Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cum aleg lemn si fete?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cum aleg lemn si fete?

    Buna ziua

    Joc tenis de 3 ani si jumatate.Pot spune ca am reusit sa depasesc faza de incepator.Am citit foarte foarte multe despre lemne si fete.Stiu ca antrenamentul este foarte important.Ma antrenez (antrenament nu meciuri) probabil 4 ore pe saptamana.Stiu ca nu o paleta te face campion si nu exista una care joaca singura.Nu vreau sa divulg cu ce joc acum dar sigur este profesionala.Joc cu acelasi lemn de la inceput. Exista un criteriu cum sa aleg cel mai bun setup pentru mine?Cum aflu daca setapul pe care il am ma ajuta maxim?Cum aflu care este cel mai bun lemn pentru mine?Cum stiu daca trebuie sa schimb ceva sau joc in continuare cu ce am?
    In meci fac cam de toate,joc tacaneala scurta,ma stradui sa servesc in cat mai multe moduri,pun capace dar preferatul este topspinul.Imi place sa trag mult.Multumesc

  • #2
    Exista un criteriu care se numeste bun simnt. In momentul in care ceri ajutor/sfaturi, ca sa primestii informatia corecta trebuie sa dai cat mai multe detalii despre stil de joc, setup..

    DACA DUMNEAVOASTRA CONSIDERATI CA TACANEALA SCURTA, SERVIREA IN MAI MULTE MODURI SI FAPTUL CA VA PLACE TOPSPINUL ESTE O DESCRIERE A STILULUI DVS DE JOC SI CONSIDERATI UTIL A NU NE DIVULGA SETUPUL CU CARE JUCATI, CRED CA AR FI CORECT CA SA RAMANETI LA FOCSANI SI SA NU MAI INTREBATI NIMIC.

    AICI NU TRAIESC CLAR VAZATORI, CITITORI IN BURETE SAU ALTI ATINSI DE PUTERI DE GENU. ASA CA PE VIITOR DACA DORITI, ADAUGATI TOATE DATELE NECESARE IN SOLICITARE.
    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

    Comentariu


    • #3
      Buna dl Eres.Intentia mea nu a fost sa supar pe cineva.Daca nu am stiut ce trebuie scris nu este musai sa va enervati si sa fiti ironic.O zi buna

      Comentariu


      • #4
        Nu m-am enervat dar cand soliciti ceva incearca sa dai toate detaliile daca tot sunt unii pe aici care sunt deacord sa isi petreaca niste timp incercand sa ne ajute.
        FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de mariandan Vezi post
          Buna ziua

          Joc tenis de 3 ani si jumatate.Pot spune ca am reusit sa depasesc faza de incepator.Am citit foarte foarte multe despre lemne si fete.Stiu ca antrenamentul este foarte important.Ma antrenez (antrenament nu meciuri) probabil 4 ore pe saptamana.Stiu ca nu o paleta te face campion si nu exista una care joaca singura.Nu vreau sa divulg cu ce joc acum dar sigur este profesionala.Joc cu acelasi lemn de la inceput. Exista un criteriu cum sa aleg cel mai bun setup pentru mine?Cum aflu daca setapul pe care il am ma ajuta maxim?Cum aflu care este cel mai bun lemn pentru mine?Cum stiu daca trebuie sa schimb ceva sau joc in continuare cu ce am?
          In meci fac cam de toate,joc tacaneala scurta,ma stradui sa servesc in cat mai multe moduri,pun capace dar preferatul este topspinul.Imi place sa trag mult.Multumesc
          salut,

          NU EXISTA UN CRITERIU GENERAL VALABIL PENTRU ALEGEREA SET-UP-ULUI! CUM ASA? FIINDCA SUNTEM DIFERITI, avem maini/simt diferit! UNII sunt DEFENSIVI, ALTII ALL-ARROUNDERI, ALTII OFENSIVI, CA SA NU MAI VORBIM DESPRE deosebirile FIZICE (unii sunt rigizi, unii mai atletici...etc), apoi VARSTA, CAPACITATE DE INTELEGERE....ETC....COMPLICAT!
          Viscaria
          FH - tenergy 05
          BH - tenergy 05 fx

          Comentariu


          • #6
            Multumesc la toata lumea.Am discutat telefonic cu cineva si am inteles misterul.Caz inchis.Toate cele bune

            Comentariu


            • #7
              Cum aleg lemn si fete?

              Pai da-ne si noua nr. de telefon sa dezlegam si noi misterul. Sau e cel cu 8989... [emoji3]
              T05-ALC-T05
              Adrian Gorum

              Comentariu


              • #8
                Dl Leo33 0720299335. 0740919785

                Comentariu


                • #9
                  Era o gluma, mulțumim oricum!
                  T05-ALC-T05
                  Adrian Gorum

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X