tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 321

Subiect: "A & A", Sibiu - 09.03.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.479
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    24 z 2 h 10 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4955

    "A & A", Sibiu - 09.03.2019

    TURNEU A "A & A", Sibiu - 09.03.2019

    LOCALITATEA: SIBIU
    DATA: 09 Martie 2019, Ziua Sâmbătă
    CATEGORII: INCEPATORI, AVANSATI, OPEN, ELITE
    SALA: SALA DE SPORT LICEU TEORETIC CONSTANTIN NOICA SIBIU
    ADRESA: Str. Oştirii nr 5, Sibiu 55726
    INDICAȚII DE ACCES:
    TOTAL NR. MESE: LOGISTICA: 14 mese:Joola, DONIC, Thibar, Sponeta;
    MINGI: competitie plastic
    SPUPRAFAŢA DE JOC: - Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    Nu se pot acoperi geamurile.

    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 126
    - 24 la INCEPATORI
    - 42 la AVANSATI
    - 36 la OPEN
    – 24 la ELITE
    La toate categoriile 2 locuri sunt wildcard
    Numarul de locuri sau ora de desfasurare a cateroriilor se pot modifica in functie de numarul de inscrisi
    Va rugam a verifica pe forum dupa data de Joi 07.03.2019, ora 21,00;

    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 9:00 - până la terminare
    Se asigură: mingi de joc, apă, cafea, sandwich

    Parteneri
    LICEU TEORETIC CONSTANTIN NOICA SIBIU
    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/

    Cu sprijinul domnului profesor ANTON CĂLIN

    ANDRO GIR. SRL https://tenismasa.ro


    SC NANIL1 SRL http://www.catering-sibiu.ro/

    DECATHLON http://www.decathlon.ro/



    ACS ALICLA DUMBRAVENI




    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum până în data de 08.03.2019 ora 21.00 – în ordinea înscrierilor
    - ultima retragere Vineri 08.03.2019, ora 21,00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    Numarul de locuri sau ora de desfasurare a catergoriilor se pot modifica in functie de numarul de inscrisi
    Va rugam a verifica pe forum dupa data de Joi 07.03.2019, ora 21,00;

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe INFERIOARE de câte 6 jucători (5 jucători -în cazul în care sunt absenţi) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe SUPERIOARE de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: tragere la sorţi
    - Tablou ELIMINATORIU;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile 2 se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    PENTRU PARTICIPARE: 40 Lei. Copiii până la 18 ani 20 lei.
    Câte 1 leu/participant se donează către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe, diplome şi medalii - locurile 1--3,
    Diploma şi medalie locul 4 (se joaca finala mica)
    Diplome locurile 5 - 8
    I. INCEPATORI, OPEN, ELITE
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 09:30
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile până la ora: 09:25
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele: 09:05 - 09:20
    - cei care întârzie sunt rugaţi să confirme la telefon până la ora: 09:15
    - nr. Mese: pentru grupele inferioare-14, Nr. de mese pentru grupe superioare - 7


    II. AVANSATI
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 14:00
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile, până la ora: 13:50
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele 13:00 - 13:50
    - cei care întârzie sunt rugaţi să sune la telefon până la ora: 13:50
    - nr mese pentru grupele inferioare si superioare -7


    ORGANIZATORI AMATUR
    - Mureşanu Alex - 0723856419 alexmuresanu@yahoo.com
    - Filea Adonis - 0747297093 adonisfilea@gmail.com
    - Holom Dorin

    ALTE INFORMATII :
    Pentru toate categoriile
    În cazul în care sunt absenţi locurile libere vor fi alocate prin tragere la sorţi la jucatorii prezenţi la sală de pe lista de aşteptare
    În cazul în care nu sunt jucatori prezenţi se va trece 0 victorii la jucatorul absent.
    Orice lipsă a unor participanţi sau intârziaţi, NU afectează începerea jocurilor,
    Intre 13:50 - 14:00 se va aerisi SALA
    - Rugăm fiecare participant să menţioneze categoria la care doreşte să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur.
    Înscrierea se face : - Nume Prenume, localitate, categorie. Vă rugam folositi numele şi prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize sa apăreţi ca jucător nou.
    Rugam jucatorii care sau retras de mai multe ori sa 4 turneele A de la Sibiu sa nu se mai inscrie – pentru a lasa pe cei care doresc sa joace sa prinda un loc si sa nu fie grupe de 5 jucatori
    Multumim.
    Vom incerca sa asiguram parcare in curtea liceului.

    Firma ANDROGIR va fi prezenta cu materiale sportive


    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!
    Ultima modificare făcută de adof; 06.03.2019 la 16:30. Motiv: locul 4 diploma si medalie (se joaca finala mica),adaugare partener

  2. Îmi place andreyutzu, Alex Muresanu, PaliHR, Kantor Imre-Zoltan le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.479
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    24 z 2 h 10 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4955
    Cupa A&A Editia a III-a - Turneu - Local - Sibiu - 09.03.2019
    Lista înscrieri - Elite - 08.03.2019 18:26

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Gogu Gabriel - 182 - Cluj Napoca - CJ - 43,25
    2 . Simon Csaba - 97 - Targu Mures - MS - 42,63
    3 . Mutrescu Eugen - 2 - Timisoara - TM - 42,51
    4 . Mocean Dan - 109 - Cluj Napoca - CJ - 41,81
    5 . Put Gabriel - 57 - Oravita - CS - 41,37
    6 . Beca Iliesen - 367 - Timisoara - TM - 40,83
    7 . Maxim Valentin - 201 - Cluj Napoca - CJ - 40,17
    8 . Teglas Andreea - 90 - Ludus - MS - 39,87
    9 . Bauer Lajos - 159 - Targu Mures - MS - 39,60
    10 . Macovei Liviu - 250 - Brasov - BV - 39,60
    11 . Sufletel Radu - 4 - Alba Iulia - AB - 38,60
    12 . Govoreanu Florin - 6 - Cisnadie - SB - 37,98
    13 . Savu Cristian - 34 - Oradea - BH - 37,94
    14 . Temelie Dragos - 572 - Selimbar - SB - 37,65
    15 . Baciu Gabriel - 705 - Tarnaveni - MS - 37,65
    16 . Moldovan Alexandru - 230 - Tarnaveni - MS - 37,53
    17 . Daneliuc Gabi - 10 - Selimbar - SB - 37,39
    18 . Aron Darie - 158 - Sibiu - SB - 37,03
    19 . Zamblau Ionut - 213 - Cluj Napoca - CJ - 36,00
    20 . Teleki Zsolt - 152 - Cluj Napoca - CJ - 35,98
    21 . Mihalescu Dinu - 59 - Timisoara - TM - 35,90
    22 . Andone Claudiu - 403 - Cugir - AB - 35,84
    23 . Tic Ioan - 102 - Oradea - BH - 35,75
    24 . Simion Boby - 411 - Cluj Napoca - CJ - 35,60
    25 . Grigore Alexandru - 27 - Campina - PH - 35,20
    26 . Popa Bogdan - 455 - Timisoara - TM - 34,17
    27 . Hutanu Alin - 164 - Brasov - BV - 33,94
    28 . Oprea Adrian - 41 - Lugoj - TM - 33,74
    29 . Butura Vasile - 372 - Alba Iulia - AB - 33,20
    30 . Blaga Marius - 99 - Cluj Napoca - CJ - 32,17
    31 . Todarcea Ioan - 804 - Sibiu - SB - 31,25
    32 . Boeriu Cezara - 208 - Targu Mures - MS - 30,76
    33 . Szalay Liviu - 206 - Oradea - BH - 30,22
    34 . Iaru Horatiu - 666 - Cluj Napoca - CJ - 29,85
    35 . Crainic Adrian - 1332 - Orastie - HD - 26,70

    Clasament 01-mar-2019


    Cupa A&A Editia a III-a - Turneu - Local - Sibiu - 09.03.2019
    Lista înscrieri - Open - 08.03.2019 22:51

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Iancu Sorin - 386 - Sibiu - SB - 32,98
    2 . Balogh Attila - 302 - Oradea - BH - 32,56
    3 . Vaida Sorin - 66 - Oradea - BH - 31,55
    4 . Migea Cornel - 122 - Sibiu - SB - 30,88
    5 . Rada Florin - 271 - Pitesti - AG - 30,30
    6 . Georgescu Constantin - 524 - Orastie - HD - 30,18
    7 . Beches Andrei - 273 - Sibiu - SB - 29,06
    8 . Drinceanu Lilian - 177 - Oravita - CS - 28,98
    9 . Creinicean Liviu - 305 - Oravita - CS - 28,90
    10 . Toader George - 1069 - Agnita - SB - 28,40
    11 . Vladoiu Gelu - 88 - Brasov - BV - 28,29
    12 . Dirlea Ioan - 144 - Aiud - AB - 28,29
    13 . Jichici Svetozar - 137 - Timisoara - TM - 28,28
    14 . Murgu Ioan - 715 - Oravita - CS - 27,93
    15 . Mitzea Alexandru - 422 - Sibiu - SB - 27,60
    16 . Veres Francisc - 184 - Oravita - CS - 27,54
    17 . Decean Darian - 264 - Sibiu - SB - 27,41
    18 . Meszar Razvan - 789 - Arad - AR - 27,10
    19 . Negrean Ioan - 106 - Sibiu - SB - 27,05
    20 . Tincu Laurentiu - 1529 - Sibiu - SB - 26,50
    21 . Orac Teodor - 118 - Slobozia - IL - 26,38
    22 . Zavricescu George - 249 - Curtea de Arges - AG - 25,93
    23 . Cojocaru Didi - 533 - Ramnicu Valcea - VL - 25,78
    24 . Jurescu Sorin - 156 - Timisoara - TM - 25,73
    25 . Stan Catalin - 470 - Curtea de Arges - AG - 25,52
    26 . Vasilescu Remus - 662 - Curtea de Arges - AG - 25,13
    27 . Somlea Darian - 899 - Cisnadie - SB - 25,00
    28 . Weiss Simona - 566 - Cisnadie - SB - 24,70
    29 . Barac Marius - 334 - Sibiu - SB - 24,69
    30 . Comsa Dan - 573 - Sibiu - SB - 24,22
    31 . Popescu Remus - 446 - Ramnicu Valcea - VL - 24,13
    32 . Timaru Ilie - 655 - Ocna Sibiului - SB - 23,67
    33 . Zdrenghea Mircea - 1572 - Orastie - HD - 22,60
    34 . Barbulescu Dan - 311 - Sibiu - SB - 22,54
    35 . Cecan Vasile - 303 - Timisoara - TM - 20,97
    36 . Kromek Iulian - 536 - Cugir - AB - 20,97

    Lista de asteptare Open
    1 . Gecse Alpar - 119 - Chibed - MS - 25,93
    2 . Serban Marian - 1524 - Orastie - HD - 18,00
    3 . Motorga Dorin - 113 - Targu Mures - MS - 29,31
    4 . Pelaghie Ioan - 436 - Targu Mures - MS - 24,26
    5 . Veres Janos - 191 - Targu Mures - MS - 25,70
    6 . Janosi Attila - 154 - Targu Mures - MS - 23,27
    7 . Busu Romulus - 1132 - Hunedoara - HD - 17,00
    8 . Frunza Alexandru - 285 - Timisoara - TM - 25,44
    9 . Ambrus Szilard - 239 - Ludus - MS - 28,58
    10 . Susan Mircea - 2587 - Alba Iulia - AB - 16,00
    11 . Szakacs Bela - 1331 - Deva - HD - 31,70
    12 . Stancalie Doru - 319 - Craiova - DJ - 24,15
    13 . Orha Andrei - 757 - Targu Mures - MS - 21,26
    14 . Opris Dora - 2586 - Ludus - MS - 16,00
    15 . Jeflea Calin - Nou - Sibiu - SB - Nou
    16 . Imecs Attila - 339 - Miercurea Ciuc - HR - 24,60

    Clasament 01-mar-2019


    Cupa A&A Editia a III-a - Turneu - Local - Sibiu - 09.03.2019
    Lista înscrieri - Avansati - 08.03.2019 23:15

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Toader Valentin - 1252 - Agnita - SB - 19,60
    2 . Bozosan Petre - 222 - Sibiu - SB - 19,24
    3 . Bucur Dan - 649 - Cisnadie - SB - 18,93
    4 . Damian Mircea - 439 - Bistrita - BN - 18,72
    5 . Morariu Marius - 441 - Sibiu - SB - 18,32
    6 . Fulop Attila - 329 - Aiud - AB - 18,31
    7 . Moldovan Flavia - 495 - Tarnaveni - MS - 18,31
    8 . Muresanu Alex - 1403 - Sibiu - SB - 18,20
    9 . Horvath Mircea - 1456 - Orastie - HD - 18,00
    10 . Benyovski Bela - 461 - Sibiu - SB - 17,95
    11 . Barbuta Ioan - 562 - Dej - CJ - 17,95
    12 . Iliuta Adrian - 290 - Sannicolau Mare - TM - 17,84
    13 . Manitiu Florin - 737 - Sibiu - SB - 17,83
    14 . Ankar Wasim - 448 - Timisoara - TM - 17,74
    15 . Gipsy King - 1210 - Hunedoara - HD - 17,70
    16 . Piper Petru - 308 - Luna CJ - CJ - 17,63
    17 . Cristea Virgil - 623 - Cugir - AB - 17,52
    18 . Cioveie Bogdan - 600 - Oravita - CS - 17,50
    19 . Lupsa Bogdan - 252 - Ramnicu Valcea - VL - 17,35
    20 . Radu Constantin - 384 - Sibiu - SB - 17,17
    21 . Bardas Ioan - 503 - Dumbraveni SB - SB - 16,74
    22 . Chibulcutean Bogdan - 718 - Tarnaveni - MS - 16,67
    23 . Valea Claudiu - 1426 - Targu Mures - MS - 16,30
    24 . Grigore Marian - 298 - Ramnicu Valcea - VL - 16,05
    25 . Ciky Cornel - 395 - Fagaras - BV - 15,84
    26 . Botas Constantin - 356 - Sannicolau Mare - TM - 15,76
    27 . Mitar Marius Tiberiu - 337 - Sannicolau Mare - TM - 15,67
    28 . Sicoe Ioan - 481 - Turda - CJ - 15,53
    29 . Filea Adonis - 1046 - Sibiu - SB - 15,50
    30 . Garaz Mircea - 907 - Bistrita - BN - 15,47
    31 . Nedescu Adrian - 1567 - Ramnicu Valcea - VL - 15,35
    32 . Naulea Stefania - 1002 - Ramnicu Valcea - VL - 14,68
    33 . Banea Radu - 1124 - Sibiu - SB - 14,13
    34 . Sabau Mircea - 650 - Tarnaveni - MS - 14,11
    35 . Bardas Patrick - 779 - Dumbraveni SB - SB - 13,77
    36 . Barbu Tiberiu - 915 - Deva - HD - 13,75
    37 . Cioveie Marian - 761 - Oravita - CS - 13,60
    38 . Chibulcutean Ioan - 719 - Tarnaveni - MS - 13,49
    39 . Stoica Mihai - 837 - Hateg - HD - 13,27
    40 . Weisz Zsofia - 875 - Targu Mures - MS - 13,16
    41 . Sandu Andrei - 745 - Sibiu - SB - 12,64
    42 . Mija Gheorghe - 1063 - Fagaras - BV - 11,53
    43 . Oprean Andrei - 735 - Deva - HD - 11,30
    44 . Faraian Alexandru - 720 - Aiud - AB - 11,27
    45 . Cinebuji Attila - 2386 - Tarnaveni - MS - 9,75
    46 . Sarcani Andrei - 1199 - Targu Mures - MS - 9,40
    47 . Dragomir Mitica - 1396 - Sibiu - SB - 0,00
    48 . Stancu Tiberiu - 1974 - Deva - HD - 0,00

    Lista de asteptare Avansati
    1 . Bal Adrian - 687 - Gherla - CJ - 14,82
    2 . Matei Dumitru - 247 - Deva - HD - 18,88
    3 . Marian Ioan - 1085 - Alba Iulia - AB - 11,15
    4 . Golban Nicolae - 1584 - Alba Iulia - AB - 13,35
    5 . Prodan Tiberiu - 938 - Tarnaveni - MS - 13,18
    6 . Moldoveanu Sorin - Nou - Hunedoara - HD - Nou
    7 . Minzat Mircea - 1099 - Saliste - SB - 17,40
    8 . Dumitru Florin - 385 - Arad - AR - 18,95
    9 . Oniga Paul - 968 - Blaj - AB - 17,90
    10 . Petrache Radu - 730 - Blaj - AB - 12,92
    11 . Prodan Iosif Lucian - 1389 - Tarnaveni - MS - 11,20
    12 . Prodan Iosif - 2331 - Tarnaveni - MS - 10,15
    13 . Strugar Ioan - 618 - Deda - MS - 14,52
    14 . Dumbrava Marius - 1738 - Timisoara - TM - 10,70
    15 . Popa Paul - 1856 - Sibiu - SB - 14,70
    16 . Moldovean Valer - 702 - Calan - HD - 14,77
    17 . Tofeni Ovidiu - 1945 - Cluj Napoca - CJ - 0,00

    Clasament 01-mar-2019





    Cupa A&A Editia a III-a - Turneu - Local - Sibiu - 09.03.2019
    Lista înscrieri - Incepatori - 08.03.2019 18:03

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Brasoveanu Vali - 1574 - Sibiu - SB - 9,65
    2 . Vrancea Markus - 1650 - Sibiu - SB - 9,55
    3 . Anton Calin - 1152 - Sibiu - SB - 9,53
    4 . Malene Petru - 777 - Fagaras - BV - 8,45
    5 . Kondort Dan - 1323 - Sibiu - SB - 7,70
    6 . Pralea Constantin - 782 - Alba Iulia - AB - 7,31
    7 . Serban Aurel - 1361 - Fagaras - BV - 7,30
    8 . Radu Ciprian - 1417 - Brasov - BV - 6,84
    9 . Babes Razvan - 1041 - Brasov - BV - 6,51
    10 . Vela Gabriel - 1669 - Timisoara - TM - 6,20
    11 . Cuntan Ioan - 1887 - Saliste - SB - 6,00
    12 . Hagea Andra - 3011 - Aiud - AB - 5,00
    13 . Pralea David Constantin - 1492 - Alba Iulia - AB - 4,40
    14 . Dancila Tudor - 2932 - Sibiu - SB - 4,00
    15 . Muresanu Mihaela - 3906 - Sibiu - SB - 4,00
    16 . Ambrus Narcis - 2478 - Oravita - CS - 0,00
    17 . Dragan Alexandra - 2988 - Agnita - SB - 0,00
    18 . Dalbea Nikol - 3219 - Agnita - SB - 0,00
    19 . Dranca David - Nou - Aiud - AB - Nou
    20 . Botezan Luca - Nou - Aiud - AB - Nou
    21 . Nistor Mirela - Nou - Cisnadie - SB - Nou
    22 . Catana Albert - Nou - Cisnadie - SB - Nou
    23 . Costache David - Nou - Cisnadie - SB - Nou
    24 . Plavet Andrei Alexandru - Nou - Sibiu - SB - Nou

    Lista de asteptare Incepatori
    1 . Diaconeasa Sorin - 1761 - Sibiu - SB - 8,35
    2 . Baciu Cristian - Nou - Tarnaveni - MS - Nou
    3 . Monu Claudiu - Nou - Tarnaveni - MS - Nou
    4 . Csini Ionut - Nou - Tarnaveni - MS - Nou
    5 . Csiki Alexandru - Nou - Tarnaveni - MS - Nou
    6 . Susman Dan - 1321 - Alba Iulia - AB - 8,65
    7 . Danciu Nicolae - 3240 - Alba Iulia - AB - 6,30
    8 . Bregar Dan - 2743 - Alba Iulia - AB - 4,00
    9 . Rusu Marius - 3020 - Alba Iulia - AB - 0,00
    10 . Schiau Teodora - 1519 - Hunedoara - HD - 5,47
    11 . Schiau Dan - 1165 - Hunedoara - HD - 8,30
    12 . Dobinda Alexandru - 668 - Arad - AR - 9,84
    13 . Dobinda Dinu - 1117 - Arad - AR - 7,05
    14 . Prodan Daniel - 3918 - Tarnaveni - MS - 4,00
    15 . Pinto Ricardo - 3712 - Tarnaveni - MS - 5,70
    16 . Dumbrava Dan - 2347 - Timisoara - TM - 6,00
    17 . Dumitru Ovidiu - Nou - Tarnaveni - MS - Nou
    18 . Decsei Emma - Nou - Ludus - MS - Nou
    19 . Coldea David - 3839 - Cluj Napoca - CJ - 4,00
    20 . Suciu Florin - Nou - Sibiu - SB - Nou
    21 . Petcu Sorin - Nou - Sibiu - SB - Nou

    Clasament 01-mar-2019
    Ultima modificare făcută de adof; 09.03.2019 la 00:16.

  4. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.479
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    24 z 2 h 10 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4955
    Citat Postat în original de adof Vezi post
    Datorita antecedentelor medicale
    ORGANIZATORII NU SUNT DE ACORD CU PARTICIPAREA
    la turneu a domnului PETCU SORIN - din Sibiu

    Rezervat Organizatori

    Citat Postat în original de adof Vezi post
    Datorita faptului ca au retrageri multiple

    Din 8 Turnee A, Sibiu si Dumbraveni
    Nume - Retrageri - Absent
    1. Carpaci Alexandru - 6 - 0
    2. Bucur Delia - 6 - 0
    3. Midvichi Alexandru - 6 - 0
    4. Moldovan Sidonia - 5 - 0
    5. Bleoca Lucas - 5 - 0
    6. Somlea Codrin - 4 - 1
    7. Bucur Alin Adrian - 4 - 1



    vor fi eliminati de pe listele de inscrieri astfel

    Nume - Retrageri + - Absent
    1. Carpaci Alexandru - 6 - 0
    2. Bucur Delia - 6 - 0
    3. Midvichi Alexandru - 6 - 0

    de la 2 turnee A la Sibiu sau Dumbraveni (acest turneu si inca unul)


    4. Moldovan Sidonia - 5 - 0
    5. Bleoca Lucas - 5 - 0
    6. Somlea Codrin - 4 - 1
    7. Bucur Alin Adrian - 4 - 1

    de la acest turneu
    Citat Postat în original de adof Vezi post
    Astazi am reusit sa mai punem 2 mese la sala

    vor fi 16 mese in sala


    6 mese open - 36 jucatori
    6 mese elite - 36 jucatori
    4 mese Incepatori - 24 jucatori

    16 mese la grupele inferioare
    8 mese la grupele superioare si eliminatorii

    precizam ca la unele mese conditiile de joc la unele mese nu vor fi foarte bune
    datorita lumini , tipurilor de mese sau lipsa despartitoarelor

    cei care sunt pretentiosi va rog sa va ganditi

    8 mese la Amatori la inferioare , superioare si eliminatorii

    orele raman neschimbate

    Nu se fac grupe de 7 jucatori
    acum modific listele

    27.02.2019



    locul 4 diploma si medalie (se joaca finala mica)


    Incepatori - locuri 24 - inscrisi 44
    Avansati -locuri 42 - inscrisi 84
    Open - locuri 36 - inscrisi 70
    Elite -locuri 26 - inscrisi 43

    24.02.2019 ora 21:46


    in sfarsit la 4 dimineata am prins posturi goale

    voi verifica ultimele 10 turnee A de la Sibiu
    cei care care s-au inscris si retras de 4 sau mai multe ori vor fi stersi din lista de inscrieri
    cei care au doua sau mai multe absente vor fi stersi din lista de inscrieri


    Lista jucatorilor afectati de modificarea de clasament

    Citat Postat în original de adof Vezi post
    Nr.Crt. [B] Nume Prenume
    1 . [B] Anton Calin - Poate juca la Incepatori
    2 . [B] Kondort Dan - Poate juca la Incepatori
    3 . [B] Ambrus Narcis - Trebuie sa joace la Avansati
    4 . [B] Crainic Adrian - poate sa joace la Open
    10 . [B] Sticlet Doru - Poate juca la Incepatori
    11 . [B] Brasoveanu Vali - Poate juca la Incepatori
    12 . [B] Vrancea Markus - Poate juca la Incepatori
    13 . [B] Bumbu Pavel - Trebuie sa joace la Open
    14 . [B] Serban Marian - poate sa joace la Avansati
    16 . [B] Sarcani Andrei - Poate juca la Incepatori
    17 . [B] Szemciuk Istvan - Trebuie sa joace la Open
    18 . [B] Ciobanu Adrian - Poate juca la Incepatori
    19 . [B] Ispas Emil - Poate juca la Incepatori
    20 . [B] Boeriu Cezara - Poate juca la Open
    21 . [B] Busu Romulus - poate sa joace la Avansati
    22 . [B] Butura Vasile - Trebuie sa joace la Elite
    23 . [B] Lunca Razvan - Poate juca la Open
    24 . [B] Cinebuji Attila - Poate juca la Incepatori
    25 . [B] Susan Mircea - poate sa joace la Avansati
    26 . [B] Todarcea Ioan - Poate juca la Open
    27 . [B] Blaga Marius - Poate juca la Open
    28 . [B] Prodan Iosif Lucian - Trebuie sa joace la Avansati
    29 . [B] Opris Dora - poate sa joace la Avansati
    Citat Postat în original de adof Vezi post
    Cei care datorita mediei au fost obligati sa joace la o categorie si datorita modificarii clasamentului pot juca la o categorie inferioara
    va rog sa precizati pe forum ca doriti acest lucru

    locul este dat de catre lista de inscriere

    este clar ca se vor modifica aproape toate listele de categorii
    Ultima modificare făcută de adof; 08.03.2019 la 19:22.

  6. Îmi place Manitiu Florin, andreyutzu, Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.479
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    24 z 2 h 10 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4955
    se inscriu
    Filea Adonis - Sibiu - Amatori Avansati
    Muresanu Alex - Sibiu - Amatori Avansati
    Anton Calin - Sibiu - Amatori Avansati
    Bozosan Petre - Sibiu - Amatori Avansati
    Kondort Dan - Sibiu - Amatori Avansati
    Dancila Tudor - Sibiu - Amatori incepatori
    Muresanu Mihaela - Sibiu - Amatori Incepatori
    Decean Darian - Sibiu - Open
    Negrean Ioan - Sibiu - Open
    Barbulescu Dan - Sibiu - Open
    Barac Marius - Sibiu - Open
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului - Open
    Daneliuc Gabi - Selimbar - Elite
    Comsa Dan - Sibiu - Open

  8. Mulțumesc Barbulescu Dan, dan comsa au mulțumit pentru mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.479
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    24 z 2 h 10 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4955
    se inscriu
    Filea Adonis - Sibiu - Amatori Avansati
    Muresanu Alex - Sibiu - Amatori Avansati
    Anton Calin - Sibiu - Amatori Avansati
    Bozosan Petre - Sibiu - Amatori Avansati
    Dancila Tudor - Sibiu - Amatori incepatori
    Muresanu Mihaela - Sibiu - Amatori Incepatori
    Decean Darian - Sibiu - Open
    Negrean Ioan - Sibiu - Open
    Barbulescu Dan - Sibiu - Open
    Barac Marius - Sibiu - Open
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului - Open
    Daneliuc Gabi - Selimbar - Elite
    Comsa Dan - Sibiu - Open

  10. Mulțumesc Dari SD, dan comsa au mulțumit pentru mesaj
  11. #6
    senior

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    66
    Postări
    192
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 17 h 55 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    259
    Mitzea Alexandru si Iancu Sorin open
    Radu Constantin, Benyovski Bela, Manitiu Florin si Dragomir Mitica avansati

  12. Mulțumesc Mitzi, adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Manitiu Florin le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    senior

    Data înscrierii
    13.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    47
    Postări
    205
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 13 h 43 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    324
    Marius Morariu - Amatori Avansați - Sibiu. Mersi!

    Mr. Tomahawk

  14. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    junior
    Data înscrierii
    20.03.2018
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    14
    Postări
    82
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 21 h 49 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    61
    Sandu Andrei Avansați Sibiu

  16. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  17. #9
    senior
    Avatarul lui coco68
    Data înscrierii
    11.02.2011
    Locație
    sibiu
    Vârstă
    51
    Postări
    386
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 4 h 52 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    490
    Migea Cornel, la open.

  18. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place remy, nick20mks le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    10.04.2013
    Locație
    Oravita
    Vârstă
    46
    Postări
    710
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 2 h 31 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1384
    Put Gabriel,Oravita,Elite
    Creinicean Liviu,Oravita,Open
    Veres Francisc,Oravita,Open
    Murgu Ioan,Oravita,Open
    Drinceanu Lilian,Oravita,Open
    Lungu Marius,Oravita,Open
    Cioveie Bogdan,Oravita,Avansati
    Cioveie Marian,Oravita,Avansati
    Ambrus Narcis,Oravita,Incepatori.

  20. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  21. #11
    senior

    Data înscrierii
    22.05.2011
    Locație
    cugir
    Vârstă
    50
    Postări
    590
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    87 z 15 h 45 m
    Timp online pe zi
    39 m
    Reputație
    459
    Andone Claudiu elite Cugir
    Kromek Iulian open Cugir
    CRISTEA VIRGIL AMATORI Cugir
    Crainic Adrian elite Orăștie

  22. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.074
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    137 z 6 h 18 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    16038
    Brasov open
    Vladoiu Gelu
    Anita Dorel

    Elite Brasov
    Hutanu Alin
    Macovei Liviu

  24. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alex Muresanu, Kis Istvan, ADN le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui nelutudirlea
    Data înscrierii
    29.08.2016
    Locație
    aiud
    Vârstă
    46
    Postări
    325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 13 h 36 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    312
    Din aiud se înscriu Dîrlea Ioan si Fulop Attila

  26. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    junior
    Avatarul lui danjan
    Data înscrierii
    31.01.2012
    Locație
    BRASOV
    Vârstă
    42
    Postări
    108
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 15 h 43 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    202
    Darjan Daniel Avansați din Brasov

  28. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui nelutudirlea
    Data înscrierii
    29.08.2016
    Locație
    aiud
    Vârstă
    46
    Postări
    325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 13 h 36 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    312
    Corectez Dîrlea Ioan open iar Fulop Attila, Iepure Teodor Călin si Fărăian Alexandru avansați iar Hagea Andra, Dranca David si Botezan Luca începători multumesc.

  30. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place bumbu pavel le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 76
    Ultimul post: 17.11.2019, 17:42
  2. Turneu B "Cupa Transilvania", Sibiu - 12.10.2019
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 73
    Ultimul post: 15.10.2019, 12:27
  3. Turneu A "Cupa Perpetuum Activ", Sibiu - 18.05.2019
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 226
    Ultimul post: 20.05.2019, 23:56
  4. Răspunsuri: 62
    Ultimul post: 14.04.2019, 10:12
  5. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Sibiu Transilvania - 03.04.2019 (E/O/A/Î)
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 56
    Ultimul post: 05.04.2019, 19:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •