tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 27 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 400

Subiect: Lăzarea (Gheorgheni) - 09.02.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.668
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 47 m
    Reputație
    15540

    Lăzarea (Gheorgheni) - 09.02.2019

    Localitatea: Lăzarea, jud. Harghita
    Data: Sâmbătă, 09 februarie 2019

    Categoria turneului: Turneu A, Open + Elite, Avansați + Începători
    Ora de începere:
    A+I: 08.00-08.30 – validare înscrieri, la 09.01 încep meciurile.
    E+O: 08.00-11:00 – validare înscrieri, la 11.30 încep meciurile.

    Logistică: 24 mese ITTF (Joola, Corneilleau, Donic), mingi***.
    Locația: Sala de Sport din centrul comunei, situat în imediata apropiere a primăriei și poliției.
    Sala de sport din localitate este una modernă, dotată cu vestiare și dușuri, având și o parcare spațioasă.


    Contribuția participanților:
    -35 ron (adulți);
    -20 ron (doamne și domnișoare, copii sub 14 ani)
    -0 ron (persoanele cu dizabilități);
    din care 1 leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.

    Se asigură:
    - apă minerală 2 litri,
    - cafea,
    - masă de prânz.
    Material de premiere:
    - Locurile 1–4 cupă, diplomă, medalie,
    - Locurile 5–8 diplomă, medalie.
    (In fiecare caz, vor fi premiati si primii 3 din categoria inferioara, respectiv cei mai bine clasati Openisti de la O+E si cei mai bine clasati Incepatori de la A+I.)

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri, 08.02.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate conform regulamentului circuitului AmaTur.

    CATEGORIILE TURNEULUI:

    ÎNCEPĂTORI+ AVANSAȚI
    - poate participa orice jucător cu media între 0 si 19,99;

    OPEN+ELITE
    - poate participa orice jucător cu media peste 19,99, conform regulamentului circuitului AmaTur.

    Număr maxim de jucători:
    108 la categoria Avansati-Incepatori
    72 la categoria Open-Elite

    SISTEMUL DE JOC:

    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    (Maxim 20 de grupe inferioare la A+I: 8 grupe la 12 mese + alte 12 grupe la 12 mese / respectiv maxim 12 grupe la E+O, o grupa inferioara/masa.)
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dat de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3/4 jucători, se califică primii 2*;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: regula şarpelui sau 1432;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de calculator (tragere la sorți cu butonul auto).

    ORGANIZATORI:
    - Héja Zoltán, tel. 0755.868.386;
    - Héja Zsolt, tel. 0744.457.583.
    (Tokos Pal la butoane)


    PREZENTI LA TURNEU CU ECHIPAMENT SPORTIV:


    ANDRO GIR SRL (Irina si Gelu Popescu)


    https://tenismasa.ro
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 22.01.2019 la 23:35.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.668
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 47 m
    Reputație
    15540
    Info utile:

    Citat Postat în original de PaliHR Vezi post
    Pentru colegii care nu au fost inca la sala sporturilor din localitate, sau pentru cei ca mine care au uitat unde e, am gasit o localizare mai buna. Sala este fix in spatele politiei din localitate (intram sub un gang sau cum ii zice):

    ---------------

    Poze cu sala, ianuarie 2018.:



    Lazarea:













    ********************

    Despre localitate:

    Lăzarea (în maghiară: Szárhegy) este o comună în județul Harghita, Transilvania, România, formată din satele Ghiduț și Lăzarea (reședința).

    Conform recensământului efectuat în 2011, populația comunei Lăzarea se ridică la 3.424 de locuitori, în scădere față de recensământul anterior din 2002, când se înregistraseră 3.607 locuitori. Majoritatea locuitorilor sunt maghiari (96,38%), cu o minoritate de români (1,14%). Pentru 1,55% din populație, apartenența etnică nu este cunoscută. Din punct de vedere confesional, majoritatea locuitorilor sunt romano-catolici (95,15%), cu o minoritate de ortodocși (1,26%). Pentru 1,61% din populație, nu este cunoscută apartenența confesională.

    Pe teritoriul satului Lăzarea (în maghiară Gyergyószárhegy), reședința comunei există situl arheologic de la Lăzarea - Castelul Lazăr. În cadrul acestui sit s-au descoperit mai multe așezări.

    Monumente istorice:
    Castelul Lázár (locul unde a locuit familia Lázár și unde este amenajat un muzeu)
    Biserica romano-catolică
    Mănăstirea Franciscană

    Personalități:
    Ioan Căianu (în maghiară Kájoni János, latinizat '„Johannes Caioni”) (n. 8 martie 1629, Căianu Mic - d. 25 aprilie 1687, Lăzarea), muzician, folclorist, constructor și reparator de orgi, umanist, „o adevărată minune a epocii sale”, renascentist și precursor al iluminismului în Transilvania.

    Altitudine
    777 m.d.m.

    Populație (2011)
    - Total 3.254 locuitori satul, 3.424 comuna


    ********************

    Posibilitati de cazare:

    Cel mai aproape de sala de sport (sporturilor) din Lazarea gasiti aceste pensiuni din localitate:

    Pensiunea Castel:
    http://www.cazareinsecuime.ro/pensiu...ul-castel.html

    Pensiunea Fenyő (google-translate: Bradul):
    http://www.pensiuneafenyo.ro/ro/

    La 10 km:

    Pensiunea Erdős (Paduroasa s-ar traduce), intr-un spatiu frumos, in extravilanul Ditraului:
    http://www.erdospanzio.ro/

    La circa 5 km:

    Cu stele diferite, in Gheorgheni:

    Hotel Astoria:
    http://www.astoria-hotel.ro/contact

    Hotel Rubin:
    http://www.rubinhotel.ro/main.php?lang=ro&t=

    Pensiunea Lazar:
    https://www.lazarpanzio.ro/ro/

    Iar de mancat se cam manca aici, pe drumul dintre Gheorgheni si Praid, un pic dupa polul frigului (Joseni), la Borzont:
    http://basafogado.com/en/
    (atentie, trolli, etc: bucatarie secuieasca, homepage cu steag secuiesc)
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 08.02.2019 la 09:47.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  3. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.668
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 47 m
    Reputație
    15540
    Rezervat inscrieri si clasamente:

    Absente N - Avansati-Incepatori
    Malnasi Eke Ferenc - Toplita

    -------

    Clasament Elite-Open

    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    Bardocz Szilard - Capeni
    Zidar Victor - Reghin
    Denes Ferenc - Praid
    9 -- 16
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Marola Mihai - Bacau
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    17 -- 32
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Orha Andrei - Targu Mures
    Ambrus Szilard - Ludus
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Apian Florin - Bistrita
    Morosanu Vasile - Suceava
    Grigore Alexandru - Campina
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Orosz Attila - Miercurea Ciuc
    Colcer Nicolae - Toplita
    33 -- 1v gr.sup.
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    34 -- 48 0v gr.sup.
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Fazakas Attila - Toplita
    Braniste George - Bacau
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Marian Florin - Reghin
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Veres Janos - Targu Mures
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Nistor Florin - Comanesti
    Kincses Jozsef - Praid
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Erdos Ferenc - Miercurea Ciuc
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Ticu Dorin - Bacau
    Marola Dan - Bacau
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    52 -- 63 1v gr.inf.
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Gecse Alpar - Chibed
    Pinzar Alin - Suceava
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Janosi Attila - Targu Mures
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Nicula Florin - Constanta
    Petrescu Claudiu - Putna
    Heja Zoltan - Ditrau
    Vladoiu Gelu - Brasov
    64 -- 72 0v gr.inf.
    Aanei Cristian - Putna
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Stroe Ionel - Bacau
    Pall Jozsef Attila - Sanpaul
    Beltechi Dumitru - Victoria
    Balint Gabor - Odorheiu Secuiesc

    ---------------



    Clasament Avansati-Incepatori

    1. Bumbu Pavel - Razboieni
    2. Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    3 -- 4
    Visan Victor - Slobozia
    Ene Florin - Ploiesti
    5 -- 8
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    9 -- 16
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Kis Istvan - Brasov
    Lazar Dumitru - Mizil
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Darjan Daniel - Brasov
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Nechiti Dumitru - Nasaud
    17 -- 32
    Nitu Serban - Paulesti
    Bartha Laszlo Sr - Valea Scurta
    Damian Mircea - Bistrita
    Loghin Florin - Brasov
    Kurennoi Andrei - Moldova
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Kovacs Istvan - Miercurea Ciuc
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Fotia Iulian - Bacau
    Oncioiu Gabriel - Toplita
    Acriva Marian - Mizil
    Strugar Ioan - Deda
    Kulcsar Lorand - Sanpaul
    33 -- 40
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Mezei Mihai - Sarmas
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
    Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc
    Kovacs Eduard - Balan
    Bedo Jozsef - Suseni
    Imecs F Attila - Miercurea Ciuc
    41 -- 43 2v gr.sup.
    Urzica Ioan - Toplita
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    44 -- 60 1v gr.sup.
    Iliescu Lucian - Toplita
    Matei Dumitru - Deva
    Vajda Erno - Reghin
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Szakacs Attila - Targu Mures
    Pasca Lucian - Targu Mures
    Movileanu Neculae - Brasov
    Nagy Attila - Suseni
    Mindru Marin - Sarmas
    Darie Gabriel - Comanesti
    Bardocz Ferenc - Ditrau
    Ghitu Liviu - Onesti
    Csiki Istvan - Suseni
    Adorjan Zoltan - Miercurea Ciuc
    Gergely Istvan - Ditrau
    Todoran Gabriel - Reghin
    Man Sergiu - Targu Mures
    61 -- 80 0v gr.sup.
    Campian Zoltan - Toplita
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Lorinczi Bela - Gheorgheni
    Markos Sandor - Borsec
    Damian Vasile - Nasaud
    Bordas Laszlo - Santionlunca
    Suciu Andrei - Borsec
    Marginean Mihai - Luna CJ
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Cir Florin - Razboieni
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    Butunoiu Dorin - Brasov
    Creta Petru - Luna CJ
    Jakab Szabolcs - Santimbru
    Lukacs Andor - Targu Mures
    Olah Ignac - Lazarea
    Ambrus Arnold - Lazarea
    81 -- 83 2v gr.inf.
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Gabor Attila - Targu Mures
    84 -- 89 1v gr.inf.
    Csiki Szabolcs - Suseni
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    Szabo Zoltan - Suseni
    Bartha Ferenc - Baraolt
    Miklos Botond - Miercurea Ciuc
    Hajnal Attila - Lazarea
    90 -- 109 0v gr.inf.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Benedek Alex - Gheorgheni
    Nagy Arpad - Suseni
    Vass Peter - Miercurea Ciuc
    Csiki Ioan - Targu Mures
    Cucu Poenariu Claudius - Borsec
    Ferenczi Robert - Suseni
    Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    Benedek Zoltan - Gheorgheni
    Petra Ioan - Balan
    Olaru Dragomir - Suseni
    Illyes Elemer - Ditrau
    Pralea David Constantin - Alba Iulia
    Zsigmond Tamas - Gheorgheni
    Lemhenyi Tamas - Gheorgheni
    Szabo Robert - Suseni
    Csibi Arpad - Ditrau
    Czimbalmos Gyula - Lazarea
    Minca Paul - Comanesti


    ------------------

    Inscrieri Elite-Open - on 2/10/2019 at 5:48:27 AM

    1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 77 - 44.35 - EW
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 43.65 - EL
    3. Simon Csaba, Targu Mures, 151 - 42.29 - E
    4. Mocean Dan, Cluj Napoca, 163 - 41.95 - EL
    5. Bauer Lajos, Targu Mures, 199 - 40.12 - EW
    6. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 39 - 38.71 - E
    7. Sufletel Radu, Alba Iulia, 22 - 38.68 - EW
    8. Marola Mihai, Bacau, 13 - 38.4 - E
    9. Irsai Istvan, Targu Mures, 94 - 37.61 - EW
    10. Bardocz Szilard, Capeni, 242 - 37.42 - E
    11. Apian Florin, Bistrita, 43 - 36.71 - E
    12. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 19 - 36.65 - E
    13. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 41 - 36.63 - E
    14. Vlase Gheorghe, Slobozia, 6 - 36.61 - E
    15. Morosanu Vasile, Suceava, 56 - 35.99 - EW
    16. Zidar Victor, Reghin, 72 - 35.22 - E
    17. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 114 - 35.2 - E
    18. Grigore Alexandru, Campina, 28 - 34.43 - E
    19. Bleoca Marius, Tarnaveni, 112 - 34.36 - E
    20. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 44 - 34.25 - E
    21. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 341 - 33.6 - E
    22. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 235 - 33.53 - E
    23. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 383 - 31.8 - O
    24. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 82 - 31.13 - O
    25. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 311 - 31 - O
    26. Ciortescu Cristi, Iasi, 79 - 30.25 - O
    27. Vladoiu Gelu, Brasov, 102 - 29.21 - OW
    28. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 65 - 28.91 - O
    29. Denes Ferenc, Praid, 408 - 28.75 - OW
    30. Colcer Nicolae, Toplita, 121 - 28.63 - O
    31. Fazakas Attila, Toplita, 471 - 28.38 - O
    32. Braniste George, Bacau, 146 - 28.29 - O
    33. Ambrus Szilard, Ludus, 262 - 28.17 - OJ
    34. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 100 - 27.95 - OW
    35. Balaban Catalin, Bucuresti, 612 - 27.9 - O
    36. Marian Florin, Reghin, 472 - 27.7 - O
    37. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 967 - 27.7 - O
    38. Ursulescu Ioan, Bacau, 1752 - 27.7 - OW
    39. Ticu Dorin, Bacau, 115 - 27.69 - OW
    40. Marola Dan, Bacau, 87 - 27.36 - O
    41. Gecse Alpar, Chibed, 137 - 26.7 - O
    42. Pinzar Alin, Suceava, 177 - 26.31 - O
    43. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 362 - 25.92 - O
    44. Veres Janos, Targu Mures, 222 - 25.61 - OW
    45. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 124 - 25.54 - OW
    46. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 342 - 25.24 - OF
    47. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 123 - 25.18 - O
    48. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 769 - 25.05 - OW
    49. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 434 - 25.04 - O
    50. Nistor Florin, Comanesti, 299 - 24.76 - O
    51. Kincses Jozsef, Praid, 351 - 24.19 - O
    52. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 229 - 24.17 - OW
    53. Dan Andrei, Piatra Neamt, 554 - 24.1 - OW
    54. Janosi Attila, Targu Mures, 179 - 23.93 - O
    55. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 316 - 23.8 - O
    56. Peta Octavian, Cluj Napoca, 457 - 23.02 - OW
    57. Babics Tamas, Gheorgheni, 802 - 22.75 - O
    58. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 1411 - 22.7 - O
    59. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 273 - 22.42 - OW
    60. Stroe Ionel, Bacau, 324 - 22.2 - O
    61. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 340 - 20.8 - OW
    62. Nicula Florin, Constanta, 469 - 20.76 - OW
    63. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1711 - 20.4 - O
    64. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 278 - 20.19 - O
    65. Beltechi Dumitru, Victoria, 1778 - 19.8 - A
    66. Orha Andrei, Targu Mures, 939 - 18.73 - A
    67. Petrescu Claudiu, Putna, 520 - 18.57 - A
    68. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 470 - 18 - A
    69. Heja Zoltan, Ditrau, 374 - 17.11 - A
    70. Aanei Cristian, Putna, 808 - 15.13 - A
    71. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc, 2061 - 14.25 - A
    72. Erdos Ferenc, Miercurea Ciuc, 5001 - 0

    ---------

    Inscrieri Avansati-Incepatori - on 2/10/2019 at 5:50:12 AM

    1. Damian Mircea, Bistrita, 373 - 19.58 - A
    2. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 770 - 19.47 - A
    3. Fotia Iulian, Bacau, 231 - 19.27 - A
    4. Matei Dumitru, Deva, 258 - 19.12 - AW
    5. Spaller Tiberiu, Nasaud, 446 - 19.03 - A
    6. Bumbu Pavel, Razboieni, 433 - 18.89 - A
    7. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 368 - 18.74 - AW
    8. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 240 - 18.53 - A
    9. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 1033 - 18.27 - A
    10. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 627 - 18.1 - A
    11. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1323 - 18.1 - A
    12. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 423 - 17.91 - AW
    13. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 298 - 17.9 - A
    14. Loghin Florin, Brasov, 223 - 17.76 - A
    15. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 422 - 17.73 - AW
    16. Bedo Jozsef, Suseni, 312 - 17.47 - A
    17. Nitu Serban, Paulesti, 245 - 17.45 - AW
    18. Vajda Erno, Reghin, 395 - 17.34 - AW
    19. Ene Florin, Ploiesti, 243 - 17.3 - A
    20. Ilie Octavian Marius, Brasov, 288 - 17.2 - A
    21. Kurennoi Andrei, Moldova, 563 - 17.14 - A
    22. Imecs F Attila, Miercurea Ciuc, 1183 - 17.1 - A
    23. Darjan Daniel, Brasov, 473 - 17.03 - A
    24. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 451 - 16.69 - A
    25. Kis Istvan, Brasov, 296 - 16.54 - AW
    26. Acriva Marian, Mizil, 420 - 16.43 - A
    27. Urzica Ioan, Toplita, 1480 - 16.4 - A
    28. Campian Zoltan, Toplita, 933 - 16.3 - A
    29. Raduly Ovidiu, Fantanele, 885 - 16.28 - A
    30. Fulop Laszlo, Targu Mures, 407 - 16.18 - A
    31. Visan Victor, Slobozia, 547 - 16.04 - A
    32. Kovacs Eduard, Balan, 1621 - 16 - A
    33. Lazar Dumitru, Mizil, 321 - 15.85 - A
    34. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 1017 - 15.65 - A
    35. Oncioiu Gabriel, Toplita, 1384 - 15.3 - A
    36. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 891 - 15.27 - A
    37. Todor Csaba, Gheorgheni, 601 - 15.26 - AH
    38. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1290 - 15.2 - A
    39. Sterczer Sandor, Sanzieni, 406 - 15.09 - A
    40. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 497 - 14.59 - A
    41. Strugar Ioan, Deda, 692 - 14.25 - A
    42. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1622 - 14.25 - A
    43. Szakacs Attila, Targu Mures, 2092 - 13.95 - A
    44. Pasca Lucian, Targu Mures, 1291 - 13.8 - A
    45. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 526 - 13.56 - A
    46. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1106 - 13.54 - AW
    47. Markos Sandor, Borsec, 950 - 13.4 - A
    48. Lupescu Nicolae, Reghin, 567 - 13.23 - A
    49. Movileanu Neculae, Brasov, 619 - 13.07 - A
    50. Nagy Attila, Suseni, 1135 - 12.2 - A
    51. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 659 - 11.9 - AW
    52. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 734 - 11.14 - A
    53. Mindru Marin, Sarmas, 1310 - 10.8 - A
    54. Csiki Szabolcs, Suseni, 1314 - 10.8 - A
    55. Darie Gabriel, Comanesti, 683 - 10.61 - A
    56. Mezei Mihai, Sarmas, 1594 - 10.55 - A
    57. Damian Vasile, Nasaud, 1145 - 10.53 - A
    58. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1129 - 10.07 - A
    59. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1151 - 10.03 - A
    60. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta, 2381 - 9.9 - I
    61. Tirlea Gheorghe, Brasov, 1801 - 9.8 - I
    62. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 1042 - 9.44 - I
    63. Szabo Zoltan, Suseni, 1450 - 9.4 - I
    64. Bartha Ferenc, Baraolt, 1724 - 9.3 - I
    65. Ghitu Liviu, Onesti, 593 - 9.06 - I
    66. Suciu Andrei, Borsec, 832 - 9.03 - I
    67. Marginean Mihai, Luna CJ, 1439 - 8.98 - I
    68. Angi Zoltan, Gheorgheni, 721 - 8.94 - I
    69. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 886 - 8.89 - I
    70. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 844 - 8.39 - I
    71. Cir Florin, Razboieni, 1537 - 8.1 - I
    72. Csiki Istvan, Suseni, 1918 - 8 - I
    73. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 2352 - 8 - I
    74. Pralea Constantin, Alba Iulia, 742 - 7.95 - IW
    75. Benedek Alex, Gheorgheni, 1707 - 7.5 - I
    76. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 1169 - 7.43 - I
    77. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 1765 - 7 - I
    78. Butunoiu Dorin, Brasov, 1365 - 6.8 - I
    79. Gergely Istvan, Ditrau, 1681 - 6.75 - I
    80. Creta Petru, Luna CJ, 857 - 6.72 - I
    81. Nagy Arpad, Suseni, 1568 - 6.5 - I
    82. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1410 - 6.03 - I
    83. Csiki Ioan, Targu Mures, 2045 - 6 - I
    84. Cucu Poenariu Claudius, Borsec, 2212 - 6 - I
    85. Iliescu Lucian, Toplita, 2282 - 6 - I
    86. Ferenczi Robert, Suseni, 3109 - 6 - I
    87. Todoran Gabriel, Reghin, 3562 - 6 - I
    88. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc, 1507 - 5.7 - I
    89. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1380 - 5.63 - IF
    90. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1767 - 5 - I
    91. Petra Ioan, Balan, 1889 - 5 - I
    92. Olaru Dragomir, Suseni, 1989 - 5 - I
    93. Illyes Elemer, Ditrau, 2085 - 5 - I
    94. Jakab Szabolcs, Santimbru, 2462 - 5 - I
    95. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1516 - 4.4 - I
    96. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 2740 - 4 - I
    97. Lukacs Andor, Targu Mures, 3343 - 4 - I
    98. Lemhenyi Tamas, Gheorgheni, 3875 - 4 - I
    99. Szabo Robert, Suseni, 2493 - 0 - I
    100. Olah Ignac, Lazarea, 2957 - 0 - A
    101. Csibi Arpad, Ditrau, 4036 - 0 - I
    102. Ambrus Arnold, Lazarea, 4305 - 0 - A
    103. Czimbalmos Gyula, Lazarea, 4345 - 0 - I
    104. Man Sergiu, Targu Mures, 5001 - 0
    105. Gabor Attila, Targu Mures, 5002 - 0
    106. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 5003 - 0
    107. Minca Paul, Comanesti, 5004 - 0
    108. Nechiti Dumitru, Nasaud, 5005 - 0
    109. Hajnal Attila, Lazarea, 5006 - 0
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 10.02.2019 la 23:42.

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate, GeluBv, ADN, flowmaster le-a plăcut acest mesaj
  5. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.668
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 47 m
    Reputație
    15540
    Andras Zoltan, Miercurea Ciuc (Incepator), la matineu.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  6. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.668
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 47 m
    Reputație
    15540
    Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, Open.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  7. Îmi place Cristian Istrate, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  8. #6
    cadet
    Data înscrierii
    13.11.2018
    Postări
    24
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 5 h 3 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    21
    Polotca Stefan-open, Losonczi Denes ,Raduly Ovidiu-avansati.

  9. Îmi place PaliHR, jocobedo le-a plăcut acest mesaj
  10. #7
    senior

    Data înscrierii
    10.10.2017
    Locație
    sanzieni jud covasna
    Vârstă
    39
    Postări
    192
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 14 h 3 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    345
    Se inscriu Sterczer Sandor si Sterczer Zalan din Sanzieni la categoria avansati respectiv incepatori

  11. Îmi place PaliHR, Johnny Plaiasu, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  12. #8
    cadet
    Data înscrierii
    05.09.2017
    Locație
    Ciumani
    Vârstă
    37
    Postări
    38
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 h 45 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    23
    Peter Laszlo, Ciumani, avansati

  13. Îmi place PaliHR, jocobedo le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    senior
    Avatarul lui cousin
    Data înscrierii
    08.03.2008
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    33
    Postări
    178
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 23 h 23 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    175
    Jozsa zoltan, elite

    Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
    Blade: Butterfly Timo Boll OFF
    FH: Andro COR2 Supersponge max
    BH: Butterfly Sriver-EL max

    I want more speed...

  15. Îmi place PaliHR, jocobedo, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    senior

    Data înscrierii
    25.07.2015
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    33
    Postări
    243
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 10 h 12 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    230
    Gered Ferenc Avansanti. M-Ciuc
    Szanto Lajos Avansanti. M-Ciuc
    Jakab Szabolcs. Avansanti. M-ciuc

  17. Îmi place PaliHR, jocobedo le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.668
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 47 m
    Reputație
    15540
    Citat Postat în original de cousin Vezi post
    Jozsa zoltan, elite
    Vine si legenda vie?
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  19. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    junior

    Data înscrierii
    03.01.2017
    Locație
    Sansimion
    Vârstă
    46
    Postări
    137
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 53 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    124
    Se inscriu din Miercurea-Ciuc: Lorincz Zoltan, Vaszi Denes si Ambrus Zoltan la avansati.

  21. Îmi place PaliHR, jocobedo le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    senior
    Avatarul lui ghiliv
    Data înscrierii
    26.09.2017
    Locație
    onesti
    Vârstă
    46
    Postări
    160
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 41 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    223
    Ghitu Liviu din Onești se înscrie la amatori ,mulțumesc !

  23. Îmi place PaliHR, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    senior
    Avatarul lui cousin
    Data înscrierii
    08.03.2008
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    33
    Postări
    178
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 23 h 23 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    175
    Citat Postat în original de PaliHR Vezi post
    Vine si legenda vie?
    Legenda?

    Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
    Blade: Butterfly Timo Boll OFF
    FH: Andro COR2 Supersponge max
    BH: Butterfly Sriver-EL max

    I want more speed...

  25. Îmi place PaliHR, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.668
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 47 m
    Reputație
    15540
    Citat Postat în original de cousin Vezi post
    Legenda?

    Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
    Da, aia vie, cu sarpele
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  27. Îmi place cousin le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Gheorgheni", Gheorgheni - 24.08.2019
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 94
    Ultimul post: 24.08.2019, 23:13
  2. Cupa Verii - Gheorgheni (HR), 21.07.2019
    De PaliHR în forumul Competiții locale
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 22.07.2019, 23:14
  3. Turneu A Lăzarea (Gheorgheni) - 08.12.2018
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 214
    Ultimul post: 09.12.2018, 18:53
  4. Turneu B "Cupa Bástya Kupa", Lăzarea (HR) - 27.01.2018
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 128
    Ultimul post: 29.01.2018, 18:11
  5. harghita - gheorgheni
    De NoRo în forumul General
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 10.04.2010, 00:44

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •