vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 1 468x60
Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate 76 la 81 din 81

Subiect: "Cupa Moș Crăciun", Arad - 08.12.2018

  1. #76
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    48
    Postări
    967
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 1 h 46 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1574

    Open - clasament final

    Clasament Elite/Open

    1. Roman Bogdan - Arad
    2. Grubacichi Marius - Timisoara
    3. Verdet Adrian - Oravita
    4. Ciochina Gabriel - Arad
    5 -- 8
    Oprea Adrian - Lugoj
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Meszar Razvan - Arad
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Ticu Sorin - Lugoj
    Deak Valentin - Sebis
    Dehelean Octavian - Timisoara
    Craiu Andreea - Arad
    13 -- 2v gr.inf.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    14 -- 15 1v gr.inf.
    Istrate Samir - Arad
    Ardelean Raul - Arad
    16 -- 18 0v gr.inf.
    Kaposta Victor - Arad
    Olah Remus - Arad
    Boca Norbert - Arad

  2. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  3. #77
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    48
    Postări
    967
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 1 h 46 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1574

    Amatori - grupe inferioare rezultate

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MATEI DUMITRU DEVA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 IUSCO IONUT ARAD
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 GLIGOR PAUL ARAD
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 AVRAM ADELIN ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5 HRADSZKY SEBASTIAN SANNICOLAU MARE
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FEKETE ISTVAN ARAD
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CLISIC IOSIF SANNICOLAU MARE
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 BELDEAN OCTAVIAN ARAD
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 PURDA RAUL LIPOVA
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    5 BALTAT SEBASTIAN ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    3-2
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    4
    3
    2 CHISCAN BOGDAN ARAD
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 KUMHER ROBERT TIMISOARA
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    0-3
    1
    4 GOLDIS MARINEL ARAD
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5 HERTEG DORINEL ARAD
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    6 MURESAN PETRISOR ARAD
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SZIVERY ADRIAN ARAD
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ISPAS DAN TIMISOARA
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 EFFLER STEFAN ARAD
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 GHERLEA LAURENTIU SANNICOLAU MARE
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 PODRUMAR CASIAN ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    6 ATANASIU ALEXANDRU ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DAROTI FLORIN LIPOVA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 CRAIOVAN VICTOR RESITA
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 ACHIM PAUL ARAD
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 HERTEG DORU ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 NAN DANIEL SANNICOLAU MARE
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    6 VARGA FLORIN ARAD
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALAJ ROLAND ARAD
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 JICAREAN DAVID LIPOVA
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 COIOV NICOLAE ARAD
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 BAYUSZ ZOLTAN ARAD
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    6 DUSAN MARCEL ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0

  4. #78
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    48
    Postări
    967
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 1 h 46 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1574

    Amatori - grupe superioare

    Gr.superioara nr. 1 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MATEI DUMITRU DEVA
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 EFFLER STEFAN ARAD
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 ACHIM PAUL ARAD
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FEKETE ISTVAN ARAD
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 COIOV NICOLAE ARAD
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HERTEG DORINEL ARAD
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 BELDEAN OCTAVIAN ARAD
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 JICAREAN DAVID LIPOVA
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SZIVERY ADRIAN ARAD
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 GLIGOR PAUL ARAD
    0-3
    1-3
    0
    3 HERTEG DORU ARAD
    0-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRAIOVAN VICTOR RESITA
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 IUSCO IONUT ARAD
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 GHERLEA LAURENTIU SANNICOLAU MARE
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CLISIC IOSIF SANNICOLAU MARE
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 MURESAN PETRISOR ARAD
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALAJ ROLAND ARAD
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 CHISCAN BOGDAN ARAD
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 PURDA RAUL LIPOVA
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DAROTI FLORIN LIPOVA
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 ISPAS DAN TIMISOARA
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 HRADSZKY SEBASTIAN SANNICOLAU MARE
    0-3
    0-3
    0

  5. #79
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    48
    Postări
    967
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 1 h 46 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1574

    Amatori - eliminatorii rezultate

    Eliminatorii Avansati/Incepatori

    1. Matei Dumitru
    -------------------- Fekete Istvan 3-2
    16. Fekete Istvan
    ----------------------------------- Fekete Istvan 3-2
    9. Chiscan Bogdan
    -------------------- Chiscan Bogdan 3-1
    8. Ispas Dan
    -------------------------------------------------- Szivery Adrian 3-2
    5. Iusco Ionut
    -------------------- Iusco Ionut 3-1
    12. Clisic Iosif
    ----------------------------------- Szivery Adrian 3-0
    13. Herteg Dorinel
    -------------------- Szivery Adrian 3-2
    4. Szivery Adrian

    ----------------------------------------------------------------- Szivery Adrian 3-1

    3. Beldean Octavian
    -------------------- Beldean Octavian 3-0
    14. Herteg Doru
    ----------------------------------- Craiovan Victor 3-0
    11. Craiovan Victor
    -------------------- Craiovan Victor 3-2
    6. Mitar Marius Tiberiu
    -------------------------------------------------- Craiovan Victor 3-2
    7. Balaj Roland
    -------------------- Balaj Roland 3-1
    10. Daroti Florin
    ----------------------------------- Botas Constantin 3-2
    15. Effler Stefan
    -------------------- Botas Constantin 3-0
    2. Botas Constantin


    Finala mica - Avansati/Incepatori

    Fekete Istvan
    -------------------- Botas Constantin 3-0
    Botas Constantin

  6. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  7. #80
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    48
    Postări
    967
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 1 h 46 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1574

    Amatori - clasament final

    Clasament Avansati/Incepatori

    1. Szivery Adrian - Arad
    2. Craiovan Victor - Resita
    3. Botas Constantin - Sannicolau Mare
    4. Fekete Istvan - Arad
    5 -- 8
    Iusco Ionut - Arad
    Beldean Octavian - Arad
    Balaj Roland - Arad
    Chiscan Bogdan - Arad
    9 -- 16
    Herteg Dorinel - Arad
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Effler Stefan - Arad
    Matei Dumitru - Deva
    Clisic Iosif - Sannicolau Mare
    Herteg Doru - Arad
    Daroti Florin - Lipova
    Ispas Dan - Timisoara
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Gligor Paul - Arad
    Jicarean David - Lipova
    Achim Paul - Arad
    Coiov Nicolae - Arad
    Gherlea Laurentiu - Sannicolau Mare
    Purda Raul - Lipova
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Muresan Petrisor - Arad
    25 -- 28 1v gr.inf.
    Kumher Robert - Timisoara
    Nan Daniel - Sannicolau Mare
    Bayusz Zoltan - Arad
    Podrumar Casian - Arad
    29 -- 34 0v gr.inf.
    Goldis Marinel - Arad
    Avram Adelin - Arad
    Baltat Sebastian - Arad
    Dusan Marcel - Arad
    Varga Florin - Arad
    Atanasiu Alexandru - Arad

  8. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place MARTIENII VINERENII TENIS le-a plăcut acest mesaj
  9. #81
    organizator turnee

    Data înscrierii
    10.04.2013
    Locație
    Oravita
    Vârstă
    45
    Postări
    602
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 11 h 24 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1135
    Citat Postat în original de Pitzi Vezi post
    Clasament Avansati/Incepatori

    1. Szivery Adrian - Arad
    2. Craiovan Victor - Resita
    3. Botas Constantin - Sannicolau Mare
    4. Fekete Istvan - Arad
    5 -- 8
    Iusco Ionut - Arad
    Beldean Octavian - Arad
    Balaj Roland - Arad
    Chiscan Bogdan - Arad
    9 -- 16
    Herteg Dorinel - Arad
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Effler Stefan - Arad
    Matei Dumitru - Deva
    Clisic Iosif - Sannicolau Mare
    Herteg Doru - Arad
    Daroti Florin - Lipova
    Ispas Dan - Timisoara
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Gligor Paul - Arad
    Jicarean David - Lipova
    Achim Paul - Arad
    Coiov Nicolae - Arad
    Gherlea Laurentiu - Sannicolau Mare
    Purda Raul - Lipova
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Muresan Petrisor - Arad
    25 -- 28 1v gr.inf.
    Kumher Robert - Timisoara
    Nan Daniel - Sannicolau Mare
    Bayusz Zoltan - Arad
    Podrumar Casian - Arad
    29 -- 34 0v gr.inf.
    Goldis Marinel - Arad
    Avram Adelin - Arad
    Baltat Sebastian - Arad
    Dusan Marcel - Arad
    Varga Florin - Arad
    Atanasiu Alexandru - Arad
    Bravo Victor,felicitari!!

  10. Mulțumesc irukandji au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Moș Crăciun", Fălticeni - 22.12.2018
    De cata_60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 250
    Ultimul post: 09.04.2019, 12:07
  2. "Cupa Moș Crăciun", Agnita - 22.12.2018
    De csabazedler în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 28.12.2018, 10:07
  3. "Cupa Moș Crăciun", Ploiesti - 21.12.2018
    De george60 în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 25.12.2018, 09:00
  4. Turneu B "Cupa Moș Crăciun", Slobozia - 15.12.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 80
    Ultimul post: 16.12.2018, 12:58
  5. Turneu B "Cupa de Crăciun", Botoșani - 15.12.2018
    De popescu doru viorel în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 16.12.2018, 10:37

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •