tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 1 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate 76 la 81 din 81

Subiect: "Cupa Moș Crăciun", Arad - 08.12.2018

  1. #76
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data nscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vrstă
    48
    Postări
    920
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 z 22 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1498

    Open - clasament final

    Clasament Elite/Open

    1. Roman Bogdan - Arad
    2. Grubacichi Marius - Timisoara
    3. Verdet Adrian - Oravita
    4. Ciochina Gabriel - Arad
    5 -- 8
    Oprea Adrian - Lugoj
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Meszar Razvan - Arad
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Ticu Sorin - Lugoj
    Deak Valentin - Sebis
    Dehelean Octavian - Timisoara
    Craiu Andreea - Arad
    13 -- 2v gr.inf.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    14 -- 15 1v gr.inf.
    Istrate Samir - Arad
    Ardelean Raul - Arad
    16 -- 18 0v gr.inf.
    Kaposta Victor - Arad
    Olah Remus - Arad
    Boca Norbert - Arad

  2. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    mi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  3. #77
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data nscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vrstă
    48
    Postări
    920
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 z 22 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1498

    Amatori - grupe inferioare rezultate

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MATEI DUMITRU DEVA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 IUSCO IONUT ARAD
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 GLIGOR PAUL ARAD
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 AVRAM ADELIN ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5 HRADSZKY SEBASTIAN SANNICOLAU MARE
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FEKETE ISTVAN ARAD
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CLISIC IOSIF SANNICOLAU MARE
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 BELDEAN OCTAVIAN ARAD
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 PURDA RAUL LIPOVA
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
    5 BALTAT SEBASTIAN ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    3-2
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    4
    3
    2 CHISCAN BOGDAN ARAD
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 KUMHER ROBERT TIMISOARA
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    0-3
    1
    4 GOLDIS MARINEL ARAD
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5 HERTEG DORINEL ARAD
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    6 MURESAN PETRISOR ARAD
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SZIVERY ADRIAN ARAD
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ISPAS DAN TIMISOARA
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 EFFLER STEFAN ARAD
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 GHERLEA LAURENTIU SANNICOLAU MARE
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 PODRUMAR CASIAN ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    6 ATANASIU ALEXANDRU ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DAROTI FLORIN LIPOVA
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 CRAIOVAN VICTOR RESITA
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 ACHIM PAUL ARAD
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 HERTEG DORU ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 NAN DANIEL SANNICOLAU MARE
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    6 VARGA FLORIN ARAD
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALAJ ROLAND ARAD
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 JICAREAN DAVID LIPOVA
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 COIOV NICOLAE ARAD
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    5 BAYUSZ ZOLTAN ARAD
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    6 DUSAN MARCEL ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0

  4. #78
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data nscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vrstă
    48
    Postări
    920
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 z 22 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1498

    Amatori - grupe superioare

    Gr.superioara nr. 1 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MATEI DUMITRU DEVA
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 EFFLER STEFAN ARAD
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 ACHIM PAUL ARAD
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FEKETE ISTVAN ARAD
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 COIOV NICOLAE ARAD
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HERTEG DORINEL ARAD
    0-3
    3-1
    1
    2
    2 BELDEAN OCTAVIAN ARAD
    3-0
    3-1
    2
    1
    3 JICAREAN DAVID LIPOVA
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SZIVERY ADRIAN ARAD
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 GLIGOR PAUL ARAD
    0-3
    1-3
    0
    3 HERTEG DORU ARAD
    0-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRAIOVAN VICTOR RESITA
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 IUSCO IONUT ARAD
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 GHERLEA LAURENTIU SANNICOLAU MARE
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CLISIC IOSIF SANNICOLAU MARE
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 MURESAN PETRISOR ARAD
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALAJ ROLAND ARAD
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 CHISCAN BOGDAN ARAD
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 PURDA RAUL LIPOVA
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Avansati/Incepatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DAROTI FLORIN LIPOVA
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 ISPAS DAN TIMISOARA
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 HRADSZKY SEBASTIAN SANNICOLAU MARE
    0-3
    0-3
    0

  5. #79
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data nscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vrstă
    48
    Postări
    920
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 z 22 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1498

    Amatori - eliminatorii rezultate

    Eliminatorii Avansati/Incepatori

    1. Matei Dumitru
    -------------------- Fekete Istvan 3-2
    16. Fekete Istvan
    ----------------------------------- Fekete Istvan 3-2
    9. Chiscan Bogdan
    -------------------- Chiscan Bogdan 3-1
    8. Ispas Dan
    -------------------------------------------------- Szivery Adrian 3-2
    5. Iusco Ionut
    -------------------- Iusco Ionut 3-1
    12. Clisic Iosif
    ----------------------------------- Szivery Adrian 3-0
    13. Herteg Dorinel
    -------------------- Szivery Adrian 3-2
    4. Szivery Adrian

    ----------------------------------------------------------------- Szivery Adrian 3-1

    3. Beldean Octavian
    -------------------- Beldean Octavian 3-0
    14. Herteg Doru
    ----------------------------------- Craiovan Victor 3-0
    11. Craiovan Victor
    -------------------- Craiovan Victor 3-2
    6. Mitar Marius Tiberiu
    -------------------------------------------------- Craiovan Victor 3-2
    7. Balaj Roland
    -------------------- Balaj Roland 3-1
    10. Daroti Florin
    ----------------------------------- Botas Constantin 3-2
    15. Effler Stefan
    -------------------- Botas Constantin 3-0
    2. Botas Constantin


    Finala mica - Avansati/Incepatori

    Fekete Istvan
    -------------------- Botas Constantin 3-0
    Botas Constantin

  6. mi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  7. #80
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data nscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vrstă
    48
    Postări
    920
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 z 22 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1498

    Amatori - clasament final

    Clasament Avansati/Incepatori

    1. Szivery Adrian - Arad
    2. Craiovan Victor - Resita
    3. Botas Constantin - Sannicolau Mare
    4. Fekete Istvan - Arad
    5 -- 8
    Iusco Ionut - Arad
    Beldean Octavian - Arad
    Balaj Roland - Arad
    Chiscan Bogdan - Arad
    9 -- 16
    Herteg Dorinel - Arad
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Effler Stefan - Arad
    Matei Dumitru - Deva
    Clisic Iosif - Sannicolau Mare
    Herteg Doru - Arad
    Daroti Florin - Lipova
    Ispas Dan - Timisoara
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Gligor Paul - Arad
    Jicarean David - Lipova
    Achim Paul - Arad
    Coiov Nicolae - Arad
    Gherlea Laurentiu - Sannicolau Mare
    Purda Raul - Lipova
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Muresan Petrisor - Arad
    25 -- 28 1v gr.inf.
    Kumher Robert - Timisoara
    Nan Daniel - Sannicolau Mare
    Bayusz Zoltan - Arad
    Podrumar Casian - Arad
    29 -- 34 0v gr.inf.
    Goldis Marinel - Arad
    Avram Adelin - Arad
    Baltat Sebastian - Arad
    Dusan Marcel - Arad
    Varga Florin - Arad
    Atanasiu Alexandru - Arad

  8. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    mi place MARTIENII VINERENII TENIS le-a plăcut acest mesaj
  9. #81
    organizator turnee

    Data nscrierii
    10.04.2013
    Locație
    Oravita
    Vrstă
    44
    Postări
    551
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 z 11 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1088
    Citat Postat n original de Pitzi Vezi post
    Clasament Avansati/Incepatori

    1. Szivery Adrian - Arad
    2. Craiovan Victor - Resita
    3. Botas Constantin - Sannicolau Mare
    4. Fekete Istvan - Arad
    5 -- 8
    Iusco Ionut - Arad
    Beldean Octavian - Arad
    Balaj Roland - Arad
    Chiscan Bogdan - Arad
    9 -- 16
    Herteg Dorinel - Arad
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Effler Stefan - Arad
    Matei Dumitru - Deva
    Clisic Iosif - Sannicolau Mare
    Herteg Doru - Arad
    Daroti Florin - Lipova
    Ispas Dan - Timisoara
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Gligor Paul - Arad
    Jicarean David - Lipova
    Achim Paul - Arad
    Coiov Nicolae - Arad
    Gherlea Laurentiu - Sannicolau Mare
    Purda Raul - Lipova
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Muresan Petrisor - Arad
    25 -- 28 1v gr.inf.
    Kumher Robert - Timisoara
    Nan Daniel - Sannicolau Mare
    Bayusz Zoltan - Arad
    Podrumar Casian - Arad
    29 -- 34 0v gr.inf.
    Goldis Marinel - Arad
    Avram Adelin - Arad
    Baltat Sebastian - Arad
    Dusan Marcel - Arad
    Varga Florin - Arad
    Atanasiu Alexandru - Arad
    Bravo Victor,felicitari!!

  10. Mulțumesc irukandji au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Moș Crăciun", Fălticeni - 22.12.2018
    De cata_60 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 166
    Ultimul post: Ieri, 21:40
  2. Turneu B "Cupa Arădeana", Arad - 24.10.2018
    De Kralizec n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 45
    Ultimul post: 25.10.2018, 03:12
  3. Turneu B "Cupa Arădeana", Arad - 26.09.2018
    De kvictors n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 46
    Ultimul post: 27.09.2018, 09:43
  4. Turneu A "Cupa Aradului", Arad - 22.09.2018
    De Kralizec n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 234
    Ultimul post: 26.09.2018, 00:55
  5. Turneu B "Cupa Ziridava", Arad - 10.03.2018
    De Pitzi n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 41
    Ultimul post: 11.03.2018, 17:40

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •