vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 31 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 463

Subiect: "Cupa Unirii", București 26/27.01.2019

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    1.995
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 7 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1112

    "Cupa Unirii", București 26/27.01.2019

    Turneu A "Cupa Unirii", București 26 și 27 Ianuarie 2019

    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00 ; Duminica: 9,30 - 18,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Avansati 90 - Incepatori 48 - Open 60 - Elite 36, în ordinea înscrierii pe site;
    NR. MESE: 18 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Andro 3* plastic.
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 25 ianuarie ora 21,30 Avansati respectiv Sambata 26 ianuarie ora 11 pentru incepatori si Sambata ora 21,30 pentru Open+Elite; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 40 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani 20 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
    SAMBATA:
    - AVANSATI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: ora 14,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 13,45
    DUMINICA:
    - OPEN: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - ELITE: ora 9,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Vineri 25.01.2019, ora 21,00 pentru Avansați/Începători și Sambata 26.1.2019, ora 21.00 pentru Open/Elite;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    SISTEM DE JOC
    Avansați maxim 90 participanți – Sâmbătă ora 9,30-18,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ÎNCEPĂTORI maxim 48 participanți – Sâmbătă ora 14,00-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    OPEN maxim 60 participanți – Duminică, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 33 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ELITE maxim 36 participanți – Duminica, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 33 precum si jucatorii openisti cu MP<33 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    Corneliu Dena, tel. 0721.225.463



    ATENTIE!
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Park, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 15.01.2019 la 12:37.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  2. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    1.995
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 7 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1112

    Clasament

    Clasament Elite

    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Tudorache Viorel - Bucuresti
    3 -- 4
    Neagu Mircea - Constanta
    Constantin Teodor - Bucuresti
    5 -- 8
    Banescu Dragos - Pitesti
    Trohonel Daniel - Bucuresti
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    9 -- 10
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Calin Mihai - Barlad
    Buzatu Vasile - Buftea
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Paun Daniel - Bucuresti
    Pavunev Dan - Bucuresti
    21 -- 26 1v gr.inf.
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Buta Radu - Bucuresti
    Zamfir Gicu - Bucuresti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Leorda Rares - Reghin
    27 -- 29 0v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    Negria Mihai - Bucuresti
    Boroleanu Robert - Bucuresti

    Nemotivati:

    Ciortescu Cristi
    Musat Catalin


    Clasament Open

    1. Rogoz Nicoleta - Bucuresti
    2. Voin Doru - Bucuresti
    3 -- 4
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Nicolae Alin - Bucuresti
    5 -- 8
    Sima Vlad - Giurgiu
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Campean Adrian - Bucuresti
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    9 -- 16
    Orac Teodor - Slobozia
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Pascu Razvan - Magureni
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Megan Alexandra - Bucuresti
    Cinca Daniel - Craiova
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Rasid Aihan - Constanta
    17 -- 20
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Belinsca Romeo - Bucuresti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    21 -- 2v gr.sup.
    Viciu Dragos - Pitesti
    22 -- 31 1v gr.sup.
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Mitrea Silviu - Navodari
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    Petrov Dan - Bucuresti
    Radu Nelu - Bucuresti
    Nicula Florin - Constanta
    Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
    32 -- 40 0v gr.sup.
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Bodeanu Dan - Bucuresti
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    Lazar Ion - Bucuresti
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Durac Viorel - Constanta
    Negrila Cristian - Caracal
    Chivu Cornel - Craiova
    41 -- 45 2v gr.inf.
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Darmaz Ion - Targoviste
    Niculae Dan - Bucuresti
    Plaiasu Ion - Plopeni
    46 -- 52 1v gr.inf.
    Raportaru Viorel - Bucuresti
    Dospinescu George - Bucuresti
    Constantin Alexandru - Bucuresti
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Moiceanu Madalin - Bucuresti
    Dica Danut - Caracal
    53 -- 59 0v gr.inf.
    Stancalie Doru - Craiova
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Butoi Aurel - Caracal
    Marin Marian - Bucuresti
    Balasa Ion - Bucuresti
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti

    Nemotivati:
    Voinescu Ecaterina
    Florent Mathe


    Clasament Avansati

    1. Vitan Andrei - Giurgiu
    2. Teodorescu Andu - Curtea de Arges
    3 -- 4
    Plop Adrian - Bucuresti
    Sandu Stefan - Bucuresti
    5 -- 8
    Moraru Ramona Cosmina - Drobeta Tr Severin
    Sultan Valentin - Craiova
    Teodorescu Radu - Bucuresti
    Avadanoaei Petuel - Botosani
    9 -- 16
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Alexandru Ionut - Bucuresti
    Modoran Cristian - Bucuresti
    Cotet Nicolae - Braila
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Acu Paul - Bucuresti
    17 -- 28
    Nitu Serban - Paulesti
    Todi Dumitru - Slobozia
    Bruma Ovidiu - Botosani
    Panait Constantin - Mizil
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Badea Daniel - Targoviste
    Moca Vasile - Bucuresti
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Stan Andrei - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    29 -- 30 2v gr.sup.
    Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
    Mihaila George - Bucuresti
    31 -- 46 1v gr.sup.
    Socaci Sorin - Panciu
    Ene Florin - Ploiesti
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Lazar Dumitru - Mizil
    Guluta Florin - Bucuresti
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    Panait Adrian - Braila
    Huica Petre - Bucuresti
    Bonciu Daniel - Bucuresti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Popescu Adrian - Valcanesti
    Dumitru George - Targoviste
    47 -- 56 0v gr.sup.
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Barca George - Pitesti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Dragos Marian - Bucuresti
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Moisa Costel - Tecuci
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Hutanu Adrian - Slobozia
    57 -- 62 2v gr.inf.
    Coclea Ionel - Braila
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Baltatu Eduard - Pitesti
    Petraru Ionut - Bucuresti
    Dragu Fanel - Slobozia
    Caranda Alexandru - Bucuresti
    63 -- 71 1v gr.inf.
    Oancea Vasile - Buzau
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Ionescu Alexandru - Bucuresti
    Carnu Mirel - Buzau
    Sandu Mihai - Bucuresti
    Moraru Marius - Bucuresti
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    Metes Radu - Dumbraveni SB
    72 -- 83 0v gr.inf.
    Moasa Gabriel - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Rapan Mihai - Bucuresti
    Matei Mircea - Targoviste
    Ghiurutan Razvan - Bucuresti
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Zisu Cristian - Bucuresti
    Cornea Marian - Constanta
    Lungu Mihai - Targoviste
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Botea Mihai - Braila


    Clasament Incepatori

    1. Marcosanu Dan - Galati
    2. Vlasie Ionut - Bucuresti
    3 -- 4
    Dragomir Dan - Bucuresti
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    5 -- 8
    Popa Sandu - Slobozia
    Fusca Georgian - Targoviste
    Tonciu Costin - Bucuresti
    Iancu Rares - Oltenita
    9 -- 16
    Neagu Costin - Targoviste
    Sima Beniamin - Giurgiu
    Mateica Claudiu - Bucuresti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Costea Marcel - Bucuresti
    Enache Vivian - Bucuresti
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Silviu Niculae - Bucuresti
    17 -- 25 1v gr.sup.
    Trandafir Catalin - Slobozia
    Buzoianu Eduard - Oltenita
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    Parlapan Marius - Bucuresti
    Sima Daniel - Mioveni
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    Vitan Victor - Giurgiu
    Vlasie Vasile - Bucuresti
    Mavrodin Cristian - Oltenita
    Balaban Daniel - Bucuresti
    33 -- 2v gr.inf.
    Andrei Bogdan - Targoviste
    34 -- 40 1v gr.inf.
    Ienasoae Dragos - Bucuresti
    Cocotan Vasile - Oltenita
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Pralea David Constantin - Alba Iulia
    Soarece Marius - Bucuresti
    Caranfilian Eduard - Bucuresti
    Matea Aurelian - Bucuresti
    41 -- 48 0v gr.inf.
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Marcu Lucian - Bucuresti
    Nicula Bogdan - Bucuresti
    Popa Silviu - Slobozia
    Dinu Florin - Bucuresti
    Alex Ionita - Bucuresti
    Ilie Alexandru - Bucuresti
    Petrisor Matei - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 28.01.2019 la 19:13.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  3. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    1.995
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 7 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1112

    Inscrieri

    Inscrieri Incepatori - on 25.01.2019 at 19:05:43

    1. Constantin Eduard, Bucuresti, 872 - 9,88 - I
    2. Trandafir Catalin, Slobozia, 1581 - 9,13 - I
    3. Fusca Georgian, Targoviste, 737 - 9,03 - I
    4. Pralea Constantin, Alba Iulia, 703 - 8,84 - IW
    5. Marcosanu Dan, Galati, 1759 - 8,5 - I
    6. Vlasie Ionut, Bucuresti, 2227 - 8,4 - I
    7. Buzoianu Eduard, Oltenita, 3426 - 7,8 - I
    8. Ontoiu Catalin, Pitesti, 901 - 7,68 - IW
    9. Sima Beniamin, Giurgiu, 1314 - 7,35 - I
    10. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1262 - 7,28 - I
    11. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 1001 - 7,23 - I
    12. Neagu Costin, Targoviste, 1136 - 7,1 - I
    13. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 917 - 6,94 - I
    14. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1034 - 6,89 - IW
    15. Carpinis Petre Danut, Targoviste, 1564 - 6,8 - I
    16. Tonciu Costin, Bucuresti, 1019 - 6,08 - I
    17. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1764 - 5,8 - I
    18. Caranfilian Migo, Bucuresti, 1028 - 5,77 - I
    19. Dragomir Dan, Bucuresti, 1800 - 5,75 - I
    20. Costea Marcel, Bucuresti, 2234 - 5,75 - I
    21. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1717 - 5,13 - I
    22. Vitan Victor, Giurgiu, 1948 - 5 - I
    23. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 2281 - 5 - I
    24. Marcu Lucian, Bucuresti, 2333 - 5 - I
    25. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 2715 - 5 - I
    26. Cocotan Vasile, Oltenita, 3756 - 5 - I
    27. Parlapan Marius, Bucuresti, 3782 - 5 - I
    28. Vlasie Vasile, Bucuresti, 2511 - 4,5 - I
    29. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1972 - 4,33 - IF
    30. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1550 - 4,27 - I
    31. Andrei Bogdan, Targoviste, 2082 - 4 - I
    32. Nicula Bogdan, Bucuresti, 2283 - 4 - I
    33. Mavrodin Cristian, Oltenita, 3891 - 4 - I
    34. Silviu Niculae, Bucuresti, 2178 - 0 - IW
    35. Sima Daniel, Mioveni, 2755 - 0 - I
    36. Popa Sandu, Slobozia, 3020 - 0 - A
    37. Popa Silviu, Slobozia, 3974 - 0 - A
    38. Patru Marius, Bucuresti, 5002 - 0 - A
    39. Dinu Florin, Bucuresti, 5006 - 0 - A
    40. Soarece Marius, Bucuresti, 5008 - 0 - A
    41. Balaban Daniel, Bucuresti, 5010 - 0 - A
    42. Mateica Claudiu, Bucuresti, 5011 - 0 - A
    43. Enache Vivian, Bucuresti, 5012 - 0 - A
    44. Iancu Rares, Oltenita, 5017 - 0 - A
    45. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 5018 - 0 - A
    46. Alex Ionita, Bucuresti, 5019 - 0 - A
    47. Matea Aurelian, Bucuresti, 5020 - 0 - A
    48. Neagu Marius, Bucuresti, 5021 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Uzoma Ogbonna, Bucuresti, 3945 - 4 - IF
    2. Ilie Alexandru, Bucuresti, 5022 - 0 - A
    3. Petrisor Matei, Bucuresti, 5023 - 0 - A
    4. Predus Paul, Bucuresti, 1824 - 5,25 - I
    5. Ionescu Daniel, Bucuresti, 1285 - 8,63 - I


    Inscrieri Avansati - on 25.01.2019 at 19:06:25

    1. Catana Claudiu, Bucuresti, 558 - 19,07 - A
    2. Sursilov Constantin, Bucuresti, 320 - 18,89 - A
    3. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 272 - 18,79 - A
    4. Barca George, Pitesti, 322 - 18,77 - A
    5. Socaci Sorin, Panciu, 461 - 18,34 - AW
    6. Acu Paul, Bucuresti, 639 - 18,33 - A
    7. Teodorescu Radu, Bucuresti, 1139 - 18,3 - A
    8. Plop Adrian, Bucuresti, 619 - 18,12 - A
    9. Ene Florin, Ploiesti, 252 - 18,11 - A
    10. Modoran Cristian, Bucuresti, 2480 - 17,8 - A
    11. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 287 - 17,79 - AW
    12. Nitu Serban, Paulesti, 285 - 17,61 - AW
    13. Sultan Valentin, Craiova, 670 - 17,46 - A
    14. Curelea Petre, Lehliu Gara, 690 - 17,38 - A
    15. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 669 - 17,32 - A
    16. Delimart Alexiana, Targoviste, 535 - 17,29 - AF
    17. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 849 - 17,23 - A
    18. Vestineanu Ionut, Slobozia, 652 - 16,96 - A
    19. Cristescu Cristian, Bucuresti, 382 - 16,89 - AW
    20. Vitan Andrei, Giurgiu, 1011 - 16,87 - A
    21. Todi Dumitru, Slobozia, 770 - 16,84 - A
    22. Constantin Cristina, Bucuresti, 388 - 16,66 - AF
    23. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 309 - 16,57 - A
    24. Baluta Silviu, Bucuresti, 503 - 16,49 - AW
    25. Moasa Gabriel, Bucuresti, 1453 - 16,3 - A
    26. Lazar Dumitru, Mizil, 386 - 16,2 - A
    27. Visan Victor, Slobozia, 542 - 16,04 - A
    28. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 898 - 15,93 - A
    29. Guluta Florin, Bucuresti, 552 - 15,81 - A
    30. Oancea Vasile, Buzau, 568 - 15,74 - A
    31. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 650 - 15,7 - A
    32. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 864 - 15,58 - A
    33. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 428 - 15,33 - A
    34. Ciocau Viorel, Bucuresti, 613 - 15,33 - A
    35. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 565 - 15,28 - A
    36. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 1558 - 15,17 - AF
    37. Mihaila George, Bucuresti, 509 - 15,09 - A
    38. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 627 - 15 - A
    39. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 676 - 14,88 - A
    40. Coclea Ionel, Braila, 573 - 14,77 - AW
    41. Dragos Marian, Bucuresti, 596 - 14,54 - A
    42. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 715 - 14,52 - A
    43. Panait Constantin, Mizil, 773 - 14,46 - A
    44. Sterczer Sandor, Sanzieni, 528 - 14,36 - A
    45. Ionescu Alexandru, Bucuresti, 1512 - 14,3 - A
    46. Stan Andrei, Bucuresti, 1365 - 14,27 - A
    47. Panait Adrian, Braila, 492 - 14,19 - AW
    48. Cotet Nicolae, Braila, 667 - 14,18 - A
    49. Huica Petre, Bucuresti, 520 - 14,04 - A
    50. Dina Alexandru, Bucuresti, 602 - 14 - A
    51. Bonciu Daniel, Bucuresti, 939 - 13,95 - A
    52. Ipate Virgil, Bucuresti, 550 - 13,94 - A
    53. Grumeza Lucian, Bucuresti, 617 - 13,43 - A
    54. Carnu Mirel, Buzau, 2059 - 13,1 - A
    55. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 689 - 12,16 - A
    56. Sandu Mihai, Bucuresti, 1144 - 11,9 - A
    57. Popescu Adrian, Valcanesti, 1579 - 11,6 - A
    58. Serban Leonard, Bucuresti, 1026 - 11,5 - A
    59. Dumitru George, Targoviste, 601 - 11,43 - A
    60. Rapan Mihai, Bucuresti, 1008 - 11,14 - A
    61. Moisa Costel, Tecuci, 972 - 11,13 - A
    62. Moraru Marius, Bucuresti, 1230 - 11,1 - A
    63. Teodorescu Andu, Curtea de Arges, 3073 - 10,9 - A
    64. Bistreanu Armand, Bucuresti, 644 - 10,89 - AW
    65. Marinescu Nelu, Targoviste, 656 - 10,6 - A
    66. Baltatu Eduard, Pitesti, 2023 - 10,5 - A
    67. Matei Mircea, Targoviste, 727 - 10,47 - AW
    68. Moca Vasile, Bucuresti, 1580 - 10,23 - A
    69. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 1087 - 10,18 - A
    70. Ghiurutan Razvan, Bucuresti, 1857 - 10,1 - A
    71. Petraru Ionut, Bucuresti, 875 - 10,08 - A
    72. Dragu Fanel, Slobozia, 1182 - 10,08 - A
    73. Hutanu Adrian, Slobozia, 1283 - 9,83 - I
    74. Caranda Alexandru, Bucuresti, 2266 - 9,6 - I
    75. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 797 - 8,97 - I
    76. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 1351 - 8,88 - I
    77. Enciu Marcel, Bucuresti, 822 - 8,63 - IW
    78. Zisu Cristian, Bucuresti, 1720 - 8,57 - I
    79. Cornea Marian, Constanta, 1794 - 7,2 - I
    80. Lungu Mihai, Targoviste, 1280 - 6,87 - I
    81. Metes Radu, Dumbraveni SB, 3537 - 6 - I
    82. Varbanescu Radu, Bucuresti, 1022 - 4,81 - I
    83. Bruma Ovidiu, Botosani, 1471 - 0 - A
    84. Avadanoaei Petuel, Botosani, 1950 - 0 - A
    85. Sandu Stefan, Bucuresti, 5002 - 0 - A
    86. Botea Mihai, Braila, 5003 - 0 - A
    87. Alexandru Ionut, Bucuresti, 5004 - 0 - A
    88. Moraru Ramona Cosmina, Drobeta Tr Severin, 5005 - 0 - A
    89. Badea Daniel, Targoviste, 5006 - 0 - A


    Inscrieri Open - on 25.01.2019 at 19:06:56

    1. Jimmy Lu, Bucuresti, 65 - 31,25 - O
    2. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 923 - 30,75 - OW
    3. Megan Alexandra, Bucuresti, 1098 - 30,15 - OF
    4. Mitrea Silviu, Navodari, 112 - 29,99 - OW
    5. Sorescu Mircea, Paulesti, 79 - 29,47 - OW
    6. Dena Corneliu, Giurgiu, 110 - 29,09 - OW
    7. Istrate Cristian, Bucuresti, 52 - 28,91 - OW
    8. Rosioara Razvan, Alexandria, 267 - 28,77 - O
    9. Rogoz Nicoleta, Bucuresti, 1387 - 28,7 - OF
    10. Pascu Razvan, Magureni, 244 - 28,54 - O
    11. Stolearenco Igor, Galati, 146 - 28,5 - O
    12. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 139 - 28,13 - O
    13. Darmaz Ion, Targoviste, 92 - 28,05 - OW
    14. Nicolae Alin, Bucuresti, 181 - 28,04 - O
    15. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 124 - 27,86 - O
    16. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 248 - 27,86 - OF
    17. Micuda Mihai, Bucuresti, 221 - 27,45 - O
    18. Cinca Daniel, Craiova, 140 - 27,39 - O
    19. Voin Doru, Bucuresti, 196 - 27,08 - O
    20. Petrov Dan, Bucuresti, 123 - 26,8 - OW
    21. Radu Nelu, Bucuresti, 704 - 26,75 - O
    22. Udrea Valentin, Bucuresti, 982 - 26,6 - O
    23. Balaban Catalin, Bucuresti, 662 - 26,33 - O
    24. Rasid Aihan, Constanta, 515 - 26,23 - O
    25. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 280 - 26,18 - O
    26. Orac Teodor, Slobozia, 156 - 25,99 - O
    27. Niculae Dan, Bucuresti, 557 - 25,82 - O
    28. Lita Gabriel, Bucuresti, 291 - 25,49 - O
    29. Bozga Razvan, Baicoi, 303 - 25,43 - O
    30. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 165 - 25,14 - O
    31. Viciu Dragos, Pitesti, 211 - 24,7 - OW
    32. Raportaru Viorel, Bucuresti, 1613 - 24,45 - O
    33. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 265 - 24,37 - O
    34. Bodeanu Dan, Bucuresti, 1032 - 24,27 - OW
    35. Sima Vlad, Giurgiu, 642 - 24 - OJ
    36. Plaiasu Ion, Plopeni, 168 - 23,81 - O
    37. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 453 - 23,8 - OW
    38. Marcu Nicolae, Bucuresti, 674 - 23,4 - O
    39. Lazar Ion, Bucuresti, 1061 - 23,3 - O
    40. Campean Adrian, Bucuresti, 255 - 22,54 - OW
    41. Acsinte Oana, Bucuresti, 624 - 22,53 - OF
    42. Dospinescu George, Bucuresti, 198 - 22,5 - OW
    43. Butoi Aurel, Caracal, 1236 - 22,3 - O
    44. Marin Marian, Bucuresti, 2298 - 21,6 - O
    45. Balasa Ion, Bucuresti, 1064 - 21,45 - O
    46. Constantin Alexandru, Bucuresti, 2342 - 20,1 - O
    47. Presura Eugen, Slobozia, 925 - 20,03 - O
    48. Gheorghe Florin, Bucuresti, 502 - 20 - O
    49. Nicula Florin, Constanta, 610 - 19,77 - AW
    50. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 313 - 19,51 - A
    51. Durac Viorel, Constanta, 393 - 18,05 - AW
    52. Docan Cristian, Bucuresti, 351 - 18,02 - A
    53. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu, 1010 - 17,15 - A
    54. Constantin Gabriela, Bucuresti, 869 - 16,2 - AFH
    55. Ciripan Camelia, Bucuresti, 1249 - 16,15 - AF
    56. Negrila Cristian, Caracal, 986 - 15,7 - A
    57. Chivu Cornel, Craiova, 553 - 15,58 - A
    58. Moiceanu Madalin, Bucuresti, 1046 - 14,78 - A
    59. Banuta Dumitru, Ploiesti, 527 - 14,53 - A
    60. Dica Danut, Caracal, 771 - 12,92 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Papacu Bejoli, Bucuresti, 242 - 26,17 - OW
    2. Florent Mathe, Bucuresti, 2214 - 23,7 - O


    Inscrieri Elite - on 25.01.2019 at 19:07:20

    1. Tudorache Viorel, Bucuresti, 116 - 45,1 - EL
    2. Neagu Mircea, Constanta, 59 - 44,04 - EL
    3. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 43,4 - EL
    4. Calin Mihai, Barlad, 673 - 43 - EL
    5. Cojanu Ciprian, Bucuresti, 5001 - 42 - A
    6. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 173 - 39,6 - E
    7. Banescu Dragos, Pitesti, 31 - 39,54 - E
    8. Ursu Teodor, Bucuresti, 1507 - 39,1 - E
    9. Constantin Teodor, Bucuresti, 24 - 38,37 - E
    10. Govoreanu Florin, Cisnadie, 10 - 38,14 - EW
    11. Buzatu Vasile, Buftea, 33 - 37,87 - EW
    12. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 36 - 37,64 - E
    13. Tigau Dan, Bucuresti, 37 - 37,48 - ELW
    14. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 29 - 37,29 - EW
    15. Ropotan Iulian, Bucuresti, 108 - 37,17 - EW
    16. Vlase Gheorghe, Slobozia, 12 - 36,23 - E
    17. Radu Daniel, Bucuresti, 437 - 35,68 - E
    18. Paun Daniel, Bucuresti, 768 - 35,65 - E
    19. Grigore Alexandru, Campina, 17 - 34,92 - E
    20. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 193 - 34,43 - EW
    21. Buta Radu, Bucuresti, 191 - 33,73 - E
    22. Trohonel Daniel, Bucuresti, 1119 - 33,5 - E
    23. Pavunev Dan, Bucuresti, 68 - 33,34 - E
    24. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 430 - 33,14 - E
    25. Retegan Cosmin, Plopeni, 121 - 32,56 - O
    26. Zamfir Gicu, Bucuresti, 842 - 32,3 - O
    27. Ciortescu Cristi, Iasi, 96 - 30,31 - O
    28. Pantelimon Andi, Bucuresti, 131 - 29,03 - O
    29. Musat Catalin, Bucuresti, 481 - 26,9 - O
    30. Boroleanu Robert, Bucuresti, 522 - 21,28 - O
    31. Leorda Rares, Reghin, 2392 - 0 - O
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 25.01.2019 la 19:08.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  4. #4
    senior
    Avatarul lui Bogdan Sandu
    Data înscrierii
    21.04.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    27
    Postări
    191
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 5 h N/A
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    115
    Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, Elite
    Macarenco Andrei, Bucuresti, Elite


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Blade 1: Butterfly Innerforce Layer ZLC, FH/BH: T05
    Blade 2: Butterfly Viscaria, FH/BH: T05

  5. Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  6. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    66
    Postări
    976
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 16 h 48 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3141
    Pralea Constantin si Pralea David Constantin-Alba Iulia-incepatori

  7. Îmi place Constantin Sursilov le-a plăcut acest mesaj
  8. #6
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    31
    Postări
    131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    410
    Lita Gabriel - Open - Bucuresti

  9. Îmi place Constantin Sursilov, - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  10. #7
    senior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    193
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 6 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    280
    Serban Marius-Avansati-Bucuresti

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  11. Îmi place Constantin Sursilov, - Marcel -, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  12. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    1.995
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 7 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1112
    Vlasie Ionut incepatori

    Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  13. #9
    junior

    Data înscrierii
    21.03.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    92
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 21 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    151
    Craciunas Bogdan - Avansati, Bucuresti

  14. Îmi place Constantin Sursilov, - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  15. #10
    junior Avatarul lui Daniel SIMA
    Data înscrierii
    01.10.2018
    Locație
    Mioveni / Argeș
    Postări
    68
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 39 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    42
    Bună seara!

    Daniel SIMA / Începători / Mioveni

    Mulțumim!

    Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

  16. #11
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    32
    Postări
    125
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 14 h 1 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    534
    Pascu Răzvan la Open din Magureni.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  17. Îmi place Constantin Sursilov, - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  18. #12
    junior Avatarul lui Daniel SIMA
    Data înscrierii
    01.10.2018
    Locație
    Mioveni / Argeș
    Postări
    68
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 39 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    42
    Bună seara!

    Macarie Alexandru / Open / Mioveni

    Mulțumim!

    Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

  19. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 14 h 38 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860
    Dena Corneliu - Giurgiu - Open

  20. #14
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    523
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 10 h 43 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1711
    Cornele, ce s-a intamplat cu like-urile? Au fost cenzurate si astea?

    Cainele latra... Ursul se plimba... Frumos!

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  21. Îmi place - Marcel -, Doru 72, shogun le-a plăcut acest mesaj
  22. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 14 h 38 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860
    Citat Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
    Cornele, ce s-a intamplat cu like-urile? Au fost cenzurate si astea?

    Cainele latra... Ursul se plimba... Frumos!

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Costica, vad ca au disparut de peste tot, nu stiu ce s-a intamplat.

  23. Mulțumesc Constantin Sursilov au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place claudiu2525 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa TTA", București - 15/16.06.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 178
    Ultimul post: 17.06.2019, 09:05
  2. Turneu B "Cupa TTA", București - 20/21.04.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 221
    Ultimul post: 22.04.2019, 16:06
  3. Răspunsuri: 408
    Ultimul post: 26.03.2019, 19:43
  4. Turneu B "Cupa Unirii", Vatra Dornei - 19/20.01.2019
    De sorin_client în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 89
    Ultimul post: 21.01.2019, 20:08
  5. Turneu A "Cupa Unirii", București 27 - 28.01.2018
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 416
    Ultimul post: 12.02.2018, 17:03

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •