Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa CSM", Slobozia - 02.02.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Totuși Regulamentul este clar în astfel de situații.
    Trebuie citit și respectat.
    Altfel, ne tensionăm fără sens.

    Comentariu


    • A fost descalificat pentru ca la ultimul turneu a avut medie de open si acum a participat la incepatori, eu asa am inteles. Prea multe nu sunt de spus...
      Blade-Darker speed 90
      Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
      Bh- Testing

      Comentariu


      • Felicitari, Slobozia! Felicitari tuturor!

        (Iar in ce priveste polemica, ar fi indicat ca sa lasam prevederile regulamentare in slujba colegilor care pot sa le interpreteze si sa le puna in practica.)
        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
        Tel : 0742 257 995

        Comentariu


        • Postat în original de bestnr1girl Vezi post
          Pentru mine este incredibil cum toata lumea arunca cu pietre in Barbu Alexandru, castigatorul locului 1 la incepatori. Acuze , precum ca este lipsit de Fair Play? In ce consta lipsa lui de Fair Play? Penultimul lui concurs a fost in 2014. Dupa care ,a concurat in 2018. Evident ca punctajul lui a ajuns la 0, si conform regulamentului avea dreptul sa participe la incepatori. Categoria incepatori ;0 -10 puncte. Si eu am participat la primul meu turneu la Tg. Jiu avand 0 puncte, si am luat locul 3. Toata lumea trebuia sa intre in trepidatii pt. ca un ,,no name,, cu 0 puncte a luat locul 3? Cunosc caz concret in care un jucator cu punctaj de avansati nu a mai participat la concursuri, i-a scazut punctajul sub 10, dupa care a participat la un concurs la categoria amatori, si a luat locul 1. Putem sa-l acuzam de Fair Play? Eu am 14 puncte, am sa scad sub 10, pt ca nu am cu cine sa ma antrenez, si nu mai particip. Daca voi concura la categoria amatori, voi fi luat la tinta cu pietre pentru ca am avut candva 14 puncte? Am observat ca sunt vorbitori foarte buni pe aici care abia asteapta sa dea replica. Nu ma intereseaza. Mai bine ati avea grija sa nu se intercaleze printre amatoristi, jucatori legitimati, sau sa stipulati in regulament ca fostii jucatori legitimati sa nu poata participa 3-4 ani in concursuri amatur, dupa incheierea activitatii ca si legitimat.Eu tot nu am inteles de ce Barbu Alexandru a fost descalificat.
          Incredibil e ca va dati cu parerea fara sa aveti idee de miezul problemei sau de esenta postului in care se explica in ce a constat lipsa de Fair Play!

          Nu sunteti printre cei 140 de membri ai forumului care au lecturat macar o data Regulamentul AmaTur 2019.
          Nu intelegeti diferenta dintre punctaj si MP.
          Nu intelegeti diferenta dintre Open si Incepatori.
          Nu ati participat decat la 5 turnee AmaTur in 2018.

          Cititi Regulamentul! Unde nu intelegeti, nu ezitati sa cereti lamuriri. Daca va exprimati civilizat vi se va raspunde.

          Despre cazul de fata stati linistit. Are cine sa judece si sa ia masuri. Au fost prezenti la turneu 7 Coordonatori AmaTur si trei cincimi din Comitetul Director.
          O seara frumoasa!

          Comentariu


          • Postat în original de Comitetul Director Vezi post
            Incredibil e ca va dati cu parerea fara sa aveti idee de miezul problemei sau de esenta postului in care se explica in ce a constat lipsa de Fair Play!

            Nu sunteti printre cei 140 de membri ai forumului care au lecturat macar o data Regulamentul AmaTur 2019.
            Nu intelegeti diferenta dintre punctaj si MP.
            Nu intelegeti diferenta dintre Open si Incepatori.
            Nu ati participat decat la 5 turnee AmaTur in 2018.

            Cititi Regulamentul! Unde nu intelegeti, nu ezitati sa cereti lamuriri. Daca va exprimati civilizat vi se va raspunde.

            Despre cazul de fata stati linistit. Are cine sa judece si sa ia masuri. Au fost prezenti la turneu 7 Coordonatori AmaTur si trei cincimi din Comitetul Director.
            O seara frumoasa!
            https://youtu.be/PrPkM9w1v_Uhttps://...be/PrPkM9w1v_U

            sper sa fiu bine inteles :suna a rechizitoriu !va rog.....

            Comentariu


            • Postat în original de Comitetul Director Vezi post
              Incredibil e ca va dati cu parerea fara sa aveti idee de miezul problemei sau de esenta postului in care se explica in ce a constat lipsa de Fair Play!

              Nu sunteti printre cei 140 de membri ai forumului care au lecturat macar o data Regulamentul AmaTur 2019.
              Nu intelegeti diferenta dintre punctaj si MP.
              Nu intelegeti diferenta dintre Open si Incepatori.
              Nu ati participat decat la 5 turnee AmaTur in 2018.

              Cititi Regulamentul! Unde nu intelegeti, nu ezitati sa cereti lamuriri. Daca va exprimati civilizat vi se va raspunde.

              Despre cazul de fata stati linistit. Are cine sa judece si sa ia masuri. Au fost prezenti la turneu 7 Coordonatori AmaTur si trei cincimi din Comitetul Director.
              O seara frumoasa!
              https://youtu.be/PrPkM9w1v_Uhttps://...be/PrPkM9w1v_U

              sper sa fiu bine inteles :suna a rechizitoriu !va rog.....

              Comentariu


              • Felicitări lui Eugen Iordache, are lovituri de apărător clasic, va face multe valuri daca se va tine de turnee.
                Felicitări organizatorilor, un turneu bine organizat.
                Felicitări Gigi Spin pentru a 300-a participare, sa ne fii sănătos și la mai multe.

                Va rog sa nu mai oferiți premii primilor clasați. Spiritul Amaturului nu are nevoie de minciunile celor avizi de cupe si este greu si asa sa ii tii in categorie pe oportunisti. Tombola e mai bună pentru stimularea participării.

                Va multumesc.

                Dane: Stai, stai, nu pleca.... pui tu linkul.

                Trimis de pe al meu SM-A520F folosind Tapatalk
                TsE

                Comentariu


                • Postat în original de Vlase Gheorghe Vezi post
                  .......... soare și sărbătoare la SLOBOZIA. ,,cele bune sa se adune,cele rele sa se spele? !!!
                  Adevarat. Sunt intru totul de acord cu Gica.

                  Suntem amatori, mergem la turnee ca sa ne distram, sa ne miscam, sa transpiram si .... daca putem ... sa castigam. (Mai bem si cate o bere)
                  Sa nu lasam cate un om mai "special" sa ne umbreasca bucuria de a ne intalni si de a "ne juca" tenis de masă.

                  Cele bune sa se adune, cele rele sa se spele.

                  Toata stima domnilor organizatori si DOMNILOR cu care m-am intalnit la acest turneu, la masa de joc sau pe langa.

                  Felicitari Panaitescu Stefan, felicitari Mircea Neagu.
                  Pentru ca raul sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic.

                  Comentariu


                  • Buna ziua,

                    Mi-am uitat in sala husa de paleta+ prosop.Il rog pe cel care le-a gasit sa mi le inapoieze.

                    Multumesc,
                    Mircea Neagu
                    0754938546

                    Comentariu


                    • Dacă le găsim, sigur nu ți le returnam😈😈😈

                      Comentariu


                      • Verdet Adrian ! Felicitari! Timis pe podium!

                        Comentariu


                        • Kaposta Victor ! Felicitari! Arad pe podium!

                          Comentariu


                          • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                            George Bernard Shaw

                            https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                            https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                            Comentariu


                            • http://www.independentonline.ro/2019...Slobozia-17709
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • Fain dar arata a campanie electorala

                                Comentariu


                                • Buna seara!

                                  Am intrat in posesia paletei Le multumesc frumos tuturor celor care s-au implicat in gasirea ei,in special domnului Vlase si domnului Enciu.

                                  Multumesc,
                                  Mircea Neagu

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Mircea Neagu Vezi post
                                    Buna seara!

                                    Am intrat in posesia paletei Le multumesc frumos tuturor celor care s-au implicat in gasirea ei,in special domnului Vlase si domnului Enciu.

                                    Multumesc,
                                    Mircea Neagu
                                    a fost clonata si i-au scos simtul.....!!!!!!!

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X