tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 93

Subiect: Brașov - 05.01.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.694
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 22 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662

    Brașov - 05.01.2019

    Turneu B Brasov , 05.01.2019
    Ora 9:00

    Locatia: Liceul "Remus Radulet" (fostul "Energetic) situat in Brasov, str Zizinului;



    Indicatii rutiere: Cum se coboara podul "Zizinului"(dinspre oras catre Centura) a doua strada la dreapta, care este la aprox 40 m, in fatza se vede liceul, cu indicator catre "Cantina" (va indruma portarul). Cei ce vin dinspre Bucuresti pe Centura, fac stanga (la sensul giratoriu) intra pe str. Zizinului , inainte de podul Zizinului fac stanga (se vede liceul in capatul strazii, zona deschisa);

    Categoria turneului: "B" se puncteaza ca atare si se premiaza primii 4 cu medalie si diploma ;Locul 1 la ambele categorii-Cupa;
    INCEPATORI AMATORI MP 0-19,99 ; ,OPEN si Elite 20^ ; Divizionarii A / SL pot participa dacă nr lor este de minim 6, chiar si impreună cu cei ce dețin media 33^, altfel cei care sunt la elite pot juca amestecat cu catg. open.

    Taxa de participare este de 20 lei , copiii 10 lei; pers cu dizabilitati fara taxa;
    Mese Butterfly Octet 25, 8 Buc aprobate ITTF;
    se asigura:
    -Mingi **
    -apa plata/minerala;
    Contra cost :meniu cantina liceului.

    Nr de participanti: 48;
    24 Incepatori / Avansati;
    24 Open/Elite


    Sistem de joc clasic grupe de cate 6, se califica primii 4 in sup, primii doi din grupele superioare trec in tabelul eliminatoriu ;

    Eventualele Bye-uri se acorda celor mai bine clasati (loc 1) in ordinea grupelor superioare; Pozitia pe tablou se genereaza automat (fara biletzele). (nu se joaca finala mica)
    Grupele inferioare se formeaza in ordinea MP; Prioritatea locurilor se fac dupa ordinea inscrierilor;


    Organizator:

    Alex Bondoc 0743086313

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.694
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 22 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662
    Inscrieri Open-Elite [/COLOR] - on 1/3/2019 at 4:41:25 PM

    1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 2 - 43.46 - E
    2. Macovei Liviu, Brasov, 187 - 39.5 - E
    3. Marola Mihai, Bacau, 5 - 38.4 - E
    4. Bardocz Szilard, Capeni, 278 - 37.42 - E
    5. Neagoe Costin, Bucuresti, 34 - 36.31 - E
    6. Hutanu Alin, Brasov, 243 - 33.52 - E
    7. Galiu Mihai, Brasov, 271 - 33.4 - E
    8. Bondoc Alexandru, Brasov, 500 - 30.2 - O
    9. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 205 - 29.67 - O
    10. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 67 - 29.31 - O
    11. Avram Nicolae, Nedelea, 84 - 29.31 - O
    12. Vladoiu Gelu, Brasov, 91 - 29.21 - OW
    13. Stefan Patrick, Brasov, 89 - 29.04 - O
    14. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 233 - 28.89 - O
    15. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 363 - 27.95 - O
    16. Padurariu Costel, Brasov, 145 - 26.74 - O
    17. Bacanu Paulian, Brasov, 657 - 25.17 - O
    18. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 446 - 24.76 - OJ
    19. Matei Mirel, Brasov, 422 - 24.47 - O
    20. Pitac Ovidiu, Brasov, 959 - 24.1 - OW
    21. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 431 - 18.56 - AW
    22. Ciky Cornel, Fagaras, 416 - 16.01 - AW
    23. Mitrofan Petrica, Brasov, 733 - 14.42 - AW
    24. Stanciulescu Ninel, Brasov, 3316 - 8.4 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Szekeres Levente, Brasov, 1292 - 16.4 - A
    2. Marica Dan, Brasov, 1742 - 12.8 - A
    3. Popa Mircea, Brasov, 212 - 24.64 - OW
    4. Antal Denes, Brasov, 204 - 25.48 - OW

    Inscrieri Incepatori-Avansati - on 1/3/2019 at 4:41:35 PM

    1. Loghin Florin, Brasov, 249 - 17.9 - A
    2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 470 - 17.9 - AW
    3. Rus Andrei, Brasov, 2494 - 17.2 - A
    4. Heja Zoltan, Ditrau, 403 - 17.05 - A
    5. Ilie Octavian Marius, Brasov, 310 - 17 - A
    6. Darjan Daniel, Brasov, 518 - 16.94 - A
    7. Movileanu Neculae, Brasov, 632 - 13.07 - A
    8. Costache Marian, Brasov, 1610 - 12.6 - A
    9. Bucsoiu Vlad, Brasov, 1822 - 12.2 - A
    10. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 951 - 12.12 - A
    11. Ciobanu Adrian, Brasov, 1519 - 8 - I
    12. Stanciu Constantin, Brasov, 1560 - 7.3 - I
    13. Radu Ciprian, Brasov, 1726 - 6.93 - I
    14. Drobota Robert, Brasov, 1781 - 6.85 - I
    15. Butunoiu Dorin, Brasov, 1430 - 6.65 - I
    16. Babes Razvan, Brasov, 1222 - 6.6 - I
    17. Korodi Csaba, Aita Mare, 1622 - 6.43 - I
    18. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1602 - 6 - I
    19. Macri Florin, Brasov, 2185 - 6 - I
    20. Movileanu Adrian, Brasov, 1446 - 5.15 - I
    21. Dovlecel Vlad, Brasov, 2499 - 4.8 - I
    22. Stan Adrian, Brasov, 2538 - 4.7 - I
    23. Heja Zsolt, Ditrau, 1614 - 4.6 - I
    24. Punga Petru, Brasov, 5001 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 536 - 14.31 - A
    2. Angi Zoltan, Gheorgheni, 745 - 9.31 - I
    3. Buksa Ioan Sorin, Brasov, 2305 - 6.4 - IW
    4. Contiu Mircea, Brasov, 1966 - 7.3 - I
    5. Serban Aurel, Fagaras, 1483 - 7.73 - I
    6. Malene Petru, Fagaras, 855 - 8.51 - I
    7. Sterczer Sandor, Sanzieni, 528 - 14.36 - A
    8. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1171 - 8.88 - I
    9. Dumitrescu Sorin, Brasov, 844 - 11.33 - A
    10. Covataru Loredan, Brasov, 880 - 17.2 - A
    11. Balan Claudia, Brasov, 2008 - 5 - IF

    Fără absenti!!!


    Gr.inferioara nr. 1 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    4 PADURARIU COSTEL BRASOV
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 BACANU PAULIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 STANCIULESCU NINEL BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 GALIU MIHAI BRASOV
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    3 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    3
    4 TOMA ADRIAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    5 MATEI MIREL BRASOV
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    6 MARICA DAN BRASOV
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MAROLA MIHAI BACAU
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    4
    2 HUTANU ALIN BRASOV
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 PITAC OVIDIU BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 MITROFAN PETRICA BRASOV
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    2 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 VLADOIU GELU BRASOV
    3-1
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 STEFAN PATRICK BRASOV
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    4
    5 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    6 CIKY CORNEL FAGARAS
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0

    Gr.superioara nr. 1 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 VLADOIU GELU BRASOV
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4 MATEI MIREL BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GALIU MIHAI BRASOV
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 MAROLA MIHAI BACAU
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HUTANU ALIN BRASOV
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 PADURARIU COSTEL BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    1
    4 STEFAN PATRICK BRASOV
    1-3
    0-3
    3-2
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Open-Elite
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    3 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    4 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    2

    Eliminatorii Open-Elite

    1. Fratila Robert
    -------------------- Fratila Robert 3-1
    8. Bondoc Alexandru
    ----------------------------------- Fratila Robert 3-1
    5. Hutanu Alin
    -------------------- Neagoe Costin 3-0
    4. Neagoe Costin
    -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-1
    3. Macovei Liviu
    -------------------- Macovei Liviu 3-0
    6. Petho Mihaly
    ----------------------------------- Bardocz Szilard 3-0
    7. Vladoiu Gelu
    -------------------- Bardocz Szilard 3-0
    2. Bardocz Szilard


    Clasament Open-Elite

    1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
    2. Bardocz Szilard - Capeni
    3 -- 4
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Macovei Liviu - Brasov
    5 -- 8
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Hutanu Alin - Brasov
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    9 -- 14 1v gr.sup.
    Marola Mihai - Bacau
    Galiu Mihai - Brasov
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Avram Nicolae - Nedelea
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Stefan-Patrick - Brasov
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Padurariu Costel - Brasov
    Matei Mirel - Brasov
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Stanciulescu Ninel - Brasov
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Bacanu Paulian - Brasov
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Ciky Cornel - Fagaras
    Marica Dan - Brasov



    Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 COSTACHE MARIAN BRASOV
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 BABES RAZVAN BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 HEJA ZSOLT DITRAU
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 MALENE PETRU FAGARAS
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 DROBOTA ROBERT BRASOV
    1-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    5 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    6 STAN ADRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HEJA ZOLTAN DITRAU
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 RADU CIPRIAN BRASOV
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 BUKSA IOAN SORIN BRASOV
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6 MOVILEANU ADRIAN BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    4
    2 DARJAN DANIEL BRASOV
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4 CONTIU MIRCEA BRASOV
    3-0
    0-3
    3-2
    3-1
    2-3
    3
    2
    5 KORODI CSABA AITA MARE
    2-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1-3
    1
    6 MACRI FLORIN BRASOV
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3


    Gr.superioara nr. 1 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    2
    2 CONTIU MIRCEA BRASOV
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    3 MAKSZEM SZABOLCS GHEORGHENI
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    4 MALENE PETRU FAGARAS
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 2 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 COSTACHE MARIAN BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 MACRI FLORIN BRASOV
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 RADU CIPRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HEJA ZOLTAN DITRAU
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Incepatori-Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DARJAN DANIEL BRASOV
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 DROBOTA ROBERT BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    1-3
    2-3
    3-0
    1


    Eliminatorii Incepatori-Avansati

    1. Makszem Szabolcs
    -------------------- Bartha Istvan Zsolt 3-1
    8. Bartha Istvan Zsolt
    ----------------------------------- Darjan Daniel 3-1
    5. Heja Zoltan
    -------------------- Darjan Daniel 3-2
    4. Darjan Daniel
    -------------------------------------------------- Darjan Daniel 3-0
    3. Movileanu Neculae
    -------------------- Ciobanu Adrian 3-1
    6. Ciobanu Adrian
    ----------------------------------- Loghin Florin 3-1
    7. Loghin Florin
    -------------------- Loghin Florin 3-1
    2. Costache Marian



    Clasament Incepatori-Avansati

    1. Darjan Daniel - Brasov
    2. Loghin Florin - Brasov
    3 -- 4
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Ciobanu Adrian - Brasov
    5 -- 8
    Heja Zoltan - Ditrau
    Costache Marian - Brasov
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    Movileanu Neculae - Brasov
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Malene Petru - Fagaras
    Butunoiu Dorin - Brasov
    Macri Florin - Brasov
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Contiu Mircea - Brasov
    Radu Ciprian - Brasov
    Drobota Robert - Brasov
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Babes Razvan - Brasov
    Korodi Csaba - Aita Mare
    Buksa Ioan Sorin - Brasov
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Stanciu Constantin - Brasov
    Movileanu Adrian - Brasov
    Stan Adrian - Brasov
    Heja Zsolt - Ditrau
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 05.01.2019 la 16:46.

  3. Mulțumesc patrickstefan125, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    senior
    Avatarul lui patrickstefan125
    Data înscrierii
    26.01.2018
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    16
    Postări
    384
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 20 h 3 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    682
    Ștefan Patrick-Elite,Brașov.

    Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

  5. Mulțumesc petrecreta71 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, remy, sebyy, GeluBv, Brulea Petre, CIKY, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    11.09.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    25
    Postări
    238
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 28 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    498
    Neagoe Costin - București - Elite. Sărbători fericite tuturor!

  7. Îmi place remy, sebyy, GeluBv, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    junior

    Data înscrierii
    13.06.2017
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    41
    Postări
    58
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 15 h 33 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    71
    Razvan Babes, Incepatori, Brasov.
    Multumesc.

  9. Îmi place GeluBv, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    junior
    Avatarul lui danjan
    Data înscrierii
    31.01.2012
    Locație
    BRASOV
    Vârstă
    42
    Postări
    91
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 5 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    166
    Darjan Daniel - Avansați din Brasov

  11. Îmi place Kis Istvan, GeluBv, CIKY, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    boboc Avatarul lui drobert
    Data înscrierii
    05.10.2018
    Locație
    Brasov
    Postări
    4
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 h 34 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    8
    Robert Drobota - Incepatori - Brasov

  13. Îmi place Kis Istvan, GeluBv, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    cadet
    Data înscrierii
    18.01.2018
    Locație
    Codlea
    Vârstă
    59
    Postări
    43
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 h 1 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    62
    Stanciu Constantin - Incepatori, Brasov

  15. Îmi place Kis Istvan, GeluBv, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    50
    Postări
    328
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 15 h 30 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    411
    Petho Mihaly - Racosul de Sus - E/O
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare - A/I
    Korodi Csaba - Aita Mare - A/I

  17. #10
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    37
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 1 h 27 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    500
    Loghin Florin...amatori...Brasov

  18. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui Alexandrel Bv13
    Data înscrierii
    10.10.2008
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    35
    Postări
    1.140
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1191
    Radu Ciprian
    Cojocaru Nicusor
    Ciobanu Adi
    Bucsoiu Vlad
    Stan Adrian
    Costache Marian
    Rus Andrei
    Movileanu Adrian
    Dovlecel Vlad
    Punga Petru
    Butunoiu Dorin
    Incepatori/Avansati
    Open /Elite
    Bondoc Alex
    Macovei Liviu
    13 Rules


  19. Îmi place ADN, Kis Istvan, GeluBv, danjan, Brulea Petre, CIKY, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 20 h 43 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15220
    As dori sa ocup si eu un loc pana vineri seara, cu toate ca inca e 50-50: Tokos Pal / Odorheiu Secuiesc / O.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  21. #13
    junior
    Data înscrierii
    07.03.2016
    Locație
    Brasov - Sacele
    Vârstă
    47
    Postări
    83
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 7 h 12 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    61
    Macri Florin începatori.
    Multumesc!

  22. Îmi place Kis Istvan, GeluBv, CIKY, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  23. #14
    senior
    Avatarul lui petrecreta71
    Data înscrierii
    04.11.2018
    Postări
    171
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 27 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    130
    Se inscrie la amatori Creta Petru din Luna Cluj.Multumesc

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

  24. Îmi place GeluBv, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj
  25. #15
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    50
    Postări
    328
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 15 h 30 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    411
    Bardocz Szilard - Capeni - E/O

  26. Îmi place ADN, Kis Istvan, GeluBv, Tamas Vivien, Alexandrel Bv13 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. 2019 European Universities Championships Camerino (ITA) 15-20 Jul 2019
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 18.07.2019, 20:05
  2. World Table Tennis Day 2019 - WTTD 2019
    De marcelgiosan în forumul Turnee B+ WTTD
    Răspunsuri: 130
    Ultimul post: 31.05.2019, 09:37
  3. Turneu B "Cupa Aprilie 2019", Ploiești Indoor TT - 21.04.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 21.04.2019, 15:07
  4. Festival tenis de masa Albena 2019 -20 iulie-4 august 2019
    De Dan Tigau în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 11.02.2019, 11:55
  5. Seamaster 2019 ITTF World Tour HUNGARIAN OPEN, Budapest: 15-20 January 2019
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 09.02.2019, 18:39

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •