pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 100

Subiect: "Cupa Vârșeț", Vârșeț - 16.02.2019

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182

    "Cupa Vârșeț", Vârșeț - 16.02.2019

    Turneu B "Cupa Vârșeț", Vârșeț - Sâmbătă, 16 februarie 2019 / Turnir B kategorije "Kup Vršca", Vršac - Subota, 16 februar 2019


    DATA: 16 ianuarie 2019 / DATUM: 16 februar 2019
    LOCALITATEA: Vârșeț (Serbia) / GRAD: Vršac (Srbija)
    LOCUL DE DESFĂȘURARE: sala STK Vârșeț, strada Heroja Pinkija colț cu Feliksa Milekera; intrarea în sală se face de pe strada Heroja Pinkija, după nr. 42A., Vârșeț, Serbia / MESTO ODRŽAVANJA: sala STK Vršac, Ulica Heroja Pinkija ugao sa ulicom Feliksa Milekera, ulaz u sali je sa ulice Heroja Pinkija posle broja 42A, Vršac, Srbija


    CATEGORII: Începători+Avansați, Open+Elite / KATEGORIJE: Početnici+Napredni, Open+Elite
    La turneu poate participa orice amator de tenis de masă legitimat sau nelegitimat. / Na turniru mogu učestvovati svi ljubitelji stonog tenisa registrovani ili neregistrovani.
    LOGISTICĂ: 6 mese ITTF, mingi plastic ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+ / LOGISTIKA: 6 stola ITTF, plastične loptice ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+
    VALIDARE ÎNSCRIERI: 08:30-09:15 (Începători+Avansați), 10:00-14:15 (Open+Elite) / POTVRDJIVANJE UPISA: 08:30-09:15 (Početnici+Napredni), 10:00-14:15 (Open+Elite)
    ORA DE ÎNCEPERE: 9:15-9:30 (Începători+Avansați), 14:15-14:30 (Open+Elite) / POČETAK TAKMIČENJA: 9:15-9:30 (Početnici+Napredni), 14:15-14:30 (Open+Elite)
    *Turneul se va desfășura după ora locală a Serbiei (cu o oră în urmă, față de ora României)! / Turnir ce se odrzati po lokalnom vremenu Srbije!


    FACILITĂȚI:
    - parcare gratuita pe strazile din jurul salii; / besplatan parking na ulici pored sale;
    - vestiare și dușuri; / svlacionice i tusevi;
    - sală încălzită; / ugrijana sala;


    SE ASIGURĂ: / OSIGURAVA SE:
    - cafea și apă / - kafa i voda



    MATERIALE DE PREMIERE: / NAGRADE:
    - cupe (locurile 1), medalii și diplome (locurile 1-4), pachet surpriză (locurile 1-4) / pehari (1 mesto), medalje i diplome (1-4 mesto), poklon paketi (1-4 mesto)



    TAXA DE PARTICIPARE: / KOTIZACIJA ZA UČEŠĆE NA TURNIRU:
    20 ron (adulți) / 500 din (odrasli)
    - persoanele cu dizabilități nu plătesc taxa de participare / osobe sa hendikepom ne plaćaju kotizaciju


    ÎNCEPĂTORI+AVANSAȚI / POČETNICI+NAPREDNI
    - poate participa orice jucător cu media între 0 și 19,99 / - može učestvovati svaki igrač sa medijom izmedju 0 i 19,99
    Număr maxim de jucători: 30; / Maksimalan broj igrača: 30;
    Validare înscrieri: 08:30 - 09:15 / Potvrdjivanje upisa: 08:30 - 09:15
    Ora de începere: 09:15 - 09:30 (în funcție de întârziați) / Početak takmičenja: 09:15 - 09:30 (u zavisnosti od onih koji kasne)
    SISTEM DE DESFĂȘURARE: / SISTEM IGRANJA:
    - grupe inferioare de câte 5-7 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 3-4; / - inferiorne grupe od po 5-7 igrača u zavisnosti od medije primenjivanjem pravila zmije sa mogučim permutacijama da bi se izbeglo više igrača iz istog grada (prvo mesto se ne menja); kvalifikuju se prva 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2; / - superiorne grupe od po 3-4 igrača; kvalifikuju se prva 2;
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală; / - eliminacije: redosled pobednika grupa (uključujući i za moguće bye-ve) prema broju superiorne grupe; postavljanje na tabli drugoplasiranih iz superiornih grupa se radi izvlačenjem od strane onih koji su u pitanju iz dva šešira (superiorni deo i inferiorni deo) tako da se prvo i drugo mesto iz superiornih grupa ne sretnu do eventualnog finala;


    OPEN+ELITE / OPEN+ELITE
    - poate participa orice jucător cu media peste 20,00; / - može učestvovati svaki igrač sa medijom preko 20,00;
    Număr maxim de jucători: 25; / Maksimalan broj igrača: 25;
    Validare înscrieri: 10:00 - 14:15 / Potvrdjivanje upisa: 10:00 - 14:15
    Ora de începere: 14:15 - 14:30 (în funcție de întârziați) / Početak takmičenja: 14:15 - 14:30 (u zavisnosti od onih koji kasne)
    SISTEM DE DESFĂȘURARE: / SISTEM IGRANJA:
    - grupe inferioare de câte 5-7 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 3-4; / - inferiorne grupe od po 5-7 igrača u zavisnosti od medije primenjivanjem pravila zmije sa mogučim permutacijama da bi se izbeglo više igrača iz istog grada (prvo mesto se ne menja); kvalifikuju se prva 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2; / - superiorne grupe od po 3-4 igrača; kvalifikuju se prva 2;
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală; / - eliminacije: redosled pobednika grupa (uključujući i za moguće bye-ve) prema broju superiorne grupe; postavljanje na tabli drugoplasiranih iz superiornih grupa se radi izvlačenjem od strane onih koji su u pitanju iz dva šešira (superiorni deo i inferiorni deo) tako da se prvo i drugo mesto iz superiornih grupa ne sretnu do eventualnog finala;


    ÎNSCRIEREA ȘI RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR: / PRIJAVA I POVLAČENJE UČESNIKA:
    - pe forum sau telefonic / - na forumu ili telefonom
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit / - prioritet pri upisu imaju oni koji su se prvi upisali
    - ultima retragere Vineri, 15.02.2019, ora 21:00 / - poslednje povlačenje petak, 15.02.2019, 21:00 H
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N / - odsutni biće kažnjeni sa 3 poena: N


    Turneele din cadrul circuitului AmaTur se desfășoară conform regulamentului de joc aprobat de ITTF. Prin urmare, se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF. / Turniri Amatur se igraju u skladu sa pravilima igre koje je odobrio ITTF zato se mogu koristiti samo gume koje se nalaze na listi odobrenih guma od strane ITTF.


    ORGANIZATORI:
    - Petersi Nuri: 0603.340.847
    - Jichici Svetozar: 0761.603.756
    - Vela Claudiu: 0726.487.357


    ACCESUL PE TERITORIUL SERBIEI SE POATE FACE FOLOSIND CARTEA DE IDENTITATE!


    Sala STK Vârșeț / Sala STK Vršac

  2. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182

    "Cupa Vârșeț", Vârșeț - 16.02.2019

    MINGEA DE JOC:

    ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+
    cu sprijinul Andro Romania - pingpongshop.ro


  3. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182
    Inscrieri/Prijavljenih Open+Elite - on 2/15/2019 at 2:55:47 PM

    1. Sorescu Deian, Resita, 67 - 44.86 - EL
    2. Radak Una, Varset, 5002 - 44 - ELF
    3. Balint Andreea, Dumbravita, 4133 - 43.9 - ELF
    4. Beca Iliesen, Timisoara, 327 - 40.55 - EL
    5. Verdet Adrian, Timisoara, 18 - 40.35 - E
    6. Glisa Valentin, Timisoara, 1010 - 39.1 - E
    7. Popet Doru, Timisoara, 237 - 35.5 - EW
    8. Popa Bogdan, Timisoara, 450 - 34.17 - EL
    9. Vaida Sorin, Oradea, 57 - 31.55 - OW
    10. Kaposta Victor, Arad, 71 - 31.36 - O
    11. Creinicean Liviu, Oravita, 176 - 30.18 - O
    12. Petersi Nuri, Varset, 664 - 28.97 - O
    13. Jichici Svetozar, Timisoara, 90 - 28.1 - OW
    14. Kramarsic Milos, Belgrad, 336 - 28.04 - O
    15. Lacatis Ghita, Arad, 361 - 27.15 - O
    16. Jurescu Sorin, Timisoara, 175 - 25.88 - OW
    17. Frunza Alexandru, Timisoara, 275 - 25.44 - O
    18. Degianschi Obrad, Resita, 384 - 24.97 - O
    19. Csaky Tiberiu, Resita, 378 - 24.24 - OW
    20. Tanc Florin, Oradea, 372 - 23.27 - O
    21. Lulciuc Dumitru, Timisoara, 784 - 23.1 - O
    22. Vuca Adrian, Berzovia, 919 - 22.7 - O
    23. Dorjan George, Lokve, 1703 - 21.35 - O
    24. Cecan Vasile, Timisoara, 268 - 20.43 - O
    25. Bondar Leontin, Oradea, 1905 - 18 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Vezmar Dusan, Varset, 4296 - 0 - O


    Inscrieri Incepatori+Avansati/Prijavljenih Pocetnici+Napredni - on 2/15/2019 at 2:56:04 PM

    1. Ispas Dan, Timisoara, 1025 - 18.75 - A
    2. Cioveie Bogdan, Oravita, 650 - 17.5 - A
    3. Putnik Tiberiu, Varset, 1064 - 17.33 - A
    4. Ankar Wasim, Timisoara, 475 - 16.89 - A
    5. Tamsa Titus, Resita, 1079 - 15.57 - A
    6. Craiovan Victor, Resita, 610 - 14.74 - A
    7. Neag Ioan, Timisoara, 2697 - 14.7 - A
    8. Glavan Radu, Timisoara, 1044 - 12.58 - A
    9. Carabas Cosmin, Timisoara, 2635 - 11.5 - A
    10. Dumbrava Marius, Timisoara, 3088 - 10.7 - A
    11. Totin Tosa, Timisoara, 1401 - 10.06 - A
    12. Simion Dan, Resita, 1338 - 9.78 - I
    13. Gligor Paul, Arad, 790 - 9.08 - I
    14. Dobanda Dinu, Arad, 1143 - 7.05 - I
    15. Greonejant Marinel, Varset, 2726 - 7 - I
    16. Dumbrava Dan, Timisoara, 3495 - 6 - I
    17. Debeljak Nenad, Varset, 4313 - 0 - A
    18. Todorovic Milovan, Varset, 4334 - 0 - A
    19. Konstantinov Marko, Varset, 4352 - 0 - I
    20. Popov Sergej, Varset, 4372 - 0 - I
    21. Radak Milan, Varset, 4374 - 0 - I
    22. Radonjic Stefan, Varset, 4375 - 0 - I
    23. Bugar Jonel, Varset, 5001 - 0
    24. Prevaritura Pedrag, Varset, 5002 - 0
    25. Lazic Zoran, Varset, 5003 - 0
    26. Zula Jon , Lokve, 5004 - 0
    27. Ardelean Adonis, Varset, 5005 - 0
    28. Kidjin Zoran, Varset, 5006 - 0
    29. Greonjan Viorel, Varset, 5007 - 0
    30. Grujin Zivorad, Varset, 5008 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 364 - 15.65 - A
    2. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 381 - 16.04 - A
    3. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 648 - 12.69 - A
    4. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1533 - 5.43 - I
    5. Ignuta Sebastian, Voiteg, 1041 - 18.6 - A
    6. Neamt Doru, Arad, 1086 - 18.17 - AW
    7. Gajta Mario, Varset, 2650 - 15 - A
    8. Popov Nebojisa, Varset, 4371 - 0 - I
    9. Markovic Velja, Varset, 5009 - 0
    10. Putnik Dario, Varset, 5010 - 0
    11. Putnik Romana, Varset, 5011 - 0
    12. Kulisic Slavoljub, Novi Sad, 4321 - 0 - A

  4. Mulțumesc Mitar Marius Tiberiu au mulțumit pentru mesaj
  5. #4
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182
    Petersi Nuri, Varset
    Dorjan George, Lokve
    Djan Branislav, Varset
    Radak Una, Varset
    Kramarsic Milos, Belgrad
    toti la open+elite

  6. #5
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182
    Verdet Adrian, Timisoara, open
    Kaposta Victor, Arad, open
    Putnik Tiberiu, Varset, amatori

  7. #6
    senior
    Avatarul lui Toza
    Data înscrierii
    06.11.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    51
    Postări
    226
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 22 h 12 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    489
    Cecan Vasile - Open - Timisoara
    Jichici Svetozar - Open -Timisoara
    Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
    Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
    Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

  8. #7
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182
    Totin Tosa, Timisoara, amatori
    Ispas Dan, Timisoara, amatori
    Carabas Cosmin, Timisoara, amatori

  9. #8
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182
    Popa Bogdan, Timisoara, open
    Ankar Wasim, Timisoara, amatori
    Beca-Iliesen, Timisoara, open

  10. #9
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182
    Popet Doru, Timisoara, open+elite
    Oprea Adrian, Lugoj, open+elite

  11. #10
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182
    Frunza Alexandru, Timisoara, open
    Jurescu Sorin, Timisoara, open

  12. Mulțumesc Adrian Veres au mulțumit pentru mesaj
  13. #11
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182
    Balint Andreea, Timisoara, open
    Glisa Valentin, Timisoara, open
    Jichici Svetozar, Timisoara, open
    Cecan Vasile, Timisoara, open

  14. #12
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182
    Csaky Tiberiu, Resita
    Vuca Adrian, Berzovia
    Craiovan Victor, Resita
    Tamsa Titus, Resita
    toti la open

  15. #13
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182
    Konstantinov Marko, Varset, amatori
    Bugar Jonel, Kustilj, amatori
    Debeljak Nenad, Varset, amatori
    Radak Milan, Varset, amatori

  16. #14
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182
    Prevaritura Predrag, Varset, amatori
    Lazic Zoran, Varset, amatori
    Zula Jon, Lokve, amatori
    Ardelean Adonis, Varset, amatori

  17. #15
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.470
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9182
    Todorovic Milovan, Varset, amatori
    Kidjin Zoran, Varset, amatori
    Greonjan Marinel, Varset, amatori
    Greonjan Viorel, Varset, amatori
    Grujin Zivorad, Varset, amatori
    Radonjic Stefan, Varset, amatori

Subiecte similare

  1. "Cupa Moș Crăciun 2019", Vatra Dornei - 15.12.2019
    De marcu vasile în forumul Mini AmaTur
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 07.12.2019, 15:59
  2. Turneu B "Cupa Septembrie 2019", Ploiești Indoor TT - 22.09.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 62
    Ultimul post: 22.09.2019, 18:13
  3. Turneu B "Cupa August 2019", Ploiești Indoor TT - 24.08.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 73
    Ultimul post: 25.08.2019, 06:21
  4. Turneu B "Cupa Iulie 2019", Ploiești Indoor TT - 13.07.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 75
    Ultimul post: 13.07.2019, 20:59
  5. Turneu B "Cupa Iunie 2019", Ploiești Indoor TT - 16.06.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 59
    Ultimul post: 18.06.2019, 11:54

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •