Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"TTA", București - 09/10.02.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage MORARU CONSTANTIN

    Comentariu


    • Dena Corneliu - ma retrag

      Comentariu


      • Poate ar trebui reprogramat in alt wekend turneul. Din respect pt categoriile inferioare..

        Comentariu


        • Baltatu Eduard - Pitești, ma retrag.

          Comentariu


          • Cred ca propunerea lui George este foarte buna. Week-endul 23-24 februariu eeste disponibil, pentru oricare dintre cele doua variante:
            1 O+E pentru maine 10 feb si I+A pentru 23 sau 24 februarie;
            2 Mutarea intregului turneu pentru 23-24 februarie.

            Comentariu


            • Se retrage Ianos Vlad - București.

              Comentariu


              • Cred ca propunerea lui George este foarte buna. Week-endul 23-24 februarie este disponibil pentru oricare dintre cele doua variante:
                1 O+E ramane maine 10 feb iar I+A se muta pentru 23 sau 24 februarie;
                2 Mutarea intregului turneu pentru 23-24 februarie.

                Prima varianta ar fi cea mai buna, respectand inscrierile jucatorilor O+E, care si-au rezervat deja aceasta data.

                Comentariu


                • Postat în original de Dan2 Vezi post
                  Cred ca propunerea lui George este foarte buna. Week-endul 23-24 februarie este disponibil pentru oricare dintre cele doua variante:
                  1 O+E ramane maine 10 feb iar I+A se muta pentru 23 sau 24 februarie;
                  2 Mutarea intregului turneu pentru 23-24 februarie.

                  Prima varianta ar fi cea mai buna, respectand inscrierile jucatorilor O+E, care si-au rezervat deja aceasta data.
                  Prima varianta i am propus o și eu Domnului Giosan iar răspunsul dumnealui a fost același, nu se poate - faci discriminare. Unde e discriminarea?

                  Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • Postat în original de had3z Vezi post
                    catalin, posteaza ss tu pe prima pagina ca s-a anulat turneul de sambata
                    Din păcate nu mai pot modifica pe prima pagină.

                    Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • Postat în original de Bejan Alexandru Vezi post
                      Cum a rămas?

                      Trimis de pe al meu RNE-L21 folosind Tapatalk
                      Momentan asteptam sa vedem ce rezolva Enel în sema. Dacă până la ora 15.00 nu primim confirmarea ca se rezolva astăzi se anulează și turneul Elite - Open de maine si se va reprograma întregul turneu pt 23 24 februarie.

                      Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Regulametul citat mai sus permite si desfasurarea separata a unor categorii, in conditii speciale.
                        Nu tine decat de aprobarea Comitetului Director.

                        Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                        5.3. Organizarea turneelor
                        5.3.1 Organizarea turneelor de tip B
                        - în condiții speciale (WTTD, etc.) Comitetul Director poate aproba desfășurarea turneelor B pentru mai puțin de patru categorii, sau numai pentru începători;
                        Iar in privinta discriminarii, daca cineva se simte discriminat de faptul ca e programat sa joace in alta zi decat colegii de la celelalte catregorii, il rog sa clarifice pe scurt motivul discriminarii.

                        Comentariu


                        • Postat în original de TopTenisArena Vezi post
                          Prima varianta i am propus o și eu Domnului Giosan iar răspunsul dumnealui a fost același, nu se poate - faci discriminare. Unde e discriminarea?
                          Nu-mi atribuiți idei ce nu-mi aparțin. Am spus că e discriminare să faceți duminică Turneu doar pentru Open și Elite.
                          Vis-a-vis de data de 23 Februarie știți foarte bine că v-am spus de anunțul (din Zona Organizatorilor) lui Sorin Botircă de a organiza un Turneu A la Topoloveni.
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                            Nu-mi atribuiți idei ce nu-mi aparțin. Am spus că e discriminare să faceți duminică Turneu doar pentru Open și Elite.
                            Vis-a-vis de data de 23 Februarie știți foarte bine că v-am spus de anunțul (din Zona Organizatorilor) lui Sorin Botircă de a organiza un Turneu A la Topoloveni.
                            Da, duminică open și elite și am spus că reprogramez intr o altă sâmbătă, când este disponibil, turneul pentru începători și avansați. "Nu, nu se poate nici asa."

                            Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                              Nu-mi atribuiți idei ce nu-mi aparțin. Am spus că e discriminare să faceți duminică Turneu doar pentru Open și Elite.
                              Vis-a-vis de data de 23 Februarie știți foarte bine că v-am spus de anunțul (din Zona Organizatorilor) lui Sorin Botircă de a organiza un Turneu A la Topoloveni.
                              Au ramas 13 zile pana pe 23 februarie, iar turneul de la Topoloveni nu este confirmat, nu este anuntat, nu este nici macar in calendar. Poate fi considerat regulamentar?
                              Situatia de la TTA este una de exceptie, in care Comitetul Director poate sprijini sau poate discrimina aproape 200 de amaturisti din zona 3 de dreptul unui turneu B.

                              Comentariu


                              • “Fiat lux!” (Geneza, cap. III).

                                Comentariu


                                • Postat în original de - Marcel - Vezi post
                                  “Fiat lux!” (Geneza, cap. III).
                                  Expresia latinească “Fiat lux!” ?nseamnă “Să se facă lumină!” și își are originea în Biblie (Geneza, capitolul al III-lea), unde se relatează Facerea lumii: “Dumnezeu a zis să fie lumină și lumina se făcu!” (Fiat lux et lux fuit!).

                                  Comentariu


                                  • Trebuie cerută părerea CNCD, doar ei rezolvă repede orice problemă

                                    Comentariu


                                    • Cred k ar trebui reprogramat pe 23 ,24 din respect pt cei din categoriile inferioare care n au jucat azi.

                                      Comentariu


                                      • Pacat ca nu s-a putut afisa si pe prima pagina ca nu se mai tine turneul. Am fost destui care ne-am prezentat la Sema si am ramas dezamagiti.

                                        Comentariu


                                        • Se retrage MIHĂILĂ GEORGE

                                          Comentariu


                                          • Din păcate suntem nevoiți să anulam și turneul de maine.

                                            Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Cand aud de Comitetul Executiv mi se pare acest AmaTur din ce in se mai sufocant. O gramada de regulamente si de emotii! Pentru mine lucrurile sunt clare. Nu conteaza sub ce forma Top Tenis Arena organizeaza o intalnire, eu daca pot, sunt acolo. Pentru ei si pentru prietenii mei. De "Comitete", "Experti" si "Regulamente" sincer, sunt cam sătul in alte părti. Aici vreau sa vin lasandu-mi mintea sa se odihneasca. Stima!
                                              Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                              Comentariu

                                              Who has read this thread:
                                              Procesare...
                                              X