tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60ttmall.ro 468x60
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 1 din 32 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 472

Subiect: "Tel George Junior", Ploiești - 08/09.12.2018

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    871
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    99 z 12 h 53 m
    Timp online pe zi
    1 h 24 m
    Reputație
    3508

    "Tel George Junior", Ploiești - 08/09.12.2018

    Turneu A PLOIESTI - Tel George Junior - SAMBATA/DUMINICA 08/09.12.2018

    LOCALITATEA: Ploiesti VEST, str Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 332 lângă supermarketul Kaufland, la ieșirea spre Târgoviște;
    DATA: SAMBATA/DUMINICA 08/09.12.2018
    CATEGORII: A+I+O+E (4 categorii)
    NUMAR PARTICIPANTI: INCEPATORI 36 - AVANSATI 60 - OPEN 60 - ELITE 36 , in ordinea inscrierii pe site.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    SAMBATA: OPEN + ELITE 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    DUMINICA: INCEPATORI+AVANSATI 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Tel George Junior.;
    INDICAȚII DE ACCES:



    LOGISTICĂ: 20 mese (Donic Waldner 25);
    SPAȚIU DE JOC: 1000 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet; Gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: Adulți - 35 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – Cupe, medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - Ultima retragere:
    OPEN+ELITE:Joi 06.12.2018, ora 21,00;
    INCEPATORI+AVANSATI: Vineri 07.12.2018, ora 21,00;

    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    TURNEUL PENTRU ELITE+OPEN SAMBATA 08.12.2018 ora 9,30-16,00
    TURNEUL PENTRU INCEPATORI+AVANSATI DUMINICA 09.12.2018 ora 9,30-16,00
    SISTEMUL DE JOC:

    TURNEUL OPEN SAMBATA 08.12.2018 ora 9,30
    Participa jucatorii cu media turneelor 20-29,99p., precum si jucatorii avansati cu 10<MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;

    TURNEUL ELITE SAMBATA 08.12.2018 ora 9,30
    Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 30p., jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii OPEN-isti cu MP<30 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;

    TURNEUL PENTRU INCEPATORI DUMINICA 09.12.2018 ora 9,30
    Participa jucatori amatori cu MP≤9.99.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL PENTRU AVANSATI DUMINICA 09.12.2018 ora 9,30
    Participa jucatori amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    Se asigura: minge oficiala 3*, apa plata, cafea;

    ORGANIZATORI:

    - TELGEORGE JUNIOR prin D-l Victor Ionescu;

    Coordonarea tehnica:
    - AVRAM NICOLAE, tel. 0729 096 355;
    - MARIAN BOGDAN tel. 0740 955 416

    ATENTIE!
    - Repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana VINERI 07.12.2018, ora 21.00, pentru toate cele 4 categorii;
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita joi 07.12.2018( ELITE +OPEN) si vineri 08.12.2018 ( INCEPATORI+AVANSATI), ora 21,00;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!

    La acest turneu standul cu echipamente va fi asigurat de VivaSportShop,dealer oficial Stiga,Donic,Yasaka si Tibhar,in Romania.Multumim Tanase Tiberiu!
    Ultima modificare făcută de ADN; 23.11.2018 la 20:33.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  2. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    871
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    99 z 12 h 53 m
    Timp online pe zi
    1 h 24 m
    Reputație
    3508
    Inscrieri Incepatori - on 12/9/2018 at 22:49:43

    1. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 1614 - 9.47 - I
    2. Dragu Fanel, Slobozia, 1324 - 9.42 - I
    3. Popa Bogdan, Bucuresti, 1701 - 9.3 - I
    4. Fusca Georgian, Targoviste, 750 - 9.29 - I
    5. Bucsoiu Vlad, Brasov, 2118 - 9.1 - I
    6. Trandafir Catalin, Slobozia, 2005 - 8.85 - I
    7. Pascu Gabriel, Braila, 828 - 8.6 - IW
    8. Popescu Horia, Sinaia, 2462 - 8.4 - I
    9. Ialama Marinel, Urleta, 2691 - 8 - I
    10. Radu Ciprian, Brasov, 1824 - 7.5 - I
    11. Bolozan Laurentiu, Braila, 1278 - 7.4 - I
    12. Lungu Mihai, Targoviste, 1222 - 7.3 - I
    13. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 1645 - 7.05 - I
    14. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1018 - 6.9 - I
    15. Neagu Costin, Targoviste, 1193 - 6.67 - I
    16. Nedelcu Mihai, Azuga, 1093 - 6.64 - I
    17. Moise Viorel, Braila, 900 - 6.56 - IW
    18. Babes Razvan, Brasov, 1282 - 6.48 - I
    19. Rizoiu Claudiu, Filipestii de Targ, 1871 - 6.43 - I
    20. Moldovan Mircea, Campina, 3673 - 5.9 - I
    21. Caranfilian Migo, Bucuresti, 1053 - 5.78 - I
    22. Vasile Gica, Vulcana Bai, 1556 - 5.6 - IH
    23. Lazar Alin, Breaza, 1449 - 5.38 - I
    24. Arama Gicu, Braila, 1813 - 5.37 - IW
    25. Dragomir Dan, Bucuresti, 1958 - 5.27 - I
    26. Portase Daria, Galati, 1335 - 5.24 - IJF
    27. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1811 - 5.17 - I
    28. Bardas Viorel, Ploiesti, 1507 - 5.08 - IW
    29. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 2789 - 5 - I
    30. Radulescu Catalin, Ploiesti, 1807 - 4.88 - IH
    31. Budea Andra, Galati, 1632 - 4.65 - IJF
    32. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 2093 - 4.5 - IF
    33. Apostol Maria, Filipestii de Targ, 2791 - 4.5 - IF
    34. Portase Raluca, Galati, 1470 - 4.4 - IJF
    35. Dascalescu Edi, Filipestii de Targ, 2113 - 4.33 - I
    36. Enescu Sebastian, Vulcana Bai, 2192 - 4 - I
    37. Bobeica David, Ploiesti, 3851 - 4 - I
    38. Marias Robert, Ploiesti, 3904 - 4 - I
    39. Radu Bogdan Florin, Campina, 3932 - 4 - I
    40. Balasescu Ionut, Campina, 2634 - 0 - A
    41. Moraru Costin, Ploiesti, 2844 - 0 - I
    42. Modrisan Miruna, Filipestii de Targ, 3001 - 0 - AF
    43. Andreescu Liviu, Urlati, 3190 - 0 - A
    44. Gheaburcu Romeo, Pucioasa, 5003 - 0 - I
    45. Bogdan Andrei, Targoviste, 5004 - 0 - I
    46. Vasioiu Toader, Comarnic, 5005 - 0 - I
    47. Stoica Petre, Pietrosani, 5006 - 0 - I
    48. Ionescu Victor, Ploiesti, 5007 - 0 - I


    Inscrieri Avansati - on 12/9/2018 at 22:50:55

    1. Ene Florin, Ploiesti, 307 - 19.07 - A
    2. Cucu Cristin, Targoviste, 361 - 18.88 - AW
    3. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 428 - 18.53 - A
    4. Presura Eugen, Slobozia, 1189 - 18.2 - A
    5. Loghin Florin, Brasov, 287 - 17.73 - A
    6. Nitu Serban, Paulesti, 317 - 17.7 - AW
    7. Negrea Bogdan, Moreni, 1056 - 17.7 - A
    8. Popescu George, Bucuresti, 968 - 17.57 - AW
    9. Stoica Mihai, Mioveni, 363 - 17.21 - AW
    10. Todi Dumitru, Slobozia, 931 - 16.88 - A
    11. Pop Dan Cristian, Bucuresti, 1019 - 16.65 - A
    12. Dinu Adrian, Darmanesti, 511 - 16.63 - A
    13. Balanescu Boby, Ploiesti, 1078 - 16.6 - A
    14. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 321 - 16.55 - A
    15. Delimart Alexiana, Targoviste, 581 - 16.55 - AF
    16. Botoc Ovidiu, Paulesti, 364 - 16.5 - A
    17. Lazar Dumitru, Mizil, 391 - 16.43 - A
    18. Mihu Florin, Pitesti, 401 - 16.19 - A
    19. Petre Cristian, Pitesti, 547 - 16.13 - A
    20. Guluta Florin, Bucuresti, 608 - 16.07 - A
    21. Marin Iulian, Campina, 1166 - 16.05 - AW
    22. Visan Victor, Slobozia, 625 - 16.01 - A
    23. Sdranca Mircea, Ploiesti, 877 - 15.57 - A
    24. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 960 - 15.3 - A
    25. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 671 - 15.21 - A
    26. Mihaila George, Bucuresti, 600 - 15.2 - A
    27. Panait Adrian, Braila, 491 - 15.07 - AW
    28. Dragos Marian, Bucuresti, 722 - 14.9 - A
    29. Tudor Valeriu, Ploiesti, 1239 - 14.9 - A
    30. Margescu Bogdan, Campina, 1961 - 14.5 - A
    31. Huica Petre, Bucuresti, 551 - 13.66 - A
    32. Gheorghe Daniel, Braila, 593 - 13.57 - A
    33. Ciocan Georgeta, Berceni, 2776 - 13.1 - AF
    34. Grumeza Lucian, Bucuresti, 642 - 13 - A
    35. Vajeu Ionut, Busteni, 727 - 12.71 - A
    36. Bucur Mario, Bucuresti, 619 - 12.53 - A
    37. Baltatu Marius, Pitesti, 928 - 12.3 - AW
    38. Dumitru George, Targoviste, 613 - 11.98 - A
    39. Rapan Mihai, Bucuresti, 997 - 11.63 - A
    40. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 966 - 11.58 - A
    41. Popescu Sorin, Ploiesti, 1356 - 11.4 - A
    42. Bistreanu Armand, Bucuresti, 703 - 11.37 - AW
    43. Asmarandei Petru, Constanta, 935 - 10.96 - A
    44. Marinescu Nelu, Targoviste, 652 - 10.93 - A
    45. Matei Mircea, Targoviste, 714 - 10.88 - A
    46. Hutanu Adrian, Slobozia, 1481 - 10.75 - A
    47. Radu Dragos, Targoviste, 941 - 10.32 - A
    48. Constantin Filip, Sinaia, 2322 - 10.2 - A
    49. Constantin Eduard, Bucuresti, 907 - 10.14 - A
    50. Iordache Petrica, Constanta, 1478 - 9.57 - I
    51. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 1411 - 9.5 - I
    52. Cornita Mario, Campina, 1937 - 9.2 - I
    53. Eparu Matei, Ploiesti, 1041 - 8.2 - I
    54. Cazacu Razvan, Busteni, 2414 - 5 - I
    55. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1503 - 0 - A
    56. Florea Marin, Filipestii de Targ, 2276 - 0 - A
    57. Ioana Costin, Campina, 4371 - 0 - A
    58. Oeffner Mihail Boris, Ploiesti, 5001 - 0 - I



    Inscrieri Open - on 12/8/2018 at 9:17:25 AM

    1. Istrate Cristian, Bucuresti, 86 - 29.66 - OW
    2. Vladoiu Gelu, Brasov, 101 - 29.4 - OW
    3. Sorescu Mircea, Paulesti, 89 - 29.39 - O
    4. Stefan Patrick, Brasov, 95 - 29.39 - O
    5. Dena Corneliu, Giurgiu, 117 - 29.26 - OW
    6. Voicu Ionut, Ploiesti, 201 - 29.23 - O
    7. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 257 - 29.05 - O
    8. Bondoc Alexandru, Brasov, 523 - 29.05 - O
    9. Pascu Razvan, Magureni, 262 - 29.02 - O
    10. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 140 - 28.59 - O
    11. Laur Boro, Sinaia, 494 - 28.5 - O
    12. Darmaz Ion, Targoviste, 107 - 27.82 - OW
    13. Micuda Mihai, Bucuresti, 232 - 27.54 - O
    14. Spoiala Cristinel, Focsani, 173 - 27.27 - O
    15. Gheorghe Dragos, Boldesti, 412 - 27.27 - O
    16. Ivan Valentin, Campina, 249 - 27.1 - O
    17. Corbu Darius, Valenii de Munte, 129 - 26.93 - O
    18. Petrov Dan, Bucuresti, 135 - 26.9 - OW
    19. Macelaru Eugen, Bucuresti, 250 - 26.49 - O
    20. Niculae Dan, Bucuresti, 584 - 26.18 - O
    21. Staicu Dan, Constanta, 131 - 26.07 - OW
    22. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 288 - 25.56 - O
    23. Brulea Petre, Paulesti, 178 - 25.44 - OW
    24. Bodeanu Dan, Bucuresti, 1199 - 25.35 - OW
    25. Lita Gabriel, Bucuresti, 270 - 25.33 - O
    26. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 179 - 25.24 - O
    27. Bozga Razvan, Baicoi, 350 - 24.65 - O
    28. Sarbu Dan, Ploiesti, 199 - 24.6 - OW
    29. Dima Cristi, Bucuresti, 466 - 24.15 - O
    30. Plaiasu Ion, Plopeni, 184 - 23.74 - O
    31. Valcea Daniel, Pitesti, 349 - 23.51 - O
    32. Pralea Marius Dan, Botosani, 186 - 23.46 - O
    33. Postelnicu Mihai, Deva, 392 - 23.38 - O
    34. Campean Adrian, Bucuresti, 258 - 23.3 - OW
    35. Dospinescu George, Bucuresti, 206 - 22.7 - OW
    36. Babus Liviu, Ploiesti, 226 - 22.66 - OW
    37. Sorescu Gabriel, Pitesti, 627 - 21.36 - O
    38. Grama Mihai, Azuga, 916 - 21.25 - OW
    39. Miron Liviu, Campina, 698 - 21.2 - O
    40. Gavrila Aurel, Bucuresti, 370 - 20.96 - OWH
    41. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 469 - 20.9 - O
    42. Panait Genu, Teisani, 506 - 20.68 - O
    43. Trocan Nicolae, Mioveni, 278 - 20.04 - OW
    44. Beltechi Dumitru, Victoria, 1761 - 19.7 - A
    45. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 336 - 19.08 - A
    46. Coman Emil, Breaza, 744 - 18.68 - A
    47. Nicula Florin, Constanta, 796 - 18.58 - AW
    48. Sursilov Constantin, Bucuresti, 348 - 18.49 - A
    49. Docan Cristian, Bucuresti, 357 - 18.25 - A
    50. Niculescu Daniel, Pitesti, 597 - 18.14 - AW
    51. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 264 - 17.99 - AW
    52. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 328 - 17.66 - A
    53. Constantin Cristina, Bucuresti, 395 - 17.06 - AF
    54. Chiriac Marius, Botosani, 468 - 16.74 - A
    55. Rusea Gheorghe, Breaza, 465 - 16.18 - A
    56. Hrehoret Adrian, Ramnicu Valcea, 1844 - 16 - A
    57. Banuta Dumitru, Ploiesti, 568 - 15.1 - A
    58. Fratila Tiberiu, Bucuresti, 976 - 14.18 - A
    59. Serban Leonard, Bucuresti, 1027 - 11.5 - A

    Inscrieri Elite - on 12/8/2018 at 9:19:37 AM

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 3 - 43.77 - EL
    2. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 4 - 43.24 - E
    3. Macarenco Andrei, Bucuresti, 29 - 42.08 - EL
    4. Boraciu Claudiu, Urziceni, 13 - 40.89 - E
    5. Constantinescu Rares, Braila, 24 - 39.89 - EJ
    6. Varbanescu Petre, Giurgiu, 421 - 39 - EL
    7. Radu Costica, Galati, 19 - 38.88 - E
    8. Constantin Teodor, Bucuresti, 22 - 38.71 - E
    9. Dinca Daniel, Bucuresti, 14 - 38.69 - ELH
    10. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 30 - 37.66 - E
    11. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 33 - 37.26 - EW
    12. Ropotan Iulian, Bucuresti, 138 - 36.53 - EW
    13. Neagoe Costin, Bucuresti, 38 - 36.43 - E
    14. Vlase Gheorghe, Slobozia, 36 - 35.99 - E
    15. Totpal Marius, Busteni, 337 - 35.64 - E
    16. Doncea Catalin, Giurgiu, 1002 - 35.6 - E
    17. Sencu Victor, Targoviste, 171 - 35.22 - E
    18. Pascal Raul, Targoviste, 217 - 34.94 - EW
    19. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 203 - 34.43 - E
    20. Dumitrescu Adrian, Constanta, 1150 - 34.2 - E
    21. Grigore Alexandru, Campina, 55 - 33.99 - E
    22. Buta Radu, Bucuresti, 207 - 33.1 - E
    23. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 496 - 32.55 - E
    24. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 577 - 32.2 - E
    25. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 63 - 32.01 - EW
    26. Chiru Sorin, Campina, 815 - 31.35 - EW
    27. Dumbrava Daniel, Focsani, 79 - 31.03 - EW
    28. Mihaila Nicolae, Breaza, 122 - 30.73 - E
    29. Jimmy Lu, Bucuresti, 73 - 30.64 - E
    30. Pizlaru Ionel, Focsani, 192 - 30.04 - E
    31. Avram Nicolae, Nedelea, 90 - 29.54 - O
    32. Marian Bogdan, Ploiesti, 96 - 29.47 - OW
    33. Potarniche Bianca, Buzau, 161 - 28.62 - OLJF
    34. Nicolae Alin, Bucuresti, 195 - 28.54 - O
    35. Viciu Dragos, Pitesti, 246 - 25.2 - OW
    Ultima modificare făcută de ADN; 09.12.2018 la 23:51.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  3. Mulțumesc Marian Bogdan, Moise Viorel, GeluBv, mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, Cristian Istrate, MARIUS67, tavy le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    871
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    99 z 12 h 53 m
    Timp online pe zi
    1 h 24 m
    Reputație
    3508
    Clasament Incepatori

    1. Ionescu Victor - Ploiesti
    2. Dragu Fanel - Slobozia
    3 -- 4
    Bucsoiu Vlad - Brasov
    Bolozan Laurentiu - Braila
    5 -- 8
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Neagu Costin - Targoviste
    Andreescu Liviu - Urlati
    Trandafir Catalin - Slobozia
    9 -- 16
    Popa Bogdan - Bucuresti
    Balasescu Ionut - Campina
    Dragomir Dan - Bucuresti
    Fusca Georgian - Targoviste
    Babes Razvan - Brasov
    Moldovan Mircea - Campina
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    Vasile Gica - Vulcana Bai
    17 -- 2v gr.sup.
    Rizoiu Claudiu - Filipestii de Targ
    18 -- 27 1v gr.sup.
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    Pascu Gabriel - Braila
    Ialama Marinel - Urleta
    Lungu Mihai - Targoviste
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    Moise Viorel - Braila
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Portase Daria - Galati
    Portase Raluca - Galati
    Radu Bogdan Florin - Campina
    28 -- 32 0v gr.sup.
    Radu Ciprian - Brasov
    Lazar Alin - Breaza
    Arama Gicu - Braila
    Budea Andra - Galati
    Enescu Sebastian - Vulcana Bai
    33 -- 41 1v gr.inf.
    Popescu Horia - Sinaia
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Apostol Maria - Filipestii de Targ
    Bobeica David - Ploiesti
    Moraru Costin - Ploiesti
    Modrisan Miruna - Filipestii de Targ
    Bogdan Andrei - Targoviste
    Stoica Petre - Pietrosani
    42 -- 48 0v gr.inf.
    Bardas Viorel - Ploiesti
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Dascalescu Edi - Filipestii de Targ
    Marias Robert - Ploiesti
    Gheaburcu Romeo - Pucioasa
    Vasioiu Toader - Comarnic


    Clasament Avansati

    1. Presura Eugen - Slobozia
    2. Delimart Alexiana - Targoviste
    3 -- 4
    Eparu Matei - Ploiesti
    Margescu Bogdan - Campina
    5 -- 8
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Cojocaru Ion - Ploiesti
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Nitu Serban - Paulesti
    9 -- 16
    Todi Dumitru - Slobozia
    Marin Iulian - Campina
    Huica Petre - Bucuresti
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Ioana Costin - Campina
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
    Cucu Cristin - Targoviste
    17 -- 20
    Negrea Bogdan - Moreni
    Mihu Florin - Pitesti
    Visan Victor - Slobozia
    Ciocan Georgeta - Berceni
    21 -- 22 2v gr.sup.
    Loghin Florin - Brasov
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    23 -- 35 1v gr.sup.
    Popescu George - Bucuresti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    Lazar Dumitru - Mizil
    Petre Cristian - Pitesti
    Mihaila George - Bucuresti
    Tudor Valeriu - Ploiesti
    Gheorghe Daniel - Braila
    Baltatu Marius - Pitesti
    Popescu Sorin - Ploiesti
    Grigore Marian - Cocorastii Mislii
    Florea Marin - Filipestii de Targ
    36 -- 40 0v gr.sup.
    Dragos Marian - Bucuresti
    Ene Florin - Ploiesti
    Guluta Florin - Bucuresti
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Radu Dragos - Targoviste
    41 -- 43 2v gr.inf.
    Balanescu Boby - Ploiesti
    Vajeu Ionut - Busteni
    Bucur Mario - Bucuresti
    44 -- 50 1v gr.inf.
    Pop Dan Cristian - Bucuresti
    Panait Adrian - Braila
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Asmarandei Petru - Constanta
    Matei Mircea - Targoviste
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Iordache Petrica - Constanta
    51 -- 58 0v gr.inf.
    Dumitru George - Targoviste
    Rapan Mihai - Bucuresti
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Constantin Filip - Sinaia
    Cornita Mario - Campina
    Cazacu Razvan - Busteni
    Oeffner Mihail Boris - Ploiesti


    Clasament Open

    1. Gheorghe Dragos - Boldesti
    2. Bondoc Alexandru - Brasov
    3 -- 4
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    5 -- 8
    Darmaz Ion - Targoviste
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Bozga Razvan - Baicoi
    Spoiala Cristinel - Focsani
    9 -- 16
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Panait Genu - Teisani
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Staicu Dan - Constanta
    Dima Cristi - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    17 -- 20
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Stefan Patrick - Brasov
    21 -- 23 2v gr.sup.
    Pascu Razvan - Magureni
    Coman Emil - Breaza
    Nicula Florin - Constanta
    24 -- 32 1v gr.sup.
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Laur Boro - Sinaia
    Ivan Valentin - Campina
    Petrov Dan - Bucuresti
    Niculae Dan - Bucuresti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Plaiasu Ion - Plopeni
    33 -- 40 0v gr.sup.
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Brulea Petre - Paulesti
    Bodeanu Dan - Bucuresti
    Valcea Daniel - Pitesti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Beltechi Dumitru - Victoria
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    41 -- 2v gr.inf.
    Dospinescu George - Bucuresti
    42 -- 51 1v gr.inf.
    Postelnicu Mihai - Deva
    Campean Adrian - Bucuresti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Grama Mihai - Azuga
    Miron Liviu - Campina
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Docan Cristian - Bucuresti
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    52 -- 59 0v gr.inf.
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Chiriac Marius - Botosani
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Hrehoret Adrian - Ramnicu Valcea
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Fratila Tiberiu - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti


    Clasament Elite

    1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    5 -- 8
    Doncea Catalin - Giurgiu
    Varbanescu Petre - Giurgiu
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Constantinescu Rares - Braila
    9 -- 12
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Buta Radu - Bucuresti
    Radu Costica - Galati
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    13 -- 2v gr.sup.
    Sencu Victor - Targoviste
    14 -- 18 1v gr.sup.
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Grigore Alexandru - Campina
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    Jimmy Lu - Bucuresti
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Pascal Raul - Targoviste
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Mihaila Nicolae - Breaza
    25 -- 2v gr.inf.
    Chiru Sorin - Campina
    26 -- 29 1v gr.inf.
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Totpal Marius - Busteni
    Avram Nicolae - Nedelea
    Marian Bogdan - Ploiesti
    30 -- 35 0v gr.inf.
    Dumitrescu Adrian - Constanta
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Potarniche Bianca - Buzau
    Nicolae Alin - Bucuresti
    Viciu Dragos - Pitesti
    Ultima modificare făcută de ADN; 09.12.2018 la 23:47.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  5. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate, Moise Viorel le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2011
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    40
    Postări
    482
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 2 h 10 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1412
    Ivan Sorin Ioan la Open

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    Blade:Butterfly Innerforce ZLC
    FH: Donic Bluefire JP 01 max
    BH:Yasaka Rakza X max

  7. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Marian Bogdan
    Data înscrierii
    19.07.2012
    Locație
    Ploiesti, Romania, Romania
    Vârstă
    51
    Postări
    1.887
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 9 h 5 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    6729



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
    George Bernard Shaw

  8. Mulțumesc ADN au mulțumit pentru mesaj
  9. #6
    junior

    Data înscrierii
    12.09.2011
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    35
    Postări
    124
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 21 h 54 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    557
    Dinu Adrian, Darmanesti - amatori
    Donic Waldner Senso Ultra Carbon
    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1mm
    BH: Donic Baracuda 2.0mm

  10. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, Brulea Petre, Dan12, sebyy, spintactic, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    31
    Postări
    97
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 17 h 47 m
    Timp online pe zi
    47 m
    Reputație
    444
    Pascu Răzvan la Elite, din Magureni.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  12. #8
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    42
    Postări
    597
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    42 z 23 h 47 m
    Timp online pe zi
    48 m
    Reputație
    2539
    Plăiașu Ion, PLOPENI, Prahova, open...

  13. #9
    junior
    Avatarul lui darius.corbu
    Data înscrierii
    02.10.2017
    Locație
    valenii de munte
    Vârstă
    18
    Postări
    133
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 7 h 28 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    461
    Corbu Darius open

    Trimis de pe al meu HUAWEI VNS-L31 folosind Tapatalk

  14. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    871
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    99 z 12 h 53 m
    Timp online pe zi
    1 h 24 m
    Reputație
    3508
    Panaitescu Stefan-Izvoarele-Elite
    Fratila Robert-Filipestii de Targ-Elite
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  15. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  16. #11
    senior
    Avatarul lui Moise Viorel
    Data înscrierii
    17.06.2015
    Locație
    Braila
    Vârstă
    63
    Postări
    335
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 3 h 23 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    945
    Daca tot faceti turneul in doua zile, de ce nu despartiti incepatorii de avansati?

  17. Îmi place - Marcel -, armani le-a plăcut acest mesaj
  18. #12
    junior

    Data înscrierii
    10.10.2017
    Locație
    sanzieni jud covasna
    Vârstă
    38
    Postări
    82
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 22 h 41 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    151
    se inscrie Sterczer Sandor din Sanzieni la categoria avansati

  19. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  20. #13
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    871
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    99 z 12 h 53 m
    Timp online pe zi
    1 h 24 m
    Reputație
    3508
    Citat Postat în original de Moise Viorel Vezi post
    Daca tot faceti turneul in doua zile, de ce nu despartiti incepatorii de avansati?
    In functie de numarul de jucatori aferent categoriei Incepatori care se vor inscrie pana la data limita, luam in calcul aceasta varianta(minim 30 de inscrisi).
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  21. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place - Marcel -, patrickstefan125, GeluBv, Dan2 le-a plăcut acest mesaj
  22. #14
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    40
    Postări
    364
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 18 h 23 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    1259
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Open

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc P-1
    Bh: Nittaku Fastarc G-1

  23. #15
    senior
    Avatarul lui Doru 72
    Data înscrierii
    15.12.2013
    Locație
    Poienarii Burchii
    Vârstă
    46
    Postări
    190
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 31 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    788
    Bănuță Dumitru la Avansați . Mulțumesc .

Subiecte similare

  1. Turneu B "Tel George Jr.", Ploiești - 17.10.2018
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 18.10.2018, 07:30
  2. Turneu A "Tel George Junior", Ploiești - 25.08.2018
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 327
    Ultimul post: 28.08.2018, 22:06
  3. Turneu A "Cupa Tel George Jr.", Ploiești - 19.05.2018
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 370
    Ultimul post: 24.05.2018, 15:27
  4. Răspunsuri: 201
    Ultimul post: 19.04.2018, 18:14
  5. Răspunsuri: 294
    Ultimul post: 25.07.2017, 15:15

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •