tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 365

Subiect: "Cupa Top Arena", Topoloveni - 12.01.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.825
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 18 h 59 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3872

    "Cupa Top Arena", Topoloveni - 12.01.2019

    Turneu A Cupa Top Arena Topoloveni, sambata 12.01.2019

    CS Top Arena Topoloveni organizeaza o noua editie din sirul traditionalelor turnee de tenis de masa de la Topoloveni:


    LOCALITATEA: Topoloveni;

    DATA: Sambata 12 ianuarie 2019;

    CATEGORII: Incepatori + Avansati + Open + Elite;

    ORA DE ÎNCEPERE:
    Incepatori + Avansati: 09.00 Open + Elite: 14.00
    08.00 - 09.00 - validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;

    TAXA: 30 lei/jucator. Copii pana la varsta de 14 ani: 10 lei/jucator, iar persoanele cu dizabilitati beneficiaza de gratuitate. Organizatorii vor dona 1 leu/jucator catre Fondul Amatur.

    SALA: Sala de sport a Liceului Ion Mihalache Topoloveni - cu acces pe la intrarea din parc;
    LOGISTICĂ: 20 mese aprobate ITTF, mingi plastic ***

    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: PVC;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 - Cupe + diplome + magiun;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - numai pe forum, nu se fac inscrieri telefonice;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 11.01.2019, ora 21,00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat anterior probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC:

    Incepatori [MP=0-9.99]+ Avansati [MP=10-19.99]+ Open [MP=20-32.99]+ Elite [MP>=33]

    La
    Incepatori vor fi 6 grupe x 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 8 grupe superioare de 3 si tablou eliminatoriu de 16. MAXIM = 36 jucatori

    La
    Avansati vor fi 12 grupe x 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 16 grupe superioare de 3 si tablou eliminatoriu de 32. MAXIM = 72 jucatori


    La Open vor fi 8 grupe x 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 8 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 16. MAXIM = 48 jucatori

    La
    Elite vor fi 4 grupe x 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 4 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 8. MAXIM = 24 jucatori


    - Capi de serie grupe superioare - conform rezultate grupe inferioare;

    - Schemă de joc - grupe superioare: regula șarpelui;
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii - conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile 2 trag dirijat la sorti pozitia pe tablou. Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi locurile pe tablou vor fi dirijate in functie de numarul grupei superioare


    ORGANIZATOR: Sorin
    Botirca, tel. 0723.336.455


    PREZENTI ALATURI DE NOI CU ECHIPAMENT SPORTIV:


    ANDRO GIR SRL (Irina si Gelu Popescu)


    https://tenismasa.ro

    Ultima modificare făcută de Sorin Botirca; 05.01.2019 la 14:46.

  2. #2
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.825
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 18 h 59 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3872
    Rezervat inscrieri si clasament!


    Absenti:

    Ceausu Stefan - Slobozia
    Matei Alexandru - Pitesti
    Stinga Valentin - Pitesti
    Belba Caius Petrica - Baile Herculane
    Cornianu Sebastian - Baile Herculane

    Clasament Incepatori

    1. Nedescu Adrian - Ramnicu Valcea
    2. Tudor Florian - Bucuresti
    3 -- 4
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    5 -- 8
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    Neagu Costin - Targoviste
    Corbu Ionut - Pitesti
    Ghitu Liviu - Onesti
    9 -- 16
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Mitu Nicolae - Pitesti
    Baciu Stefan - Mioveni
    Martoiu Gabriel - Targu Jiu
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Fusca Georgian - Targoviste
    Georgescu Cristian - Pitesti
    17 -- 1v gr.sup.
    Popovici Mircea - Caracal
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Tudosie Ilarian - Dragasani
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Vlad Gabriel - Pitesti
    Sima Daniel - Mioveni
    Voicu Nicu - Bucuresti
    25 -- 30 1v gr.inf.
    Teodorad Valentin - Slatina
    Sandu Cristian - Sibiu
    Arsene Gheorghe - Curtea de Arges
    Popa Grigore - Bucuresti
    Gheaburcu Romeo - Pucioasa
    Calea Eduard - Topoloveni
    31 -- 36 0v gr.inf.
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Pralea David Constantin - Alba Iulia
    Ion Ana Stefania - Pitesti
    Ceausu Stefan - Slobozia
    Stinga Valentin - Pitesti
    Caranfilian Eduard - Bucuresti

    Clasament AVANSATI
    1. Nicula Florin - Constanta
    2. Tuca Cristi - Slatina
    3 -- 4
    Burca Valentin - Pitesti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    5 -- 8
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Moraru Ramona Cosmina - Drobeta Tr Severin
    Socaci Sorin - Panciu
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    9 -- 16
    Nitu Serban - Paulesti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Stoica Mihai - Mioveni
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Barca George - Pitesti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    17 -- 32
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Sultan Valentin - Craiova
    Mihaescu Nicola - Pitesti
    Petre Cristian - Pitesti
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Baltatu Marius - Pitesti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Sandu Andrei - Sibiu
    Chivu Cornel - Craiova
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Stanciu Marian - Dragasani
    Popescu George - Bucuresti
    33 -- 34 1v gr.sup.
    Huica Petre - Bucuresti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    35 -- 48 0v gr.sup.
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Botanel Eduard - Rovinari
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Popescu Dan - Craiova
    Lazar Dumitru - Mizil
    Velicescu Dragos - Pitesti
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Negrila Cristian - Caracal
    Dragos Marian - Bucuresti
    Anescu Andu - Dragasani
    Dica Danut - Caracal
    Dumitru George - Targoviste
    Popa Vlad - Bucuresti
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Ene Florin - Ploiesti
    Hrehoret Adrian - Ramnicu Valcea
    Mihaila George - Bucuresti
    52 -- 59 1v gr.inf.
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Mihu Florin - Pitesti
    Guluta Florin - Bucuresti
    Popescu Cristi - Slatina
    Simion Cristi - Targu Jiu
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Baltatu Eduard - Pitesti
    Matei Mircea - Targoviste
    60 -- 66 0v gr.inf.
    Burlan Catalin - Dragasani
    Stefan Mihaela - Bucuresti
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Croitoru Carli - Craiova
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Balaban Daniel - Bucuresti
    Bobolea Dragos - Bucuresti

    Clasament OPEN
    1. Pribeagu Sebastian - Pitesti
    2. Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    3 -- 4
    Rasid Aihan - Constanta
    Marian Bogdan - Ploiesti
    5 -- 8
    Gatman Laurentiu - Targu Jiu
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Firica Lucian - Constanta
    Rada Florin - Pitesti
    9 -- 16
    Stefan Patrick - Brasov
    Petrov Dan - Bucuresti
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Staicu Dan - Constanta
    Mocanu Adrian - Targoviste
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Campean Adrian - Bucuresti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    17 -- 19 2v gr.sup.
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Macarie Alexandru - Mioveni
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    20 -- 25 1v gr.sup.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    Butoi Aurel - Caracal
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Doba Vasile - Pitesti
    Cretu Marian - Craiova
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Airimioaiei Andrei - Topoloveni
    33 -- 36 2v gr.inf.
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Valcea Daniel - Pitesti
    Dospinescu George - Bucuresti
    Tudorache Constantin - Targoviste
    37 -- 40 1v gr.inf.
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Lazar Ion - Bucuresti
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Pietris Nicusor - Bucuresti
    41 -- 45 0v gr.inf.
    Cornianu Sebastian - Baile Herculane
    Visan Bogdan - Targoviste
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Belba Caius Petrica - Baile Herculane

    Clasament ELITE
    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Neagu Mircea - Constanta
    3 -- 4
    Banescu Dragos - Pitesti
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    5 -- 8
    Toma Florin - Pitesti
    Traistaru Marius - Topoloveni
    Buzatu Vasile - Buftea
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    9 -- 10 2v gr.sup.
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Neagoe Costin - Bucuresti
    11 -- 13 1v gr.sup.
    Teica Radu - Targu Jiu
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Ciuca Dan - Pitesti
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Raducan Bogdan - Craiova
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Sinita Eugen - Bucuresti
    17 -- 2v gr.inf.
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    18 -- 22 1v gr.inf.
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Vasiliu Remus - Mioveni
    Fratea Aurel - Constanta
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Gorum Adrian - Topoloveni


    Inscrieri Incepatori - on 11/01/2019 at 21:40:32
    1. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 1004 - 9.75 - I
    2. Corbu Ionut, Pitesti, 1138 - 9.33 - I
    3. Plesoianu Stefan, Constanta, 926 - 9.24 - IW
    4. Fusca Georgian, Targoviste, 737 - 9.03 - I
    5. Pralea Constantin, Alba Iulia, 703 - 8.84 - IW
    6. Ghitu Liviu, Onesti, 614 - 8.62 - I
    7. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 958 - 8.6 - I
    8. Popovici Mircea, Caracal, 894 - 8.03 - I
    9. Ontoiu Catalin, Pitesti, 901 - 7.68 - IW
    10. Martoiu Gabriel, Targu Jiu, 1152 - 7.17 - I
    11. Neagu Costin, Targoviste, 1136 - 7.1 - I
    12. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 917 - 6.94 - I
    13. Mitu Nicolae, Pitesti, 994 - 6.89 - I
    14. Carpinis Petre Danut, Targoviste, 1564 - 6.8 - I
    15. Tudosie Ilarian, Dragasani, 2629 - 6.2 - I
    16. Georgescu Cristian, Pitesti, 1060 - 5.97 - I
    17. Caranfilian Migo, Bucuresti, 1028 - 5.77 - I
    18. Baciu Stefan, Mioveni, 1652 - 5.65 - I
    19. Teodorad Valentin, Slatina, 1492 - 5.42 - I
    20. Sandu Cristian, Sibiu, 2306 - 5.4 - I
    21. Arsene Gheorghe, Curtea de Arges, 3738 - 5.2 - I
    22. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 2281 - 5 - I
    23. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1022 - 4.81 - I
    24. Popa Grigore, Bucuresti, 2553 - 4.67 - I
    25. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1550 - 4.27 - I
    26. Gheaburcu Romeo, Pucioasa, 3802 - 4 - I
    27. Tudor Florian, Bucuresti, 1973 - 0 - A
    28. Vlad Gabriel, Pitesti, 2656 - 0 - A
    29. Sima Daniel, Mioveni, 2755 - 0 - A
    30. Ion Ana Stefania, Pitesti, 2933 - 0 - AF
    31. Calea Eduard, Topoloveni, 3157 - 0 - A
    32. Ceausu Stefan, Slobozia, 3960 - 0 - A
    33. Matei Alexandru, Pitesti, 4070 - 0 - I
    34. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 4079 - 0 - I
    35. Voicu Nicu, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    36. Stinga Valentin, Pitesti, 5002 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Radu Narcis, Pitesti, 5003 - 0 - A

    Inscrieri AVANSATI - on 11/01/2019 at 21:42:47
    1. Nicula Florin, Constanta, 610 - 19.77 - AW
    2. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 497 - 19.73 - AW
    3. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 445 - 19.64 - A
    4. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 313 - 19.51 - A
    5. Catana Claudiu, Bucuresti, 558 - 19.07 - A
    6. Popescu George, Bucuresti, 954 - 18.9 - AW
    7. Tuca Cristi, Slatina, 570 - 18.88 - A
    8. Barca George, Pitesti, 322 - 18.77 - A
    9. Dinicescu Ion, Pitesti, 1165 - 18.55 - AW
    10. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 648 - 18.38 - A
    11. Socaci Sorin, Panciu, 461 - 18.34 - AW
    12. Ene Florin, Ploiesti, 252 - 18.11 - A
    13. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 287 - 17.79 - AW
    14. Cristofor Razvan, Moinesti, 387 - 17.66 - AW
    15. Nitu Serban, Paulesti, 285 - 17.61 - AW
    16. Botanel Eduard, Rovinari, 576 - 17.57 - A
    17. Sultan Valentin, Craiova, 670 - 17.46 - A
    18. Delimart Alexiana, Targoviste, 535 - 17.29 - AF
    19. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 286 - 17.18 - A
    20. Stoica Mihai, Mioveni, 392 - 16.86 - AW
    21. Bivolaru Stelian, Targoviste, 391 - 16.74 - A
    22. Popescu Dan, Craiova, 1141 - 16.7 - A
    23. Burlan Catalin, Dragasani, 1154 - 16.7 - A
    24. Constantin Cristina, Bucuresti, 388 - 16.66 - AF
    25. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 309 - 16.57 - A
    26. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 409 - 16.56 - A
    27. Lazar Dumitru, Mizil, 386 - 16.2 - A
    28. Mihu Florin, Pitesti, 380 - 16.19 - A
    29. Velicescu Dragos, Pitesti, 751 - 16.1 - A
    30. Hrehoret Adrian, Ramnicu Valcea, 1386 - 16 - A
    31. Petre Cristian, Pitesti, 519 - 15.91 - A
    32. Guluta Florin, Bucuresti, 552 - 15.81 - A
    33. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 650 - 15.7 - A
    34. Negrila Cristian, Caracal, 986 - 15.7 - A
    35. Chivu Cornel, Craiova, 553 - 15.58 - A
    36. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 565 - 15.28 - A
    37. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 654 - 15.1 - AW
    38. Mihaila George, Bucuresti, 509 - 15.09 - A
    39. Dragos Marian, Bucuresti, 596 - 14.54 - A
    40. Sterczer Sandor, Sanzieni, 528 - 14.36 - A
    41. Huica Petre, Bucuresti, 520 - 14.04 - A
    42. Stanciu Marian, Dragasani, 955 - 13.97 - A
    43. Dica Danut, Caracal, 771 - 12.92 - A
    44. Baltatu Marius, Pitesti, 868 - 12.72 - AW
    45. Popescu Cristi, Slatina, 1169 - 12.7 - A
    46. Simion Cristi, Targu Jiu, 1185 - 12.68 - A
    47. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 870 - 12.6 - A
    48. Stanescu Tiberiu, Slatina, 718 - 12.44 - A
    49. Sandu Andrei, Sibiu, 879 - 11.98 - A
    50. Dumitru George, Targoviste, 601 - 11.43 - A
    51. Bistreanu Armand, Bucuresti, 644 - 10.89 - AW
    52. Stefan Mihaela, Bucuresti, 871 - 10.68 - AF
    53. Marinescu Nelu, Targoviste, 656 - 10.6 - A
    54. Popa Vlad, Bucuresti, 1310 - 10.6 - A
    55. Baltatu Eduard, Pitesti, 2023 - 10.5 - A
    56. Matei Mircea, Targoviste, 727 - 10.47 - AW
    57. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 797 - 8.97 - I
    58. Mihaescu Nicola, Pitesti, 1515 - 8.85 - ILF
    59. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1034 - 6.89 - IW
    60. Croitoru Carli, Craiova, 1460 - 6.77 - I
    61. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 1401 - 6.1 - IW
    62. Burca Valentin, Pitesti, 1691 - 0 - A
    63. Moraru Ramona Cosmina, Drobeta Tr Severin, 5001 - 0 - A
    64. Balaban Daniel, Bucuresti, 5002 - 0 - A
    Inscrieri OPEN - on 11/01/2019 at 21:40:56
    1. Rada Florin, Pitesti, 373 - 31.5 - O
    2. Jimmy Lu, Bucuresti, 65 - 31.25 - O
    3. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 923 - 30.75 - OW
    4. Gatman Laurentiu, Targu Jiu, 414 - 30.64 - O
    5. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 284 - 29.6 - OJ
    6. Sorescu Mircea, Paulesti, 79 - 29.47 - OW
    7. Stefan Patrick, Brasov, 89 - 29.04 - O
    8. Istrate Cristian, Bucuresti, 52 - 28.91 - OW
    9. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 125 - 28.41 - OW
    10. Craciun David Mihai, Bucuresti, 143 - 27.75 - OJ
    11. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 450 - 27.42 - O
    12. Visan Bogdan, Targoviste, 147 - 27.29 - O
    13. Macelaru Eugen, Bucuresti, 218 - 26.99 - O
    14. Petrov Dan, Bucuresti, 123 - 26.8 - OW
    15. Staicu Dan, Constanta, 117 - 26.3 - OW
    16. Stan Catalin, Curtea de Arges, 584 - 26.27 - O
    17. Rasid Aihan, Constanta, 515 - 26.23 - O
    18. Zavricescu George, Curtea de Arges, 336 - 25.83 - OW
    19. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 582 - 25.78 - O
    20. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 165 - 25.14 - O
    21. Bucuroiu Alin, Pitesti, 399 - 24.9 - O
    22. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 265 - 24.37 - O
    23. Doba Vasile, Pitesti, 318 - 23.8 - OW
    24. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 453 - 23.8 - OW
    25. Cretu Marian, Craiova, 425 - 23.62 - O
    26. Valcea Daniel, Pitesti, 350 - 23.34 - O
    27. Lazar Ion, Bucuresti, 1061 - 23.3 - O
    28. Firica Lucian, Constanta, 774 - 23.15 - O
    29. Campean Adrian, Bucuresti, 255 - 22.54 - OW
    30. Dospinescu George, Bucuresti, 198 - 22.5 - OW
    31. Butoi Aurel, Caracal, 1236 - 22.3 - O
    32. Macarie Alexandru, Mioveni, 1286 - 22.2 - O
    33. Babus Liviu, Ploiesti, 216 - 22.08 - OW
    34. Mocanu Adrian, Targoviste, 936 - 21.9 - O
    35. Sorescu Gabriel, Pitesti, 592 - 20.8 - O
    36. Trocan Nicolae, Mioveni, 222 - 20.73 - OW
    37. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 1246 - 20.65 - O
    38. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 544 - 20.58 - O
    39. Ispas Victor, Turnu Magurele, 651 - 18.36 - AW
    40. Niculescu Daniel, Pitesti, 577 - 17.8 - AW
    41. Airimioaiei Andrei, Topoloveni, 1943 - 16 - A
    42. Tudorache Constantin, Targoviste, 2596 - 0 - O
    43. Pietris Nicusor, Bucuresti, 4286 - 0 - OW

    Inscrieri ELITE - on 11/01/2019 at 21:41:39
    1. Neagu Mircea, Constanta, 59 - 44.04 - EL
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 43.4 - EL
    3. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 55 - 43.3 - E
    4. Toma Florin, Pitesti, 9 - 42.28 - EW
    5. Traistaru Marius, Topoloveni, 738 - 41 - E
    6. Teica Radu, Targu Jiu, 756 - 40.3 - E
    7. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 173 - 39.6 - E
    8. Banescu Dragos, Pitesti, 31 - 39.54 - E
    9. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 376 - 38.33 - E
    10. Dinca Daniel, Bucuresti, 14 - 38.04 - ELH
    11. Raducan Bogdan, Craiova, 63 - 37.88 - E
    12. Buzatu Vasile, Buftea, 33 - 37.87 - EW
    13. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 36 - 37.64 - E
    14. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 29 - 37.29 - EW
    15. Neagoe Costin, Bucuresti, 34 - 36.31 - E
    16. Vlase Gheorghe, Slobozia, 12 - 36.23 - E
    17. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 40 - 35.51 - EW
    18. Vasiliu Remus, Mioveni, 245 - 35.02 - E
    19. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 193 - 34.43 - EW
    20. Gorum Adrian, Topoloveni, 201 - 33.05 - EW
    21. Fratea Aurel, Constanta, 66 - 33.03 - EW
    22. Ciuca Dan, Pitesti, 74 - 32.29 - OW
    23. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 57 - 31.26 - OW
    24. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 130 - 30.57 - O
    Ultima modificare făcută de Sorin Botirca; 12.01.2019 la 22:03.

  3. Mulțumesc PaliHR, mihais mioveni, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, bumbu pavel, ivisuc, arjen_robben, MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    216
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    887
    Constantin Cristina, Bucuresti, avansati

  5. #4
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    31
    Postări
    131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    410
    Lita Gabriel - Open - Bucuresti

  6. Îmi place - Marcel -, mihais mioveni, B.Liviu, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    cadet Avatarul lui teodoradv
    Data înscrierii
    22.06.2015
    Locație
    Slatina
    Vârstă
    40
    Postări
    20
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 24 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    13
    Se înscrie la începători, Teodorad Valentin din Slatina (Teodorad Valentin Florin)

    Trimis de pe al meu Mi A1 folosind Tapatalk

  8. Îmi place MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    236
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 27 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    846
    Buna seara,

    Alexandru Marius, open - Bucuresti.

    Multumesc.
    I am a lean, mean spin machine!

  10. #7
    organizator turnee

    Data înscrierii
    02.03.2015
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    36
    Postări
    231
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 19 h 37 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    667
    Buna seara!
    Mircea Neagu Elite, Aihan Rasid Open, Lucian Firica Open toti din Constanta.
    Multumesc!

  11. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    657
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 14 h 46 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    715
    Din Rm.Valcea - Lupsa Bogdan -avansati si Cojocaru Didi - open.

  12. Îmi place MARIUS67, mihais mioveni, meme6513, sebyy le-a plăcut acest mesaj
  13. #9
    senior
    Avatarul lui Gigi Spin
    Data înscrierii
    02.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    66
    Postări
    762
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 16 h 37 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    1689
    Dinu Gheorghe, Bucuresti, avansati.

  14. Îmi place mihais mioveni, remy, meme6513, sebyy, Johnny Plaiasu, spintactic le-a plăcut acest mesaj
  15. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Din Pitești la Open :
    Sorescu Gabriel
    Niculescu Daniel

  16. Îmi place mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj
  17. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1398
    Din Pitești la Open :
    Pribeagu Sebastian
    Bucuroiu Alin

    La Elite :
    Corbu Cosmin

    La Avansați:
    Mihăescu Nicola

  18. Îmi place Radu23, MARIUS67, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  19. #12
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.825
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 18 h 59 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3872
    La elite, Florin Toma- Pitești

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  20. Îmi place Radu23, MARIUS67, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  21. #13
    junior

    Data înscrierii
    11.04.2016
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    25
    Postări
    126
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h 42 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    113
    Tuță Radu Ionuț-Open-Pitesti

  22. Îmi place MARIUS67, mihais mioveni, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  23. #14
    senior
    Avatarul lui petrecreta71
    Data înscrierii
    04.11.2018
    Postări
    170
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 20 h 54 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    130
    Se inscrie la incepatori Creta Petru din Luna Cluj. Multumesc

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

  24. #15
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Aurel Fratea
    Data înscrierii
    08.05.2007
    Locație
    Constanta, Romania, Romania
    Vârstă
    55
    Postări
    1.434
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 1 h 50 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    1448
    Din Constanța -
    - Frătea Aurel - Elite
    - Leolea Andrei,Nicola Marian - Open
    - Nicula Florin - Avansați

  25. Îmi place Cristian Istrate, remy, Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", București Top Tenis Arena - 07.04.2019 (E+O)
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 124
    Ultimul post: 11.04.2019, 22:15
  2. Turneu B "Cupa TopSpin Arena", Iași - 16.02.2019
    De Bogdan A în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 09.04.2019, 12:11
  3. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", București Top Tenis Arena - 06.04.2019 (A+Î)
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 113
    Ultimul post: 07.04.2019, 13:26
  4. Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 23/24.02.2019
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 386
    Ultimul post: 26.02.2019, 14:44
  5. Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 18.03.2018
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 230
    Ultimul post: 22.03.2018, 11:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •