pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 132

Subiect: World Table Tennis Day 2019 - WTTD 2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.734
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    411 z 13 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33635

    World Table Tennis Day 2019 - WTTD 2019

    Stimați Coordonatori, Organizatori și Participanți în Circuitul AmaTur România mai avem exact o lună până la Ziua Internațională a Tenisului de Masă, zi pe care o sărbătorim alături de restul lumii în data de 6 Aprilie 2019.

    Cum ajutăm organizatorii să programeze cât mai multe evenimente în această perioadă?

    • Taxă de afiliere zero pentru Turneele B+;
    • Diplome și medalii pentru toate Turneele B+ programate;
    • Grilă de punctare mărită cu 2 puncte pentru toți participanții;

    Vă rugăm ca în intervalul 06-15 Martie 2019 să ne transmiteți printr-un post dedicat intențiile dumneavoastră în următoarea formă:
    Județ - Localitate - Organizatori - Data evenimentului - Sala de sport/Loc public - Număr de mese - Număr de jucători - Categorii

    Vă mulțumim!
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.734
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    411 z 13 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33635

    Centralizator Turnee B+

    WTTD - AmaTur România 2019
    No. County City Organiser 1 Organiser 2 Venue Event data Tables No. Categ. Categories Players
    1 Brăila Brăila Ion Marius Giosan Marcel Magenta 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 36
    2 Botoșani Botoșani ACS Ardex Popescu Doru Ardex Arena 06.04.2019 7 2 E/O+A/Î 49
    3 Botoșani Botoșani ACS Ardex Popescu Doru Ardex Arena 07.04.2019 3 1 Double 42
    4 Mureș Reghin Kantor Imre Zoltan Marian Florin Reghin Arena 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 28
    5 Mureș Reghin Kantor Imre Zoltan Marian Florin Reghin Arena 06.04.2019 4 1 Double 28
    6 Brașov Brașov Vladoiu Gelu Gry Club 06.04.2019 2 1 E/O 12
    7 Brașov Brașov Bondoc Alexandru Energetic High School 06.04.2019 8 2 E/O+A/Î 24
    8 Prahova Băicoi Bozga Lucian Visan Bogdan Băicoi Arena 06.04.2019 16 3 E/O+A+Î 96
    9 Prahova Băicoi Bozga Lucian Visan Bogdan Băicoi Arena 06.04.2019 16 1 Double 32
    10 Prahova Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 02.04.2019 6 1 Journalists 12
    11 Prahova Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 03.04.2019 6 1 Double 18
    12 Prahova Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 04.04.2019 6 1 Teams 15
    13 Prahova Ploiești Iancu George Visan Bogdan Indoor Table Tennis 03.04.2019 6 2 E/O+A/Î 30
    14 Galați Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 04.04.2019 6 1 Double 36
    15 Galați Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 06.04.2019 6 1 Î 36
    16 Galați Galați Petrin Mitică CS Activ Arena 07.04.2019 6 1 E/O/A 36
    17 Harghita Ditrău Heja Zoltan Heja Zsolt Gal Ferenc Arena 06.04.2019 10 2 E/O+A/Î 60
    18 Prahova Ploiești Marian Bogdan Avram Nicolae Tel George Jr. 02.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36
    19 Prahova Ploiești Marian Bogdan Avram Nicolae Tel George Jr. 07.04.2019 16 3 E/O +A+Î 96
    20 Prahova Ploiești Marian Bogdan Avram Nicolae Tel George Jr. 07.04.2019 16 1 Double 32
    21 Mureș Târnăveni Chibulcutean Ioan 06.04.2019 2 2 E/O+A/Î 24
    22 Bistrița Năsăud Bistrița Apian Florin Garaz Mircea Gheorghe Bozga Arena 03.04.2019 16 2 E/O+A/Î 64
    23 Argeș Pitești Toma Florin No. 19 School 06.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54
    24 Vâlcea Râmnicu Vâlcea Lupșa Bogdan CET Ostroveni 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 48
    25 Gorj Târgu Jiu Cruceru Sergiu T. Vladimirescu High School 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36
    26 Iași Iași Axinte Bogdan Gasner Paul TopSpin Arena 06.04.2019 2 1 E/O/A/Î 12
    27 Maramureș Vișeu de Sus Galbăn Călin Polivalent Hall 06.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72
    28 Bistrița Năsăud Năsăud Spaller Tiberiu Mihai Eminescu School 06.04.2019 4 1 A/Î 24
    29 Bistrița Năsăud Năsăud Spaller Tiberiu Mihai Eminescu School 05.04.2019 4 1 Double 24
    30 Neamț Piatra Neamț Bubulac Cristi Forestier High School 06.04.2016 4 2 E/O/A+Î 32
    31 Neamț Roman Baisan Paul CFR Arena 06.04.2019 2 1 E/O/A/Î 16
    32 Bacău Bacău Rojniță Sebastian Miron Călin No. 10 School 06.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54
    33 Suceava Salcea Morosan Marian Galateanu Sorin Salcea School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 20
    34 Timiș Timișoara Dănescu Bogdan Club 11 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 50
    35 Timiș Timișoara Dănescu Bogdan Club 11 07.04.2019 6 1 Double 36
    36 Suceava Fălticeni Cozma Cătălin Băcescu High School 07.04.2019 6 2 E+O 36
    37 Bihor Chișineu Criș Meszar Rasvan Mihai Veliciu High School 06.04.2019 4 4 Mini AmaTur 25
    38 Galați Tecuci Cristovici Viorel Romstal Arena 06.04.2019 4 1 E/O/A/Î 24
    39 Bihor Oradea Sferlea Marius PinPongMania Real 03.04.2019 12 1 A/Î 36
    40 Suceava Suceava Cojocaru Adrian Stefan cel Mare High School 06.04.2019 12 1 Double 96
    41 Suceava Suceava Cojocaru Adrian Stefan cel Mare High School 07.04.2019 12 2 A+Î 96
    42 Harghita Ditrău Heja Zoltan Heja Zsolt Gal Ferenc Arena 06.04.2019 10 1 Double 60
    43 Timiș Lugoj Ignat Cristian Harul School 06.04.2019 4 3 Mini AmaTur 30
    44 Timiș Lugoj Ignat Cristian Harul School 07.04.2019 4 1 Double 28
    45 Covasna Sf. Gheorghe Olah Oliver TopSpin St. George 06.04.2019 8 2 E/O+A/Î 48
    46 Covasna Sf. Gheorghe Olah Oliver TopSpin St. George 06.04.2019 8 1 Double 48
    47 Bucuresti Bucuresti Duțu Cătălin Top Tenis Arena 06.04.2019 22 2 A+Î 132
    48 Bucuresti Bucuresti Duțu Cătălin Top Tenis Arena 07.04.2019 16 2 E+O 96
    49 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Manea Mihaita Club Iberom 05.04.2019 4 1 Double 32
    50 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Manea Mihaita Club Iberom 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 36
    51 Tulcea Tulcea Gherasim Iulian Manea Mihaita Club Iberom 05.04.2019 4 1 Mini AmaTur 24
    52 Covasna Târgu Secuiesc Canea Kocsis Andras Kerekes Barnabas Nagy Mozes High School 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36
    53 Covasna Târgu Secuiesc Canea Kocsis Andras Kerekes Barnabas Nagy Mozes High School 06.04.2019 6 1 Double 36
    54 Mureș Târgu Mureș Șarcani Andrei Ciurca Ovidiu TT Concept Adial Arena 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36
    55 Botoșani Botoșani Corneanu Sorin Elsabeta Lipă Arena 06.04.2019 10 4 E+O+A+Î 60
    56 Mehedinți Drobeta Tr. Severin Vijaica Florin Draghici Dumitru Titeica High Schol 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 24
    57 Mureș Sighișoara Tipser Gabriel Oneț Nicolae Mircea Eliade High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36
    58 Sălaj Zalău Ciupe Alin Ciupe Sport Arena 27.03.2019 4 1 E/O/A/Î 30
    59 Iași Iași Părăscuță Daniel Club Viper 07.04.2019 4 1 A 24
    60 Cluj Turda Pop Cosmin Liviu Rebreanu High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36
    61 Cluj Dej Pop Dănuț Dezso Attila CS Dej Club 06.04.2019 10 3 E+O+A/Î 60
    62 Iași Iași Drăgan Petru Ioan Club Viper 08.04.2019 4 1 E/O 24
    63 Iași Iași Plamadă Lucian Club Viper 06.04.2019 4 1 O/A 24
    64 Hunedoara Deva Szakacs Raul Andrei Muresanu School 06.04.2019 2 1 Mini AmaTur 14
    65 Prahova Filipestii de Targ Mos Florin Avram Nicolae Filipestii de Targ School 04.04.2019 2 2 Mini AmaTur 16
    66 Harghita Odorheiu Secuiesc Balint Gabor Fit Feel & Wellness Club 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 16
    67 Iași Iași Pristavu Bogdan Petru Poni High School 06.04.2019 6 1 Î 24
    68 Vrancea Focșani Corcoz Costin Ghe. Asachi High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36
    69 Vrancea Focșani Corcoz Costin Ghe. Asachi High School 06.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12
    70 Dâmbovița Târgoviște Lăzăroiu Adrian Darmaz Ion IHR High School 06.04.2019 5 2 E/O+A/Î 55
    71 Argeș Curtea de Argeș Vladu Nicolae AS Dacia Service 06.04.2019 2 2 E/O+A/Î 24
    72 Harghita Miercurea Ciuc Incze Levente Tamas Szilard Magtar Arena 07.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72
    73 Vrancea Straoane Popescu A. Mihai Manolache Mihalea No. 1 School 05.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12
    74 Vrancea Straoane Popescu A. Mihai Ragea Costică No. 2 School 07.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12
    75 Neamț Târgu Neamț Bobu Ștefan Minodor Grigore Ghica School 06.04.2019 6 2 E/O/A+Î 36
    76 Argeș Mioveni Toma Florin Liviu Rebreanu School 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36
    77 Constanța Techerghiol Fratea Aurel Leolea Andrei Polivalent Hall 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 32
    78 Sibiu Agnita Zedler Csaba La Prut Arena 05.04.2019 4 1 Old Boys 8
    79 Sibiu Agnita Zedler Csaba GD Teuch High School 06.04.2019 3 3 Mini AmaTur 30
    80 Sibiu Agnita Zedler Csaba La Prut Arena 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36
    81 Alba Blaj Comșa Cristian Pavel P. Aron School 03.04.2019 3 1 Funny Tennis 24
    82 Alba Blaj Balu Dan I.M. Clain High School 03.04.2019 4 1 Bosch Corporate 16
    83 Alba Blaj Zedler Iuliu Avram Iancu Park 04.04.2019 3 1 Funny Games 16
    84 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 04.04.2019 6 1 Mini AmaTur 36
    85 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36
    86 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 07.04.2019 6 1 Veterans Cup 36
    87 Alba Blaj Zedler Iuliu I.M. Clain High School 07.04.2019 6 1 Double 32
    88 Argeș Pitești Pribeagu Claudiu Matei Basarab School 07.04.2019 9 3 Mini AmaTur 30
    89 Argeș Pitești Pribeagu Claudiu Matei Basarab School 07.04.2019 9 1 Double 30
    90 Sibiu Cisnădie Govoreanu Florin Tehnologic High School 07.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36
    91 Arad Arad Lăcătiș Ghiță Neamț Doru CSM Arena 06.04.2019 8 3 E/O+A+Î 60
    92 Hunedoara Deva Boznea Daniel Grigore Moisil High School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 40
    93 Bihor Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 03.04.2019 12 1 Double 32
    94 Bihor Oradea Balogh Gergo King Pong Arena 05.04.2019 12 2 E/O+A/Î 72
    95 Bacău Bacău Cârnu Eugen Dumitru Mangeron High School 07.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54
    96 Sibiu Sibiu Filea Adonis Muresanu Alex No. 9 School 06.04.2019 9 1 E/O/A/Î 54
    97 Sibiu Cristian Dragomir Ioan Pampu Nicolae Polivalent Hall 06.04.2019 6 4 Mini AmaTur 36
    98 Arad Arad Kapostă Victor CSM Arena 03.04.2019 8 2 E/O+A/Î 48
    99 Ialomița Slobozia Vlase Gheorghe Polivalent Hall 03.04.2019 12 4 E+O+A+Î 72
    100 Alba Alba Iulia Pralea Constantin Apulum Hall 06.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36
    101 Bacău Comănești Roșu Gabriel Ciprian Porumbescu School 06.04.2019 9 2 E/O+A/Î 54
    102 Bacău Comănești Roșu Gabriel Dimitrie Ghika High School 05.04.2019 3 1 Mini AmaTur 20
    103 Alba Aiud Dîrlea Ioan Polivalent Hall 06.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36
    104 Caraș Severin Oravița Put Gabriel Romul Ladea School 06.04.2019 4 2 E/O+A/Î 24
    105 Caraș Severin Reșița Csaky Tiberiu Craiovan Victor No. 7 School 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36
    106 Arad Arad Herteg Doru CSM Arena 02.04.2019 8 2 Marțienii 48
    107 Arad Arad Herteg Doru CSM Arena 05.04.2019 8 2 Vinerenii 48
    108 Bacău Comănești Roșu Gabriel Ciprian Porumbescu School 07.04.2019 9 1 Double 36
    109 Sibiu Sibiu Barac Marius Transilvania Hall 03.04.2019 7 1 E/O/A/Î 42
    110 Arad Arad Roman Bogdan Children`s Palace 03.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12
    111 Arad Arad Roman Bogdan Children`s Palace 04.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12
    112 Arad Arad Roman Bogdan Children`s Palace 05.04.2019 2 1 Mini AmaTur 12
    113 Dolj Craiova Răducan Bogdan CSS Hall 06.04.2019 4 1 E/O/A/Î 24
    114 Hunedoara Brad Oprean Andrei Sava Teodor HCC School 07.04.2019 3 1 Kola Phillips M 18
    115 Timiș Lugoj Clubul Maraton 93 Vargatu Dorina C. Brediceanu High School 04.04.2019 4 4 Mini AmaTur 50
    116 Timiș Timișoara Mihalca Eleonora Vela Claudiu West High School 04.04.2019 4 1 A/Î 24
    117 Timiș Timișoara Mihalca Eleonora Vela Claudiu West High School 05.04.2019 4 1 E/O 24
    118 Bihor Oradea Sferlea Marius PinPongMania Real 06.04.2019 12 1 E/O 36
    119 Suceava Salcea Morosan Marian Scoala Salcea 06.04.2019 3 1 Mini AmaTur 15
    120 Prahova Ploiești Iancu George Indoor Table Tennis 01.04.2019 6 1 E/O/A/Î 36
    121 Sibiu Pelișor Kolbel Valentina Zedler Csaba Market 05.04.2019 1 1 TT4FUN 20
    122 Iași Iași Ciobotaru Gigi CSM Iași 06.04.2019 8 2 Open+Amatori 48
    123 Sibiu Bârghiș Toader Cecilia Timar Doina Bârghiș School 05.04.2019 2 1 Different School 20
    124 Sibiu Brădeni Lacatus Telu Bradeni School 05.04.2019 2 1 Different School 20
    125 Sibiu Iacobeni Zamacau Vasile Veza Alex Iacobeni School 05.04.2019 2 1 Different School 20
    126 Alba Jidvei Gaspar Andras Iuliu Zedler Sala de sport Jidvei 06.04.2019 3 1 Village Cup 48
    127 Constanta Constanta Lica George Panaite Ionel Eden Club 07.04.2019 6 2 E/O+A/Î 36
    128 Sibiu Dumbraveni Holom Dorin Refresh Dumbrăveni 07.04.2019 3 1 Mini AmaTur 18
    129 Sibiu Cristian Dragomir Ioan Pampu Nicolae Polivalent Hall 06.04.2019 6 1 Double 20
    130 Iași Pașcani Albu Catalin Ifrim Radu CFR Pascani Arena 06.04.2019 10 2 E/O/A+Î 60
    131 Brașov Brașov Antal Denes Polivalent Hall 04.04.2019 2 1 E/O/A/Î 12
    132 Sibiu Chirpar Aldea Mihaela Nitescu Horea Chirpar School 05.04.2019 2 1 Scoala Altfel 20
    133 Sibiu Medias Victor Ilie Zedler Csaba TM Romgaz 07.04.2019 12 2 E/O+A/Î 48
    134 Botosani Botoșani Corneanu Sorin Polivalent Hall 06.04.2019 4 1 Double 16
    135 Iași Valea Lupului Plamada Lucian Valea Lupului Arena 07.04.2019 4 1 Double 16
    136 Bistrița Năsăud Bistrita Apian Florin Gheorghe Bozga Arena 10.04.2019 10 1 Double 36
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 04.04.2019 la 13:33.

  3. Mulțumesc iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.734
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    411 z 13 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33635
    1. Județul Brăila - mun. Brăila - Ion Marius - 06.03.2019 - Magenta - 4 mese - 24+12 - E/O + A/Î
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  5. Îmi place popescu doru viorel, Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    51
    Postări
    853
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 8 h 24 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    741
    2. Jud. Botosani - mun. Botoșani - ACS . ARDEX - 06.04.2019 - 7 mese - 14+35 - E/O + A/I.
    3. Jud. Botosani - mun. Botoșani - ACS . ARDEX - 07.04.2019 - 3 mese - 18/21 echipe.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 06.03.2019 la 21:08.

  7. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    53
    Postări
    1.779
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    62 z 1 h 57 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    2382
    4. Judetul Mures - localitatea Reghin. Organizator 1 - Kantor Imre-Zoltan; Organizator 2 - Marian Florin - 06.04.2019 4 mese - 28 locuri - E/O si A/I;
    5. Judetul Mures - localitatea Reghin. Organizator 1 - Kantor Imre-Zoltan; Organizator 2 - Marian Florin - 06.04.2019 4 mese - 14 echipe - Dublu;
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 06.03.2019 la 21:11.

  9. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.047
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    136 z 16 h 49 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15974
    6. Județul Brașov - Localitatea Brasov. Organizator Vlădoiu Gelu - 06.04.2019 - 2 mese - 12 locuri E+O
    7. Judetul Brasov - Localitatea Brasov. Organizator Bondoc Alexandru - 06.04.2019 - 8 mese - 48 locuri I+A si O+E
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 08.03.2019 la 11:47.

  11. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    45
    Postări
    3.208
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    81 z 4 h 17 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7427
    8. Judetul Prahova - Localitatea Baicoi. Organizator 1- Bozga Lucian; Organizator 2 - Visan Bogdan - 06.04.2019; 16 mese 96 locuri: 18 Incepatori, 42 Avansati, 36 Open/Elite
    9. Judetul Prahova - Localitatea Baicoi. Organizator 1- Bozga Lucian; Organizator 2 - Visan Bogdan - 06.04.2019; 16 mese 16 echipe Dublu

    Informatii pentru celelalte turnee din Prahova vor fi postate de Nae si George.

  13. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    59
    Postări
    3.125
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    29 z 22 h 40 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    5137
    10. Judetul Prahova - Localitate Ploiesti - INDOOR TABLE TENNIS; Organizator Iancu George; 02.04.2019 ora 17:00 - 6 mese 12 locuri - ZIARISTI;
    11. Judetul Prahova - Localitate Ploiesti - INDOOR TABLE TENNIS; Organizator Iancu George; 03.04.2019 ora 18:00 - 6 mese 18 locuri - DUBLU;
    12. Judetul Prahova - Localitate Ploiesti - INDOOR TABLE TENNIS; Organizator Iancu George; 04.04.2019 ora 18:00 - 6 mese 15 locuri - ECHIPE DE 2 cu dublu;
    13. Judetul Prahova - Localitate Ploiesti - INDOOR TABLE TENNIS; Organizator Iancu George; Visan Bogdan 03.04.2019 ora 18:00 - 6 mese 15 Amatori + 15 Open.
    Ultima modificare făcută de george60; 24.03.2019 la 13:12.

  15. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    organizator turnee

    Data înscrierii
    06.05.2015
    Locație
    galati
    Vârstă
    51
    Postări
    726
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 22 h 8 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    748
    14. Judetul Galati - Localitate Galati - Organizator Petrin Mitica - 04 aprilie - sala ACS ACTIV -6 mese - 36 jucatori - 1 categorie (Dublu)
    15. Judetul Galati - Localitate Galati - Organizator Petrin Mitica - 06 aprilie - sala ACS ACTIV -6 mese - 36 jucatori - 1 categorie (Î)
    16. Judetul Galati - Localitate Galati - Organizator Petrin Mitica - 07 aprilie - sala ACS ACTIV -6 mese - 36 jucatori - 1 categorie (A+O+E)
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 07.03.2019 la 20:13.

  17. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  18. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    876
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    948
    17. Judetul Harghita - Localitatea Ditrau - Organizatori Heja Zoltan, Heja Zsolt - 06.04.2019 - Sala de sport Gal Ferenc -10 mese - 60 de jucatori - 2 categorii - O/E + A/I
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 07.03.2019 la 21:31.

  19. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    21.04.2014
    Locație
    Nedelea,PH
    Vârstă
    37
    Postări
    2.958
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    137 z 17 h 6 m
    Timp online pe zi
    1 h 34 m
    Reputație
    9044
    18. Prahova - Ploiesti - Organizatori: Marian Bogdan, Avram Nicolae - 02.04.2019 - TelGeorge Jr. - 6 mese - 36 de jucatori - o singura categorie (E+O+A+I), etapa turneului de casa ''Antrenamentul de miercuri'' dorim sa l transformam intr un turneu B+.
    19. Prahova - Ploiesti - Organizatori: Marian Bogdan, Avram Nicolae - 07.04.2019 - TelGeorge Jr. - 16 mese - 96 de jucatori - 3 categorii (Incepatori,Avansati,Elite+Open).
    20. Prahova - Ploiesti - Organizatori: Marian Bogdan, Avram Nicolae - 07.04.2019 - TelGeorge Jr. - 16 mese - 16 echipe dublu.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 16.03.2019 la 15:45.
    FH:Butterfly-Tackinfire Drive
    BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
    BH:Stiga Energy Absorber

  21. Mulțumesc marcelgiosan, Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui neluchibu
    Data înscrierii
    18.03.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    48
    Postări
    533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 1 h 21 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    656
    21. Județul Mures - Localitatea Tarnaveni. Organizator Chibulcutean Ioan (0749292565) - 06.04.2019 - 2 mese - 12 locuri I+A, 2 mese - 12 locuri E+O, 2 categorii
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 08.03.2019 la 10:07.

  23. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  24. #13
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.874
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    541 z 20 h 37 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17809
    22. Judetul Bistrita-Nasaud - Localitatea Bistrita - Organizatori: Apian Florin, Garaz Mircea - 03.04.2019 - Sala `Gheorghe Bozga` - 16 mese - 64 locuri - 2 categorii E/O + A/I
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  25. Mulțumesc marcelgiosan, ovidiu t au mulțumit pentru mesaj
  26. #14
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    01.11.2009
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    60
    Postări
    2.894
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    33 z 12 h 11 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    4691
    23. Arges - Pitesti - Organizator: Toma Florin - 06.04.2019 - Sala: Sc gen nr 19 - 9 mese - 54 locuri - 2 categorii E/O + A/I
    24. Vilcea - Rm Vilcea - Organizator: Lupsa Bogdan - 07.04.2019 - Sala CET Ostroveni - 6 mese - 48 locuri - 2 categorii E/O + A/I
    25. Gorj - Tg Jiu - Organizator: Cruceru Sergiu - 06.04.2019 - Sala: Colegiul T.Vladimirescu - 6 mese - 36 locuri - 2 categorii E/O + A/I

  27. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  28. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogdan A
    Data înscrierii
    28.09.2010
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    34
    Postări
    1.074
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    352 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    2 h 33 m
    Reputație
    1647
    26. Iasi - Iasi - Organizator Bogdan Axinte, Gasner Paul 06.04.2019 - Sala: TopSpin Arena - 2 mese - 12 Locuri - E/O/A/I
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 08.03.2019 la 14:31.
    Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
    Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
    Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

  29. Îmi place macocco, sorin_client le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. "BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2019", Bistrița - 31.08.2019
    De FlorinBN în forumul Liga AmaTur - campionat pe echipe
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 02.08.2019, 16:51
  2. Liebherr 2019 ITTF World Table Tennis Championships
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 71
    Ultimul post: 17.05.2019, 13:30
  3. Răspunsuri: 46
    Ultimul post: 10.04.2019, 13:38
  4. Răspunsuri: 57
    Ultimul post: 03.04.2019, 13:08
  5. Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 20.04.2018, 13:28

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •