tenismasa.ro 468x60ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 500

Subiect: "Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 19/20.01.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    6.934
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    157 z 23 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 44 m
    Reputație
    14449

    "Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 19/20.01.2019

    CATEGORIA CONCURSULUI: Turneu tip A

    TURNEUL SE DESFĂȘOARĂ PE 4 CATEGORII:
    Avansați și Open: Sâmbătă, 19 ianuarie 2019
    Elite și Începători: Duminică, 20 ianuarie 2019

    LOCUL DE DESFĂȘURARE: Odorheiu Secuiesc, Fit.Feel Sport & Wellness Club, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.
    INDICAȚII DE ACCES:


    LOGISTICĂ: 12 mese ITTF
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă
    SE ASIGURĂ: mingi***, apă mineral/plată 2l
    DONAȚIE CĂTRE AMATUR ROMÂNIA: 1 leu/participant
    MATERIALE DE PREMIERE: cupe și diplome (locurile 1-4.), medalii și diplome (locurile 5-8.)

    CONTRIBUȚIA PARTICIPANȚILOR: 35 de ron
    Persoanele cu dizabilități beneficiază de înscriere gratuită.

    DESFĂȘURAREA TURNEULUI:

    Avansați: Sâmbătă, între orele 09-19
    Open: Sâmbătă, între orele 14-21
    Elite: Duminică, între orele 10-16
    Începători: Duminică, între orele 10-16
    Vă rugăm să confirmați înscrierile cu 30 de minute înainte de orele de începere menționate mai sus.

    Sistemul de joc:

    - grupe inferioare de câte 6(5) jucători la Începători, Avansați și Elite, respectiv de câte 5(6) jucători la Open*, ordonați în funcție de MP, aplicând regula șarpelui, cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 3;
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor inferioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 și 3 se face prin tragerea la sorți efectuată cu butonul auto al programului AmaTur.

    *Pentru a respecta caracterul de competiție de masă, se va asigura fiecărui participant numărul de minim 4 meciuri stipulat în regulament pentru turneele A.

    Participanții:
    La categoria Începători poate participa orice jucător cu media între 0 și 9,99,**
    La categoria Avansați poate participa orice jucător cu media între 10 și 19,99,**
    La categoria Open poate participa orice jucător cu media între 20 și 32,99,**
    La categoria Elite poate participa orice jucător cu media de peste 33, inclusiv***

    Jucătorii se pot înscrie la categoria de care aparțin, sau la cea imediat superioară.
    **Dacă provine din rândul jucătorilor care au făcut o pauză mai mare de un an în Circuitul AmaTur organizatorul trebuie să țină cont de specificațiile din clasamentul general, unde fiecare participant are simbolul "E", "O", "A" sau "Î" și prima participare va fi la categoria de care aparține sau maxim categoria imediat superioară.
    *** Divizionarii legitimați într-o divizie superioară diviziei B pot participa numai la categoria Elite.


    Număr maxim de jucători:
    -72 la Avansați (12 grupe de 6, pe 12 mese, iar eliminatoriile pe 4 mese),
    -60 la Open (12 grupe de 5, pe 8 mese, iar eliminatoriile pe 12 mese),
    -42 la Elite (grupe de 5 si de 6, pe 6 mese),
    -36 la Începători (grupe de 6 si 5, pe 6 mese).


    ****În cadrul turneelor din cadrul circuitului AmaTur se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.

    ÎNSCRIEREA ȘI RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
    - ultima retragere:
    - vineri, 18.01.2019, ora 21,00 pentru Avansați și Open,
    - sâmbătă, 19.01.2019, ora 21,00 pentru Elite și Începători.

    - retragerea trebuie să apară explicit pe forum până la ora limită, responsabilitatea de a verifica acest lucru revine strict persoanei care se retrage
    - retragerea jucătorilor după termen se consider absență nemotivată și aduce 3 puncte de penalizare

    ORGANIZATOR:
    - Fit.Feel, reprezentat prin Gorgenyi Levente
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Tokos-Bethleni Pal: 0742.257.995

    *******

    Vă așteptăm cu drag la un prim-turneu A din 2019 organizat în sala cunoscută de foarte mulți amaturiști din țară. Limitele spațiului disponibil din această lună la Fit.Feel au determinat ca de această dată să avem un sistem de concurs care pune accent pe spiritul de competiție, fiecare meci contand aproape decisiv.

    INFO UTILE:

    Mingea oficială oferită de partenerul turneului:

    PING PONG SHOP va fi prezent la turneu cu un stand modern, generos unde veti putea gasi produse andro, DHS ,der-materialspezialist, adidas si Revolution No. 3

    PING PONG SHOP va sponsoriza acest turneu cu mingi de joc.
    Mingea oficiala a turneului va fi andro SPEEDBALL 3S *** 40+

    Info cazare:

    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...223#post431223

    23 de turnee in Odorheiu Secuiesc, 2010-2018:

    http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Tur...rheiu+Secuiesc

    Info turistic:

    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...714#post431714
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 11.01.2019 la 21:24.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    6.934
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    157 z 23 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 44 m
    Reputație
    14449
    Rezervat inscrieri si clasamente 19.01.2019.:

    Clasament Avansati (sambata, 09:01)

    1. Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    2. Kovacs Istvan - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Fulop Attila - Aiud
    Pall Jozsef Attila - Sanpaul
    5 -- 8
    Manitiu Florin - Sibiu
    Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe
    Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    9 -- 16
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Radu Constantin - Sibiu
    Bedo Jozsef - Suseni
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Benyovski Bela - Sibiu
    Heja Zoltan - Ditrau
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Darjan Daniel - Brasov
    17 -- 32
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Kis Istvan - Brasov
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Nitu Serban - Paulesti
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    Strugar Ioan - Deda
    Loghin Florin - Brasov
    Ciky Cornel - Fagaras
    Mija Gheorghe - Fagaras
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Mihu Florin - Pitesti
    Stoica Mihai - Mioveni
    33 -- 36
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Vajda Erno - Reghin
    Veress Arpad - Miercurea Ciuc
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    37 -- 3v gr.inf.
    Balint Gabor - Odorheiu Secuiesc
    38 -- 49 2v gr.inf.
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Kulcsar Lorand - Sanpaul
    Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Pasca Lucian - Targu Mures
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Lorinczi Bela - Gheorgheni
    Grif Maria - Targu Mures
    Nagy Attila - Suseni
    Ghitu Liviu - Onesti
    50 -- 64 1v gr.inf.
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Weisz Zsofia - Targu Mures
    Vancsa Zoltan - Miercurea Ciuc
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Csiki Szabolcs - Suseni
    Burnichi Marian - Targu Secuiesc
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    Bardocz Ferenc - Ditrau
    Suciu Andrei - Borsec
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    Malene Petru - Fagaras
    Csiki Istvan - Suseni
    Kovacs Kristof - Targu Secuiesc
    Csordas Lajos - Miercurea Ciuc
    65 -- 72 0v gr.inf.
    Prodan Tiberiu - Tarnaveni
    Bartha Ferenc - Baraolt
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Serban Aurel - Fagaras
    Csiki Ioan - Targu Mures
    Cucu Poenariu Claudius - Borsec
    Jakab Szabolcs - Santimbru

    *******

    Clasament Open (sambata, 14:00)

    1. Marton Adam - Sfantu Gheorghe
    2. Cuesdean Rares - Reghin
    3 -- 4
    Stefan Patrick - Brasov
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    5 -- 8
    Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Barabas Sandor - Toplita
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    Padurariu Costel - Brasov
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Ambrus Szilard - Ludus
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    17 -- 32
    Sabau Aurel - Tarnaveni
    Migea Cornel - Sibiu
    Orosz Attila - Miercurea Ciuc
    Colcer Nicolae - Toplita
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Avram Nicolae - Nedelea
    Decean Darian - Sibiu
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Kincses Jozsef - Praid
    Farkas Yvett Bernadett - Sfantu Gheorghe
    Denes Ferenc - Praid
    Szekeres Levente - Brasov
    Mike Boroka - Targu Secuiesc
    33 -- 36
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Comsa Dan - Sibiu
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    37 -- 38 2v gr.inf.
    Veres Janos - Targu Mures
    Bucur Delia - Ludus
    39 -- 52 1v gr.inf.
    Negrean Ioan - Sibiu
    Nicu Constantin - Iasi
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Popa Mircea - Brasov
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Olah Kriszta - Targu Secuiesc
    Keresztes Arpad - Miercurea Ciuc
    Nagy Robert - Odorheiu Secuiesc
    Borbely Karoly - Miercurea Ciuc
    53 -- 60 0v gr.inf.
    Dirlea Ioan - Aiud
    Kelemen Laszlo - Miercurea Ciuc
    Sandulescu Adrian - Targu Mures
    Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
    Bozosan Petre - Sibiu
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Todor Arpad - Cristuru Secuiesc
    Kezdi Janos - Corund


    *****

    Inscrieri Avansati (sambata, 09:01) - on 1/18/2019 at 7:59:18 PM

    1. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 262 - 19.91 - A
    2. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 319 - 19.48 - A
    3. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc, 1301 - 19.2 - A
    4. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 675 - 18.83 - A
    5. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 327 - 18.1 - A
    6. Fulop Attila, Aiud, 369 - 18.01 - AW
    7. Benyovski Bela, Sibiu, 489 - 18 - AW
    8. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 893 - 18 - A
    9. Loghin Florin, Brasov, 249 - 17.9 - A
    10. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 470 - 17.9 - AW
    11. Nitu Serban, Paulesti, 285 - 17.61 - AW
    12. Vajda Erno, Reghin, 418 - 17.6 - AW
    13. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 398 - 17.59 - AW
    14. Bedo Jozsef, Suseni, 356 - 17.45 - A
    15. Manitiu Florin, Sibiu, 828 - 17.43 - A
    16. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 712 - 17.13 - A
    17. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1274 - 17.1 - A
    18. Heja Zoltan, Ditrau, 403 - 17.05 - A
    19. Ilie Octavian Marius, Brasov, 310 - 17 - A
    20. Darjan Daniel, Brasov, 518 - 16.94 - A
    21. Stoica Mihai, Mioveni, 392 - 16.86 - AW
    22. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 529 - 16.86 - A
    23. Radu Constantin, Sibiu, 469 - 16.81 - AW
    24. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 483 - 16.71 - A
    25. Kis Istvan, Brasov, 333 - 16.54 - AW
    26. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 578 - 16.5 - A
    27. Todor Csaba, Gheorgheni, 625 - 16.23 - AH
    28. Mihu Florin, Pitesti, 380 - 16.19 - A
    29. Ciky Cornel, Fagaras, 416 - 16.01 - AW
    30. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 1143 - 16 - A
    31. Raduly Ovidiu, Fantanele, 912 - 15.83 - A
    32. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 985 - 15.08 - A
    33. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1891 - 14.9 - A
    34. Iepure Teodor Calin, Aiud, 538 - 14.75 - A
    35. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 913 - 14.67 - A
    36. Sterczer Sandor, Sanzieni, 528 - 14.36 - A
    37. Onet Nicolae, Sighisoara, 1448 - 14.33 - A
    38. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 536 - 14.31 - A
    39. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc, 2706 - 14.2 - A
    40. Strugar Ioan, Deda, 764 - 13.93 - A
    41. Pasca Lucian, Targu Mures, 1479 - 13.9 - A
    42. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 818 - 13.81 - A
    43. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 792 - 13.67 - AJ
    44. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 562 - 13.56 - A
    45. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 757 - 13.54 - A
    46. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1128 - 13.53 - AW
    47. Weisz Zsofia, Targu Mures, 906 - 13.16 - AJF
    48. Lupescu Nicolae, Reghin, 615 - 12.76 - A
    49. Grif Maria, Targu Mures, 1823 - 12.5 - AF
    50. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 1252 - 11.25 - A
    51. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 725 - 11.14 - A
    52. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 2295 - 10.9 - A
    53. Csiki Szabolcs, Suseni, 1312 - 10.8 - A
    54. Burnichi Marian, Targu Secuiesc, 2261 - 10.8 - A
    55. Bartha Ferenc, Baraolt, 1863 - 10.6 - A
    56. Nagy Attila, Suseni, 1203 - 10.55 - A
    57. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 1099 - 10.3 - A
    58. Boariu Timofte Danut, Borsec, 865 - 10.1 - AW
    59. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1135 - 10.07 - A
    60. Mija Gheorghe, Fagaras, 1012 - 9.7 - I
    61. Suciu Andrei, Borsec, 876 - 9.17 - I
    62. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 941 - 9.03 - I
    63. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1171 - 8.88 - I
    64. Ghitu Liviu, Onesti, 614 - 8.62 - I
    65. Malene Petru, Fagaras, 855 - 8.51 - I
    66. Csiki Istvan, Suseni, 1723 - 8 - I
    67. Serban Aurel, Fagaras, 1483 - 7.73 - I
    68. Csiki Ioan, Targu Mures, 2239 - 6 - I
    69. Cucu Poenariu Claudius, Borsec, 2449 - 6 - I
    70. Kovacs Kristof, Targu Secuiesc, 2998 - 5.65 - I
    71. Jakab Szabolcs, Santimbru, 2905 - 4 - I
    72. Csordas Lajos, Miercurea Ciuc, 2555 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Mag Jozsef, Odorheiu Secuiesc, 3534 - 6 - I

    *******

    Inscrieri Open (sambata, 14:00) - on 1/18/2019 at 6:18:11 PM

    1. Barabas Sandor, Toplita, 352 - 32.72 - O
    2. Cuesdean Rares, Reghin, 176 - 32.46 - OJ
    3. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 441 - 32.22 - O
    4. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 190 - 31.56 - OW
    5. Sabau Aurel, Tarnaveni, 1216 - 31.5 - O
    6. Mike Boroka, Targu Secuiesc, 1067 - 31.1 - OLF
    7. Migea Cornel, Sibiu, 100 - 30.95 - OW
    8. Boeriu Cezara, Targu Mures, 239 - 30.93 - OLF
    9. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 69 - 30.33 - O
    10. Ciortescu Cristi, Iasi, 96 - 30.31 - O
    11. Bondoc Alexandru, Brasov, 500 - 30.2 - O
    12. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 205 - 29.67 - O
    13. Tipser Gabriel, Sighisoara, 830 - 29.57 - OW
    14. Avram Nicolae, Nedelea, 84 - 29.31 - O
    15. Motorga Dorin, Targu Mures, 127 - 29.26 - O
    16. Stefan Patrick, Brasov, 89 - 29.04 - O
    17. Dirlea Ioan, Aiud, 150 - 28.9 - OH
    18. Denes Ferenc, Praid, 365 - 28.9 - OW
    19. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 233 - 28.89 - O
    20. Colcer Nicolae, Toplita, 132 - 28.77 - O
    21. Marton Adam, Sfantu Gheorghe, 1199 - 28.1 - O
    22. Farkas Yvett Bernadett, Sfantu Gheorghe, 2064 - 28 - OLF
    23. Ambrus Szilard, Ludus, 315 - 27.92 - OJ
    24. Ciobanu Daniel, Blaj, 119 - 27.51 - OW
    25. Decean Darian, Sibiu, 308 - 27.41 - O
    26. Negrean Ioan, Sibiu, 103 - 26.99 - O
    27. Padurariu Costel, Brasov, 145 - 26.74 - O
    28. Nicu Constantin, Iasi, 220 - 26.23 - O
    29. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 128 - 25.98 - O
    30. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 359 - 25.92 - O
    31. Veres Janos, Targu Mures, 256 - 25.76 - OW
    32. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 134 - 25.62 - OW
    33. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 705 - 25.05 - OW
    34. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 446 - 24.76 - OJ
    35. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc, 810 - 24.7 - O
    36. Popa Mircea, Brasov, 212 - 24.64 - OW
    37. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 504 - 24.37 - O
    38. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 366 - 24.2 - OW
    39. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 203 - 24.17 - OW
    40. Comsa Dan, Sibiu, 569 - 23.98 - O
    41. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 321 - 23.9 - O
    42. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 385 - 23.29 - O
    43. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 803 - 23 - OJ
    44. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 300 - 22.9 - OW
    45. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 1073 - 22.85 - O
    46. Kincses Jozsef, Praid, 374 - 22.84 - O
    47. Sandulescu Adrian, Targu Mures, 1465 - 21.85 - OW
    48. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1554 - 20.2 - O
    49. Bozosan Petre, Sibiu, 235 - 19.91 - A
    50. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 1331 - 19.1 - A
    51. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 531 - 18.56 - AF
    52. Bucur Delia, Ludus, 600 - 18.32 - AF
    53. Fulop Laszlo, Targu Mures, 396 - 16.56 - A
    54. Szekeres Levente, Brasov, 1292 - 16.4 - A
    55. Todor Arpad, Cristuru Secuiesc, 2209 - 15.4 - A
    56. Olah Kriszta, Targu Secuiesc, 1270 - 15.3 - ALF
    57. Kezdi Janos, Corund, 2084 - 0 - O
    58. Keresztes Arpad, Miercurea Ciuc, 2987 - 0 - A
    59. Nagy Robert, Odorheiu Secuiesc, 2988 - 0 - A
    60. Borbely Karoly, Miercurea Ciuc, 5001 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Serban Liviu, Onesti, 263 - 23.67 - O
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 19.01.2019 la 21:07.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  3. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    6.934
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    157 z 23 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 44 m
    Reputație
    14449
    Rezervat inscrieri si clasamente 20.01.2019.:

    Absente N - Incepatori (duminica, 10:00)
    Vass Csaba - Odorheiu Secuiesc
    Baciu Stefan - Mioveni

    Clasament Incepatori (duminica, 10:00)

    1. Kiss Bence - Odorheiu Secuiesc
    2. Tokes Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    3 -- 4
    Bordas Laszlo - Santionlunca
    Sebok Marton - Odorheiu Secuiesc
    5 -- 8
    Contiu Mircea - Brasov
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Bedo Balint - Odorheiu Secuiesc
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    9 -- 16
    Babes Razvan - Brasov
    Korodi Csaba - Aita Mare
    Vass Peter - Miercurea Ciuc
    Butunoiu Dorin - Brasov
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Antal Daszkel Jozsef - Miercurea Ciuc
    Kovacs Tihamer - Targu Mures
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    17 -- 18
    Moise Viorel - Braila
    Toro David - Odorheiu Secuiesc
    19 -- 3v gr.inf.
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    20 -- 24 2v gr.inf.
    Szabo Zoltan - Suseni
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    Stanciu Constantin - Brasov
    Gyorgy Nicolett - Targu Mures
    25 -- 29 1v gr.inf.
    Nagy Arpad - Suseni
    Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Pralea David Constantin - Alba Iulia
    Vajda Attila - Odorheiu Secuiesc
    30 -- 34 0v gr.inf.
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    Barabas Jozsef - Sfantu Gheorghe
    Korodi Krisztian - Aita Mare
    Korodi Daniel - Aita Mare
    Kovacs Lorant - Odorheiu Secuiesc

    *******


    Clasament Elite (duminica, 10:00)

    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Roman Iulian - Brasov
    3 -- 4
    Jenei Barnabas - Odorheiu Secuiesc
    Corcoz Costin - Focsani
    5 -- 8
    Tamas Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Kaloz Anita - Odorheiu Secuiesc
    9 -- 16
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Durdun George - Bucuresti
    Macovei Liviu - Brasov
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Sanduly Levente - Odorheiu Secuiesc
    Mozes Gyula - Odorheiu Secuiesc
    Nistor Dorel - Bistrita
    17 -- 24
    Aron Darie - Sibiu
    Apian Florin - Bistrita
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Tigau Dan - Bucuresti
    Oprea Adrian - Lugoj
    Teglas Andreea - Ludus
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Gecse Alpar - Chibed
    25 -- 28 2v gr.inf.
    Vetesy Norbert - Odorheiu Secuiesc
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Gereb Attila - Odorheiu Secuiesc
    Balazs Csaba - Odorheiu Secuiesc
    29 -- 35 1v gr.inf.
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Zidar Victor - Reghin
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    Hutanu Alin - Brasov
    Gritto Daniel - Medias
    Bandi Tamas - Odorheiu Secuiesc
    36 -- 42 0v gr.inf.
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Kiss Janos - Miercurea Ciuc
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Ivan Catalin - Fagaras
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Mozes Botond - Odorheiu Secuiesc

    *******

    Inscrieri Elite (duminica, 10:00) - on 1/19/2019 at 9:10:49 PM

    1. Roman Iulian, Brasov, 49 - 47.12 - EMW
    2. Tamas Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 5002 - 46.06 - EM
    3. Durdun George, Bucuresti, 214 - 45 - EL
    4. Jenei Barnabas, Odorheiu Secuiesc, 5007 - 44.76 - EM
    5. Kaloz Anita, Odorheiu Secuiesc, 5004 - 44.51 - EM
    6. Mozes Gyula, Odorheiu Secuiesc, 5005 - 44.27 - EM
    7. Sanduly Levente, Odorheiu Secuiesc, 5003 - 43.78 - EM
    8. Vetesy Norbert, Odorheiu Secuiesc, 5006 - 43.53 - EM
    9. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 56 - 43.29 - EM
    10. Simon Csaba, Targu Mures, 192 - 41.83 - E
    11. Nistor Dorel, Bistrita, 71 - 41.16 - EM
    12. Bauer Lajos, Targu Mures, 241 - 40.83 - EW
    13. Corcoz Costin, Focsani, 28 - 39.84 - EM
    14. Macovei Liviu, Brasov, 187 - 39.5 - E
    15. Teglas Andreea, Ludus, 80 - 39.12 - EF
    16. Govoreanu Florin, Cisnadie, 10 - 38.14 - EW
    17. Irsai Istvan, Targu Mures, 113 - 38.14 - EW
    18. Aron Darie, Sibiu, 101 - 37.7 - EW
    19. Tigau Dan, Bucuresti, 37 - 37.48 - ELW
    20. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 274 - 37.48 - E
    21. Daneliuc Gabi, Selimbar, 20 - 37.36 - EW
    22. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 46 - 37.11 - E
    23. Apian Florin, Bistrita, 48 - 36.63 - E
    24. Vlase Gheorghe, Slobozia, 12 - 36.23 - E
    25. Zidar Victor, Reghin, 88 - 35.51 - E
    26. Carpaci Alexandru, Ludus, 82 - 35.07 - EW
    27. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 72 - 34.87 - E
    28. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 931 - 34.4 - E
    29. Oprea Adrian, Lugoj, 47 - 33.87 - E
    30. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 334 - 33.58 - E
    31. Hutanu Alin, Brasov, 243 - 33.52 - E
    32. Pavunev Dan, Bucuresti, 68 - 33.34 - E
    33. Dumbrava Daniel, Focsani, 70 - 31.27 - OW
    34. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 67 - 29.31 - O
    35. Gecse Alpar, Chibed, 161 - 25.38 - O
    36. Gritto Daniel, Medias, 1147 - 24.05 - O
    37. Ivan Catalin, Fagaras, 1522 - 20.1 - O
    38. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 4302 - 0 - OW
    39. Gereb Attila, Odorheiu Secuiesc, 5009 - 0 - EM
    40. Mozes Botond, Odorheiu Secuiesc, 5010 - 0 - EM
    41. Bandi Tamas, Odorheiu Secuiesc, 5011 - 0 - EM
    42. Balazs Csaba, Odorheiu Secuiesc, 5012 - 0 - EM


    *******

    Inscrieri Incepatori (duminica, 10:00) - on 1/18/2019 at 3:45:12 PM

    1. Antal Daszkel Jozsef, Miercurea Ciuc, 1563 - 9.7 - I
    2. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 809 - 9.5 - I
    3. Szabo Zoltan, Suseni, 1455 - 9.4 - I
    4. Angi Zoltan, Gheorgheni, 745 - 9.31 - I
    5. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1273 - 9.3 - I
    6. Pralea Constantin, Alba Iulia, 703 - 8.84 - IW
    7. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 851 - 8.55 - I
    8. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 1887 - 8.5 - I
    9. Tirlea Gheorghe, Brasov, 2540 - 8.4 - I
    10. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 1245 - 7.48 - I
    11. Stanciu Constantin, Brasov, 1560 - 7.3 - I
    12. Contiu Mircea, Brasov, 1966 - 7.3 - I
    13. Butunoiu Dorin, Brasov, 1430 - 6.65 - I
    14. Babes Razvan, Brasov, 1222 - 6.6 - I
    15. Nagy Arpad, Suseni, 1572 - 6.5 - I
    16. Moise Viorel, Braila, 847 - 6.47 - IW
    17. Korodi Csaba, Aita Mare, 1622 - 6.43 - I
    18. Gyorgy Nicolett, Targu Mures, 2432 - 6 - IF
    19. Kovacs Tihamer, Targu Mures, 2903 - 6 - I
    20. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc, 1506 - 5.7 - I
    21. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1520 - 5.67 - I
    22. Baciu Stefan, Mioveni, 1652 - 5.65 - I
    23. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1319 - 5.61 - IF
    24. Savina Dan, Piatra Neamt, 1096 - 5.52 - I
    25. Barabas Jozsef, Sfantu Gheorghe, 2714 - 5 - I
    26. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1550 - 4.27 - I
    27. Korodi Krisztian, Aita Mare, 5001 - 0 - A
    28. Korodi Daniel, Aita Mare, 5002 - 0 - A
    29. Vass Csaba, Odorheiu Secuiesc, 5003 - 0 - A
    30. Kiss Bence, Odorheiu Secuiesc, 5006 - 0 - A
    31. Bedo Balint, Odorheiu Secuiesc, 5007 - 0 - A
    32. Sebok Marton, Odorheiu Secuiesc, 5008 - 0 - A
    33. Toro David, Odorheiu Secuiesc, 5009 - 0 - A
    34. Kovacs Lorant, Odorheiu Secuiesc, 5010 - 0 - A
    35. Vajda Attila, Odorheiu Secuiesc, 5011 - 0 - A
    36. Tokes Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 5012 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ferenczi Robert, Suseni, 3104 - 6 - I
    2. Csibi Arpad, Ditrau, 4045 - 0 - I
    3. Henegar Gabriel, Brasov, 1315 - 9.9 - I
    4. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 5013 - 0 - A
    5. Daradics Sandor, Odorheiu Secuiesc, 5014 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 20.01.2019 la 22:03.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  5. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan, FlorinBN, ivisuc, GeluBv, Moise Viorel le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    49
    Postări
    297
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    55 z 9 h 59 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    373
    Petho Mihaly - Racosul de Sus - E/O
    Cocean Valer - Baraolt - E/O
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare - A/I
    Korodi Csaba - Aita Mare - A/I
    Bartha Ferenc - Baraolt - A/I

  7. Mulțumesc gica tirlea au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Antal Denes, Kis Istvan, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    5.905
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    141 z 23 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    5036
    Popa Mircea - Brasov = open

  9. #6
    junior

    Data înscrierii
    10.10.2017
    Locație
    sanzieni jud covasna
    Vârstă
    39
    Postări
    114
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 26 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    222
    Se inscriu sterczer sandor si sterczer zalan din sanzieni la categoria incepatori-avansati

  10. #7
    senior

    Data înscrierii
    25.07.2015
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    32
    Postări
    192
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 21 h 12 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    184
    Se incriere Geréd Ferenc, Szántó Lajos, András Zoltán din Miercurea Ciuc La avansanti. Jakab Szabolcs la Incepatori din Santimbru Ciuc. Multumesc.

  11. Îmi place Barta Istvan-Zsolt, Tamas Vivien, PaliHR, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  12. #8
    junior

    Data înscrierii
    03.01.2017
    Locație
    Sansimion
    Vârstă
    46
    Postări
    103
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 5 h 14 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    90
    Se inscriu din Miercurea-Ciuc la avansati: Lorincz Zoltan, Vaszi Denes, Ambrus Zoltan si Veress Arpad

  13. Îmi place Barta Istvan-Zsolt, Tamas Vivien, PaliHR, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.894
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    489 z 19 h 54 m
    Timp online pe zi
    3 h 51 m
    Reputație
    16639
    Apian Florin - Bistrita - E/O
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  15. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui CKA
    Data înscrierii
    26.09.2015
    Locație
    Targu Secuiesc
    Vârstă
    40
    Postări
    340
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 21 h 48 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    548
    Se inscrie din Tg Secuiesc
    Canea-Kocsis Andras - Avansati
    Canea-Kocsis Andras jr. - Open
    Chelmus Ionut - Open
    Medves Antal -elite
    Olah Kriszta - Open
    Mike Boroka - Open

  16. Îmi place Tamas Vivien, PaliHR, Kis Istvan, jocobedo, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  17. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    6.934
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    157 z 23 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 44 m
    Reputație
    14449
    Lupescu Nicolae si Vajda Erno la avansati din Reghin
    Losonczi Denes si Raduly Ovidiu, Sangeorgiu de Padure / Fantanele, avansati.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  18. Îmi place Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  19. #12
    junior

    Data înscrierii
    10.10.2017
    Locație
    sanzieni jud covasna
    Vârstă
    39
    Postări
    114
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 26 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    222
    Se inscrie kontzey jozsef din tg secuiesc la categoria incepatori -avansati

  20. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  21. #13
    senior
    Avatarul lui CIKY
    Data înscrierii
    17.02.2013
    Locație
    FAGARAS
    Vârstă
    57
    Postări
    235
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 9 h 43 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    412
    Se înscriu:
    Ciky Cornel, Fagaras, Avansați
    Lolea Toma, Fagaras, Avansați
    Malene Petru, Fagaras, Incepători
    Serban Aurel, Făgăraș, Incepători

  22. Îmi place Antal Denes, PaliHR, Kis Istvan, tavy le-a plăcut acest mesaj
  23. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    6.934
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    157 z 23 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 44 m
    Reputație
    14449
    Fulop Laszlo, avansati, Targu Mures.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  24. Îmi place Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  25. #15
    cadet
    Data înscrierii
    08.06.2018
    Locație
    Brasov
    Postări
    26
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 28 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    31
    Se inscriu Contiu Mircea si Babes Razvan din Brasov la Incepatori.

  26. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 08.09.2018
    De Gorgenyi Levente în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 341
    Ultimul post: 12.09.2018, 21:25
  2. Răspunsuri: 384
    Ultimul post: 23.01.2017, 22:30
  3. Răspunsuri: 216
    Ultimul post: 02.02.2016, 13:14
  4. Turneul "B" Odorheiu Secuiesc 27 Aprilie 2013 "Cupa FIT FEEL"
    De Gorgenyi Levente în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 29.04.2013, 18:47
  5. Răspunsuri: 115
    Ultimul post: 21.01.2013, 12:28

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •