pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 271

Subiect: "Memorialul Dan Leorda", Reghin - 11.05.2019

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui leordarares
    Data înscrierii
    30.08.2006
    Locație
    Bucuresti,Reghin
    Vârstă
    33
    Postări
    1.204
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    36 z 17 h 8 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    834

    "Memorialul Dan Leorda", Reghin - 11.05.2019

    MEMORIALUL "DAN LEORDA" TURNEU A REGHIN 11 Mai 2019
    EDITIA a XI-a

    SALA: Sala de sport din "Parcul Tineretului" (aceeasi locatie ca si anul trecut). Indicatii de acces:

    Masinile pot fi parcate in parcarea Kaufland (pt cei care vin dinspre Tg Mures sau Bistrita) sau in parcarea Electrica Reghin (pt cei care vin din directia Toplita-Piatra Neamt)
    Dinspre Tg Mures: Dreapta la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland.
    Dinspre Bistrita: Stanga la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland
    Dinspre Piatra Neamt-Toplita: La intrare in oras, stanga in dreptul benzinariei Lukoil , iar in capatul cartierului Unirii, vis-a-vis de statia Petrom se afla parcarea Electrica.


    TAXA : 40 Lei
    Persoanele cu dizabilitati sunt scutite de plata taxei de participare, iar copiii sub 14 ani platesc o taxa de 20 ron
    Se asigura apa minerala si gulas la ceaun.
    1 ron/pers vor fi directionati catre fondul Amatur.

    Turneul se va organiza pe 3 categorii :

    AMATORI
    - Ora inceperii: 09:00 - inscrieri pana la ora 08:30
    - Număr maxim participanți - 84

    ELITE
    - Ora inceperii: 09.00 - inscrieri pana la 08:30
    - Număr maxim de participanţi: 36

    OPEN
    - Ora inceperii: 13.00 - inscrieri pana la 12:30
    - Număr maxim de participanţi: 60

    NR MESE : 20
    MINGI: Nittaku J*Star 40+
    SISTEM DE JOC:
    - grupe inferioare de 6 jucatori - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul - se califica primii 4;
    - fara grupe superioare;
    - eliminatorii - automat, locurile 1-4 din aceeasi grupa se pot reintalni doar in semifinale/finala;

    MATERIALUL DE PREMIERE: Cupe si diplome pentru locurile 1-4, medalii si diplome pentru locurile 5-8

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 10.05.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    Firma Androgir Bucuresti ( www.tenismasa.ro ) va fi prezenta cu un stand bogat de articole de tenis de masa



    MASA: La amiaza se va servi un Gulas unguresc!

    ORGANIZATORI:
    Leorda Rares - 0740250901
    Kantor Imre - 0741908006
    Marian Florin - Master Chef
    Apian Florin (organizator tehnic)


    In functie de inscrierile din prima saptamana se pot redistribui locurile de la o categorie la alta (se va anunta la timp daca va fi cazul).

  2. Mulțumesc Kantor Imre-Zoltan au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui leordarares
    Data înscrierii
    30.08.2006
    Locație
    Bucuresti,Reghin
    Vârstă
    33
    Postări
    1.204
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    36 z 17 h 8 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    834
    Clasament Elite

    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Moldovan Cristian - Bistrita
    3 -- 4
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    Nistor Dorel - Bistrita
    5 -- 8
    Savu Cristian - Oradea
    Galban Calin - Viseu
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    9 -- 16
    Tic Ioan - Oradea
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    Pop Sorin - Bistrita
    Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    Mihalca Mihai - Bistrita
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    17 -- 28
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Ciure Alin - Baia Mare
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Oltean Paul - Cluj Napoca
    Apian Florin - Bistrita
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Tira Viorel - Bistrita
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
    29 -- 2v gr.inf.
    Balogh Attila - Oradea
    30 -- 34 1v gr.inf.
    Pavel Calin - Hunedoara
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Zidar Victor - Reghin
    Mican Nicolae - Dej
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    35 -- 39 0v gr.inf.
    Petrus Florin - Alba Iulia
    Butura Vasile - Alba Iulia
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca

    Clasament Open

    1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    2. Denes Ferenc - Praid
    3 -- 4
    Gecse Alpar - Chibed
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    5 -- 8
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Codau Vlad - Oradea
    Pop Zoltan - Dej
    Motorga Dorin - Targu Mures
    9 -- 16
    Leorda Rares - Reghin
    Szalay Liviu - Oradea
    Kromek Iulian - Cugir
    Parcalab Mihai - Bistrita
    Sava Petru - Cluj Napoca
    Mal Denis - Baia Mare
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    17 -- 32
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Miclos Andrei - Dej
    Ambrus Szilard - Ludus
    Janosi Attila - Targu Mures
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    Bucur Dan - Cisnadie
    Andreica Daniel - Viseu
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Negrean Ioan - Sibiu
    Biro Istvan - Reghin
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Migea Cornel - Sibiu
    Ploscaru Bogdan - Cluj Napoca
    Marian Florin - Reghin
    Ciortescu Cristi - Iasi
    33 -- 40
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Ferenczi Zita - Cluj Napoca
    Veres Janos - Targu Mures
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    41 -- 2v gr.inf.
    Pop Danut - Dej
    42 -- 50 1v gr.inf.
    Fazakas Attila - Toplita
    Kincses Jozsef - Praid
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Gimbuta Catalin - Bistrita
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Radu Constantin - Sibiu
    Kulcsar Lorand - Sanpaul
    51 -- 57 0v gr.inf.
    Sandulescu Adrian - Targu Mures
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Bozosan Petre - Sibiu
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Prodan Tiberiu - Tarnaveni
    Ispan Stefan - Blaj

    Clasament A+I

    1. Horotan Catalin - Baia Mare
    2. Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    3 -- 4
    Rusu Calin - Cluj Napoca
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    5 -- 8
    Piper Petru - Luna CJ
    Bendris Nicu - Reghin
    Damian Mircea - Bistrita
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    9 -- 16
    Morariu Marius - Sibiu
    Fulop Attila - Aiud
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    Cazacu Florin - Vatra Dornei
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Maerean Claudiu - Bistrita
    Cir Florin - Razboieni
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    17 -- 32
    Pop Ioan - Bistrita
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Anitei Marcel - Cluj Napoca
    Galfi Levente - Cluj Napoca
    Joldes Adrian - Bistrita
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Vita Istvan - Reghin
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    Szakacs Attila - Targu Mures
    Oltean Octavian - Targu Mures
    Strugar Ioan - Deda
    Kis Istvan - Brasov
    Boariu Timofte Danut - Borsec
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Heja Zoltan - Ditrau
    33 -- 56
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Gusan Boris - Turda
    Sandu Andrei - Sibiu
    Valea Claudiu - Targu Mures
    Petrache Radu - Blaj
    Ghitu Liviu - Onesti
    Cioloca Claudiu - Reghin
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Simo Jozsef Tibor - Miercurea Ciuc
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Pasca Lucian - Targu Mures
    Sicoe Ioan - Turda
    Csiki Ioan - Targu Mures
    Barbos Florin - Bistrita
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Sava Andrei - Cluj Napoca
    Veress Arpad - Miercurea Ciuc
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Badescu Tudor - Cluj Napoca
    Suciu Andrei - Borsec
    Onofrei Petru - Gherla
    Suciu Sergiu - Turda
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    57 -- 58 2v gr.inf.
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    Kasper Thomas - Reghin
    59 -- 70 1v gr.inf.
    Docea Beniamin - Aiud
    Drimus Mihai - Sighetu Marmatiei
    Marian Ovidiu - Reghin
    Butunoiu Dorin - Brasov
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    Luca Ioan - Piatra Neamt
    Sticlet Doru - Bistrita
    Layis Rita - Sighetu Marmatiei
    Marian Marcel - Reghin
    Elekes Levente - Miercurea Ciuc
    Aron Valentin - Zlatna
    71 -- 81 0v gr.inf.
    Marian Rares - Reghin
    Beke Hunor - Miercurea Ciuc
    Gergely Istvan - Ditrau
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Pop Dan Cristian - Dej
    Creta Petru - Luna CJ
    Moldovan Ioan - Viseu
    Klein Ferenc - Reghin
    Cioloca Stefan - Reghin
    Vida Alexandru - Targu Mures
    Virlanovici David - Dumbraveni SB



    Absente N - Open
    Prodan Iosif Lucian - Tarnaveni

    Absente N - A+I
    Burnar Ioan - Viseu
    Coldea David - Cluj Napoca
    Albut Ioan - Reghin

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    512 z 16 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17322
    Inscrieri Elite - on 10-May-19 at 21:03:26

    1. Simon Csaba, Targu Mures, 30 - 44.73 - E
    2. Moldovan Cristian, Bistrita, 555 - 43.15 - EM
    3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 117 - 42.86 - EW
    4. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 45 - 42.76 - EM
    5. Galban Calin, Viseu, 33 - 41.74 - E
    6. Nistor Dorel, Bistrita, 36 - 41.24 - EM
    7. Pavel Calin, Hunedoara, 196 - 41.2 - E
    8. Mocean Dan, Cluj Napoca, 64 - 40.61 - EL
    9. Bauer Lajos, Targu Mures, 115 - 39.31 - EW
    10. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 176 - 39.18 - E
    11. Savu Cristian, Oradea, 34 - 38.5 - E
    12. Irsai Istvan, Targu Mures, 159 - 37.79 - EW
    13. Petrus Florin, Alba Iulia, 550 - 37.7 - E
    14. Sufletel Radu, Alba Iulia, 15 - 37.61 - EW
    15. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 27 - 37.3 - E
    16. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 21 - 36.79 - E
    17. Tic Ioan, Oradea, 41 - 36.42 - E
    18. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 116 - 36.33 - E
    19. Mihalca Mihai, Bistrita, 299 - 36.24 - E
    20. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 132 - 36 - E
    21. Apian Florin, Bistrita, 35 - 35.76 - E
    22. Zidar Victor, Reghin, 71 - 35.59 - E
    23. Oltean Paul, Cluj Napoca, 1563 - 35.5 - E
    24. Ciure Alin, Baia Mare, 608 - 35.07 - E
    25. Mican Nicolae, Dej, 82 - 34.6 - E
    26. Tira Viorel, Bistrita, 192 - 34.54 - EW
    27. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 58 - 34.24 - E
    28. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 183 - 34.06 - E
    29. Bleoca Marius, Tarnaveni, 78 - 34 - E
    30. Ticala Vasile Jr, Viseu, 419 - 33.48 - E
    31. Butura Vasile, Alba Iulia, 288 - 33.42 - E
    32. Balogh Attila, Oradea, 152 - 33.11 - E
    33. Blaga Marius, Cluj Napoca, 111 - 33.02 - EMH
    34. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei, 859 - 32.5 - O
    35. Boeriu Cezara, Targu Mures, 193 - 31.98 - OLF
    36. Atomei Armand, Piatra Neamt, 272 - 31.59 - OW
    37. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 303 - 31.26 - O
    38. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 570 - 29.83 - O
    39. Leorda Rares, Reghin, 1319 - 29 - O
    40. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 509 - 28.62 - O
    41. Pop Sorin, Bistrita, 4152 - 0 - E


    Inscrieri A+I - on 10-May-19 at 21:03:55

    1. Bumbu Pavel, Razboieni, 365 - 19.23 - A
    2. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 219 - 19.2 - A
    3. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 644 - 19.07 - AH
    4. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 435 - 19.03 - A
    5. Scurtu Nicolae, Bistrita, 536 - 18.88 - AW
    6. Fulop Attila, Aiud, 248 - 18.81 - AW
    7. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 531 - 18.66 - A
    8. Horotan Catalin, Baia Mare, 510 - 18.63 - A
    9. Morariu Marius, Sibiu, 441 - 18.35 - A
    10. Damian Mircea, Bistrita, 311 - 18.14 - A
    11. Joldes Adrian, Bistrita, 524 - 18.14 - A
    12. Rusu Calin, Cluj Napoca, 2506 - 18 - AW
    13. Vita Istvan, Reghin, 2507 - 18 - A
    14. Maerean Claudiu, Bistrita, 968 - 17.63 - A
    15. Piper Petru, Luna CJ, 314 - 17.57 - AH
    16. Szakacs Attila, Targu Mures, 1484 - 17.2 - A
    17. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1322 - 17 - AW
    18. Heja Zoltan, Ditrau, 351 - 16.87 - A
    19. Kis Istvan, Brasov, 312 - 16.83 - AW
    20. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 499 - 16.74 - A
    21. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 742 - 16.71 - A
    22. Docea Beniamin, Aiud, 881 - 16.5 - A
    23. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 1058 - 16 - A
    24. Cazacu Florin, Vatra Dornei, 1314 - 16 - A
    25. Sicoe Ioan, Turda, 405 - 15.95 - AW
    26. Gusan Boris, Turda, 1028 - 15.8 - AW
    27. Valea Claudiu, Targu Mures, 1287 - 15.8 - AW
    28. Simo Jozsef Tibor, Miercurea Ciuc, 1788 - 15.8 - A
    29. Todor Csaba, Gheorgheni, 505 - 15.79 - AH
    30. Strugar Ioan, Deda, 563 - 15.23 - A
    31. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 692 - 14.93 - AJ
    32. Pop Ioan, Bistrita, 1178 - 14.9 - AW
    33. Barbos Florin, Bistrita, 625 - 14.61 - A
    34. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 717 - 14.03 - AJ
    35. Sabau Mircea, Tarnaveni, 600 - 13.92 - A
    36. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1041 - 13.6 - A
    37. Lupescu Nicolae, Reghin, 518 - 13.5 - A
    38. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 1452 - 13.5 - AW
    39. Oltean Octavian, Targu Mures, 1658 - 13.5 - A
    40. Derzsi Lorand, Targu Mures, 2018 - 13.5 - A
    41. Pasca Lucian, Targu Mures, 900 - 13.48 - A
    42. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 487 - 13.33 - A
    43. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 695 - 12.88 - A
    44. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 1268 - 12.7 - A
    45. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 1471 - 12.5 - A
    46. Marian Ovidiu, Reghin, 2321 - 12.5 - A
    47. Petrache Radu, Blaj, 780 - 12.17 - A
    48. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 605 - 12.03 - A
    49. Sandu Andrei, Sibiu, 648 - 11.78 - A
    50. Cir Florin, Razboieni, 974 - 11.32 - A
    51. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 964 - 11.22 - A
    52. Sava Andrei, Cluj Napoca, 2297 - 11 - A
    53. Boariu Timofte Danut, Borsec, 759 - 10.76 - AW
    54. Onofrei Petru, Gherla, 806 - 10.3 - AW
    55. Ghitu Liviu, Onesti, 557 - 10.13 - A
    56. Gergely Istvan, Ditrau, 1446 - 9.85 - I
    57. Suciu Andrei, Borsec, 753 - 9.81 - I
    58. Sarcani Andrei, Targu Mures, 987 - 8.94 - IW
    59. Butunoiu Dorin, Brasov, 1250 - 8.35 - I
    60. Angi Zoltan, Gheorgheni, 737 - 8.26 - I
    61. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 940 - 8.2 - I
    62. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 1007 - 7.61 - I
    63. Pop Dan Cristian, Dej, 1444 - 7.58 - IJ
    64. Creta Petru, Luna CJ, 821 - 7.22 - I
    65. Luca Ioan, Piatra Neamt, 1038 - 6.97 - I
    66. Sticlet Doru, Bistrita, 1148 - 6.86 - IW
    67. Suciu Sergiu, Turda, 1026 - 6.35 - IW
    68. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 2339 - 6 - IF
    69. Marian Rares, Reghin, 2631 - 6 - I
    70. Albut Ioan, Reghin, 2852 - 5.7 - I
    71. Csiki Ioan, Targu Mures, 1495 - 5.6 - I
    72. Moldovan Ioan, Viseu, 1636 - 5.4 - I
    73. Klein Ferenc, Reghin, 2700 - 5 - I
    74. Marian Marcel, Reghin, 2182 - 4.65 - I
    75. Kasper Thomas, Reghin, 2083 - 4 - I
    76. Coldea David, Cluj Napoca, 3829 - 4 - I
    77. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 2065 - 0 - A
    78. Bendris Nicu, Reghin, 2463 - 0 - A
    79. Elekes Levente, Miercurea Ciuc, 2560 - 0 - A
    80. Aron Valentin, Zlatna, 2980 - 0 - A
    81. Burnar Ioan, Viseu, 3116 - 0 - A
    82. Cioloca Stefan, Reghin, 3167 - 0 - A
    83. Vida Alexandru, Targu Mures, 3677 - 0 - A
    84. Virlanovici David, Dumbraveni SB, 5001 - 0
    85. Cioloca Claudiu, Reghin, 5003 - 0


    Inscrieri Open - on 10-May-19 at 21:04:02

    1. Codau Vlad, Oradea, 520 - 32.77 - O
    2. Pop Zoltan, Dej, 372 - 32.62 - O
    3. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 324 - 32.3 - O
    4. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 63 - 31.89 - O
    5. Vaida Sorin, Oradea, 55 - 31.73 - OW
    6. Ciortescu Cristi, Iasi, 60 - 30.02 - O
    7. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 65 - 29.62 - O
    8. Ambrus Szilard, Ludus, 191 - 29.57 - OJ
    9. Migea Cornel, Sibiu, 73 - 29.48 - OW
    10. Denes Ferenc, Praid, 242 - 29.46 - OW
    11. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 255 - 29.26 - OW
    12. Motorga Dorin, Targu Mures, 91 - 29.19 - O
    13. Szalay Liviu, Oradea, 114 - 28.9 - O
    14. Parcalab Mihai, Bistrita, 696 - 28.75 - OW
    15. Fazakas Attila, Toplita, 347 - 28.49 - O
    16. Biro Istvan, Reghin, 838 - 28 - O
    17. Marian Florin, Reghin, 481 - 27.7 - O
    18. Sandulescu Adrian, Targu Mures, 1455 - 27.7 - OW
    19. Negrean Ioan, Sibiu, 135 - 27.4 - O
    20. Sava Petru, Cluj Napoca, 869 - 27.15 - O
    21. Ciobanu Daniel, Blaj, 95 - 27.04 - OW
    22. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 224 - 26.49 - O
    23. Mal Denis, Baia Mare, 454 - 26.32 - O
    24. Kincses Jozsef, Praid, 354 - 26.29 - O
    25. Miron Mihai, Cluj Napoca, 673 - 26.28 - OH
    26. Gecse Alpar, Chibed, 139 - 25.78 - O
    27. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 168 - 25.57 - OW
    28. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 110 - 25.52 - O
    29. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 127 - 25.33 - OW
    30. Pop Danut, Dej, 473 - 24.98 - O
    31. Veres Janos, Targu Mures, 231 - 24.75 - OW
    32. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 363 - 24.66 - OF
    33. Tanc Florin, Oradea, 343 - 24.33 - O
    34. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 178 - 24.28 - OW
    35. Dan Andrei, Piatra Neamt, 609 - 24.03 - OW
    36. Janosi Attila, Targu Mures, 140 - 23.96 - O
    37. Gimbuta Catalin, Bistrita, 1321 - 23.4 - O
    38. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 328 - 23.28 - O
    39. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 201 - 22.78 - O
    40. Peta Octavian, Cluj Napoca, 330 - 22.61 - OW
    41. Barbulescu Dan, Sibiu, 257 - 22.58 - OW
    42. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 917 - 22.55 - O
    43. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 447 - 22.35 - OW
    44. Kromek Iulian, Cugir, 483 - 22.04 - O
    45. Miclos Andrei, Dej, 676 - 21.83 - O
    46. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 353 - 20.5 - OW
    47. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 313 - 20.07 - OW
    48. Bucur Dan, Cisnadie, 592 - 19.16 - A
    49. Andreica Daniel, Viseu, 496 - 18.71 - A
    50. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 461 - 18.54 - AF
    51. Bozosan Petre, Sibiu, 286 - 18.06 - A
    52. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 578 - 17.69 - A
    53. Radu Constantin, Sibiu, 412 - 17.18 - AW
    54. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 507 - 16.53 - A
    55. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1323 - 15.07 - A
    56. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 852 - 13.86 - A
    57. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1188 - 12.88 - A
    58. Ispan Stefan, Blaj, 2714 - 0 - A
    59. Ferenczi Zita, Cluj Napoca, 5001 - 0
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  6. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    512 z 16 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17322
    Bistrita - Elite

    Nistor Dorel
    Pop Sorin
    Mihalca Mihai
    Apian Florin

    Leorda Rares - Reghin

    Open:
    Gimbuta Catalin

    Amatori:
    Pop Ioan
    Scurtu Nicolae
    Garaz Mircea
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  7. Îmi place shogun le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    359
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 12 h 14 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    282
    Damian Mircea -Bistrita
    Cristea Samuel -Bistrita
    Cristea Daniel-Bistrita
    Istrate Adrian-Bistrita
    Bumbu Pavel-Razboieni
    Cir Florin -Razboieni
    Fulop Attila -Aiud
    toti amatori

    Ciobanu Daniel-Blaj -open

  9. Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    512 z 16 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17322
    Viseu:

    Galban Calin - elite

    Andreica Daniel, Ivascu Cosmin - amatori
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  11. #7
    maestru
    Avatarul lui adishorul
    Data înscrierii
    24.01.2011
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    46
    Postări
    1.723
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 23 h 9 m
    Timp online pe zi
    47 m
    Reputație
    591
    Se înscriu din Bistrița:
    - La Elite
    Tira Viorel.
    - La Avansati:
    Joldes Adrian
    Bărbos Florin
    Sticlet Doru
    Istrate Adrian
    Nittaku violin​T80 / Baracuda

  12. #8
    maestru
    Avatarul lui PRIZA TOK
    Data înscrierii
    30.11.2008
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    61
    Postări
    1.409
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    129 z 20 h 24 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    1847
    Ciobanu Gabriel Cluj Open.
    Badaluta Marin Vatra-Dornei.Amatori.
    Ultima modificare făcută de PRIZA TOK; 26.04.2019 la 18:36.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

  13. Îmi place Johnny Plaiasu, shogun le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    359
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 12 h 14 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    282
    Piper Petru-Luna amatori Parcalab Mihai -Bistrita open

  15. Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    284
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 8 h 49 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    205
    Bărdaș Patrick amatori Dumbraveni
    Bărdas Ioan amatori Dumbraveni
    Onet Nicolae amatori Sighisoara
    Tenea Cosmin amatori Sighisoara
    Tipser Gabriel open Sighisoara.

    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

  17. #11
    senior

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    625
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    91 z 12 h 46 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    169
    Ticala Vasile Jr-open
    Krisan Iuliu
    Sechel Vasile
    Moldovan Ioan
    Ivascu Gavrila
    Hriban Stefan
    Pich Ioan

  18. #12
    senior

    Data înscrierii
    10.06.2011
    Locație
    cluj
    Vârstă
    57
    Postări
    279
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 19 h 27 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    157
    Peta Octavian,Korabian Tamas, Cluj N,-open

  19. #13
    senior

    Data înscrierii
    09.06.2015
    Locație
    vatra dornei
    Vârstă
    51
    Postări
    303
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 51 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    460
    hagatis andrei,georgiu dragos si firu marian-elite
    badaluta marian,boicu gabriel si cazacu florin- avansati(sau conform mediei dupa actualizare)
    butnaru madalina-open,toti din vatra dornei
    Ultima modificare făcută de marin bada; 26.04.2019 la 19:11.

  20. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.01.2015
    Locație
    hunedoara
    Vârstă
    34
    Postări
    398
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 1 h 57 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    427
    Din Hunedoara Pavel Calin.Din Alba Iulia Butura Vasile și Petrus Florin,toți la elite.multumesc

  21. #15
    senior

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    625
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    91 z 12 h 46 m
    Timp online pe zi
    1 h 2 m
    Reputație
    169
    Deac Valentin-amatori

Subiecte similare

  1. Turneu A "Memorialul Dan Leorda", Reghin - 26.05.2018
    De leordarares în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 266
    Ultimul post: 28.05.2018, 16:13
  2. Turneu A "Memorialul Dan Leorda", Reghin - 6.05.2017
    De leordarares în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 231
    Ultimul post: 07.05.2017, 22:20
  3. Răspunsuri: 262
    Ultimul post: 12.05.2015, 09:02
  4. Răspunsuri: 323
    Ultimul post: 12.05.2014, 19:29
  5. 'MEMORIALUL DAN LEORDA- Reghin 08. MAI 2010 TURNEU "A"
    De Kantor Imre-Zoltan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 232
    Ultimul post: 13.05.2010, 23:24

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •