tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 33 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 494

Subiect: "Cupa Munteniei", Târgoviște - 02/03.03.2019

  1. #1
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    3.096
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    79 z 2 h 12 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7282

    "Cupa Munteniei", Târgoviște - 02/03.03.2019

    Turneu A Targoviste - "Cupa MUNTENIEI" - SAMBATA/DUMINICA 02/03.03.2019

    LOCALITATEA: Targoviste, strada Moldovei, nr. 3

    DATA: SAMBATA/DUMINICA 02/03.03.2019

    CATEGORII: A+I+O+E (4 categorii)

    NUMAR PARTICIPANTI:
    - Incepatori 48 (46 + 2 Wild Card)
    - Avansati 96 (94 + 2 Wild Card)
    - Open 66 (64 + 2 Wild Card)
    - Elite 30 (28 + 2 Wild Card)

    ORA DE ÎNCEPERE
    :

    Sambata 02.03.2019:
    - Avansati: 08:00 - 08:45 validare înscrieri, la 9:00 încep meciurile
    - Incepatori: 12:30 - 13:15 validare inscrieri, la 13:30 incep meciurile

    Duminica 03.03.2019:
    - Open: 08:00 - 08:45 validare înscrieri, la 9:00 încep meciurile;
    - Elite: 9:00 - 09:45 validare inscrieri, la 10:00 incep meciurile

    SALA: Sala de Sport a Scolii Gimnaziala "Profesor Paul Banica", Targoviste

    INDICAȚII DE ACCES:



    LOGISTICA: 16 mese (Donic Waldner 25, Donic Persson 25)

    SPATIU DE JOC: 800 mp

    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet

    Contributie jucatori: Adulți - 35 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei; persoanele cu dizabilitati au intrare gratuita
    - 1 leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.

    Se asigură apă plată,2 litri, mingi 3***

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 pentru fiecare categorie – Cupe, medalii si diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR
    :
    - pe forum sau telefonic
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
    - Ultima retragere:
    Incepatori/Avansati: Vineri 01.03.2019, ora 21:00
    Open/Elite: Sambata 02.03.2019, ora 21:00

    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.)



    SISTEMUL DE JOC:

    INCEPATORI :

    - participa jucatorii cu MP≤9.99.
    - grupe inferioare de câte 5/6 jucători, după regula şarpelui, cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4
    - grupe superioare de 3/4 jucatori, se califica primii 2
    - tablou eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, ordinea in grupele eliminatorii fiind data de clasamentului grupelor inferioare; tablou eliminatoriu automat

    AVANSATI:
    - participa jucatorii cu MP cuprinsa intre 10 si 19.99, dar si jucatorii din categoria "Incepatori" care sunt rugati sa-si exprime aceasta optiune
    - grupe inferioare de câte 5/6 jucători, după regula şarpelui, cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4
    - grupe superioare de 3/4 jucatori, se califica primii 2
    - tablou eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, ordinea in grupele eliminatorii fiind data de clasamentului grupelor inferioare; tablou eliminatoriu automat

    OPEN:
    - participa jucatorii cu MP cuprinsa intre 20 si 32.99, dar si jucatorii din categoria "Avansati" care sunt rugati sa-si exprime aceasta optiune
    - grupe inferioare de câte 5/6 jucători, după regula şarpelui, cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4
    - fara grupe superioare
    - tablou eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; tablou eliminatoriu automat

    ELITE:
    - participa jucatorii cu MP≥33, dar si jucatorii din categoria "Open" care sunt rugati sa-si exprime aceasta optiune
    - grupe inferioare de câte 5/6 jucători, după regula şarpelui, cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4
    - fara grupe superioare
    - tablou eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; tablou eliminatoriu automat

    * In functie de dinamica inscrierilor, organizatorii isi rezerva dreptul de a face modificari (ora de incepere, locuri alocate) intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util pana Vineri 01.03.2019.


    ORGANIZATORI:

    - Darmaz Ion: 0724 249 253
    - Lazaroiu Adrian: 0733 920 481

    Coordonarea tehnica:
    - Visan Bogdan: 0729 983 041
    - Giosan Marcel: 0723 283 701


    ECHIPAMENT SPORTIV:

    La acest turneu ne va onora cu prezenta firma ANDRO GIR SRL, Distribuitor Principal Donic in Romania, importator Xiom, Nittaku, Gewo, Tibhar, TSP, ca de obicei Irina si Gelu Popescu fiind prezenti la concurs cu un stand bogat de produse!

    Cazare, pentru doritori:

    Hotel Valahia + Motel Dracula (fac parte din acelasi grup): https://www.hotelvalahia.ro , 0245 634 491 (sa se specifice la rezervare "pentru concursul de tenis de masă ")

    Tarife cu mic dejun inclus:
    120 lei /camera dubla/zi
    126 lei /camera matrimoniala/zi



    Va asteptam cu drag!
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 02.03.2019 la 02:04.

  2. #2
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    3.096
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    79 z 2 h 12 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7282

    Rezervat Înscrieri

    Inscrieri Elite - on 3/1/2019 at 4:50:10 PM

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 43.03 - EL
    2. Fratila Robert, Baicoi, 13 - 42.96 - E
    3. Toma Florin, Pitesti, 3 - 41.97 - EW
    4. Verdet Adrian, Timisoara, 17 - 40.57 - E
    5. Chiscop Bogdan, Galati, 31 - 40.34 - E
    6. Cristache George, Bucuresti, 93 - 39.6 - E
    7. Macovei Liviu, Brasov, 250 - 39.6 - E
    8. Banescu Dragos, Pitesti, 14 - 39.42 - E
    9. Sufletel Radu, Alba Iulia, 4 - 38.6 - EW
    10. Dinca Daniel, Bucuresti, 5 - 38.41 - ELH
    11. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 32 - 38.26 - E
    12. Buzatu Vasile, Buftea, 8 - 37.59 - EW
    13. Daneliuc Gabi, Selimbar, 10 - 37.39 - EW
    14. Ropotan Iulian, Bucuresti, 74 - 37.28 - EW
    15. Vlase Gheorghe, Slobozia, 12 - 37.18 - EW
    16. Aron Darie, Sibiu, 158 - 37.03 - EW
    17. Neagoe Costin, Bucuresti, 37 - 37.02 - E
    18. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 91 - 36.89 - EW
    19. Sencu Victor, Targoviste, 123 - 35.46 - E
    20. Grigore Alexandru, Campina, 27 - 35.2 - E
    21. Pavunev Dan, Bucuresti, 30 - 35.05 - E
    22. Pascal Raul, Targoviste, 169 - 34.16 - EW
    23. Totpal Marius, Busteni, 283 - 34.11 - E
    24. Dobrin Adrian, Targoviste, 389 - 34.05 - E
    25. Hutanu Alin, Brasov, 164 - 33.94 - E
    26. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 350 - 33.9 - E
    27. Ciuca Dan, Pitesti, 44 - 32.85 - OW
    28. Movileanu Flavius, Targoviste, 1075 - 28 - OW
    29. Potarniche Bianca, Buzau, 196 - 27.71 - OLJF
    Inscrieri Open - on 02.03.2019 at 16:26:58

    1. Gorum Adrian, Topoloveni, 214 - 32,4 - OW
    2. Fratea Aurel, Constanta, 47 - 32,11 - OW
    3. Kaposta Victor, Arad, 60 - 32,09 - O
    4. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 61 - 31,77 - OW
    5. Leolea Andrei, Constanta, 76 - 31,11 - OW
    6. Migea Cornel, Sibiu, 122 - 30,88 - OW
    7. Jimmy Lu, Bucuresti, 55 - 30,47 - O
    8. Mihaila Nicolae, Breaza, 167 - 30,34 - OW
    9. Rada Florin, Pitesti, 271 - 30,3 - O
    10. Salariu Adrian, Buftea, 435 - 29,92 - O
    11. Stefan Patrick, Brasov, 62 - 29,63 - O
    12. Dracea Gabriel, Sinaia, 180 - 29,5 - O
    13. Avram Nicolae, Nedelea, 63 - 29,39 - O
    14. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 65 - 29,14 - O
    15. Balaban Catalin, Bucuresti, 548 - 28,6 - O
    16. Sorescu Mircea, Paulesti, 68 - 28,53 - OW
    17. Stolearenco Igor, Galati, 172 - 28,47 - O
    18. Vladoiu Gelu, Brasov, 88 - 28,29 - OW
    19. Jichici Svetozar, Timisoara, 137 - 28,28 - OW
    20. Laur Boro, Sinaia, 472 - 28,26 - O
    21. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 87 - 28,17 - O
    22. Craciun David Mihai, Bucuresti, 121 - 28 - OJ
    23. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 256 - 27,96 - OF
    24. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 92 - 27,87 - OW
    25. Mitzea Alexandru, Sibiu, 422 - 27,6 - O
    26. Istrate Cristian, Bucuresti, 72 - 27,55 - OW
    27. Cinca Daniel, Craiova, 129 - 27,49 - O
    28. Bozga Razvan, Baicoi, 244 - 26,93 - O
    29. Bratescu Adrian, Targoviste, 104 - 26,83 - OW
    30. Tudorache Constantin, Targoviste, 937 - 26,7 - O
    31. Padurariu Costel, Brasov, 114 - 26,64 - O
    32. Ivan Valentin, Campina, 218 - 26,49 - OW
    33. Macelaru Eugen, Bucuresti, 211 - 26,34 - O
    34. Staicu Dan, Constanta, 142 - 26,33 - OW
    35. Zedler Csaba, Agnita, 724 - 26,27 - OW
    36. Zavricescu George, Curtea de Arges, 249 - 25,93 - OW
    37. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 140 - 25,73 - O
    38. Jurescu Sorin, Timisoara, 156 - 25,73 - OW
    39. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 147 - 25,55 - O
    40. Stan Catalin, Curtea de Arges, 470 - 25,52 - O
    41. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 662 - 25,13 - O
    42. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 108 - 24,98 - O
    43. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 117 - 24,7 - OW
    44. Bozga Lucian, Baicoi, 1415 - 24,25 - OW
    45. Ionescu Mihai, Targoviste, 926 - 24,23 - O
    46. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 212 - 23,84 - OW
    47. Valcea Daniel, Pitesti, 254 - 23,61 - O
    48. Popa Mircea, Brasov, 178 - 23,18 - OW
    49. Nicola Marian, Constanta, 204 - 22,95 - O
    50. Panait Genu, Teisani, 378 - 22,79 - O
    51. Gavrila Aurel, Bucuresti, 276 - 22,58 - OWH
    52. Trocan Nicolae, Mioveni, 161 - 22,54 - OW
    53. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 485 - 22,47 - O
    54. Lazar Ion, Bucuresti, 743 - 22,05 - O
    55. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 219 - 21,12 - O
    56. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 235 - 20,99 - O
    57. Cecan Vasile, Timisoara, 303 - 20,97 - O
    58. Sorescu Gabriel, Pitesti, 466 - 20,91 - O
    59. Babus Liviu, Ploiesti, 216 - 20,72 - OW
    60. Negrea Bogdan, Moreni, 942 - 20,4 - O
    61. Florea Marian, Targoviste, 941 - 19,85 - A
    62. Cucu Cristin, Targoviste, 357 - 19,35 - AW
    63. Bozosan Petre, Sibiu, 222 - 19,24 - A
    64. Niculescu Daniel, Pitesti, 487 - 18,49 - AW
    65. Manoiu Claudiu, Fieni, 881 - 18,03 - A
    66. Bivolaru Stelian, Targoviste, 270 - 17,49 - A
    67. Vajeu Ionut, Busteni, 691 - 12,53 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 171 - 28,94 - O
    Inscrieri Avansați - on 3/1/2019 at 10:57:49 PM

    1. Alexandru Marius, Bucuresti, 318 - 19.66 - A
    2. Tudor Florian, Bucuresti, 1139 - 19.6 - A
    3. Coman Emil, Breaza, 604 - 19.44 - A
    4. Trocan Alexa, Mioveni, 373 - 19.38 - AF
    5. Stingaciu Alexandru, Vulcana Bai, 1264 - 19.2 - A
    6. Docan Cristian, Bucuresti, 269 - 19.19 - A
    7. Sursilov Constantin, Bucuresti, 287 - 18.77 - A
    8. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 406 - 18.36 - AW
    9. Barca George, Pitesti, 238 - 17.85 - A
    10. Socaci Sorin, Panciu, 390 - 17.8 - AW
    11. Constantin Cristina, Bucuresti, 282 - 17.65 - AF
    12. Loghin Florin, Brasov, 224 - 17.56 - A
    13. Nitu Serban, Paulesti, 260 - 17.48 - AW
    14. Cristofor Razvan, Moinesti, 325 - 17.4 - AW
    15. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 252 - 17.35 - A
    16. Botoc Ovidiu, Paulesti, 398 - 17.34 - A
    17. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 809 - 17.23 - A
    18. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 272 - 16.9 - AW
    19. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 299 - 16.9 - A
    20. Delimart Alexiana, Targoviste, 442 - 16.77 - AF
    21. Ilie Octavian Marius, Brasov, 278 - 16.7 - A
    22. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 416 - 16.69 - A
    23. Kis Istvan, Brasov, 275 - 16.56 - AW
    24. Amarinei Sorin, Galati, 689 - 16.54 - AW
    25. Acriva Marian, Mizil, 392 - 16.39 - A
    26. Cristescu Cristian, Bucuresti, 307 - 16.3 - AW
    27. Lazar Dumitru, Mizil, 304 - 16.23 - A
    28. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 828 - 16.2 - A
    29. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 460 - 15.97 - A
    30. Huica Petre, Bucuresti, 437 - 15.86 - A
    31. Sterczer Sandor, Sanzieni, 424 - 15.85 - A
    32. Stoica Mihai, Mioveni, 312 - 15.54 - AW
    33. Oancea Vasile, Buzau, 611 - 15.44 - A
    34. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 1567 - 15.35 - A
    35. Guluta Florin, Bucuresti, 423 - 15.24 - A
    36. Panait Constantin, Mizil, 625 - 15.18 - A
    37. Panait Adrian, Braila, 434 - 14.78 - AW
    38. Dragos Marian, Bucuresti, 465 - 14.61 - A
    39. Popescu Sorin, Ploiesti, 1272 - 14.4 - A
    40. Mihaila George, Bucuresti, 469 - 14.38 - A
    41. Bonciu Daniel, Bucuresti, 836 - 14.38 - A
    42. Anescu Andu, Dragasani, 813 - 13.62 - A
    43. Stanescu Tiberiu, Slatina, 591 - 13.44 - A
    44. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 712 - 13.26 - A
    45. Grumeza Lucian, Bucuresti, 525 - 13.25 - A
    46. Giosan Marcel, Galati, 648 - 13.22 - A
    47. Mocanu Stefan, Targoviste, 1554 - 13.2 - A
    48. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 507 - 12.98 - A
    49. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 588 - 12.98 - A
    50. Movileanu Neculae, Brasov, 585 - 12.9 - A
    51. Bucur Mario, Bucuresti, 602 - 12.75 - A
    52. Sandu Andrei, Sibiu, 745 - 12.64 - A
    53. Gheorghe Daniel, Braila, 580 - 12.47 - A
    54. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 684 - 12.39 - A
    55. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1201 - 12.35 - A
    56. Bistreanu Armand, Bucuresti, 542 - 12.31 - AW
    57. Popescu Adrian, Valcanesti, 1421 - 12.25 - A
    58. Dumitru George, Targoviste, 486 - 11.9 - A
    59. Costache Laurentiu, Buzau, 2171 - 11.8 - A
    60. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 1227 - 11.67 - A
    61. Serban Leonard, Bucuresti, 759 - 11.63 - A
    62. Ceobotaru Daniel, Galati, 683 - 10.82 - A
    63. Marinescu Nelu, Targoviste, 568 - 10.72 - A
    64. Radu Dragos, Targoviste, 868 - 10.6 - A
    65. Henegar Gabriel, Brasov, 1399 - 10.2 - A
    66. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 834 - 10.15 - A
    67. Eparu Matei, Ploiesti, 893 - 9.84 - I
    68. Matei Mircea, Targoviste, 619 - 9.39 - IW
    69. Gheorghita Vasile, Buzau, 2144 - 9.1 - I
    70. Bica Gheorghe, Targoviste, 1380 - 8.55 - I
    71. Popovici Mircea, Caracal, 807 - 7.58 - I
    72. Nedelea Viorel, Buzau, 3450 - 7.2 - I
    73. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 1916 - 6.67 - I
    74. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 1250 - 6.05 - IW
    75. Enescu Sebastian, Vulcana Bai, 1794 - 5.2 - I
    76. Sandu Cristian, Sibiu, 1867 - 5.13 - I
    77. Georgescu Florin, Bucuresti, 5002 - 0
    78. Lazar Tiberiu, Galati, 5003 - 0
    Inscrieri Începători - on 3/1/2019 at 10:59:26 PM

    1. Dobinda Alexandru, Arad, 668 - 9.84 - IW
    2. Zisu Cristian, Bucuresti, 1596 - 9.65 - I
    3. Tirlea Gheorghe, Brasov, 1480 - 9.47 - I
    4. Popa Sandu, Slobozia, 1883 - 9.1 - I
    5. Trandafir Catalin, Slobozia, 1414 - 8.93 - I
    6. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 982 - 8.87 - I
    7. Fusca Georgian, Targoviste, 670 - 8.61 - I
    8. Sezciuc Codrin, Slobozia, 972 - 8.27 - I
    9. Bizga Romeo, Galati, 974 - 8.03 - I
    10. Constantin Filip, Sinaia, 1432 - 7.8 - I
    11. Floarea Adrian, Valea Voievozilor, 1497 - 7.6 - I
    12. Tudora Sebastian, Slobozia, 3446 - 7.4 - I
    13. Pralea Constantin, Alba Iulia, 782 - 7.31 - IW
    14. Nedelcu Mihai, Azuga, 976 - 7.26 - I
    15. Ontoiu Catalin, Pitesti, 786 - 7.17 - IW
    16. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 1000 - 7.08 - I
    17. Tomescu Florin, Pitesti, 1597 - 7.07 - I
    18. Dobinda Dinu, Arad, 1117 - 7.05 - I
    19. Stanciu Constantin, Brasov, 1484 - 6.9 - I
    20. Mitu Nicolae, Pitesti, 885 - 6.78 - I
    21. Baciu Stefan, Mioveni, 1267 - 6.73 - I
    22. Lungu Mihai, Targoviste, 1185 - 6.62 - I
    23. Carpinis Petre Danut, Targoviste, 1284 - 6.4 - I
    24. Hoinaru Mihai, Slobozia, 2893 - 6.3 - I
    25. Popescu Horia, Sinaia, 2095 - 6.27 - I
    26. Georgescu Cristian, Pitesti, 945 - 6.07 - I
    27. Rusu Andrei, Strejnicu, 2997 - 5.8 - I
    28. Burducea Alexandru, Targoviste, 1533 - 5.7 - I
    29. Sima Daniel, Mioveni, 1685 - 5.6 - I
    30. Enescu Sebastian, Vulcana Bai, 1794 - 5.2 - I
    31. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1606 - 5.18 - I
    32. Popa Silviu, Slobozia, 2520 - 5 - I
    33. Vasile Gabriel, Sinaia, 2521 - 5 - I
    34. Negulescu Cristi, Sinaia, 2736 - 5 - I
    35. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1544 - 4.75 - IF
    36. Movileanu Adrian, Brasov, 1610 - 4.73 - I
    37. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1697 - 4.5 - I
    38. Gheaburcu Romeo, Pucioasa, 2417 - 4.5 - I
    39. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1492 - 4.4 - I
    40. Niculescu Victor, Targoviste, 2150 - 0 - A
    41. Tanasov Marius, Bucuresti, 2793 - 0 - I
    42. Ionescu Ion, Buzau, 5005 - 0
    43. Nedelcu Marian, Sinaia, 5006 - 0
    44. Ursu Carol, Bucuresti, 5007 - 0
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 02.03.2019 la 17:29.

  3. Mulțumesc darmaz ion, adilazaroiu, PaliHR, GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    3.096
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    79 z 2 h 12 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7282
    Clasament Începători

    1. Hoinaru Mihai - Slobozia
    2. Floarea Adrian - Valea Voievozilor
    3 -- 4
    Trandafir Catalin - Slobozia
    Bizga Romeo - Galati
    5 -- 8
    Dobinda Alexandru - Arad
    Rusu Andrei - Strejnicu
    Tanasov Marius - Bucuresti
    Tomescu Florin - Pitesti
    9 -- 14
    Popa Sandu - Slobozia
    Sezciuc Codrin - Slobozia
    Fusca Georgian - Targoviste
    Nicolescu Victor - Razvad
    Zisu Cristian - Bucuresti
    Lungu Mihai - Targoviste
    15 -- 22 1v gr.sup.
    Constantin Filip - Sinaia
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Dobinda Dinu - Arad
    Mitu Nicolae - Pitesti
    Baciu Stefan - Mioveni
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Popescu Horia - Sinaia
    23 -- 28 0v gr.sup.
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Ienasoae Dragos - Bucuresti
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Enescu Sebastian - Vulcana Bai
    29 -- 2v gr.inf.
    Tudorache Alexandra Mihaela - Targoviste
    30 -- 34 1v gr.inf.
    Stanciu Constantin - Brasov
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    Gheaburcu Romeo - Pucioasa
    Pralea David Constantin - Alba Iulia
    Nedelcu Marian - Sinaia
    35 -- 41 0v gr.inf.
    Popa Silviu - Slobozia
    Vasile Gabriel - Sinaia
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Movileanu Adrian - Brasov
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Ursu Carol - Bucuresti


    Clasament Avansați

    1. Nitu Serban - Paulesti
    2. Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    3 -- 4
    Lazar Dumitru - Mizil
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    5 -- 8
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Coman Emil - Breaza
    Alexandru Marius - Bucuresti
    9 -- 16
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Amarinei Sorin - Galati
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Tudor Florian - Bucuresti
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Constantin Cristina - Bucuresti
    17 -- 32
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    Oancea Vasile - Buzau
    Loghin Florin - Brasov
    Anescu Andu - Dragasani
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Acriva Marian - Mizil
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Docan Cristian - Bucuresti
    Barca George - Pitesti
    Dumitru George - Targoviste
    Giosan Marcel - Galati
    Kis Istvan - Brasov
    Socaci Sorin - Panciu
    33 -- 36
    Panait Constantin - Mizil
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Panait Adrian - Braila
    Grigore Marian - Cocorastii Mislii
    37 -- 1v gr.sup.
    Ceobotaru Daniel - Galati
    38 -- 54 0v gr.sup.
    Trocan Alexa - Mioveni
    Stingaciu Alexandru - Vulcana Bai
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Huica Petre - Bucuresti
    Guluta Florin - Bucuresti
    Mihaila George - Bucuresti
    Bonciu Daniel - Bucuresti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Bucur Mario - Bucuresti
    Sandu Andrei - Sibiu
    Cojocaru Ion - Ploiesti
    Popescu Adrian - Valcanesti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Eparu Matei - Ploiesti
    55 -- 66 1v gr.inf.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Nedescu Adrian - Ramnicu Valcea
    Dragos Marian - Bucuresti
    Popescu Sorin - Ploiesti
    Mocanu Stefan - Targoviste
    Movileanu Neculae - Brasov
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Radu Dragos - Targoviste
    Matei Mircea - Targoviste
    Olaru Viorel - Cocorastii Mislii
    Lazar Tiberiu - Galati
    67 -- 77 0v gr.inf.
    Gheorghe Daniel - Braila
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Costache Laurentiu - Buzau
    Henegar Gabriel - Brasov
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Bica Gheorghe - Targoviste
    Popovici Mircea - Caracal
    Nedelea Viorel - Buzau
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Sandu Cristian - Sibiu
    Georgescu Florin - Bucuresti


    Clasament Open

    1. Gavrila Aurel - Bucuresti
    2. Avram Nicolae - Nedelea
    3 -- 4
    Laur Boro - Sinaia
    Bozga Razvan - Baicoi
    5 -- 8
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Stefan Patrick - Brasov
    9 -- 16
    Ionescu Mihai - Targoviste
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Kaposta Victor - Arad
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Salariu Adrian - Buftea
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Panait Genu - Teisani
    17 -- 32
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Staicu Dan - Constanta
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Bozga Lucian - Baicoi
    Cecan Vasile - Timisoara
    Jimmy Lu - Bucuresti
    Rada Florin - Pitesti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Padurariu Costel - Brasov
    Fratea Aurel - Constanta
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Negrea Bogdan - Moreni
    33 -- 44
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Bozosan Petre - Sibiu
    Ivan Valentin - Campina
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Babus Liviu - Ploiesti
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Stolearenco Igor - Galati
    45 -- 3v gr.inf.
    Cucu Cristin - Targoviste
    46 -- 50 2v gr.inf.
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Valcea Daniel - Pitesti
    Chivu Cornel - Craiova
    51 -- 60 1v gr.inf.
    Leolea Andrei - Constanta
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Cinca Daniel - Craiova
    Zedler Csaba - Agnita
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Nicola Marian - Constanta
    Lazar Ion - Bucuresti
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Florea Marian - Targoviste
    61 -- 66 0v gr.inf.
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Popa Mircea - Brasov
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Vajeu Ionut - Busteni

    Clasament Elite

    1. Chiscop Bogdan - Galati
    2. Fratila Robert - Baicoi
    3 -- 4
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Dobrin Adrian - Targoviste
    5 -- 8
    Verdet Adrian - Timisoara
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Dinca Daniel - Bucuresti
    9 -- 16
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    Toma Florin - Pitesti
    Macovei Liviu - Brasov
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Hutanu Alin - Brasov
    17 -- 20
    Pascal Raul - Targoviste
    Cristache George - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Totpal Marius - Busteni
    21 -- 3v gr.inf.
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    22 -- 23 2v gr.inf.
    Banescu Dragos - Pitesti
    Ciuca Dan - Pitesti
    24 -- 27 1v gr.inf.
    Aron Darie - Sibiu
    Sencu Victor - Targoviste
    Grigore Alexandru - Campina
    Movileanu Flavius - Targoviste
    28 -- 30 0v gr.inf.
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Migea Cornel - Sibiu
    Potarniche Bianca - Buzau
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 03.03.2019 la 20:21.

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate, marian oancea le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    396
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 19 h 44 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    625
    Kaposta Victor / Arad / open

    Verdet Adrian / Timisoara / elite

  7. Mulțumesc darmaz ion, adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    32
    Postări
    132
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    413
    Lita Gabriel - Open - Bucuresti

  9. Mulțumesc darmaz ion, adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place dumitrachegabi72, B.Liviu le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior
    Avatarul lui Dan Cinca
    Data înscrierii
    13.09.2016
    Locație
    Craiova
    Vârstă
    43
    Postări
    533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 21 h 45 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    579
    Se inscriu de la Craiova la open Cinca Daniel ,Stancalie Doru ,Cioboiu Dan ,Cretu Marian si Marin Puiu din Amarastii de Jos
    Se inscriu la avansati Chivu Cornel si Sultan Valentin

  11. Mulțumesc darmaz ion, adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan, dumitrachegabi72 le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    junior

    Data înscrierii
    05.10.2015
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    51
    Postări
    148
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 22 h 22 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    312
    Iulian Ropotan
    Bucuresti Elite

  13. Mulțumesc darmaz ion, adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    junior

    Data înscrierii
    12.12.2018
    Locație
    iedera
    Postări
    63
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 21 h 12 m
    Timp online pe zi
    50 m
    Reputație
    78
    Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , incepatori . Multumesc !

  15. Mulțumesc darmaz ion, adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    organizator turnee

    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    targoviste
    Vârstă
    66
    Postări
    520
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 5 h 14 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1415
    Citat Postat în original de kvictors Vezi post
    Kaposta Victor / Arad / open

    Verdet Adrian / Timisoara / elite
    Cei doi care au speriat vestul sălbatic! Vă aștept să speriați și Cetatea de Scaun!

  17. #10
    junior

    Data înscrierii
    09.11.2017
    Locație
    Azuga
    Vârstă
    50
    Postări
    55
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 11 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    109
    Nedelcu Mihai- Azuga- începători

  18. Mulțumesc darmaz ion, adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    junior

    Data înscrierii
    29.08.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    40
    Postări
    138
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 16 h 37 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    233
    Petre Huică, București - Avansați

  20. Mulțumesc darmaz ion, adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Constantin Sursilov, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    senior

    Data înscrierii
    05.11.2015
    Locație
    Moinesti
    Vârstă
    54
    Postări
    167
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 3 h 31 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    356
    Cristofor Răzvan, Moinești, avansați.

  22. Mulțumesc darmaz ion, adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
  23. #13
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    587
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 19 h 2 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    1902
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  24. #14
    junior
    Avatarul lui Fratila Robert
    Data înscrierii
    23.12.2015
    Locație
    Filipeștii de târg
    Postări
    133
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 6 h 44 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    605
    Fratila Robert-Elite
    Bozga Razvan-Open

    Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk

  25. Mulțumesc darmaz ion, adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
  26. #15
    senior
    Avatarul lui patrickstefan125
    Data înscrierii
    26.01.2018
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    17
    Postări
    406
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 5 h 22 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    718
    Ștefan Patrick-Open-Brașov

    Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk

  27. Mulțumesc darmaz ion, adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa de Toamnă", Târgoviște - 14.09.2019
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 60
    Ultimul post: 14.09.2019, 17:59
  2. Turneu B "Cupa de Vara", Târgoviște - 10.08.2019
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 125
    Ultimul post: 11.08.2019, 21:34
  3. Turneu A "Cupa Munteniei", Târgoviște - 06.07.2019
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 316
    Ultimul post: 13.07.2019, 22:46
  4. Turneu B "Cupa IHR", Târgoviște - 26.05.2019
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 87
    Ultimul post: 27.05.2019, 14:17
  5. Turneu B "Cupa IHR", Târgoviște - 05.01.2019
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 181
    Ultimul post: 07.01.2019, 11:16

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •