Se inscriere:Gered Ferenc. Avansanti. Szanto Lajos Open. Multumesc
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Brașov - 05.01.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator turnee
- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Postat în original de GeluBv Vezi postInscrieri Open-Elite - on 12/28/2018 at 9:37:56 AM
1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 4 - 43.24 - E
2. Macovei Liviu, Brașov, 168 - 39.5 - E
...
22. Mitrofan Petrica, Brașov, 716 - 14.42 - AW
23. Stanciulescu Ninel, Brașov, 3288 - 8.4 - I
Inscrieri Incepatori-Avansati - on 12/28/2018 at 9:38:38 AM
1. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 442 - 17.9 - A
2. Loghin Florin, Brașov, 287 - 17.73 - A
...
23. Stan Adrian, Brașov, 2515 - 4.7 - I
24. Punga Petru, Brașov, 5001 - 0 - I
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Heja Zsolt, Ditrau, 1647 - 4.8 - I
2. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 566 - 14.03 - A
3. Angi Zoltan, Gheorgheni, 785 - 9.1 - I
4. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 483 - 17.14 - A
5. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1012 - 8.68 - IUltima editare de PaliHR; 28.dec.2018, 17:25.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8009
- Brașov
Likes given: 1488Likes received: 2883
Multumesc Pali că mă ajuti cu înscrierile (voluntar). Majoritatea doreste să actualizezi listele dacă se poate din oră-n oră, dar le este greu să apese butonul ”multumesc”.
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Inscrieri Open-Elite - on 12/28/2018 at 5:28:31 PM
1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 4 - 43.24 - E
2. Macovei Liviu, Brașov, 168 - 39.5 - E
3. Marola Mihai, Bacău, 21 - 38.09 - E
4. Bardocz Szilard, Capeni, 214 - 37.42 - E
5. Neagoe Costin, București, 38 - 36.43 - E
6. Hutanu Alin, Brașov, 227 - 33.52 - E
7. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 191 - 29.67 - O
8. Avram Nicolae, Nedelea, 90 - 29.54 - O
9. Vladoiu Gelu, Brașov, 101 - 29.4 - OW
10. Stefan Patrick, Brașov, 95 - 29.39 - O
11. Stanciulescu Bogdan, Brașov, 257 - 29.05 - O
12. Bondoc Alexandru, Brașov, 523 - 29.05 - O
13. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 102 - 28.9 - O
14. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 280 - 27.95 - O
15. Padurariu Costel, Brașov, 123 - 26.74 - O
16. Brulea Petre, Paulesti, 178 - 25.44 - OW
17. Stancescu Sebastian, Ploiești, 179 - 25.24 - O
18. Bacanu Paulian, Brașov, 629 - 25.17 - O
19. Matei Mirel, Brașov, 399 - 24.47 - O
20. Pitac Ovidiu, Brașov, 936 - 24.1 - OW
21. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 253 - 20.19 - O
22. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 428 - 18.53 - A
23. Mitrofan Petrica, Brașov, 716 - 14.42 - AW
24. Stanciulescu Ninel, Brașov, 3288 - 8.4 - I
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Bokor Zoltan Jr, Brașov, 423 - 24.76 - OJ
2. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 130 - 26.11 - O
3. Sarbu Dan, Ploiești, 199 - 24.6 - OW
4. Ciky Cornel, Fagaras, 430 - 16.05 - AW
Inscrieri Incepatori-Avansati - on 12/28/2018 at 5:28:43 PM
1. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 442 - 17.9 - A
2. Loghin Florin, Brașov, 287 - 17.73 - A
3. Ilie Octavian Marius, Brașov, 316 - 17.7 - A
4. Rus Andrei, Brașov, 2469 - 17.2 - A
5. Darjan Daniel, Brașov, 495 - 16.94 - A
6. Heja Zoltan, Ditrau, 426 - 16.86 - A
7. Movileanu Neculae, Brașov, 624 - 13.72 - A
8. Costache Marian, Brașov, 1579 - 12.6 - A
9. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 884 - 12.12 - A
10. Bucsoiu Vlad, Brașov, 2118 - 9.1 - I
11. Ciobanu Adrian, Brașov, 1496 - 8 - I
12. Radu Ciprian, Brașov, 1824 - 7.5 - I
13. Stanciu Constantin, Brașov, 1534 - 7.3 - I
14. Creta Petru, Luna CJ, 990 - 6.86 - I
15. Drobota Robert, Brașov, 1753 - 6.85 - I
16. Butunoiu Dorin, Brașov, 1417 - 6.65 - I
17. Babes Razvan, Brașov, 1282 - 6.48 - I
18. Korodi Csaba, Aita Mare, 1593 - 6.43 - I
19. Cojocaru Nicusor, Brașov, 1569 - 6 - I
20. Macri Florin, Brașov, 2040 - 6 - I
21. Movileanu Adrian, Brașov, 1431 - 5.15 - I
22. Dovlecel Vlad, Brașov, 2474 - 4.8 - I
23. Stan Adrian, Brașov, 2515 - 4.7 - I
24. Punga Petru, Brașov, 5001 - 0 - I
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Heja Zsolt, Ditrau, 1647 - 4.8 - I
2. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 566 - 14.03 - A
3. Angi Zoltan, Gheorgheni, 785 - 9.1 - I
4. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 483 - 17.14 - A
5. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1012 - 8.68 - I
6. Buksa Ioan Sorin, Brașov, 2290 - 6.4 - IW
7. Contiu Mircea, Brașov, 1781 - 7.3 - I
8. Serban Aurel, Fagaras, 1416 - 6.8 - I
9. Malene Petru, Fagaras, 872 - 8.93 - I
10. Sterczer Sandor, Sanzieni, 505 - 14.36 - A
11. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1154 - 8.88 - IFH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Galiu Mihai, Brașov - Elite
Trimis de pe al meu DRA-L21 folosind TapatalkBLADE:JOOLA KOOL
FH: Acuda Blue P1Turbo
BH:Tenergy 05fx
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Listele actualizate cf. clasamentului de anul viitor:
Inscrieri Open-Elite - on 12/31/2018 at 10:20:05 AM
1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 2 - 43.46 - E
2. Macovei Liviu, Brașov, 187 - 39.5 - E
3. Marola Mihai, Bacău, 5 - 38.4 - E
4. Bardocz Szilard, Capeni, 278 - 37.42 - E
5. Neagoe Costin, București, 34 - 36.31 - E
6. Hutanu Alin, Brașov, 243 - 33.52 - E
7. Bondoc Alexandru, Brașov, 500 - 30.2 - O
8. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 205 - 29.67 - O
9. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 67 - 29.31 - O
10. Avram Nicolae, Nedelea, 84 - 29.31 - O
11. Vladoiu Gelu, Brașov, 91 - 29.21 - OW
12. Stefan Patrick, Brașov, 89 - 29.04 - O
13. Stanciulescu Bogdan, Brașov, 233 - 28.89 - O
14. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 363 - 27.95 - O
15. Padurariu Costel, Brașov, 145 - 26.74 - O
16. Brulea Petre, Paulesti, 197 - 25.26 - OW
17. Bacanu Paulian, Brașov, 657 - 25.17 - O
18. Stancescu Sebastian, Ploiești, 165 - 25.14 - O
19. Matei Mirel, Brașov, 422 - 24.47 - O
20. Pitac Ovidiu, Brașov, 959 - 24.1 - OW
21. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 262 - 19.91 - A
22. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 431 - 18.56 - AW
23. Mitrofan Petrica, Brașov, 733 - 14.42 - AW
24. Stanciulescu Ninel, Brașov, 3316 - 8.4 - I
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Bokor Zoltan Jr, Brașov, 446 - 24.76 - OJ
2. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 128 - 25.98 - O
3. Sarbu Dan, Ploiești, 186 - 24.58 - OW
4. Ciky Cornel, Fagaras, 416 - 16.01 - AW
5. Galiu Mihai, Brașov, 271 - 33.4 - E
6. Szekeres Levente, Brașov, 1292 - 16.4 - A
Inscrieri Incepatori-Avansati - on 12/31/2018 at 10:21:05 AM
1. Loghin Florin, Brașov, 249 - 17.9 - A
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 470 - 17.9 - AW
3. Rus Andrei, Brașov, 2494 - 17.2 - A
4. Heja Zoltan, Ditrau, 403 - 17.05 - A
5. Ilie Octavian Marius, Brașov, 310 - 17 - A
6. Darjan Daniel, Brașov, 518 - 16.94 - A
7. Movileanu Neculae, Brașov, 632 - 13.07 - A
8. Costache Marian, Brașov, 1610 - 12.6 - A
9. Bucsoiu Vlad, Brașov, 1822 - 12.2 - A
10. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 951 - 12.12 - A
11. Ciobanu Adrian, Brașov, 1519 - 8 - I
12. Stanciu Constantin, Brașov, 1560 - 7.3 - I
13. Radu Ciprian, Brașov, 1726 - 6.93 - I
14. Drobota Robert, Brașov, 1781 - 6.85 - I
15. Creta Petru, Luna CJ, 889 - 6.8 - I
16. Butunoiu Dorin, Brașov, 1430 - 6.65 - I
17. Babes Razvan, Brașov, 1222 - 6.6 - I
18. Korodi Csaba, Aita Mare, 1622 - 6.43 - I
19. Cojocaru Nicusor, Brașov, 1602 - 6 - I
20. Macri Florin, Brașov, 2185 - 6 - I
21. Movileanu Adrian, Brașov, 1446 - 5.15 - I
22. Dovlecel Vlad, Brașov, 2499 - 4.8 - I
23. Stan Adrian, Brașov, 2538 - 4.7 - I
24. Punga Petru, Brașov, 5001 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Heja Zsolt, Ditrau, 1614 - 4.6 - I
2. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 536 - 14.31 - A
3. Angi Zoltan, Gheorgheni, 745 - 9.31 - I
4. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 483 - 16.71 - A
5. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 941 - 9.03 - I
6. Buksa Ioan Sorin, Brașov, 2305 - 6.4 - IW
7. Contiu Mircea, Brașov, 1966 - 7.3 - I
8. Serban Aurel, Fagaras, 1483 - 7.73 - I
9. Malene Petru, Fagaras, 855 - 8.51 - I
10. Sterczer Sandor, Sanzieni, 528 - 14.36 - A
11. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1171 - 8.88 - I
MP-urile sunt cam aceleasi ca si cu doua posturi mai sus, locurile din clasament s-au modificat insa binisor...
La mult ani, si sa ne gandim si la cei de pe lista de asteptare, multi dintre ei cu domiciliul in alte localitati / in alt judet, respectiv si la organizatori, ca din cauza unor retrageri prea tarzii sa nu aiba si grupe de cinci jucatori...
Spor la... antrenamente!FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Din respect pentru toti acei de pe lista de asteptare cedez locul meu pentru altul care se v-a bucura. Asadar se retrage Creta Petru din Luna Cluj de la amatori. Un an nou fericit la toti si sa aveti un turneu frumos.Multumesc
Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk
Comentariu
Daneliuc Gabi - Selimbar - elite
Sufletel Radu - Alba Iulia - eliteButterfly Michael Maze Arylate
BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Pana se reintoarce Gelu la calculator, voi da cate-un refresh acestui post pentru actualizarea inscrierilor:
Inscrieri Open-Elite - on 1/2/2019 at 6:29:35 PM
1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 2 - 43.46 - E
2. Macovei Liviu, Brașov, 187 - 39.5 - E
3. Marola Mihai, Bacău, 5 - 38.4 - E
4. Bardocz Szilard, Capeni, 278 - 37.42 - E
5. Neagoe Costin, București, 34 - 36.31 - E
6. Hutanu Alin, Brașov, 243 - 33.52 - E
7. Bondoc Alexandru, Brașov, 500 - 30.2 - O
8. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 205 - 29.67 - O
9. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 67 - 29.31 - O
10. Avram Nicolae, Nedelea, 84 - 29.31 - O
11. Vladoiu Gelu, Brașov, 91 - 29.21 - OW
12. Stefan Patrick, Brașov, 89 - 29.04 - O
13. Stanciulescu Bogdan, Brașov, 233 - 28.89 - O
14. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 363 - 27.95 - O
15. Padurariu Costel, Brașov, 145 - 26.74 - O
16. Bacanu Paulian, Brașov, 657 - 25.17 - O
17. Stancescu Sebastian, Ploiești, 165 - 25.14 - O
18. Bokor Zoltan Jr, Brașov, 446 - 24.76 - OJ
19. Matei Mirel, Brașov, 422 - 24.47 - O
20. Pitac Ovidiu, Brașov, 959 - 24.1 - OW
21. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 262 - 19.91 - A
22. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 431 - 18.56 - AW
23. Mitrofan Petrica, Brașov, 733 - 14.42 - AW
24. Stanciulescu Ninel, Brașov, 3316 - 8.4 - I
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Ciky Cornel, Fagaras, 416 - 16.01 - AW
2. Galiu Mihai, Brașov, 271 - 33.4 - E
3. Szekeres Levente, Brașov, 1292 - 16.4 - A
4. Marica Dan, Brașov, 1742 - 12.8 - A
5. Popa Mircea, Brașov, 212 - 24.64 - OW
6. Antal Denes, Brașov, 204 - 25.48 - OW
7. Ivan Catalin, Fagaras, 1522 - 20.1 - O
Inscrieri Incepatori-Avansati - on 1/2/2019 at 9:28:27 AM
1. Loghin Florin, Brașov, 249 - 17.9 - A
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 470 - 17.9 - AW
3. Rus Andrei, Brașov, 2494 - 17.2 - A
4. Heja Zoltan, Ditrau, 403 - 17.05 - A
5. Ilie Octavian Marius, Brașov, 310 - 17 - A
6. Darjan Daniel, Brașov, 518 - 16.94 - A
7. Movileanu Neculae, Brașov, 632 - 13.07 - A
8. Costache Marian, Brașov, 1610 - 12.6 - A
9. Bucsoiu Vlad, Brașov, 1822 - 12.2 - A
10. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 951 - 12.12 - A
11. Ciobanu Adrian, Brașov, 1519 - 8 - I
12. Stanciu Constantin, Brașov, 1560 - 7.3 - I
13. Radu Ciprian, Brașov, 1726 - 6.93 - I
14. Drobota Robert, Brașov, 1781 - 6.85 - I
15. Butunoiu Dorin, Brașov, 1430 - 6.65 - I
16. Babes Razvan, Brașov, 1222 - 6.6 - I
17. Korodi Csaba, Aita Mare, 1622 - 6.43 - I
18. Cojocaru Nicusor, Brașov, 1602 - 6 - I
19. Macri Florin, Brașov, 2185 - 6 - I
20. Movileanu Adrian, Brașov, 1446 - 5.15 - I
21. Dovlecel Vlad, Brașov, 2499 - 4.8 - I
22. Stan Adrian, Brașov, 2538 - 4.7 - I
23. Heja Zsolt, Ditrau, 1614 - 4.6 - I
24. Punga Petru, Brașov, 5001 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 536 - 14.31 - A
2. Angi Zoltan, Gheorgheni, 745 - 9.31 - I
3. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 483 - 16.71 - A
4. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 941 - 9.03 - I
5. Buksa Ioan Sorin, Brașov, 2305 - 6.4 - IW
6. Contiu Mircea, Brașov, 1966 - 7.3 - I
7. Serban Aurel, Fagaras, 1483 - 7.73 - I
8. Malene Petru, Fagaras, 855 - 8.51 - I
9. Sterczer Sandor, Sanzieni, 528 - 14.36 - A
10. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1171 - 8.88 - I
11. Dumitrescu Sorin, Brașov, 844 - 11.33 - A
12. Covataru Loredan, Brașov, 880 - 17.2 - A
13. Balan Claudia, Brașov, 2008 - 5 - IF
Dupa 31.12.2018 14:43, la A+I a intrat pe lista principala Heja jr., iar la O+E Bokor jr.Ultima editare de PaliHR; 02.ian.2019, 18:29.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
Se retrag softistii Daneliuc si Sufletel de pe lista de asteptare O+E. A intrat pe lista principala Bokor jr. Nici la mine nu e inca sigur ca voi reveni din raceala pana sambata, deci are sanse si Laszlo Levente.
Listele actualizate le gasiti un pic mai sus, in postul 46.FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 16:00.Procesare...X
Comentariu