ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 173

Subiect: "Cupa Prietenilor", Arad - 12.01.2019

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    354 z 18 h 31 m
    Timp online pe zi
    2 h 54 m
    Reputație
    7222

    "Cupa Prietenilor", Arad - 12.01.2019

    Turneu B "Cupa Prietenilor", Arad - 12.01.2019

    Data: 12 ianuarie 2019


    Localitatea: Arad
    Locul de desfasurare: Sala CSM Arad, str. Mihai Eminescu nr. 28, Arad;





    Categorii: Incepatori, Avansati, Open+Elite si Dublu;
    Logistica: 9 mese ITTF, mingi plastic ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+;
    Validare inscrieri: 08:30-09:15 (Incepatori, Avansati), 10:00-13:15 (Dublu) si 10:00-15:15 (Open+Elite);
    Ora de incepere: 9:15-9:30 Incepatori, Avansati, 13:15-13:30 Dublu, 15:15-15:30 Open+Elite;


    SE ASIGURA:
    - cafea, apa 2L (minerala/plata), tuica;
    - ceaun+muraturi (Masterchef: Tisza Iosif si Burcau Petru);



    Materiale de premiere:
    - cupa (la primul loc), medalii si diplome (la primele patru locuri: Incepatori, Avansati si Open+Elite);
    - cupe (la primul loc), medalii si diplome (la primele doua locuri la Dublu);


    Taxa de participare:
    25 ron (adulti);
    15 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.
    15 ron perechea (7,5 ron/participant) la concursul de dublu (se plateste separat);


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri, 11.01.2018, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 3 puncte: N;


    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 24;
    Validare inscrieri: 08:30 - 09:15
    Ora de incepere: 09:15 - 09:30 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;


    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10,00 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 18;
    Validare inscrieri: 08:30 - 09:15
    Ora de incepere: 09:15 - 09:30 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti,
    de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;


    OPEN+ELITE
    - poate participa orice jucator cu media peste 20,00;
    Numar maxim de jucatori: 30;
    Validare inscrieri: 10:00 - 15:15
    Ora de incepere: 15:15 - 15:30 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-6 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    DUBLU
    - poate participa orice pereche, fara restrictii de categorie si mp;
    Numar maxim de perechi: 16;
    Validare inscrieri: 10:00 - 13:15
    Ora de incepere: 13:15 - 13:30 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 3, 4 jucatori in functie de media MP-urilor jucatorilor care formeaza perechea, aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 2;
    - fara grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face automat astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;



    *in functie de inscrieri, numarul jucatorilor de la fiecare categorie se poate modifica;


    ORGANIZATORI:
    Lacatis Ghita: 0758.923.908
    Neamt Doru: 0749.244.202

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Vela Claudiu;

    PROGRAM TURNEU SI SISTEM DE DESFASURARE

    INCEPATORI (24 participanti)
    08:30 - 09:15 validare inscrieri;
    09:15 - 13:15 inferioare, superioare, primul tur din eliminatorii;
    13:15 - 14:15 pauza de ceaun;
    14:15 - 15:00 sferturi;
    15:00 - 16:00 semifinale si finala.

    - inferioare: 4 grupe de cate 6 jucatori, se califica primii 4 plus cele mai bune 2 locuri 5; se joaca doua grupe la trei mese;
    - superioare: 6 grupe de cate 3 jucatori, se califica primii 2; se joaca o grupa la masa;
    - eliminatorii: tablou de 16 cu 4 bye-uri.

    AVANSATI (18 participanti)
    08:30 - 09:15 validare inscrieri;
    09:15 - 13:15 inferioare;
    13:15 - 14:15 pauza de ceaun;
    14:15 - 15:30 superioare;
    15:30 - 17:00 eliminatorii.

    - inferioare: 3 grupe de cate 6 jucatori, se califica primii 4; se joaca o grupa la masa;
    - superioare: 4 grupe de cate 3 jucatori, se califica primii 2; se joaca doua grupe la o masa;
    - eliminatorii: tablou complet de 8; se joaca pe doua mese.

    DUBLU (16 echipe)
    10:00 - 13:15 validare inscrieri;
    13:15 - 14:15 grupe;
    14:15 - 15:15 eliminatorii.

    - inferioare: 4 grupe de cate 4 jucatori, se califica primii 2; se joaca o grupa la doua mese;
    - eliminatorii: tablou complet de 8; se joaca pe patru mese.

    OPEN+ELITE (30 participanti)
    10:00 - 15:15 validare inscrieri;
    15:15 - 18:00 inferioare;
    18:00 - 19:00 superioare;
    19:00 - 20:30 eliminatorii.

    - inferioare: 6 grupe de cate 5 jucatori, se califica primii 3; se joaca o grupa la masa;
    - superioare: 6 grupe de cate 3 jucatori, se califica primii 2; se joaca o grupa la masa;
    - eliminatorii: tablou de 16 cu 4 bye-uri.

  2. Mulțumesc ghitza, PaliHR, alandala, D.D. au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, dolly, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.459
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    354 z 18 h 31 m
    Timp online pe zi
    2 h 54 m
    Reputație
    7222
    La Multi Ani, sanatate si multe succese atat in plan profesional cat si in atingerea obiectivelor legate de tenis de masa!

    Inscrieri Open+Elite - on 11.01.2019 at 19:53:42

    1. Gajta Jonel, Varset, 240 - 43,8 - EL
    2. Mutrescu Eugen, Timisoara, 3 - 42,2 - E
    3. Roman Bogdan, Arad, 105 - 41,98 - E
    4. Iana Remus, Timisoara, 50 - 41,59 - E
    5. Put Gabriel, Oravita, 42 - 41,37 - E
    6. Avram Victor, Arad, 23 - 41,19 - E
    7. Verdet Adrian, Oravita, 8 - 40,35 - E
    8. Beca Iliesen, Timisoara, 182 - 40,23 - EL
    9. Mihalescu Dinu, Timisoara, 43 - 35,9 - EW
    10. Popet Doru, Timisoara, 226 - 35,5 - EW
    11. Popa Bogdan, Timisoara, 521 - 34,15 - EL
    12. Oprea Adrian, Lugoj, 47 - 33,87 - E
    13. Bulz Ovidiu, Arad, 1368 - 32 - O
    14. Kaposta Victor, Arad, 62 - 31,36 - O
    15. Creinicean Liviu, Oravita, 162 - 30,18 - O
    16. Drinceanu Lilian, Oravita, 137 - 28,49 - O
    17. Ciochina Gabriel, Arad, 324 - 28,27 - O
    18. Georgescu Constantin, Orastie, 433 - 28,17 - O
    19. Meszar Razvan, Arad, 572 - 27,85 - O
    20. Jichici Svetozar, Timisoara, 114 - 27,73 - OW
    21. Veres Francisc, Oravita, 148 - 27,44 - O
    22. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 281 - 26,93 - O
    23. Deak Valentin, Sebis, 464 - 26,44 - O
    24. Ticu Sorin, Lugoj, 253 - 26,41 - O
    25. Lulciuc Dumitru, Timisoara, 607 - 26,1 - O
    26. Istrate Samir, Arad, 477 - 26 - O
    27. Frunza Alexandru, Timisoara, 298 - 25,93 - O
    28. Ardelean Raul, Arad, 297 - 25,36 - O
    29. Lungu Marius, Oravita, 462 - 23,87 - O
    30. Cecan Vasile, Timisoara, 257 - 20,43 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Kramarsic Milos, Belgrad, 346 - 27,4 - O
    2. Pop Claudiu, Arad, 1269 - 23,5 - O

    * fata de sistemul clasic, in principiu, as dori ca la acest prim turneu din 2019 sa incercam grupe inferioare de 5 din care se califica primii 3. Urmeaza superioare de cate 3 din care se califica primii 2 iar apoi tablou eliminatoriu.


    Inscrieri Avansati - on 11.01.2019 at 19:54:21

    1. Borcsi Jozsef, Timisoara, 468 - 19,69 - A
    2. Dumitru Florin, Arad, 434 - 18,69 - A
    3. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 261 - 17,84 - A
    4. Cioveie Bogdan, Oravita, 710 - 17,5 - A
    5. Filip Adrian, Timisoara, 2493 - 17,2 - A
    6. Ankar Wasim, Timisoara, 506 - 16,91 - A
    7. Olah Remus, Arad, 599 - 16,87 - A
    8. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 401 - 15,65 - A
    9. Daroti Florin, Lipova, 766 - 15,4 - A
    10. Balaj Roland, Arad, 459 - 15,37 - A
    11. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 428 - 15,33 - A
    12. Cioveie Marian, Oravita, 711 - 13,86 - A
    13. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 683 - 13,06 - A
    14. Gherman Romulus, Arad, 628 - 13,04 - A
    15. Chiscan Bogdan, Arad, 740 - 12,01 - A
    16. Iusco Ionut, Arad, 752 - 11,5 - A
    17. Guttman Gabriel, Arad, 2931 - 0 - A
    18. Ambrus Narcis, Oravita, 3955 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Purda Raul, Lipova, 1729 - 13,4 - A
    2. Ispas Dan, Timisoara, 1338 - 17 - A
    3. Deme Dan, Arad, 1531 - 11,7 - A
    4. Berchi Ioan, Arad, 938 - 10,85 - A

    * sistem clasic: inferioare de 6, se califica primii 4, superioare de 3-4, tablou eliminatoriu;


    Inscrieri Incepatori - on 11.01.2019 at 19:54:56

    1. Dobanda Alexandru, Arad, 702 - 9,84 - IW
    2. Oproi Eugen, Sannicolau Mare, 1451 - 9,6 - I
    3. Sabau Victor, Arad, 741 - 9,58 - I
    4. Gligor Paul, Arad, 846 - 9,28 - I
    5. Jicarean David, Lipova, 1295 - 9,13 - I
    6. Beldean Octavian, Arad, 1303 - 8,85 - I
    7. Effler Stefan, Arad, 1439 - 8,1 - I
    8. Achim Paul, Arad, 1168 - 6,55 - I
    9. Simion Razvan, Arad, 1873 - 6,3 - I
    10. Coiov Nicolae, Arad, 1304 - 6,1 - I
    11. Herteg Doru, Arad, 1142 - 5,97 - IW
    12. Gherlea Laurentiu, Sannicolau Mare, 1544 - 5,95 - I
    13. Simion Dani, Arad, 1938 - 5,7 - I
    14. Nastase Laurentiu, Arad, 2226 - 5,7 - I
    15. Avram Adelin, Arad, 3219 - 5,5 - I
    16. Klepp Lucas, Lipova, 2079 - 5,4 - I
    17. Herteg Dorinel, Arad, 1920 - 5 - I
    18. Nan Daniel, Sannicolau Mare, 2456 - 5 - I
    19. Bayusz Zoltan, Arad, 1967 - 4,5 - I
    20. Toba Marius, Arad, 2334 - 4 - I
    21. Klepp Mario, Lipova, 2461 - 4 - I
    22. Pirv Ovidiu, Arad, 3917 - 4 - I
    23. Bogdan Loredan, Arad, 5001 - 0 - A
    24. Curtut Cezar, Arad, 5002 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Atanasiu Alexandru, Arad, 3359 - 0 - A
    2. Bartha Attila, Arad, 1829 - 8,5 - I
    3. Dobanda Dinu, Arad, 1186 - 6,18 - I
    4. Buie Laurentiu, Arad, 1392 - 6,38 - I
    5. Paul Alin Sabin, Timisoara, 3138 - 0 - A
    6. Popa Sorin, Arad, 5003 - 0 - A
    7. Katrani Robert, Arad, 5004 - 0 - A
    8. Dumbrava Marius, Timisoara, 5005 - 0 - A
    9. Neag Ioan Petru, Timisoara, 5006 - 0 - A
    10. Dumbrava Dan, Timisoara, 5007 - 0 - A
    11. Almajan Sergiu, Dumbravita, 2308 - 6,1 - I

    * sistem clasic: inferioare de 6, se califica primii 4, superioare de 3-4, tablou eliminatoriu;


    Inscrieri Dublu - on 11.01.2019 at 19:55:29

    1. Gajta & Avram, Varset & Arad, 5017 - 42,5 - A
    2. Verdet & Kaposta, Oravita & Arad, 5002 - 35,86 - A
    3. Roman & Ciochina, Arad, 5001 - 35,13 - A
    4. Oprea & Popet, Lugoj & Timisoara, 5010 - 34,69 - A
    5. Creinicean & Veres F., Oravita, 5005 - 28,81 - A
    6. Ardelean & Bulz, Arad, 5012 - 28,68 - A
    7. Put & Cioveie M., Oravita, 5003 - 27,62 - A
    8. Popa & Ankar, Timisoara, 5014 - 25,53 - A
    9. Cecan & Jichici, Timisoara, 5007 - 24,08 - A
    10. Mitar & Iliuta, Sannicolau Mare, 5018 - 16,59 - A
    11. Balaj & Gherman, Arad, 5008 - 14,21 - A
    12. Deak & Filip, Timisoara, 5019 - 13,22 - A
    13. Jicarean & Daroti, Lipova, 5011 - 12,27 - A
    14. Guttman & Olah, Arad, 5016 - 8,44 - A
    15. Gligor & Achim, Arad, 5006 - 7,92 - A
    16. Atanasiu & Palaghia, Arad, 5020 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Purda & Klepp L., Lipova, 5021 - 9,4 - A
    2. Lulciuc & Mihalescu, Timisoara, 5022 - 31 - A
    3. Istrate & Dobanda A., Arad, 5023 - 17,92 - A
    4. Dumbrava M. & Neag, Timisoara, 5024 - 0 - A
    5. Lungu & Drinceanu, Oravita, 5025 - 26,18 - A

    * inferioare de 4, se califica primii 2, tablou complet de 8;
    ** mp-ul la dublu a rezultat din media mp-ului individual al celor doi jucatori care formeaza perechea.


    Multumim pentru incredere si ne asteptam toti amicii si prietenii la turneu, pentru a servi o cafea, un pahar de tuica, o portie de ceaun, toate intr-o atmosfera prietenoasa!

  4. Mulțumesc PaliHR, alandala au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place pedrosyto, D.D., andreyutzu, adilazaroiu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    cadet
    Avatarul lui Harry
    Data înscrierii
    05.04.2015
    Locație
    Arad
    Vârstă
    39
    Postări
    40
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 34 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    73
    Kaszta Harrald/avansati
    La mulți ani!

    Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk

  6. Mulțumesc ghitza, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adrian Veres, xyz1992, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    junior

    Data înscrierii
    20.10.2012
    Locație
    arad
    Vârstă
    22
    Postări
    132
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 22 h 10 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    129
    Istrate Samir , open! La multi ani si an nou fericit!
    .

  8. Mulțumesc ghitza, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adrian Veres, xyz1992, Roli B le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui ghitza
    Data înscrierii
    31.12.2013
    Locație
    Arad, Arad, Romania
    Vârstă
    31
    Postări
    410
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 13 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    692
    La multi ani la toata lumea si va asteptam cu drag!!!

  10. Îmi place xyz1992, dolly, Roli B le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui roman bogdan
    Data înscrierii
    29.10.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    37
    Postări
    3.408
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    36 z 7 h 11 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    1950
    Roman Bogdan - elite
    Ciochina Gabriel - elite
    Si dublu = Roman - Ciochina
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

  12. Mulțumesc ghitza, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place xyz1992, Roli B, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    39
    Postări
    331
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 16 h 54 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    505
    Verdet Adrian / Oravita / elite
    Kaposta Victor / Arad / open
    Totodata si echipa la dublu.

    LA Multi Ani !!! Si multe reusite in anul ce vine ... go TTTA!

  14. Mulțumesc ghitza, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place xyz1992, Roli B, Harry le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    junior

    Data înscrierii
    03.03.2017
    Locație
    deva
    Vârstă
    43
    Postări
    101
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 2 h 26 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    173
    Eu va urez La Multi Ani si sa ne vedem sanatosi la turneele urmatoare

    Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

  16. Mulțumesc ghitza au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kralizec, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    senior

    Data înscrierii
    11.06.2010
    Locație
    Lugojel, Timis, Romania, Romania
    Vârstă
    46
    Postări
    695
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    47 z 21 h 4 m
    Timp online pe zi
    23 m
    Reputație
    245
    Ticu Sorin,Lugoj-open

  18. Mulțumesc ghitza, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
  19. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    10.04.2013
    Locație
    Oravita
    Vârstă
    45
    Postări
    559
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 17 h 1 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1105
    La Open:Puț Gabriel, Creinicean Liviu, Drinceanu Lilian,Veres Francisc,Murgu Ioan,Lungu Marius.La Avansati:Cioveie Marian,Cioveie Bogdan,Ambrus Narcis.La Dublu:Put Gabriel- Cioveie Marian,Lungu Marius-Murgu Ioan,Creinicean Liviu-Veres Francisc!La Multi Ani cu sănătate si sa ne vedem cu bine la masa de joc!!
    Ultima modificare făcută de pedrosyto; 31.12.2018 la 20:49.

  20. Mulțumesc ghitza, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place kvictors le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    cadet

    Data înscrierii
    13.04.2018
    Locație
    Sofronea
    Vârstă
    44
    Postări
    48
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 h N/A
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    98
    Balaj Roland - Avansați din Arad
    Gherman Romulus - Avansați din Arad

  22. Mulțumesc ghitza, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place xyz1992, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    junior

    Data înscrierii
    29.12.2017
    Locație
    Arad
    Vârstă
    26
    Postări
    92
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 20 h 27 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    141
    salut, la incepatori, din Arad:
    Gligor Paul
    Achim Paul
    si dublu Gligor Paul - Achim Paul

    Mersi

  24. Mulțumesc ghitza, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Roli B, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    junior

    Data înscrierii
    29.12.2017
    Locație
    Arad
    Vârstă
    26
    Postări
    92
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 20 h 27 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    141
    Kovacs Iosif, Arad, Incepatori

  26. Mulțumesc ghitza, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
  27. #14
    cadet
    Data înscrierii
    05.09.2018
    Locație
    ROMANIA, ARAD
    Postări
    28
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 h 38 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    46
    Iusco Ionuț - Arad, Avansati
    Herteg Dorinel - Arad, Începători
    Herteg Doru - Arad, Începători

  28. Mulțumesc ghitza, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Roli B le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    cadet
    Data înscrierii
    01.08.2018
    Locație
    Arad
    Postări
    20
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    47
    Dobinda Alexandru - Arad - Incepatori
    Dumitru Florin - Arad - Avansati.

  30. Mulțumesc ghitza, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place xyz1992, Roli B le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Ianuarie 2019", Ploiești - 19.01.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 89
    Ultimul post: Astăzi, 12:26
  2. ANULAT Turneu B "Cupa Mihai Eminescu", Pitești - 19.01.2019
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 09.01.2019, 15:07
  3. ARAD: Campionatul "TTTA" 2019 - desfășurare săptămânală
    De kvictors în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 03.01.2019, 14:38
  4. Turneu "B" Arad " CUPA MOS CRACIUN" 21.12.2014
    De roman bogdan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 32
    Ultimul post: 25.12.2014, 13:03
  5. Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 29.12.2013, 19:36

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •