tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 506

Subiect: "Memorialul Eugen Roman", Arad - 30.03.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    971
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 7 h 15 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1586

    "Memorialul Eugen Roman", Arad - 30.03.2019

    Turneu A+ "Memorialul Eugen Roman", Arad - Sâmbătă 30.03.2019



    LOCALITATEA: Arad;
    DATA: Sâmbătă 30 Martie 2019;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Incepatori + Avansați : 08.15 - 08.45 – înscrieri, la 9.00 încep meciurile;
    Elite + Open : 13.45 - 14.15 – înscrieri, la 14.30 încep meciurile;
    SALA:
    - Sala Polivalenta Arad, Aleea Călimănești

    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 20 mese ITTF, mingi plastic joola Flash ***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri etc.;
    TAXA:
    - Adulți - 45 Lei;
    - Copii sub 14 ani - 20 lei;
    - persoane cu dizabilităţi - fără taxă;
    - un leu de participant se va dona către AmaTur;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷3 (doua locuri 3 ) – cupa + medalie + diploma;
    Locurile 5÷8 – diploma ;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea, tuica, saratele, alune, sandwich consistent;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    -- pe forum sau telefonic;
    Modificare termen inscriere!
    Ultima inscriere conform clasamentului amatur va fi luni, 25.03.2019, ora 21:00! Dupa aceasta data, inscrierea se va face pe modelul primul venit, primul servit!
    - ultima retragere joi 28.03.2019, ora 21.00;
    - retragere după termen = absență nemotivată (N);
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media de până la 9,99 inclusiv;
    Numar maxim de jucatori: 40 (38 + 2 WC )
    Validare inscrieri: 08:15 - 08:45
    Ora de incepere: 09:00
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 5 jucatori, se califica primii 3, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3 jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;


    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99 inclusiv;
    Numar maxim de jucatori: 60 (58 + 2 WC)
    Validare inscrieri: 08:15 - 08:45;
    Ora de incepere: 09:00;
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 5 jucatori, se califica primii 3, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3 jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;

    OPEN
    Toți participanții cu media cuprinsă între 20 și 32,99 inclusiv;
    Numar maxim de jucatori: 54 (52 + 2 WC);
    Validare inscrieri: 13:45 - 14:15;
    Ora de incepere: 14:30;
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare: 6 jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3 jucatori, se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;

    ELITE
    Toți participanții cu media mai mare de 33 inclusiv;
    Numar maxim de jucatori: 48 (46 + 2 WC);
    Validare inscrieri: 13:45 - 14:15;
    Ora de incepere: 14:30;
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare: 6 jucatori, se califica primii 4, in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare: FARA GRUPE SUPERIOARE;
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - nu se joaca finala mica;

    Rugamintea organizatorilor este ca participantii sa se inscrie strict la propria categorie. Doar in ultima saptamana, in cazul in care nu se vor ocupa toate locurile, sa se poata face inscieri la categoria imediat superioara.
    In cazul in care numarul de jucatori este mai mic decat numarul maxim de jucatori sistemul de desfasurare poate suferi modificari.

    ORGANIZATOR:
    Roman Bogdan 0746.056.622
    Suport tehnic: Vela Claudiu 0726.487.357 si Fekete Istvan 0721.907.017

    Stand EMI-TT - materiale JOOLA si GEWO : WWW.GEWO-TT.RO


    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania

    VA ASTEPTAM CU DRAG!
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 27.03.2019 la 09:48.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    971
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 7 h 15 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1586
    Inscrieri Elite - on 3/29/2019 at 10:56:28 AM

    1. Roman Iulian, Brasov, 50 - 46.7 - EW
    2. Mandru Bogdan, Hunedoara, 717 - 45.2 - E
    3. Cristanus Cristian, Timisoara, 1639 - 45 - EL
    4. Sorescu Deian, Resita, 73 - 44.86 - EL
    5. Farkas Gabor, Targu Mures, 33 - 43.07 - EW
    6. Simon Csaba, Targu Mures, 97 - 42.63 - E
    7. Mutrescu Eugen, Timisoara, 2 - 42.51 - E
    8. Albu Vlad, Iasi, 28 - 42.01 - E
    9. Iana Remus, Timisoara, 45 - 41.93 - E
    10. Roman Bogdan, Arad, 89 - 41.8 - E
    11. Avram Victor, Arad, 53 - 41.58 - E
    12. Put Gabriel, Oravita, 57 - 41.37 - E
    13. Sumanaru Catalin, Iasi, 26 - 41.21 - E
    14. Beca Iliesen, Timisoara, 367 - 40.83 - EL
    15. Verdet Adrian, Timisoara, 17 - 40.57 - E
    16. Pavel Calin, Hunedoara, 185 - 40.5 - E
    17. Corcoz Costin, Focsani, 21 - 40.26 - E
    18. Zbancu Leo, Deva, 452 - 39.93 - EW
    19. Bauer Lajos, Targu Mures, 159 - 39.6 - EW
    20. Kiraly Pongratz, Salonta, 948 - 39.6 - E
    21. Constantin Teodor, Bucuresti, 7 - 38.64 - E
    22. Firu Marian, Vatra Dornei, 77 - 38.62 - E
    23. Sufletel Radu, Alba Iulia, 4 - 38.6 - EW
    24. Cozma Catalin, Falticeni, 24 - 38.33 - EW
    25. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 255 - 38.03 - E
    26. Govoreanu Florin, Cisnadie, 6 - 37.98 - EW
    27. Savu Cristian, Oradea, 34 - 37.94 - E
    28. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 15 - 37.75 - E
    29. Daneliuc Gabi, Selimbar, 10 - 37.39 - EW
    30. Tigau Dan, Bucuresti, 11 - 37.35 - ELW
    31. Vlase Gheorghe, Slobozia, 12 - 37.18 - EW
    32. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 39 - 36.62 - E
    33. Morosanu Vasile, Suceava, 69 - 36.32 - EW
    34. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 213 - 36 - E
    35. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 152 - 35.98 - E
    36. Mihalescu Dinu, Timisoara, 59 - 35.9 - EW
    37. Tic Ioan, Oradea, 102 - 35.75 - E
    38. Popet Doru, Timisoara, 241 - 35.5 - EW
    39. Glisa Valentin, Timisoara, 1092 - 35.4 - E
    40. Curut Gabriel, Timisoara, 107 - 35.37 - E
    41. Pavunev Dan, Bucuresti, 30 - 35.05 - E
    42. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 490 - 34.85 - E
    43. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 49 - 34.76 - EW
    44. Mitrache Simion, Timisoara, 369 - 34.62 - E
    45. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 38 - 34.26 - E
    46. Popa Bogdan, Timisoara, 455 - 34.17 - EL
    47. Oprea Adrian, Lugoj, 41 - 33.74 - E
    48. Blaga Marius, Cluj Napoca, 99 - 32.17 - OH
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Cotca Dacian, Oradea, 514 - 28.73 - O
    2. Istrate Samir, Arad, 445 - 25.62 - O
    3. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 54 - 42.98 - E


    Inscrieri Open - on 3/29/2019 at 10:56:36 AM

    1. Balogh Attila, Oradea, 302 - 32.56 - O
    2. Fratea Aurel, Constanta, 47 - 32.11 - OW
    3. Kaposta Victor, Arad, 60 - 32.09 - O
    4. Vaida Sorin, Oradea, 66 - 31.55 - OW
    5. Dumbrava Daniel, Focsani, 51 - 31.43 - OLW
    6. Migea Cornel, Sibiu, 122 - 30.88 - OW
    7. Ciortescu Cristi, Iasi, 58 - 30.27 - O
    8. Szalay Liviu, Oradea, 206 - 30.22 - O
    9. Motorga Dorin, Targu Mures, 113 - 29.31 - O
    10. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 86 - 29.16 - O
    11. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 65 - 29.14 - O
    12. Drinceanu Lilian, Oravita, 177 - 28.98 - O
    13. Creinicean Liviu, Oravita, 305 - 28.9 - O
    14. Trandafir Vasile, Targu Mures, 128 - 28.64 - O
    15. Dragan Petru Ioan, Iasi, 95 - 28.37 - O
    16. Vladoiu Gelu, Brasov, 88 - 28.29 - OW
    17. Dirlea Ioan, Aiud, 144 - 28.29 - OH
    18. Jichici Svetozar, Timisoara, 137 - 28.28 - OW
    19. Boznea Daniel, Deva, 330 - 28.06 - O
    20. Macovei Cristi, Iasi, 94 - 28.03 - O
    21. Darmaz Ion, Targoviste, 71 - 28 - OW
    22. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 92 - 27.87 - OW
    23. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 293 - 27.8 - OW
    24. Istrate Cristian, Bucuresti, 72 - 27.55 - OW
    25. Veres Francisc, Oravita, 184 - 27.54 - O
    26. Ciobanu Daniel, Blaj, 112 - 27.5 - OW
    27. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 237 - 27.49 - O
    28. Decean Darian, Sibiu, 264 - 27.41 - O
    29. Negrean Ioan, Sibiu, 106 - 27.05 - O
    30. Nagy Iosif, Arad, 143 - 27.04 - OW
    31. Ticu Sorin, Lugoj, 267 - 26.41 - O
    32. Visan Bogdan, Targoviste, 193 - 26.11 - O
    33. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 140 - 25.73 - O
    34. Jurescu Sorin, Timisoara, 156 - 25.73 - OW
    35. Bacanu Paulian, Brasov, 744 - 25.7 - O
    36. Frunza Alexandru, Timisoara, 285 - 25.44 - O
    37. Cioboiu Dan, Craiova, 397 - 25.23 - O
    38. Degianschi Obrad, Resita, 340 - 24.97 - O
    39. Curpas Ioan, Oradea, 150 - 24.74 - OW
    40. Barac Marius, Sibiu, 334 - 24.69 - OW
    41. Pralea Marius Dan, Botosani, 157 - 24.59 - O
    42. Colesniuc Romeo, Botosani, 153 - 24.41 - OW
    43. Csaky Tiberiu, Resita, 377 - 24.24 - OW
    44. Peta Octavian, Cluj Napoca, 375 - 24.21 - OW
    45. Stancalie Doru, Craiova, 319 - 24.15 - OW
    46. Campean Adrian, Bucuresti, 176 - 24.02 - OW
    47. Veres Adrian, Timisoara, 258 - 23.94 - O
    48. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 212 - 23.84 - OW
    49. Birtalan Laszlo, Oradea, 228 - 23.74 - OW
    50. Janosi Attila, Targu Mures, 154 - 23.27 - O
    51. Popa Mircea, Brasov, 178 - 23.18 - OW
    52. Barbulescu Dan, Sibiu, 311 - 22.54 - OW
    53. Cecan Vasile, Timisoara, 303 - 20.97 - O
    54. Mitrofan Petrica, Brasov, 727 - 14.42 - AW
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Demian Daniel, Arad, 409 - 23.86 - O
    2. Birtalan Robert, Oradea, 412 - 32 - O
    3. Turburan Ion, Resita, 425 - 27.28 - O
    4. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 436 - 24.26 - O
    5. Ardelean Raul, Arad, 444 - 26.08 - O
    6. Dani Leo, Arad, 449 - 25.62 - OH
    7. Tanc Florin, Oradea, 450 - 23.15 - O
    8. Codau Vlad, Oradea, 459 - 32.88 - O
    9. Catricicau Adrian, Baia Mare, 464 - 30.05 - O
    10. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 498 - 27.42 - O
    11. Grubacichi Marius, Timisoara, 519 - 29.2 - O
    12. Schiopulescu Ion, Lugoj, 522 - 28.13 - O
    13. Popa Octavian, Oradea, 558 - 31.47 - O
    14. Munteanu Constantin, Resita, 570 - 20.38 - O
    15. Venter Liviu, Resita, 583 - 24.78 - O
    16. Petersi Nuri, Varset, 614 - 28.97 - O
    17. Dehelean Octavian, Timisoara, 778 - 23.07 - O
    18. Meszar Razvan, Arad, 789 - 27.1 - O
    19. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc, 846 - 23.4 - O
    20. Vuca Adrian, Berzovia, 973 - 22.55 - O
    21. Pop Claudiu, Arad, 1441 - 23.5 - O
    22. Beltechi Dumitru, Victoria, 1474 - 22.1 - O
    23. Mihu Eugen, Arad, 2068 - 28 - O
    24. Florescu Eleodor, Deva, 2207 - 24 - O
    25. Boata Edgar, Arad, 4204 - 0 - O
    26. Varga Zoltan, Szeged, 5001 - 0
    27. Veres Janos, Targu Mures, 191 - 25.7 - OW


    Inscrieri Avansati - on 30/03/2019 at 20:16:39

    1. Bradusca Cornel - Targu Jiu, 426 - 19.68 - AW
    2. Hancig Mircea - Timisoara, 288 - 19.55 - A
    3. Cucu Cristin - Targoviste, 357 - 19.35 - AW
    4. Badaluta Marian - Vatra Dornei, 351 - 19.34 - AW
    5. Borcsi Jozsef - Timisoara, 433 - 19.34 - A
    6. Bozosan Petre - Sibiu, 222 - 19.24 - A
    7. Docan Cristian - Bucuresti, 269 - 19.19 - A
    8. Halasz Peter - Oradea, 854 - 19 - A
    9. Dumitru Florin - Arad, 385 - 18.95 - A
    10. Avasilcai Marcel - Arad, 560 - 18.94 - A
    11. Vieru Costica - Botosani, 289 - 18.92 - AW
    12. Matei Dumitru - Deva, 247 - 18.88 - AW
    13. Sursilov Constantin - Bucuresti, 287 - 18.77 - A
    14. Ispas Dan - Timisoara, 902 - 18.75 - A
    15. Damian Mircea - Bistrita, 439 - 18.72 - A
    16. Fulop Attila - Aiud, 329 - 18.31 - AW
    17. Fekete Istvan - Arad, 429 - 17.98 - A
    18. Iliuta Adrian - Sannicolau Mare, 290 - 17.84 - A
    19. Ankar Wasim - Timisoara, 448 - 17.74 - A
    20. Boicu Gabriel - Vatra Dornei, 349 - 17.73 - A
    21. Dior Dorin - Iasi, 328 - 17.69 - A
    22. Constantin Cristina - Bucuresti, 282 - 17.65 - AF
    23. Piper Petru - Luna CJ, 308 - 17.63 - AH
    24. Olah Remus - Arad, 632 - 17.54 - A
    25. Cristea Virgil - Cugir, 623 - 17.52 - A
    26. Cioveie Bogdan - Oravita, 600 - 17.5 - A
    27. Cristofor Razvan - Moinesti, 325 - 17.4 - AW
    28. Dinu Gheorghe - Bucuresti, 272 - 16.9 - AW
    29. Chivu Cornel - Craiova, 420 - 16.49 - A
    30. Pop Alexandru - Oradea, 567 - 16.46 - A
    31. Szivery Adrian - Arad, 569 - 16.41 - A
    32. Cristescu Cristian - Bucuresti, 307 - 16.3 - AW
    33. Baluta Silviu - Bucuresti, 502 - 16.06 - AW
    34. Bulibasa Tiberiu - Arad, 1179 - 16 - A
    35. Huica Petre - Bucuresti, 437 - 15.86 - A
    36. Sterczer Sandor - Sanzieni, 424 - 15.85 - A
    37. Lascu Marius - Timisoara, 710 - 15.78 - A
    38. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 356 - 15.76 - A
    39. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 337 - 15.67 - A
    40. Daroti Florin - Lipova, 681 - 15.62 - A
    41. Sicoe Ioan - Turda, 481 - 15.53 - AW
    42. Garaz Mircea - Bistrita, 907 - 15.47 - AW
    43. Salavastru Petru - Botosani, 345 - 15.32 - AW
    44. Balaj Roland - Arad, 451 - 15.31 - A
    45. Iepure Teodor Calin - Aiud, 505 - 15 - A
    46. Pop Ioan - Timisoara, 1718 - 14.8 - A
    47. Craiovan Victor - Resita, 603 - 14.74 - A
    48. Neag Ioan - Timisoara, 1784 - 14.7 - A
    49. Barbu Tiberiu - Deva, 915 - 13.75 - A
    50. Gherman Romulus - Arad, 586 - 13.72 - A
    51. Cioveie Marian - Oravita, 761 - 13.6 - A
    52. Pop Gabriel - Oradea, 783 - 13.42 - A
    53. Grumeza Lucian - Bucuresti, 525 - 13.25 - A
    54. Caraus Sorin - Deva, 575 - 13.21 - A
    55. Chiscan Bogdan - Arad, 682 - 11.95 - A
    56. Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara, 1271 - 11.73 - A
    57. Iusco Ionut - Arad, 721 - 11.5 - A
    58. Oprean Andrei - Deva, 735 - 11.3 - A
    59. Faraian Alexandru - Aiud, 720 - 11.27 - AJ
    60. Rapan Mihai - Bucuresti, 830 - 10.5 - A


    Inscrieri Incepatori - on 3/29/2019 at 10:08:02 PM

    1. Dobinda Alexandru - Arad, 668 - 9.84 - IW
    2. Kaszta Harrald - Arad, 969 - 9.83 - I
    3. Anton Calin - Sibiu, 1152 - 9.53 - IW
    4. Sabau Victor - Arad, 781 - 9.51 - I
    5. Tronciu Gabriel - Roman, 814 - 9.24 - I
    6. Gligor Paul - Arad, 740 - 9.07 - I
    7. Kumher Robert - Timisoara, 1541 - 9 - I
    8. Oproi Eugen - Sannicolau Mare, 1549 - 9 - I
    9. Tataru Tiberiu - Targu Jiu, 867 - 8.99 - I
    10. Beldean Octavian - Arad, 1268 - 8.85 - I
    11. Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt, 796 - 8.67 - I
    12. Cotca Diana - Oradea, 1822 - 8.55 - IJF
    13. Cotca Rares - Oradea, 1872 - 8.55 - IJ
    14. Jicarean David - Lipova, 1170 - 8.35 - I
    15. Olaru Miruna Andreea - Comanesti, 845 - 8.34 - IF
    16. Schiau Dan - Hunedoara, 1165 - 8.3 - I
    17. Effler Stefan - Arad, 1280 - 8.1 - I
    18. Kondort Dan - Sibiu, 1323 - 7.7 - I
    19. Barabancea Lili - Iasi, 911 - 7.33 - IF
    20. Pralea Constantin - Alba Iulia, 782 - 7.31 - IW
    21. Dobinda Dinu - Arad, 1117 - 7.05 - I
    22. Creta Petru - Luna CJ, 815 - 6.83 - I
    23. Seica Gheorghe - Oradea, 1240 - 6.83 - I
    24. Achim Paul - Arad, 1064 - 6.47 - I
    25. Marin Bogdan Mihail - Bacau, 1164 - 6.39 - I
    26. Buie Laurentiu - Arad, 1366 - 6.38 - I
    27. Simon Razvan - Arad, 1709 - 6.3 - I
    28. Herteg Dorinel - Arad, 1647 - 6.25 - I
    29. Vela Gabriel - Timisoara, 1669 - 6.2 - I
    30. Coiov Nicolae - Arad, 1277 - 6.1 - I
    31. Dumbrava Dan - Timisoara, 2347 - 6 - I
    32. Herteg Doru - Arad, 1061 - 5.93 - IW
    33. Baltat Sebastian - Arad, 1684 - 5.75 - I
    34. Schiau Teodora - Hunedoara, 1519 - 5.47 - IF
    35. Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare, 1379 - 5.44 - I
    36. Klepp Lucas - Lipova, 1941 - 5.4 - IJ
    37. Bayusz Zoltan - Arad, 1758 - 4.5 - I
    38. Pralea David Constantin - Alba Iulia, 1492 - 4.4 - I
    39. Klepp Mario - Lipova, 2133 - 4 - I
    40. Toba Marius - Arad, 2198 - 4 - I


    Lista de asteptare:
    41. Tarcan Mihai - Arad, 2499 - 5.35 - I
    42. Voicu Florin - Arad, 2711 - 5.5 - I
    43. Pirv Ovidiu - Arad, 2895 - 4 - I
    44. Ternauciuc Mihai - Lugoj, 3253 - 4.7 - I
    45. Atanasiu Alexandru - Arad, 3379 - 0 - A
    46. Palaghia Cezar - Arad, 3990 - 0 - A
    47. Vasi Daniel - Arad, 5002 - 0
    48. Isac Daniel - Iasi, 5005 - 0
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 30.03.2019 la 20:18.

  3. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    971
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 7 h 15 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1586

    Cazari Arad sau aeroport Timisoara

    Cazari recomandate de Bogdan Roman in Arad:











    In caz ca sunt participanti care vin cu avionul si aterizeaza la Timisoara o cazare aproape de aeroport :

    https://www.booking.com/hotel/ro/pen...a-mare.ro.html
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 04.03.2019 la 15:55.

  5. Îmi place Cristian Istrate, ivisuc, sterczer sandor le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    438
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 21 h 19 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    1502
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati
    Dinu Gheorghe - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  7. Mulțumesc roman bogdan au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    senior

    Data înscrierii
    08.02.2015
    Locație
    deva
    Vârstă
    47
    Postări
    278
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 15 h 32 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    301
    Se inscriu din Deva :
    Caraus Sorin - avansati
    Daniel Boznes - open

    Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

  9. Îmi place andreyutzu, mihaipos, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    187
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 9 h 20 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    737
    Constantin Cristina, Bucuresti, avansati
    Constantin Teodor, Bucuresti, elite

  11. Îmi place Constantin Sursilov, - Marcel -, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    senior

    Data înscrierii
    08.02.2015
    Locație
    deva
    Vârstă
    47
    Postări
    278
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 15 h 32 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    301
    Citat Postat în original de dani 0205 Vezi post
    Se inscriu din Deva :
    Caraus Sorin - avansati
    Daniel Boznes - open

    Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk
    Daniel Boznea , scuze!

    Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

  13. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    583
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    44 z 12 h 25 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    833
    Ciao, se inscriu din Timisoara la
    avansati: Borcsi Jozsef
    Hancig Mircea
    Open : Jurescu Sorin
    Veres Adrian

    Multumesc

    Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
    FH: Yasaka Rakza 7 2.0 || Levi Combi || BH: SpinLord Dornenglanz OX

  15. Mulțumesc roman bogdan au mulțumit pentru mesaj
  16. #9
    junior

    Data înscrierii
    05.11.2015
    Locație
    Moinesti
    Vârstă
    54
    Postări
    141
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    71 z 21 h 13 m
    Timp online pe zi
    1 h 19 m
    Reputație
    315
    Cristofor Razvan, Moinesti, avansati.

  17. Îmi place Constantin Sursilov, petrecreta71 le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior
    Avatarul lui andreyutzu
    Data înscrierii
    15.07.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    46
    Postări
    188
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 21 h 41 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    333
    Salut.
    Oprean Andrei, Deva, avansati.
    Multumesc.

    Sent using my SM-J510FN
    Lemn: Gold Cup
    Forehand: Butterfly Tenergy 05FX
    Backhand: Butterfly Tenergy 05FX

  19. #11
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    5.409
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    126 z 10 h 10 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15156
    Open Brasov

    Vladoiu Gelu
    Mitrofan Petrică
    Bacanu Paulian

  20. Îmi place ADN, Dacian Cotca, Dantim, Cristian Istrate, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    junior

    Data înscrierii
    03.12.2016
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    43
    Postări
    88
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 6 h 23 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    74
    Iana Remus, Timișoara, elite.
    Mutrescu Eugen, Timișoara, elite.
    Mihalescu Dinu, Timișoara, elite.
    Costache-Rosioru Cristian, Timișoara, ope.
    Grubacichi Marius, Timișoara, open.
    Dehelean Octavian, Timișoara, open.

  22. Mulțumesc roman bogdan, Dinu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    senior
    Avatarul lui andreyutzu
    Data înscrierii
    15.07.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    46
    Postări
    188
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 21 h 41 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    333
    Citat Postat în original de dani 0205 Vezi post
    Daniel Boznea , scuze!

    Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk
    Boznea Daniel

    Sent using my SM-J510FN
    Lemn: Gold Cup
    Forehand: Butterfly Tenergy 05FX
    Backhand: Butterfly Tenergy 05FX

  24. Mulțumesc dani 0205 au mulțumit pentru mesaj
  25. #14
    cadet
    Data înscrierii
    12.06.2018
    Locație
    Deva
    Postări
    19
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 h 9 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    28
    Barbu Tiberiu, Avansați, Deva

  26. Îmi place andreyutzu, mihaipos le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    junior
    Avatarul lui Harry
    Data înscrierii
    05.04.2015
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    55
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 20 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    95
    Kaszta Harrald /avansati

    Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk

  28. Mulțumesc roman bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, Roli B, alex.pop, gabi.pop le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Memorialul Eugen Roman", Arad - 03.03.2018
    De Pitzi în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 216
    Ultimul post: 07.03.2018, 20:58
  2. Răspunsuri: 429
    Ultimul post: 08.03.2017, 10:15
  3. Răspunsuri: 216
    Ultimul post: 19.07.2015, 22:32
  4. Răspunsuri: 268
    Ultimul post: 27.03.2013, 17:28
  5. Răspunsuri: 116
    Ultimul post: 27.03.2012, 12:30

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •