tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 2 468x60
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate 76 la 87 din 87

Subiect: "Cupa IHR", Târgoviște - 18.11.2018

  1. #76
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    39
    Postări
    1.524
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 2 h 11 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2072
    Eliminatorii Incepatori/Avansati

    1. Trocan Nicolae
    -------------------- Trocan Nicolae 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Trocan Nicolae 3-0
    17. Vasile Gica
    -------------------- Eftimie Gabriel 3-0
    16. Eftimie Gabriel
    -------------------------------------------------- Trocan Nicolae 3-0
    9. Dumitru George
    -------------------- Dumitru George 3-0
    24. Andrei Bogdan
    ----------------------------------- Dumitru George 3-0
    25. Bye
    -------------------- Radu Dragos 3-0
    8. Radu Dragos

    ----------------------------------------------------------------- Trocan Nicolae 3-0

    5. Delimart Alexiana
    -------------------- Delimart Alexiana 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Delimart Alexiana 3-0
    21. Nastasia Adrian
    -------------------- Bistreanu Armand 3-2
    12. Bistreanu Armand
    -------------------------------------------------- Matei Mircea 3-0
    13. Bica Gheorghe
    -------------------- Bica Gheorghe 3-0
    20. Stoicescu Gheorghe
    ----------------------------------- Matei Mircea 3-1
    29. Bye
    -------------------- Matei Mircea 3-0
    4. Matei Mircea

    -------------------------------------------------------------------------------- Trocan Nicolae 3-0

    3. Stoica Mihai
    -------------------- Stoica Mihai 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Stoica Mihai 3-1
    19. Serbanica Alessandra
    -------------------- Popovici Mircea 3-0
    14. Popovici Mircea
    -------------------------------------------------- Stoica Mihai 3-0
    11. Marinescu Nelu
    -------------------- Marinescu Nelu 3-0
    22. Zamfirescu Danut
    ----------------------------------- Marinescu Nelu 3-2
    27. Bye
    -------------------- Grumeza Lucian 3-0
    6. Grumeza Lucian

    ----------------------------------------------------------------- Stoica Mihai 3--

    7. Vlasceanu Valentin
    -------------------- Vlasceanu Valentin 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Bivolaru Stelian 3-0
    23. Enescu Sebastian
    -------------------- Bivolaru Stelian 3-0
    10. Bivolaru Stelian
    -------------------------------------------------- Negrea Bogdan 3-1
    15. Bizga Romeo
    -------------------- Bizga Romeo 3-0
    18. Burducea Alexandru
    ----------------------------------- Negrea Bogdan 3-1
    31. Bye
    -------------------- Negrea Bogdan 3-0
    2. Negrea Bogdan
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  2. Îmi place mihais mioveni, ADN le-a plăcut acest mesaj
  3. #77
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    39
    Postări
    1.524
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 2 h 11 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2072
    Finala - Incepatori/Avansati

    Trocan Nicolae
    -------------------- Trocan Nicolae 3-0
    Stoica Mihai
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  4. Mulțumesc mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
  5. #78
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    39
    Postări
    1.524
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 2 h 11 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2072
    Clasament Incepatori/Avansati

    1. Trocan Nicolae - Mioveni
    2. Stoica Mihai - Mioveni
    3 -- 4
    Matei Mircea - Targoviste
    Negrea Bogdan - Moreni
    5 -- 8
    Dumitru George - Targoviste
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    9 -- 16
    Eftimie Gabriel - Pucioasa
    Popovici Mircea - Caracal
    Bica Gheorghe - Targoviste
    Bizga Romeo - Galati
    Radu Dragos - Targoviste
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    17 -- 24
    Andrei Bogdan - Targoviste
    Zamfirescu Danut - Targoviste
    Enescu Sebastian - Vulcana Bai
    Vasile Gica - Vulcana Bai
    Serbanica Alessandra - Targoviste
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Burducea Alexandru - Targoviste
    Nastasia Adrian - Doicesti
    25 -- 30 0v gr.inf.
    Neagu Costin - Targoviste
    Serbanica Eugen - Targoviste
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Micu Alexandru - Targoviste
    Tudorache Alexandra Mihaela - Targoviste
    Gavrila Florin - Targoviste
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  6. Mulțumesc marcelgiosan, mihais mioveni, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, ADN le-a plăcut acest mesaj
  7. #79
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    39
    Postări
    1.524
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 2 h 11 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2072
    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 DARMAZ ION TARGOVISTE
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 MOVILEANU FLAVIUS TARGOVISTE
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    5 GLAVAN ALEXANDRU TARGOVISTE
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SENCU VICTOR TARGOVISTE
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
    2 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
    3 PLAIASU ION PLOPENI
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5
    4 MANOIU CLAUDIU FIENI
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    5 MICU COSMIN TARGOVISTE
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PASCAL RAUL TARGOVISTE
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 MANTA VIOREL BAICOI
    3-2
    1-3
    1-3
    3-0
    2
    4
    4 NORAGIU PAUL TARGOVISTE
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 VLAD IONUT TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  8. Îmi place ADN le-a plăcut acest mesaj
  9. #80
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    39
    Postări
    1.524
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 2 h 11 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2072
    Eliminatorii Elite/Open

    1. Fratila Robert
    -------------------- Fratila Robert 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- -
    9. Noragiu Paul
    -------------------- -
    8. Micu Cosmin
    -------------------------------------------------- -
    5. Sencu Victor
    -------------------- -
    12. Darmaz Ion
    ----------------------------------- -
    13. Glavan Alexandru
    -------------------- -
    4. Gorum Adrian

    ----------------------------------------------------------------- -

    3. Pascal Raul
    -------------------- -
    14. Plaiasu Ion
    ----------------------------------- -
    11. Manoiu Claudiu
    -------------------- -
    6. Avram Nicolae
    -------------------------------------------------- -
    7. Movileanu Flavius
    -------------------- -
    10. Manta Viorel
    ----------------------------------- -
    15. Vlad Ionut
    -------------------- Panaitescu Stefan 3-0
    2. Panaitescu Stefan
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  10. #81
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    39
    Postări
    1.524
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 2 h 11 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2072
    Eliminatorii Elite/Open

    1. Fratila Robert
    -------------------- Fratila Robert 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Fratila Robert 3-1
    9. Noragiu Paul
    -------------------- Noragiu Paul 3-0
    8. Micu Cosmin
    -------------------------------------------------- -
    5. Sencu Victor
    -------------------- Sencu Victor 3-2
    12. Darmaz Ion
    ----------------------------------- -
    13. Glavan Alexandru
    -------------------- Gorum Adrian 3-0
    4. Gorum Adrian

    ----------------------------------------------------------------- -

    3. Pascal Raul
    -------------------- Pascal Raul 3-0
    14. Plaiasu Ion
    ----------------------------------- Pascal Raul 3-0
    11. Manoiu Claudiu
    -------------------- Avram Nicolae 3-1
    6. Avram Nicolae
    -------------------------------------------------- -
    7. Movileanu Flavius
    -------------------- Manta Viorel 3-2
    10. Manta Viorel
    ----------------------------------- -
    15. Vlad Ionut
    -------------------- Panaitescu Stefan 3-0
    2. Panaitescu Stefan
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  11. #82
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    39
    Postări
    1.524
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 2 h 11 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2072
    Eliminatorii Elite/Open

    1. Fratila Robert
    -------------------- Fratila Robert 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Fratila Robert 3-1
    9. Noragiu Paul
    -------------------- Noragiu Paul 3-0
    8. Micu Cosmin
    -------------------------------------------------- -
    5. Sencu Victor
    -------------------- Sencu Victor 3-2
    12. Darmaz Ion
    ----------------------------------- Sencu Victor 3-2
    13. Glavan Alexandru
    -------------------- Gorum Adrian 3-0
    4. Gorum Adrian

    ----------------------------------------------------------------- -

    3. Pascal Raul
    -------------------- Pascal Raul 3-0
    14. Plaiasu Ion
    ----------------------------------- Pascal Raul 3-0
    11. Manoiu Claudiu
    -------------------- Avram Nicolae 3-1
    6. Avram Nicolae
    -------------------------------------------------- -
    7. Movileanu Flavius
    -------------------- Manta Viorel 3-2
    10. Manta Viorel
    ----------------------------------- Panaitescu Stefan 3-0
    15. Vlad Ionut
    -------------------- Panaitescu Stefan 3-0
    2. Panaitescu Stefan
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  12. Îmi place mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj
  13. #83
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    39
    Postări
    1.524
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 2 h 11 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2072
    Eliminatorii Elite/Open

    1. Fratila Robert
    -------------------- Fratila Robert 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Fratila Robert 3-1
    9. Noragiu Paul
    -------------------- Noragiu Paul 3-0
    8. Micu Cosmin
    -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
    5. Sencu Victor
    -------------------- Sencu Victor 3-2
    12. Darmaz Ion
    ----------------------------------- Sencu Victor 3-2
    13. Glavan Alexandru
    -------------------- Gorum Adrian 3-0
    4. Gorum Adrian

    ----------------------------------------------------------------- -

    3. Pascal Raul
    -------------------- Pascal Raul 3-0
    14. Plaiasu Ion
    ----------------------------------- Pascal Raul 3-0
    11. Manoiu Claudiu
    -------------------- Avram Nicolae 3-1
    6. Avram Nicolae
    -------------------------------------------------- Pascal Raul 3-1
    7. Movileanu Flavius
    -------------------- Manta Viorel 3-2
    10. Manta Viorel
    ----------------------------------- Panaitescu Stefan 3-0
    15. Vlad Ionut
    -------------------- Panaitescu Stefan 3-0
    2. Panaitescu Stefan
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  14. Îmi place ADN le-a plăcut acest mesaj
  15. #84
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    39
    Postări
    1.524
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 2 h 11 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2072
    Eliminatorii Elite/Open

    1. Fratila Robert
    -------------------- Fratila Robert 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Fratila Robert 3-1
    9. Noragiu Paul
    -------------------- Noragiu Paul 3-0
    8. Micu Cosmin
    -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0
    5. Sencu Victor
    -------------------- Sencu Victor 3-2
    12. Darmaz Ion
    ----------------------------------- Sencu Victor 3-2
    13. Glavan Alexandru
    -------------------- Gorum Adrian 3-0
    4. Gorum Adrian

    ----------------------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0

    3. Pascal Raul
    -------------------- Pascal Raul 3-0
    14. Plaiasu Ion
    ----------------------------------- Pascal Raul 3-0
    11. Manoiu Claudiu
    -------------------- Avram Nicolae 3-1
    6. Avram Nicolae
    -------------------------------------------------- Pascal Raul 3-1
    7. Movileanu Flavius
    -------------------- Manta Viorel 3-2
    10. Manta Viorel
    ----------------------------------- Panaitescu Stefan 3-0
    15. Vlad Ionut
    -------------------- Panaitescu Stefan 3-0
    2. Panaitescu Stefan
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  16. Îmi place ADN le-a plăcut acest mesaj
  17. #85
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    39
    Postări
    1.524
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 2 h 11 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2072
    Clasament Elite/Open

    1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    2. Pascal Raul - Targoviste
    3 -- 4
    Sencu Victor - Targoviste
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    5 -- 8
    Noragiu Paul - Targoviste
    Avram Nicolae - Nedelea
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Manta Viorel - Baicoi
    9 -- 12
    Darmaz Ion - Targoviste
    Micu Cosmin - Targoviste
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Movileanu Flavius - Targoviste
    13 -- 15 0v gr.inf.
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Glavan Alexandru - Targoviste
    Vlad Ionut - Targoviste
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  18. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mihais mioveni, vio.m, ADN le-a plăcut acest mesaj
  19. #86
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    50
    Postări
    308
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 7 h 47 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    1019
    Bv Mircea!
    Incredere si.......nu mai uita pusca cind pleci la razboi����������

  20. Mulțumesc meme6513 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place vio.m, Marinescu Nelu, ADN le-a plăcut acest mesaj
  21. #87
    senior
    Avatarul lui mihais mioveni
    Data înscrierii
    17.06.2011
    Locație
    Mioveni
    Vârstă
    62
    Postări
    950
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 26 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    3342
    Felicitari pentru organizare și conditiile asigurate, felicitari pentru toti concurentii care au participat in loc sa stea acasa la gura sobei ..... sau soacrei ..... etc.
    Va transmit cateva imagini de la turneu, cu multumiri fotografului si stimatului nostru coleg Adrian Gorum:


  22. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, darmaz ion, ClaudiuManoiu, Mihu Florin, meme6513 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa IHR", Târgoviște - 21.10.2018 - Anulat!
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 12.10.2018, 09:55
  2. Turneu B "Cupa IHR", Târgoviște - 23.09.2018
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 79
    Ultimul post: 26.09.2018, 13:36
  3. Turneu B "Cupa IHR", Târgoviște - 04.08.2018
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 148
    Ultimul post: 05.08.2018, 20:26
  4. Turneu B "Cupa IHR", Târgoviște - 09.06.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 81
    Ultimul post: 11.06.2018, 16:02
  5. Turneu B "Cupa I. H. Rădulescu", Târgoviște - 20.01.2018
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 217
    Ultimul post: 23.01.2018, 14:28

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •