vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60ttmall.ro 468x60
Pagina 1 din 20 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 288

Subiect: "Cupa Banatului Montan", Reșița - 16.03.2019

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.727
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    366 z 12 h 31 m
    Timp online pe zi
    2 h 56 m
    Reputație
    7447

    "Cupa Banatului Montan", Reșița - 16.03.2019

    Turneu A "Cupa Banatului Montan" editia a IV-a, Reșița - 16.03.2019

    Cu sprijinul Directiei Judetene pentru Sport si Tineret Caras-Severin organizam editia a IV-a a Cupei Banatului Montan!

    Data: 16 martie 2019
    Localitatea: Resita
    Locul de desfasurare: Sala Polivalenta Resita, Piata 1 Decembrie 1918 nr. 5, Resita;



    Categorii: Incepatori, Avansati, Open si Elite;
    Logistica: 18 mese ITTF, mingi plastic Gewo 40+;
    Validare inscrieri: 08:30-09:00 (Incepatori, Avansati), 10:00-14:15 (Open, Elite);
    Ora de incepere: 9:05-9:15 (Incepatori, Avansati), 14:20-14:30 (Open, Elite);
    Numărul maxim de jucători: 30 începatori, 60 avansați, 54 open, 36 elite;ÎN FUNCȚIE DE ÎNSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE FIECĂREI CATEGORII POT SUFERI MODIFICĂRI!

    SE ASIGURA:
    - cafea, apa PERENNA 2L (minerala/plata);
    - un meniu felul doi (cei care doresc meniu vegetarian, ii rugam sa precizeze la inscriere);


    Materiale de premiere:
    - cupe, medalii si diplome (la primele patru locuri);

    Facilitati: vestiare si dusuri;

    Taxa de participare:
    40 ron (adulti);
    20 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri, 15.03.2019, ora 21:00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției!

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 28+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 08:30 - 09:00
    Ora de incepere: 09:05 - 09:15 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 58+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 08:30 - 09:00
    Ora de incepere: 09:05 - 09:15 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media intre 20,00 si 32,99;
    Numar maxim de jucatori: 52+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 10:00 - 14:15
    Ora de incepere: 14:20 - 14:30 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;

    ELITE
    - poate participa orice jucator cu media peste 33,00;
    Numar maxim de jucatori: 34+2 wildcard-uri;
    Validare inscrieri: 10:00 - 14:15
    Ora de incepere: 14:20 - 14:30 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceeasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 3-4;
    - fara grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare;

    ORGANIZATORI:
    Csaky Tiberiu: 0729919888
    Craiovan Victor: 0745531461
    Turburan Ion: 0745769523

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Vela Claudiu;


  2. Mulțumesc Johnny Erasure, PaliHR, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.727
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    366 z 12 h 31 m
    Timp online pe zi
    2 h 56 m
    Reputație
    7447
    George Durdun, reprezentant Andro, DHS si Der Materialspezialist in Romania, va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masa. Totodata va poate oferi sfaturi utile in alegerea sau schimbarea paletei in functie de jocul practicat si de nivelul la care sunteti sau ati dori sa ajungeti.




    www.pingpongshop.ro | official andro - DHS - der Materialspezialist dealer
    https://facebook.com/magazinonlinetenisdemasa

  4. Îmi place Adrian Veres, Johnny Erasure, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.727
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    366 z 12 h 31 m
    Timp online pe zi
    2 h 56 m
    Reputație
    7447
    Inscrieri Elite - on 3/15/2019 at 5:42:53 PM

    1. Cristanus Cristian, Timisoara, 1639 - 45 - EL
    2. Sorescu Deian, Resita, 73 - 44.86 - EL
    3. Mutrescu Eugen, Timisoara, 2 - 42.51 - E
    4. Iana Remus, Timisoara, 45 - 41.93 - E
    5. Roman Bogdan, Arad, 89 - 41.8 - E
    6. Put Gabriel, Oravita, 57 - 41.37 - E
    7. Pavel Calin, Hunedoara, 185 - 40.5 - E
    8. Zbancu Leo, Deva, 452 - 39.93 - EW
    9. Parvu Nicolae, Resita, 268 - 39.74 - E
    10. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 255 - 38.03 - E
    11. Savu Cristian, Oradea, 34 - 37.94 - E
    12. Boru Lucian, Timisoara, 370 - 37.08 - E
    13. Istrate Cristian, Timisoara, 494 - 36.68 - E
    14. Dondera Marius, Targu Jiu, 556 - 36.6 - E
    15. Mihalescu Dinu, Timisoara, 59 - 35.9 - EW
    16. Popet Doru, Timisoara, 241 - 35.5 - EW
    17. Glisa Valentin, Timisoara, 1092 - 35.4 - E
    18. Curut Gabriel, Timisoara, 107 - 35.37 - E
    19. Ardeljan Marinel, Varset, 1293 - 35 - E
    20. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 490 - 34.85 - E
    21. Mitrache Simion, Timisoara, 369 - 34.62 - E
    22. Popa Bogdan, Timisoara, 455 - 34.17 - EL
    23. Oprea Adrian, Lugoj, 41 - 33.74 - E
    24. Buta Radu, Bucuresti, 120 - 33.02 - E
    25. Petersi Nuri, Varset, 614 - 28.97 - O
    26. Munteanu Constantin, Resita, 570 - 20.38 - O


    Inscrieri Open - on 3/15/2019 at 5:43:02 PM

    1. Balogh Attila, Oradea, 302 - 32.56 - O
    2. Kaposta Victor, Arad, 60 - 32.09 - O
    3. Birtalan Robert, Oradea, 412 - 32 - O
    4. Vaida Sorin, Oradea, 66 - 31.55 - OW
    5. Migea Cornel, Sibiu, 122 - 30.88 - OW
    6. Ilia Ionicut, Oravita, 639 - 30.77 - O
    7. Ciochina Gabriel, Arad, 262 - 30.33 - O
    8. Georgescu Constantin, Orastie, 524 - 30.18 - O
    9. Muresan Ovidiu, Caransebes, 1158 - 30 - O
    10. Pop Ioan Florin, Lugoj, 716 - 29.97 - O
    11. Grubacichi Marius, Timisoara, 519 - 29.2 - O
    12. Drinceanu Lilian, Oravita, 177 - 28.98 - O
    13. Creinicean Liviu, Oravita, 305 - 28.9 - O
    14. Jichici Svetozar, Timisoara, 137 - 28.28 - OW
    15. Schiopulescu Ion, Lugoj, 522 - 28.13 - O
    16. Boznea Daniel, Deva, 330 - 28.06 - O
    17. Balmez Dorel, Oravita, 665 - 27.93 - O
    18. Murgu Ioan, Oravita, 715 - 27.93 - O
    19. Veres Francisc, Oravita, 184 - 27.54 - O
    20. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 237 - 27.49 - O
    21. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 498 - 27.42 - O
    22. Turburan Ion, Resita, 425 - 27.28 - O
    23. Lacatis Ghita, Arad, 361 - 27.15 - O
    24. Nagy Iosif, Arad, 143 - 27.04 - OW
    25. Ticu Sorin, Lugoj, 267 - 26.41 - O
    26. Ardelean Raul, Arad, 444 - 26.08 - O
    27. Jurescu Sorin, Timisoara, 156 - 25.73 - OW
    28. Istrate Samir, Arad, 445 - 25.62 - O
    29. Frunza Alexandru, Timisoara, 285 - 25.44 - O
    30. Popovici Ciprian, Hunedoara, 739 - 25.4 - O
    31. Degianschi Obrad, Resita, 340 - 24.97 - O
    32. Venter Liviu, Resita, 583 - 24.78 - O
    33. Curpas Ioan, Oradea, 150 - 24.74 - OW
    34. Csaky Tiberiu, Resita, 377 - 24.24 - OW
    35. Lungu Marius, Oravita, 484 - 24 - O
    36. Poenar Alin, Resita, 803 - 24 - O
    37. Veres Adrian, Timisoara, 258 - 23.94 - O
    38. Birtalan Laszlo, Oradea, 228 - 23.74 - OW
    39. Tanc Florin, Oradea, 450 - 23.15 - O
    40. Dehelean Octavian, Timisoara, 778 - 23.07 - O
    41. Vuca Adrian, Berzovia, 973 - 22.55 - O
    42. Szemciuk Istvan, Deva, 851 - 21.17 - O
    43. Cecan Vasile, Timisoara, 303 - 20.97 - O
    44. Oneasa Silviu, Hateg, 983 - 20.75 - O
    45. Paladuta Victor, Timisoara, 1384 - 20.6 - O
    46. Cresneac Mihail, Resita, 1617 - 20.25 - O
    47. Manu Nicolae, Resita, 1114 - 20.07 - O
    48. Bozosan Petre, Sibiu, 222 - 19.24 - A
    49. Matei Dumitru, Deva, 247 - 18.88 - AW
    50. Busu Romulus, Hunedoara, 1132 - 17 - A
    51. Jusca Sorin, Lugoj, 1504 - 16.3 - A
    52. Caraus Sorin, Deva, 575 - 13.21 - A
    53. Boata Edgar, Arad, 4204 - 0 - O
    54. Rosu Adrian, Timisoara, 4294 - 0 - O


    Inscrieri Avansati - on 3/15/2019 at 5:43:07 PM

    1. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 426 - 19.68 - AW
    2. Hancig Mircea, Timisoara, 288 - 19.55 - A
    3. Borcsi Jozsef, Timisoara, 433 - 19.34 - A
    4. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 463 - 19.09 - A
    5. Dumitru Florin, Arad, 385 - 18.95 - A
    6. Avasilcai Marcel, Arad, 560 - 18.94 - A
    7. Ispas Dan, Timisoara, 902 - 18.75 - A
    8. Ignuta Sebastian, Voiteg, 1048 - 18.2 - A
    9. Fekete Istvan, Arad, 429 - 17.98 - A
    10. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 290 - 17.84 - A
    11. Ankar Wasim, Timisoara, 448 - 17.74 - A
    12. Gipsy King, Hunedoara, 1210 - 17.7 - AW
    13. Cioveie Bogdan, Oravita, 600 - 17.5 - A
    14. Botanel Eduard, Rovinari, 544 - 16.94 - A
    15. Starcz Adrian, Lupeni, 1434 - 16.7 - A
    16. Szivery Adrian, Arad, 569 - 16.41 - A
    17. Tatar Dorel, Simeria, 667 - 16.19 - AW
    18. Tamsa Titus, Resita, 1035 - 15.95 - A
    19. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 356 - 15.76 - A
    20. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 337 - 15.67 - A
    21. Daroti Florin, Lipova, 681 - 15.62 - A
    22. Stoica Ioan Florin, Lugoj, 1182 - 15.6 - A
    23. Balaj Roland, Arad, 451 - 15.31 - A
    24. Moldovean Valer, Calan, 702 - 14.77 - A
    25. Craiovan Victor, Resita, 603 - 14.74 - A
    26. Ciocani Rafael, Sannicolau Mare, 1309 - 14.65 - A
    27. Tutudan Nicu, Arad, 2053 - 14.35 - A
    28. Gheju Sorin, Resita, 1755 - 13.95 - A
    29. Barbu Tiberiu, Deva, 915 - 13.75 - A
    30. Gherman Romulus, Arad, 586 - 13.72 - A
    31. Cioveie Marian, Oravita, 761 - 13.6 - A
    32. Stoica Mihai, Hateg, 837 - 13.27 - A
    33. Tedi Ioja, Calan, 900 - 13.12 - A
    34. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 652 - 12.69 - A
    35. Glavan Radu, Timisoara, 1012 - 12.6 - A
    36. Cojocaru Mircea, Buzias, 2922 - 12.1 - A
    37. Chiscan Bogdan, Arad, 682 - 11.95 - A
    38. Curaciuc Claudiu, Resita, 1707 - 11.5 - A
    39. Botanel Grigore, Rovinari, 770 - 11.4 - A
    40. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 2012 - 11.4 - A
    41. Maxim Alexandru, Oradea, 2255 - 11.35 - A
    42. Piscoiu Viorel, Buzias, 3029 - 11.1 - A
    43. Simion Dan, Resita, 1212 - 9.78 - I
    44. Totin Tosa, Timisoara, 1400 - 9.48 - I
    45. Gligor Paul, Arad, 740 - 9.07 - I
    46. Gutulescu Marian, Drobeta Tr Severin, 1339 - 8.37 - I
    47. Trefil Ferdinand Tobias, Resita, 3142 - 5 - I
    48. Szekeres Zoltan, Timisoara, 1972 - 0 - A
    49. Guttman Gabriel, Arad, 3119 - 0 - A
    50. Tina Constantin, Bocsa, 5006 - 0
    51. Milos Adrian, Bocsa, 5007 - 0


    Inscrieri Incepatori - on 3/15/2019 at 5:43:13 PM

    1. Sorescu Velimir, Resita, 2379 - 9.9 - I
    2. Dobinda Alexandru, Arad, 668 - 9.84 - IW
    3. Kaszta Harrald, Arad, 969 - 9.83 - I
    4. Sabau Victor, Arad, 781 - 9.51 - I
    5. Oproi Eugen, Sannicolau Mare, 1549 - 9 - I
    6. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 867 - 8.99 - I
    7. Parvu Constantin, Buzias, 3321 - 8.6 - I
    8. Chivu Daniel, Targu Jiu, 2041 - 7.8 - I
    9. Pralea Constantin, Alba Iulia, 782 - 7.31 - IW
    10. Dobinda Dinu, Arad, 1117 - 7.05 - I
    11. Sirbu Florin, Sannicolau Mare, 1401 - 6.98 - I
    12. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 1181 - 6.5 - I
    13. Achim Paul, Arad, 1064 - 6.47 - I
    14. Buie Laurentiu, Arad, 1366 - 6.38 - I
    15. Herteg Dorinel, Arad, 1647 - 6.25 - I
    16. Vela Gabriel, Timisoara, 1669 - 6.2 - I
    17. Herteg Doru, Arad, 1061 - 5.93 - IW
    18. Ardeleanu Bogdan, Resita, 3707 - 5.9 - I
    19. Nopcea Marius, Hateg, 1904 - 5.7 - I
    20. Tarcan Mihai, Arad, 2499 - 5.35 - I
    21. Doxan Adrian, Resita, 2163 - 4.95 - I
    22. Ternauciuc Mihai, Lugoj, 3253 - 4.7 - I
    23. Moldovan Andrei, Oradea, 1698 - 4 - I
    24. Ruhmann Cristian, Moldova Noua, 2937 - 4 - I
    25. Ambrus Narcis, Oravita, 2478 - 0 - A
    26. Pica Leonard, Buzias, 2809 - 0 - I
    27. Sfrenti Cosmin, Drobeta Tr Severin, 5006 - 0

  6. Îmi place Adrian Veres, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.727
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    366 z 12 h 31 m
    Timp online pe zi
    2 h 56 m
    Reputație
    7447
    Balint Andreea, Timisoara, elite
    Ispas Dan, Timisoara, avansati
    Glisa Valentin, Timisoara, elite

  8. Îmi place sorin1218, Johnny Erasure le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    39
    Postări
    343
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 18 h 39 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    542
    Kaposta Victor / Arad / open.

    Verdet Adrian / Timisoara / elite.

  10. Îmi place sorin1218, Johnny Erasure, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.727
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    366 z 12 h 31 m
    Timp online pe zi
    2 h 56 m
    Reputație
    7447
    Ciucioiu Dorin, Timisoara, elite
    Costache-Rosioru Cristian, Timisoara, open
    Grubacichi Marius, Timisoara, open
    Dehelean Octavian, Timisoara, open

  12. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data înscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vârstă
    46
    Postări
    1.229
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    71 z 23 h 57 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    819
    Turburan Ion, Reșița, open
    Blade: Mizutani ZLC, Apolonia ZLC
    Rubbers: FH Tenergy 05
    BH Tenergy 05

  13. Îmi place sorin1218, pedrosyto, Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    38
    Postări
    541
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    42 z 1 h 8 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    797
    Ciao, din Timisoara la Open Jurescu Sorin si Veres Adrian, la avansati Hancig Mircea si Borcsi Jozsef multumesc

    Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
    Blade: MSP Wizard
    FH: TSP Ventus Spin
    BH: MSP Rebellion

  15. Îmi place sorin1218, Ioji, Johnny Erasure, pedrosyto, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    cadet Avatarul lui Ciochina.Gabriel
    Data înscrierii
    16.05.2010
    Locație
    Arad
    Vârstă
    36
    Postări
    12
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 h 14 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    10
    Se inscriu din Arad
    Roman Bogdan – Elite
    Ciochina Gabriel – Open
    Istrate Samir – Open
    Guttman Gabriel – Avansati

  17. Îmi place sorin1218, Johnny Erasure, istrate samir le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.727
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    366 z 12 h 31 m
    Timp online pe zi
    2 h 56 m
    Reputație
    7447
    Iana Remus, Timisoara, elite
    Mutrescu Eugen, Timisoara, elite
    Mihalescu Dinu, Timisoara, elite
    Glavan Radu, Timisoara, avansati

  19. Mulțumesc Dinu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Erasure le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    junior

    Data înscrierii
    05.08.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    63
    Postări
    129
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 6 h 2 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    197
    Nagy Iosif din Arad la Open

  21. Îmi place sorin1218, Johnny Erasure, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.727
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    366 z 12 h 31 m
    Timp online pe zi
    2 h 56 m
    Reputație
    7447
    Puț Gabriel, Oravita, elite
    Drinceanu Lilian, Oravita, open
    Creinicean Liviu, Oravita, open
    Lungu Marius, Oravita, open

  23. Îmi place Johnny Erasure, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.727
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    366 z 12 h 31 m
    Timp online pe zi
    2 h 56 m
    Reputație
    7447
    Murgu Ioan, Oravita, open
    Veres Francisc, Oravita, open
    Ciublea Vichente, Oravita, open
    Balmez Dorel, Oravita, open

  25. Îmi place Johnny Erasure, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    senior

    Data înscrierii
    27.07.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    50
    Postări
    270
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 41 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    497
    Savu Cristian - Oradea - Elite
    Tic Ioan - Oradea - Elite
    Tanc Florin - Oradea - Open
    Curpas Ioan - Oradea - Open
    Balogh Attila -Oradea - Open
    Vaida Sorin - Oradea - Open
    In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
    Dalai Lama

  27. Îmi place Johnny Erasure, Dacian Cotca, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    junior

    Data înscrierii
    13.04.2018
    Locație
    Sofronea
    Vârstă
    44
    Postări
    52
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 h 35 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    106
    Balaj Roland - Avansați din Arad
    Gherman Romulus - Avansați din Arad
    Chiscan Bogdan - Avansați din Arad
    Dumitru Florin -Avansați din Arad
    Herteg Doru - Începători din Arad
    Herteg Dorinel - Începători din Arad
    Dobanda Dinu - Începători din Arad
    Dobanda Alexandru - Începători din Arad

  29. Îmi place Johnny Erasure, bogdanchiscan, Adrian Veres, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Februarie 2019", Ploiești - 09.02.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 55
    Ultimul post: 10.02.2019, 12:40
  2. Turneu B "Cupa Ianuarie 2019", Ploiești - 19.01.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 90
    Ultimul post: 21.01.2019, 14:33
  3. Turneu A "Cupa Banatului Montan", Reșița - 27.10.2018
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 235
    Ultimul post: 29.10.2018, 18:38
  4. Turneu A "Cupa Banatului Montan", Reșița - 24.03.2018
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 303
    Ultimul post: 28.03.2018, 20:32
  5. Turneu A "Cupa Banatului Montan", Reșița - 28.10.2017
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 244
    Ultimul post: 29.11.2017, 16:00

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •