Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Iernii", Sibiu - 15.12.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bravo Grigore!

    Comentariu


    • Adonis, postezi te rog inferioarele la open. Multumesc.
      Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
      https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
      Va rog sa aveti o viata frumoasa.

      Comentariu


      • .

        Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • Ovidiu, mi se pare ca nici in inferioare nu i-au luat set. Cand e atent, e ca Barcelona.
          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
          Tel : 0742 257 995

          Comentariu


          • .

            Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

            Comentariu


            • Multumim organizatorilor care ne-au oferit inca un turneu in care ne-am relaxat si ne-am simtit bine. Apreciez mai ales faptul ca au avut grija ca sala sa arate in conditii decente si nu au crezut in zicala romaneasca "lasa ca merge si asa". Daca reuseam si sa ajungem un pic mai devreme acasa, era perfect.

              Sa ne vedem sanatosi la urmatoarele turnee.
              Felicitari fotografilor "de servici", pentru cateva imagini memorabile.
              Butterfly Michael Maze Arylate
              BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

              Comentariu



              • Comentariu


                • Postat în original de PaliHR Vezi post
                  Ovidiu, mi se pare ca nici in inferioare nu i-au luat set. Cand e atent, e ca Barcelona.
                  Ce faci? Citesti gandurile?
                  Ms Adonis.
                  Ultima editare de mandelafree; 16.dec.2018, 13:42.
                  Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                  https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                  Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                  Comentariu


                  • .

                    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • Postat în original de cucurucu Vezi post
                      Multumim organizatorilor care ne-au oferit inca un turneu in care ne-am relaxat si ne-am simtit bine. Apreciez mai ales faptul ca au avut grija ca sala sa arate in conditii decente si nu au crezut in zicala romaneasca "lasa ca merge si asa". Daca reuseam si sa ajungem un pic mai devreme acasa, era perfect.

                      Sa ne vedem sanatosi la urmatoarele turnee.
                      Felicitari fotografilor "de servici", pentru cateva imagini memorabile.
                      Aroane,daca mergeai pe jos ajungeai mai repede acasa,asa cu atatea sensuri unice prin Sibiu dureaza mai mult.Cred ca baietii din Sinicolaul Mare au ajuns pe autostrada mai repede.

                      Comentariu


                      • Multumim oganizatorilor,tot respectul pentru participanti, felicitari premiantilor! Sarbatori de iarna fericite tuturor!

                        Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
                        MAZUNOV-FL-109GR.
                        DONIC BLUEFIRE M2
                        DONIC BLUEFIRE M2

                        Comentariu


                        • Postat în original de mandelafree Vezi post
                          Ce faci? Citesti gandurile?
                          Din plictiseala numai, daca n-am reusit sa urc ieri printre primii 8.

                          Glumesc. Era pur o chestiune de logica.

                          De citit incerc sa citesc, dar numai la cei cu galben mai reusesc.

                          Transmite-i, te rog salutarile mele si lui Andrei. Multi tinem la Csaba si de aici si aprecierile pentru ce face/faceti. Va tin pumnii, nu numaj in aceasta privinta, ci si pentru a putea sprijini in continuare tenisul de masa muresean.
                          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                          Tel : 0742 257 995

                          Comentariu


                          • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                            Aroane,daca mergeai pe jos ajungeai mai repede acasa,asa cu atatea sensuri unice prin Sibiu dureaza mai mult.Cred ca baietii din Sinicolaul Mare au ajuns pe autostrada mai repede.
                            Va salutam! Am ajuns cu bine! 70 minute in plus fata de normal

                            Comentariu










                            • Comentariu


                              • .

                                Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • .

                                  Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de allexut Vezi post
                                    Direct din culisele TVR pentru un meci cu Simon Csaba , Alexandru Grigore
                                    Ti-a cam iesit, deh...

                                    Felicitari, allexut!!
                                    Esti si tu certaret, cam ca noi toti pe acest forum, dar ce ai jucat/facut ieri in eliminatorii, e foarte tare pasibil cu "jos cu palaria!"

                                    Un senior al AmaTurului din Mureș, dar si alti apropiati imi cam spun de o buna bucata de vreme ca vorbesc prea mult si la masa, dar si in afara acesteia. Cam asta e, cu genetica degeaba te certi... Adineauri mi-am dar seama ca in afara de felicitarile adresate lui Grigore (respectiv celorlalti premianti), am mai uitat un lucru: am ajuns in Top 66 AmaTur la turnee bifate, si am si cateva turnee coordonate/organizate si totusi ieri a fost prima oara cand dintr-o intamplare banala am schimbat mai multe vorbe cu cei care comercializeaza materiale de tenis de masă. (Emi nu intra in categoria aceasta, el joaca in primul rand in echipa opozitiei si a organizatorilor de turnee...).
                                    I-am vazut pe reprezentantii AndroGir la multe turnee, si daca tin bine minte, odata la Reghin sau la Bistrița cred ca am si primit un sfat de la domnul Gelu Popescu privind fata de pe forehand pe care n-o schimb de cand am paleta moderna... dar cam atat... Ieri mi-am dat seama ca partenerii AmaTur din domeniul materialelor au o opinie poate si mai nuantata decat cei din interior, numai ca, asa ca si multi participanti din circuit, de multe ori din respect si din bun-simt, n-o afiseaza. Si in doua-trei minute mi-am dat seama si ca sunt in relatii mai apropiate cu multi participanti la circuit, decat cei care organizam evenimentele din circuit.

                                    Ca sa nu mai largesc vorba, multumiri si AndroGir pentru prezenta, si multumiri pentru produse si sfaturi!
                                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                    Tel : 0742 257 995

                                    Comentariu


                                    • Felicitări tânărului Bleoca Lucas!
                                      A progresat enorm; acum vreo 2 ani, la un turneu la Victoria, l-am învins în inferioare cu 3-0, vara acesta, la Mediaș, m-a învins tot în inferioare, după un meci foarte disputat.
                                      Acum face finală, după un parcurs excelent.
                                      Bravo Lucas!

                                      Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
                                      Blade: Nittaku Acoustic;
                                      FH: Butterfly Tenergy 05;
                                      BH: Victas Stiff.

                                      Comentariu


                                      • Poza premiere avansați


                                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • .

                                          Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • Nu poti sa nu te simti bine printre prieteni si oameni seriosi. Multumiri si felicitari organizatorilor din Sibiu care, desi sunt privati de accesul la conditiile de la sala Aria, nu s-au lasat si au gasit alte oportunitati ( cu sprijinul lui Calin ) de a continua organizarea turneelor in Amatur. Suntem recunoscatori.
                                            Felicitari performerilor turneelor: Grigore Alexandru si Bleoca Lucas si bineinteles lui Simon Csaby si Dumitru Florin, care au devenit obisnuiti ai podiumului.
                                            Multumim fotografilor pentru ca-si sacrifica timpul pentru noi !
                                            Sa ne vedem sanatosi anul viitor !

                                            Comentariu


                                            • In opinia mea, performerii turneului sunt Bleoca Lucas si Grigore Alexandru. Felicitari !!

                                              Comentariu


                                              • Cu intarziere, va felicit Alex și Adonis.Am crezut ca,odata cu Aria,se incheie o perioada frumoasă din viața amaturului.Ma bucur ca nu este asa.Felicit pe toti participantii si pe toti castigatorii.

                                                Comentariu


                                                • Multumesc Organizatorilor pentru efort!
                                                  A filmat cineva finalele? Ar fi foarte interesant sa le vedem..
                                                  Eu am fost ocupat cu altceva..

                                                  Comentariu


                                                  • Multumesc mult Iuliu, Pali si tuturor care m-au sustinut

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X