pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 21 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 306

Subiect: "Cupa PRO TM", Giurgiu - 09/10.03.2019

  1. #1
    Banned

    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.783
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    106 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4931

    "Cupa PRO TM", Giurgiu - 09/10.03.2019

    Turneu "A"-Cupa PRO TM Giurgiu, 9 si 10 Martie 2019

    Turneu "A"

    LOCALITATEA: Giurgiu

    CATEGORIILE TURNEULUI: 4 categorii si anume Incepatori, Avansati, Open si Elite

    DATA: 9 Martie 2019 , Ziua Sâmbătă
    Open - 08.00-09.45 – validare înscrieri, la 10.00 încep meciurile;
    Elite - 08.00-09.45 – validare înscrieri, la 10.00 încep meciurile;

    DATA: 10 Martie 2019 , Ziua Duminica
    Incepatori - 08.00-09.45 – validare înscrieri, la 10.00 încep meciurile;
    Avansati - 08.00-09.45 – validare înscrieri, la 10.00 încep meciurile;

    LOCUL DE DESFASURARE:
    Sala de sport tip Nastase complexul sportiv Astra Giurgiu.

    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ: 12 mese aprobate ITTF

    MINGI: Andro Speedball 3S ***

    SPATIU DE JOC:
    - iluminat artificial
    - caldura in sala
    - mantinele

    FACILITĂȚI: Vestiare.

    DONATIE: Adulți - 30 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea;
    Persoanele cu handicap nu platesc taxa.

    Masa de pranz se poate comanda in momentul inscrierii. Meniu: Snitel din piept de pui, piure si salata de varza. Pret:10 lei

    INDICATII DE ACCES: Se intra in oras dinspre Bucuresti si se merge pana la parcul central Mihai Viteazul (Spitalul Judetean de Urgenta Giurgiu). Aici se face stanga la sensul giratoriu si se merge drept pana la stadionul Astra Giurgiu. Se intra pe poarta dinspre oras, pe langa terenul de antrenament.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Incepatori: Locurile 1÷4 – cupe +medalii + diplome;
    - Avansati: Locurile 1÷4 – cupe +medalii + diplome;
    - Open: Locurile 1÷4 – cupe +medalii + diplome;
    - Elite: Locurile 1÷4 – cupe +medalii + diplome;


    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 08.03.2019, ora 22,00 pentru Open si Elite.
    - ultima retragere Sambata 09.03.2019, ora 22,00 pentru Incepatori si Avansati.
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    -Grupele la Incepatori se vor face Duminica dimineata la sala la ora 09:45. Se pot face inscrieri pana la aceasta ora.
    -Grupele la Avansati se vor posta pe site-ul Amatur de Sambata seara orele 22:00.
    -Grupele la Open si Elite se vor posta pe site-ul Amatur Vineri seara orele 22:00.
    - Se pot face inscrieri pana la aceste ore la cele 3 categorii, cei care se vor retrage dupa aceste ore vor fi considerati nemotivati.

    SISTEMUL DE JOC:

    OPEN maxim 48 participanți
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica de 33 precum si jucatorii Avansati care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală).

    ELITE maxim 24 participanți
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 33 precum si jucatorii de Open care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală).


    ÎNCEPĂTORI maxim 36 participanți
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală).

    Avansați maxim 36 participanți
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală).

    Atentie! Ordinea meciurilor in grupele superioare formate din 4 jucatori va fi dupa cum urmeaza: 1-4;2-3; Invingatorii W1-W2; Pierzatorii L1-L2; W1-L2; W2-L1.

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Dena Corneliu, Tel.: 0721225463

    ECHIPAMENT SPORTIV:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747[/QUOTE]
    Ultima modificare făcută de Cornel 67; 23.02.2019 la 15:00.

  2. #2
    Banned

    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.783
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    106 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4931

    Inscriere participanti

    Inscrieri Incepatori - on 10.03.2019 at 20:36:14

    1. Fusca Georgian, Targoviste, 670 - 8,61 - I
    2. Enciu Marcel, Bucuresti, 773 - 8,21 - IW
    3. Asmarandei Petru, Constanta, 795 - 9,97 - IW
    4. Plesoianu Stefan, Constanta, 844 - 8,8 - IW
    5. Stefan Mihaela, Bucuresti, 856 - 9,51 - IF
    6. Caranfilian Migo, Bucuresti, 914 - 5,7 - I
    7. Georgescu Cristian, Pitesti, 945 - 6,07 - I
    8. Boboc Viorel, Slobozia, 955 - 7,29 - I
    9. Neagu Costin, Targoviste, 956 - 7,28 - I
    10. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 961 - 8,33 - I
    11. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 967 - 6,58 - IW
    12. Portase Daria, Galati, 1103 - 5,56 - IJF
    13. Portase Raluca, Galati, 1202 - 5,39 - IJF
    14. Sima Beniamin, Giurgiu, 1228 - 7,43 - I
    15. Baciu Stefan, Mioveni, 1267 - 6,73 - I
    16. Dobra Adrian, Giurgiu, 1291 - 7,78 - I
    17. Budea Andra, Galati, 1422 - 5,03 - IJF
    18. Sirbu Ionut, Giurgiu, 1445 - 7,65 - I
    19. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1544 - 4,75 - IF
    20. Silviu Niculae, Bucuresti, 1561 - 6,5 - IW
    21. Zisu Cristian, Bucuresti, 1596 - 9,65 - I
    22. Balaban Daniel, Bucuresti, 1710 - 5,97 - I
    23. Ciobanu Marius, Bucuresti, 1711 - 5,65 - I
    24. Vitan Victor, Giurgiu, 1717 - 5,13 - I
    25. Serban Nicolae, Slobozia, 1739 - 9,85 - I
    26. Oprea Ionut, Giurgiu, 2149 - 4,5 - I
    27. Soarece Marius, Bucuresti, 2246 - 5 - I
    28. Ursu Karina, Giurgiu, 2253 - 5,9 - IF
    29. Dumitru Florin, Slobozia, 2257 - 5,35 - I
    30. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 2463 - 4,5 - I
    31. Trifu Marian, Bucuresti, 2514 - 8,5 - I
    32. Popescu Eugen, Bucuresti, 2791 - 0 - I
    33. Voicu Nicu, Bucuresti, 3126 - 5,1 - I
    34. Stefanescu Giani, Giurgiu, 3931 - 4 - I
    35. Pavlicheanu Ionut, Giurgiu, 5001 - 0
    36. Ursu Carol, Bucuresti, 5004 - 0

    Inscrieri Avansati - on 10.03.2019 at 20:37:15

    1. Barca George, Pitesti, 238 - 17,85 - A
    2. Nitu Serban, Paulesti, 260 - 17,48 - AW
    3. Docan Cristian, Bucuresti, 269 - 19,19 - A
    4. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 272 - 16,9 - AW
    5. Durac Viorel, Constanta, 297 - 19,56 - AW
    6. Cristescu Cristian, Bucuresti, 307 - 16,3 - AW
    7. Bejan Alexandru, Tecuci, 405 - 17,83 - A
    8. Guluta Florin, Bucuresti, 423 - 15,24 - A
    9. Dragos Marian, Bucuresti, 465 - 14,61 - A
    10. Visan Victor, Slobozia, 491 - 17,57 - A
    11. Baluta Silviu, Bucuresti, 502 - 16,06 - AW
    12. Grumeza Lucian, Bucuresti, 525 - 13,25 - A
    13. Bistreanu Armand, Bucuresti, 542 - 12,31 - AW
    14. Marinescu Nelu, Targoviste, 568 - 10,72 - A
    15. Gheorghe Daniel, Braila, 580 - 12,47 - A
    16. Stanescu Tiberiu, Slatina, 591 - 13,44 - A
    17. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 654 - 15,31 - A
    18. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 704 - 9,42 - I
    19. Constantin Eduard, Bucuresti, 788 - 9,51 - I
    20. Popovici Mircea, Caracal, 807 - 7,58 - I
    21. Stanescu Maria, Giurgiu, 811 - 17,07 - AF
    22. Patrascu Traian, Bucuresti, 958 - 12,4 - A
    23. Palangeanu Iris, Giurgiu, 1028 - 13,35 - A
    24. Dumitru Silviu, Constanta, 1029 - 14 - A
    25. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 1082 - 9,59 - I
    26. Tudor Florian, Bucuresti, 1139 - 19,6 - A
    27. Comsa George Alexandru, Tulcea, 1140 - 8,93 - I
    28. Moraru Marius, Bucuresti, 1220 - 9,32 - I
    29. Ionescu Alexandru, Bucuresti, 1273 - 12,2 - A
    30. Milos Gianni, Alexandria, 1547 - 13,65 - A
    31. Chelu Sabina, Giurgiu, 2367 - 0 - AF
    32. Popa Cezar Andrei, Craiova, 2642 - 15,4 - A
    33. Hoinaru Mihai, Slobozia, 2893 - 6,3 - I
    34. Siman Sorin, Bucuresti, 3478 - 0 - I
    35. Dinu Costin Lucian, Bucuresti, 5004 - 0

    Inscrieri Open - on 08.03.2019 at 20:31:21

    1. ON HO, Bucuresti, 220 - 32 - O
    2. Jimmy Lu, Bucuresti, 55 - 30,47 - O
    3. Dumitrescu Adrian, Constanta, 808 - 29,83 - O
    4. Belinsca Romeo, Bucuresti, 513 - 29,5 - OW
    5. Raportaru Viorel, Bucuresti, 1198 - 29,3 - O
    6. Rasid Aihan, Constanta, 383 - 29,1 - O
    7. Gherasim Iulian, Tulcea, 80 - 28,63 - O
    8. Sorescu Mircea, Paulesti, 68 - 28,53 - OW
    9. Pandele Ionel, Giurgiu, 688 - 28,53 - OW
    10. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 362 - 28,4 - OW
    11. Dena Corneliu, Giurgiu, 83 - 28,39 - OW
    12. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 87 - 28,17 - O
    13. Craciun David Mihai, Bucuresti, 121 - 28 - OJ
    14. Voin Doru, Bucuresti, 100 - 27,82 - O
    15. Istrate Cristian, Bucuresti, 72 - 27,55 - OW
    16. Micuda Mihai, Bucuresti, 151 - 27,4 - O
    17. Moise Mihai, Alexandria, 360 - 27,2 - O
    18. Bolea Catalin, Bucuresti, 785 - 27 - O
    19. Macelaru Eugen, Bucuresti, 211 - 26,34 - O
    20. Niculae Dan, Bucuresti, 561 - 26,22 - O
    21. Sima Vlad, Giurgiu, 551 - 26,13 - OJ
    22. Silivestru Nicu, Tulcea, 203 - 26,12 - O
    23. Patulan Gabriel, Giurgiu, 2141 - 26 - O
    24. Jaouir Khaled, Bucuresti, 202 - 25,1 - OW
    25. Viciu Dragos, Pitesti, 215 - 25,05 - OW
    26. Sarbu Dan, Ploiesti, 174 - 24,88 - OW
    27. Campean Adrian, Bucuresti, 176 - 24,02 - OW
    28. Ispas Victor, Turnu Magurele, 483 - 22,83 - OW
    29. Gavrila Aurel, Bucuresti, 276 - 22,58 - OWH
    30. Minica Rares, Giurgiu, 1163 - 21,4 - O
    31. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 219 - 21,12 - O
    32. Sorescu Gabriel, Pitesti, 466 - 20,91 - O
    33. Vitan Andrei, Giurgiu, 751 - 20,05 - O
    34. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu, 554 - 20,03 - O
    35. Gheorghe Florin, Bucuresti, 366 - 19,46 - A
    36. Cucu Cristin, Targoviste, 357 - 19,35 - AW
    37. Docan Cristian, Bucuresti, 269 - 19,19 - A
    38. Marin Marian, Bucuresti, 1576 - 18,8 - A
    39. Niculescu Daniel, Pitesti, 487 - 18,49 - AW
    40. Ene Florin, Ploiesti, 231 - 18,42 - A
    41. Bivolaru Stelian, Targoviste, 270 - 17,49 - A
    42. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 731 - 17,44 - A
    43. Zbant Mihai, Tulcea, 499 - 16,86 - A
    44. Lazar Dumitru, Mizil, 304 - 16,23 - A
    45. Moraru Constantin, Bucuresti, 733 - 14,1 - AW
    46. Popescu Andrei, Constanta, 1219 - 13,4 - A
    47. Luchezar Velkov, Bulgaria, 5001 - 0
    48. Martin Ivanov, Bulgaria, 5002 - 0
    -----------------------------------------


    Inscrieri Elite - on 08.03.2019 at 20:31:34

    1. Stefan Lavchiev, Bulgaria, 5002 - 45
    2. Durdun George, Bucuresti, 197 - 44,67 - EL
    3. Nurdin Saparbaev, Bulgaria, 5005 - 44
    4. Neagu Mircea, Constanta, 43 - 43,56 - EL
    5. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 43,03 - EL
    6. Rosen Rachev, Bulgaria, 5004 - 43
    7. Macarenco Andrei, Bucuresti, 19 - 42,28 - EL
    8. Oggi Todorov, Bulgaria, 5001 - 40
    9. Cristache George, Bucuresti, 93 - 39,6 - E
    10. Varbanescu Petre, Giurgiu, 233 - 39,47 - EL
    11. Neculai Alexandru, Tulcea, 56 - 39,11 - E
    12. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 32 - 38,26 - E
    13. Buzatu Vasile, Buftea, 8 - 37,59 - EW
    14. Vlase Gheorghe, Slobozia, 12 - 37,18 - EW
    15. Neagoe Costin, Bucuresti, 37 - 37,02 - E
    16. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 91 - 36,89 - EW
    17. Doncea Catalin, Giurgiu, 1088 - 36,2 - EL
    18. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 35 - 35,63 - EW
    19. Sencu Victor, Targoviste, 123 - 35,46 - E
    20. Buta Radu, Bucuresti, 120 - 33,02 - E
    21. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 64 - 32,38 - O
    22. Mihalache Ana Maria, Giurgiu, 2600 - 0 - EMF
    23. Chiripuci Ramona, Giurgiu, 4109 - 0 - EMF
    24. Nitu Vladia, Giurgiu, 4126 - 0 - EMF
    -----------------------------------------
    Ultima modificare făcută de Cornel 67; 10.03.2019 la 21:37.

  3. Îmi place Marian Bogdan, Johnny Plaiasu, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Banned

    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.783
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    106 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4931

    Clasament

    Clasament Elite

    1. Stefan Lavchiev - Bulgaria
    2. Durdun George - Bucuresti
    3 -- 4
    Neagu Mircea - Constanta
    Varbanescu Petre - Giurgiu
    5 -- 8
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Oggi Todorov - Bulgaria
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    9 -- 2v gr.sup.
    Neculai Alexandru - Tulcea
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Nurdin Saparbaev - Bulgaria
    Buzatu Vasile - Buftea
    Doncea Catalin - Giurgiu
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Rosen Rachev - Bulgaria
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Buta Radu - Bucuresti
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Cristache George - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Sencu Victor - Targoviste
    Nitu Vladia - Giurgiu
    21 -- 23 0v gr.inf.
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Chiripuci Ramona - Giurgiu

    Clasament Open

    1. Sima Vlad - Giurgiu
    2. Voin Doru - Bucuresti
    3 -- 4
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Jimmy Lu - Bucuresti
    5 -- 8
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Vitan Andrei - Giurgiu
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    9 -- 16
    ON HO - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Luchezar Velkov - Bulgaria
    Rasid Aihan - Constanta
    Pandele Ionel - Giurgiu
    Ene Florin - Ploiesti
    17 -- 24 1v gr.sup.
    Belinsca Romeo - Bucuresti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Patulan Gabriel - Giurgiu
    Campean Adrian - Bucuresti
    Cucu Cristin - Targoviste
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Dumitrescu Adrian - Constanta
    Raportaru Viorel - Bucuresti
    Moise Mihai - Alexandria
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Popescu Andrei - Constanta
    33 -- 36 2v gr.inf.
    Niculae Dan - Bucuresti
    Minica Rares - Giurgiu
    Marin Marian - Bucuresti
    Niculescu Daniel - Pitesti
    37 -- 39 1v gr.inf.
    Viciu Dragos - Pitesti
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    40 -- 45 0v gr.inf.
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
    Zbant Mihai - Tulcea
    Lazar Dumitru - Mizil
    Moraru Constantin - Bucuresti


    Clasament Incepatori

    1. Popescu Eugen - Bucuresti
    2. Asmarandei Petru - Constanta
    3 -- 4
    Fusca Georgian - Targoviste
    Stefan Mihaela - Bucuresti
    5 -- 8
    Dobra Adrian - Giurgiu
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Portase Daria - Galati
    9 -- 12
    Neagu Costin - Targoviste
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Trifu Marian - Bucuresti
    Zisu Cristian - Bucuresti
    13 -- 21 1v gr.sup.
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Boboc Viorel - Slobozia
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Portase Raluca - Galati
    Sima Beniamin - Giurgiu
    Balaban Daniel - Bucuresti
    Serban Nicolae - Slobozia
    Oprea Ionut - Giurgiu
    Dumitru Florin - Slobozia
    22 -- 24 0v gr.sup.
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Sirbu Ionut - Giurgiu
    Vitan Victor - Giurgiu
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Baciu Stefan - Mioveni
    27 -- 30 1v gr.inf.
    Budea Andra - Galati
    Ciobanu Marius - Bucuresti
    Soarece Marius - Bucuresti
    Voicu Nicu - Bucuresti
    31 -- 36 0v gr.inf.
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Ursu Karina - Giurgiu
    Caranfilian Eduard - Bucuresti
    Stefanescu Giani - Giurgiu
    Pavlicheanu Ionut - Giurgiu
    Ursu Carol - Bucuresti


    Clasament Avansati

    1. Durac Viorel - Constanta
    2. Tudor Florian - Bucuresti
    3 -- 4
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Stanescu Maria - Giurgiu
    5 -- 8
    Barca George - Pitesti
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Nitu Serban - Paulesti
    Hoinaru Mihai - Slobozia
    9 -- 12
    Visan Victor - Slobozia
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Dragos Marian - Bucuresti
    13 -- 21 1v gr.sup.
    Docan Cristian - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Dumitru Silviu - Constanta
    Comsa George Alexandru - Tulcea
    Milos Gianni - Alexandria
    Siman Sorin - Bucuresti
    Dinu Costin Lucian - Bucuresti
    22 -- 24 0v gr.sup.
    Guluta Florin - Bucuresti
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Ionescu Alexandru - Bucuresti
    25 -- 32 1v gr.inf.
    Gheorghe Daniel - Braila
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Popovici Mircea - Caracal
    Patrascu Traian - Bucuresti
    Palangeanu Iris - Giurgiu
    Chelu Sabina - Giurgiu
    Popa Cezar Andrei - Craiova
    33 -- 35 0v gr.inf.
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Moraru Marius - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de Cornel 67; 10.03.2019 la 20:04.

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    junior

    Data înscrierii
    22.05.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    29
    Postări
    95
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 h 2 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    129
    Podlovschi Bogdan, București, Începători.

  7. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dan V le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    32
    Postări
    133
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 40 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    415
    Lita Gabriel - Open - Bucuresti

  9. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place - Marcel -, dumitrachegabi72, Constantin Sursilov le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    589
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 20 h 59 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    1911
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  11. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    junior

    Data înscrierii
    30.03.2014
    Locație
    giurgiu
    Vârstă
    47
    Postări
    65
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 10 h 57 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    157
    Ficleanu Gabriel - avansați - Giurgiu

    Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk

  13. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
  14. #8
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    246
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 12 h 43 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    924
    Buna ziua,

    Alexandru Marius, open - Bucuresti.

    Multumesc.
    I am a lean, mean spin machine!

  15. #9
    junior

    Data înscrierii
    01.05.2018
    Locație
    Slobozia
    Postări
    100
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 8 h 33 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    111
    Sezciuc Codrin,Slobozia,începători

    Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

  16. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Mihai905, Dan V, Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    Banned

    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.783
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    106 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4931
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu - Open

  18. #11
    junior

    Data înscrierii
    26.07.2018
    Locație
    Targoviste
    Postări
    79
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 3 h 34 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    179
    Fusca Georgian, Târgoviște, începători, mulțumesc.

  19. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Dan V, Codrin S le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    Banned

    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.783
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    106 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4931
    Pandele Ionel - Giurgiu - Open

  21. Îmi place ficles, dumitrachegabi72, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    senior

    Data înscrierii
    27.07.2007
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    47
    Postări
    214
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 17 h 58 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    353
    doru voin., buc., open
    One man can be more cunning than another, but not more cunning than everybody else.
    (Benjamin Franklin)

  23. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place remy, shogun le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    06.05.2015
    Locație
    galati
    Vârstă
    51
    Postări
    678
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 9 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    715
    din Galati : Portase Daria , Portase Raluca si Budea Andra la incepatori

  25. #15
    junior

    Data înscrierii
    29.08.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    40
    Postări
    139
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 16 h 38 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    236
    Petre Huică, București - Open

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa PRO TM", Giurgiu - 10/11.11.2018
    De Cornel 67 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 268
    Ultimul post: 16.11.2018, 17:49
  2. Turneu A "Cupa PRO TM", Giurgiu - 01.07.2017
    De Cornel 67 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 128
    Ultimul post: 02.07.2017, 22:46
  3. Turneu A "Cupa PRO TM", Giurgiu - 11 Martie 2017
    De Cornel 67 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 272
    Ultimul post: 14.03.2017, 22:36
  4. Turneu "A"-Cupa PRO TM Giurgiu, 05 Noiembrie 2016
    De Cornel 67 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 208
    Ultimul post: 08.11.2016, 10:26
  5. Răspunsuri: 132
    Ultimul post: 14.03.2016, 23:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •