lui Toza
    Data înscrierii
    06.11.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    50
    Postări
    211
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 4 h 15 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    458
    Cecan Vasile - Timisoara - Open
    Jichici Svetozar - Timisoara - Open
    Blade : Timo Boll ALC ST
    Fh : Tenergy 05 FX 2.1
    Bh : Tenergy 05 FX 2.1

  12. #7
    senior
    Avatarul lui Mitar Marius Tiberiu
    Data înscrierii
    20.11.2017
    Vârstă
    45
    Postări
    507
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    34 z 3 h 44 m
    Timp online pe zi
    1 h 13 m
    Reputație
    552
    Mitar Marius Tiberiu/Botas Constantin/Iliuta Adrian!! La avansati toti trei!

  13. #8
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    359
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 12 h 19 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    282
    Ciobanu Daniel -Blaj open

  14. Îmi place sorin1218, liviut12, Adrian Veres, Pitzi le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    senior

    Data înscrierii
    29.12.2017
    Locație
    Arad
    Vârstă
    26
    Postări
    158
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 32 m
    Timp online pe zi
    49 m
    Reputație
    217
    Ceau,

    din Arad, la incepatori:
    - Gligor Paul
    - Achim Paul

    Mersi

  16. Îmi place andreyutzu, istrate samir, Pitzi, Harry le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    512 z 18 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17323
    Citat Postat în original de petrecreta71 Vezi post
    Se înscrie la începători Creta Petru din luna Cluj și la avansați Piper Petru din luna Cluj.multumesc.

    Trimis de pe al meu 5033X folosind Tapatalk
    Diseară actualizez lista la Viseu ... să nu uitați să vă retrageti intr-un timp rezonabil.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  18. Îmi place Pitzi le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    senior
    Avatarul lui gicu_licu
    Data înscrierii
    27.02.2013
    Locație
    drobeta-turnu-severin
    Vârstă
    64
    Postări
    427
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    62 z 13 h 39 m
    Timp online pe zi
    37 m
    Reputație
    1073
    Din Drobeta Turnu-Severin se inscrie, la categoria avansati, Vijaica Paul.
    Multumesc.
    Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
    FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
    BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

  20. Îmi place Toza, Pitzi le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    junior

    Data înscrierii
    05.09.2018
    Locație
    ROMANIA, ARAD
    Postări
    80
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    76
    Iusco Ionut - Arad
    Bogdan Chiscan - Arad
    Herteg Doru - Arad

  22. Îmi place istrate samir, gabi.pop, Pitzi le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    senior

    Data înscrierii
    11.06.2017
    Locație
    aiud
    Vârstă
    55
    Postări
    167
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 23 h 27 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    251
    Ciobanu Daniel Blaj open

  24. Îmi place sorin1218 le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.01.2015
    Locație
    hunedoara
    Vârstă
    34
    Postări
    398
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 2 h N/A
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    427
    Pavel Calin elite,Hunedoara

  26. Îmi place andreyutzu, sorin1218, liviut12, Pitzi le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    junior

    Data înscrierii
    05.09.2018
    Locație
    ROMANIA, ARAD
    Postări
    80
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    76
    Dobinda Dinu, ARAD - INCEPATORI

  28. Îmi place istrate samir, Pitzi le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Pingpongmania - Centenar 2018", Oradea - 08.12.2018
    De MariusBH în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 16.12.2018, 16:56
  2. Turneu A "Toamna Orădeană", King Pong Oradea - 20.10.2018
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 182
    Ultimul post: 21.10.2018, 13:25
  3. Turneu A "Cupa Carrefour", Oradea - 17.03.2018
    De Pitzi în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 112
    Ultimul post: 20.03.2018, 07:39
  4. Turneu A "Cupa Pingpongmania", Oradea - 20.01.2018
    De MariusBH în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 125
    Ultimul post: 24.01.2018, 17:59
  5. Turneu A "Toamna Oradeana" - 08.10.2016 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 115
    Ultimul post: 09.10.2016, 20:48

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •