vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 268

Subiect: "Cupa Miercurea Ciuc", Miercurea Ciuc - 23/24.03.2019

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    31
    Postări
    619
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 58 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    257

    "Cupa Miercurea Ciuc", Miercurea Ciuc - 23/24.03.2019

    Cupa Miercurea-Ciuc 23-24.03.2019
    CATEGORIA CONCURSULUI: Turneu tip A

    TURNEUL SE DESFĂȘOARĂ PE 4 CATEGORII:
    Avansați și ELITE: Sâmbătă, 23 martie 2019
    OPEN și Începători: Duminică, 24 martie 2019

    LOCUL DE DESFĂȘURARE: Miercurea Ciuc, Bd. Fratiei nr 20, Sala de Sport a Școlii Gen. József Attila

    INDICATII DE ACCES:


    LOGISTICĂ: 20 mese ITTF
    FACILITĂȚI: Vestiare
    SE ASIGURĂ: mingi***, apă minerală/plată, gustare, masa de prânz (sarmale)
    DONAȚIE CĂTRE AMATUR ROMÂNIA: 1 leu/participant
    MATERIALE DE PREMIERE: cupe,medalii și diplome (locurile 1-4.), medalii și diplome (locurile 5-8.)

    CONTRIBUȚIA PARTICIPANȚILOR: 40 ron
    Persoanele cu dizabilități beneficiază de înscriere gratuită.

    DESFĂȘURAREA TURNEULUI:

    Avansați: Sâmbătă, între orele 09-19
    ELITE: Sâmbătă, între orele 13-20
    OPEN: Duminică, între orele 09-18
    Începători: Duminică, între orele 09-17
    Vă rugăm să confirmați înscrierile cu 30 de minute înainte de orele de începere menționate mai sus.

    Sistemul de joc:

    - grupe inferioare de câte 6(5) jucători , ordonați în funcție de MP, aplicând regula șarpelui, cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4;
    - grupe superioare de câte 3/4 jucători, se califică primii 2*;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: regula şarpelui sau 1432
    - CATEGORIA ELITE, fără grupe superioare.
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor inferioare; La categoriile Începători, Avansați și Open , locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de calculator (tragere la sorți cu butonul auto).

    *Pentru a respecta caracterul de competiție de masă, se va asigura fiecărui participant numărul de minim 4 meciuri stipulat în regulament pentru turneele A.

    Participanții:
    La categoria Începători poate participa orice jucător cu media între 0 și 9,99,**
    La categoria Avansați poate participa orice jucător cu media între 10 și 19,99,**
    La categoria Open poate participa orice jucător cu media între 20 și 32,99,**
    La categoria Elite poate participa orice jucător cu media de peste 33, inclusiv***

    Jucătorii se pot înscrie la categoria de care aparțin, sau la cea imediat superioară.
    **Dacă provine din rândul jucătorilor care au făcut o pauză mai mare de un an în Circuitul AmaTur organizatorul trebuie să țină cont de specificațiile din clasamentul general, unde fiecare participant are simbolul "E", "O", "A" sau "Î" și prima participare va fi la categoria de care aparține sau maxim categoria imediat superioară.
    *** Divizionarii legitimați într-o divizie superioară diviziei B pot participa numai la categoria Elite.

    Număr maxim de jucători:
    -108 la Avansați
    -54 la Open
    -48 la Elite
    -66 la Începători

    ****În cadrul turneelor din cadrul circuitului AmaTur se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.

    ÎNSCRIEREA ȘI RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
    - ultima retragere:
    - vineri, 22.03.2019, ora 21,00 pentru Avansați și Elite,
    - sâmbătă, 23.03.2019, ora 21,00 pentru Open și Începători.
    - retragerea trebuie să apară explicit pe forum până la ora limită, responsabilitatea de a verifica acest lucru revine strict persoanei care se retrage
    - retragerea jucătorilor după termen se consider absență nemotivată și aduce 3 puncte de penalizare

    ORGANIZATORi:
    - Lakatos Zsolt 0745313446, Incze Levente 0745481288, Pal Zoltan 0752505353, Tamás Szilárd, Kovács István.
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Tokos-Bethleni Pal: 0742.257.995

    *******

    INFO UTILE:

    Mingea va fi oferită de partenerul turneului:

    Viva Sportshop va fi prezent la turneu cu un stand modern, generos unde veti putea gasi produse de tenis de masa.

    Parteneri:
    Asociatia Judeteana Sportul Pentru Toti Harghita, Sc. Gen. József Attila, As. TT INCZE, Cofetaria Bunicuta, SC Mineral Quantum SRL, Sc Harmopan SA, Sc Terezkonyha SRL.

    FOARTE IMPORTANT:
    Masa de prânz o vom începe la inceputul grupelor superioare, urmând ordinea de mai jos: Prima data jucătorii necalificați din inferioare, urmați de jucătorii care in programul superioarelor au o pauză de două meciuri.

    Info cazare:
    Hotele:
    http://www.hunguest-fenyo.ro/en/
    https://www.hotelpark.ro/?lang=ro
    http://www.hotelmerkur.ro/site/index.php?m=1&lng=2

    Pensiuni:
    https://www.vardomb.ro/?l=ro
    http://haromszekely.ro/
    https://www.juliuspension.ro/main.php?l=ro
    http://hotelcsiki.vianapolipizzeria.com/
    http://www.siestapanzio.ro/index-ro.php
    http://www.randevupanzio.ro/new/index.php/ro/elerhetseg
    https://travelminit.ro/ro/cazare/pen...miercurea-ciuc
    Ultima modificare făcută de zoltikaa; Astăzi la 12:11.

  2. Mulțumesc mihais mioveni, VivaSportShop au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Tamas Vivien, ivisuc, ADN le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    6.738
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    152 z 2 h 19 m
    Timp online pe zi
    1 h 43 m
    Reputație
    13997
    Inscrieri Avansati (23.03.'19 - 09:00) - on 3/20/2019 at 6:32:31 PM

    1. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 765 - 19.2 - A
    2. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1126 - 19 - A
    3. Fotia Iulian, Bacau, 257 - 18.94 - A
    4. Vieru Costica, Botosani, 289 - 18.92 - AW
    5. Donisan Costel, Pascani, 457 - 18.65 - AW
    6. Ene Florin, Ploiesti, 231 - 18.42 - A
    7. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 406 - 18.36 - AW
    8. Fulop Attila, Aiud, 329 - 18.31 - AW
    9. Petrescu Claudiu, Putna, 482 - 18.29 - A
    10. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 225 - 18.21 - A
    11. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 234 - 18.15 - A
    12. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 626 - 18.12 - A
    13. Iordachi Adrian, Adjud, 520 - 18.06 - A
    14. Socaci Sorin, Panciu, 390 - 17.8 - AW
    15. Loghin Florin, Brasov, 224 - 17.56 - A
    16. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 396 - 17.51 - AW
    17. Nitu Serban, Paulesti, 260 - 17.48 - AW
    18. Bedo Jozsef, Suseni, 291 - 17.31 - A
    19. Heja Zoltan, Ditrau, 327 - 16.91 - A
    20. Padurariu Ciprian, Roman, 1253 - 16.75 - AW
    21. Ilie Octavian Marius, Brasov, 278 - 16.7 - A
    22. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 416 - 16.69 - A
    23. Kis Istvan, Brasov, 275 - 16.56 - AW
    24. Imecs F Attila, Miercurea Ciuc, 1042 - 16.55 - A
    25. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 873 - 16.4 - A
    26. Acriva Marian, Mizil, 392 - 16.39 - A
    27. Lazar Dumitru, Mizil, 304 - 16.23 - A
    28. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 864 - 16.1 - A
    29. Sterczer Sandor, Sanzieni, 424 - 15.85 - A
    30. Kovacs Eduard, Balan, 1368 - 15.65 - A
    31. Eigel Csaba, Toplita, 1266 - 15.6 - A
    32. Stoica Mihai, Mioveni, 312 - 15.54 - AW
    33. Sicoe Ioan, Turda, 481 - 15.53 - AW
    34. Subtirelu Marius, Onesti, 703 - 15.52 - A
    35. Todor Csaba, Gheorgheni, 541 - 15.42 - AH
    36. Salavastru Petru, Botosani, 345 - 15.32 - AW
    37. Olah Kriszta, Targu Secuiesc, 1430 - 15.3 - ALF
    38. Mihu Florin, Pitesti, 310 - 15.19 - A
    39. Strugar Ioan, Deda, 618 - 14.52 - A
    40. Grif Maria, Targu Mures, 1534 - 14.4 - AF
    41. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc, 1783 - 14.3 - A
    42. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta, 2059 - 14.25 - A
    43. Kiss Sandor, Cristuru Secuiesc, 2728 - 14.2 - A
    44. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1118 - 13 - AW
    45. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 507 - 12.98 - A
    46. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 588 - 12.98 - A
    47. Petrache Radu, Blaj, 730 - 12.92 - A
    48. Movileanu Neculae, Brasov, 585 - 12.9 - A
    49. Marica Dan, Brasov, 1490 - 12.8 - A
    50. Homana Marius, Stremt, 1184 - 12.65 - A
    51. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 684 - 12.39 - A
    52. Bartha Laszlo, Valea Scurta, 1354 - 12.35 - A
    53. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 645 - 12.06 - AW
    54. Nagy Attila, Suseni, 1021 - 12.03 - A
    55. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 2229 - 11.85 - A
    56. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1100 - 11.83 - A
    57. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 1133 - 11.7 - A
    58. Gergely Istvan, Ditrau, 1468 - 11.7 - A
    59. Dumitrescu Sorin, Brasov, 825 - 11.33 - A
    60. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1058 - 11.3 - A
    61. Profiroiu Dorel, Sfantu Gheorghe, 1899 - 10.95 - A
    62. Darie Gabriel, Comanesti, 661 - 10.41 - A
    63. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1120 - 10.2 - A
    64. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1362 - 10 - A
    65. Isaic Radu, Bacau, 1592 - 9.9 - I
    66. Ghitu Liviu, Onesti, 553 - 9.66 - I
    67. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1134 - 8.88 - I
    68. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 823 - 8.76 - I
    69. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc, 1860 - 8 - I
    70. Kovacs Kristof, Targu Secuiesc, 2650 - 7.65 - I
    71. Raduly Marius, Sfantu Gheorghe, 1537 - 7.55 - I
    72. Pralea Constantin, Alba Iulia, 782 - 7.31 - IW
    73. Butunoiu Dorin, Brasov, 1262 - 7.3 - I
    74. Kovacs Tihamer, Targu Mures, 2403 - 7.1 - I
    75. Babes Razvan, Brasov, 1041 - 6.51 - I
    76. Petra Ioan, Balan, 1790 - 6 - I
    77. Faluvegi Edvard, Targu Mures, 3527 - 6 - I
    78. Mag Jozsef, Odorheiu Secuiesc, 3543 - 6 - I
    79. Ardelean Ionut, Sfantu Gheorghe, 2106 - 5.8 - I
    80. Gyorgy Nicolett, Targu Mures, 2217 - 5.75 - IF
    81. Miron Catalin, Sfantu Gheorghe, 2651 - 5.65 - I
    82. Szasz Imre, Miercurea Ciuc, 2100 - 0 - A
    83. Craciun Gheorghe, Miercurea Ciuc, 2533 - 0 - A
    84. Laszlo Barna, Cristuru Secuiesc, 3183 - 0 - A
    85. Simo Attila, Cristuru Secuiesc, 5001 - 0
    86. Fekete Elod, Cristuru Secuiesc, 5002 - 0
    87. Szabo Zoltan, Cristuru Secuiesc, 5003 - 0
    88. Karda Ervin, Miercurea Ciuc, 5004 - 0
    89. Birtalan Bence, Sovata, 5005 - 0
    90. Megyes Andras, Sovata, 5006 - 0
    91. Cserei Gabor, Sovata, 5007 - 0
    92. Szabo Zsolt, Sovata, 5008 - 0
    93. Birtalan Levente, Sovata, 5009 - 0
    94. Antal Laszlo, Miercurea Ciuc, 5010 - 0
    95. Csaki Zsolt, Tomesti, 5011 - 0
    96. Gidro Tamas, Carta, 5012 - 0
    97. Vitos Laszlo, Miercurea Ciuc, 5014 - 0

    Inscrieri Elite (23.03.'19 - 13:00) - on 3/20/2019 at 6:32:47 PM

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 43.03 - EL
    2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 54 - 42.98 - EM
    3. Simon Csaba, Targu Mures, 97 - 42.63 - E
    4. Jenei Barnabas, Odorheiu Secuiesc, 1727 - 41 - EL
    5. Tamas Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 1736 - 40.8 - EM
    6. Bauer Lajos, Targu Mures, 159 - 39.6 - EW
    7. Sufletel Radu, Alba Iulia, 4 - 38.6 - EW
    8. Cozma Catalin, Falticeni, 24 - 38.33 - EW
    9. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 32 - 38.26 - E
    10. Irsai Istvan, Targu Mures, 135 - 38.23 - EW
    11. Govoreanu Florin, Cisnadie, 6 - 37.98 - EW
    12. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 705 - 37.65 - E
    13. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 286 - 37.48 - E
    14. Daneliuc Gabi, Selimbar, 10 - 37.39 - EW
    15. Vlase Gheorghe, Slobozia, 12 - 37.18 - EW
    16. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 39 - 36.62 - E
    17. Vetesy Norbert, Odorheiu Secuiesc, 1877 - 35 - EL
    18. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 266 - 34.67 - E
    19. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 173 - 34.26 - E
    20. Bleoca Marius, Tarnaveni, 70 - 33.66 - E
    21. Galiu Mihai, Brasov, 354 - 33.65 - E
    22. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 198 - 33.23 - E
    23. Barabas Sandor, Toplita, 402 - 32.96 - O
    24. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 732 - 32.5 - OJ
    25. Blaga Marius, Cluj Napoca, 99 - 32.17 - OH
    26. Atomei Armand, Piatra Neamt, 294 - 31.92 - OW
    27. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 313 - 31.29 - O
    28. Mike Boroka, Targu Secuiesc, 1157 - 30.95 - OLF
    29. Mozes Botond, Odorheiu Secuiesc, 2042 - 29 - OL
    30. Rosu Gabriel, Comanesti, 635 - 28.4 - O
    31. Fazakas Attila, Toplita, 414 - 28.22 - O
    32. Braniste George, Bacau, 111 - 28.1 - O
    33. Ursulescu Ioan, Bacau, 1144 - 27.7 - OW
    34. Farkas Yvett Bernadett, Sfantu Gheorghe, 1473 - 27.7 - OLF
    35. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 738 - 27.27 - OJ
    36. Ticu Dorin, Bacau, 127 - 27.09 - OW
    37. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 194 - 27.06 - O
    38. Corbu Darius, Valenii de Munte, 101 - 27.04 - O
    39. Erdos Ferenc, Miercurea Ciuc, 2128 - 26.6 - O
    40. Leteanu Marius, Bacau, 382 - 23.07 - O
    41. Stroe Ionel, Bacau, 316 - 21.73 - O
    42. Carpovici Boris, Falticeni, 1197 - 20 - OW
    43. Dombi Tihamer, Miercurea Ciuc, 5001 - 0
    44. Tokos P hors concours, Odorheiu Secuiesc, 5003 - 0
    45. Simon T hors concours, Sfantu Gheorghe, 5004 - 0


    *****


    Inscrieri Open (24.03.'19 - 09:00) - on 3/20/2019 at 6:33:18 PM

    1. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 75 - 32.39 - O
    2. Finna Gabor, Targu Secuiesc, 754 - 32.3 - O
    3. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 162 - 31.63 - OW
    4. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 456 - 31.03 - O
    5. Bondoc Alexandru, Brasov, 365 - 30.78 - O
    6. Barsa Ioan, Moinesti, 261 - 30.76 - O
    7. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 1208 - 30.65 - O
    8. Denes Ferenc, Praid, 387 - 30.35 - OW
    9. Ciortescu Cristi, Iasi, 58 - 30.27 - O
    10. Stefan Patrick, Brasov, 62 - 29.63 - O
    11. Dracea Gabriel, Sinaia, 180 - 29.5 - O
    12. Vida Attila, Cristuru Secuiesc, 2028 - 29.5 - O
    13. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 1243 - 29.4 - O
    14. Elekes Hunor, Valea Scurta, 1095 - 29.15 - O
    15. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 65 - 29.14 - O
    16. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 181 - 29.06 - O
    17. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 81 - 28.53 - OW
    18. Munteanu Ion, Comanesti, 438 - 28.4 - O
    19. Vladoiu Gelu, Brasov, 88 - 28.29 - OW
    20. Macovei Cristi, Iasi, 94 - 28.03 - O
    21. Mitzea Alexandru, Sibiu, 422 - 27.6 - O
    22. Istrate Cristian, Bucuresti, 72 - 27.55 - OW
    23. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 960 - 27.4 - O
    24. Szekeres Levente, Brasov, 1122 - 27.4 - O
    25. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 769 - 27.07 - O
    26. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 335 - 26.45 - O
    27. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 226 - 26.03 - O
    28. Gecse Alpar, Chibed, 119 - 25.93 - O
    29. Kincses Jozsef, Praid, 391 - 25.77 - O
    30. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 108 - 24.98 - O
    31. Nistor Florin, Comanesti, 259 - 24.97 - O
    32. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 117 - 24.7 - OW
    33. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 399 - 24.1 - O
    34. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 212 - 23.84 - OW
    35. Birtalan Laszlo, Oradea, 228 - 23.74 - OW
    36. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc, 846 - 23.4 - O
    37. Janosi Attila, Targu Mures, 154 - 23.27 - O
    38. Serban Liviu, Onesti, 322 - 23.14 - O
    39. Trocan Nicolae, Mioveni, 161 - 22.54 - OW
    40. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 432 - 21.53 - OW
    41. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 235 - 20.99 - O
    42. Babics Tamas, Gheorgheni, 810 - 20.4 - O
    43. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc, 1444 - 20.4 - O
    44. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 251 - 19.53 - A
    45. Bozosan Petre, Sibiu, 222 - 19.24 - A
    46. Pui Daniel, Miercurea Ciuc, 2406 - 19 - A
    47. Keresztes Arpad, Miercurea Ciuc, 2029 - 18 - A
    48. Borbely Karoly, Miercurea Ciuc, 2446 - 18 - A
    49. Urus Kristof, Sfantu Gheorghe, 1661 - 17.1 - A
    50. Fulop Laszlo, Targu Mures, 368 - 16.23 - A
    51. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc, 1896 - 0 - O
    52. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc, 4375 - 0 - A
    53. Keresztes Attila, Miercurea Ciuc, 5005 - 0

    Inscrieri Incepatori (24.03.'19 - 09:00) - on 3/20/2019 at 6:33:32 PM

    1. Csiki Istvan, Suseni, 1644 - 9.85 - I
    2. Adorjan Zoltan, Miercurea Ciuc, 1954 - 9.85 - I
    3. Boariu Timofte Danut, Borsec, 801 - 9.84 - IW
    4. Cinebuji Attila, Tarnaveni, 2386 - 9.75 - I
    5. Tirlea Gheorghe, Brasov, 1480 - 9.47 - I
    6. Csiki Szabolcs, Suseni, 1246 - 9.4 - I
    7. Bartha Ferenc, Baraolt, 1686 - 9.3 - I
    8. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 853 - 9.21 - I
    9. Szabo Zoltan, Suseni, 1343 - 8.95 - I
    10. Suciu Andrei, Borsec, 799 - 8.94 - I
    11. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 982 - 8.87 - I
    12. Sisca Nicusor, Comanesti, 855 - 8.82 - IW
    13. Angi Zoltan, Gheorgheni, 693 - 8.67 - I
    14. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 796 - 8.67 - I
    15. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 1594 - 8.5 - I
    16. Zamfirache Ioan, Botosani, 660 - 8.45 - IW
    17. Antal Daszkel Jozsef, Miercurea Ciuc, 1643 - 8.4 - I
    18. Andras Peter, Miercurea Ciuc, 1682 - 8.4 - I
    19. Jakab Szabolcs, Santimbru, 2138 - 8.3 - I
    20. Nagy Arpad, Suseni, 1481 - 8 - I
    21. Csordas Lajos, Miercurea Ciuc, 2192 - 8 - I
    22. Constantin Filip, Sinaia, 1432 - 7.8 - I
    23. Luca Ioan, Piatra Neamt, 1221 - 7.67 - I
    24. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 1077 - 7.54 - I
    25. Benedek Alex, Gheorgheni, 1741 - 7.5 - I
    26. Radu Ciprian, Brasov, 1417 - 6.84 - I
    27. Saulea Bogdan, Brasov, 1624 - 6.65 - I
    28. Korodi Csaba, Aita Mare, 1336 - 6.56 - I
    29. Portariuc Gheorghe, Botosani, 946 - 6.41 - I
    30. Popescu Horia, Sinaia, 2095 - 6.27 - I
    31. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1470 - 6 - I
    32. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 3506 - 6 - I
    33. Ungureanu Adrian, Piatra Neamt, 1562 - 5.73 - I
    34. Vass Peter, Miercurea Ciuc, 1334 - 5.62 - I
    35. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1454 - 5.56 - IF
    36. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc, 1506 - 5.5 - I
    37. Savina Dan, Piatra Neamt, 1026 - 5.45 - I
    38. Cucu Poenariu Claudius, Borsec, 2080 - 5.33 - I
    39. Illyes Elemer, Ditrau, 2081 - 5 - I
    40. Vasile Gabriel, Sinaia, 2521 - 5 - I
    41. Ferenczi Robert, Suseni, 2737 - 5 - I
    42. Boer Anita, Sfantu Gheorghe, 2825 - 5 - IF
    43. Miklos Adel, Miercurea Ciuc, 3265 - 5 - I
    44. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1776 - 4.5 - I
    45. Heja Zsolt, Ditrau, 1659 - 4.47 - I
    46. Beno Katalin, Miercurea Ciuc, 2311 - 4 - IF
    47. Minca Paul, Comanesti, 3356 - 4 - I
    48. Csibi Arpad, Ditrau, 3358 - 4 - I
    49. Vegh Barbara, Miercurea Ciuc, 2102 - 0 - IF
    50. Kardos Andras, Miercurea Ciuc, 2153 - 0 - A
    51. Simo Jozsef Tibor, Miercurea Ciuc, 2155 - 0 - A
    52. Elekes Levente, Miercurea Ciuc, 2186 - 0 - A
    53. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 2261 - 0 - A
    54. Gal Arpad, Miercurea Ciuc, 2370 - 0 - A
    55. Rusu Gavril, Miercurea Ciuc, 2629 - 0 - A
    56. Bernad Csaba, Gheorgheni, 3385 - 0 - A
    57. Rus Sandor, Vlahita, 5006 - 0
    58. Marton Gabor, Vlahita, 5007 - 0
    59. Jakab Zoltan, Santimbru, 5009 - 0
    60. Monu Claudiu, Tarnaveni, 5010 - 0
    61. Dumitru Ovidiu, Tarnaveni, 5011 - 0
    62. Baciu Cristian, Tarnaveni, 5012 - 0
    63. Csiki Alexandru, Tarnaveni, 5013 - 0
    64. Rogin Florin, Piatra Neamt, 5014 - 0
    65. Andras Imre, Zetea, 5015 - 0
    66. Hajdu Istvan, Danesti, 5016 - 0
    Ultima modificare făcută de PaliHR; Ieri la 19:36.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  4. Îmi place Tamas Vivien, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    48
    Postări
    574
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 10 h 11 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    686
    La elite: Kiss János – Miercurea Ciuc
    La avansati: Demeter Árpád - Miercurea Ciuc
    La incepatori: Bartos Csongor, András Péter, Benő Katalin, Miklós Adél, Kardos András - Miercurea Ciuc

  6. Mulțumesc darpi au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place kany73, PaliHR, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    6.738
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    152 z 2 h 19 m
    Timp online pe zi
    1 h 43 m
    Reputație
    13997
    La open: Petho Mihaly – Racosul de Sus
    La avansati: Lőrincz Zoltán - Miercurea Ciuc
    La incepatori: Rus Sándor, Márton Gábor – Vlahita,
    Vass Péter, Tamás Vivien - Miercurea Ciuc, Sterczer Zalán – Sanzieni
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  8. Îmi place kany73, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    31
    Postări
    619
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 58 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    257
    La open: Lakatos Zsolt – Miercurea Ciuc
    La avansati: Vaszi Dénes - Miercurea Ciuc
    La incepatori: András Zoltán, Rusu Gavril, Csordás Lajos, Kelemen Miklós, Simó József Tibor
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  10. Îmi place kany73, PaliHR, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    48
    Postări
    574
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 10 h 11 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    686
    La open:
    Kelemen Laszlo - Miercurea Ciuc
    Borbely Karoly - Miercurea Ciuc

  12. Îmi place PaliHR, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    6.738
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    152 z 2 h 19 m
    Timp online pe zi
    1 h 43 m
    Reputație
    13997
    La open: Tókos Pál – Odorheiu Secuiesc
    La avansati: Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
    La incepatori: Ambrus Zoltan, Kopacz András, Antal Daszkel József, Miklós Botond, Adorján Zoltán, Csurulya Gyula - Miercurea Ciuc
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  14. Îmi place kany73, Tamas Vivien, jocobedo le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    31
    Postări
    619
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 58 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    257
    La open: Sass Imre - Miercurea Ciuc
    La avansati: Kovács Eduard, Petra Ioan – Balan
    La incepatori: Csiki Istvan, Csiki Szabolcs, Nagy Arpad, Szabo Zoltan, Ferenczi Robert – Suseni
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  16. Îmi place kany73, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    31
    Postări
    619
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 58 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    257
    La open:
    Szakáli Csaba - Miercurea Ciuc
    László Levente - Miercurea Ciuc
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Fancsali Kálmán - Miercurea Ciuc
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  18. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    48
    Postări
    574
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 10 h 11 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    686
    La open: Zakariás Szabolcs – Odorheiu Secuiesc
    La avansati: Mag József, Bálint Gábor – Odorheiu Secuiesc
    La incepatori: Bartha Ferenc – Baraolt, Korodi Csaba - Aita Mare, Gál Farkas Árpád – Miercurea Ciuc, Angi Zoltan – Gheorgheni, Csibi Arpad, Heja Zsolt – Ditra

  20. Îmi place kany73, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    6.738
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    152 z 2 h 19 m
    Timp online pe zi
    1 h 43 m
    Reputație
    13997
    La avansati:
    Imecs F Attila - Miercurea Ciuc
    Kovács István - Miercurea Ciuc
    Pap Sándor – Cristuru Secuiesc
    Simo Attila – Cristuru Secuiesc
    Fekete Előd – Cristuru Secuiesc
    Szabo Zoltan – Cristuru Secuiesc
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  22. Îmi place kany73, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    31
    Postări
    619
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 58 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    257
    La avansati:
    Sterczer Sándor – Sanzieni
    Váncsa Zoltán - Miercurea Ciuc
    Karda Ervin - Miercurea Ciuc
    Canea Kocsis András Sr. – Targu Secuiesc
    Heja Zoltan – Ditrau
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  24. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    6.738
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    152 z 2 h 19 m
    Timp online pe zi
    1 h 43 m
    Reputație
    13997
    Daneliuc si Sufletel la Elite.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  26. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    31
    Postări
    619
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 58 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    257
    Pál Zoltán – Miercurea Ciuc, elite
    Incze Levente – Miercurea Ciuc, elite
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  28. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.09.2015
    Locație
    ditrau
    Vârstă
    48
    Postări
    574
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 10 h 11 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    686
    La avansati:
    Todor Csaba – Gheorgheni
    Bedo Jozsef – Suseni
    Lovasz Vilmos – Gheorgheni
    Nagy Attila – Suseni

  30. Îmi place Tamas Vivien, jocobedo le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 150
    Ultimul post: 15.08.2018, 13:42
  2. Răspunsuri: 89
    Ultimul post: 07.12.2015, 12:36
  3. Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 01.10.2013, 09:56
  4. Răspunsuri: 166
    Ultimul post: 03.06.2010, 20:50
  5. Cupa Romaniei Miercurea Ciuc 9 iun
    De wolf în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 130
    Ultimul post: 18.06.2007, 13:44

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •