Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

masa de tenis outdoor

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUMPĂR masa de tenis outdoor

    Salut,

    Sunt interesat sa cumpar o masa de ping pong outdoor second-hand. As avea nevoie si de bon fiscal sau factura pentru ca pot sa o decontez la locul de munca( am strans tot anu bani pentru asta ). Stiu ca asta imi scade destul de mult sansele insa am zis ca incerc. Locuiesc in Cluj-Napoca, sunt ok sa platesc transport prin curier de oriunde din tara.

    Mersi si spor!

  • #2
    Pt.transport cauta dupa aceea pe bursa te intelegi direct cu soferul.Curierul e f.scump la colete de marime mare si expeditorul e obligat sa-l imbrace bine in cartoane....

    Trimis de pe al meu SM-G390F folosind Tapatalk
    LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

    Comentariu


    • #3
      Exista 2 tipuri de mese de exterior .Fixe sau mobile.
      Cele fixe se prind in beton si acolo raman .Cele mobile poti sa le strangi cand vrei.
      Caracteristicele lor sunt diferite fata de o masa de interior.
      Cele bune sunt foarte scumpe.Cele ieftine sunt doar destinate pur hobby.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Zosim1 Vezi post
        Exista 2 tipuri de mese de exterior .Fixe sau mobile.
        Cele fixe se prind in beton si acolo raman .Cele mobile poti sa le strangi cand vrei.
        Caracteristicele lor sunt diferite fata de o masa de interior.
        Cele bune sunt foarte scumpe.Cele ieftine sunt doar destinate pur hobby.
        O masa mobila m-ar interesa, ca si idee ma gandeam la un Cornilleau Sport 250 S Crossover sau 300 S, pana mi-a zis un prieten sa incerc aici, poate are cineva ceva mai bun cam la acelasi range de pret(1700 - 2200).

        Comentariu


        • #5
          Salut. Pana la urma am luat Cornilleau 300 S din decathlon . Se poate inchide subiectul. Mersi!

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X