Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut partener de joc București - preferabil sector 3, dar poate si alte zone

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Caut partener de joc București - preferabil sector 3, dar poate si alte zone

    Caut partener de joc saptamanal (poate chiar de mai multe ori pe saptamana). Nivelul meu este mediu spre avansat (pentru un amator). Imi doresc sa joc activ, pentru miscare si pentru a-mi imbunatati jocul.
    As prefera undeva in Sector 3 (sau poate Unirii, Iancului, Romana etc daca gasim o sala).
    Ma puteti contacta la cipri.harabagiu@gmail.com, 0752171347
    PS: joc de placere, nu pentru a ajunge profesionist

  • #2
    Postat în original de cipri.harabagiu Vezi post
    Caut partener de joc saptamanal (poate chiar de mai multe ori pe saptamana). Nivelul meu este mediu spre avansat (pentru un amator). Imi doresc sa joc activ, pentru miscare si pentru a-mi imbunatati jocul.
    As prefera undeva in Sector 3 (sau poate Unirii, Iancului, Romana etc daca gasim o sala).
    Ma puteti contacta la cipri.harabagiu@gmail.com, 0752171347
    PS: joc de placere, nu pentru a ajunge profesionist
    salut Cipri,

    din cate cunosc, sala de tenis de masă (strict in sectorul 3) ar fi Stirom (care este club de tenis de masă), pe th. pallady. ar mai fi - cum ti-am zis si pe celalalt topic - grand arena, in sectorul 4, relativ aproape de dristor, cam la 10-15 minute de mers cu masina. la grand arena, unde joc si eu frecvent, sunt suficienti parteneri, cu niveluri f diferite, de aceea sunt sigur ca-ti vei gasi si tu pe cineva pe masura...
    Viscaria
    FH - tenergy 05
    BH - tenergy 05 fx

    Comentariu


    • #3
      Salut, sunt interesat, mediu nivel, acelasi scop. Ti-am trimis si pe email.

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X