tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 26 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 387

Subiect: "Cupa Top Arena", Topoloveni - 23/24.02.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.823
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 15 h 16 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3872

    "Cupa Top Arena", Topoloveni - 23/24.02.2019

    "Cupa Top Arena", Topoloveni - 23 si 24 februarie 2019

    Turneu A Cupa Top Arena Topoloveni, sambata 23.02.2019 si duminica 24.02.2019

    CS Top Arena Topoloveni organizeaza o noua editie din sirul traditionalelor turnee de tenis de masa de la Topoloveni:


    LOCALITATEA: Topoloveni;

    DATA:
    sambata 23.02.2019 si duminica 24.02.2019

    CATEGORII:
    Open + Elite - sambata, 23.02.2019
    Incepatori + Avansati -
    duminica, 24.02.2019

    ORA DE ÎNCEPERE:
    09.00
    08.00 - 09.00 - validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile in ambele zile de concurs;

    TAXA: 30 lei/jucator. Copii pana la varsta de 14 ani: 10 lei/jucator, persoanele cu dizabilitati si varstnicii peste 65 ani beneficiaza de gratuitate. Organizatorii vor dona 1 leu/jucator catre Fondul Amatur.

    SALA: Sala de sport a Liceului Ion Mihalache Topoloveni - cu acces pe la intrarea din parc;
    LOGISTICĂ: 20 mese aprobate ITTF, mingi plastic ***

    SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: PVC;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 - Cupe + diplome + magiun si premii constand in materiale sportive

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - numai pe forum, nu se fac inscrieri telefonice;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere: Vineri 22.02.2019, ora 21,00 pentru Open si Elite
    Sambata 23.02.2019, ora 21.00 pentru Incepatori si Avansati
    - absenții vor fi penalizați;


    SISTEMUL DE JOC:

    Incepatori [MP=0-9.99]+ Avansati [MP=10-19.99]+ Open [MP=20-32.99]+ Elite [MP>=33]

    La
    Incepatori vor fi 8 grupe x 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 8 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 16. MAXIM = 48 jucatori

    La
    Avansati vor fi 12 grupe x 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 12 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 24 (castigatorii grupelor superioare de la 1-8 vor avea bye in primul tur). MAXIM = 72 jucatori


    La Open vor fi 12 grupe x 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 12 grupe superioare de 4 si
    tablou eliminatoriu de 24 (castigatorii grupelor superioare de la 1-8 vor avea bye in primul tur). MAXIM = 72 jucatori

    La
    Elite vor fi 8 grupe x 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 8 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 16. MAXIM = 48 jucatori


    - Capi de serie grupe superioare - conform rezultate grupe inferioare;

    - Schemă de joc - grupe superioare: regula șarpelui;
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii - conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile 2 vor fi repartizate dirijat de program in functie de numarul grupei superioare pe tabloul de eliminatorii.


    Va asteptam cu drag la tenis, sarmalute cu intaritor, magiun si voie buna!

    ORGANIZATOR: Sorin
    Botirca, tel. 0723.336.455

    VOR FI PREZENTI ALATURI DE NOI CU ECHIPAMENT SPORTIV, NUMAI PENTRU ZZIUA DE DUMINICA, 24 FEBRUARIE 2019:

    ANDRO GIR SRL (Irina si Gelu Popescu)


    https://tenismasa.ro
    Ultima modificare făcută de Sorin Botirca; 17.02.2019 la 11:17.

  2. #2
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.823
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 15 h 16 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3872

    Rezervat Înscrieri și Clasamente

    Inscrieri si Clasamente:

    Clasament ELITE
    1. Mutrescu Eugen - Timisoara
    2. Wischegg Robert - Galati
    3 -- 4
    Verdet Adrian - Timisoara
    Dinca Daniel - Bucuresti
    5 -- 8
    Macovei Liviu - Brasov
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Teica Radu - Targu Jiu
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Buzatu Vasile - Buftea
    Toma Iulian - Braila
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Raducan Bogdan - Craiova
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Grigore Alexandru - Campina
    17 -- 21 2v gr.inf.
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Dobrin Adrian - Targoviste
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    Ceapraz Andrei - Bughea de Jos
    22 -- 26 1v gr.inf.
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Curut Gabriel - Timisoara
    Pascal Raul - Targoviste
    Ciuca Dan - Pitesti
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    27 -- 28 0v gr.inf.
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Oprea Adrian - Lugoj
    Clasament OPEN

    1. Macelaru Eugen - Bucuresti
    2. Ciortescu Cristi - Iasi
    3 -- 4
    Gatman Laurentiu - Targu Jiu
    Trocan Nicolae - Mioveni
    5 -- 8
    Negrean Ioan - Sibiu
    Voin Doru - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Mitrea Silviu - Navodari
    9 -- 16
    Dima Cristi - Bucuresti
    Rada Florin - Pitesti
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Tudorache Constantin - Targoviste
    Anita Dorel - Brasov
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    17 -- 30
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Hancig Mircea - Timisoara
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Valcea Daniel - Pitesti
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Durac Viorel - Constanta
    Ankar Wasim - Timisoara
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Cretu Marian - Craiova
    Barac Marius - Sibiu
    31 -- 32 1v gr.sup.
    Veres Adrian - Timisoara
    Dospinescu George - Bucuresti
    33 -- 40 0v gr.sup.
    Beches Andrei - Sibiu
    Cioboiu Dan - Craiova
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Chirita Nicolae - Curtea de Arges
    Moraru Ramona Cosmina - Drobeta Tr Severin
    Docan Cristian - Bucuresti
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    41 -- 44 2v gr.inf.
    Doba Vasile - Pitesti
    Comsa Dan - Sibiu
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Cucu Cristin - Targoviste
    45 -- 51 1v gr.inf.
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Parvan Valentin - Topoloveni
    Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Nitu Serban - Paulesti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    52 -- 58 0v gr.inf.
    Macarie Alexandru - Mioveni
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Danalache Daniel - Navodari
    Dinicescu Ion - Pitesti

    Clasament AVANSATI
    1. Iordache Eugen - Braila
    2. Bradusca Cornel - Targu Jiu
    3 -- 4
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Baltatu Marius - Pitesti
    5 -- 8
    Panait Adrian - Braila
    Tudor Florian - Bucuresti
    Radu Constantin - Sibiu
    Socaci Sorin - Panciu
    9 -- 16
    Barca George - Pitesti
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Mateescu Octavian - Slatina
    Stanciu Marian - Dragasani
    Morariu Marius - Sibiu
    Dumitru Florin - Arad
    Bucsan Romeo - Pitesti
    17 -- 30
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Serban Leonard - Bucuresti
    Botanel Eduard - Rovinari
    Panait Constantin - Mizil
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Burlan Catalin - Dragasani
    Tuca Cristi - Slatina
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Dragos Marian - Bucuresti
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Bozosan Petre - Sibiu
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    31 -- 34 1v gr.sup.
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Mihaila George - Bucuresti
    35 -- 40 0v gr.sup.
    Petre Cristian - Pitesti
    Franculescu Marius - Sinaia
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Anescu Andu - Dragasani
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Bucur Mario - Bucuresti
    41 -- 43 2v gr.inf.
    Amarinei Sorin - Galati
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Buciu Catalin - Bals
    44 -- 51 1v gr.inf.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Gheorghe Daniel - Braila
    Sandu Andrei - Sibiu
    Simion Cristi - Targu Jiu
    Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Matei Mircea - Targoviste
    Cirstea Toni - Targu Jiu
    52 -- 59 0v gr.inf.
    Dumitru George - Targoviste
    Petraru Ionut - Bucuresti
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Moraru Marius - Bucuresti
    Popovici Mircea - Caracal
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Tataru Valentin - Topoloveni

    Clasament INCEPATORI


    1. Popa Cezar Andrei - Craiova
    2. Nuta Mario - Pitesti
    3 -- 4
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Vasile Gica - Vulcana Bai
    5 -- 8
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Bizga Romeo - Galati
    Gligor Paul - Arad
    Radoi Marius - Bals
    9 -- 16
    Constantin Filip - Sinaia
    Eftimie Gabriel - Pucioasa
    Baciu Stefan - Mioveni
    Nedelea Viorel - Buzau
    Dumitru Florin - Bals
    Kondort Dan - Sibiu
    Hoinaru Mihai - Slobozia
    Costache Laurentiu - Buzau
    17 -- 2v gr.sup.
    Martoiu Gabriel - Targu Jiu
    18 -- 25 1v gr.sup.
    Dimache Marian - Braila
    Neagu Costin - Targoviste
    Dobanda Dinu - Arad
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Mitu Nicolae - Pitesti
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Orosanu Alexandru - Pitesti
    Anca Manuel - Bals
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Ionescu Daniel - Bucuresti
    Fusca Georgian - Targoviste
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Tudose Ilariu - Dragasani
    Popescu Horia - Sinaia
    Balaban Daniel - Bucuresti
    Enescu Sebastian - Vulcana Bai
    33 -- 41 1v gr.inf.
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Sandu Cristian - Sibiu
    Voicu Nicu - Bucuresti
    Calea Eduard - Topoloveni
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Vasile Gabriel - Sinaia
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Iosim Dumitru - Slatina
    Iordache Petru Mihai - Braila
    42 -- 47 0v gr.inf.
    Sima Daniel - Mioveni
    Vlad Gabriel - Pitesti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Pralea David Constantin - Alba Iulia
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Sufletel Margareta - Alba Iulia

    Sambătă, 23 februarie 2019


    LISTE FINALE

    Inscrieri ELITE - on 23.02.2019 at 09:37:19
    1. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 47 - 42,95 - E
    2. Mutrescu Eugen, Timisoara, 5 - 42,2 - E
    3. Verdet Adrian, Timisoara, 18 - 40,35 - E
    4. Macovei Liviu, Brasov, 190 - 39,88 - E
    5. Wischegg Robert, Galati, 99 - 39,24 - E
    6. Teica Radu, Targu Jiu, 549 - 39,05 - E
    7. Sufletel Radu, Alba Iulia, 22 - 38,68 - EW
    8. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 287 - 38,22 - E
    9. Buzatu Vasile, Buftea, 9 - 38,09 - EW
    10. Dinca Daniel, Bucuresti, 10 - 38,06 - ELH
    11. Govoreanu Florin, Cisnadie, 3 - 38 - EW
    12. Daneliuc Gabi, Selimbar, 15 - 37,7 - EW
    13. Raducan Bogdan, Craiova, 53 - 37,7 - E
    14. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 8 - 37,58 - E
    15. Vlase Gheorghe, Slobozia, 6 - 36,61 - E
    16. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 12 - 36,53 - EW
    17. Curut Gabriel, Timisoara, 91 - 35,45 - E
    18. Dobrin Adrian, Targoviste, 550 - 35,1 - E
    19. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 37 - 35,01 - EW
    20. Pavunev Dan, Bucuresti, 55 - 34,68 - E
    21. Pascal Raul, Targoviste, 205 - 34,68 - EW
    22. Grigore Alexandru, Campina, 28 - 34,43 - E
    23. Oprea Adrian, Lugoj, 42 - 34,21 - E
    24. Toma Iulian, Braila, 239 - 33,8 - EW
    25. Ciuca Dan, Pitesti, 63 - 32,9 - OW
    26. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 226 - 31,2 - OJ
    27. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 105 - 31,06 - O
    28. Ceapraz Andrei, Bughea de Jos, 5001 - 0

    Inscrieri ELITE - on 23.02.2019 at 09:41:38
    1. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 47 - 42,95 - E
    2. Mutrescu Eugen, Timisoara, 5 - 42,2 - E
    3. Verdet Adrian, Timisoara, 18 - 40,35 - E
    4. Macovei Liviu, Brasov, 190 - 39,88 - E
    5. Wischegg Robert, Galati, 99 - 39,24 - E
    6. Teica Radu, Targu Jiu, 549 - 39,05 - E
    7. Sufletel Radu, Alba Iulia, 22 - 38,68 - EW
    8. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 287 - 38,22 - E
    9. Buzatu Vasile, Buftea, 9 - 38,09 - EW
    10. Dinca Daniel, Bucuresti, 10 - 38,06 - ELH
    11. Govoreanu Florin, Cisnadie, 3 - 38 - EW
    12. Daneliuc Gabi, Selimbar, 15 - 37,7 - EW
    13. Raducan Bogdan, Craiova, 53 - 37,7 - E
    14. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 8 - 37,58 - E
    15. Vlase Gheorghe, Slobozia, 6 - 36,61 - E
    16. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 12 - 36,53 - EW
    17. Curut Gabriel, Timisoara, 91 - 35,45 - E
    18. Dobrin Adrian, Targoviste, 550 - 35,1 - E
    19. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 37 - 35,01 - EW
    20. Pavunev Dan, Bucuresti, 55 - 34,68 - E
    21. Pascal Raul, Targoviste, 205 - 34,68 - EW
    22. Grigore Alexandru, Campina, 28 - 34,43 - E
    23. Oprea Adrian, Lugoj, 42 - 34,21 - E
    24. Toma Iulian, Braila, 239 - 33,8 - EW
    25. Ciuca Dan, Pitesti, 63 - 32,9 - OW
    26. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 226 - 31,2 - OJ
    27. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 105 - 31,06 - O
    28. Ceapraz Andrei, Bughea de Jos, 5001 - 0
    Duminică, 24 februarie 2019

    Inscrieri INCEPATORI- on 22/02/2019 at 23:14:14

    1. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 924 - 9.97 - I
    2. Ionescu Daniel, Bucuresti, 1482 - 9.6 - I
    3. Gligor Paul, Arad, 790 - 9.08 - I
    4. Fusca Georgian, Targoviste, 669 - 8.81 - I
    5. Constantin Filip, Sinaia, 1849 - 8.1 - I
    6. Dimache Marian, Braila, 2310 - 8 - I
    7. Pralea Constantin, Alba Iulia, 742 - 7.95 - IW
    8. Kondort Dan, Sibiu, 1441 - 7.95 - I
    9. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 797 - 7.7 - I
    10. Bizga Romeo, Galati, 1165 - 7.53 - I
    11. Neagu Costin, Targoviste, 995 - 7.36 - I
    12. Tudose Ilariu, Dragasani, 1715 - 7.25 - I
    13. Vasile Gica, Vulcana Bai, 1471 - 7.2 - IH
    14. Martoiu Gabriel, Targu Jiu, 1125 - 7.11 - I
    15. Eftimie Gabriel, Pucioasa, 1659 - 7.1 - I
    16. Dobanda Dinu, Arad, 1143 - 7.05 - I
    17. Silviu Niculae, Bucuresti, 1680 - 7 - IW
    18. Mitu Nicolae, Pitesti, 940 - 6.88 - I
    19. Baciu Stefan, Mioveni, 1535 - 6.8 - I
    20. Popescu Horia, Sinaia, 2257 - 6.8 - I
    21. Nuta Mario, Pitesti, 1413 - 6.7 - I
    22. Georgescu Cristian, Pitesti, 1001 - 6.08 - I
    23. Balaban Daniel, Bucuresti, 2327 - 5.7 - I
    24. Verman Stefan, Mangalia, 1910 - 5.53 - I
    25. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 1533 - 5.43 - I
    26. Sima Daniel, Mioveni, 1796 - 5.4 - I
    27. Sandu Cristian, Sibiu, 1995 - 5.2 - I
    28. Vlad Gabriel, Pitesti, 2341 - 5.2 - I
    29. Voicu Nicu, Bucuresti, 3725 - 5.2 - I
    30. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1895 - 5 - I
    31. Calea Eduard, Topoloveni, 2656 - 5 - I
    32. Stan Mariana, Constanta, 1442 - 4.6 - IF
    33. Enescu Sebastian, Vulcana Bai, 2036 - 4.6 - I
    34. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1768 - 4.5 - IF
    35. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1516 - 4.4 - I
    36. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 2590 - 4 - IW
    37. Sufletel Margareta, Alba Iulia, 2591 - 4 - IF
    38. Orosanu Alexandru, Pitesti, 2184 - 0 - A
    39. Vasile Gabriel, Sinaia, 3406 - 0 - A
    40. Negulescu Cristi, Sinaia, 5001 - 0
    41. Hoinaru Mihai, Slobozia, 5002 - 0
    42. Costache Laurentiu, Buzau, 5004 - 0
    43. Gheorghita Vasile, Buzau, 5005 - 0
    44. Radoi Marius, Bals, 5006 - 0
    45. Anca Manuel, Bals, 5007 - 0
    46. Dumitru Florin, Bals, 5008 - 0
    47. Nedelea Viorel, Buzau, 5009 - 0
    48. Iosim Dumitru, Slatina, 5010 - 0

    Inscrieri AVANSATI - on 22/02/2019 at 23:14:23

    1. Tuca Cristi, Slatina, 568 - 19.8 - A
    2. Bozosan Petre, Sibiu, 220 - 19.55 - A
    3. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 479 - 19.29 - AW
    4. Dumitru Florin, Arad, 393 - 19.11 - A
    5. Iordache Eugen, Braila, 1058 - 18.9 - A
    6. Catana Claudiu, Bucuresti, 476 - 18.76 - A
    7. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 536 - 18.47 - A
    8. Morariu Marius, Sibiu, 436 - 18.43 - A
    9. Mateescu Octavian, Slatina, 942 - 18.33 - A
    10. Socaci Sorin, Panciu, 385 - 18.28 - AW
    11. Barca George, Pitesti, 263 - 18.27 - A
    12. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 298 - 17.9 - A
    13. Botanel Eduard, Rovinari, 602 - 17.12 - A
    14. Stoica Mihai, Mioveni, 307 - 16.94 - AW
    15. Radu Constantin, Sibiu, 428 - 16.9 - AW
    16. Cristescu Cristian, Bucuresti, 338 - 16.62 - AW
    17. Delimart Alexiana, Targoviste, 474 - 16.61 - AF
    18. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 391 - 16.56 - A
    19. Petre Cristian, Pitesti, 498 - 16.48 - A
    20. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 261 - 16.38 - A
    21. Franculescu Marius, Sinaia, 1163 - 16.33 - A
    22. Baluta Silviu, Bucuresti, 524 - 16.21 - AW
    23. Amarinei Sorin, Galati, 727 - 16.15 - AW
    24. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 381 - 16.04 - A
    25. Burlan Catalin, Dragasani, 1089 - 16 - A
    26. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 364 - 15.65 - A
    27. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 643 - 15.4 - AW
    28. Sterczer Sandor, Sanzieni, 406 - 15.09 - A
    29. Dinicescu Ion, Pitesti, 1178 - 15.03 - AW
    30. Mihaila George, Bucuresti, 444 - 14.89 - A
    31. Panait Constantin, Mizil, 699 - 14.75 - A
    32. Stanciu Marian, Dragasani, 873 - 14.63 - A
    33. Strugar Ioan, Deda, 692 - 14.25 - A
    34. Dragos Marian, Bucuresti, 485 - 14.24 - A
    35. Panait Adrian, Braila, 464 - 14.22 - AW
    36. Manole Dan, Braila, 1160 - 13.6 - A
    37. Anescu Andu, Dragasani, 845 - 13.53 - A
    38. Gheorghe Daniel, Braila, 555 - 13.5 - A
    39. Baltatu Marius, Pitesti, 782 - 13.37 - AW
    40. Tudor Florian, Bucuresti, 1672 - 13.3 - A
    41. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 771 - 13.27 - A
    42. Stanescu Tiberiu, Slatina, 640 - 13.14 - A
    43. Sandu Andrei, Sibiu, 763 - 12.64 - A
    44. Bucur Mario, Bucuresti, 607 - 12.36 - A
    45. Simion Cristi, Targu Jiu, 992 - 12.26 - A
    46. Dumitru George, Targoviste, 515 - 12.06 - A
    47. Stanca Cristian, Ramnicu Valcea, 1455 - 11.7 - A
    48. Bistreanu Armand, Bucuresti, 560 - 11.56 - AW
    49. Serban Leonard, Bucuresti, 907 - 10.92 - A
    50. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 697 - 10.48 - A
    51. Marinescu Nelu, Targoviste, 621 - 10.35 - A
    52. Petraru Ionut, Bucuresti, 826 - 10.2 - A
    53. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 1072 - 10.18 - A
    54. Matei Mircea, Targoviste, 631 - 9.7 - IW
    55. Moraru Marius, Bucuresti, 1301 - 9.58 - I
    56. Popovici Mircea, Caracal, 865 - 7.78 - I
    57. Ontoiu Catalin, Pitesti, 830 - 7.31 - IW
    58. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 1315 - 6.07 - IW
    59. Cirstea Toni, Targu Jiu, 1506 - 5.97 - I
    60. Buciu Catalin, Bals, 5002 - 0
    61. Iordache Petru Mihai, Braila, 5004 - 0
    62. Bucsan Romeo, Pitesti, 5008 - 0

    Ultima modificare făcută de Sorin Botirca; 24.02.2019 la 19:54.

  3. Mulțumesc mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2011
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    41
    Postări
    593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 29 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1784
    Ivan Sorin Ioan si Darmaz Ion la Open din Târgoviște

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    Blade:Butterfly Innerforce ZLC
    FH: Donic Bluefire JP 01 max
    BH:Yasaka Rakza X max

  5. Îmi place Brulea Petre, Cristian Istrate, MARIUS67, Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    cadet
    Avatarul lui bilacostika90
    Data înscrierii
    14.01.2018
    Locație
    Drajna de Jos
    Vârstă
    49
    Postări
    36
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 20 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    103
    Iorgoiu Constantin-open

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  7. Îmi place Johnny Plaiasu, Constantin Sursilov, Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    51
    Postări
    490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 7 h 34 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    1666
    Nitu Serban....Avansati....Paulesti

  9. #6
    junior

    Data înscrierii
    26.10.2016
    Locație
    Constanta
    Vârstă
    51
    Postări
    72
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 h 6 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    78
    Nicula Florin,open,Constanta

  10. Îmi place Cristian Istrate, Mircea Neagu, Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.823
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 15 h 16 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3872
    Dragos Marian - București - Avansați

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  12. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    66
    Postări
    960
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 9 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3086
    Pralea Constantin si Pralea David Constantin-Alba iulia -incepatori

  13. #9
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    43
    Postări
    738
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    49 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    47 m
    Reputație
    2996
    Plăiașu Ion, PLOPENI, Prahova, open
    FH: XIOM OMEGA IV PRO max
    Blade: KAZAK
    BH: GIANT DRAGON 612 TURBO 2.2 mm

  14. #10
    senior

    Data înscrierii
    09.02.2015
    Locație
    Navodari
    Vârstă
    51
    Postări
    247
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 12 h 37 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    423
    Mitrea Silviu - Open - Navodari.

  15. Îmi place Cristian Istrate, Johnny Plaiasu, Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  16. #11
    senior
    Avatarul lui patrickstefan125
    Data înscrierii
    26.01.2018
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    16
    Postări
    358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 17 h 23 m
    Timp online pe zi
    33 m
    Reputație
    666
    Ștefan Patrick-Open-Brașov

    Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

  17. Îmi place Constantin Sursilov, Marian Bogdan, Adrian Veres le-a plăcut acest mesaj
  18. #12
    senior

    Data înscrierii
    09.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    51
    Postări
    195
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 11 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    485
    Buna seara,
    Cristian Docan - Bucuresti - Open

  19. #13
    junior

    Data înscrierii
    26.07.2018
    Locație
    Targoviste
    Postări
    68
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 h 56 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    149
    Fusca Georgian-Târgoviste-incepatori, mulțumesc.

  20. #14
    senior
    Avatarul lui Mitar Marius Tiberiu
    Data înscrierii
    20.11.2017
    Vârstă
    45
    Postări
    478
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    29 z 8 h 56 m
    Timp online pe zi
    1 h 9 m
    Reputație
    498
    Mitar Marius Tiberiu si Botas Constantin / Avansați / Sannicolau Mare /Tm

  21. Îmi place MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  22. #15
    junior

    Data înscrierii
    14.03.2018
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    54
    Postări
    119
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 23 h 50 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    276
    Marinescu Nelu,Targoviste.Avansati.

Subiecte similare

  1. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", București Top Tenis Arena - 07.04.2019 (E+O)
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 124
    Ultimul post: 11.04.2019, 22:15
  2. Turneu B "Cupa TopSpin Arena", Iași - 16.02.2019
    De Bogdan A în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 09.04.2019, 12:11
  3. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", București Top Tenis Arena - 06.04.2019 (A+Î)
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 113
    Ultimul post: 07.04.2019, 13:26
  4. Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 12.01.2019
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 364
    Ultimul post: 15.01.2019, 22:48
  5. Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 18.03.2018
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 230
    Ultimul post: 22.03.2018, 11:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •