pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 275

Subiect: "Cupa Primăverii", Deda - 16.03.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    52
    Postări
    1.571
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    53 z 19 h 59 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2146

    "Cupa Primăverii", Deda - 16.03.2019

    "Cupa Primaverii -Editia I-a Localitatea DEDA( Reghin) 16.03.2019
    Turneul trebuia sa se tina la Reghin, dar nu este sigur ca, sala de sport va fi libera, asa ca am decis sa mutam turneul la DEDA. Va multumim pentru intelegere.

    LOCALITATEA: DEDA, jud.Mures
    Turneul se va desfasura pe 3 categorii ELIT 36 ; OPEN 72 ; AMATORI(A+I)-96

    DATA:16.03.2019 -ora 9.30 ELIT+OPEN; 14.00 AVANSATI( Avansati+ Incepatori)
    SALA: SALA Sport DEDA-langa drumul principal ( Sala tip SOVATA)
    ADRESA(Locatia)+INDICATII ACCES: DEDA, jud. Mures Sala Sporturilor -langa drumul principal E 578, fost DN 15.

    NR. MESE: 20 ITTF
    Mingile de joc : Yasaka3***
    SPATIU DE JOC: Bun
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - pana se termina
    PREZENTA: La sala pt inscrieri obligatoriu ora 9.00(E)+(O) !!! 13.30 Avansati( Avansati+Incepatori)

    CATEGORIA: ELIT + OPEN - Ora inceperii: 09:30
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 36 ELIT + 72 OPEN+96 AVANSATI
    CATEGORIA AVANSATI+INCEPATORI vor incepe la ora 14.00. Prezenta se face pana la ora 13.30

    SISTEMUL DE JOC: Se vor juca grupe inferioare de 6 jucatori din care se vor califica 4 direct pe tabloul eliminatoriu.(nu se vor juca grupe superioare).

    TAXA PARTICIPARE: - 40 lei (1 leu catre fond). Persoanele cu dizabilitati locomotorii sunt scutite de plata taxei de participare.
    Se asigura masa de pranz ( gulyas marca Marian Florin) Se asigura apa minerala.

    MATERIALUL DE PREMIERE: Elit si Open
    Locul 1 cupa + diploma,
    Locul 2 cupa + diploma,
    Locurile 3-4 cupa + diploma,
    Locurile 5-8 medalie + diploma.

    INSCRIEREA-RETRAGEREA PARTICIPANTILOR : obligatoriu pe forum, inscrieri termen limita vineri ora 21. Cei care se inscriu si nu mai pot ajunge sunt rugati sa anunte din timp pe forum sau telefonic.
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;

    Organizatori: Kantor Imre-Zoltan-0741908006
    Marian Florin-0745869928
    Organizator tehnic: Apian Florin

    Pentru doritorii de cazare :
    https://montanaturism.ro/ro/home.html

    REPREZENTANTII VIVA SPORT BUCURESTI VOR FI PREZENTI CU UN STAND BOGAT DE MATERIALE SPORTIVE!!!...si vor asigura mingile de joc Yasaka***

    Imagini Sala de Sport.
    https://www.google.com/maps/uv?hl=hu...px8wDnoECAUQCw
    Ultima modificare făcută de Kantor Imre-Zoltan; 06.03.2019 la 21:43.

  2. #2
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.905
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    490 z 17 h 1 m
    Timp online pe zi
    3 h 51 m
    Reputație
    16650

    Inscrieri

    Inscrieri Elite - on 15-Mar-19 at 13:55:12

    1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 182 - 43.25 - EW
    2. Farkas Gabor, Targu Mures, 33 - 43.07 - EW
    3. Simon Csaba, Targu Mures, 97 - 42.63 - E
    4. Galban Calin, Viseu, 46 - 41.37 - E
    5. Nistor Dorel, Bistrita, 67 - 41.05 - EM
    6. Bardocz Szilard, Capeni, 236 - 39.28 - E
    7. Sufletel Radu, Alba Iulia, 4 - 38.6 - EW
    8. Irsai Istvan, Targu Mures, 135 - 38.23 - EW
    9. Anca Octavian, Ludus, 1037 - 38.15 - E
    10. Govoreanu Florin, Cisnadie, 6 - 37.98 - EW
    11. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 15 - 37.75 - E
    12. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 705 - 37.65 - E
    13. Ciure Alin, Baia Mare, 643 - 36.85 - E
    14. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 39 - 36.62 - E
    15. Apian Florin, Bistrita, 40 - 36.12 - E
    16. Tic Ioan, Oradea, 102 - 35.75 - E
    17. Mihalca Bogdan, Bistrita, 453 - 35.3 - E
    18. Grigore Alexandru, Campina, 27 - 35.2 - E
    19. Carpaci Alexandru, Ludus, 163 - 35.18 - EW
    20. Mican Nicolae, Dej, 125 - 34.78 - E
    21. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 266 - 34.67 - E
    22. Tira Viorel, Bistrita, 281 - 34.32 - EW
    23. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 38 - 34.26 - E
    24. Bleoca Marius, Tarnaveni, 70 - 33.66 - E
    25. Butura Vasile, Alba Iulia, 372 - 33.2 - E
    26. Atomei Armand, Piatra Neamt, 294 - 31.92 - OW
    27. Pascu Adrian, Cluj Napoca, 2001 - 30.3 - O
    28. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 1224 - 29.9 - O
    29. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 550 - 28.37 - O
    30. Erdos Ferenc, Miercurea Ciuc, 2128 - 26.6 - O
    31. Lunca Razvan, Tarnaveni, 1302 - 25.2 - O


    Inscrieri Open - on 15-Mar-19 at 16:56:44

    1. Barabas Sandor, Toplita, 402 - 32.96 - O
    2. Pop Zoltan, Dej, 504 - 32.83 - O
    3. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 75 - 32.39 - O
    4. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 162 - 31.63 - OW
    5. Tipser Gabriel, Sighisoara, 794 - 31.2 - OW
    6. Denes Ferenc, Praid, 387 - 30.35 - OW
    7. Biro Istvan, Reghin, 1068 - 30.3 - O
    8. Ciortescu Cristi, Iasi, 58 - 30.27 - O
    9. Szalay Liviu, Oradea, 206 - 30.22 - O
    10. Catricicau Adrian, Baia Mare, 464 - 30.05 - O
    11. Motorga Dorin, Targu Mures, 113 - 29.31 - O
    12. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 181 - 29.06 - O
    13. Colcer Nicolae, Toplita, 115 - 28.88 - O
    14. Parcalab Mihai, Bistrita, 680 - 28.75 - OW
    15. Trandafir Vasile, Targu Mures, 128 - 28.64 - O
    16. Ambrus Szilard, Ludus, 239 - 28.58 - OJ
    17. Pop Danut, Dej, 539 - 28.48 - O
    18. Fazakas Attila, Toplita, 414 - 28.22 - O
    19. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 293 - 27.8 - OW
    20. Ciobanu Daniel, Blaj, 112 - 27.5 - OW
    21. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 194 - 27.06 - O
    22. Marian Calin, Reghin, 797 - 26.8 - O
    23. Miron Mihai, Cluj Napoca, 640 - 26.6 - OH
    24. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 335 - 26.45 - O
    25. Veres Janos, Targu Mures, 191 - 25.7 - OW
    26. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 245 - 25.24 - OF
    27. Mal Calin, Baia Mare, 540 - 25.23 - O
    28. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 108 - 24.98 - O
    29. Mal Denis, Baia Mare, 407 - 24.9 - O
    30. Bothazan Florin, Dej, 501 - 24.78 - O
    31. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 117 - 24.7 - OW
    32. Weiss Simona, Cisnadie, 566 - 24.7 - OF
    33. Pralea Marius Dan, Botosani, 157 - 24.59 - O
    34. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 436 - 24.26 - O
    35. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 399 - 24.1 - O
    36. Dumitru Cosmin, Moinesti, 2206 - 24.1 - O
    37. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 212 - 23.84 - OW
    38. Singeorzan Cornel, Bistrita, 1150 - 23.8 - O
    39. Dan Andrei, Piatra Neamt, 509 - 23.48 - OW
    40. Bizau Ioan, Viseu, 842 - 23.45 - O
    41. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 210 - 23.4 - OW
    42. Janosi Attila, Targu Mures, 154 - 23.27 - O
    43. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 331 - 23.26 - O
    44. Popa Gheorghe, Aiud, 1017 - 22.35 - OW
    45. Bora Nicolae, Alba Iulia, 1511 - 22 - O
    46. Lovin Eusebiu, Comanesti, 295 - 21.91 - OW
    47. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 432 - 21.53 - OW
    48. Orha Andrei, Targu Mures, 757 - 21.26 - O
    49. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 235 - 20.99 - O
    50. Babics Tamas, Gheorgheni, 810 - 20.4 - O
    51. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1688 - 20.4 - O
    52. Bumbu Pavel, Razboieni, 419 - 20.09 - O
    53. Bucur Delia, Ludus, 656 - 19.98 - AF
    54. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 321 - 19.87 - AW
    55. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 251 - 19.53 - A
    56. Andreica Daniel, Viseu, 521 - 18.83 - A
    57. Horotan Catalin, Baia Mare, 563 - 18.32 - A
    58. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 495 - 18.31 - AF
    59. Fulop Laszlo, Targu Mures, 368 - 16.23 - A
    60. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1057 - 16.13 - A
    61. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 723 - 15.5 - AJ
    62. Gimbuta Catalin, Bistrita, 1879 - 0 - O
    63. Fetco Mark, Targu Mures, 2901 - 0 - A
    64. Baciu Marian, Baia Mare, 5001 - 0
    65. Kaucz Noemi, Baia Mare, 5002 - 0


    Inscrieri Avansati+Incepatori - on 15-Mar-19 at 16:57:23

    1. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 351 - 19.34 - AW
    2. Spaller Tiberiu, Nasaud, 401 - 19.13 - A
    3. Damian Mircea, Bistrita, 439 - 18.72 - A
    4. Morariu Marius, Sibiu, 441 - 18.32 - A
    5. Fulop Attila, Aiud, 329 - 18.31 - AW
    6. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 431 - 18.21 - AW
    7. Singeorzan Traian, Nasaud, 1116 - 18.2 - A
    8. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 626 - 18.12 - A
    9. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1314 - 18.1 - A
    10. Benyovski Bela, Sibiu, 461 - 17.95 - AW
    11. Barbuta Ioan, Dej, 562 - 17.95 - A
    12. Oniga Paul, Blaj, 968 - 17.9 - A
    13. Zalar Marian, Tarnaveni, 766 - 17.87 - A
    14. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 637 - 17.83 - A
    15. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 349 - 17.73 - A
    16. Joldes Adrian, Bistrita, 644 - 17.72 - A
    17. Piper Petru, Luna CJ, 308 - 17.63 - AH
    18. Maerean Claudiu, Bistrita, 1222 - 17.5 - A
    19. Bedo Jozsef, Suseni, 291 - 17.31 - A
    20. Vass Sandor, Beclean, 500 - 17.3 - AW
    21. Radu Constantin, Sibiu, 384 - 17.17 - AW
    22. Vajda Erno, Reghin, 364 - 17.09 - AW
    23. Heja Zoltan, Ditrau, 327 - 16.91 - A
    24. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 503 - 16.74 - A
    25. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 416 - 16.69 - A
    26. Ferencz Valentin, Tarnaveni, 933 - 16.6 - A
    27. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 531 - 16.5 - A
    28. Sosdean Cosmin, Bistrita, 1558 - 16.5 - A
    29. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 873 - 16.4 - A
    30. Vaduva Dan, Bistrita, 1001 - 16 - AW
    31. Sterczer Sandor, Sanzieni, 424 - 15.85 - A
    32. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1429 - 15.8 - A
    33. Eigel Csaba, Toplita, 1266 - 15.6 - A
    34. Sicoe Ioan, Turda, 481 - 15.53 - AW
    35. Garaz Mircea, Bistrita, 907 - 15.47 - AW
    36. Todor Csaba, Gheorgheni, 541 - 15.42 - AH
    37. Ivascu Cosmin, Viseu, 574 - 15.41 - A
    38. Maxim Cristian, Bistrita, 2136 - 15.4 - A
    39. Bal Adrian, Gherla, 687 - 14.82 - A
    40. Barbos Florin, Bistrita, 714 - 14.8 - A
    41. Moldovan Stefan, Baia Mare, 2433 - 14.8 - A
    42. Strugar Ioan, Deda, 618 - 14.52 - A
    43. Sabau Mircea, Tarnaveni, 650 - 14.11 - A
    44. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 779 - 13.77 - AJ
    45. Lupescu Nicolae, Reghin, 515 - 13.61 - A
    46. Barabas Claudiu, Bistrita, 594 - 13.5 - AW
    47. Oltean Octavian, Targu Mures, 2803 - 13.5 - A
    48. Pasca Lucian, Targu Mures, 1145 - 13.28 - A
    49. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 938 - 13.18 - A
    50. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1118 - 13 - AW
    51. Petrache Radu, Blaj, 730 - 12.92 - A
    52. Markos Sandor, Borsec, 966 - 12.83 - A
    53. Sandu Andrei, Sibiu, 745 - 12.64 - A
    54. Nagy Attila, Suseni, 1021 - 12.03 - A
    55. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1389 - 11.2 - A
    56. Orban Marc Adrian, Turda, 1194 - 10.55 - A
    57. Damian Vasile, Nasaud, 1146 - 10.53 - A
    58. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 891 - 10.32 - A
    59. Prodan Iosif, Tarnaveni, 2331 - 10.15 - A
    60. Boariu Timofte Danut, Borsec, 801 - 9.84 - IW
    61. Cinebuji Attila, Tarnaveni, 2386 - 9.75 - I
    62. Sarcani Andrei, Targu Mures, 1199 - 9.4 - IW
    63. Suciu Andrei, Borsec, 799 - 8.94 - I
    64. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1925 - 8.9 - I
    65. Sechel Vasile, Viseu, 1816 - 8.8 - I
    66. Angi Zoltan, Gheorgheni, 693 - 8.67 - I
    67. Iakab Ovidiu, Aiud, 1708 - 8.2 - I
    68. Cir Florin, Razboieni, 1393 - 8.17 - I
    69. Sticlet Doru, Bistrita, 1206 - 7.33 - IW
    70. Rus Nicolae, Oradea, 1787 - 7.05 - I
    71. Cristea Samuel, Bistrita, 1412 - 6.9 - IJ
    72. Creta Petru, Luna CJ, 815 - 6.83 - I
    73. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 1164 - 6.39 - I
    74. Pop Dan Cristian, Dej, 1733 - 6 - IJ
    75. Ivascu Ioan, Viseu, 3131 - 6 - I
    76. Moldovan Ioan, Viseu, 1775 - 5.88 - I
    77. Silo Kalman, Targu Mures, 3714 - 5.7 - I
    78. Csiki Ioan, Targu Mures, 1918 - 5.33 - I
    79. Cucu Poenariu Claudius, Borsec, 2080 - 5.33 - I
    80. Cristea Daniel, Bistrita, 1600 - 5 - IJ
    81. Ferenczi Robert, Suseni, 2737 - 5 - I
    82. Blaga Monica, Viseu, 3270 - 4.5 - IF
    83. Heja Zsolt, Ditrau, 1659 - 4.47 - I
    84. Deac Valentin, Viseu, 1995 - 4 - I
    85. Csibi Arpad, Ditrau, 3358 - 4 - I
    86. Prodan Daniel, Tarnaveni, 3918 - 4 - I
    87. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 1945 - 0 - I
    88. Sabou Edmond, Cluj Napoca, 2984 - 0 - I
    89. Marian Rares, Reghin, 3982 - 0 - A
    90. Stancovici Bianca, Targu Mures, 4095 - 0 - IF
    91. Pop David, Baia Mare, 5002 - 0
    92. Tennea Cosmin, Sighisoara, 5003 - 0
    93. Pop Mihai Adrian, Cluj Napoca, 5005 - 0
    94. Duda Daniel, Dumbraveni SB, 5006 - 0
    95. Marian Ovidiu, Reghin, 5007 - 0
    96. Baciu Ovidiu, Baia Mare, 5008 - 0
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  3. Mulțumesc Kantor Imre-Zoltan au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    52
    Postări
    1.571
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    53 z 19 h 59 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2146
    Clasament Elite

    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Nistor Dorel - Bistrita
    3 -- 4
    Galban Calin - Viseu
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    5 -- 8
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Erdos Ferenc - Miercurea Ciuc
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    9 -- 16
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Mican Nicolae - Dej
    Ciubotariu Andrei - Moinesti
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Anca Octavian - Ludus
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    Mihalca Bogdan - Bistrita
    17 -- 24
    Butura Vasile - Alba Iulia
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Grigore Alexandru - Campina
    Apian Florin - Bistrita
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Tira Viorel - Bistrita
    Bardocz Szilard - Capeni
    25 -- 27 1v gr.inf.
    Ciure Alin - Baia Mare
    Tic Ioan - Oradea
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    28 -- 30 0v gr.inf.
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Pascu Adrian - Cluj Napoca
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca


    Clasament Open

    1. Ambrus Szilard - Ludus
    2. Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Catricicau Adrian - Baia Mare
    5 -- 8
    Orha Andrei - Targu Mures
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Bothazan Florin - Dej
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    9 -- 16
    Pop Zoltan - Dej
    Barabas Sandor - Toplita
    Mal Denis - Baia Mare
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Janosi Attila - Targu Mures
    Dumitru Cosmin - Moinesti
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    17 -- 32
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Fazakas Attila - Toplita
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Colcer Nicolae - Toplita
    Weiss Simona - Cisnadie
    Bizau Ioan - Viseu
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Bucur Delia - Ludus
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Bora Nicolae - Alba Iulia
    Veres Janos - Targu Mures
    33 -- 44
    Denes Ferenc - Praid
    Biro Istvan - Reghin
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Popa Gheorghe - Aiud
    Gimbuta Catalin - Bistrita
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Szalay Liviu - Oradea
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    45 -- 50 2v gr.inf.
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Singeorzan Cornel - Bistrita
    Kovaci Richard - Tarnaveni
    Pall Jozsef Attila - Sanpaul
    Horotan Catalin - Baia Mare
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    51 -- 54 1v gr.inf.
    Pop Danut - Dej
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    55 -- 62 0v gr.inf.
    Marian Calin - Reghin
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Andreica Daniel - Viseu
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    Baciu Marian - Baia Mare
    Kaucz Noemi - Baia Mare


    Clasament Avansati+Incepatori

    1. Fulop Attila - Aiud
    2. Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    3 -- 4
    Barbuta Ioan - Dej
    Sosdean Cosmin - Bistrita
    5 -- 8
    Morariu Marius - Sibiu
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Vajda Erno - Reghin
    9 -- 16
    Prodan Iosif Lucian - Tarnaveni
    Strugar Ioan - Deda
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Maerean Claudiu - Bistrita
    Fetco Mark - Targu Mures
    Prodan Tiberiu - Tarnaveni
    Joldes Adrian - Bistrita
    Garaz Mircea - Bistrita
    17 -- 32
    Singeorzan Traian - Nasaud
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Barbos Florin - Bistrita
    Vaduva Dan - Bistrita
    Cir Florin - Razboieni
    Sicoe Ioan - Turda
    Damian Mircea - Bistrita
    Radu Constantin - Sibiu
    Benyovski Bela - Sibiu
    Heja Zoltan - Ditrau
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Vass Sandor - Beclean
    Maxim Cristian - Bistrita
    33 -- 64
    Ferencz Valentin - Tarnaveni
    Pop Dan Cristian - Dej
    Sabou Edmond - Cluj Napoca
    Eigel Csaba - Toplita
    Suciu Andrei - Borsec
    Marian Ovidiu - Reghin
    Cinebuji Attila - Tarnaveni
    Bal Adrian - Gherla
    Oniga Paul - Blaj
    Oncioiu Gabriel - Toplita
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Piper Petru - Luna CJ
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Oltean Octavian - Targu Mures
    Lorinczi Bela - Gheorgheni
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    Asteleanu Lucian - Cluj Napoca
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
    Kulcsar Lorand - Sanpaul
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Nagy Attila - Suseni
    Damian Vasile - Nasaud
    Orban Marc Adrian - Turda
    Creta Petru - Luna CJ
    Zalar Marian - Tarnaveni
    Pasca Lucian - Targu Mures
    Bedo Jozsef - Suseni
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Ivascu Cosmin - Viseu
    65 -- 66 2v gr.inf.
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Prodan Daniel - Tarnaveni
    67 -- 79 1v gr.inf.
    Petrache Radu - Blaj
    Markos Sandor - Borsec
    Prodan Iosif - Tarnaveni
    Buraciuc Cornel - Nasaud
    Cristea Samuel - Bistrita
    Ivascu Ioan - Viseu
    Cristea Daniel - Bistrita
    Ferenczi Robert - Suseni
    Csibi Arpad - Ditrau
    Marian Rares - Reghin
    Tennea Cosmin - Sighisoara
    Pop Mihai Adrian - Cluj Napoca
    Rus Nicolae - Oradea
    80 -- 92 0v gr.inf.
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Sticlet Doru - Bistrita
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Moldovan Ioan - Viseu
    Csiki Ioan - Targu Mures
    Cucu Poenariu Claudius - Borsec
    Marian Marcel - Reghin
    Heja Zsolt - Ditrau
    Deac Valentin - Viseu
    Stancovici Bianca - Targu Mures
    Duda Daniel - Dumbraveni SB
    Baciu Ovidiu - Baia Mare
    Buraciuc Ema - Nasaud

    ------------------------

    Absente N - Elite
    Lunca Razvan - Tarnaveni

    Absente N - Avansati+Incepatori
    Pop David - Baia Mare
    Blaga Monica - Viseu
    Moldovan Stefan - Baia Mare
    Sandu Andrei - Sibiu
    Silo Kalman - Targu Mures

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    52
    Postări
    1.571
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    53 z 19 h 59 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2146
    Din Reghin la Elit-Zidar Victor
    Din Bistrita: Apian Florin
    Open- Cuesdean Rares
    Marian Florin
    Marian Calin
    Medve Mihai
    Kantor Imre-Zoltan
    Biro Istvan
    Avansati : Lupescu Nicolae
    Vajda Erno
    Vita Istvan
    Din Sangeorgiu de Padure
    OPEN Polotca Stefan
    Losonczi Denes
    Din Deda la avansati-Strugar Ioan
    Din Targu-Mures
    ELIT-Farkas Gabor
    Avansati-Pasca Lucian
    Csiki Ioan
    Ultima modificare făcută de Kantor Imre-Zoltan; 02.03.2019 la 18:25.

  7. #5
    senior

    Data înscrierii
    26.04.2012
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    47
    Postări
    442
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 8 h 44 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    723
    Tic Ioan din Oradea-elite
    Szalay Liviu din Oradea -open
    Rus Nicolae din Oradea-avansati

  8. Îmi place Kantor Imre-Zoltan le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    junior
    Data înscrierii
    14.07.2018
    Locație
    Razboieni-cetate jud Alba
    Postări
    71
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 18 h 8 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    26
    Se înscrie Cir Florin Avansați , Bumbu Pavel la Open amândoi din Războieni, Damian Mircea, Cristea Samuel şi Cristea Daniel tot la Avansați toți trei din Bistrița
    Ultima modificare făcută de CirFlorin; 02.03.2019 la 17:55.

  10. Îmi place Kantor Imre-Zoltan le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior

    Data înscrierii
    13.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    160
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 10 h 26 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    288
    Marius Morariu - Avansați - Sibiu. Mersi!

    Mr. Tomahawk

  12. Îmi place Kantor Imre-Zoltan le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    junior
    Data înscrierii
    14.07.2018
    Locație
    Razboieni-cetate jud Alba
    Postări
    71
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 18 h 8 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    26
    Homana Marius Stremț Avansați

  14. Îmi place Kantor Imre-Zoltan le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    junior
    Avatarul lui Bianca Stancovici
    Data înscrierii
    26.03.2016
    Locație
    Targu Mures
    Vârstă
    41
    Postări
    101
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 21 h 37 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    312
    Din Tg Mures:
    - Elite: Irsai Stefan, Simon Csaba
    - Open: Pelaghie Ioan, Andrei Orha, Motorga Dorin, Veres Janos, Janosi Attila
    - Amatori: Sarcani Andrei, Ciurca Ovidiu, Bianca Stancovici, Sillo Kalman, Fulop Laszlo

  16. Mulțumesc dorinmo au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kantor Imre-Zoltan, PaliHR, Toza le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    junior
    Data înscrierii
    14.07.2018
    Locație
    Razboieni-cetate jud Alba
    Postări
    71
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 18 h 8 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    26
    Fulop Atilla Aiud la avansați și Ciobanu Daniel Blaj la open

  18. Îmi place Kantor Imre-Zoltan le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.385
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 13 h 29 m
    Timp online pe zi
    47 m
    Reputație
    2598
    Din Bistrița la Avansati: Joldes Adrian, Barabas Claudiu, Barbos Florin, Văduva Dan, Sticlet Doru; Scurtu Nicolae, Maxim Cristian, Maerean Claudiu, Garaz Mircea, Istrate Adrian.
    La Elite: Tira Viorel, Nistor Dorel, Mihalca Mihai;
    La Open : Singeorzan Cornel, Pîrcălab Mihai
    Ultima modificare făcută de dennis; 02.03.2019 la 18:51.

  20. Îmi place adishorul le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    junior
    Avatarul lui FlaviaM
    Data înscrierii
    11.06.2016
    Locație
    tarnaveni
    Vârstă
    17
    Postări
    112
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 14 h 6 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    117
    Din Tarnaveni la avansati: Moldovan Flavia, Sabau Gheorghe, Sabau Mircea, Bleoca Lucas. La elite:Moldovan Alexandru, Bleoca Marius, Dabacan Dorin, Molnar Tihamer
    Ultima modificare făcută de FlaviaM; 02.03.2019 la 18:44.

  22. #13
    senior

    Data înscrierii
    15.06.2012
    Locație
    Tirgu Mures
    Vârstă
    41
    Postări
    170
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 15 h 16 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    124
    Bucur Alin Adrian, Tg. Mureș, avansați

  23. #14
    junior
    Avatarul lui Bianca Stancovici
    Data înscrierii
    26.03.2016
    Locație
    Targu Mures
    Vârstă
    41
    Postări
    101
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 21 h 37 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    312
    Din Tg Mures la Valea Claudiu - avansati

  24. #15
    senior

    Data înscrierii
    10.06.2011
    Locație
    cluj
    Postări
    256
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 12 h 21 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    126
    Peta Octavian,Pirjol Rares,open-elite,Cluj Napoca

    Babics Tamas,Gheorgheni

    Oltean Paul amatori,Cluj Napoca

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Primăverii", Botoșani - 02.03.2019
    De popescu doru viorel în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 64
    Ultimul post: 08.03.2019, 22:15
  2. Turneu B "Cupa Primăverii", Tulcea - 02/03.03.2019
    De Iulian Gherasim în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 42
    Ultimul post: 03.03.2019, 17:39
  3. Turneu B "Cupa Primăverii", Vatra Dornei 04-05.03.2017
    De marcu vasile în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 52
    Ultimul post: 09.03.2017, 08:08
  4. Turneu B "Cupa Primăverii" - Tulcea, 26.03.2016
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 28.03.2016, 14:08
  5. Răspunsuri: 91
    Ultimul post: 13.03.2015, 19:32

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •