pingpongshop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 100

Subiect: "Cupa Vârșeț", Vârșeț - 16.02.2019

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941

    "Cupa Vârșeț", Vârșeț - 16.02.2019

    Turneu B "Cupa Vârșeț", Vârșeț - Sâmbătă, 16 februarie 2019 / Turnir B kategorije "Kup Vršca", Vršac - Subota, 16 februar 2019


    DATA: 16 ianuarie 2019 / DATUM: 16 februar 2019
    LOCALITATEA: Vârșeț (Serbia) / GRAD: Vršac (Srbija)
    LOCUL DE DESFĂȘURARE: sala STK Vârșeț, strada Heroja Pinkija colț cu Feliksa Milekera; intrarea în sală se face de pe strada Heroja Pinkija, după nr. 42A., Vârșeț, Serbia / MESTO ODRŽAVANJA: sala STK Vršac, Ulica Heroja Pinkija ugao sa ulicom Feliksa Milekera, ulaz u sali je sa ulice Heroja Pinkija posle broja 42A, Vršac, Srbija


    CATEGORII: Începători+Avansați, Open+Elite / KATEGORIJE: Početnici+Napredni, Open+Elite
    La turneu poate participa orice amator de tenis de masă legitimat sau nelegitimat. / Na turniru mogu učestvovati svi ljubitelji stonog tenisa registrovani ili neregistrovani.
    LOGISTICĂ: 6 mese ITTF, mingi plastic ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+ / LOGISTIKA: 6 stola ITTF, plastične loptice ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+
    VALIDARE ÎNSCRIERI: 08:30-09:15 (Începători+Avansați), 10:00-14:15 (Open+Elite) / POTVRDJIVANJE UPISA: 08:30-09:15 (Početnici+Napredni), 10:00-14:15 (Open+Elite)
    ORA DE ÎNCEPERE: 9:15-9:30 (Începători+Avansați), 14:15-14:30 (Open+Elite) / POČETAK TAKMIČENJA: 9:15-9:30 (Početnici+Napredni), 14:15-14:30 (Open+Elite)
    *Turneul se va desfășura după ora locală a Serbiei (cu o oră în urmă, față de ora României)! / Turnir ce se odrzati po lokalnom vremenu Srbije!


    FACILITĂȚI:
    - parcare gratuita pe strazile din jurul salii; / besplatan parking na ulici pored sale;
    - vestiare și dușuri; / svlacionice i tusevi;
    - sală încălzită; / ugrijana sala;


    SE ASIGURĂ: / OSIGURAVA SE:
    - cafea și apă / - kafa i voda



    MATERIALE DE PREMIERE: / NAGRADE:
    - cupe (locurile 1), medalii și diplome (locurile 1-4), pachet surpriză (locurile 1-4) / pehari (1 mesto), medalje i diplome (1-4 mesto), poklon paketi (1-4 mesto)



    TAXA DE PARTICIPARE: / KOTIZACIJA ZA UČEŠĆE NA TURNIRU:
    20 ron (adulți) / 500 din (odrasli)
    - persoanele cu dizabilități nu plătesc taxa de participare / osobe sa hendikepom ne plaćaju kotizaciju


    ÎNCEPĂTORI+AVANSAȚI / POČETNICI+NAPREDNI
    - poate participa orice jucător cu media între 0 și 19,99 / - može učestvovati svaki igrač sa medijom izmedju 0 i 19,99
    Număr maxim de jucători: 30; / Maksimalan broj igrača: 30;
    Validare înscrieri: 08:30 - 09:15 / Potvrdjivanje upisa: 08:30 - 09:15
    Ora de începere: 09:15 - 09:30 (în funcție de întârziați) / Početak takmičenja: 09:15 - 09:30 (u zavisnosti od onih koji kasne)
    SISTEM DE DESFĂȘURARE: / SISTEM IGRANJA:
    - grupe inferioare de câte 5-7 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 3-4; / - inferiorne grupe od po 5-7 igrača u zavisnosti od medije primenjivanjem pravila zmije sa mogučim permutacijama da bi se izbeglo više igrača iz istog grada (prvo mesto se ne menja); kvalifikuju se prva 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2; / - superiorne grupe od po 3-4 igrača; kvalifikuju se prva 2;
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală; / - eliminacije: redosled pobednika grupa (uključujući i za moguće bye-ve) prema broju superiorne grupe; postavljanje na tabli drugoplasiranih iz superiornih grupa se radi izvlačenjem od strane onih koji su u pitanju iz dva šešira (superiorni deo i inferiorni deo) tako da se prvo i drugo mesto iz superiornih grupa ne sretnu do eventualnog finala;


    OPEN+ELITE / OPEN+ELITE
    - poate participa orice jucător cu media peste 20,00; / - može učestvovati svaki igrač sa medijom preko 20,00;
    Număr maxim de jucători: 25; / Maksimalan broj igrača: 25;
    Validare înscrieri: 10:00 - 14:15 / Potvrdjivanje upisa: 10:00 - 14:15
    Ora de începere: 14:15 - 14:30 (în funcție de întârziați) / Početak takmičenja: 14:15 - 14:30 (u zavisnosti od onih koji kasne)
    SISTEM DE DESFĂȘURARE: / SISTEM IGRANJA:
    - grupe inferioare de câte 5-7 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 3-4; / - inferiorne grupe od po 5-7 igrača u zavisnosti od medije primenjivanjem pravila zmije sa mogučim permutacijama da bi se izbeglo više igrača iz istog grada (prvo mesto se ne menja); kvalifikuju se prva 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2; / - superiorne grupe od po 3-4 igrača; kvalifikuju se prva 2;
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală; / - eliminacije: redosled pobednika grupa (uključujući i za moguće bye-ve) prema broju superiorne grupe; postavljanje na tabli drugoplasiranih iz superiornih grupa se radi izvlačenjem od strane onih koji su u pitanju iz dva šešira (superiorni deo i inferiorni deo) tako da se prvo i drugo mesto iz superiornih grupa ne sretnu do eventualnog finala;


    ÎNSCRIEREA ȘI RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR: / PRIJAVA I POVLAČENJE UČESNIKA:
    - pe forum sau telefonic / - na forumu ili telefonom
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit / - prioritet pri upisu imaju oni koji su se prvi upisali
    - ultima retragere Vineri, 15.02.2019, ora 21:00 / - poslednje povlačenje petak, 15.02.2019, 21:00 H
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N / - odsutni biće kažnjeni sa 3 poena: N


    Turneele din cadrul circuitului AmaTur se desfășoară conform regulamentului de joc aprobat de ITTF. Prin urmare, se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF. / Turniri Amatur se igraju u skladu sa pravilima igre koje je odobrio ITTF zato se mogu koristiti samo gume koje se nalaze na listi odobrenih guma od strane ITTF.


    ORGANIZATORI:
    - Petersi Nuri: 0603.340.847
    - Jichici Svetozar: 0761.603.756
    - Vela Claudiu: 0726.487.357


    ACCESUL PE TERITORIUL SERBIEI SE POATE FACE FOLOSIND CARTEA DE IDENTITATE!


    Sala STK Vârșeț / Sala STK Vršac

  2. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941

    "Cupa Vârșeț", Vârșeț - 16.02.2019

    MINGEA DE JOC:

    ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+
    cu sprijinul Andro Romania - pingpongshop.ro


  3. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941
    Inscrieri/Prijavljenih Open+Elite - on 2/15/2019 at 2:55:47 PM

    1. Sorescu Deian, Resita, 67 - 44.86 - EL
    2. Radak Una, Varset, 5002 - 44 - ELF
    3. Balint Andreea, Dumbravita, 4133 - 43.9 - ELF
    4. Beca Iliesen, Timisoara, 327 - 40.55 - EL
    5. Verdet Adrian, Timisoara, 18 - 40.35 - E
    6. Glisa Valentin, Timisoara, 1010 - 39.1 - E
    7. Popet Doru, Timisoara, 237 - 35.5 - EW
    8. Popa Bogdan, Timisoara, 450 - 34.17 - EL
    9. Vaida Sorin, Oradea, 57 - 31.55 - OW
    10. Kaposta Victor, Arad, 71 - 31.36 - O
    11. Creinicean Liviu, Oravita, 176 - 30.18 - O
    12. Petersi Nuri, Varset, 664 - 28.97 - O
    13. Jichici Svetozar, Timisoara, 90 - 28.1 - OW
    14. Kramarsic Milos, Belgrad, 336 - 28.04 - O
    15. Lacatis Ghita, Arad, 361 - 27.15 - O
    16. Jurescu Sorin, Timisoara, 175 - 25.88 - OW
    17. Frunza Alexandru, Timisoara, 275 - 25.44 - O
    18. Degianschi Obrad, Resita, 384 - 24.97 - O
    19. Csaky Tiberiu, Resita, 378 - 24.24 - OW
    20. Tanc Florin, Oradea, 372 - 23.27 - O
    21. Lulciuc Dumitru, Timisoara, 784 - 23.1 - O
    22. Vuca Adrian, Berzovia, 919 - 22.7 - O
    23. Dorjan George, Lokve, 1703 - 21.35 - O
    24. Cecan Vasile, Timisoara, 268 - 20.43 - O
    25. Bondar Leontin, Oradea, 1905 - 18 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Vezmar Dusan, Varset, 4296 - 0 - O


    Inscrieri Incepatori+Avansati/Prijavljenih Pocetnici+Napredni - on 2/15/2019 at 2:56:04 PM

    1. Ispas Dan, Timisoara, 1025 - 18.75 - A
    2. Cioveie Bogdan, Oravita, 650 - 17.5 - A
    3. Putnik Tiberiu, Varset, 1064 - 17.33 - A
    4. Ankar Wasim, Timisoara, 475 - 16.89 - A
    5. Tamsa Titus, Resita, 1079 - 15.57 - A
    6. Craiovan Victor, Resita, 610 - 14.74 - A
    7. Neag Ioan, Timisoara, 2697 - 14.7 - A
    8. Glavan Radu, Timisoara, 1044 - 12.58 - A
    9. Carabas Cosmin, Timisoara, 2635 - 11.5 - A
    10. Dumbrava Marius, Timisoara, 3088 - 10.7 - A
    11. Totin Tosa, Timisoara, 1401 - 10.06 - A
    12. Simion Dan, Resita, 1338 - 9.78 - I
    13. Gligor Paul, Arad, 790 - 9.08 - I
    14. Dobanda Dinu, Arad, 1143 - 7.05 - I
    15. Greonejant Marinel, Varset, 2726 - 7 - I
    16. Dumbrava Dan, Timisoara, 3495 - 6 - I
    17. Debeljak Nenad, Varset, 4313 - 0 - A
    18. Todorovic Milovan, Varset, 4334 - 0 - A
    19. Konstantinov Marko, Varset, 4352 - 0 - I
    20. Popov Sergej, Varset, 4372 - 0 - I
    21. Radak Milan, Varset, 4374 - 0 - I
    22. Radonjic Stefan, Varset, 4375 - 0 - I
    23. Bugar Jonel, Varset, 5001 - 0
    24. Prevaritura Pedrag, Varset, 5002 - 0
    25. Lazic Zoran, Varset, 5003 - 0
    26. Zula Jon , Lokve, 5004 - 0
    27. Ardelean Adonis, Varset, 5005 - 0
    28. Kidjin Zoran, Varset, 5006 - 0
    29. Greonjan Viorel, Varset, 5007 - 0
    30. Grujin Zivorad, Varset, 5008 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 364 - 15.65 - A
    2. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 381 - 16.04 - A
    3. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 648 - 12.69 - A
    4. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1533 - 5.43 - I
    5. Ignuta Sebastian, Voiteg, 1041 - 18.6 - A
    6. Neamt Doru, Arad, 1086 - 18.17 - AW
    7. Gajta Mario, Varset, 2650 - 15 - A
    8. Popov Nebojisa, Varset, 4371 - 0 - I
    9. Markovic Velja, Varset, 5009 - 0
    10. Putnik Dario, Varset, 5010 - 0
    11. Putnik Romana, Varset, 5011 - 0
    12. Kulisic Slavoljub, Novi Sad, 4321 - 0 - A

  4. Mulțumesc Mitar Marius Tiberiu au mulțumit pentru mesaj
  5. #4
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941
    Petersi Nuri, Varset
    Dorjan George, Lokve
    Djan Branislav, Varset
    Radak Una, Varset
    Kramarsic Milos, Belgrad
    toti la open+elite

  6. #5
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941
    Verdet Adrian, Timisoara, open
    Kaposta Victor, Arad, open
    Putnik Tiberiu, Varset, amatori

  7. #6
    senior
    Avatarul lui Toza
    Data înscrierii
    06.11.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    50
    Postări
    210
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 20 h 9 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    456
    Cecan Vasile - Open - Timisoara
    Jichici Svetozar - Open -Timisoara
    Blade : Timo Boll ALC ST
    Fh : Tenergy 05 FX 2.1
    Bh : Tenergy 05 FX 2.1

  8. #7
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941
    Totin Tosa, Timisoara, amatori
    Ispas Dan, Timisoara, amatori
    Carabas Cosmin, Timisoara, amatori

  9. #8
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941
    Popa Bogdan, Timisoara, open
    Ankar Wasim, Timisoara, amatori
    Beca-Iliesen, Timisoara, open

  10. #9
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941
    Popet Doru, Timisoara, open+elite
    Oprea Adrian, Lugoj, open+elite

  11. #10
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941
    Frunza Alexandru, Timisoara, open
    Jurescu Sorin, Timisoara, open

  12. Mulțumesc Adrian Veres au mulțumit pentru mesaj
  13. #11
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941
    Balint Andreea, Timisoara, open
    Glisa Valentin, Timisoara, open
    Jichici Svetozar, Timisoara, open
    Cecan Vasile, Timisoara, open

  14. #12
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941
    Csaky Tiberiu, Resita
    Vuca Adrian, Berzovia
    Craiovan Victor, Resita
    Tamsa Titus, Resita
    toti la open

  15. #13
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941
    Konstantinov Marko, Varset, amatori
    Bugar Jonel, Kustilj, amatori
    Debeljak Nenad, Varset, amatori
    Radak Milan, Varset, amatori

  16. #14
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941
    Prevaritura Predrag, Varset, amatori
    Lazic Zoran, Varset, amatori
    Zula Jon, Lokve, amatori
    Ardelean Adonis, Varset, amatori

  17. #15
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.369
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    390 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    2 h 59 m
    Reputație
    7941
    Todorovic Milovan, Varset, amatori
    Kidjin Zoran, Varset, amatori
    Greonjan Marinel, Varset, amatori
    Greonjan Viorel, Varset, amatori
    Grujin Zivorad, Varset, amatori
    Radonjic Stefan, Varset, amatori

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Iulie 2019", Ploiești Indoor TT - 13.07.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 75
    Ultimul post: 13.07.2019, 19:59
  2. Turneu B "Cupa Iunie 2019", Ploiești Indoor TT - 16.06.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 59
    Ultimul post: 18.06.2019, 10:54
  3. Turneu B "Cupa Mai 2019", Ploiești Indoor TT - 12.05.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 41
    Ultimul post: 13.05.2019, 17:07
  4. Turneu B "Cupa Aprilie 2019", Ploiești Indoor TT - 21.04.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 21.04.2019, 15:07
  5. Turneu B "Cupa Martie 2019", Ploiești - 10.03.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 98
    Ultimul post: 11.03.2019, 13:34

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •