tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 26 din 26 PrimulPrimul ... 16242526
Rezultate 376 la 378 din 378

Subiect: “EMI-TT” & “SELGROS ” Cupa Centenar, Dumbravița - 01.12.2018

  1. #376
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    44
    Postări
    3.919
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    106 z 13 h 49 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9763
    Istorie turneu Open

    Inscrieri Open - on 12/12/2018 at 7:53:02 PM

    1. Fieraru George - Timisoara, 654 - 29.9 - O
    2. Petersi Nuri - Varset, 573 - 29.35 - O
    3. Schiopulescu Ion - Lugoj, 516 - 28.96 - O
    4. Ilia Ionicut - Oravita, 475 - 28.52 - O
    5. Mirza Sorin - Arad, 658 - 28.5 - O
    6. Boznea Daniel - Deva, 384 - 28.17 - O
    7. Georgescu Constantin - Orastie, 443 - 28 - O
    8. Ciochina Gabriel - Arad, 432 - 27.88 - O
    9. Grubacichi Marius - Timisoara, 501 - 27.85 - O
    10. Meszar Razvan - Arad, 592 - 27.85 - O
    11. Veres Francisc - Oravita, 157 - 27.73 - O
    12. Turburan Ion - Resita, 320 - 27.45 - O
    13. Kramarsic Milos - Belgrad, 387 - 27.4 - O
    14. Nagy Iosif - Arad, 158 - 27.32 - OW
    15. Cornianu Sebastian - Baile Herculane, 508 - 27.1 - O
    16. Negrean Ioan - Sibiu, 146 - 27.01 - O
    17. Jichici Svetozar - Timisoara, 166 - 27.01 - OW
    18. Pop Ioan Florin - Lugoj, 645 - 26.7 - O
    19. Ticu Sorin - Lugoj, 331 - 26.57 - O
    20. Costache Rosioru Cristian - Timisoara, 310 - 26.38 - O
    21. Istrate Samir - Arad, 565 - 26.15 - O
    22. Frunza Alexandru - Timisoara, 416 - 26.02 - O
    23. Ardelean Raul - Arad, 366 - 25.35 - O
    24. Dani Leo - Arad, 471 - 25.26 - OH
    25. Vieru Valeria - Moldova, 1367 - 24.95 - OF
    26. Venter Liviu - Resita, 462 - 24.92 - O
    27. Degianschi Obrad - Resita, 410 - 24.9 - O
    28. Veres Adrian - Timisoara, 341 - 24.67 - O
    29. Csaky Tiberiu - Resita, 376 - 24.43 - OW
    30. Demian Daniel - Arad, 385 - 24.4 - O
    31. Popovici Ciprian - Hunedoara, 681 - 24.4 - O
    32. Birtalan Laszlo - Oradea, 190 - 24.04 - O
    33. Barbulescu Dan - Sibiu, 409 - 23.92 - O
    34. Lungu Marius - Oravita, 509 - 23.62 - O
    35. Comsa Dan - Sibiu, 615 - 23.15 - O
    36. Stanusila Oana - Dumbravita, 2221 - 23 - OF
    37. Poenar Alin - Resita, 868 - 21.5 - O
    38. Cecan Vasile - Timisoara, 301 - 21.13 - O
    39. Mirza Karim - Timisoara, 1494 - 20.25 - O
    40. Bozosan Petre - Sibiu, 282 - 19.84 - A
    41. Paladuta Victor - Timisoara, 1176 - 19.75 - A
    42. Belba Caius Petrica - Baile Herculane, 603 - 19.62 - A
    43. Dehelean Octavian - Timisoara, 1021 - 19.6 - A
    44. Olah Remus - Arad, 594 - 17.54 - A
    45. Mihailova Victoria - Moldova, 1736 - 16.1 - AF
    46. Simion Dan - Resita, 1305 - 10.38 - A
    47. Craiu Andreea - Arad, 4266 - 0 - AF
    48. Shehabi Amer - Timisoara, 5001 - 0 - I

    Balmez Dorel Oravita R2
    Zdrenghea Mircea Orastie R2
    Neiconi Sabin Hateg R2
    Ilia Ionicut Oravita Absent nemotivat

    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FIERARU GEORGE TIMISOARA
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 ARDELEAN RAUL ARAD
    3-1
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    3
    3 POPOVICI CIPRIAN HUNEDOARA
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 MIHAILOVA VICTORIA MOLDOVA
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    5 SIMION DAN RESITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETERSI NURI VARSET
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    2 FRUNZA ALEXANDRU TIMISOARA
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 DEMIAN DANIEL ARAD
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    3
    4 BELBA CAIUS PETRICA BAILE HERCULANE
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SCHIOPULESCU ION LUGOJ
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 ISTRATE SAMIR ARAD
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 VENTER LIVIU RESITA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 DEHELEAN OCTAVIAN TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MIRZA SORIN ARAD
    3-0
    2-3
    2-3
    1
    4
    2 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    4 BOZOSAN PETRE SIBIU
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOZNEA DANIEL DEVA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 TICU SORIN LUGOJ
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 VERES ADRIAN TIMISOARA
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    4 OLAH REMUS ARAD
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GEORGESCU CONSTANTIN ORASTIE
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    2 POP IOAN FLORIN LUGOJ
    3-2
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 CSAKY TIBERIU RESITA
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5
    4 PALADUTA VICTOR TIMISOARA
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 CRAIU ANDREEA ARAD
    2-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CIOCHINA GABRIEL ARAD
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    3 VIERU VALERIA MOLDOVA
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    4 STANUSILA OANA DUMBRAVITA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GRUBACICHI MARIUS TIMISOARA
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 NEGREAN IOAN SIBIU
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    3 DANI LEO ARAD
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    4
    4 POENAR ALIN RESITA
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 9 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MESZAR RAZVAN ARAD
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    1
    2 CORNIANU SEBASTIAN BAILE HERCULANE
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4
    4 CECAN VASILE TIMISOARA
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 10 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERES FRANCISC ORAVITA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 NAGY IOSIF ARAD
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    3 BARBULESCU DAN SIBIU
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    4 MIRZA KARIM TIMISOARA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 11 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TURBURAN ION RESITA
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    3
    2 KRAMARSIC MILOS BELGRAD
    3-1
    3-2
    3-1
    3-2
    4
    1
    3 LUNGU MARIUS ORAVITA
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    5
    4 COMSA DAN SIBIU
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    5 SHEHABI AMER TIMISOARA
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FIERARU GEORGE TIMISOARA
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 POENAR ALIN RESITA
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 CECAN VASILE TIMISOARA
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FRUNZA ALEXANDRU TIMISOARA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 VIERU VALERIA MOLDOVA
    3-2
    3-2
    2
    1
    3 MIRZA KARIM TIMISOARA
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ISTRATE SAMIR ARAD
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 PALADUTA VICTOR TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0
    3 TURBURAN ION RESITA
    2-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COSTACHE ROSIORU CRISTIAN TIMISOARA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 VERES ADRIAN TIMISOARA
    0-3
    0-3
    0
    3 COMSA DAN SIBIU
    0-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOZNEA DANIEL DEVA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 BOZOSAN PETRE SIBIU
    1-3
    1-3
    0
    3 BARBULESCU DAN SIBIU
    0-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POP IOAN FLORIN LUGOJ
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 DEHELEAN OCTAVIAN TIMISOARA
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 LUNGU MARIUS ORAVITA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CIOCHINA GABRIEL ARAD
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 DEMIAN DANIEL ARAD
    1-3
    1-3
    0
    3 DANI LEO ARAD
    2-3
    3-1
    1
    2
    4 5 10
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GRUBACICHI MARIUS TIMISOARA
    3-2
    1-3
    1
    2 ARDELEAN RAUL ARAD
    2-3
    3-0
    1
    1
    3 JICHICI SVETOZAR TIMISOARA
    3-1
    0-3
    1
    2
    4 5 9
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MESZAR RAZVAN ARAD
    2-3
    3-0
    1
    1
    2 POPOVICI CIPRIAN HUNEDOARA
    3-2
    1-3
    1
    3 CRAIU ANDREEA ARAD
    0-3
    3-1
    1
    2
    4 5 8
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VERES FRANCISC ORAVITA
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 BELBA CAIUS PETRICA BAILE HERCULANE
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 OLAH REMUS ARAD
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 11 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KRAMARSIC MILOS BELGRAD
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 SCHIOPULESCU ION LUGOJ
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3 MIRZA SORIN ARAD
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    1
    4 CSAKY TIBERIU RESITA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 12 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SHEHABI AMER TIMISOARA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 VENTER LIVIU RESITA
    0-3
    1-3
    0
    4 5 5
    Gr.superioara nr. 13 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NAGY IOSIF ARAD
    0-3
    2-3
    0
    2 TICU SORIN LUGOJ
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 PETERSI NURI VARSET
    3-2
    1-3
    1
    2
    4 5 4
    Gr.superioara nr. 14 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CORNIANU SEBASTIAN BAILE HERCULANE
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 GEORGESCU CONSTANTIN ORASTIE
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 MIHAILOVA VICTORIA MOLDOVA
    0-3
    0-3
    0
    4 5 3
    Gr.superioara nr. 15 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NEGREAN IOAN SIBIU
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 STANUSILA OANA DUMBRAVITA
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 SIMION DAN RESITA
    1-3
    0-3
    0
    4 5 2
    Eliminatorii Open

    1. Poenar Alin
    -------------------- Poenar Alin 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Cornianu Sebastian 3-2
    17. Cornianu Sebastian
    -------------------- Cornianu Sebastian 3-2
    16. Negrean Ioan
    -------------------------------------------------- Pop Ioan Florin 3-0
    9. Meszar Razvan
    -------------------- Dani Leo 3-2
    24. Dani Leo
    ----------------------------------- Pop Ioan Florin 3-2
    25. Pop Ioan Florin
    -------------------- Pop Ioan Florin 3-2
    8. Ardelean Raul

    ----------------------------------------------------------------- Pop Ioan Florin 3-2

    5. Boznea Daniel
    -------------------- Boznea Daniel 3-1
    28. Turburan Ion
    ----------------------------------- Shehabi Amer 3-1
    21. Belba Caius Petrica
    -------------------- Shehabi Amer 3-1
    12. Shehabi Amer
    -------------------------------------------------- Costache Rosioru Cristian 3-1
    13. Ticu Sorin
    -------------------- Kramarsic Milos 3-0
    20. Kramarsic Milos
    ----------------------------------- Costache Rosioru Cristian 3-2
    29. Frunza Alexandru
    -------------------- Costache Rosioru Cristian 3-0
    4. Costache Rosioru Cristian

    -------------------------------------------------------------------------------- Mirza Sorin 3-0

    3. Istrate Samir
    -------------------- Fieraru George 3-0
    30. Fieraru George
    ----------------------------------- Georgescu Constantin 3-2
    19. Degianschi Obrad
    -------------------- Georgescu Constantin 3-0
    14. Georgescu Constantin
    -------------------------------------------------- Mirza Sorin 3-1
    11. Mirza Sorin
    -------------------- Mirza Sorin 3-0
    22. Craiu Andreea
    ----------------------------------- Mirza Sorin 3-1
    27. Comsa Dan
    -------------------- Comsa Dan 3-2
    6. Lungu Marius

    ----------------------------------------------------------------- Mirza Sorin 3-1

    7. Ciochina Gabriel
    -------------------- Ciochina Gabriel 3-1
    26. Barbulescu Dan
    ----------------------------------- Ciochina Gabriel 3-0
    23. Jichici Svetozar
    -------------------- Jichici Svetozar 3-1
    10. Veres Francisc
    -------------------------------------------------- Ciochina Gabriel 3-0
    15. Stanusila Oana
    -------------------- Petersi Nuri 3-0
    18. Petersi Nuri
    ----------------------------------- Vieru Valeria 3-1
    31. Bye
    -------------------- Vieru Valeria 3-0
    2. Vieru Valeria
    Finala mica - Open

    Costache Rosioru Cristian
    -------------------- Ciochina Gabriel 3-2
    Ciochina Gabriel

    Clasament Open

    1. Mirza Sorin - Arad
    2. Pop Ioan Florin - Lugoj
    3. Ciochina Gabriel - Arad
    4. Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    5 -- 8
    Georgescu Constantin - Orastie
    Cornianu Sebastian - Baile Herculane
    Vieru Valeria - Moldova
    Shehabi Amer - Timisoara
    9 -- 16
    Comsa Dan - Sibiu
    Dani Leo - Arad
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Kramarsic Milos - Belgrad
    Fieraru George - Timisoara
    Poenar Alin - Resita
    Petersi Nuri - Varset
    Boznea Daniel - Deva
    17 -- 30
    Craiu Andreea - Arad
    Ardelean Raul - Arad
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Degianschi Obrad - Resita
    Negrean Ioan - Sibiu
    Belba Caius Petrica - Baile Herculane
    Lungu Marius - Oravita
    Meszar Razvan - Arad
    Veres Francisc - Oravita
    Ticu Sorin - Lugoj
    Istrate Samir - Arad
    Stanusila Oana - Dumbravita
    Turburan Ion - Resita
    31 -- 32 2v gr.sup.
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Dehelean Octavian - Timisoara
    33 -- 34 1v gr.sup.
    Grubacichi Marius - Timisoara
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    35 -- 43 0v gr.sup.
    Nagy Iosif - Arad
    Veres Adrian - Timisoara
    Demian Daniel - Arad
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Cecan Vasile - Timisoara
    Mirza Karim - Timisoara
    Bozosan Petre - Sibiu
    Paladuta Victor - Timisoara
    Mihailova Victoria - Moldova
    44 -- 47 0v gr.inf.
    Venter Liviu - Resita
    Csaky Tiberiu - Resita
    Olah Remus - Arad
    Simion Dan - Resita

  2. #377
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    44
    Postări
    3.919
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    106 z 13 h 49 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9763
    Inscrieri Elite - on 12/12/2018 at 7:57:43 PM

    1. Mandru Bogdan - Hunedoara, 1097 - 47.4 - E
    2. Sorescu Deian - Resita, 67 - 45.17 - EL
    3. Enciu Alexandru - Slobozia, 3 - 43.77 - EL
    4. Mutrescu Eugen - Timisoara, 8 - 42.44 - E
    5. Iana Remus - Timisoara, 64 - 41.81 - E
    6. Cristanus Cristian - Timisoara, 1151 - 41.75 - EL
    7. Avram Victor - Arad, 28 - 41.3 - E
    8. Verdet Adrian - Oravita, 12 - 41.01 - E
    9. Szabo Karla - Timisoara, 1438 - 41 - EF
    10. Parvu Nicolae - Resita, 283 - 40.75 - E
    11. Butnariu Daniel - Timisoara, 614 - 40.45 - E
    12. Beca Iliesen - Timisoara, 248 - 40.08 - EL
    13. Savu Cristian - Oradea, 23 - 38.43 - E
    14. Zbancu Leo - Deva, 243 - 38.38 - E
    15. Daneliuc Gabi - Selimbar, 26 - 37.14 - EW
    16. Craciun Calin - Oradea, 76 - 36.48 - E
    17. Mihalescu Dinu - Timisoara, 47 - 36.16 - EW
    18. Vlase Gheorghe - Slobozia, 36 - 35.99 - E
    19. Tic Ioan - Oradea, 44 - 35.5 - E
    20. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 245 - 35.28 - E
    21. Curut Gabriel - Timisoara, 50 - 34.99 - E
    22. Mitrache Simion - Timisoara, 464 - 34.88 - E
    23. Popet Doru - Timisoara, 319 - 34.5 - EW
    24. Popa Bogdan - Timisoara, 605 - 34.2 - EL
    25. Spatariu Daniel - Arad, 189 - 34.08 - E
    26. Grigore Alexandru - Campina, 55 - 33.99 - E
    27. Istrate Cristian - Timisoara, 415 - 33.82 - E
    28. Ciucioiu Dorin - Timisoara, 470 - 33.15 - E
    29. Parus Lilian - Oradea, 908 - 33 - E
    30. Vaida Sorin - Oradea, 62 - 32.43 - EW
    31. Glisa Valentin - Timisoara, 1369 - 32.2 - E
    32. Birtalan Robert - Oradea, 224 - 31.8 - E
    33. Codau Vlad - Oradea, 335 - 31.52 - E
    34. Balogh Attila - Oradea, 271 - 31.42 - E
    35. Szalay Liviu - Oradea, 119 - 31.22 - E
    36. Kaposta Victor - Arad, 68 - 31.06 - E
    37. Tarhuna Alin - Dumbravita, 919 - 30.8 - E
    38. Cotca Dacian - Oradea, 400 - 28.55 - O
    39. Drinceanu Lilian - Oravita, 159 - 27.55 - O
    40. Curpas Ioan - Oradea, 165 - 25.84 - OW
    41. Seceta Andreas - Medias, 520 - 25.55 - O
    42. Tanc Florin - Oradea, 369 - 23.88 - O
    43. Munteanu Constantin - Resita, 524 - 21.33 - O
    44. Manea Adrian - Timisoara, 1206 - 21 - O


    Oprea Adrian Lugoj R2
    Sufletel Radu Alba Iulia R2

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    0-3
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    4
    4 CIUCIOIU DORIN TIMISOARA
    0-3
    3-0
    3-2
    0-3
    2
    3
    5 CODAU VLAD ORADEA
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SORESCU DEIAN RESITA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DANELIUC GABI SELIMBAR
    0-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    3
    3 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 GLISA VALENTIN TIMISOARA
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    5 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 BECA ILIESEN TIMISOARA
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 TIC IOAN ORADEA
    1-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    3
    4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 SZALAY LIVIU ORADEA
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    3
    3 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    4 ISTRATE CRISTIAN TIMISOARA
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    5 KAPOSTA VICTOR ARAD
    1-3
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IANA REMUS TIMISOARA
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 ZBANCU LEO DEVA
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    5
    1
    3 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    3
    4 BIRTALAN ROBERT ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    5 TARHUNA ALIN DUMBRAVITA
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 MANEA ADRIAN TIMISOARA
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRISTANUS CRISTIAN TIMISOARA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 PARVU NICOLAE RESITA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 MITRACHE SIMION TIMISOARA
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 PARUS LILIAN ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 COTCA DACIAN ORADEA
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    6 SECETA ANDREAS MEDIAS
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AVRAM VICTOR ARAD
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 BUTNARIU DANIEL TIMISOARA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    3 POPET DORU TIMISOARA
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    4 VAIDA SORIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    2-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    6 TANC FLORIN ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 8 - Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VERDET ADRIAN ORAVITA
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 SZABO KARLA TIMISOARA
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 POPA BOGDAN TIMISOARA
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    4 SPATARIU DANIEL ARAD
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 CURPAS IOAN ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    6 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    Eliminatorii Elite

    1. Mandru Bogdan
    -------------------- Mandru Bogdan 3-0
    32. Balogh Attila
    ----------------------------------- Mandru Bogdan 3-1
    17. Ciucioiu Dorin
    -------------------- Glisa Valentin 3-0
    16. Glisa Valentin
    -------------------------------------------------- Mandru Bogdan 3-0
    9. Popet Doru
    -------------------- Popet Doru 3-2
    24. Spatariu Daniel
    ----------------------------------- Popet Doru 3-0
    25. Drinceanu Lilian
    -------------------- Szabo Karla 3-2
    8. Szabo Karla

    ----------------------------------------------------------------- Mandru Bogdan 3-2

    5. Zbancu Leo
    -------------------- Parus Lilian 3-2
    28. Parus Lilian
    ----------------------------------- Parus Lilian 3-0
    21. Vlase Gheorghe
    -------------------- Vlase Gheorghe 3-2
    12. Mitrache Simion
    -------------------------------------------------- Beca Iliesen 3-0
    13. Beca Iliesen
    -------------------- Beca Iliesen 3-0
    20. Savu Cristian
    ----------------------------------- Beca Iliesen 3-1
    29. Grigore Alexandru
    -------------------- Mutrescu Eugen 3-1
    4. Mutrescu Eugen

    -------------------------------------------------------------------------------- Cristanus Cristian 3-2

    3. Enciu Alexandru
    -------------------- Enciu Alexandru 3-0
    30. Kaposta Victor
    ----------------------------------- Enciu Alexandru 3-0
    19. Tic Ioan
    -------------------- Istrate Cristian 3-1
    14. Istrate Cristian
    -------------------------------------------------- Cristanus Cristian 3-2
    11. Iana Remus
    -------------------- Iana Remus 3-0
    22. Parvu Nicolae
    ----------------------------------- Cristanus Cristian 3-0
    27. Birtalan Robert
    -------------------- Cristanus Cristian 3-0
    6. Cristanus Cristian

    ----------------------------------------------------------------- Cristanus Cristian 3-1

    7. Avram Victor
    -------------------- Avram Victor 3-0
    26. Popa Bogdan
    ----------------------------------- Avram Victor 3-0
    23. Butnariu Daniel
    -------------------- Butnariu Daniel 3-0
    10. Verdet Adrian
    -------------------------------------------------- Sorescu Deian 3-0
    15. Codau Vlad
    -------------------- Daneliuc Gabi 3-1
    18. Daneliuc Gabi
    ----------------------------------- Sorescu Deian 3-1
    31. Mihalescu Dinu
    -------------------- Sorescu Deian 3-2
    2. Sorescu Deian

    Finala mica - Elite

    Beca Iliesen
    -------------------- Sorescu Deian 3-0
    Sorescu Deian


    Clasament Elite

    1. Cristanus Cristian - Timisoara
    2. Mandru Bogdan - Hunedoara
    3. Sorescu Deian - Resita
    4. Beca Iliesen - Timisoara
    5 -- 8
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Popet Doru - Timisoara
    Avram Victor - Arad
    Parus Lilian - Oradea
    9 -- 16
    Iana Remus - Timisoara
    Glisa Valentin - Timisoara
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Istrate Cristian - Timisoara
    Szabo Karla - Timisoara
    Butnariu Daniel - Timisoara
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    17 -- 32
    Birtalan Robert - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Savu Cristian - Oradea
    Kaposta Victor - Arad
    Spatariu Daniel - Arad
    Popa Bogdan - Timisoara
    Zbancu Leo - Deva
    Parvu Nicolae - Resita
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Codau Vlad - Oradea
    Grigore Alexandru - Campina
    Tic Ioan - Oradea
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Verdet Adrian - Oravita
    Mitrache Simion - Timisoara
    33 -- 39 1v gr.inf.
    Craciun Calin - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Szalay Liviu - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Manea Adrian - Timisoara
    40 -- 44 0v gr.inf.
    Curut Gabriel - Timisoara
    Vaida Sorin - Oradea
    Tarhuna Alin - Dumbravita
    Seceta Andreas - Medias
    Munteanu Constantin - Resita

  3. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  4. #378
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    44
    Postări
    3.919
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    106 z 13 h 49 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9763
    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Rezervat Clasament

    Clasament Incepatori

    1. Berinde Luca - Dumbravita
    2. Purda Raul - Lipova
    3. Orban Alexandru Andrei - Lugoj
    4. Jicarean David - Lipova
    5 -- 8
    Sabau Victor - Arad
    Almajan Sergiu - Dumbravita
    Hidisan Ioan Lucian - Campia Turzii
    Buie Laurentiu - Arad
    9 -- 16
    Marginean Mihai - Luna CJ
    Ilies Soany - Dumbravita
    Herteg Doru - Arad
    Vela Gabriel - Timisoara
    Fekete Melinda - Dumbravita
    Creta Petru - Luna CJ
    Baltat Sebastian - Arad
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    17 -- 24
    Szabo Timea - Dumbravita
    Ternauciuc Adrian - Lugoj
    Marcus George - Timisoara
    Rus Nicolae - Oradea
    Ilie Victor - Medias
    Sandu Cristian - Sibiu
    Alitei Robert - Dumbravita
    Georgescu Marius - Timisoara
    25 -- 26 1v gr.sup.
    Nopcea Marius - Hateg
    Chiu Bogdan - Timisoara
    27 -- 31 0v gr.sup.
    Penescu Lusu - Lugoj
    Klepp Lucas - Lipova
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Pralea David Constantin - Alba Iulia
    Klepp Ovidiu - Lipova
    32 -- 38 0v gr.inf.
    Cebuc Emma - Dumbravita
    Buda Emanuele - Lipova
    Klepp Mario - Lipova
    Szilaghi Bence - Dumbravita
    Sain Lucas - Dumbravita
    Chiu Dorel - Timisoara
    Patrascu Florin - Timisoara

    Guttman Gabriel Arad R2
    Bugnar Elisa Dumbravita R2
    Bugnar Bogdan Dumbravita R2
    Turcanu Amalia Dumbravita R2
    Tarcan Mihai Arad Absent nemotivat
    Mortasifu Ionut Dumbravita Absent nemotivat
    Pirlica Leonard Resita Absent nemotivat


    Clasament Avansati

    1. Szemciuk Istvan - Deva
    2. Dumitru Florin - Arad
    3. Matei Dumitru - Deva
    4. Borcsi Jozsef - Timisoara
    5 -- 8
    Midvichi Alexandru - Deva
    Piper Petru - Luna CJ
    Ignuta Sebastian - Voiteg
    Pop Alexandru - Oradea
    9 -- 16
    Hancig Mircea - Timisoara
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Cioveie Bogdan - Oravita
    Joumah Abdul Rahim - Timisoara
    Filip Adrian - Timisoara
    Halasz Peter - Oradea
    Tatar Dorel - Simeria
    Szivery Adrian - Arad
    17 -- 32
    Avasilcai Marcel - Arad
    Fekete Istvan - Arad
    Moldovean Valer - Calan
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Sandu Andrei - Sibiu
    Caraus Sorin - Deva
    Tedi Ioja - Calan
    Daroti Florin - Lipova
    Ankar Wasim - Timisoara
    Ene Florin - Ploiesti
    Balaj Roland - Arad
    Pauliuc Alesia - Timisoara
    Glavan Radu - Timisoara
    Ciocani Rafael - Sannicolau Mare
    Ispas Dan - Timisoara
    Sinpetrean Comsa Gheorghe - Cluj Napoca
    33 -- 2v gr.sup.
    Badea Catalin - Dumbravita
    34 -- 39 1v gr.sup.
    Gherman Romulus - Arad
    Chiscan Bogdan - Arad
    Oprean Andrei - Deva
    Moldovan Dora - Dumbravita
    Mihet Alexandru - Arad
    Midvichi Daniel - Deva
    40 -- 51 0v gr.sup.
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Craiovan Victor - Resita
    Cioveie Marian - Oravita
    Trisca Silviu - Timisoara
    Clisic Iosif - Sannicolau Mare
    Barbu Tiberiu - Simeria
    Iusco Ionut - Arad
    Faur Claudiu - Timisoara
    Kaszta Harrald - Arad
    Faur Lucian - Jimbolia
    Gligor Paul - Arad
    Curaciuc Claudiu - Resita
    52 -- 55 0v gr.inf.
    Sain Emil - Timisoara
    Totin Tosa - Timisoara
    Dobanda Alexandru - Arad
    Furca Marius - Timisoara

    Putnik Tiberiu Varset R2
    Rakoczi Patrick Baia Mare R2

    Clasament Open

    1. Mirza Sorin - Arad
    2. Pop Ioan Florin - Lugoj
    3. Ciochina Gabriel - Arad
    4. Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    5 -- 8
    Georgescu Constantin - Orastie
    Cornianu Sebastian - Baile Herculane
    Vieru Valeria - Moldova
    Shehabi Amer - Timisoara
    9 -- 16
    Comsa Dan - Sibiu
    Dani Leo - Arad
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Kramarsic Milos - Belgrad
    Fieraru George - Timisoara
    Poenar Alin - Resita
    Petersi Nuri - Varset
    Boznea Daniel - Deva
    17 -- 30
    Craiu Andreea - Arad
    Ardelean Raul - Arad
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Degianschi Obrad - Resita
    Negrean Ioan - Sibiu
    Belba Caius Petrica - Baile Herculane
    Lungu Marius - Oravita
    Meszar Razvan - Arad
    Veres Francisc - Oravita
    Ticu Sorin - Lugoj
    Istrate Samir - Arad
    Stanusila Oana - Dumbravita
    Turburan Ion - Resita
    31 -- 32 2v gr.sup.
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Dehelean Octavian - Timisoara
    33 -- 34 1v gr.sup.
    Grubacichi Marius - Timisoara
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    35 -- 43 0v gr.sup.
    Nagy Iosif - Arad
    Veres Adrian - Timisoara
    Demian Daniel - Arad
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Cecan Vasile - Timisoara
    Mirza Karim - Timisoara
    Bozosan Petre - Sibiu
    Paladuta Victor - Timisoara
    Mihailova Victoria - Moldova
    44 -- 47 0v gr.inf.
    Venter Liviu - Resita
    Csaky Tiberiu - Resita
    Olah Remus - Arad
    Simion Dan - Resita

    Balmez Dorel Oravita R2
    Zdrenghea Mircea Orastie R2
    Neiconi Sabin Hateg R2
    Ilia Ionicut Oravita Absent Nemotivat

    Clasament Elite

    1. Cristanus Cristian - Timisoara
    2. Mandru Bogdan - Hunedoara
    3. Sorescu Deian - Resita
    4. Beca Iliesen - Timisoara
    5 -- 8
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Popet Doru - Timisoara
    Avram Victor - Arad
    Parus Lilian - Oradea
    9 -- 16
    Iana Remus - Timisoara
    Glisa Valentin - Timisoara
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Istrate Cristian - Timisoara
    Szabo Karla - Timisoara
    Butnariu Daniel - Timisoara
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    17 -- 32
    Birtalan Robert - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Savu Cristian - Oradea
    Kaposta Victor - Arad
    Spatariu Daniel - Arad
    Popa Bogdan - Timisoara
    Zbancu Leo - Deva
    Parvu Nicolae - Resita
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Codau Vlad - Oradea
    Grigore Alexandru - Campina
    Tic Ioan - Oradea
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Verdet Adrian - Oravita
    Mitrache Simion - Timisoara
    33 -- 39 1v gr.inf.
    Craciun Calin - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Szalay Liviu - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Manea Adrian - Timisoara
    40 -- 44 0v gr.inf.
    Curut Gabriel - Timisoara
    Vaida Sorin - Oradea
    Tarhuna Alin - Dumbravita
    Seceta Andreas - Medias
    Munteanu Constantin - Resita

    Oprea Adrian Lugoj R2
    Sufletel Radu Alba Iulia R2

  5. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneul Campionilor "Cupa Centenar", Alba Iulia - 03.11.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 1116
    Ultimul post: 30.01.2019, 18:58
  2. Turneu B "Cupa Pingpongmania - Centenar 2018", Oradea - 08.12.2018
    De MariusBH în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 16.12.2018, 17:56
  3. Turneu B "Cupa CENTENAR TRANSILVANIA", Sibiu - 20.10.2018
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 56
    Ultimul post: 30.10.2018, 17:32
  4. Turneu A “EMI-TT” & “SELGROS”, Dumbrăvița - 17.02.2018
    De Zosim1 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 251
    Ultimul post: 20.02.2018, 02:18

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •