Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 24.11.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • In opinia mea, performerul acestui turneu este Paul Oniga, Blaj.
    Bravooo, Paul !

    Comentariu


    • ...?n primul rând..felicitări mie...a fost cam cel mai bun turneu al meu din ultimi ani...știu iarba e de vină..mulți cu care am jucat ar fi preferat să mă vadă fum?nd-o ,dar prieteni de antrenament sunt de vină...m-am bucurat că am reușit să reîntâlnesc prieteni dragi...până la următoarea revedere,sănătate,și fericire maximă tuturor..închei cu același motto...Long live rock and roll...ura

      Comentariu


      • Multumim lui Nelutu, Florin, precum si intregii echipe care a muncit pentru ca noi sa ne simtim bine !

        Comentariu


        • Comentariu


          • Mulțumim tuturor celor implicați în organizarea turneului! Felicitări câștigătorilor și celor care au ajuns departe în turneu printre care îl menționez pe Paul Oniga din Blaj!

            Trimis de pe mobil folosind Tapatalk

            Comentariu


            • Bravo mai Paul, era si timpul !

              Comentariu


              • Bravo Gipsy

                Postat în original de gipsy king Vezi post
                ...?n primul rând..felicitări mie...a fost cam cel mai bun turneu al meu din ultimi ani...știu iarba e de vină..mulți cu care am jucat ar fi preferat să mă vadă fum?nd-o ,dar prieteni de antrenament sunt de vină...m-am bucurat că am reușit să reîntâlnesc prieteni dragi...până la următoarea revedere,sănătate,și fericire maximă tuturor..închei cu același motto...Long live rock and roll...ura
                Felicitari Gipsy ! Ai facut un turneu foarte bun ! La mai departe ( in turnee ) ! Vezi ce mult bine face "iarba" ?

                Comentariu


                • Postat în original de brennekke Vezi post
                  Bravo mai Paul, era si timpul !
                  No, asa da ! La mai mare si la mai multe, Paul !
                  Am anticipat bine.

                  Comentariu


                  • FELICITARI organizatorilor ,a fost un turneu frumos,dar exista o obiectie si anume.. iluminatul salii a fost foarte slab..

                    Comentariu


                    • Postat în original de doru popet Vezi post
                      FELICITARI organizatorilor ,a fost un turneu frumos,dar exista o obiectie si anume.. iluminatul salii a fost foarte slab..
                      Cu siguranța data viitoare se vor înclina becurile spre mese și nu aproape paralel cu mesele . Părerea mea e ca a fost e chestie de reglaj (într-adevăr un bec nu funcționa)
                      Acesta a fost singurul - , in rest super ok !


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comentariu


                      • Postat în original de adiszy Vezi post
                        Cu siguranța data viitoare se vor înclina becurile spre mese și nu aproape paralel cu mesele . Părerea mea e ca a fost e chestie de reglaj (într-adevăr un bec nu funcționa)
                        Acesta a fost singurul - , in rest super ok !


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Va cred insa mai trebuiau si becuri pe mijloc sa bata de sus..cred ca nu e o investirtie asa de mare pentru primarie..multumesc !

                        Comentariu


                        • Multumiri lui Bianca pentru poze

                          TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                          Comentariu


                          • Pentru primarie trebuie facut studiu de oportunitate...adica in ce fel va fi afectat iluminatul cu schimbarea pozitiei unui becsau adaugarea altora. Apoi studiu de fezabilitate, daca merita sa angajam o persoana cu o scara sa mute becul. Apoi proiect, caiet de sarcini, ca nu toata lumea e autorizata sa se urce pe scara si sa mute becul, iar persoana si scara trebuie sa fie autorizate pt lucrul la inaltime. Apoi licitatie... Dupa aceea contestatii, ca de ce s-a atribuit in urma licitatiei lucrarea cuiva...poate anchete DNA...si in urma deciziei judecatoresti...se suspenda proiectul...na, mai vrei sa mute becu?

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X