Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Yinhe / Galaxy 9000 D si E

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Ok, fac comanda dupa cum urmeaza:
    O sa impart costul total la nr de fete comandate si aflam pretul pe bucata. Atasaz poze cu viramentul meu inspre magazin sa fie totul ok. O sa boostez fetele si cand sunt gata vi le trimit la fiecare. am rugamintea sa imi trimiteti datele de expediere pe mp. trimit prin posta romana sau ce doriti dvs. eu o sa va atasez contul meu, pentru banuti, tot pe mp.

    Mitar Marius Tiberiu - Yinhe / Galaxy 9000 D pereche 2 bucati r n
    Giani73 - Yinhe / Galaxy 9000 E 2 bucati r n
    Claudiu84 - Yinhe / Galaxy 9000 1 Bucata rosie E, 1 Bucata rosie D
    Pascalau – Yinhe / Galaxy 9000 1 Bucata rosie E, 1 Bucata neagra D


    Yinhe / Galaxy 9000 D Rosii 2
    Yinhe / Galaxy 9000 D Negre 2
    Yinhe / Galaxy 9000 E Rosii 3
    Yinhe / Galaxy 9000 E Negre 1

    Total 8 Bucati

    Am pus si pentru mine 3 bucati

    - - - Actualizat - - -




    Total 11 Fete comandate, platit 280 lei=25,5 llei bucata cu transport inclus inspre mine.
    Ultima editare de eres01; 18.mar.2019, 09:56.
    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

    Comentariu


    • #27
      Au ajuns fetele!!!

      https://ibb.co/vhhFvhR
      https://ibb.co/grp0kLT

      - - - Actualizat - - -

      Primul strat de boost

      - - - Actualizat - - -

      diesel gas station near my location
      FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

      Comentariu


      • #28
        Dupa al treilea strat de booster:

        FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

        Comentariu


        • #29
          Salutare tuturor,trebuie sa recunosc ca si eu mi am luat aceste fete de la cineva,noi si le am boostat cu trei straturi,dupa care le am pus pe un zlc si dupa ce am dat cateva ore nu m au dat pe spate,ba din contra,scoteau un sunet ca de sticla,nu stiu,in fine,le am dat si altora din sala sa joace cu ele,dar nici ei nu au fost prea incantati,concluzia este ca mai bine incerci o fata sh prima data si dupa,in cazul in care ti a placut,poti sa ti o iei patrata.Oricum,multumim pt sfaturi si experiente moderatorului acestui topic.


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comentariu


          • #30
            La fetele chinezesti conteaza foarte mult cu cate straturi de lipici le lipesti ... Iti spun din propria experienta, ca un H3 boostat lipit cu un singur strat de lipici pe burete si unul pe lemn, se aude cum spui tu, sticlos, face plici, si nu sare. In schimb, daca pui 5-6 straturi de lipici, si mai dai un strat de booster peste el, fata se va simti aproape ca o europeana, soft, elastica...

            Comentariu


            • #31
              Uite chiar o sa incerc sa fac si asta.Ms pt sfat


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comentariu


              • #32


                Cam asa am lipit eu fata pe lemn. A ta cam cat de tensionata era?
                Ce zice claudiu e perfect adevarat, trebuie date mai multe straturi de lipici

                - - - Actualizat - - -



                Dupa al patrulea strat, urmeaza stratul 5 si ultimul!!!
                FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                Comentariu


                • #33
                  Am testat si Yinhe / Galaxy 9000 E

                  E clar ca aceasta este fata pretabila pentru forhand dintre cele doua. E-ul are buretele mai tare cu cateva grade, nu cu multe dar se simnte diferenta. Parca genereaza mai mult spin decat D-ul pe loviturile in forta dar acest aspect este foarte discutabil la categotia aceasta de fete low cost chinezesti datorita inconstantei de calitate. Vreau sa raman la aceste fete o perioada cat mai lunga datorita raportului calitate pret. Sunt niste fete care bat la curul gol o gramada de brenduri mai cunoscute care inca mai comercializeaza fete de generatie veche la preturi prohibitive pentru ceea ce ofera. ASTEPT PARERILE CELOR 4 CARE AU PRIMIT FETELE SA VEDEM NISTE IMPRESII MAI OBIECTIVE. Oricum raportul calitate pret este imbatabil tinand cont ca poti sa iti faci o paleta cu un lemn levi si doua fete e si d la un pret super de 150-160 lei.

                  Deci pentru voi toti care cautati primul setup profi(si nu numai) cred ca aceasta ar fi cea mai buna varianta.

                  - - - Actualizat - - -

                  Ultima editare de eres01; 05.apr.2019, 17:09.
                  FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                  Comentariu


                  • #34
                    same here

                    insa nu am hranit monstrul, intrucat m-am rezumat la un stiga def, unul all si unul off
                    nu am nevoie de altceva

                    la fețe, insa, ... e asa cum scrie colegul eres
                    am incercat zeci, inclusiv Yinhe de care zice el.

                    pe mine m-au cucerit insa fețele haifu
                    am avut si boostate si neboostate

                    am ramas la cele neboostate
                    un singur lemn DEF
                    zeci de fețe diverse

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X