vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 26 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 378

Subiect: “EMI-TT” & “SELGROS ” Cupa Centenar, Dumbravița - 01.12.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046

    “EMI-TT” & “SELGROS ” Cupa Centenar, Dumbravița - 01.12.2018

    “EMI-TT” & “SELGROS”, Dumbrăvița - 01 12.2018
    Turneu A “EMI-TT” & “SELGROS ” Cupa Centenar- Dumbravita 01 Decembrie 2018

    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Dumbravita,Sala Polivalenta a ACS Dumbravita

    ADRESA: Strada Salii Polivalente
    In spatele Primariei Dumbravita pe str.Kos Karoly spre padure pana se vede Polivalenta ,circa 500m

    DATA: SIMBATA 01 Decembrie 2018 (Duminica 2 Decembrie Turneu de Copii)
    LOGISTICA: 20-25 JOOLA + GEWO. Turnee marca EMI-TT. Mingi ***
    -Vor exista si Mese de Arbitraj,Cosuri de Prosop si Scorere ,si poate prin bunavointa coordonatorilor Amatur si Bannerele Oficiale ale Amaturului.
    -Sistemul de arbitraj inca nu l-am conceput pt si adaptat sistemului de joc ,dar s-ar putea sa nu existe si sa fie la liber.

    CATEGORIILE-TURNEULUI Sambata 1.DECEMBRIE 2018



    1.Turneu Categoria Incepatori –toti participantii cu media pana la 9,99
    Nr participanti .46+ 2 Wildcard Total 48 locuri
    Validare inscrieri 12.30-13.00 .Ora de incepere 13.15
    [COLOR="#FF0000"]


    2.Turneu Categoria Avansati toti participantii cu media intre 10 si 20
    Nr participanti 46+ 2 Wildcard Total 48 locuri
    Validare inscrieri 9.00-9.15 .Ora de incepere 9.30


    3.Turneu Categoria Open toti participantii cu media intre 20 si 30
    Nr participanti 46+ 2 Wildcard Total 48 locuri
    Validare inscrieri 9.00.-9.15 Ora de incepere 9.30

    4.Turneu Categoria Elite toti participantii cu media peste 30
    Nr participanti 46+2 Wildcarduri Total-48 locuri
    Validare inscrieri 10.30-10.45 ora de incepere 11.00 Suplimentare de la 36 la 48


    CATEGORIILE-TURNEULUI DE COPII -Duminica -2.DECEMBRIE 2018

    1.Turneu Categoria Copii pana la 10 aniNascuti 2008-2011
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere Validare inscrieri 9.30-9.45 Inceperea turneului 10.00

    2.Turneu Categoria Copii 11-12 ani –Nascuti 2006- 2007
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere . Validare inscrieri 9.30-9.45 Inceperea turneului10.00

    3.Turneu Categoria Copii 13-15 aniNascuti 2003-2005
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere Validare inscrieri 9.30-9.45 Inceperea turneului 10.00


    Pentru Turneul de copii va rog sa specificati Duminica 2 Decembrie.


    Ora de validare a inscrierilor este cu 30-15 min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)

    TAXA PARTICIPARE .-40 Lei adulti,20 lei copii ,femei si persoane cu dezabilitati , 1 leu catre AMATUR
    FACILITATI.Dulciuri,fursecuri, apa,cafea,GULAS de Dumbravita

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 6 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-6 juc,capii de serie dupa MP,se califica 4 (in functie de numarul de inscrisi)
    -Grupe sup de 3-4 dupa o cheie aleatoare,se califica 2 (in functie de modalitatea de impartire echitabila) Pt OPEN,AVANSATI si INCEPATORI
    -Eliminatori (Pt.ELITE direct eliminatorii)

    OBS-Orientativ este conceput sistem de joc grupe inf de 4 si sup de 3 pt primele 3 cat si grupe de 6 si direct eliminatori pt Elite.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Inscrierile se fac in ordinea anuntari pe forum,sau telefonic
    - ultima retragere Miercuri 28.11.2018, ora 21,00;
    -Vineri 30 Noiembrie ora 12.00 vor fi anuntate grupele si cine se retrage dupa acest termen este ABSENT NEMOTIVAT (cel putin pt acest turneu unde nu se vor mai modifica grupele.)
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    PREMIERE

    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma
    Locurile 4-8- Diploma

    Si bineinteles va exista si o premiere in materiale sportive.


    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Nicoleta Huszar 0722663121

    ORGANIZATORI si PARTENERI EMI-TT & ACS Dumbravita_Sectia Tenis de Masa ,SELGROS,PAPA SAM ,Primaria Dumbravita




    Stand EMI-TT.

    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    DUMINICA 2 DECEMBRIE

    TURNEU "EMI-TT & SELGROS" CUPA CENTENAR CAT.MASTER

    Poate participa orice jucator, jucatoare legitimata in divizile superioare din Romania si strainatate si jucatori din circuitul Amatur cu un MP mai mare de 35.
    In functie de inscrieri vom decide sistemul de joc .
    Premierea va fi valorica si vom anunta cand vom primi raspunsurile de la toti sponsorii.
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 25.11.2018 la 22:36.

  2. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Rezervat Inscrieri Turneu 1 Decembrie 2018


    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Inscrieri Incepatori - on 11/28/2018 at 9:49:50 AM

    1. Sabau Victor, Arad, 759 - 9.77 - I
    2. Marginean Mihai, Luna CJ, 1505 - 9.53 - I
    3. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 2408 - 9.3 - I
    4. Pralea Constantin, Alba Iulia, 788 - 8.98 - IW
    5. Jicarean David, Lipova, 1712 - 8 - I
    6. Vela Gabriel, Timisoara, 1563 - 7.18 - I
    7. Creta Petru, Luna CJ, 990 - 6.86 - I
    8. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 1234 - 6.75 - I
    9. Midvichi Daniel, Deva, 1578 - 6.5 - I
    10. Berinde Luca, Dumbravita, 2852 - 6.3 - I
    11. Szabo Timea, Dumbravita, 2513 - 6 - IF
    12. Herteg Doru, Arad, 1196 - 5.97 - IW
    13. Rus Nicolae, Oradea, 2953 - 5.9 - I
    14. Buie Laurentiu, Arad, 1604 - 5.77 - I
    15. Marcus George, Timisoara, 2045 - 5.75 - I
    16. Purda Raul, Lipova, 2418 - 5.7 - I
    17. Nopcea Marius, Hateg, 1809 - 5.6 - I
    18. Fekete Melinda, Dumbravita, 2983 - 5.6 - IF
    19. Klepp Lucas, Lipova, 2228 - 5.5 - I
    20. Bugnar Bogdan, Dumbravita, 3691 - 5.5 - I
    21. Ilie Victor, Medias, 1775 - 5.4 - I
    22. Tarcan Mihai, Arad, 2465 - 5.35 - I
    23. Georgescu Marius, Timisoara, 3058 - 5.3 - I
    24. Mortasifu Ionut, Dumbravita, 3728 - 5.2 - I
    25. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 2470 - 5.07 - I
    26. Baltat Sebastian, Arad, 1925 - 5 - I
    27. Cebuc Emma, Dumbravita, 3733 - 5 - IF
    28. Turcanu Amalia, Dumbravita, 2527 - 4.83 - IF
    29. Buda Emanuele, Lipova, 2627 - 4.33 - I
    30. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1764 - 4.23 - I
    31. Sandu Cristian, Sibiu, 2563 - 4 - I
    32. Klepp Mario, Lipova, 2703 - 4 - I
    33. Szilaghi Bence, Dumbravita, 3318 - 4 - I
    34. Bugnar Elisa, Dumbravita, 3800 - 4 - IF
    35. Almajan Sergiu, Dumbravita, 3839 - 4 - I
    36. Guttman Gabriel, Arad, 2163 - 0 - A
    37. Wild card incep 1, Dumbravita, 5001 - 0 - I
    38. Wild card incep 2, Dumbravita, 5002 - 0 - I
    39. Alitei Robert, Dumbravita, 5003 - 0 - I
    40. Sain Lucas, Dumbravita, 5004 - 0 - I
    41. Pirlica Leonard, Resita, 5005 - 0 - I
    42. Klepp Ovidiu, Lipova, 5006 - 0 - I
    43. Chiu Dorel, Timisoara, 5007 - 0 - I
    44. Chiu Bogdan, Timisoara, 5008 - 0 - I
    45. Ilies Soany, Dumbravita, 5009 - 0 - I
    46. Hidisan Ioan Lucian, Campia Turzii, 5011 - 0 - I

    Inscrieri Avansati - on 11/28/2018 at 9:59:15 AM

    1. Rozenfeld Robert, Cluj Napoca, 1748 - 19.9 - AJ
    2. Borcsi Jozsef, Timisoara, 541 - 19.57 - A
    3. Avasilcai Marcel, Arad, 522 - 19.35 - A
    4. Ene Florin, Ploiesti, 307 - 19.07 - A
    5. Rakoczi Patrick, Baia Mare, 1800 - 18.9 - A
    6. Matei Dumitru, Deva, 284 - 18.84 - AW
    7. Ignuta Sebastian, Voiteg, 895 - 18.55 - A
    8. Fekete Istvan, Arad, 436 - 18.43 - A
    9. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 308 - 18.09 - A
    10. Szemciuk Istvan, Deva, 818 - 17.93 - A
    11. Cioveie Bogdan, Oravita, 839 - 17.58 - A
    12. Putnik Tiberiu, Varset, 848 - 17.56 - A
    13. Piper Petru, Luna CJ, 352 - 17.43 - AH
    14. Ankar Wasim, Timisoara, 525 - 17.32 - A
    15. Dumitru Florin, Arad, 531 - 17.1 - A
    16. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 388 - 16.16 - A
    17. Szivery Adrian, Arad, 674 - 15.98 - A
    18. Tatar Dorel, Simeria, 849 - 15.86 - AW
    19. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 655 - 15.85 - AW
    20. Daroti Florin, Lipova, 882 - 15.63 - A
    21. Pop Alexandru, Oradea, 528 - 15.37 - A
    22. Lascu Marius, Timisoara, 774 - 15.33 - A
    23. Balaj Roland, Arad, 504 - 15.29 - A
    24. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 480 - 15.24 - A
    25. Craiovan Victor, Resita, 678 - 15.18 - A
    26. Moldovean Valer, Calan, 905 - 14.92 - A
    27. Ciocani Rafael, Sannicolau Mare, 1511 - 14.8 - A
    28. Ispas Dan, Timisoara, 2022 - 14.55 - A
    29. Cioveie Marian, Oravita, 801 - 14.48 - A
    30. Trisca Silviu, Timisoara, 846 - 13.55 - A
    31. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 683 - 13.38 - A
    32. Barbu Tiberiu, Simeria, 982 - 12.94 - A
    33. Caraus Sorin, Deva, 661 - 12.87 - A
    34. Tedi Ioja, Calan, 1036 - 12.7 - A
    35. Gherman Romulus, Arad, 710 - 12.62 - A
    36. Sain Emil, Timisoara, 1574 - 12.4 - A
    37. Glavan Radu, Timisoara, 962 - 12.27 - A
    38. Chiscan Bogdan, Arad, 800 - 12.05 - A
    39. Iusco Ionut, Arad, 842 - 11.73 - A
    40. Totin Tosa, Timisoara, 1331 - 11.18 - A
    41. Oprean Andrei, Deva, 889 - 10.72 - A
    42. Sandu Andrei, Sibiu, 1083 - 10.4 - A
    43. Dobanda Alexandru, Arad, 700 - 10.39 - AW
    44. Kaszta Harrald, Arad, 933 - 10.22 - A
    45. Midvichi Alexandru, Deva, 1272 - 10.1 - A
    46. Faur Lucian, Jimbolia, 1119 - 9.95 - IW
    47. Moldovan Dora, Dumbravita, 2371 - 9.7 - IF
    48. Gligor Paul, Arad, 914 - 9.68 - I
    49. Curaciuc Claudiu, Resita, 1962 - 8.75 - I
    50. Mihet Alexandru, Arad, 3307 - 8 - I
    51. Joumah Abdul Rahim, Timisoara, 2646 - 0 - A
    52. Pauliuc Alesia, Timisoara, 4536 - 0 - IF
    53. Wild card avans 1, Dumbravita, 5001 - 0 - I
    54. Wild card avans 2, Dumbravita, 5002 - 0 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Faur Claudiu, Timisoara, 1334 - 11.3 - A
    2. Furca Marius, Timisoara, 1816 - 8 - I
    3. Filip Adrian, Timisoara, 5003 - 0 - I
    4. Halasz Peter, Oradea, 1580 - 19 - A

    Inscrieri Open - on 11/28/2018 at 10:50:47 AM

    1. Fieraru George, Timisoara, 654 - 29.9 - O
    2. Petersi Nuri, Varset, 573 - 29.35 - O
    3. Schiopulescu Ion, Lugoj, 516 - 28.96 - O
    4. Ilia Ionicut, Oravita, 475 - 28.52 - O
    5. Mirza Sorin, Arad, 658 - 28.5 - O
    6. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 109 - 28.41 - OW
    7. Georgescu Constantin, Orastie, 443 - 28 - O
    8. Ciochina Gabriel, Arad, 432 - 27.88 - O
    9. Grubacichi Marius, Timisoara, 501 - 27.85 - O
    10. Meszar Razvan, Arad, 592 - 27.85 - O
    11. Veres Francisc, Oravita, 157 - 27.73 - O
    12. Turburan Ion, Resita, 320 - 27.45 - O
    13. Kramarsic Milos, Belgrad, 387 - 27.4 - O
    14. Nagy Iosif, Arad, 158 - 27.32 - OW
    15. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 508 - 27.1 - O
    16. Negrean Ioan, Sibiu, 146 - 27.01 - O
    17. Jichici Svetozar, Timisoara, 166 - 27.01 - OW
    18. Pop Ioan Florin, Lugoj, 645 - 26.7 - O
    19. Ticu Sorin, Lugoj, 331 - 26.57 - O
    20. Neiconi Sabin, Hateg, 873 - 26.5 - OW
    21. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 310 - 26.38 - O
    22. Istrate Samir, Arad, 565 - 26.15 - O
    23. Frunza Alexandru, Timisoara, 416 - 26.02 - O
    24. Ardelean Raul, Arad, 366 - 25.35 - O
    25. Venter Liviu, Resita, 462 - 24.92 - O
    26. Degianschi Obrad, Resita, 410 - 24.9 - O
    27. Veres Adrian, Timisoara, 341 - 24.67 - O
    28. Csaky Tiberiu, Resita, 376 - 24.43 - OW
    29. Demian Daniel, Arad, 385 - 24.4 - O
    30. Popovici Ciprian, Hunedoara, 681 - 24.4 - O
    31. Birtalan Laszlo, Oradea, 190 - 24.04 - O
    32. Barbulescu Dan, Sibiu, 409 - 23.92 - O
    33. Botea Fabian, Hunedoara, 742 - 23.87 - O
    34. Lungu Marius, Oravita, 509 - 23.62 - O
    35. Comsa Dan, Sibiu, 615 - 23.15 - O
    36. Stanusila Oana, Dumbravita, 2221 - 23 - OF
    37. Poenar Alin, Resita, 868 - 21.5 - O
    38. Cecan Vasile, Timisoara, 301 - 21.13 - O
    39. Mirza Karim, Timisoara, 1494 - 20.25 - O
    40. Bozosan Petre, Sibiu, 282 - 19.84 - A
    41. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 603 - 19.62 - A
    42. Dehelean Octavian, Timisoara, 1021 - 19.6 - A
    43. Olah Remus, Arad, 594 - 17.54 - A
    44. Simion Dan, Resita, 1305 - 10.38 - A
    45. Craiu Andreea, Arad, 4266 - 0 - AF
    46. Shehabi Amer, Timisoara, 5001 - 0 - I
    47. Wild card open1, Dumbravita, 5002 - 0 - I
    48. Wild card open 2, Dumbravita, 5003 - 0 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Balmez Dorel, Oravita, 472 - 27.12 - O
    2. Zdrenghea Mircea, Orastie, 893 - 20.63 - O
    3. Vieru Valeria, Moldova, 1367 - 24.95 - OF
    4. Mihailova Victoria, Moldova, 1736 - 16.1 - AF


    Inscrieri Open - on 11/28/2018 at 11:31:09 AM

    1. Fieraru George, Timisoara, 654 - 29.9 - O
    2. Petersi Nuri, Varset, 573 - 29.35 - O
    3. Schiopulescu Ion, Lugoj, 516 - 28.96 - O
    4. Ilia Ionicut, Oravita, 475 - 28.52 - O
    5. Mirza Sorin, Arad, 658 - 28.5 - O
    6. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 109 - 28.41 - OW
    7. Boznea Daniel, Deva, 384 - 28.17 - O
    8. Georgescu Constantin, Orastie, 443 - 28 - O
    9. Ciochina Gabriel, Arad, 432 - 27.88 - O
    10. Grubacichi Marius, Timisoara, 501 - 27.85 - O
    11. Meszar Razvan, Arad, 592 - 27.85 - O
    12. Veres Francisc, Oravita, 157 - 27.73 - O
    13. Turburan Ion, Resita, 320 - 27.45 - O
    14. Kramarsic Milos, Belgrad, 387 - 27.4 - O
    15. Nagy Iosif, Arad, 158 - 27.32 - OW
    16. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 508 - 27.1 - O
    17. Negrean Ioan, Sibiu, 146 - 27.01 - O
    18. Jichici Svetozar, Timisoara, 166 - 27.01 - OW
    19. Pop Ioan Florin, Lugoj, 645 - 26.7 - O
    20. Ticu Sorin, Lugoj, 331 - 26.57 - O
    21. Neiconi Sabin, Hateg, 873 - 26.5 - OW
    22. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 310 - 26.38 - O
    23. Istrate Samir, Arad, 565 - 26.15 - O
    24. Frunza Alexandru, Timisoara, 416 - 26.02 - O
    25. Ardelean Raul, Arad, 366 - 25.35 - O
    26. Venter Liviu, Resita, 462 - 24.92 - O
    27. Degianschi Obrad, Resita, 410 - 24.9 - O
    28. Veres Adrian, Timisoara, 341 - 24.67 - O
    29. Csaky Tiberiu, Resita, 376 - 24.43 - OW
    30. Demian Daniel, Arad, 385 - 24.4 - O
    31. Popovici Ciprian, Hunedoara, 681 - 24.4 - O
    32. Birtalan Laszlo, Oradea, 190 - 24.04 - O
    33. Barbulescu Dan, Sibiu, 409 - 23.92 - O
    34. Lungu Marius, Oravita, 509 - 23.62 - O
    35. Comsa Dan, Sibiu, 615 - 23.15 - O
    36. Stanusila Oana, Dumbravita, 2221 - 23 - OF
    37. Poenar Alin, Resita, 868 - 21.5 - O
    38. Cecan Vasile, Timisoara, 301 - 21.13 - O
    39. Mirza Karim, Timisoara, 1494 - 20.25 - O
    40. Bozosan Petre, Sibiu, 282 - 19.84 - A
    41. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 603 - 19.62 - A
    42. Dehelean Octavian, Timisoara, 1021 - 19.6 - A
    43. Olah Remus, Arad, 594 - 17.54 - A
    44. Simion Dan, Resita, 1305 - 10.38 - A
    45. Craiu Andreea, Arad, 4266 - 0 - AF
    46. Shehabi Amer, Timisoara, 5001 - 0 - I
    47. Wild card open1, Dumbravita, 5002 - 0 - I
    48. Wild card open 2, Dumbravita, 5003 - 0 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Balmez Dorel, Oravita, 472 - 27.12 - O
    2. Zdrenghea Mircea, Orastie, 893 - 20.63 - O
    3. Vieru Valeria, Moldova, 1367 - 24.95 - OF
    4. Mihailova Victoria, Moldova, 1736 - 16.1 - AF


    Inscrieri Elite - on 11/28/2018 at 10:57:14 AM

    1. Mandru Bogdan, Hunedoara, 1097 - 47.4 - E
    2. Sorescu Deian, Resita, 67 - 45.17 - EL
    3. Enciu Alexandru, Slobozia, 3 - 43.77 - EL
    4. Mutrescu Eugen, Timisoara, 8 - 42.44 - E
    5. Iana Remus, Timisoara, 64 - 41.81 - E
    6. Avram Victor, Arad, 28 - 41.3 - E
    7. Verdet Adrian, Oravita, 12 - 41.01 - E
    8. Parvu Nicolae, Resita, 283 - 40.75 - E
    9. Butnariu Daniel, Timisoara, 614 - 40.45 - E
    10. Beca Iliesen, Timisoara, 248 - 40.08 - EL
    11. Sufletel Radu, Alba Iulia, 17 - 39.21 - EW
    12. Savu Cristian, Oradea, 23 - 38.43 - E
    13. Zbancu Leo, Deva, 243 - 38.38 - E
    14. Pinzar Andrei, Medias, 1064 - 37.7 - ELJ
    15. Daneliuc Gabi, Selimbar, 26 - 37.14 - EW
    16. Ardeljan Marinel, Varset, 972 - 36.8 - E
    17. Boru Lucian, Timisoara, 149 - 36.58 - E
    18. Craciun Calin, Oradea, 76 - 36.48 - E
    19. Mihalescu Dinu, Timisoara, 47 - 36.16 - EW
    20. Vlase Gheorghe, Slobozia, 36 - 35.99 - E
    21. Tic Ioan, Oradea, 44 - 35.5 - E
    22. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 245 - 35.28 - E
    23. Curut Gabriel, Timisoara, 50 - 34.99 - E
    24. Mitrache Simion, Timisoara, 464 - 34.88 - E
    25. Popet Doru, Timisoara, 319 - 34.5 - EW
    26. Popa Bogdan, Timisoara, 605 - 34.2 - EL
    27. Spatariu Daniel, Arad, 189 - 34.08 - E
    28. Grigore Alexandru, Campina, 55 - 33.99 - E
    29. Oprea Adrian, Lugoj, 52 - 33.96 - E
    30. Istrate Cristian, Timisoara, 415 - 33.82 - E
    31. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 470 - 33.15 - E
    32. Parus Lilian, Oradea, 908 - 33 - E
    33. Vaida Sorin, Oradea, 62 - 32.43 - EW
    34. Birtalan Robert, Oradea, 224 - 31.8 - E
    35. Codau Vlad, Oradea, 335 - 31.52 - E
    36. Balogh Attila, Oradea, 271 - 31.42 - E
    37. Szalay Liviu, Oradea, 119 - 31.22 - E
    38. Kaposta Victor, Arad, 68 - 31.06 - E
    39. Tarhuna Alin, Dumbravita, 919 - 30.8 - E
    40. Drinceanu Lilian, Oravita, 159 - 27.55 - O
    41. Curpas Ioan, Oradea, 165 - 25.84 - OW
    42. Seceta Andreas, Medias, 520 - 25.55 - O
    43. Tanc Florin, Oradea, 369 - 23.88 - O
    44. Munteanu Constantin, Resita, 524 - 21.33 - O
    45. Wild card elite 1, Dumbravita, 5001 - 0 - I
    46. Wild card elite 2, Dumbravita, 5002 - 0 - I
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 28.11.2018 la 12:34.

  4. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place pedrosyto, King Pong Oradea, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Rezervat Clasament

    Clasament Incepatori

    1. Berinde Luca - Dumbravita
    2. Purda Raul - Lipova
    3. Orban Alexandru Andrei - Lugoj
    4. Jicarean David - Lipova
    5 -- 8
    Sabau Victor - Arad
    Almajan Sergiu - Dumbravita
    Hidisan Ioan Lucian - Campia Turzii
    Buie Laurentiu - Arad
    9 -- 16
    Marginean Mihai - Luna CJ
    Ilies Soany - Dumbravita
    Herteg Doru - Arad
    Vela Gabriel - Timisoara
    Fekete Melinda - Dumbravita
    Creta Petru - Luna CJ
    Baltat Sebastian - Arad
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    17 -- 24
    Szabo Timea - Dumbravita
    Ternauciuc Adrian - Lugoj
    Marcus George - Timisoara
    Rus Nicolae - Oradea
    Ilie Victor - Medias
    Sandu Cristian - Sibiu
    Alitei Robert - Dumbravita
    Georgescu Marius - Timisoara
    25 -- 26 1v gr.sup.
    Nopcea Marius - Hateg
    Chiu Bogdan - Timisoara
    27 -- 31 0v gr.sup.
    Penescu Lusu - Lugoj
    Klepp Lucas - Lipova
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Pralea David Constantin - Alba Iulia
    Klepp Ovidiu - Lipova
    32 -- 38 0v gr.inf.
    Cebuc Emma - Dumbravita
    Buda Emanuele - Lipova
    Klepp Mario - Lipova
    Szilaghi Bence - Dumbravita
    Sain Lucas - Dumbravita
    Chiu Dorel - Timisoara
    Patrascu Florin - Timisoara

    Guttman Gabriel Arad R2
    Bugnar Elisa Dumbravita R2
    Bugnar Bogdan Dumbravita R2
    Turcanu Amalia Dumbravita R2
    Tarcan Mihai Arad Absent nemotivat
    Mortasifu Ionut Dumbravita Absent nemotivat
    Pirlica Leonard Resita Absent nemotivat


    Clasament Avansati

    1. Szemciuk Istvan - Deva
    2. Dumitru Florin - Arad
    3. Matei Dumitru - Deva
    4. Borcsi Jozsef - Timisoara
    5 -- 8
    Midvichi Alexandru - Deva
    Piper Petru - Luna CJ
    Ignuta Sebastian - Voiteg
    Pop Alexandru - Oradea
    9 -- 16
    Hancig Mircea - Timisoara
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Cioveie Bogdan - Oravita
    Joumah Abdul Rahim - Timisoara
    Filip Adrian - Timisoara
    Halasz Peter - Oradea
    Tatar Dorel - Simeria
    Szivery Adrian - Arad
    17 -- 32
    Avasilcai Marcel - Arad
    Fekete Istvan - Arad
    Moldovean Valer - Calan
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Sandu Andrei - Sibiu
    Caraus Sorin - Deva
    Tedi Ioja - Calan
    Daroti Florin - Lipova
    Ankar Wasim - Timisoara
    Ene Florin - Ploiesti
    Balaj Roland - Arad
    Pauliuc Alesia - Timisoara
    Glavan Radu - Timisoara
    Ciocani Rafael - Sannicolau Mare
    Ispas Dan - Timisoara
    Sinpetrean Comsa Gheorghe - Cluj Napoca
    33 -- 2v gr.sup.
    Badea Catalin - Dumbravita
    34 -- 39 1v gr.sup.
    Gherman Romulus - Arad
    Chiscan Bogdan - Arad
    Oprean Andrei - Deva
    Moldovan Dora - Dumbravita
    Mihet Alexandru - Arad
    Midvichi Daniel - Deva
    40 -- 51 0v gr.sup.
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Craiovan Victor - Resita
    Cioveie Marian - Oravita
    Trisca Silviu - Timisoara
    Clisic Iosif - Sannicolau Mare
    Barbu Tiberiu - Simeria
    Iusco Ionut - Arad
    Faur Claudiu - Timisoara
    Kaszta Harrald - Arad
    Faur Lucian - Jimbolia
    Gligor Paul - Arad
    Curaciuc Claudiu - Resita
    52 -- 55 0v gr.inf.
    Sain Emil - Timisoara
    Totin Tosa - Timisoara
    Dobanda Alexandru - Arad
    Furca Marius - Timisoara

    Putnik Tiberiu Varset R2
    Rakoczi Patrick Baia Mare R2

    Clasament Open

    1. Mirza Sorin - Arad
    2. Pop Ioan Florin - Lugoj
    3. Ciochina Gabriel - Arad
    4. Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    5 -- 8
    Georgescu Constantin - Orastie
    Cornianu Sebastian - Baile Herculane
    Vieru Valeria - Moldova
    Shehabi Amer - Timisoara
    9 -- 16
    Comsa Dan - Sibiu
    Dani Leo - Arad
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Kramarsic Milos - Belgrad
    Fieraru George - Timisoara
    Poenar Alin - Resita
    Petersi Nuri - Varset
    Boznea Daniel - Deva
    17 -- 30
    Craiu Andreea - Arad
    Ardelean Raul - Arad
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Degianschi Obrad - Resita
    Negrean Ioan - Sibiu
    Belba Caius Petrica - Baile Herculane
    Lungu Marius - Oravita
    Meszar Razvan - Arad
    Veres Francisc - Oravita
    Ticu Sorin - Lugoj
    Istrate Samir - Arad
    Stanusila Oana - Dumbravita
    Turburan Ion - Resita
    31 -- 32 2v gr.sup.
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Dehelean Octavian - Timisoara
    33 -- 34 1v gr.sup.
    Grubacichi Marius - Timisoara
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    35 -- 43 0v gr.sup.
    Nagy Iosif - Arad
    Veres Adrian - Timisoara
    Demian Daniel - Arad
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Cecan Vasile - Timisoara
    Mirza Karim - Timisoara
    Bozosan Petre - Sibiu
    Paladuta Victor - Timisoara
    Mihailova Victoria - Moldova
    44 -- 47 0v gr.inf.
    Venter Liviu - Resita
    Csaky Tiberiu - Resita
    Olah Remus - Arad
    Simion Dan - Resita

    Balmez Dorel Oravita R2
    Zdrenghea Mircea Orastie R2
    Neiconi Sabin Hateg R2
    Ilia Ionicut Oravita Absent Nemotivat

    Clasament Elite

    1. Cristanus Cristian - Timisoara
    2. Mandru Bogdan - Hunedoara
    3. Sorescu Deian - Resita
    4. Beca Iliesen - Timisoara
    5 -- 8
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Popet Doru - Timisoara
    Avram Victor - Arad
    Parus Lilian - Oradea
    9 -- 16
    Iana Remus - Timisoara
    Glisa Valentin - Timisoara
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Istrate Cristian - Timisoara
    Szabo Karla - Timisoara
    Butnariu Daniel - Timisoara
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    17 -- 32
    Birtalan Robert - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Savu Cristian - Oradea
    Kaposta Victor - Arad
    Spatariu Daniel - Arad
    Popa Bogdan - Timisoara
    Zbancu Leo - Deva
    Parvu Nicolae - Resita
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Codau Vlad - Oradea
    Grigore Alexandru - Campina
    Tic Ioan - Oradea
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Verdet Adrian - Oravita
    Mitrache Simion - Timisoara
    33 -- 39 1v gr.inf.
    Craciun Calin - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Szalay Liviu - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Manea Adrian - Timisoara
    40 -- 44 0v gr.inf.
    Curut Gabriel - Timisoara
    Vaida Sorin - Oradea
    Tarhuna Alin - Dumbravita
    Seceta Andreas - Medias
    Munteanu Constantin - Resita

    Oprea Adrian Lugoj R2
    Sufletel Radu Alba Iulia R2
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 12.12.2018 la 21:00.

  6. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place gheo, King Pong Oradea le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 14 h 54 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10046
    Rezervat inscrieri 2 Decembrie 2018 Master si copii

    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Inscrieri Master - on 11/11/2018 at 9:35:33 PM

    1. Sorescu Deian, Resita, 126 - 44.6 - EL
    2. Gajta Jonel, Varset, 235 - 43.8 - EL
    3. Moldovan Daniel, Dumbravita, 682 - 43 - EL
    4. Balint Andreea, Dumbravita, 4156 - 0 - ELF
    5. Roman Bogdan A, Arad, 5003 - 0



    Ultima modificare făcută de Zosim1; 12.11.2018 la 10:29.

  8. #5
    senior
    Avatarul lui andreyutzu
    Data înscrierii
    15.07.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    46
    Postări
    218
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 8 h 14 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    373
    Salut.
    Cu toata placerea, Oprean Andrei, Deva, avansati.
    Mersi.


    Sent using my SM-J510FN
    Lemn: Gold Cup
    Forehand: Butterfly Tenergy 05FX
    Backhand: Butterfly Tenergy 05FX

  9. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place cara, mihaipos, Adrian Veres, xyz1992, Toza, alex.pop le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior

    Data înscrierii
    03.03.2017
    Locație
    deva
    Vârstă
    44
    Postări
    188
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 8 h 55 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    261
    Din Deva la Open se inscriu Postelnicu Mihai si Boznea Daniel si la Avansati Caraus Sorin

    Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

  11. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, mihaipos le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    senior

    Data înscrierii
    07.08.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    47
    Postări
    429
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 11 h 52 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    630
    Bună ziua,
    Se inscriu din Deva:
    Boznea Daniel și Postelnicu Mihai - Open
    Cărăuș Sorin și Zsok Arcadie - Avansați
    Mulțumesc!
    O zi bună!

    Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

  13. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    384
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    608
    Verdet Adrian / Oravita / elite
    Kaposta Victor / Arad / elite

  15. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin1218, andreyutzu, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui ghitza
    Data înscrierii
    31.12.2013
    Locație
    Arad, Arad, Romania
    Vârstă
    31
    Postări
    446
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 22 h 52 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    730
    Lacatis Ghita
    Arad-Open

  17. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adrian Veres, sorin1218, andreyutzu, alex.pop le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    603
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 5 h 8 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    851
    Buna ziua, din Timisoara la Open se inscriu Jurescu Sorin si Veres Adrian, va multumesc.
    Dr. Neubauer Bloodhound
    Yasaka Rakza 7 2.0
    SpinLord Dornenglanz ox

  19. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, Toza, Ioji, lulciuc.dumitru, alex.pop, pedrosyto, ghitza le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    senior

    Data înscrierii
    11.06.2010
    Locație
    Lugojel, Timis, Romania, Romania
    Vârstă
    46
    Postări
    729
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 22 h 54 m
    Timp online pe zi
    23 m
    Reputație
    272
    Ticu Sorin,Lugoj-open

  21. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adrian Veres, sorin1218, Toza, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    senior
    Avatarul lui dmidvichi
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Locație
    Deva, Romania
    Vârstă
    44
    Postări
    184
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 11 h 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    183
    Din Deva : Midvichi Daniel la incepatori
    si Midvichi Alexandru la avansati

    Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk

  23. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mihaipos, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    senior

    Data înscrierii
    29.12.2017
    Locație
    Arad
    Vârstă
    26
    Postări
    158
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 27 m
    Timp online pe zi
    49 m
    Reputație
    217
    Din Arad, la avansati, Gligor Paul

  25. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    junior
    Data înscrierii
    20.03.2018
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    13
    Postări
    59
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 7 h 10 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    45
    Sandu Andrei Avansați Sibiu și Sandu Cristian Începători Sibiu la concursul din 1 decembrie și Sandu Andrei Sibiu 13 ani la concursul din 2 decembrie

  27. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  28. #15
    senior

    Data înscrierii
    12.10.2015
    Locație
    lugoj
    Vârstă
    35
    Postări
    224
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 21 h 50 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    183
    Oprea Adrian din Lugoj la elite. Miltumesc

  29. Îmi place sorin1218 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneul Campionilor "Cupa Centenar", Alba Iulia - 03.11.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 1112
    Ultimul post: 30.01.2019, 17:58
  2. Turneu B "Cupa Pingpongmania - Centenar 2018", Oradea - 08.12.2018
    De MariusBH în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 16.12.2018, 16:56
  3. Turneu B "Cupa CENTENAR TRANSILVANIA", Sibiu - 20.10.2018
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 56
    Ultimul post: 30.10.2018, 16:32
  4. Campionatele nationale Juniori III Dumbravița 2018
    De MariusBH în forumul Competiții interne oficiale
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 30.05.2018, 17:14
  5. Turneu A “EMI-TT” & “SELGROS”, Dumbrăvița - 17.02.2018
    De Zosim1 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 251
    Ultimul post: 20.02.2018, 01:18

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •