pingpongshop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60ttmall.ro 468x60
Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 214

Subiect: "Campionii Suntem Noi", Botoșani - 16.03.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 15 h 12 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    531

    "Campionii Suntem Noi", Botoșani - 16.03.2019

    Turneu A "Campionii Suntem Noi", Botoșani - Sâmbătă, 16.03.2019

    LOCALITATEA: Botoșani, jud. Botoșani;
    DATA: Sâmbătă, 16.03.2019;
    SALA: Sala de sport a Liceului Pedagogic „Nicolae Iorga”, Strada I.C. Brătianu 65, Botoșani;

    CATEGORII:
    Elite - poate participa orice jucător cu media peste 33,00;
    Open - poate participa orice jucător cu media între 20 şi 32,99;
    Avansaţi - poate participa orice jucător cu media între 10 şi 19,99;
    Începători - poate participa orice jucător cu media între 0 şi 9,99;
    Se acceptă înscrierea unui jucător la o categorie superioară mediei lui.

    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansați+Începători: 08:30 - 09:15 – validare înscrieri, la 9:30 încep meciurile;
    Elite+Open: 13:15 - 13:45 – validare înscrieri, la 14:15 încep meciurile;

    LOGISTICĂ: 15 mese (Butterfly, Donic, Joola) + o masă hobby, mingi Yasaka plastic *** ABS;
    FACILITĂȚI: vestiare, toaletă;
    ASISTENȚĂ MEDICALĂ: Liliana-Daniela Vasilachi;
    TAXA: Adulți - 40 Lei, Copiii sub 14 ani - 20 lei, din care 1 Leu/participant vor fi donați către AmaTur;
    Se asigură apă plată/minerală;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    Locurile 5÷8 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri, 15.03.2019, ora 21:00;
    - ultimele înscrieri Vineri, 15.03.2019, ora 21:00 în jurul orei 22:00 se vor afişa grupele inferioare;
    - retragerile după termen şi absenţele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau
    de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Avansați – maxim 54 participanți;
    - Începători – maxim 42 participanți;
    - Elite – maxim 18 participanți;
    - Open – maxim 36 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Fără grupe superioare;
    - Eliminatorii până la sfârşit;

    În funcție de dinamica înscrierilor, sistemul de joc și numărul maxim de jucări de categorie pot suferi modificări
    care vor fi anunțate în timp util pe forum!


    ORGANIZATOR:
    - Asociația Clubul Sportiv ARDEX – BOTOŞANI reprezentată de:
    - Doru Viorel Popescu (președintele clubului), tel. 0752.811.368;
    - Alexandru Liviu (directorul sportiv al clubului), tel. 0745.638.443;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Gabriel Darabă, tel. 0757.251.938.

    CU SPRIJINUL:
    Direcţia Judeţeană pentru Tineret şi Sport Botoşani


    https://e-tineretbotosani.ro

    Tribunalul de Arbitraj Instituţionalizat Sportiv România



    ECHIPAMENT SPORTIV: Standul cu echipamente va fi asigurat de Viva Sport Shop, dealer oficial Stiga, Donic, Yasaka și Tibhar în România.



    Magazinul Campionilor din 2010
    www.vivasportshop.ro


    INDICAȚII DE ACCES:
    Dinspre Suceava - urmați intrarea în oraş până ajungeți la Carrefour, apoi după cca 50m virați uşor dreapta şi urmați linia de tramvai
    până la capatul ei cca 5km (unde se reîntoarce tramvaiul), după care veți vira imediat la dreapta, după care mergeți înainte cca 300 m
    şi ajungeți la sală.

    Dinspre Iaşi - intrați în oraş prin dreapta stației peco Lukoil, după care urmați traseul cca 1km până la stația Rompetrol unde veți vira dreapta.
    Urmați traseul cca 1km până ajungeți intr-o intersecție în care nu sunt decât doua variante stânga sau dreapta. Veți vira la stânga, apoi după
    cca 50 m veți urma iarăşi ieşirile spre stânga (e o intersecție cu 3 ieşiri), iar la cca 100m se află sala.

    FACEBOOK:
    - https://www.facebook.com/Clubul Sportiv Ardex - Botoșani

    YOUTUBE:
    - https://www.youtube.com/Clubul Sportiv Ardex - Botoșani


    Vă aşteptăm cu drag!
    Ultima modificare făcută de popescu doru viorel; 11.03.2019 la 21:25.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 15 h 12 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    531

    Rezervat Înscrieri

    Inscrieri Elite - on 15-Mar-19 at 20:42:32

    1. Albu Vlad, Iasi, 28 - 42.01 - E
    2. Sumanaru Catalin, Iasi, 26 - 41.21 - E
    3. Mosneagu Marius, Falticeni, 1420 - 40.2 - E
    4. Cozma Catalin, Falticeni, 24 - 38.33 - EW
    5. Marola Mihai, Bacau, 9 - 38.06 - E
    6. Valcu Alin, Botosani, 130 - 37.74 - E
    7. Albu Catalin, Pascani, 133 - 37.69 - E
    8. Morosanu Vasile, Suceava, 69 - 36.32 - EW
    9. Rojnita Sebastian, Bacau, 467 - 32.5 - O
    10. Ursulescu Ioan, Bacau, 1144 - 27.7 - OW
    11. Subcinski Alexandru, Suceava, 516 - 27.58 - O
    12. Corbu Darius, Valenii de Munte, 101 - 27.04 - O
    13. Corneanu Sorin, Botosani, 175 - 26.79 - OW
    14. Ciuca Sorin, Iasi, 229 - 26.38 - O
    15. Leteanu Marius, Bacau, 382 - 23.07 - O
    16. Stroe Ionel, Bacau, 316 - 21.73 - O
    17. Carpovici Boris, Falticeni, 1197 - 20 - OW
    18. Epure George, Botosani, 2313 - 0 - E
    Inscrieri Open - on 15-Mar-19 at 21:00:01

    1. Duceac Catalin, Botosani, 200 - 32.77 - O
    2. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 221 - 30.01 - OW
    3. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 86 - 29.16 - O
    4. Havris Rares, Botosani, 338 - 28.66 - O
    5. Dragan Petru Ioan, Iasi, 95 - 28.37 - O
    6. Polocoser Cristian, Suceava, 209 - 28.31 - O
    7. Hariuc Costica, Vaslui, 1377 - 28.3 - O
    8. Macovei Cristi, Iasi, 94 - 28.03 - O
    9. Bogza Dragos, Iasi, 410 - 27.75 - O
    10. Plamada Lucian, Iasi, 240 - 27.54 - O
    11. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 192 - 27.31 - O
    12. Morosan Marian, Suceava, 186 - 27.26 - O
    13. Batranu Vlad, Iasi, 999 - 27.25 - O
    14. Marola Dan, Bacau, 82 - 27.11 - O
    15. Ursulean Vasile, Straja, 126 - 26.78 - O
    16. Nicu Constantin, Iasi, 195 - 26.36 - O
    17. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 226 - 26.03 - O
    18. Pinzar Alin, Suceava, 136 - 25.59 - O
    19. Colesniuc Romeo, Botosani, 153 - 24.41 - OW
    20. Munteanu Silviu, Suceava, 675 - 24.28 - OW
    21. Petenchi Edmond, Roman, 475 - 23.87 - OW
    22. Macovei Bogdan, Suceava, 860 - 23.67 - O
    23. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 296 - 22.88 - OJF
    24. Pascu Marius, Campulung Mold, 394 - 21.63 - O
    25. Mosneagu Mihnea, Falticeni, 353 - 21.59 - O
    26. Grosu Alexandru, Botosani, 317 - 21.37 - O
    27. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 496 - 21.26 - O
    28. Paval Mihai, Iasi, 1110 - 20.8 - O
    29. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 698 - 20.33 - O
    30. Pintilie Vlad, Iasi, 952 - 20.3 - O
    31. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 371 - 19.7 - A
    32. Puscasu Calin, Botosani, 506 - 19.67 - A
    33. Corocaescu Cristian, Suceava, 726 - 18.48 - A
    34. Chiriac Marius, Botosani, 629 - 17.04 - A
    35. Carpovici Sergiu, Falticeni, 2833 - 0 - O
    Inscrieri Avansaţi - on 15-Mar-19 at 20:59:41

    1. Pomirleanu Radu, Iasi, 1479 - 19.6 - A
    2. Fotia Iulian, Bacau, 257 - 18.94 - A
    3. Vieru Costica, Botosani, 289 - 18.92 - AW
    4. Zimtescu Adrian, Husi, 2437 - 18.7 - A
    5. Donisan Costel, Pascani, 457 - 18.65 - AW
    6. Iacob Gabriel, Iasi, 314 - 18.55 - AW
    7. Sofian Corneliu, Suceava, 333 - 18.45 - AW
    8. Lucic Corneliu, Suceava, 324 - 18.09 - AWH
    9. Rauh Andrei, Moldova, 1160 - 17.8 - A
    10. Dior Dorin, Iasi, 328 - 17.69 - A
    11. Kurennoi Andrei, Moldova, 473 - 17.17 - A
    12. Hetriuc Petrica, Suceava, 1371 - 16.9 - A
    13. Balau Laurentiu, Falticeni, 555 - 16.84 - AW
    14. Boboc Cosmin, Targu Neamt, 1045 - 16.53 - A
    15. Morosan Mihai, Granicesti, 1411 - 16.4 - A
    16. Holostenco Andrei, Iasi, 1094 - 16.25 - A
    17. Aldea Nelu, Falticeni, 557 - 16.14 - A
    18. Tanase Gabi, Suceava, 677 - 15.98 - A
    19. Lupu Cristian, Botosani, 817 - 15.97 - A
    20. Zepciuc Marius, Granicesti, 746 - 15.9 - A
    21. Palamaru Emil, Vatra Dornei, 1953 - 15.7 - A
    22. Morosan Ionel, Granicesti, 609 - 15.4 - A
    23. Salavastru Petru, Botosani, 345 - 15.32 - AW
    24. State Constantin, Targu Neamt, 1249 - 15.23 - A
    25. Pristavu Bogdan Constantin, Iasi, 1187 - 15.05 - A
    26. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 576 - 14.6 - A
    27. Albu Constantin, Suceava, 909 - 14.6 - AW
    28. Ilie Aurelian, Botosani, 669 - 14.2 - A
    29. Gagea Marian, Botosani, 659 - 14.11 - A
    30. Constantinica Silviu, Botosani, 589 - 14.1 - A
    31. Puiu Andrei, Botosani, 2730 - 14 - A
    32. Arseniuc Alexandru, Campulung Mold, 700 - 13.6 - A
    33. Vladianu Marian, Botosani, 997 - 13.35 - A
    34. Aparaschivei Marcel, Botosani, 633 - 13.34 - AW
    35. Olteanu Gabriel, Vaslui, 839 - 13.06 - A
    36. Nutu Catalin, Targu Neamt, 1254 - 13 - A
    37. Mesinschi Radu, Botosani, 1135 - 12.85 - A
    38. Simionese Ovidiu, Granicesti, 621 - 12.36 - A
    39. Daraba Gabriel, Botosani, 1090 - 11.55 - A
    40. Butacu Daniel, Bacau, 1078 - 11.54 - AW
    41. Calancea Dragos, Siret, 874 - 11.12 - A
    42. Mita Augustin, Dorohoi, 692 - 10.88 - A
    43. Spircu Alexandru, Botosani, 1059 - 10.08 - A
    44. Isaic Radu, Bacau, 1592 - 9.9 - I
    45. Poturu Ioan, Pascani, 1849 - 9.9 - IW
    46. Tronciu Gabriel, Roman, 814 - 9.24 - I
    47. Barabancea Lili, Iasi, 911 - 7.33 - IF
    48. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1410 - 7 - IJ
    49. Tocariu Sebastian, Botosani, 1693 - 6.5 - I
    50. Stavarache Florentin, Pascani, 1990 - 5.8 - I
    51. Terente Catalin, Piatra Neamt, 1778 - 0 - A
    52. Flutur Ghita, Granicesti, 2281 - 0 - A
    53. Mirt Alexandru, Pascani, 4350 - 0 - A
    54. Caltea Liviu, Pascani, 5001 - 0

    Absente N - Avansaţi
    Caltea Liviu - Pascani

    Inscrieri Începători - on 15-Mar-19 at 21:49:00

    1. Ghitu Liviu, Onesti, 553 - 9.66 - I
    2. Ojog Petrisor, Bacau, 1121 - 9.55 - I
    3. Cervicescu Laurentiu, Botosani, 1071 - 9.45 - I
    4. Panzariu Teodor, Botosani, 1209 - 9.16 - I
    5. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 796 - 8.67 - I
    6. Zamfirache Ioan, Botosani, 660 - 8.45 - IW
    7. Grusca Narcis, Gura Humorului, 774 - 8.3 - IW
    8. Filip Cristi, Comanesti, 1175 - 8.15 - IW
    9. Enea Andrea, Vatra Dornei, 1091 - 8.08 - IJF
    10. Aluculesa Radu, Botosani, 1590 - 7.9 - I
    11. Ionescu Aurelian, Campulung Mold, 2235 - 7.7 - I
    12. Luca Ioan, Piatra Neamt, 1221 - 7.67 - I
    13. Nistor Andreea, Botosani, 1072 - 7.43 - IF
    14. Maciuc Razvan, Suceava, 1723 - 7.25 - I
    15. Alexandru Liviu, Botosani, 1448 - 7 - I
    16. Antal Ionut, Targu Neamt, 2805 - 6.75 - I
    17. Portariuc Gheorghe, Botosani, 946 - 6.41 - I
    18. Vaideanu Fabiana, Vatra Dornei, 1774 - 6.13 - IJF
    19. Stefan Narcis, Botosani, 1482 - 6 - I
    20. Stefancu Mihai, Botosani, 1802 - 6 - I
    21. Blanariu Vasile, Baisesti, 2734 - 6 - I
    22. Cojocaru Ilie, Baisesti, 2824 - 6 - I
    23. Buzila Ioan, Botosani, 1994 - 5.83 - IW
    24. Ungureanu Adrian, Piatra Neamt, 1562 - 5.73 - I
    25. Ciurlica Mugurel, Pascani, 1991 - 5.65 - I
    26. Buzila Tamara, Botosani, 2191 - 5.6 - IF
    27. Lepadatu Gheorghe, Pascani, 2556 - 5.6 - I
    28. Savina Dan, Piatra Neamt, 1026 - 5.45 - I
    29. Apetroaei Mircea, Suceava, 1279 - 5.22 - IJ
    30. Hrab Bogdan, Botosani, 2401 - 5.1 - I
    31. Popa Romica, Pascani, 2738 - 5 - I
    32. Pauca Cosmin, Botosani, 1836 - 4.5 - I
    33. Titiliuc Alesia, Dersca, 2415 - 4.5 - IF
    34. Daraba Florin, Botosani, 2761 - 0 - A
    35. Stan Razvan, Iasi, 2784 - 0 - A
    36. Luchianciuc Cristian, Botosani, 3184 - 0 - A
    37. Serac Octavian, Botosani, 3227 - 0 - I
    38. Batir Ionut, Botosani, 3384 - 0 - A
    39. Galan Ionut, Botosani, 4012 - 0 - I
    40. Pardau Adina, Vatra Dornei, 5001 - 0
    41. Vaculisteanu Ionut, Botosani, 5002 - 0
    42. Arhip George, Botosani, 5003 - 0


    Absente N - Începători
    Serac Octavian - Botosani
    Ultima modificare făcută de popescu doru viorel; 16.03.2019 la 22:17.

  3. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    593
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 15 h 12 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    531

    Rezervat Clasament

    Clasament Elite

    1. Mosneagu Marius - Falticeni
    2. Albu Catalin - Pascani
    3 -- 4
    Albu Vlad - Iasi
    Epure George - Botosani
    5 -- 8
    Cozma Catalin - Falticeni
    Morosanu Vasile - Suceava
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Valcu Alin - Botosani
    9 -- 12
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Carpovici Boris - Falticeni
    Marola Mihai - Bacau
    Subcinski Alexandru - Suceava
    13 -- 17 1v gr.inf.
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Corneanu Sorin - Botosani
    Ciuca Sorin - Iasi
    Leteanu Marius - Bacau
    Stroe Ionel - Bacau
    18 -- 0v gr.inf.
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Clasament Open

    1. Ursulean Vasile - Straja
    2. Dragan Petru Ioan - Iasi
    3 -- 4
    Plamada Lucian - Iasi
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    5 -- 8
    Duceac Catalin - Botosani
    Batranu Vlad - Iasi
    Havris Rares - Botosani
    Pascu Marius - Campulung Mold
    9 -- 16
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Grosu Alexandru - Botosani
    Munteanu Silviu - Suceava
    Hariuc Costica - Vaslui
    Macovei Cristi - Iasi
    Bogza Dragos - Iasi
    Polocoser Cristian - Suceava
    Marola Dan - Bacau
    17 -- 24
    Pinzar Alin - Suceava
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Petenchi Edmond - Roman
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Morosan Marian - Suceava
    Macovei Bogdan - Suceava
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Nicu Constantin - Iasi
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    27 -- 32 1v gr.inf.
    Mosneagu Mihnea - Falticeni
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    Paval Mihai - Iasi
    Pintilie Vlad - Iasi
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Carpovici Sergiu - Falticeni
    33 -- 35 0v gr.inf.
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Puscasu Calin - Botosani
    Chiriac Marius - Botosani
    Clasament Avansaţi

    1. Vieru Costica - Botosani
    2. Hetriuc Petrica - Suceava
    3 -- 4
    Fotia Iulian - Bacau
    Boboc Cosmin - Targu Neamt
    5 -- 8
    Dior Dorin - Iasi
    Morosan Ionel - Granicesti
    Arseniuc Alexandru - Campulung Mold
    Mirt Alexandru - Pascani
    9 -- 16
    Donisan Costel - Pascani
    Sofian Corneliu - Suceava
    Mesinschi Radu - Botosani
    Pristavu Bogdan Constantin - Iasi
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Aldea Nelu - Falticeni
    Constantinica Silviu - Botosani
    Lupu Cristian - Botosani
    17 -- 32
    Balau Laurentiu - Falticeni
    Rauh Andrei - Moldova
    Puiu Andrei - Botosani
    Ilie Aurelian - Botosani
    Iacob Gabriel - Iasi
    Pomirleanu Radu - Iasi
    Albu Constantin - Suceava
    State Constantin - Targu Neamt
    Tanase Gabi - Suceava
    Lucic Corneliu - Suceava
    Vladianu Marian - Botosani
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Salavastru Petru - Botosani
    Holostenco Andrei - Iasi
    Kurennoi Andrei - Moldova
    Zimtescu Adrian - Husi
    33 -- 36
    Morosan Mihai - Granicesti
    Barabancea Lili - Iasi
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    Flutur Ghita - Granicesti
    37 -- 39 2v gr.inf.
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Gagea Marian - Botosani
    Terente Catalin - Piatra Neamt
    40 -- 47 1v gr.inf.
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Nutu Catalin - Targu Neamt
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Calancea Dragos - Siret
    Mita Augustin - Dorohoi
    Poturu Ioan - Pascani
    Tocariu Sebastian - Botosani
    Stavarache Florentin - Pascani
    48 -- 53 0v gr.inf.
    Daraba Gabriel - Botosani
    Butacu Daniel - Bacau
    Spircu Alexandru - Botosani
    Isaic Radu - Bacau
    Tronciu Gabriel - Roman
    Buzila Robert - Vatra Dornei
    Clasament Începători

    1. Stan Razvan - Iasi
    2. Panzariu Teodor - Botosani
    3 -- 4
    Enea Andrea - Vatra Dornei
    Stefan Narcis - Botosani
    5 -- 8
    Ionescu Aurelian - Campulung Mold
    Ghitu Liviu - Onesti
    Nistor Andreea - Botosani
    Antal Ionut - Targu Neamt
    9 -- 16
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Lepadatu Gheorghe - Pascani
    Filip Cristi - Comanesti
    Grusca Narcis - Gura Humorului
    Ojog Petrisor - Bacau
    Cervicescu Laurentiu - Botosani
    Alexandru Liviu - Botosani
    Ciurlica Mugurel - Pascani
    17 -- 28
    Luca Ioan - Piatra Neamt
    Buzila Ioan - Botosani
    Batir Ionut - Botosani
    Stefancu Mihai - Botosani
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Buzila Tamara - Botosani
    Aluculesa Radu - Botosani
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Vaideanu Fabiana - Vatra Dornei
    Popa Romica - Pascani
    Cojocaru Ilie - Baisesti
    Daraba Florin - Botosani
    29 -- 30 2v gr.inf.
    Maciuc Razvan - Suceava
    Blanariu Vasile - Baisesti
    31 -- 35 1v gr.inf.
    Ungureanu Adrian - Piatra Neamt
    Titiliuc Alesia - Dersca
    Galan Ionut - Botosani
    Pardau Adina - Vatra Dornei
    Vaculisteanu Ionut - Botosani
    36 -- 41 0v gr.inf.
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Apetroaei Mircea - Suceava
    Hrab Bogdan - Botosani
    Pauca Cosmin - Botosani
    Luchianciuc Cristian - Botosani
    Arhip George - Botosani
    Ultima modificare făcută de popescu doru viorel; 16.03.2019 la 22:15.

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  5. #4
    senior

    Data înscrierii
    07.06.2013
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    47
    Postări
    219
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 7 h 19 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    734
    Din Iasi se inscriu:
    La elite Albu Vlad si Ciuca Sorin;
    La open Nicu Constantin, Ciortescu Cristi, Bogza Dragos, Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Dragan Petru Ioan, Plamada Lucian si Macovei Cristi;
    La avansati Iacob Gabriel.
    Mult succes organizatorilor si tuturor participantilor!
    Ultima modificare făcută de Nicu Constantin; 02.03.2019 la 19:35.

  6. #5
    senior
    Avatarul lui gabi_74
    Data înscrierii
    29.01.2013
    Locație
    suceava
    Vârstă
    45
    Postări
    183
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 22 h 17 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    90
    Tănase Gabi ,Suceava.

  7. Îmi place popescu doru viorel, sorin_client, GabrielD le-a plăcut acest mesaj
  8. #6
    senior
    Avatarul lui Catalin Sumanaru
    Data înscrierii
    24.05.2015
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    18
    Postări
    239
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 16 h 56 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    479
    Sumanaru Catalin din Iasi-->elite

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

  9. #7
    senior

    Data înscrierii
    25.11.2008
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    26
    Postări
    690
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 20 h 18 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    552
    Duceac Cătălin-open

  10. #8
    junior
    Avatarul lui ALDEA NELU
    Data înscrierii
    24.03.2013
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    49
    Postări
    126
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 10 h 20 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    245
    Aldea Nelu din Fălticeni se înscrie la avansați.
    Cojocaru Ilie din Băisești la începători.
    Vă mulțumesc anticipat.
    Blade : Butterfly Photino ST
    Bh : Xion Yanus DF 1,5
    Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

  11. Îmi place popescu doru viorel, sorin_client, GabrielD le-a plăcut acest mesaj
  12. #9
    senior
    Avatarul lui CRISTI CIORTESCU
    Data înscrierii
    13.08.2015
    Locație
    IASI
    Vârstă
    40
    Postări
    243
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 13 h 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    605
    Bună ziua, Cristi Ciortescu se retrage din turneu, am alte planuri pentru ziua de 16.03.19.
    Mult succes participanților și organizatorilor!!!

  13. Mulțumesc popescu doru viorel au mulțumit pentru mesaj
  14. #10
    senior
    Avatarul lui rcolesniuc
    Data înscrierii
    25.06.2012
    Locație
    Botosani, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    293
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 9 h 54 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    539
    Din Botosani, Colesniuc Romeo- open.

  15. Îmi place popescu doru viorel, sorin_client, GabrielD le-a plăcut acest mesaj
  16. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogdan A
    Data înscrierii
    28.09.2010
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    33
    Postări
    1.058
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    346 z 17 h 33 m
    Timp online pe zi
    2 h 43 m
    Reputație
    1610
    Axinte Bogdan , Elite
    Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
    Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
    Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

  17. #12
    junior

    Data înscrierii
    31.10.2014
    Locație
    iasi
    Vârstă
    29
    Postări
    73
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 32 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    125
    Dorin dior - iasi - avansati

  18. #13
    junior
    Avatarul lui RaduAndrei
    Data înscrierii
    03.06.2017
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    28
    Postări
    144
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 12 h 47 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    217
    Andrei Radu Alexandru Iasi - avansati
    Do. Or do not. There is no try.

  19. #14
    cadet
    Data înscrierii
    04.07.2017
    Locație
    Roman
    Vârstă
    24
    Postări
    16
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 h 26 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    20
    Tronciu Gabriel, Iasi - avansati.
    Blade: Butterfly Viscaria
    FH: Tenergy 05
    BH: Tenergy 80

  20. #15
    cadet

    Data înscrierii
    20.11.2017
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    25
    Postări
    48
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    88
    Pristavu Bogdan Constantin - Iasi - avansati

    Andrei Holostenco - Iasi - avansati

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Primăverii", Botoșani - 02.03.2019
    De popescu doru viorel în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 64
    Ultimul post: 08.03.2019, 22:15
  2. Turneu B "Cupa Pro Activ", Botoșani - 9.02.2019
    De popescu doru viorel în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 38
    Ultimul post: 09.02.2019, 22:05
  3. Turneu B "Prietenii știu de ce...", Botoșani - 20.01.2019
    De sorin_client în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 39
    Ultimul post: 01.02.2019, 18:03
  4. Turneu B "Cupa Anului Nou", Botoșani - 05.01.2019
    De popescu doru viorel în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 88
    Ultimul post: 09.01.2019, 21:24
  5. Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 19.03.2013, 21:48

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •