tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 31 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 454

Subiect: "Cupa Miercurea Ciuc", Miercurea Ciuc - 23/24.03.2019

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    32
    Postări
    639
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    304

    "Cupa Miercurea Ciuc", Miercurea Ciuc - 23/24.03.2019

    Cupa Miercurea-Ciuc 23-24.03.2019
    CATEGORIA CONCURSULUI: Turneu tip A

    TURNEUL SE DESFĂȘOARĂ PE 4 CATEGORII:
    Avansați și ELITE: Sâmbătă, 23 martie 2019
    OPEN și Începători: Duminică, 24 martie 2019

    LOCUL DE DESFĂȘURARE: Miercurea Ciuc, Bd. Fratiei nr 20, Sala de Sport a Școlii Gen. József Attila

    INDICATII DE ACCES:


    LOGISTICĂ: 20 mese ITTF
    FACILITĂȚI: Vestiare
    SE ASIGURĂ: mingi***, apă minerală/plată, gustare, masa de prânz (sarmale)
    DONAȚIE CĂTRE AMATUR ROMÂNIA: 1 leu/participant
    MATERIALE DE PREMIERE: cupe,medalii și diplome (locurile 1-4.), medalii și diplome (locurile 5-8.)

    CONTRIBUȚIA PARTICIPANȚILOR: 40 ron
    Persoanele cu dizabilități beneficiază de înscriere gratuită.

    DESFĂȘURAREA TURNEULUI:

    Avansați: Sâmbătă, între orele 09-19
    ELITE: Sâmbătă, între orele 13-20
    OPEN: Duminică, între orele 09-18
    Începători: Duminică, între orele 09-17
    Vă rugăm să confirmați înscrierile cu 30 de minute înainte de orele de începere menționate mai sus.

    Sistemul de joc:

    - grupe inferioare de câte 6(5) jucători , ordonați în funcție de MP, aplicând regula șarpelui, cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4;
    - grupe superioare de câte 3/4 jucători, se califică primii 2*;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: regula şarpelui sau 1432
    - CATEGORIA ELITE, fără grupe superioare.
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor inferioare; La categoriile Începători, Avansați și Open , locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de calculator (tragere la sorți cu butonul auto).

    *Pentru a respecta caracterul de competiție de masă, se va asigura fiecărui participant numărul de minim 4 meciuri stipulat în regulament pentru turneele A.

    Participanții:
    La categoria Începători poate participa orice jucător cu media între 0 și 9,99,**
    La categoria Avansați poate participa orice jucător cu media între 10 și 19,99,**
    La categoria Open poate participa orice jucător cu media între 20 și 32,99,**
    La categoria Elite poate participa orice jucător cu media de peste 33, inclusiv***

    Jucătorii se pot înscrie la categoria de care aparțin, sau la cea imediat superioară.
    **Dacă provine din rândul jucătorilor care au făcut o pauză mai mare de un an în Circuitul AmaTur organizatorul trebuie să țină cont de specificațiile din clasamentul general, unde fiecare participant are simbolul "E", "O", "A" sau "Î" și prima participare va fi la categoria de care aparține sau maxim categoria imediat superioară.
    *** Divizionarii legitimați într-o divizie superioară diviziei B pot participa numai la categoria Elite.

    Număr maxim de jucători:
    -108 la Avansați
    -54 la Open
    -48 la Elite
    -66 la Începători

    ****În cadrul turneelor din cadrul circuitului AmaTur se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.

    ÎNSCRIEREA ȘI RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
    - ultima retragere:
    - vineri, 22.03.2019, ora 21,00 pentru Avansați și Elite,
    - sâmbătă, 23.03.2019, ora 21,00 pentru Open și Începători.
    - retragerea trebuie să apară explicit pe forum până la ora limită, responsabilitatea de a verifica acest lucru revine strict persoanei care se retrage
    - retragerea jucătorilor după termen se consider absență nemotivată și aduce 3 puncte de penalizare

    ORGANIZATORi:
    - Lakatos Zsolt 0745313446, Incze Levente 0745481288, Pal Zoltan 0752505353, Tamás Szilárd, Kovács István.
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Tokos-Bethleni Pal: 0742.257.995

    *******

    INFO UTILE:

    Mingea va fi oferită de partenerul turneului:

    Viva Sportshop va fi prezent la turneu cu un stand modern, generos unde veti putea gasi produse de tenis de masa.

    Parteneri:
    Asociatia Judeteana Sportul Pentru Toti Harghita, Sc. Gen. József Attila, As. TT INCZE, Cofetaria Bunicuta, SC Mineral Quantum SRL, Sc Harmopan SA, Sc Terezkonyha SRL.

    FOARTE IMPORTANT:
    Masa de prânz o vom începe la inceputul grupelor superioare, urmând ordinea de mai jos: Prima data jucătorii necalificați din inferioare, urmați de jucătorii care in programul superioarelor au o pauză de două meciuri.

    Info cazare:
    Hotele:
    http://www.hunguest-fenyo.ro/en/
    https://www.hotelpark.ro/?lang=ro
    http://www.hotelmerkur.ro/site/index.php?m=1&lng=2

    Pensiuni:
    https://www.vardomb.ro/?l=ro
    http://haromszekely.ro/
    https://www.juliuspension.ro/main.php?l=ro
    http://hotelcsiki.vianapolipizzeria.com/
    http://www.siestapanzio.ro/index-ro.php
    http://www.randevupanzio.ro/new/index.php/ro/elerhetseg
    https://travelminit.ro/ro/cazare/pen...miercurea-ciuc
    Ultima modificare făcută de zoltikaa; 21.03.2019 la 11:11.

  2. Mulțumesc mihais mioveni, VivaSportShop au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Tamas Vivien, ivisuc, ADN le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.628
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 15 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15435
    Clasament Elite (23.03.'19 - 13:00)

    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Tamas Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    3 -- 4
    Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    Enciu Alexandru - Slobozia
    5 -- 8
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    9 -- 16
    Mike Boroka - Targu Secuiesc
    Galiu Mihai - Brasov
    Jenei Barnabas - Odorheiu Secuiesc
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
    Kiss Janos - Miercurea Ciuc
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    17 -- 28
    Farkas Yvett Bernadett - Sfantu Gheorghe
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Fazakas Attila - Toplita
    Barabas Sandor - Toplita
    Vetesy Norbert - Odorheiu Secuiesc
    Erdos Ferenc - Miercurea Ciuc
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Braniste George - Bacau
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Dombi Tihamer - Miercurea Ciuc
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    29 -- 2v gr.inf.
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    30 -- 31 1v gr.inf.
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    32 -- 37 0v gr.inf.
    Mozes Botond - Odorheiu Secuiesc
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Ticu Dorin - Bacau
    Leteanu Marius - Bacau
    Stroe Ionel - Bacau

    ***

    Clasament Open (24.03.'19 - 09:00)

    1. Bondoc Alexandru - Brasov
    2. Vida Attila - Cristuru Secuiesc
    3 -- 4
    Stefan Patrick - Brasov
    Finna Gabor - Targu Secuiesc
    5 -- 8
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Dracea Gabriel - Sinaia
    9 -- 16
    Barsa Ioan - Moinesti
    Orosz Attila - Miercurea Ciuc
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Kincses Jozsef - Praid
    17 -- 18
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    19 -- 21 2v gr.sup.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Pinzar Alin - Suceava
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    22 -- 28 1v gr.sup.
    Munteanu Ion - Comanesti
    Macovei Cristi - Iasi
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Kelemen Laszlo - Miercurea Ciuc
    Babics Tamas - Gheorgheni
    29 -- 36 0v gr.sup.
    Denes Ferenc - Praid
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Gecse Alpar - Chibed
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Janosi Attila - Targu Mures
    Serban Liviu - Onesti
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    37 -- 40 2v gr.inf.
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc
    41 -- 48 1v gr.inf.
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Nistor Florin - Comanesti
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Keresztes Arpad - Miercurea Ciuc
    Urus Kristof - Sfantu Gheorghe
    Keresztes Attila - Miercurea Ciuc
    Borbely Karoly - Miercurea Ciuc
    49 -- 52 0v gr.inf.
    Bozosan Petre - Sibiu
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Pui Daniel - Miercurea Ciuc
    Fulop Laszlo - Targu Mures

    ***

    Clasament Avansati (23.03.'19 - 09:00)

    1. Vieru Costica - Botosani
    2. Nitu Serban - Paulesti
    3 -- 4
    Petrescu Claudiu - Putna
    Iordachi Adrian - Adjud
    5 -- 8
    Olah Kriszta - Targu Secuiesc
    Donisan Costel - Pascani
    Socaci Sorin - Panciu
    Imecs F Attila - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Ene Florin - Ploiesti
    Kovacs Eduard - Balan
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    Fulop Attila - Aiud
    Bartha Laszlo - Valea Scurta
    Bedo Jozsef - Suseni
    17 -- 32
    Fotia Iulian - Bacau
    Szasz Imre - Miercurea Ciuc
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Grif Maria - Targu Mures
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Loghin Florin - Brasov
    Lazar Dumitru - Mizil
    Craciun Gheorghe - Miercurea Ciuc
    Lazar Catalin - Brasov
    Strugar Ioan - Deda
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Heja Zoltan - Ditrau
    Sicoe Ioan - Turda
    Laszlo Barna - Cristuru Secuiesc
    33 -- 2v gr.sup.
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    34 -- 53 1v gr.sup.
    Matei Dumitru - Deva
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Padurariu Ciprian - Roman
    Kis Istvan - Brasov
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Stoica Mihai - Mioveni
    Subtirelu Marius - Onesti
    Mihu Florin - Pitesti
    Balint Gabor - Odorheiu Secuiesc
    Kiss Sandor - Cristuru Secuiesc
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Vancsa Zoltan - Miercurea Ciuc
    Bardocz Ferenc - Ditrau
    Kovacs Tihamer - Targu Mures
    Szabo Zoltan - Cristuru Secuiesc
    Karda Ervin - Miercurea Ciuc
    Vitos Laszlo - Miercurea Ciuc
    Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc
    54 -- 64 0v gr.sup.
    Ghitu Liviu - Onesti
    Kovacs Istvan - Miercurea Ciuc
    Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe
    Acriva Marian - Mizil
    Salavastru Petru - Botosani
    Nagy Attila - Suseni
    Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Butunoiu Dorin - Brasov
    Mag Jozsef - Odorheiu Secuiesc
    Ardelean Ionut - Sfantu Gheorghe
    65 -- 68 2v gr.inf.
    Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
    Kovacs Kristof - Targu Secuiesc
    Kolbai Gyula - Miercurea Ciuc
    Szabo Zsolt - Sovata
    69 -- 82 1v gr.inf.
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Lorinczi Bela - Gheorgheni
    Petrache Radu - Blaj
    Gergely Istvan - Ditrau
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Profiroiu Dorel - Sfantu Gheorghe
    Darie Gabriel - Comanesti
    Bordas Laszlo - Santionlunca
    Isaic Radu - Bacau
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Raduly Marius - Sfantu Gheorghe
    Stavarache Florentin - Pascani
    Fekete Elod - Cristuru Secuiesc
    Birtalan Bence - Sovata
    83 -- 96 0v gr.inf.
    Movileanu Neculae - Brasov
    Marica Dan - Brasov
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    Petra Ioan - Balan
    Faluvegi Edvard - Targu Mures
    Gyorgy Nicolett - Targu Mures
    Miron Catalin - Sfantu Gheorghe
    Megyes Andras - Sovata
    Cserei Gabor - Sovata
    Birtalan Levente - Sovata
    Csaki Zsolt - Tomesti
    Gidro Tamas - Carta
    Stefanescu Daniel - Baraolt
    Gaspar Janos - Cristuru Secuiesc

    ***

    Clasament Incepatori (24.03.'19 - 09:00)

    1. Simo Jozsef Tibor - Miercurea Ciuc
    2. Csurulya Gyula - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Korodi Csaba - Aita Mare
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Prodan Daniel - Tarnaveni
    Suciu Andrei - Borsec
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Rusu Gavril - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Popescu Horia - Sinaia
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    Csiki Szabolcs - Suseni
    Minca Paul - Comanesti
    Constantin Filip - Sinaia
    Gal Arpad - Miercurea Ciuc
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Antal Daszkel Jozsef - Miercurea Ciuc
    17 -- 22
    Csiki Istvan - Suseni
    Cinebuji Attila - Tarnaveni
    Mikk Aurelian Victor - Borsec
    Boer Anita - Sfantu Gheorghe
    Luca Ioan - Piatra Neamt
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    23 -- 24 2v gr.sup.
    Csordas Lajos - Miercurea Ciuc
    Dumitru Ovidiu - Tarnaveni
    25 -- 34 1v gr.sup.
    Adorjan Zoltan - Miercurea Ciuc
    Bartha Ferenc - Baraolt
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Radu Ciprian - Brasov
    Saulea Bogdan - Brasov
    Miklos Botond - Miercurea Ciuc
    Csibi Arpad - Ditrau
    Hajdu Istvan - Danesti
    35 -- 44 0v gr.sup.
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    Andras Peter - Miercurea Ciuc
    Nagy Arpad - Suseni
    Benedek Alex - Gheorgheni
    Savina Dan - Piatra Neamt
    Ferenczi Robert - Suseni
    Miklos Adel - Miercurea Ciuc
    Bernad Csaba - Gheorgheni
    Baciu Cristian - Tarnaveni
    45 -- 2v gr.inf.
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    46 -- 53 1v gr.inf.
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    Vass Peter - Miercurea Ciuc
    Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
    Benedek Zoltan - Gheorgheni
    Jakab Zoltan - Santimbru
    Rogin Florin - Piatra Neamt
    Andras Imre - Zetea
    54 -- 62 0v gr.inf.
    Szabo Zoltan - Suseni
    Jakab Szabolcs - Santimbru
    Cucu Poenariu Claudius - Borsec
    Vasile Gabriel - Sinaia
    Beno Katalin - Miercurea Ciuc
    Apopei Rares Gabriel - Brasov
    Korodi Daniel - Aita Mare
    Korodi Krisztian - Aita Mare
    Monu Claudiu - Tarnaveni

    Absente N - Avansati (23.03.'19 - 09:00)
    Simo Attila - Cristuru Secuiesc

    Absente N - Incepatori (24.03.'19 - 09:00)
    Rus Sandor - Vlahita
    Marton Gabor - Vlahita
    Vegh Barbara - Miercurea Ciuc
    Illyes Elemer - Ditrau


    *********

    Inscrieri Avansati (23.03.'19 - 09:00) - on 3/22/2019 at 9:33:51 PM

    1. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 765 - 19.2 - A
    2. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1126 - 19 - A
    3. Fotia Iulian, Bacau, 257 - 18.94 - A
    4. Vieru Costica, Botosani, 289 - 18.92 - AW
    5. Matei Dumitru, Deva, 247 - 18.88 - AW
    6. Donisan Costel, Pascani, 457 - 18.65 - AW
    7. Ene Florin, Ploiesti, 231 - 18.42 - A
    8. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 406 - 18.36 - AW
    9. Fulop Attila, Aiud, 329 - 18.31 - AW
    10. Petrescu Claudiu, Putna, 482 - 18.29 - A
    11. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 225 - 18.21 - A
    12. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 234 - 18.15 - A
    13. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 626 - 18.12 - A
    14. Iordachi Adrian, Adjud, 520 - 18.06 - A
    15. Socaci Sorin, Panciu, 390 - 17.8 - AW
    16. Loghin Florin, Brasov, 224 - 17.56 - A
    17. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 396 - 17.51 - AW
    18. Nitu Serban, Paulesti, 260 - 17.48 - AW
    19. Bedo Jozsef, Suseni, 291 - 17.31 - A
    20. Heja Zoltan, Ditrau, 327 - 16.91 - A
    21. Padurariu Ciprian, Roman, 1253 - 16.75 - AW
    22. Ilie Octavian Marius, Brasov, 278 - 16.7 - A
    23. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 416 - 16.69 - A
    24. Kis Istvan, Brasov, 275 - 16.56 - AW
    25. Imecs F Attila, Miercurea Ciuc, 1042 - 16.55 - A
    26. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 873 - 16.4 - A
    27. Acriva Marian, Mizil, 392 - 16.39 - A
    28. Lazar Dumitru, Mizil, 304 - 16.23 - A
    29. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 864 - 16.1 - A
    30. Sterczer Sandor, Sanzieni, 424 - 15.85 - A
    31. Kovacs Eduard, Balan, 1368 - 15.65 - A
    32. Stoica Mihai, Mioveni, 312 - 15.54 - AW
    33. Sicoe Ioan, Turda, 481 - 15.53 - AW
    34. Subtirelu Marius, Onesti, 703 - 15.52 - A
    35. Todor Csaba, Gheorgheni, 541 - 15.42 - AH
    36. Salavastru Petru, Botosani, 345 - 15.32 - AW
    37. Olah Kriszta, Targu Secuiesc, 1430 - 15.3 - ALF
    38. Mihu Florin, Pitesti, 310 - 15.19 - A
    39. Strugar Ioan, Deda, 618 - 14.52 - A
    40. Grif Maria, Targu Mures, 1534 - 14.4 - AF
    41. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc, 1783 - 14.3 - A
    42. Kiss Sandor, Cristuru Secuiesc, 2728 - 14.2 - A
    43. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1118 - 13 - AW
    44. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 507 - 12.98 - A
    45. Petrache Radu, Blaj, 730 - 12.92 - A
    46. Movileanu Neculae, Brasov, 585 - 12.9 - A
    47. Marica Dan, Brasov, 1490 - 12.8 - A
    48. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 684 - 12.39 - A
    49. Bartha Laszlo, Valea Scurta, 1354 - 12.35 - A
    50. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 645 - 12.06 - AW
    51. Nagy Attila, Suseni, 1021 - 12.03 - A
    52. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 2229 - 11.85 - A
    53. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1100 - 11.83 - A
    54. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 1133 - 11.7 - A
    55. Gergely Istvan, Ditrau, 1468 - 11.7 - A
    56. Dumitrescu Sorin, Brasov, 825 - 11.33 - A
    57. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1058 - 11.3 - A
    58. Profiroiu Dorel, Sfantu Gheorghe, 1899 - 10.95 - A
    59. Darie Gabriel, Comanesti, 661 - 10.41 - A
    60. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1120 - 10.2 - A
    61. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1362 - 10 - A
    62. Isaic Radu, Bacau, 1592 - 9.9 - I
    63. Ghitu Liviu, Onesti, 553 - 9.66 - I
    64. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1134 - 8.88 - I
    65. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 823 - 8.76 - I
    66. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc, 1860 - 8 - I
    67. Kovacs Kristof, Targu Secuiesc, 2650 - 7.65 - I
    68. Raduly Marius, Sfantu Gheorghe, 1537 - 7.55 - I
    69. Pralea Constantin, Alba Iulia, 782 - 7.31 - IW
    70. Butunoiu Dorin, Brasov, 1262 - 7.3 - I
    71. Kovacs Tihamer, Targu Mures, 2403 - 7.1 - I
    72. Petra Ioan, Balan, 1790 - 6 - I
    73. Faluvegi Edvard, Targu Mures, 3527 - 6 - I
    74. Mag Jozsef, Odorheiu Secuiesc, 3543 - 6 - I
    75. Stavarache Florentin, Pascani, 1990 - 5.8 - I
    76. Ardelean Ionut, Sfantu Gheorghe, 2106 - 5.8 - I
    77. Gyorgy Nicolett, Targu Mures, 2217 - 5.75 - IF
    78. Miron Catalin, Sfantu Gheorghe, 2651 - 5.65 - I
    79. Kolbai Gyula, Miercurea Ciuc, 1714 - 0 - A
    80. Szasz Imre, Miercurea Ciuc, 2100 - 0 - A
    81. Craciun Gheorghe, Miercurea Ciuc, 2533 - 0 - A
    82. Laszlo Barna, Cristuru Secuiesc, 3183 - 0 - A
    83. Simo Attila, Cristuru Secuiesc, 5001 - 0
    84. Fekete Elod, Cristuru Secuiesc, 5002 - 0
    85. Szabo Zoltan, Cristuru Secuiesc, 5003 - 0
    86. Karda Ervin, Miercurea Ciuc, 5004 - 0
    87. Birtalan Bence, Sovata, 5005 - 0
    88. Megyes Andras, Sovata, 5006 - 0
    89. Cserei Gabor, Sovata, 5007 - 0
    90. Szabo Zsolt, Sovata, 5008 - 0
    91. Birtalan Levente, Sovata, 5009 - 0
    92. Csaki Zsolt, Tomesti, 5011 - 0
    93. Gidro Tamas, Carta, 5012 - 0
    94. Vitos Laszlo, Miercurea Ciuc, 5014 - 0
    95. Lazar Catalin, Brasov, 5015 - 0
    96. Stefanescu Daniel, Baraolt, 5016 - 0
    97. Gaspar Janos, Cristuru Secuiesc, 5017 - 0

    Inscrieri Elite (23.03.'19 - 13:00) - on 3/22/2019 at 9:55:58 PM

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 43.03 - EL
    2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 54 - 42.98 - EM
    3. Simon Csaba, Targu Mures, 97 - 42.63 - E
    4. Jenei Barnabas, Odorheiu Secuiesc, 1727 - 41 - EL
    5. Tamas Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 1736 - 40.8 - EM
    6. Sufletel Radu, Alba Iulia, 4 - 38.6 - EW
    7. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 32 - 38.26 - E
    8. Govoreanu Florin, Cisnadie, 6 - 37.98 - EW
    9. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 286 - 37.48 - E
    10. Daneliuc Gabi, Selimbar, 10 - 37.39 - EW
    11. Vlase Gheorghe, Slobozia, 12 - 37.18 - EW
    12. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 39 - 36.62 - E
    13. Vetesy Norbert, Odorheiu Secuiesc, 1877 - 35 - EL
    14. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 266 - 34.67 - E
    15. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 173 - 34.26 - E
    16. Galiu Mihai, Brasov, 354 - 33.65 - E
    17. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 198 - 33.23 - E
    18. Barabas Sandor, Toplita, 402 - 32.96 - O
    19. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 732 - 32.5 - OJ
    20. Atomei Armand, Piatra Neamt, 294 - 31.92 - OW
    21. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 313 - 31.29 - O
    22. Mike Boroka, Targu Secuiesc, 1157 - 30.95 - OLF
    23. Mozes Botond, Odorheiu Secuiesc, 2042 - 29 - OL
    24. Rosu Gabriel, Comanesti, 635 - 28.4 - O
    25. Fazakas Attila, Toplita, 414 - 28.22 - O
    26. Braniste George, Bacau, 111 - 28.1 - O
    27. Ursulescu Ioan, Bacau, 1144 - 27.7 - OW
    28. Farkas Yvett Bernadett, Sfantu Gheorghe, 1473 - 27.7 - OLF
    29. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 738 - 27.27 - OJ
    30. Ticu Dorin, Bacau, 127 - 27.09 - OW
    31. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 194 - 27.06 - O
    32. Corbu Darius, Valenii de Munte, 101 - 27.04 - O
    33. Erdos Ferenc, Miercurea Ciuc, 2128 - 26.6 - O
    34. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 436 - 24.26 - O
    35. Leteanu Marius, Bacau, 382 - 23.07 - O
    36. Stroe Ionel, Bacau, 316 - 21.73 - O
    37. Dombi Tihamer, Miercurea Ciuc, 5001 - 0
    38. Tokos P hors concours, Odorheiu Secuiesc, 5003 - 0
    39. Simon T hors concours, Sfantu Gheorghe, 5004 - 0

    Inscrieri Open (24.03.'19 - 09:00) - on 3/22/2019 at 9:35:59 PM

    1. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 75 - 32.39 - O
    2. Finna Gabor, Targu Secuiesc, 754 - 32.3 - O
    3. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 162 - 31.63 - OW
    4. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 456 - 31.03 - O
    5. Bondoc Alexandru, Brasov, 365 - 30.78 - O
    6. Barsa Ioan, Moinesti, 261 - 30.76 - O
    7. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 1208 - 30.65 - O
    8. Denes Ferenc, Praid, 387 - 30.35 - OW
    9. Ciortescu Cristi, Iasi, 58 - 30.27 - O
    10. Stefan Patrick, Brasov, 62 - 29.63 - O
    11. Dracea Gabriel, Sinaia, 180 - 29.5 - O
    12. Vida Attila, Cristuru Secuiesc, 2028 - 29.5 - O
    13. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 1243 - 29.4 - O
    14. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 65 - 29.14 - O
    15. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 181 - 29.06 - O
    16. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 81 - 28.53 - OW
    17. Munteanu Ion, Comanesti, 438 - 28.4 - O
    18. Vladoiu Gelu, Brasov, 88 - 28.29 - OW
    19. Macovei Cristi, Iasi, 94 - 28.03 - O
    20. Mitzea Alexandru, Sibiu, 422 - 27.6 - O
    21. Istrate Cristian, Bucuresti, 72 - 27.55 - OW
    22. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 960 - 27.4 - O
    23. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 769 - 27.07 - O
    24. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 335 - 26.45 - O
    25. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 226 - 26.03 - O
    26. Gecse Alpar, Chibed, 119 - 25.93 - O
    27. Kincses Jozsef, Praid, 391 - 25.77 - O
    28. Pinzar Alin, Suceava, 136 - 25.59 - O
    29. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 108 - 24.98 - O
    30. Nistor Florin, Comanesti, 259 - 24.97 - O
    31. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 117 - 24.7 - OW
    32. Pralea Marius Dan, Botosani, 157 - 24.59 - O
    33. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 399 - 24.1 - O
    34. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 212 - 23.84 - OW
    35. Birtalan Laszlo, Oradea, 228 - 23.74 - OW
    36. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc, 846 - 23.4 - O
    37. Janosi Attila, Targu Mures, 154 - 23.27 - O
    38. Serban Liviu, Onesti, 322 - 23.14 - O
    39. Trocan Nicolae, Mioveni, 161 - 22.54 - OW
    40. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 432 - 21.53 - OW
    41. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 235 - 20.99 - O
    42. Babics Tamas, Gheorgheni, 810 - 20.4 - O
    43. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 251 - 19.53 - A
    44. Bozosan Petre, Sibiu, 222 - 19.24 - A
    45. Pui Daniel, Miercurea Ciuc, 2406 - 19 - A
    46. Keresztes Arpad, Miercurea Ciuc, 2029 - 18 - A
    47. Borbely Karoly, Miercurea Ciuc, 2446 - 18 - A
    48. Urus Kristof, Sfantu Gheorghe, 1661 - 17.1 - A
    49. Fulop Laszlo, Targu Mures, 368 - 16.23 - A
    50. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc, 1896 - 0 - O
    51. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc, 4375 - 0 - A
    52. Keresztes Attila, Miercurea Ciuc, 5005 - 0

    Inscrieri Incepatori (24.03.'19 - 09:00) - on 3/23/2019 at 11:09:30 PM

    1. Csiki Istvan, Suseni, 1644 - 9.85 - I
    2. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 1954 - 9.85 - I
    3. Boariu Timofte Danut, Borsec, 801 - 9.84 - IW
    4. Cinebuji Attila, Tarnaveni, 2386 - 9.75 - I
    5. Tirlea Gheorghe, Brasov, 1480 - 9.47 - I
    6. Csiki Szabolcs, Suseni, 1246 - 9.4 - I
    7. Bartha Ferenc, Baraolt, 1686 - 9.3 - I
    8. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 853 - 9.21 - I
    9. Szabo Zoltan, Suseni, 1343 - 8.95 - I
    10. Suciu Andrei, Borsec, 799 - 8.94 - I
    11. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 982 - 8.87 - I
    12. Sisca Nicusor, Comanesti, 855 - 8.82 - IW
    13. Angi Zoltan, Gheorgheni, 693 - 8.67 - I
    14. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 796 - 8.67 - I
    15. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 1594 - 8.5 - I
    16. Zamfirache Ioan, Botosani, 660 - 8.45 - IW
    17. Antal Daszkel Jozsef, Miercurea Ciuc, 1643 - 8.4 - I
    18. Andras Peter, Miercurea Ciuc, 1682 - 8.4 - I
    19. Jakab Szabolcs, Santimbru, 2138 - 8.3 - I
    20. Nagy Arpad, Suseni, 1481 - 8 - I
    21. Csordas Lajos, Miercurea Ciuc, 2192 - 8 - I
    22. Constantin Filip, Sinaia, 1432 - 7.8 - I
    23. Luca Ioan, Piatra Neamt, 1221 - 7.67 - I
    24. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 1077 - 7.54 - I
    25. Benedek Alex, Gheorgheni, 1741 - 7.5 - I
    26. Radu Ciprian, Brasov, 1417 - 6.84 - I
    27. Saulea Bogdan, Brasov, 1624 - 6.65 - I
    28. Korodi Csaba, Aita Mare, 1336 - 6.56 - I
    29. Portariuc Gheorghe, Botosani, 946 - 6.41 - I
    30. Popescu Horia, Sinaia, 2095 - 6.27 - I
    31. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1470 - 6 - I
    32. Mikk Aurelian Victor, Borsec, 1713 - 6 - I
    33. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 3506 - 6 - I
    34. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1334 - 5.62 - I
    35. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1454 - 5.56 - IF
    36. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc, 1506 - 5.5 - I
    37. Savina Dan, Piatra Neamt, 1026 - 5.45 - I
    38. Cucu Poenariu Claudius, Borsec, 2080 - 5.33 - I
    39. Illyes Elemer, Ditrau, 2081 - 5 - I
    40. Vasile Gabriel, Sinaia, 2521 - 5 - I
    41. Ferenczi Robert, Suseni, 2737 - 5 - I
    42. Boer Anita, Sfantu Gheorghe, 2825 - 5 - IF
    43. Miklos Adel, Miercurea Ciuc, 3265 - 5 - I
    44. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1776 - 4.5 - I
    45. Beno Katalin, Miercurea Ciuc, 2311 - 4 - IF
    46. Minca Paul, Comanesti, 3356 - 4 - I
    47. Csibi Arpad, Ditrau, 3358 - 4 - I
    48. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 3809 - 4 - I
    49. Prodan Daniel, Tarnaveni, 3918 - 4 - I
    50. Vegh Barbara, Miercurea Ciuc, 2102 - 0 - IF
    51. Simo Jozsef Tibor, Miercurea Ciuc, 2155 - 0 - A
    52. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 2261 - 0 - A
    53. Gal Arpad, Miercurea Ciuc, 2370 - 0 - A
    54. Rusu Gavril, Miercurea Ciuc, 2629 - 0 - A
    55. Bernad Csaba, Gheorgheni, 3385 - 0 - A
    56. Rus Sandor, Vlahita, 5006 - 0
    57. Marton Gabor, Vlahita, 5007 - 0
    58. Jakab Zoltan, Santimbru, 5009 - 0
    59. Monu Claudiu, Tarnaveni, 5010 - 0
    60. Dumitru Ovidiu, Tarnaveni, 5011 - 0
    61. Baciu Cristian, Tarnaveni, 5012 - 0
    62. Rogin Florin, Piatra Neamt, 5014 - 0
    63. Andras Imre, Zetea, 5015 - 0
    64. Hajdu Istvan, Danesti, 5016 - 0
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 24.03.2019 la 22:08.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    731
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 8 h N/A
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    840
    La elite: Kiss János – Miercurea Ciuc
    La avansati: Demeter Árpád - Miercurea Ciuc
    La incepatori: Bartos Csongor, András Péter, Benő Katalin, Miklós Adél, Kardos András - Miercurea Ciuc

  6. Mulțumesc darpi au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place kany73, PaliHR, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.628
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 15 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15435
    La open: Petho Mihaly – Racosul de Sus
    La avansati: Lőrincz Zoltán - Miercurea Ciuc
    La incepatori: Rus Sándor, Márton Gábor – Vlahita,
    Vass Péter, Tamás Vivien - Miercurea Ciuc, Sterczer Zalán – Sanzieni
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  8. Îmi place kany73, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    32
    Postări
    639
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    304
    La open: Lakatos Zsolt – Miercurea Ciuc
    La avansati: Vaszi Dénes - Miercurea Ciuc
    La incepatori: András Zoltán, Rusu Gavril, Csordás Lajos, Kelemen Miklós, Simó József Tibor
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  10. Îmi place kany73, PaliHR, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    731
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 8 h N/A
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    840
    La open:
    Kelemen Laszlo - Miercurea Ciuc
    Borbely Karoly - Miercurea Ciuc

  12. Îmi place PaliHR, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.628
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 15 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15435
    La open: Tókos Pál – Odorheiu Secuiesc
    La avansati: Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
    La incepatori: Ambrus Zoltan, Kopacz András, Antal Daszkel József, Miklós Botond, Adorján Zoltán, Csurulya Gyula - Miercurea Ciuc
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  14. Îmi place kany73, Tamas Vivien, jocobedo le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    32
    Postări
    639
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    304
    La open: Sass Imre - Miercurea Ciuc
    La avansati: Kovács Eduard, Petra Ioan – Balan
    La incepatori: Csiki Istvan, Csiki Szabolcs, Nagy Arpad, Szabo Zoltan, Ferenczi Robert – Suseni
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  16. Îmi place kany73, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    32
    Postări
    639
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    304
    La open:
    Szakáli Csaba - Miercurea Ciuc
    László Levente - Miercurea Ciuc
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Fancsali Kálmán - Miercurea Ciuc
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  18. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    731
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 8 h N/A
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    840
    La open: Zakariás Szabolcs – Odorheiu Secuiesc
    La avansati: Mag József, Bálint Gábor – Odorheiu Secuiesc
    La incepatori: Bartha Ferenc – Baraolt, Korodi Csaba - Aita Mare, Gál Farkas Árpád – Miercurea Ciuc, Angi Zoltan – Gheorgheni, Csibi Arpad, Heja Zsolt – Ditra

  20. Îmi place kany73, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.628
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 15 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15435
    La avansati:
    Imecs F Attila - Miercurea Ciuc
    Kovács István - Miercurea Ciuc
    Pap Sándor – Cristuru Secuiesc
    Simo Attila – Cristuru Secuiesc
    Fekete Előd – Cristuru Secuiesc
    Szabo Zoltan – Cristuru Secuiesc
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  22. Îmi place kany73, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    32
    Postări
    639
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    304
    La avansati:
    Sterczer Sándor – Sanzieni
    Váncsa Zoltán - Miercurea Ciuc
    Karda Ervin - Miercurea Ciuc
    Canea Kocsis András Sr. – Targu Secuiesc
    Heja Zoltan – Ditrau
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  24. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.628
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 15 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15435
    Daneliuc si Sufletel la Elite.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  26. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    32
    Postări
    639
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    304
    Pál Zoltán – Miercurea Ciuc, elite
    Incze Levente – Miercurea Ciuc, elite
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  28. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    49
    Postări
    731
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 8 h N/A
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    840
    La avansati:
    Todor Csaba – Gheorgheni
    Bedo Jozsef – Suseni
    Lovasz Vilmos – Gheorgheni
    Nagy Attila – Suseni

  30. Îmi place Tamas Vivien, jocobedo le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Miercurea Ciuc - 07.04.2019 (E/O+A/Î)
    De zoltikaa în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 74
    Ultimul post: 08.04.2019, 15:43
  2. Răspunsuri: 150
    Ultimul post: 15.08.2018, 12:42
  3. Turneu B "Cupa Moș Nicolae", Miercurea Ciuc - 9.12.2017
    De zoltikaa în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 133
    Ultimul post: 11.12.2017, 15:58
  4. Turneu B "Cupa Silo", Miercurea Ciuc - 16.09.2017
    De PaliHR în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 17.09.2017, 13:49
  5. Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 25.08.2013, 22:47

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •