pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60ttmall.ro 468x60
Pagina 1 din 27 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 395

Subiect: "Cupa Paralela 45", Băicoi - 16/17.03.2019

  1. #1
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.442
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    69 z 6 h 1 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    6502

    "Cupa Paralela 45", Băicoi - 16/17.03.2019

    TURNEU A - Cupa "Paralela 45", Sambata 16.03.2019, I+A, Duminica 17.03.2019 O+E

    LOCALITATEA: Baicoi, Prahova;

    DATA: Sâmbătă si Duminica 16+17.03.2019;

    CATEGORII si ORA INCEPERE:

    Sambata 16.03.2019:
    - Avansati: locuri disponibile 72, inscrieri 8:00 - 8:45, la ora 9:00 incep meciurile
    - Incepatori: locuri disponibile 48, inscrieri 12:00 - 12:45, la ora 13:00 incep meciurile

    Duminica 17.03.2019:
    - Open: locuri disponibile 72, inscrieri 8:00 - 8:45, la ora 9:00 incep meciurile
    - Elite: locuri disponibile 24, inscrieri 9:00 - 9:45, la ora 10:00 incep meciurile


    SALA:
    Sala de Sport a Orasului Baicoi, in Parcul Schelei Baicoi, Strada Republicii nr. 10

    INDICAȚII DE ACCES:

    1. Din directia Bucuresti: DN1 Ploiesti - Brasov, dupa Metro a patra intrare la dreapta, catre Baicoi (aproximativ 15 km); la aproximativ 1,5 km, pe partea dreapta, se afla Sala de Sport, in Parcul Schelei Baicoi
    2. Din directia Brasov: DN1 Brasov - Ploiesti, dupa ce se trece de localitatea Banesti, la aproximativ 13 km prima intrare la stanga catre orasul Baicoi; la aproximativ 1,5 km, pe partea dreapta, se afla Sala de Sport, in Parcul Schelei Baicoi





    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF, mingi plastic
    ***;

    SPAȚIU DE JOC: 400 mp;

    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet

    FACILITĂȚI: Vestiare

    ASISTENȚĂ MEDICALĂ: asistent Ionut Voicu, colegul nostru, care vi fi prezent la sala cu trusa medicala

    TAXA: adulți 35 Lei, copii 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi donați în contul AmaTur;


    Se asigură: apă plată – 2 litri
    , cafea, fructe, etc.


    MATERIALE DE PREMIERE:

    Locurile 1 - 4: cupe/medalii/diplome;


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:

    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 15.03.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen si absenții nemotivati vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza personele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC***:

    INCEPATORI :
    - participa jucatorii cu MP≤9.99.
    - grupe inferioare de câte 5/6 jucători, după regula şarpelui, cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4
    - grupe superioare de 3/4 jucatori, se califica primii 2
    - tablou eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, ordinea in grupele eliminatorii fiind data de clasamentului grupelor inferioare; tablou eliminatoriu automat

    AVANSATI:
    - participa jucatorii cu MP cuprinsa intre 10 si 19.99, dar si jucatorii din categoria "Incepatori" care sunt rugati sa-si exprime aceasta optiune
    - grupe inferioare de câte 5/6 jucători, după regula şarpelui, cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4
    - grupe superioare de 3/4 jucatori, se califica primii 2
    - tablou eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, ordinea in grupele eliminatorii fiind data de clasamentului grupelor inferioare; tablou eliminatoriu automat

    OPEN&ELITE
    - participa jucatorii cu MP mai mare de 20, dar si jucatorii din categoria "Avansati" care sunt rugati sa-si exprime aceasta optiune
    - grupe inferioare de câte 5/6 jucători, după regula şarpelui, cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4
    - fara grupe superioare
    - tablou eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; tablou eliminatoriu automat

    *** In functie de dinamica inscrierilor organizatorii isi rezerva dreptul de a face permutari (ora de incepere, locuri alocate) intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util, pana Vineri 15.03.2019, ora 21:00;


    ORGANIZATOR:

    - Lucian Bozga tel.
    0787 809 267

    ORGANIZATOR TEHNIC:

    - Bogdan Visan tel. 0729 983 041


    ECHIPAMENT SPORTIV:


    La acest turneu ne va onora cu prezenta firma ANDRO GIR SRL, Distribuitor Principal Donic in Romania, importator Xiom, Nittaku, Gewo, Tibhar, TSP, ca de obicei Irina si Gelu Popescu fiind prezenti la concurs cu un stand bogat de produse!



    Va ateptam cu drag!



    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 07.03.2019 la 12:45.

  2. Mulțumesc Brulea Petre au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan, BOZGANU, Petru Asmarandei le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.442
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    69 z 6 h 1 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    6502
    Inscrieri Incepatori 16.03.2019 - 48 locuri - on 15.03.2019 at 22:39:09

    1. Serban Nicolae, Slobozia, 1739 - 9,85 - I
    2. Bartha Ferenc, Baraolt, 1686 - 9,3 - I
    3. Trandafir Catalin, Slobozia, 1414 - 8,93 - I
    4. Fusca Georgian, Targoviste, 670 - 8,61 - I
    5. Lambru Iustinian, Ploiesti, 901 - 8,56 - I
    6. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 750 - 8,18 - I
    7. Bizga Romeo, Galati, 974 - 8,03 - I
    8. Botea Mihai, Braila, 2237 - 7,9 - I
    9. Constantin Filip, Sinaia, 1432 - 7,8 - I
    10. Boboc Viorel, Slobozia, 955 - 7,29 - I
    11. Nedelcu Mihai, Azuga, 976 - 7,26 - I
    12. Ontoiu Catalin, Pitesti, 786 - 7,17 - IW
    13. Ialama Marinel, Urleta, 2381 - 6,85 - I
    14. Korodi Csaba, Aita Mare, 1336 - 6,56 - I
    15. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 1460 - 6,45 - I
    16. Popescu Horia, Sinaia, 2095 - 6,27 - I
    17. Radu Sergiu, Comarnic, 1861 - 6,25 - I
    18. Rusu Andrei, Strejnicu, 2997 - 5,8 - I
    19. Botoaca Ion, Comarnic, 3109 - 5,4 - I
    20. Dumitru Florin, Slobozia, 2257 - 5,35 - I
    21. Lazar Alin, Breaza, 1299 - 5,28 - I
    22. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1606 - 5,18 - I
    23. Voicu Nicu, Bucuresti, 3126 - 5,1 - I
    24. Vasile Gabriel, Sinaia, 2521 - 5 - I
    25. Negulescu Cristi, Sinaia, 2736 - 5 - I
    26. Nastase Eduard, Baicoi, 3779 - 5 - I
    27. Radu Bogdan Florin, Campina, 3237 - 4,85 - I
    28. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1544 - 4,75 - IF
    29. Radulescu Catalin, Ploiesti, 1622 - 4,75 - IH
    30. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1697 - 4,5 - I
    31. Grigore Denisa, Targoviste, 1825 - 4,5 - IF
    32. Vilcu Dragos, Bucuresti, 2571 - 4,5 - I
    33. Dinca Catalin, Campina, 3014 - 4,5 - I
    34. Militaru Alexandru, Targoviste, 2279 - 4 - I
    35. Voicu Alexandra, Targoviste, 2747 - 4 - IF
    36. Burtea Izabela, Baicoi, 3143 - 4 - IF
    37. Ion Alexandru, Baicoi, 3869 - 4 - I
    38. Chirica Alexandru, Bucuresti, 2719 - 0 - I
    39. Tanasov Marius, Bucuresti, 2793 - 0 - I
    40. Ene Adrian, Ploiesti, 5004 - 0
    41. Nedelcu Marian, Sinaia, 5005 - 0
    42. Stroe Teodor, Valenii de Munte, 5006 - 0
    43. Mihaiu Damian, Valenii de Munte, 5007 - 0
    44. Osain Rares, Valenii de Munte, 5008 - 0
    45. Dumitru Sebastian, Valenii de Munte, 5009 - 0
    46. Stoenescu Celestin, Valenii de Munte, 5010 - 0
    47. Radu Fanel, Ramnicu Sarat, 5011 - 0
    48. Cruceru Ion, Ramnicu Sarat, 5012 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 5013 - 0
    2. Untea Costel, Ramnicu Sarat, 5014 - 0
    3. Mitrea George Daniel, Balta Doamnei, 5015 - 0
    4. Asmarandei Petru, Constanta, 795 - 9,97 - IW
    5. Movileanu Adrian, Brasov, 1610 - 4,73 - I


    Inscrieri Avansati 16.03.2019 - 72 locuri - on 15.03.2019 at 22:39:20

    1. Alexandru Marius, Bucuresti, 318 - 19,66 - A
    2. Tudor Florian, Bucuresti, 1139 - 19,6 - A
    3. Coman Emil, Breaza, 604 - 19,44 - A
    4. Docan Cristian, Bucuresti, 269 - 19,19 - A
    5. Codreanu Laurentiu, Buzau, 346 - 18,94 - A
    6. Dinu Cristian, Mizil, 617 - 18,85 - A
    7. Ene Florin, Ploiesti, 231 - 18,42 - A
    8. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 406 - 18,36 - AW
    9. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 888 - 18,18 - A
    10. Manoiu Claudiu, Fieni, 881 - 18,03 - A
    11. Pop Alexandru, Campina, 753 - 17,87 - A
    12. Bejan Alexandru, Tecuci, 405 - 17,83 - A
    13. Constantin Cristina, Bucuresti, 282 - 17,65 - AF
    14. Loghin Florin, Brasov, 224 - 17,56 - A
    15. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 396 - 17,51 - AW
    16. Nitu Serban, Paulesti, 260 - 17,48 - AW
    17. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 809 - 17,23 - A
    18. Covataru Loredan, Brasov, 865 - 17,2 - A
    19. Darjan Daniel, Brasov, 388 - 17,05 - A
    20. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 272 - 16,9 - AW
    21. Ilie Octavian Marius, Brasov, 278 - 16,7 - A
    22. Amarinei Sorin, Galati, 689 - 16,54 - AW
    23. Acriva Marian, Mizil, 392 - 16,39 - A
    24. Marin Iulian, Campina, 916 - 16,25 - AW
    25. Dinu Adrian, Darmanesti, 528 - 16,24 - A
    26. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 828 - 16,2 - A
    27. Baluta Silviu, Bucuresti, 502 - 16,06 - AW
    28. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 460 - 15,97 - A
    29. Huica Petre, Bucuresti, 437 - 15,86 - A
    30. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 827 - 15,62 - A
    31. Stoica Mihai, Mioveni, 312 - 15,54 - AW
    32. Oancea Vasile, Buzau, 611 - 15,44 - A
    33. Mihu Florin, Pitesti, 310 - 15,19 - A
    34. Panait Constantin, Mizil, 625 - 15,18 - A
    35. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 587 - 15,15 - A
    36. Florea Marin, Filipestii de Targ, 1526 - 14,9 - A
    37. Mitrofan Petrica, Brasov, 727 - 14,42 - AW
    38. Hulpan Cristian, Galati, 597 - 14,25 - A
    39. Tudor Emil, Bucuresti, 1115 - 13,9 - AW
    40. Ipate Virgil, Bucuresti, 537 - 13,75 - A
    41. Anescu Andu, Dragasani, 813 - 13,62 - A
    42. Banuta Dumitru, Ploiesti, 489 - 13,58 - A
    43. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 712 - 13,26 - A
    44. Grumeza Lucian, Bucuresti, 525 - 13,25 - A
    45. Cotet Nicolae, Braila, 545 - 13,19 - AW
    46. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 628 - 13,17 - A
    47. Grigore Dumitru Valentin, Ramnicu Sarat, 2819 - 13,1 - A
    48. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 588 - 12,98 - A
    49. Movileanu Neculae, Brasov, 585 - 12,9 - A
    50. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 1477 - 12,7 - A
    51. Piperea Florin, Campina, 1113 - 12,5 - A
    52. Bistreanu Armand, Bucuresti, 542 - 12,31 - AW
    53. Costache Laurentiu, Buzau, 2171 - 11,8 - A
    54. Grigore Marian, Cocorastii Mislii, 1227 - 11,67 - A
    55. Dumitrescu Sorin, Brasov, 825 - 11,33 - A
    56. Ceobotaru Daniel, Galati, 683 - 10,82 - A
    57. Marinescu Nelu, Targoviste, 568 - 10,72 - A
    58. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 834 - 10,15 - A
    59. Eparu Matei, Ploiesti, 893 - 9,84 - I
    60. Matei Mircea, Targoviste, 619 - 9,39 - IW
    61. Gheorghita Vasile, Buzau, 2144 - 9,1 - I
    62. Parvu Nicolae, Cornu, 1098 - 8,3 - I
    63. Bolozan Laurentiu, Braila, 1127 - 8,24 - IW
    64. Pascu Gabriel, Braila, 695 - 8,23 - IW
    65. Floarea Adrian, Valea Voievozilor, 1497 - 7,6 - I
    66. Neagu Costin, Targoviste, 956 - 7,28 - I
    67. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 1916 - 6,67 - I
    68. Lungu Mihai, Targoviste, 1185 - 6,62 - I
    69. Moise Viorel, Braila, 862 - 6,52 - IW
    70. Hoinaru Mihai, Slobozia, 2893 - 6,3 - I
    71. Arama Gicu, Braila, 1813 - 5,83 - IW
    72. Cudalbu Tiberiu, Ploiesti, 1667 - 4,83 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Popescu Sorin, Ploiesti, 1272 - 14,4 - A


    Inscrieri Open 17/03/2019 - 72 locuri - on 15.03.2019 at 22:39:29

    1. Baiburi Levent, Tulcea, 179 - 32,76 - O
    2. Finna Gabor, Targu Secuiesc, 754 - 32,3 - O
    3. Fratea Aurel, Constanta, 47 - 32,11 - OW
    4. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 61 - 31,77 - OW
    5. Leolea Andrei, Constanta, 76 - 31,11 - OW
    6. Chiru Sorin, Campina, 535 - 30,83 - OW
    7. Mihaila Nicolae, Breaza, 167 - 30,34 - OW
    8. Voicu Ionut, Ploiesti, 170 - 29,53 - O
    9. Dracea Gabriel, Sinaia, 180 - 29,5 - O
    10. Avram Nicolae, Nedelea, 63 - 29,39 - O
    11. Rasid Aihan, Constanta, 383 - 29,1 - O
    12. Mitrea Silviu, Navodari, 85 - 29,05 - OW
    13. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 171 - 28,94 - O
    14. Gherasim Iulian, Tulcea, 80 - 28,63 - O
    15. Marian Bogdan, Ploiesti, 103 - 28,63 - OW
    16. Sorescu Mircea, Paulesti, 68 - 28,53 - OW
    17. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 362 - 28,4 - OW
    18. Pascu Razvan, Magureni, 205 - 28,26 - O
    19. Laur Boro, Sinaia, 472 - 28,26 - O
    20. Darmaz Ion, Targoviste, 71 - 28 - OW
    21. Craciun David Mihai, Bucuresti, 121 - 28 - OJ
    22. Voin Doru, Bucuresti, 100 - 27,82 - O
    23. Istrate Cristian, Bucuresti, 72 - 27,55 - OW
    24. Bozga Razvan, Baicoi, 244 - 26,93 - O
    25. Mostovoi Andrei, Campina, 872 - 26,85 - OW
    26. Tudorache Constantin, Targoviste, 937 - 26,7 - O
    27. Ivan Valentin, Campina, 218 - 26,49 - OW
    28. Trocaru Remus, Tulcea, 168 - 26,46 - O
    29. Dumbrava Doru, Bucuresti, 1346 - 26,45 - OW
    30. Macelaru Eugen, Bucuresti, 211 - 26,34 - O
    31. Samoila Ion, Babadag, 217 - 25,98 - O
    32. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 140 - 25,73 - O
    33. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 147 - 25,55 - O
    34. Manta Viorel, Baicoi, 1010 - 25,4 - O
    35. Peiu Cosmin, Babadag, 223 - 25,39 - O
    36. Jaouir Khaled, Bucuresti, 202 - 25,1 - OW
    37. Viciu Dragos, Pitesti, 215 - 25,05 - OW
    38. Sarbu Dan, Ploiesti, 174 - 24,88 - OW
    39. Bozga Lucian, Baicoi, 1415 - 24,25 - OW
    40. Margescu Bogdan, Campina, 1230 - 24,2 - O
    41. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 344 - 23,77 - O
    42. Nicola Marian, Constanta, 204 - 22,95 - O
    43. Panait Genu, Teisani, 378 - 22,79 - O
    44. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 485 - 22,47 - O
    45. Dospinescu George, Bucuresti, 166 - 21,53 - OW
    46. Sorescu Gabriel, Pitesti, 466 - 20,91 - O
    47. Babus Liviu, Ploiesti, 216 - 20,72 - OW
    48. Negrea Bogdan, Moreni, 942 - 20,4 - O
    49. Cucu Cristin, Targoviste, 357 - 19,35 - AW
    50. Niculescu Daniel, Pitesti, 487 - 18,49 - AW
    51. Barca George, Pitesti, 238 - 17,85 - A
    52. Nitescu Horia, Ploiesti, 1416 - 16 - A
    53. Franculescu Marius, Sinaia, 1038 - 15,83 - A
    54. Rusea Gheorghe, Breaza, 511 - 15,51 - A
    55. Vajeu Ionut, Busteni, 691 - 12,53 - A
    56. Gheorghe Daniel, Braila, 580 - 12,47 - A


    Inscrieri Elite 17.03.2019 - 24 locuri - on 15.03.2019 at 22:39:39

    1. Fratila Robert, Baicoi, 13 - 42,96 - E
    2. Caloianu Iuliana, Ploiesti, 421 - 41,55 - EF
    3. Neculai Alexandru, Tulcea, 56 - 39,11 - E
    4. Tigau Dan, Bucuresti, 11 - 37,35 - ELW
    5. Neagoe Costin, Bucuresti, 37 - 37,02 - E
    6. Sencu Victor, Targoviste, 123 - 35,46 - E
    7. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 49 - 34,76 - EW
    8. Totpal Marius, Busteni, 283 - 34,11 - E
    9. Suditu Andrei, Campina, 1502 - 33,7 - E
    10. Galiu Mihai, Brasov, 354 - 33,65 - E
    11. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 762 - 32,9 - O
    12. Gheorghe Dragos, Boldesti, 227 - 31,63 - O
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 15.03.2019 la 23:40.

  4. #3
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    2.442
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    69 z 6 h 1 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    6502
    Clasament Incepatori 16.03.2019

    1. Chirica Alexandru - Bucuresti
    2. Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    3 -- 4
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    Boboc Viorel - Slobozia
    5 -- 8
    Tanasov Marius - Bucuresti
    Trandafir Catalin - Slobozia
    Radu Fanel - Ramnicu Sarat
    Moldovan Mircea - Campina
    9 -- 16
    Botea Mihai - Braila
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Serban Nicolae - Slobozia
    Bizga Romeo - Galati
    Lambru Iustinian - Ploiesti
    Cruceru Ion - Ramnicu Sarat
    Constantin Filip - Sinaia
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    17 -- 22
    Popescu Horia - Sinaia
    Rusu Andrei - Strejnicu
    Fusca Georgian - Targoviste
    Radu Bogdan Florin - Campina
    Bartha Ferenc - Baraolt
    Korodi Csaba - Aita Mare
    23 -- 33 0v gr.sup.
    Ialama Marinel - Urleta
    Radu Sergiu - Comarnic
    Dumitru Florin - Slobozia
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    Vasile Gabriel - Sinaia
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Nastase Eduard - Baicoi
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Vilcu Dragos - Bucuresti
    Militaru Alexandru - Targoviste
    Nedelcu Marian - Sinaia
    34 -- 38 1v gr.inf.
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Grigore Denisa - Targoviste
    Ene Adrian - Ploiesti
    Mihaiu Damian - Valenii de Munte
    39 -- 46 0v gr.inf.
    Botoaca Ion - Comarnic
    Dinca Catalin - Campina
    Voicu Alexandra - Targoviste
    Burtea Izabela - Baicoi
    Stroe Teodor - Valenii de Munte
    Osain Rares - Valenii de Munte
    Dumitru Sebastian - Valenii de Munte
    Stoenescu Celestin - Valenii de Munte



    Clasament Avansati 16.03.2019

    1. Tudor Florian - Bucuresti
    2. Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    3 -- 4
    Loghin Florin - Brasov
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    5 -- 8
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Darjan Daniel - Brasov
    Coman Emil - Breaza
    Dinu Cristian - Mizil
    9 -- 16
    Pop Alexandru - Campina
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Costache Laurentiu - Buzau
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Panait Constantin - Mizil
    Hoinaru Mihai - Slobozia
    Tudor Emil - Bucuresti
    Piperea Florin - Campina
    17 -- 32
    Ceobotaru Daniel - Galati
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Acriva Marian - Mizil
    Hulpan Cristian - Galati
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Amarinei Sorin - Galati
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Oancea Vasile - Buzau
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Eparu Matei - Ploiesti
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Cotet Nicolae - Braila
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    33 -- 48 0v gr.sup.
    Ene Florin - Ploiesti
    Nitu Serban - Paulesti
    Covataru Loredan - Brasov
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Marin Iulian - Campina
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Huica Petre - Bucuresti
    Mihu Florin - Pitesti
    Florea Marin - Filipestii de Targ
    Popescu Sorin - Ploiesti
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Grigore Marian - Cocorastii Mislii
    Floarea Adrian - Valea Voievozilor
    Lungu Mihai - Targoviste
    49 -- 3v gr.inf.
    Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    50 -- 53 2v gr.inf.
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Anescu Andu - Dragasani
    Movileanu Neculae - Brasov
    Neagu Costin - Targoviste
    54 -- 69 1v gr.inf.
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
    Stoica Mihai - Mioveni
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Grigore Dumitru Valentin - Ramnicu Sarat
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Matei Mircea - Targoviste
    Gheorghita Vasile - Buzau
    Bolozan Laurentiu - Braila
    Pascu Gabriel - Braila
    Moise Viorel - Braila
    Arama Gicu - Braila
    Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
    70 -- 75 0v gr.inf.
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Parvu Nicolae - Cornu
    Tomescu Florin - Pitesti
    Olaru Viorel - Cocorastii Mislii
    Cudalbu Tiberiu - Ploiesti
    Movileanu Adrian - Brasov


    Clasament Open 17/03/2019

    1. Bozga Razvan - Baicoi
    2. Finna Gabor - Targu Secuiesc
    3 -- 4
    Bozga Lucian - Baicoi
    Voin Doru - Bucuresti
    5 -- 8
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Mitrea Silviu - Navodari
    Stefan Patrick - Brasov
    9 -- 16
    Laur Boro - Sinaia
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Chiru Sorin - Campina
    Samoila Ion - Babadag
    Pascu Razvan - Magureni
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Dracea Gabriel - Sinaia
    17 -- 32
    Manta Viorel - Baicoi
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Nicola Marian - Constanta
    Trocaru Remus - Tulcea
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Baiburi Levent - Tulcea
    Avram Nicolae - Nedelea
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Ghizdavescu Adrian - Navodari
    Viciu Dragos - Pitesti
    Tudorache Constantin - Targoviste
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    Rasid Aihan - Constanta
    Mostovoi Andrei - Campina
    33 -- 40
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Panait Genu - Teisani
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Babus Liviu - Ploiesti
    Brulea Petre - Paulesti
    Nitescu Horia - Ploiesti
    Barca George - Pitesti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    41 -- 44 2v gr.inf.
    Fratea Aurel - Constanta
    Leolea Andrei - Constanta
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Rusea Gheorghe - Breaza
    45 -- 55 1v gr.inf.
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Darmaz Ion - Targoviste
    Ivan Valentin - Campina
    Peiu Cosmin - Babadag
    Dospinescu George - Bucuresti
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Negrea Bogdan - Moreni
    Cucu Cristin - Targoviste
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Dogaru Bianca - Baicoi
    Vajeu Ionut - Busteni
    56 -- 60 0v gr.inf.
    Margescu Bogdan - Campina
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Docan Cristian - Bucuresti
    Franculescu Marius - Sinaia
    Gheorghe Daniel - Braila


    Clasament Elite 17.03.2019

    1. Fratila Robert - Baicoi
    2. Caloianu Iuliana - Ploiesti
    3 -- 4
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Petrescu Liviu - Pitesti
    5 -- 8
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Gheorghe Dragos - Boldesti
    Sencu Victor - Targoviste
    9 -- 3v gr.inf.
    Tigau Dan - Bucuresti
    10 -- 11 2v gr.inf.
    Suditu Andrei - Campina
    Galiu Mihai - Brasov
    12 -- 13 1v gr.inf.
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Totpal Marius - Busteni
    14 -- 0v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    Ultima modificare făcută de Bogdan V; 17.03.2019 la 17:44.

  5. Mulțumesc Petru Asmarandei, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    maestru
    Avatarul lui Oktaw Marius
    Data înscrierii
    08.06.2015
    Locație
    Brașov
    Vârstă
    32
    Postări
    1.226
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 h 52 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    1172
    Ilie Octavian Marius și Loghin Florin, Avansați, Brașov

    https://www.youtube.com/channel/UCUo...RVMbKfWxb7sp6w

  7. Mulțumesc Bogdan V, KONSTANTIN au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    49
    Postări
    281
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    54 z 15 h 20 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    357
    Bardocz Szilard - Capeni - elite&open
    Petho Mihaly - Racosul de Sus - elite&open
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare - avansati
    Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare - avansati
    Bartha Ferenc - Baraolt - incepatori
    Korodi Csaba - Aita Mare - incepatori

  9. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan, tobyas69, Cristian Istrate, ADN, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    boboc
    Data înscrierii
    26.09.2017
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    35
    Postări
    7
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 14 h 8 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    15
    Ciobanu Adrian-Braşov-Avansati

  11. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tobyas69, Alexandrel Bv13, KONSTANTIN, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    junior

    Data înscrierii
    18.10.2012
    Locație
    brasov
    Vârstă
    47
    Postări
    126
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 15 h 48 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    197
    Din Brasov la avansati:
    Dumitrescu Sorin
    Covataru Loredan
    Marica Dan

  13. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tobyas69, Oktaw Marius, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    53
    Postări
    879
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 5 h 20 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    3786
    Rusea Gheorghe- Breaza- avansati

  15. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  16. #9
    cadet
    Data înscrierii
    11.02.2014
    Locație
    prahova
    Vârstă
    42
    Postări
    17
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 8 h 46 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    33
    Radulescu Catalin - Incepatori - persoana dizabilitatii - Ploiesti !

  17. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior
    Avatarul lui mironliviu
    Data înscrierii
    06.04.2013
    Locație
    Campina
    Vârstă
    49
    Postări
    706
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    55 z 4 h 1 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    2571
    Miron Liviu - open - Cămpina .

  19. #11
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    192
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 19 h 14 m
    Timp online pe zi
    23 m
    Reputație
    643
    Buna ziua,

    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

    Multumesc.
    I am a lean, mean spin machine!

  20. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tobyas69, Tzupy, Cristian Istrate, - Marcel -, BOZGANU, Doru 72 le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    32
    Postări
    111
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 3 h 29 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    490
    Pascu Răzvan la Open din Magureni.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  22. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
  23. #13
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    5.827
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    138 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    4944
    Popa Mircea si Antal Denes din Brasov la open

  24. #14
    junior

    Data înscrierii
    21.03.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    74
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 3 h 15 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    90
    Crăciunaș Bogdan - Avansati - București

  25. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tzupy, - Marcel -, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    5.827
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    138 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    4944
    Stanciulescu Bogdan si Demeny Zoltan Brasov open

  27. Mulțumesc Bogdan V au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan, tobyas69, Oktaw Marius, sebyy, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Martie 2019", Ploiești - 10.03.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 98
    Ultimul post: 11.03.2019, 14:34
  2. Turneu B "Cupa Februarie 2019", Ploiești - 09.02.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 55
    Ultimul post: 10.02.2019, 12:40
  3. Turneu A "Cupa Orașului Băicoi", Băicoi - 13.10.2018
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 245
    Ultimul post: 14.10.2018, 21:46
  4. Turneu A "Cupa Orașului Băicoi", Băicoi - 07.10.2017
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 252
    Ultimul post: 14.10.2017, 00:03
  5. Răspunsuri: 153
    Ultimul post: 17.04.2011, 00:35

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •