ttmall.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 250

Subiect: "Cupa Moș Crăciun", Fălticeni - 22.12.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data nscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vrstă
    58
    Postări
    3.353
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    179 z 43 m
    Timp online pe zi
    1 h 27 m
    Reputație
    4726

    "Cupa Moș Crăciun", Fălticeni - 22.12.2018

    [/B]LOCALITATE: Fălticeni;
    DATA: Sambata 22.12.2018;
    CATEGORII: Elite / Open / Avansați / ncepători;
    ORA DE INCEPERE: 9:30-10.00;
    SALA 1: Sala Sporturilor "Gabriel Udisteanu", str. Teilor - Elite, Open, ncepători

    SALA 2: Sala de Sport a Colegiului "Mihai Bacescu", str. Nicu Gane - Avansați



    LOGISTICA: Sala Gabriel Udisteanu -20 mese ITTF;
    Sala Bacescu: 8 mese dintre care 5 ITTF si 3 Active ranforsate (sunt OK), mingi 3 stele plastic Joola;
    TAXA: -40 lei adultii,
    ..........-10 lei elevii sub 14 ani, doamnele/domnisoarele .......
    ...........-0 lei eventualii participanti din Moldova, Ucraina si jucatorii clubului Somuz Falticeni ;
    SE ASIGURA: Apa Aqua Carpatica/Dorna, alune,mere,dulciuri afinata (destulă)
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1 - 4: cupe, medalii,diplome, ;
    Premii speciale:
    Locurile 1 si 2 la I,A,O-mingi Joola 3 stele (3buc respectiv 2 buc)
    Locul 1 la Elite-o fata patrata Butterfly Rozena
    Locul 2 la Elite -set 6 mingi 3stele plastic DHS ++

    Vom acorda drept premiu de participare un nr de aproximativ 80 tricouri bumbac100%,marimi S si,L ,acestea se vor distribui in baza unui tabel nominal (nu se mai satura lumea de hartogaraie),am nevoie de seria si nr C.I,eventual data nsterii.Prioritate au platitorii de taxa integrala
    Fiecare concurent platitor de taxa integrala va primi la inscriere o minge identica cu cele folosite in concurs,pentru a face incalzirea in conditii optime

    Fiecare participant va primi un autocolant sau un mini-poster de la Butterfly

    NSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la nscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 20.12.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii și rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a mpiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    NCEPATORI: Sala "Gabriel Udișteanu"
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 10;
    - Număr maxim de participanţi: 56;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 7 jucători aranjati după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică 4; .
    - Capi de serie grupe inferioare – conform ordinii din Clasamentul AmaTur la zi;
    - Fara grupe superioare,daca se completeza cele 56 de locuri.In acest fel,toti jucatorii vor juca minim 6 meciuri
    AVANSATI: Sala "Mihai Bacescu"
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mic de 20, de preferat ntre limitele de MP 10-20;
    - Număr maxim de participanţi: 49;
    -Nr mese; 7,din care 5 ITTF si doua PIV ranforsate(mingea sare ok din ele)
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 7 jucători aranjati după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform ordinii din Clasamentul AmaTur la zi;
    Fara grupe superioare,daca se completeza cele 49 de locuri.In acest fel,toti jucatorii vor juca minim 6 meciuri,numarul total de meciuri din grupa fiind acelasi ca si cum s-ar juca gr inf + gr sup
    OPEN - Sala Gabriel Udisteanu;
    - Participă jucătorii cu MP mai mic de 30, au prioritate cei cu MP intre 20 si 30;
    - Număr maxim de participanţi: 49;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de cte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    ELITE - Sala Gabriel Udisteanu.
    -Participa jucatori cu MP>30;
    -Nr maxim de participanti: 24;


    In functie de dinamica inscrierilor pot surveni modificari in desfasurarea celor patru concursuri.Acestea vor fi anuntate in timp util
    Este posibil ca la unele sectiuni concursul sa se desfasoare fara grupe superioare,in functie de nr de concurenti si de conditiile din salile de concurs.Toate sectiunile vor incepe dimineata
    In imediata apropiere a salii "Udisteanu' functioneaza un complex modern Spa dotat cu bazin acoperit,

    ORGANIZATOR:
    - Cozma Cătălin, tel. 0744.544.610;
    ORGANIZATOR TEHNIC
    Sala Udisteanu:
    - Cozma Cătălin, tel. 0744.544.610
    -Mosneagu Mihnea;
    sala Bacescu;
    - Gasner Paul, ;
    Ultima modificare făcută de cata_60; 20.12.2018 la 08:47.
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data nscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vrstă
    58
    Postări
    3.353
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    179 z 43 m
    Timp online pe zi
    1 h 27 m
    Reputație
    4726
    Inscrieri Incepatori - on 22.12.2018 at 00:13:41

    1. Brandusan Lucian, Radauti, 1174 - 9,67 - I
    2. Robu Valentin, Botosani, 1201 - 9,5 - IW
    3. Ojog Petrisor, Bacau, 1476 - 9,5 - I
    4. Cervicescu Laurentiu, Botosani, 1302 - 9,45 - I
    5. Suciu Andrei, Borsec, 986 - 9,08 - I
    6. Ghitu Liviu, Onesti, 687 - 9,02 - I
    7. Daraba Gabriel, Botosani, 1409 - 8,95 - I
    8. Grusca Narcis, Gura Humorului, 794 - 8,52 - IW
    9. Zamfirache Ioan, Botosani, 767 - 8,5 - IW
    10. Mihut Benone, Pascani, 1430 - 8,18 - I
    11. Musat Viorel, Bacau, 1057 - 8,13 - I
    12. Romascan Victor, Suceava, 3293 - 8,1 - I
    13. Nistor Andreea, Botosani, 1190 - 7,88 - IF
    14. Barabancea Lili, Iasi, 1058 - 7,29 - IF
    15. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 1067 - 7,04 - I
    16. Panzariu Teodor, Botosani, 1433 - 7,03 - I
    17. Maciuc Razvan, Suceava, 2285 - 7 - I
    18. Portariuc Gheorghe, Botosani, 992 - 6,59 - I
    19. Moise Viorel, Braila, 900 - 6,56 - IW
    20. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1589 - 6 - I
    21. Capra Claudiu, Suceava, 3489 - 6 - I
    22. Ciobanu David Florin, Suceava, 1968 - 5,7 - IJ
    23. Savina Dan, Piatra Neamt, 1114 - 5,56 - I
    24. Tocariu Sebastian, Botosani, 1889 - 5,53 - I
    25. Lepadatu Gheorghe, Pascani, 2989 - 5,5 - I
    26. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 1706 - 5,4 - IJ
    27. Portase Daria, Galati, 1335 - 5,24 - IJF
    28. Apetroaei Mircea, Suceava, 1469 - 5,15 - IJ
    29. Ciurlica Mugurel, Pascani, 3074 - 5,15 - I
    30. Popa Romica, Pascani, 3092 - 5 - I
    31. Pauca Cosmin, Botosani, 2041 - 4,83 - I
    32. Grosu Gheorghita, Targu Neamt, 1355 - 4,8 - I
    33. Budea Andra, Galati, 1632 - 4,65 - IJF
    34. Titiliuc Alesia, Dersca, 2996 - 4,5 - IF
    35. Portase Raluca, Galati, 1470 - 4,4 - IJF
    36. Bodnar Cosmin, Vicovu de Sus, 3319 - 4 - I
    37. Cucu Poenariu Claudius, Borsec, 3321 - 4 - I
    38. Nedelcu Gabriel, Falticeni, 3918 - 4 - I
    39. Poturu Ioan, Pascani, 4260 - 0 - AW
    40. Margineanu Florin, Botosani, 4754 - 0 - I
    41. Tucaliuc Alexandru, Suceava, 5006 - 0 - I
    42. Stavarache Florentin, Pascani, 5012 - 0 - I



    Inscrieri Avansati - on 20.12.2018 at 20:52:25

    1. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 556 - 19,9 - A
    2. Fotia Iulian, Bacau, 261 - 19,89 - A
    3. Sofian Corneliu, Suceava, 347 - 19,53 - AW
    4. Donisan Costel, Pascani, 562 - 19,44 - AW
    5. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 913 - 19,1 - A
    6. Puscasu Calin, Botosani, 579 - 18,83 - A
    7. Pintilie Vlad, Iasi, 1373 - 18,8 - A
    8. Vieru Costica, Botosani, 286 - 18,6 - AW
    9. Iordachi Adrian, Adjud, 639 - 18,32 - A
    10. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 582 - 18,13 - A
    11. Dior Dorin, Iasi, 332 - 17,71 - A
    12. Gherghel Petru, Bacau, 1232 - 17,45 - A
    13. Bacosca Catalin, Bacau, 1059 - 17,25 - A
    14. Aldea Nelu, Falticeni, 618 - 17 - A
    15. Pavlenko Iustina Cristina, Ucraina, 847 - 16,94 - AF
    16. Hetriuc Petrica, Suceava, 1420 - 16,9 - A
    17. Balau Laurentiu, Falticeni, 781 - 16,76 - AW
    18. Kurennoi Andrei, Moldova, 666 - 16,55 - A
    19. Zepciuc Marius, Granicesti, 831 - 15,63 - A
    20. Aanei Cristian, Putna, 702 - 15,38 - A
    21. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 745 - 15,17 - A
    22. Robu Mihai, Mogosesti, 712 - 15,08 - A
    23. Ilie Aurelian, Botosani, 691 - 14,76 - A
    24. Gasner Paul, Iasi, 1233 - 14,65 - A
    25. Albu Constantin, Suceava, 937 - 14,38 - A
    26. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 656 - 14,24 - AW
    27. State Constantin, Targu Neamt, 1263 - 14,1 - A
    28. Constantinica Silviu, Botosani, 723 - 13,77 - A
    29. Aparaschivei Marcel, Botosani, 696 - 13,37 - AW
    30. Arseniuc Alexandru, Campulung Mold, 903 - 12,73 - A
    31. Gagea Marian, Botosani, 734 - 12,63 - A
    32. Markos Sandor, Borsec, 999 - 12,53 - A
    33. Simionese Ovidiu, Granicesti, 757 - 12,52 - A
    34. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 789 - 12,26 - AW
    35. Mita Augustin, Dorohoi, 760 - 11,77 - A
    36. Darie Gabriel, Comanesti, 807 - 10,95 - A
    37. Nutu Catalin, Targu Neamt, 1297 - 10,45 - A
    38. Alupoaie Dumitru, Iasi, 1862 - 10,4 - A
    39. Calancea Dragos, Siret, 901 - 10,38 - A
    40. Boariu Timofte Danut, Borsec, 978 - 10,38 - AW
    41. Ursulean Daniel, Straja, 665 - 10,05 - A
    42. Galatanu Silviu, Bacau, 2327 - 10,05 - A
    43. Nastase Ramona, Bacau, 3079 - 10 - AF
    44. Isaic Radu, Bacau, 1836 - 9,9 - I
    45. Duman Iulian, Halaucesti, 2417 - 9,2 - IW
    46. Tronciu Gabriel, Roman, 879 - 9,05 - I
    47. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 1573 - 8 - I
    48. Harmanescu Petrus, Falticeni, 979 - 7,8 - I
    49. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 1100 - 6,98 - I


    Inscrieri Open - on 22.12.2018 at 00:14:26

    1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 93 - 29,96 - O
    2. Istrate Cristian, Bucuresti, 86 - 29,66 - OW
    3. Colcer Nicolae, Toplita, 183 - 29,23 - O
    4. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 438 - 28,6 - OW
    5. Dragan Petru Ioan, Iasi, 100 - 28,58 - O
    6. Polocoser Cristian, Suceava, 268 - 28,25 - O
    7. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 293 - 28,25 - OW
    8. Rosca Niculai, Galanesti, 550 - 28,03 - O
    9. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 142 - 27,94 - OW
    10. Subcinski Alexandru, Suceava, 512 - 27,8 - O
    11. Braniste George, Bacau, 169 - 27,78 - O
    12. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 309 - 27,75 - O
    13. Ticu Dorin, Bacau, 118 - 27,63 - OW
    14. Plamada Lucian, Iasi, 231 - 27,41 - O
    15. Marola Dan, Bacau, 106 - 27,26 - O
    16. Ursulean Vasile, Straja, 175 - 27,02 - O
    17. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 200 - 26,97 - O
    18. Nicu Constantin, Iasi, 239 - 26,79 - O
    19. Havris Rares, Botosani, 478 - 26,46 - O
    20. Nistor Florin, Comanesti, 298 - 25,73 - O
    21. Petenchi Edmond, Roman, 536 - 25,48 - OW
    22. Colesniuc Romeo, Botosani, 181 - 24,97 - OW
    23. Pinzar Alin, Suceava, 197 - 24,72 - O
    24. Mahu Bogdan, Pascani, 368 - 23,97 - O
    25. Serban Liviu, Onesti, 311 - 23,7 - O
    26. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 434 - 23,57 - OF
    27. Munteanu Silviu, Suceava, 664 - 23,43 - OW
    28. Avram Gabriel, Radauti, 1185 - 23 - O
    29. Barbalata Lorin, Suceava, 560 - 22,65 - O
    30. Corocaescu Cristian, Suceava, 633 - 22,26 - O
    31. Stroe Ionel, Bacau, 340 - 22,19 - O
    32. Gheraschenko Iurii, Ucraina, 1657 - 22 - O
    33. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 420 - 21,79 - OJF
    34. Macovei Bogdan, Suceava, 719 - 21,68 - O
    35. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 375 - 21,31 - O
    36. Grosu Alexandru, Botosani, 449 - 20,97 - O
    37. Pascu Marius, Campulung Mold, 489 - 20,18 - O
    38. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 1349 - 19,3 - AW
    39. Petrescu Claudiu, Putna, 486 - 18,6 - A
    40. Salavastru Petru, Botosani, 389 - 16,33 - AW
    41. Ursulescu Ioan, Bacau, 2796 - 0 - OW


    Inscrieri Elite - on 22.12.2018 at 00:14:36

    1. Albu Vlad, Iasi, 91 - 42,18 - E
    2. Hasna Cosmin, Straja, 204 - 41,28 - EL
    3. Spanu Vasile, Vicovu de Jos, 1760 - 39,4 - E
    4. Aga Alexandru, Botosani, 377 - 38,67 - E
    5. Onufrei Ciprian, Botosani, 77 - 38,26 - E
    6. Marola Mihai, Bacau, 21 - 38,09 - E
    7. Albu Catalin, Pascani, 137 - 37,8 - E
    8. Valeanu Cosmin, Bacau, 229 - 37,8 - EJ
    9. Ilies Ioan, Radauti, 458 - 37,57 - E
    10. Nemtoi Gabriel, Suceava, 761 - 37,4 - E
    11. Valcu Alin, Botosani, 110 - 37,01 - E
    12. Morosanu Vasile, Suceava, 75 - 36,01 - EW
    13. Ursulean Florin, Straja, 455 - 34,43 - E
    14. Morari Artur, Cernauti, 1321 - 34,15 - E
    15. Valeanu Vlad, Bacau, 295 - 32,43 - E
    16. Duceac Catalin, Botosani, 275 - 31,96 - E
    17. Tipu Vlad, Iasi, 490 - 31,43 - E
    18. Barsa Ioan, Moinesti, 256 - 31,08 - E
    19. Grapina Florin, Roman, 1221 - 30,1 - E
    20. Golovaci Marin, Ucraina, 2018 - 29,4 - O
    21. Carpovici Boris, Falticeni, 1720 - 21 - OW
    22. Mosneagu Hors Concurs, Beijing, 5002 - 0 - I
    23. Sumanaru H.C., Holboca, 5003 - 0 - I



    Clasament Elite

    1. Aga Alexandru - Botosani
    2. Albu Vlad - Iasi
    3 -- 4
    Hasna Cosmin - Straja
    Marola Mihai - Bacau
    5 -- 8
    Morosanu Vasile - Suceava
    Ursulean Florin - Straja
    Nemtoi Gabriel - Suceava
    Valcu Alin - Botosani
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Onufrei Ciprian - Botosani
    Albu Catalin - Pascani
    Valeanu Cosmin - Bacau
    Tipu Vlad - Iasi
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Spanu Vasile - Vicovu de Jos
    Morari Artur - Cernauti
    Duceac Catalin - Botosani
    Barsa Ioan - Moinesti
    17 -- 1v gr.inf.
    Carpovici Boris - Falticeni
    18 -- 21 0v gr.inf.
    Ilies Ioan - Radauti
    Valeanu Vlad - Bacau
    Grapina Florin - Roman
    Golovaci Marin - Ucraina


    Clasament Open

    1. Havris Rares - Botosani
    2. Polocoser Cristian - Suceava
    3 -- 4
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Avram Gabriel - Radauti
    5 -- 8
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    Plamada Lucian - Iasi
    Ursulean Vasile - Straja
    Marola Dan - Bacau
    9 -- 14
    Mahu Bogdan - Pascani
    Subcinski Alexandru - Suceava
    Barbalata Lorin - Suceava
    Pinzar Alin - Suceava
    Braniste George - Bacau
    Ursulescu Ioan - Bacau
    15 -- 16 2v gr.sup.
    Ticu Dorin - Bacau
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    17 -- 23 1v gr.sup.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Colcer Nicolae - Toplita
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Pascu Marius - Campulung Mold
    24 -- 28 0v gr.sup.
    Serban Liviu - Onesti
    Munteanu Silviu - Suceava
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    Macovei Bogdan - Suceava
    Mosneagu Mihnea - Falticeni
    29 -- 32 2v gr.inf.
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Nicu Constantin - Iasi
    Stroe Ionel - Bacau
    Grosu Alexandru - Botosani
    33 -- 38 1v gr.inf.
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Rosca Niculai - Galanesti
    Nistor Florin - Comanesti
    Petenchi Edmond - Roman
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Petrescu Claudiu - Putna
    39 -- 41 0v gr.inf.
    Gheraschenko Iurii - Ucraina
    Bujoreanu Neculai - Falticeni
    Salavastru Petru - Botosani


    Clasament Avansati

    1. Puscasu Calin - Botosani
    2. Bacosca Catalin - Bacau
    3 -- 4
    Pavlenko Iustina Cristina - Ucraina
    Robu Mihai - Mogosesti
    5 -- 8
    Constantinica Silviu - Botosani
    Pintilie Vlad - Iasi
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Ursulean Daniel - Straja
    9 -- 16
    Dior Dorin - Iasi
    Balau Laurentiu - Falticeni
    Gagea Marian - Botosani
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    Aldea Nelu - Falticeni
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Vieru Costica - Botosani
    Kurennoi Andrei - Moldova
    17 -- 32
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Gasner Paul - Iasi
    Ilie Aurelian - Botosani
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Nutu Catalin - Targu Neamt
    Donisan Costel - Pascani
    Galatanu Silviu - Bacau
    Aanei Cristian - Putna
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Hetriuc Petrica - Suceava
    Fotia Iulian - Bacau
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Sofian Corneliu - Suceava
    Albu Constantin - Suceava
    Gherghel Petru - Bacau
    Alupoaie Dumitru - Iasi
    33 -- 35
    Iordachi Adrian - Adjud
    Darie Gabriel - Comanesti
    Calancea Dragos - Siret
    36 -- 3v gr.inf.
    Duman Iulian - Halaucesti
    37 -- 39 2v gr.inf.
    Arseniuc Alexandru - Campulung Mold
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Tronciu Gabriel - Roman
    40 -- 43 1v gr.inf.
    State Constantin - Targu Neamt
    Markos Sandor - Borsec
    Mita Augustin - Dorohoi
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    44 -- 47 0v gr.inf.
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Isaic Radu - Bacau
    Harmanescu Petrus - Falticeni
    Marin Bogdan Mihail - Bacau




    Clasament Incepatori

    1. Brandusan Lucian - Radauti
    2. Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    3 -- 4
    Margineanu Florin - Botosani
    Zamfirache Ioan - Botosani
    5 -- 8
    Daraba Gabriel - Botosani
    Robu Valentin - Botosani
    Poturu Ioan - Pascani
    Cervicescu Laurentiu - Botosani
    9 -- 14
    Panzariu Teodor - Botosani
    Grusca Narcis - Gura Humorului
    Barabancea Lili - Iasi
    Tocariu Sebastian - Botosani
    Musat Viorel - Bacau
    Ghitu Liviu - Onesti
    15 -- 2v gr.sup.
    Suciu Andrei - Borsec
    16 -- 20 1v gr.sup.
    Mihut Benone - Pascani
    Nistor Andreea - Botosani
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Moise Viorel - Braila
    Portase Raluca - Galati
    21 -- 27 0v gr.sup.
    Ojog Petrisor - Bacau
    Maciuc Razvan - Suceava
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Lepadatu Gheorghe - Pascani
    Portase Daria - Galati
    Apetroaei Mircea - Suceava
    Stavarache Florentin - Pascani
    28 -- 4v gr.inf.
    Romascan Victor - Suceava
    29 -- 34 1v gr.inf.
    Husarciuc Beniamin - Suceava
    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
    Ciurlica Mugurel - Pascani
    Grosu Gheorghita - Targu Neamt
    Budea Andra - Galati
    Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus
    35 -- 40 0v gr.inf.
    Capra Claudiu - Suceava
    Ciobanu David Florin - Suceava
    Popa Romica - Pascani
    Pauca Cosmin - Botosani
    Titiliuc Alesia - Dersca
    Cucu Poenariu Claudius - Borsec

    R2
    -Coroiu Andrei-Roman
    -Constantinovici Ciprian-Liteni

    Nemotivat
    -Nedelcu Gabriel-Falticeni
    -Nastase Ramona-Falticeni
    -Tucaliuc Alexandru-Suceava
    -Pohaci Claudiu -Dorohoi
    -
    Ultima modificare făcută de cata_60; 24.12.2018 la 18:06.
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  3. Mulțumesc sorinzamfiroaia2, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    maestru
    Avatarul lui ursuleanvasile
    Data nscrierii
    23.10.2007
    Locație
    Straja, Suceava, Romania, Romania
    Vrstă
    45
    Postări
    1.729
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    45 z 1 h 50 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1192
    Din Straja,

    Ursulean Vasile- open
    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
    FH: Tenergy 05 FX
    BH: Tenergy 05 FX

  5. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    maestru
    Avatarul lui ursuleanvasile
    Data nscrierii
    23.10.2007
    Locație
    Straja, Suceava, Romania, Romania
    Vrstă
    45
    Postări
    1.729
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    45 z 1 h 50 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1192
    Ursulean Daniel-avansati
    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
    FH: Tenergy 05 FX
    BH: Tenergy 05 FX

  7. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    maestru
    Avatarul lui ursuleanvasile
    Data nscrierii
    23.10.2007
    Locație
    Straja, Suceava, Romania, Romania
    Vrstă
    45
    Postări
    1.729
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    45 z 1 h 50 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1192
    Ursulean Florin-elite
    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
    FH: Tenergy 05 FX
    BH: Tenergy 05 FX

  9. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  10. #6
    senior
    Avatarul lui ovidiuu
    Data nscrierii
    08.04.2011
    Locație
    Suceava
    Vrstă
    47
    Postări
    301
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    23 z 17 h N/A
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    291
    Polocoser Cristian--open

  11. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    senior
    Avatarul lui marian oancea
    Data nscrierii
    05.01.2014
    Locație
    Bacau
    Vrstă
    41
    Postări
    964
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    41 z 8 h 38 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    1866
    Oancea Marian, Stroe Ionel si Leteanu Marius, open.
    Nittaku Septear
    FH - Rakza 7
    BH - Rakza 7

  13. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Nicu Constantin, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior

    Data nscrierii
    07.06.2013
    Locație
    Iasi
    Vrstă
    46
    Postări
    206
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 5 h 43 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    702
    Nicu Constantin din Iași, la open.
    Mult succes organizatorilor și tuturor participanților!

  15. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  16. #9
    senior

    Data nscrierii
    27.04.2010
    Locație
    Falticeni
    Vrstă
    39
    Postări
    175
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 z 21 h 15 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    66
    Rusu Radu. Fălticeni. Open.

  17. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    mi place marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior

    Data nscrierii
    18.11.2015
    Locație
    Moinesti
    Vrstă
    51
    Postări
    331
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    10 z 12 h 26 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    574
    Buna ziua,
    Lovin Eusebiu - OPEN - Comanesti
    Multumesc.

  19. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    mi place marian oancea, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data nscrierii
    06.02.2011
    Locație
    botosani
    Vrstă
    49
    Postări
    1.807
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    63 z 19 h 33 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    3595
    Margineanu Florin - Botosani - incepatori


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  21. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  22. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui sorin_client
    Data nscrierii
    06.02.2011
    Locație
    botosani
    Vrstă
    49
    Postări
    1.807
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    63 z 19 h 33 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    3595
    Aparaschivei Marcel - Botosani - avansati - tricou marime M - C.I. Seria XT nr 503943


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  23. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  24. #13
    junior

    Data nscrierii
    14.02.2014
    Locație
    Granicesti
    Vrstă
    46
    Postări
    130
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    4 z 6 h 3 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    134
    Se inscriu la categoria Avansati :
    SIMIONESE OVIDIU
    SIMIONESE SORIN GABRIEL.
    Multumim !

  25. #14
    junior
    Data nscrierii
    08.10.2016
    Locație
    Corlateni
    Vrstă
    47
    Postări
    65
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    5 h 8 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    61
    Mita Augustin si Pohaci Claudiu din Dorohoi la avansati.

  26. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
  27. #15
    senior
    Avatarul lui BOARIU TIMOFTE DANUT
    Data nscrierii
    19.11.2017
    Locație
    Borsec Harghita
    Vrstă
    50
    Postări
    201
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    7 z 11 h 21 m
    Timp online pe zi
    23 m
    Reputație
    190
    Boariu Timofte Danut , Markos Sandor - avansati....... si Suciu Andrei , Cucu Poenariu Claudiu , Gidro Bela, Mikk Aurelian Victor la incepatori. Multumim . Serii C.I. putem scrie aici?

  28. Mulțumesc cata_60 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. "Cupa Moș Crăciun", Agnita - 22.12.2018
    De csabazedler n forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 28.12.2018, 11:07
  2. "Cupa Moș Crăciun", Ploiesti - 21.12.2018
    De george60 n forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 25.12.2018, 10:00
  3. Turneu B "Cupa de Crăciun", Botoșani - 15.12.2018
    De popescu doru viorel n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 16.12.2018, 11:37
  4. Răspunsuri: 452
    Ultimul post: 02.01.2016, 22:18
  5. Răspunsuri: 288
    Ultimul post: 31.12.2014, 19:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •