tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 39 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 583

Subiect: "Tel George Junior", Ploiești - 16/17.02.2019

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    2.447
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    129 z 20 h 25 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    7766

    "Tel George Junior", Ploiești - 16/17.02.2019

    Turneu A PLOIESTI - Tel George Junior - SAMBATA/DUMINICA 16/17.02.2019

    LOCALITATEA: Ploiesti VEST, str Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 332 lângă supermarketul Kaufland, la ieșirea spre Târgoviște;
    DATA: SAMBATA/DUMINICA 16/17.02.2019
    CATEGORII: A+I+O+E (4 categorii)
    NUMAR PARTICIPANTI: INCEPATORI 60 - AVANSATI 66 - OPEN 96 - ELITE 30 , in ordinea inscrierii pe site.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    SAMBATA: OPEN + ELITE 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    DUMINICA: INCEPATORI+AVANSATI 08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;

    SALA: Tel George Junior.;

    INDICAȚII DE ACCES:



    LOGISTICĂ: 21 mese (Donic Waldner 25);
    SPAȚIU DE JOC: 1000 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet; Gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: Adulți - 35 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – Cupe, medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - Ultima retragere:
    OPEN+ELITE:Vineri 15.02.2019, ora 21,00;
    INCEPATORI+AVANSATI: Sambata 16.02.2019, ora 21,00;

    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    TURNEUL PENTRU ELITE+OPEN SAMBATA 16.02.2019 ora 9,30-18,00
    TURNEUL PENTRU INCEPATORI+AVANSATI DUMINICA 17.02.2019 ora 9,30-18,00
    SISTEMUL DE JOC:

    TURNEUL OPEN SAMBATA 16.02.2019 ora 9,30

    Participa jucatorii cu media turneelor 20-32,99p., precum si jucatorii avansati cu 10<MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;

    TURNEUL ELITE SAMBATA 16.02.2019 ora 9,30

    Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 33p., jucatorii OPEN-isti sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;

    TURNEUL PENTRU INCEPATORI DUMINICA 17.02.2019 ora 9,30

    Participa jucatori amatori cu MP≤9.99.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL PENTRU AVANSATI DUMINICA 17.02.2019 ora 9,30

    Participa jucatori amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    Se asigura: minge oficiala 3*, apa plata, cafea;

    ORGANIZATORI:

    - TELGEORGE JUNIOR prin D-l Victor Ionescu;

    Coordonarea tehnica:
    - AVRAM NICOLAE, tel. 0729 096 355;
    - MARIAN BOGDAN tel. 0740 955 416

    ATENTIE!
    - Repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana VINERI 15.02.2019, ora 21.00, pentru toate cele 4 categorii;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!

    Sambata -Firma Androgir Bucuresti ( www.tenismasa.ro ) reprezentata de Irina si Gelu POPESCU va fi prezenta cu un stand de articole de tenis de masa


    Duminica standul cu echipamente va fi asigurat de VivaSportShop (http://www.vivasportshop.ro), dealer oficial Stiga,Donic,Yasaka si Tibhar,in Romania.



    Vă așteptăm cu drag !
    Ultima modificare făcută de ADN; 12.02.2019 la 19:39.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  2. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    2.447
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    129 z 20 h 25 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    7766
    Liste Finale:


    Inscrieri Incepatori - on 2/18/2019 at 10:17:34

    1. Henegar Gabriel, Brasov, 1429 - 9.9 - I
    2. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 810 - 9.86 - I
    3. Tirlea Gheorghe, Brasov, 1801 - 9.8 - I
    4. Radu Adrian, Ploiesti, 2304 - 9.8 - I
    5. Ionescu Daniel, Bucuresti, 1482 - 9.6 - I
    6. Baltatu Eduard, Pitesti, 1822 - 9.35 - I
    7. Popa Sandu, Slobozia, 2343 - 9.1 - I
    8. Stoian Rares, Filipestii de Targ, 1961 - 8.75 - I
    9. Contiu Mircea, Brasov, 1619 - 8.55 - I
    10. Malene Petru, Fagaras, 795 - 8.45 - I
    11. Ciobanu Adrian, Brasov, 1293 - 8 - I
    12. Pralea Constantin, Alba Iulia, 742 - 7.95 - IW
    13. Rosoga Ana, Constanta, 899 - 7.77 - IF
    14. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 797 - 7.7 - I
    15. Boboc Viorel, Slobozia, 1003 - 7.4 - I
    16. Neagu Costin, Targoviste, 995 - 7.36 - I
    17. Serban Aurel, Fagaras, 1393 - 7.3 - I
    18. Vasile Gica, Vulcana Bai, 1471 - 7.2 - IH
    19. Nedelcu Mihai, Azuga, 1028 - 7.15 - I
    20. Rizoiu Claudiu, Filipestii de Targ, 1726 - 6.95 - I
    21. Radu Ciprian, Brasov, 1538 - 6.93 - I
    22. Butunoiu Dorin, Brasov, 1365 - 6.8 - I
    23. Baciu Stefan, Mioveni, 1535 - 6.8 - I
    24. Creta Petru, Luna CJ, 857 - 6.72 - I
    25. Stanciu Constantin, Brasov, 1515 - 6.7 - I
    26. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 1572 - 6.7 - I
    27. Babes Razvan, Brasov, 1095 - 6.67 - I
    28. Lungu Mihai, Targoviste, 1250 - 6.65 - I
    29. Moise Viorel, Braila, 824 - 6.44 - IW
    30. Radu Sergiu, Comarnic, 2046 - 6 - I
    31. Moraru Cristina, Breaza, 2280 - 6 - IF
    32. Botea Mihai, Braila, 3494 - 6 - I
    33. Radu Daniel, Campina, 3552 - 6 - I
    34. Balaban Daniel, Bucuresti, 2327 - 5.7 - I
    35. Caranfilian Migo, Bucuresti, 975 - 5.69 - I
    36. Maxim Dorin, Mangalia, 1901 - 5.47 - I
    37. Botoaca Ion, Comarnic, 3716 - 5.4 - I
    38. Lazar Alin, Breaza, 1382 - 5.34 - I
    39. Ciobanu Marius, Bucuresti, 2032 - 5.2 - I
    40. Serban Rares, Mangalia, 1799 - 5.1 - I
    41. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1895 - 5 - I
    42. Soarece Marius, Bucuresti, 3246 - 5 - I
    43. Stoica Petre, Pietrosani, 3782 - 5 - I
    44. Varlan Izabela, Mangalia, 1762 - 4.97 - IF
    45. Bardas Viorel, Ploiesti, 1465 - 4.93 - IW
    46. Ciocan Denisa, Filipestii de Targ, 2054 - 4.8 - IF
    47. Radulescu Catalin, Ploiesti, 1731 - 4.7 - IH
    48. Enescu Sebastian, Vulcana Bai, 2036 - 4.6 - I
    49. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1768 - 4.5 - IF
    50. Dascalescu Edi, Filipestii de Targ, 1990 - 4.5 - I
    51. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1516 - 4.4 - I
    52. Tanase Alisa, Mangalia, 1991 - 4 - IF
    53. Popa Silviu, Slobozia, 3341 - 4 - I
    54. Bacanu Dorin, Ploiesti, 3955 - 0 - A
    55. Dumitrache Ioan, Ploiesti, 3968 - 0 - A
    56. Iovanica Eugen, Ploiesti, 5001 - 0
    57. Costache Laurentiu, Buzau, 5004 - 0
    58. Gheorghita Vasile, Buzau, 5005 - 0
    59. Dragan Razvan, Ploiesti, 5006 - 0
    60. Giurcanu Mihai Mugurel, Bucuresti, 5007 - 0

    Inscrieri Avansati - on 2/18/2019 at 10:17:51

    1. Coman Emil, Breaza, 658 - 19.85 - A
    2. Dinu Cristian, Mizil, 614 - 19.48 - A
    3. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1279 - 18.7 - A
    4. Cucu Cristin, Targoviste, 404 - 18.62 - AW
    5. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 443 - 18.56 - AW
    6. Socaci Sorin, Panciu, 385 - 18.28 - AW
    7. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 241 - 17.79 - AW
    8. Loghin Florin, Brasov, 223 - 17.76 - A
    9. Nitu Serban, Paulesti, 245 - 17.45 - AW
    10. Balbarau Razvan, Mangalia, 781 - 17.17 - A
    11. Margescu Bogdan, Campina, 1560 - 17.1 - A
    12. Botoc Ovidiu, Paulesti, 441 - 17.05 - A
    13. Darjan Daniel, Brasov, 473 - 17.03 - A
    14. Stoica Mihai, Mioveni, 307 - 16.94 - AW
    15. Todi Dumitru, Slobozia, 754 - 16.84 - A
    16. Delimart Alexiana, Targoviste, 474 - 16.61 - AF
    17. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 391 - 16.56 - A
    18. Kis Istvan, Brasov, 296 - 16.54 - AW
    19. Petre Cristian, Pitesti, 498 - 16.48 - A
    20. Acriva Marian, Mizil, 420 - 16.43 - A
    21. Dinu Adrian, Darmanesti, 523 - 16.31 - A
    22. Balanescu Boby, Ploiesti, 1006 - 16.3 - A
    23. Marin Iulian, Campina, 1045 - 16.27 - AW
    24. Ciky Cornel, Fagaras, 389 - 16.08 - AW
    25. Visan Victor, Slobozia, 547 - 16.04 - A
    26. Mihu Florin, Pitesti, 314 - 16.01 - A
    27. Lazar Dumitru, Mizil, 321 - 15.85 - A
    28. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 2632 - 15.7 - A
    29. Rusea Gheorghe, Breaza, 503 - 15.61 - A
    30. Calin Anisoara, Bucuresti, 2633 - 15.6 - AF
    31. Stoica Emanuel, Mangalia, 866 - 15.47 - A
    32. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 1891 - 15.3 - A
    33. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 532 - 15.22 - A
    34. Sterczer Sandor, Sanzieni, 406 - 15.09 - A
    35. Coclea Ionel, Braila, 583 - 14.77 - AW
    36. Panait Constantin, Mizil, 699 - 14.75 - A
    37. Tudor Valeriu, Ploiesti, 1122 - 14.65 - A
    38. Cotet Nicolae, Braila, 605 - 14.64 - AW
    39. Florea Marin, Filipestii de Targ, 1845 - 14.4 - A
    40. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 1872 - 14.4 - AF
    41. Dragos Marian, Bucuresti, 485 - 14.24 - A
    42. Panait Adrian, Braila, 464 - 14.22 - AW
    43. Ipate Virgil, Bucuresti, 521 - 13.71 - A
    44. Gheorghe Daniel, Braila, 555 - 13.5 - A
    45. Baltatu Marius, Pitesti, 782 - 13.37 - AW
    46. Restea Lucian Constantin, Fagaras, 2006 - 13 - A
    47. Popescu Sorin, Ploiesti, 1343 - 12.9 - A
    48. Dumitru George, Targoviste, 515 - 12.06 - A
    49. Tudor Emil, Bucuresti, 1557 - 11.6 - AW
    50. Bistreanu Armand, Bucuresti, 560 - 11.56 - AW
    51. Mija Gheorghe, Fagaras, 953 - 11.24 - A
    52. Hutanu Adrian, Slobozia, 1205 - 11.2 - A
    53. Piperea Florin, Campina, 1280 - 11.05 - A
    54. Dragu Fanel, Slobozia, 1146 - 10.85 - A
    55. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 697 - 10.48 - A
    56. Marinescu Nelu, Targoviste, 621 - 10.35 - A
    57. Matei Mircea, Targoviste, 631 - 9.7 - IW
    58. Constantin Eduard, Bucuresti, 794 - 9.56 - I
    59. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 1114 - 8.7 - I
    60. Parvu Nicolae, Cornu, 1189 - 8.35 - I
    61. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 1705 - 8.35 - I
    62. Oeffner Mihail Boris, Ploiesti, 3544 - 6 - I
    63. Ionita Cristian, Ploiesti, 5001 - 0
    64. Popa Vicentiu, Bucuresti, 5002 - 0
    65. Nicolae Daniel, Ploiesti, 5003 - 0
    66. Sarbu Romulus, Ploiesti, 5005 - 0

    Inscrieri Open - on 2/18/2019 at 10:18:03

    1. Fratea Aurel, Constanta, 64 - 32.8 - OW
    2. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 522 - 32.6 - O
    3. Pintilie Nela, Galati, 654 - 32.15 - OF
    4. Nastase Florin, Ramnicu Valcea, 1941 - 32 - O
    5. Dumbrava Daniel, Focsani, 62 - 31.82 - OW
    6. Dumitrescu Adrian, Constanta, 965 - 31.75 - O
    7. Chiru Sorin, Campina, 623 - 31.57 - OW
    8. Rada Florin, Pitesti, 394 - 31.3 - O
    9. Leolea Andrei, Constanta, 113 - 31.21 - OW
    10. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 52 - 31.04 - OW
    11. Bondoc Alexandru, Brasov, 437 - 30.58 - O
    12. Jimmy Lu, Bucuresti, 51 - 30.57 - O
    13. Ciortescu Cristi, Iasi, 79 - 30.25 - O
    14. Pandele Ionel, Giurgiu, 798 - 29.9 - OW
    15. Dracea Gabriel, Sinaia, 212 - 29.65 - O
    16. Marian Bogdan, Ploiesti, 75 - 29.53 - OW
    17. Mitrea Silviu, Navodari, 96 - 29.45 - OW
    18. Stefan Patrick, Brasov, 61 - 29.33 - O
    19. Voicu Ionut, Ploiesti, 255 - 29.23 - O
    20. Vladoiu Gelu, Brasov, 102 - 29.21 - OW
    21. Sorescu Mircea, Paulesti, 59 - 29.2 - OW
    22. Avram Nicolae, Nedelea, 73 - 29.12 - O
    23. Gherasim Iulian, Tulcea, 122 - 29.05 - O
    24. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 204 - 28.99 - O
    25. Pantelimon Andi, Bucuresti, 95 - 28.8 - O
    26. Pascu Razvan, Magureni, 218 - 28.5 - O
    27. Istrate Cristian, Bucuresti, 60 - 28.24 - OW
    28. Capus Giani, Galati, 153 - 27.94 - O
    29. Voin Doru, Bucuresti, 134 - 27.87 - O
    30. Darmaz Ion, Targoviste, 83 - 27.83 - OW
    31. Craciun David Mihai, Bucuresti, 133 - 27.76 - OJ
    32. Spoiala Cristinel, Focsani, 165 - 27.67 - O
    33. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 704 - 27.53 - OW
    34. Mostovoi Andrei, Campina, 1066 - 27.4 - OW
    35. Szekeres Levente, Brasov, 1177 - 27.4 - O
    36. Padurariu Costel, Brasov, 135 - 27.04 - O
    37. Samoila Ion, Babadag, 236 - 26.97 - O
    38. Bratescu Adrian, Targoviste, 141 - 26.73 - OW
    39. Ivan Valentin, Campina, 232 - 26.71 - OW
    40. Zavricescu George, Curtea de Arges, 325 - 26.57 - OW
    41. Peiu Cosmin, Babadag, 215 - 26.55 - O
    42. Trocaru Remus, Tulcea, 187 - 26.48 - O
    43. Niculae Dan, Bucuresti, 636 - 26.3 - O
    44. Corbu Darius, Valenii de Munte, 117 - 26.28 - O
    45. Stan Catalin, Curtea de Arges, 604 - 26.27 - O
    46. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 194 - 26.11 - O
    47. Macelaru Eugen, Bucuresti, 207 - 25.99 - O
    48. Papacu Bejoli, Bucuresti, 203 - 25.8 - OW
    49. Lita Gabriel, Bucuresti, 224 - 25.67 - O
    50. Bozga Razvan, Baicoi, 355 - 25.43 - O
    51. Brulea Petre, Paulesti, 208 - 25.26 - OW
    52. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 125 - 25.1 - O
    53. Osman Metin, Tulcea, 192 - 25.05 - O
    54. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 915 - 25 - O
    55. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 430 - 24.77 - OJ
    56. Dima Cristi, Bucuresti, 463 - 24.69 - O
    57. Gaitan Tiberiu, Braila, 400 - 24.61 - OW
    58. Sarbu Dan, Ploiesti, 195 - 24.58 - OW
    59. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 492 - 24.12 - O
    60. Campean Adrian, Bucuresti, 186 - 24 - OW
    61. Popa Mircea, Brasov, 197 - 23.9 - OW
    62. Plaiasu Ion, Plopeni, 160 - 23.59 - O
    63. Lazar Ion, Bucuresti, 854 - 23.4 - O
    64. Valcea Daniel, Pitesti, 300 - 23.2 - O
    65. Postelnicu Mihai, Deva, 410 - 23.17 - O
    66. Bozga Lucian, Baicoi, 1907 - 22.2 - OW
    67. Manta Viorel, Baicoi, 1434 - 22.1 - O
    68. Tudorache Constantin, Targoviste, 1609 - 22.1 - O
    69. Dospinescu George, Bucuresti, 161 - 22.05 - OW
    70. Gavrila Aurel, Bucuresti, 323 - 21.83 - OWH
    71. Panait Genu, Teisani, 456 - 21.71 - O
    72. Babus Liviu, Ploiesti, 201 - 21.62 - OW
    73. Alexandru Marius, Bucuresti, 356 - 21.21 - O
    74. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 340 - 20.8 - OW
    75. Ivan Catalin, Fagaras, 1296 - 20.5 - O
    76. Sorescu Gabriel, Pitesti, 606 - 20.22 - O
    77. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu, 843 - 20 - O
    78. Vilcan Mircea, Constanta, 1671 - 20 - O
    79. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 250 - 19.8 - A
    80. Gheorghe Florin, Bucuresti, 431 - 19.71 - A
    81. Docan Cristian, Bucuresti, 294 - 18.93 - A
    82. Sursilov Constantin, Bucuresti, 304 - 18.63 - A
    83. Barca George, Pitesti, 263 - 18.27 - A
    84. Popescu George, Bucuresti, 803 - 18.13 - AW
    85. Anita Dorel, Brasov, 1105 - 17.7 - A
    86. Sultan Valentin, Craiova, 544 - 17.59 - A
    87. Zbant Mihai, Tulcea, 588 - 17.45 - A
    88. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 251 - 17.43 - A
    89. Ene Florin, Ploiesti, 243 - 17.3 - A
    90. Constantin Cristina, Bucuresti, 310 - 16.89 - AF
    91. Bivolaru Stelian, Targoviste, 353 - 16.87 - A
    92. Chivu Cornel, Craiova, 454 - 16.71 - A
    93. Huica Petre, Bucuresti, 462 - 14.25 - A
    94. Hulpan Cristian, Galati, 615 - 14.14 - A
    95. Banuta Dumitru, Ploiesti, 511 - 14.03 - A
    96. Grumeza Lucian, Bucuresti, 579 - 13.56 - A

    Inscrieri Elite - on 2/18/2019 at 10:18:16

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 43.65 - EL
    2. Neagu Mircea, Constanta, 23 - 43.59 - EL
    3. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 2 - 43.46 - E
    4. Kocsis Balazs, Sfantu Gheorghe, 5001 - 41.81
    5. Caloianu Iuliana, Ploiesti, 509 - 40.03 - EMF
    6. Corcoz Costin, Focsani, 25 - 39.96 - EM
    7. Constantinescu Rares, Braila, 26 - 39.91 - EJ
    8. Varbanescu Petre, Giurgiu, 397 - 39.85 - EL
    9. Neculai Alexandru, Tulcea, 66 - 39.63 - E
    10. Chiscop Bogdan, Galati, 45 - 39.43 - E
    11. Wischegg Robert, Galati, 99 - 39.24 - E
    12. Sufletel Radu, Alba Iulia, 22 - 38.68 - EW
    13. Constantin Teodor, Bucuresti, 17 - 38.63 - E
    14. Buzatu Vasile, Buftea, 9 - 38.09 - EW
    15. Dinca Daniel, Bucuresti, 10 - 38.06 - ELH
    16. Daneliuc Gabi, Selimbar, 15 - 37.7 - EW
    17. Ropotan Iulian, Bucuresti, 85 - 37.18 - EW
    18. Vlase Gheorghe, Slobozia, 6 - 36.61 - E
    19. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 12 - 36.53 - EW
    20. Zarinschi Catalin, Galati, 54 - 35.85 - E
    21. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 118 - 35.7 - EW
    22. Dobrin Adrian, Targoviste, 550 - 35.1 - E
    23. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 37 - 35.01 - EW
    24. Totpal Marius, Busteni, 345 - 34.63 - E
    25. Grigore Alexandru, Campina, 28 - 34.43 - E
    26. Buta Radu, Bucuresti, 148 - 33.46 - E
    27. Hutanu Alin, Brasov, 210 - 33.2 - E
    28. Gheorghe Dragos, Boldesti, 350 - 32.1 - O
    29. Visan Bogdan, Targoviste, 173 - 26.39 - O
    30. Nicula Florin, Constanta, 469 - 20.76 - OW
    Ultima modificare făcută de ADN; 18.02.2019 la 10:19.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  3. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place nick20mks, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    2.447
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    129 z 20 h 25 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    7766
    Clasament Incepatori

    1. Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    2. Radu Adrian - Ploiesti
    3 -- 4
    Ciobanu Adrian - Brasov
    Costache Laurentiu - Buzau
    5 -- 8
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Vasile Gica - Vulcana Bai
    Rosoga Ana - Constanta
    Henegar Gabriel - Brasov
    9 -- 16
    Contiu Mircea - Brasov
    Ionescu Daniel - Bucuresti
    Botea Mihai - Braila
    Baltatu Eduard - Pitesti
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Neagu Costin - Targoviste
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Nedelcu Mihai - Azuga
    17 -- 20
    Popa Sandu - Slobozia
    Stoian Rares - Filipestii de Targ
    Moise Viorel - Braila
    Ciobanu Marius - Bucuresti
    21 -- 33 1v gr.sup.
    Boboc Viorel - Slobozia
    Rizoiu Claudiu - Filipestii de Targ
    Radu Ciprian - Brasov
    Butunoiu Dorin - Brasov
    Baciu Stefan - Mioveni
    Creta Petru - Luna CJ
    Stanciu Constantin - Brasov
    Lungu Mihai - Targoviste
    Radu Sergiu - Comarnic
    Balaban Daniel - Bucuresti
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Serban Rares - Mangalia
    Iovanica Eugen - Ploiesti
    34 -- 40 0v gr.sup.
    Malene Petru - Fagaras
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    Babes Razvan - Brasov
    Moraru Cristina - Breaza
    Radu Daniel - Campina
    Botoaca Ion - Comarnic
    Dragan Razvan - Ploiesti
    41 -- 2v gr.inf.
    Dumitrache Ioan - Ploiesti
    42 -- 50 1v gr.inf.
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Serban Aurel - Fagaras
    Lazar Alin - Breaza
    Stoica Petre - Pietrosani
    Ciocan Denisa - Filipestii de Targ
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Dascalescu Edi - Filipestii de Targ
    Popa Silviu - Slobozia
    Bacanu Dorin - Ploiesti
    51 -- 59 0v gr.inf.
    Maxim Dorin - Mangalia
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Soarece Marius - Bucuresti
    Varlan Izabela - Mangalia
    Bardas Viorel - Ploiesti
    Enescu Sebastian - Vulcana Bai
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Pralea David Constantin - Alba Iulia
    Tanase Alisa - Mangalia

    Absent nemotivat: Giurcanu Mihai Mugurel-Bucuresti


    Clasament Avansati

    1. Margescu Bogdan - Campina
    2. Cucu Cristin - Targoviste
    3 -- 4
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Todi Dumitru - Slobozia
    5 -- 8
    Visan Victor - Slobozia
    Lazar Dumitru - Mizil
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    Delimart Alexiana - Targoviste
    9 -- 16
    Nitu Serban - Paulesti
    Dragos Marian - Bucuresti
    Stoica Emanuel - Mangalia
    Panait Constantin - Mizil
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Dinu Cristian - Mizil
    Coman Emil - Breaza
    17 -- 22
    Acriva Marian - Mizil
    Dumitru George - Targoviste
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Loghin Florin - Brasov
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Darjan Daniel - Brasov
    23 -- 24 2v gr.sup.
    Marin Iulian - Campina
    Tudor Emil - Bucuresti
    25 -- 37 1v gr.sup.
    Socaci Sorin - Panciu
    Balbarau Razvan - Mangalia
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Kis Istvan - Brasov
    Petre Cristian - Pitesti
    Balanescu Boby - Ploiesti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Nedescu Adrian - Ramnicu Valcea
    Cotet Nicolae - Braila
    Florea Marin - Filipestii de Targ
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Piperea Florin - Campina
    Dragu Fanel - Slobozia
    38 -- 44 0v gr.sup.
    Ciky Cornel - Fagaras
    Mihu Florin - Pitesti
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Panait Adrian - Braila
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Gheorghe Daniel - Braila
    Marinescu Nelu - Targoviste
    45 -- 49 2v gr.inf.
    Calin Anisoara - Bucuresti
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    Popa Vicentiu - Bucuresti
    50 -- 55 1v gr.inf.
    Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
    Voinescu Ecaterina - Bucuresti
    Baltatu Marius - Pitesti
    Mija Gheorghe - Fagaras
    Matei Mircea - Targoviste
    Parvu Nicolae - Cornu
    56 -- 65 0v gr.inf.
    Cojocaru Ion - Ploiesti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Coclea Ionel - Braila
    Tudor Valeriu - Ploiesti
    Restea Lucian Constantin - Fagaras
    Popescu Sorin - Ploiesti
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    Oeffner Mihail Boris - Ploiesti
    Ionita Cristian - Ploiesti
    Sarbu Romulus - Ploiesti

    Absent nemotivat: Nicolae Daniel-Ploiesti



    Clasament Open

    1. Bozga Razvan - Baicoi
    2. Panaitescu Stefan - Izvoarele
    3 -- 4
    Dima Cristi - Bucuresti
    Voicu Ionut - Ploiesti
    5 -- 8
    Stefan Patrick - Brasov
    Pintilie Nela - Galati
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Nastase Florin - Ramnicu Valcea
    9 -- 16
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Avram Nicolae - Nedelea
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Leolea Andrei - Constanta
    Panait Genu - Teisani
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Samoila Ion - Babadag
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    17 -- 32
    Vilcan Mircea - Constanta
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Rada Florin - Pitesti
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Bondoc Alexandru - Brasov
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Capus Giani - Galati
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Ivan Valentin - Campina
    Chiru Sorin - Campina
    Padurariu Costel - Brasov
    Darmaz Ion - Targoviste
    Mitrea Silviu - Navodari
    33 -- 2v gr.sup.
    Trocaru Remus - Tulcea
    34 -- 53 1v gr.sup.
    Fratea Aurel - Constanta
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Pascu Razvan - Magureni
    Mostovoi Andrei - Campina
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Brulea Petre - Paulesti
    Osman Metin - Tulcea
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Valcea Daniel - Pitesti
    Bozga Lucian - Baicoi
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    54 -- 64 0v gr.sup.
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Voin Doru - Bucuresti
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Campean Adrian - Bucuresti
    Ivan Catalin - Fagaras
    Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
    Ene Florin - Ploiesti
    Huica Petre - Bucuresti
    65 -- 73 2v gr.inf.
    Dumitrescu Adrian - Constanta
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Pandele Ionel - Giurgiu
    Szekeres Levente - Brasov
    Peiu Cosmin - Babadag
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Tudorache Constantin - Targoviste
    Anita Dorel - Brasov
    74 -- 88 1v gr.inf.
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Popa Mircea - Brasov
    Lazar Ion - Bucuresti
    Postelnicu Mihai - Deva
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Popescu George - Bucuresti
    Sultan Valentin - Craiova
    Zbant Mihai - Tulcea
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Chivu Cornel - Craiova
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    89 -- 96 0v gr.inf.
    Niculae Dan - Bucuresti
    Manta Viorel - Baicoi
    Dospinescu George - Bucuresti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Barca George - Pitesti
    Hulpan Cristian - Galati
    Banuta Dumitru - Ploiesti

    Clasament Elite

    1. Chiscop Bogdan - Galati
    2. Kocsis Balazs - Sfantu Gheorghe
    3 -- 4
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    5 -- 8
    Neagu Mircea - Constanta
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Corcoz Costin - Focsani
    Constantinescu Rares - Braila
    9 -- 10
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Wischegg Robert - Galati
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Varbanescu Petre - Giurgiu
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Hutanu Alin - Brasov
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Zarinschi Catalin - Galati
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Grigore Alexandru - Campina
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Caloianu Iuliana - Ploiesti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    23 -- 27 1v gr.inf.
    Buzatu Vasile - Buftea
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Dobrin Adrian - Targoviste
    Totpal Marius - Busteni
    Gheorghe Dragos - Boldesti
    28 -- 30 0v gr.inf.
    Buta Radu - Bucuresti
    Visan Bogdan - Targoviste
    Nicula Florin - Constanta
    Ultima modificare făcută de ADN; 18.02.2019 la 09:59.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  5. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adi Panait le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    junior
    Avatarul lui vasile01011997
    Data înscrierii
    14.01.2018
    Locație
    vulcana-bai
    Vârstă
    49
    Postări
    107
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 21 h 28 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    82
    Sebastian Enescu la începători

    Trimis de pe al meu SM-G955U folosind Tapatalk

  7. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Fratila Robert, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    884
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 19 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    3286
    Kis Istvan avansati -Brasov

  9. #6
    senior
    Avatarul lui CIKY
    Data înscrierii
    17.02.2013
    Locație
    FAGARAS
    Vârstă
    58
    Postări
    245
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 15 h 20 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    421
    Se înscriu din Făgăraș la INCEPATORI+AVANSATI:
    Ciky Cornel.
    Malene Petru,
    Serban Aurel,
    Restea Lucian Constantin.

  10. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  11. #7
    senior

    Data înscrierii
    11.09.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    25
    Postări
    252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 7 h 20 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    523
    Neagoe Costin - București - Elite
    Măcelaru Eugen - București - Open

  12. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivamaistru, B.Liviu, Fratila Robert, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    2.447
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    129 z 20 h 25 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    7766
    Panaitescu Stefan-Izvoarele-Open
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  14. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre, B.Liviu, Fratila Robert, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    junior
    Avatarul lui Fratila Robert
    Data înscrierii
    22.12.2015
    Locație
    Filipeștii de târg
    Postări
    125
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 12 h 58 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    577
    Fratila Robert-Elite

    Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk

  16. #10
    senior
    Avatarul lui gpopescu
    Data înscrierii
    17.01.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    51
    Postări
    733
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    53 z 22 h 14 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    812
    Popescu George, Bucuresti - Open

  17. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place remy, ivamaistru, B.Liviu, Fratila Robert, Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    junior
    Avatarul lui Fratila Robert
    Data înscrierii
    22.12.2015
    Locație
    Filipeștii de târg
    Postări
    125
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 12 h 58 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    577
    Mocanu Georgian-Avansati
    Mocanu Luca-Avansati

    Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk

  19. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place B.Liviu, Brulea Petre, gpopescu, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    51
    Postări
    583
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 2 h 58 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    1881
    Nitu Serban...Paulesti....Avansati
    Tudor Valeriu....Ploiesti....Avansati

  21. #13
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    36
    Postări
    2.447
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    129 z 20 h 25 m
    Timp online pe zi
    1 h 33 m
    Reputație
    7766
    Botoc Ovidiu-Paulesti-Avansati
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  22. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tobyas69, B.Liviu, Fratila Robert, sebyy, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  23. #14
    junior
    Avatarul lui danjan
    Data înscrierii
    31.01.2012
    Locație
    BRASOV
    Vârstă
    42
    Postări
    92
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 5 h 42 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    170
    Darjan Daniel Avansați din Brasov, mulțumesc.

  24. Mulțumesc ADN, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  25. #15
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    225
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 9 h 32 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    953
    Constantin Teodor, Bucuresti, elite
    Constantin Cristina, Bucuresti, open

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 48
    Ultimul post: 11.04.2019, 15:53
  2. Răspunsuri: 196
    Ultimul post: 09.04.2019, 13:27
  3. Răspunsuri: 77
    Ultimul post: 03.04.2019, 12:27
  4. Turneu A "Tel George Junior", Ploiești - 08/09.12.2018
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 511
    Ultimul post: 01.02.2019, 09:39
  5. Turneu A "Tel George Junior", Ploiești - 25.08.2018
    De ADN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 326
    Ultimul post: 28.08.2018, 21:06

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •